Děsivá konspirace: Masakr v ostravské nemocnici bude využit k odvedení pozornosti od...

Děsivá konspirace: Masakr v ostravské nemocnici bude využit k odvedení pozornosti od večerní demonstrace Milionu chvilek v Praze? V čekárně střílel profesionál? Zásahy na rozhlednu, hlava, krk, hlava! Střelec měl na nohách bílé boty a na ruce hodinky, které nikdy nenosil, všiml si na policejních fotografiích jeho zaměstnavatel, dokonce ani automobil, kterým střelec z nemocnice odjel, nikdy zaměstnavatel u svého bývalého zaměstnance neviděl! Opakuje se scénář útočníka z německého Halle, který přijel v cizím autě z půjčovny na místo činu? Na večerní demonstraci Chvilkařů je rázem zapomenuto, masakr v Ostravě výrazně oslabí anti-Babišovskou vlnu v českých médiích!

Děsivá konspirace: Masakr v ostravské nemocnici bude využit k odvedení pozornosti od večerní demonstrace Milionu chvilek v Praze? V čekárně střílel profesionál? Zásahy na rozhlednu, hlava, krk, hlava! Střelec měl na nohách bílé boty a na ruce hodinky, které nikdy nenosil, všiml si na policejních fotografiích jeho zaměstnavatel, dokonce ani automobil, kterým střelec z nemocnice odjel, nikdy zaměstnavatel u svého bývalého zaměstnance neviděl! Opakuje se scénář útočníka z německého Halle, který přijel v cizím autě z půjčovny na místo činu? Na večerní demonstraci Chvilkařů je rázem zapomenuto, masakr v Ostravě výrazně oslabí anti-Babišovskou vlnu v českých médiích!

Česká republika se v úterý stala terčem brutálního masakru a teroristického útoku. Do Fakultní nemocnice v Ostravě přišel ráno muž a spustil v čekárně palbu z krátké zbraně, podle informací se mělo jednat o pistoli ráže 9mm. Útočník na místě zastřelil 6 lidí a další 3 zranil [1]. Během střelby pracoval jako profesionál, mířil na hlavu a na krk [2]. Střelba byla neuvěřitelně přesná, co výstřel, to prakticky jistý zásah do krku nebo do hlavy. Naše redakce je zavalena svědeckými výpověďmi a ani nemáme v této chvíli čas procházet a prověřovat všechny zprávy, za veškeré detaily a poznatky však děkujeme.

Střelec minul prakticky jenom ve třech případech, kdy 2 lidi těžce zranil, třetího kulka jen lehce škrábla na krku, ovšem to znovu potvrzuje, že střelec byl profesionál a mířil výhradně na “rozhlednu”, což je slangové označení profesionálních střelců na oblast hlavy a krku. Naše redakce tímto vyjadřuje upřímnou a hlubokou soustrast všem rodinám a pozůstalým po obětech.

Ctirad V. zastřelil ve FN Ostrava 6 lidí.

Podle policie měl Ctirad V. celkem 3 záznamy v trestním rejstříku, ovšem neodpovídající jeho brutálnímu činu. V minulosti byl trestán za drobnou potyčku a ve dvou případech za drobnou majetkovou trestnou činnost. Policie i média již oznámila údajný motiv střelce, mělo se prý jednat o střelcovu nespokojenost se zdravotní péčí Fakultní nemocnice, podle slov jeho zaměstnavatele si prý stěžoval, že ho doktoři odmítají léčit [3].

Vůbec není v této chvíli jasné, jestli se jednalo o pacienta psychiatrické ambulance, ovšem pokud by tomu tak bylo, tato informace by již byla venku. Střelba totiž neproběhla na psychiatrickém oddělení nebo v čekárně na psychiatrii, ale v čekárně traumatologie. Traumatologie řeší tělesná zranění orgánů, nikoliv psychický stav. Muž tedy měl spadeno na traumatologii z minulosti, že mu nechtěli poskytnout odpovídající péči? Věřte tomu nebo ne, ale tohle, čeho jsme svědky, je okopírovaný proces, který už jsme někde viděli.

Pachatel se zastřelil, policie s ním poté mluvila, záchranáři ho potom oživovali a nakonec zemřel. Takhle to prý šlo přesně po sobě

Střelec tedy v čekárně traumatologie zastřelil 6 lidí a další tři zranil na krku, z toho dva těžce. Poté odešel a z nemocnice odjel autem značky Renault Laguna domů, kde matce sdělil, že právě zastřelil několik lidí, a že se jde sám zastřelit [4]. Takovou informaci poskytla policie přímo Andreji Babišovi. Muž potom z domu odjel a policie střelce vypátrala, zřejmě podle signálu mobilního telefonu, který měl střelec v kapse zapnutý a díky tomu mobilní operátor pachatele zaměřil s přesností na několik metrů pomocí mobilní triangulace.

Policie nasadila do akce i helikoptéry a když pachatel uviděl nad sebou vrtulník, tak se zastřelil. Podle policie však přežil a s policisty ještě komunikoval [5], ale následná resuscitace prý byla neúspěšná. Médiím to uvedl přímo ministr vnitra Jan Hamáček [6]. Tento výrok si dobře zapamatujte, protože odhaluje více, než vůbec tušíte. Naše redakce provedla záložní snímky ze serverů českého mainstramu, protože obsah a informace z článků mohou v budoucnu zmizet, stejně jako začaly mizet články z německých serverů o útočníkovi z Halle a svědecké výpovědi.

Článek z Novinky.cz

Resuscitace je totiž proces oživování, pachatel tedy nemohl po své sebevraždě s policisty komunikovat, to by potom nebylo potřeba jej resuscitovat. Média dnes uvedla, že policie našla pachatele poté, co se sám střelil, ale s policisty prý komunikoval. Současně však média opakují informaci, že záchranáři se 30 minut marně pokoušeli o resuscitaci. Pokud se člověk střelí do hlavy a kulka člověka hned nezabije, ještě to neznamená, že bude s policisty komunikovat.

Selhání při sebevraždě pistolí může vzniknout nejčastěji tak, že střelec si pistoli přiloží ke spánku, ale na poslední chvíli po stlačení kohoutku si to rozmyslí a zbraň odkloní. Výstřel potom projde čelním lalokem v hlavě. To je ovšem tak či onak smrtelné zranění. Je naprosto vyloučené, aby člověk poté, co se střelí do hlavy, komunikoval s policisty. Takže, zatímco policie tvrdí, že střelec se střelil do hlavy a potom s policisty komunikoval, tak současně prý byla prováděna 30-minutová resuscitace, tedy oživování. No, takže si vyberte.

Zaměstnavatele útočníka zarazily bílé boty, hodinky na ruce pachatele a auto, které nikdo předtím neviděl

Znamená to, že pachatel byl diletant a zpackal svoji sebevraždu? V čekárně to ale na diletanta nevypadalo, právě naopak, střílel zásadně do hlav a do krků pacientů v čekárně, tedy práce profesionála z oboru. Zásahová jednotka? Bývalý policista? Bývalý voják? Tajná služba? Pokud si myslíte, že přeháním, tak čtěte dál. Média totiž uvedla rozhovor s jeho zaměstnavatelem ze stavební firmy. Muž totiž pracoval jako stavební dělník a v poslední době si stěžoval, že je nemocný a nikdo mu nechce pomoci.

Článek z iDnes.cz

Nicméně, jeho firemní šéf Aleš Zygula se ozval [7] médiím proto, že pachatele poznal na fotografiích v médiích a v televizi, ale o to více ho překvapilo několika věcí. Na záběrech totiž viděl, že střelec má na sobě bílé boty (s černou obrubou podrážky), které se k němu nehodily a nikdy je na něm neviděl, a současně měl na ruce hodinky, které u něho taktéž nikdy předtím neviděl. A co je naprosto zarážející, to je výrok šéfa stavební firmy, že to auto, kterým pachatel odjel z nemocnice, nikdy u svého bývalého zaměstnance neviděl. Netuší, kde to auto vzal, nebo komu patřilo.

Okopírovaný masakr z Halle? Střelec přijede neznámým autem, spustí střelbu a média okamžitě mluví o duševně nemocném útočníkovi

Tyto informace běžným laikům uniknou, ale nám v redakci okamžitě vyskočí vzpomínka na nedávnou střelbu v německém Halle, kde střelec se pokoušel dostat do místní synagogy, ale nepovedlo se mu to. Jak se totiž nakonec ukázalo, i Stephan Balliet se na místo činu dostal autem, které mu vůbec nepatřilo, bylo totiž z půjčovny na druhé straně Německa [8]. A rovněž i on tak provedl útok střelnými zbraněmi zdánlivě nelogicky, ovšem mediálně byl vykreslen jako neonacista a antisemita, který nenávidí Židy. Po Stephanu Ballietovi se slehla zem, zmizel, ani německá média o něm nepíší. Ticho po pěšině, zapomeňte. Přestože byl zatčen a byl okolo střelby velký humbuk, najednou je ticho. Jeho video, které během střelby natočil, bylo plné přešlapů a filmových faulů, přičemž naprostým vrcholem byla pohodová jízda a následně dokonce únik německé policii v autě s prostřelenou pneumatikou, jako kdyby prostřelená nebyla.

Článek z iDnes.cz

A tady máme tedy českou verzi příběhu. Pojďme si ji shrnout. Střelec přijde s pistolí do čekárny traumatologie ve Fakultní nemocnici v Ostravě. Tam popraví 6 lidí a další 3 zraní. Neříkejme, že je zastřelil, protože toto byla poprava, protože mířit na hlavy a na krky lidí, to je práce profesionála. Nevěřte těm povídačkám o tom, že střílel nějaký recidivista, který měl záznam za drobnou potyčku a drobnou majetkovou trestnou činnost. Střílet z devítky lidi přesně do hlavy a do krku, to je náročné i pro zkušeného člověka, který chodí pravidelně na střelnici a předtím již zabíjel lidi, třeba na misi v Afghánistánu.

Většina amatérů, kteří drží pistoli poprvé a mají poprvé zabít, obvykle mine i vrata z deseti kroků a rozhodně nebudou trefovat lidi do hlavy a do krku, tzv. “headky”. Dokonce i ti 3 zranění, kteří přežili, mají střelná zranění hlavy nebo krku, takže to není tak, že se střelec netrefil a střílel mimo, on se trefil, ale pouze o několik milimetrů držel pistoli nepřesně, mířil ale tam, kam chtěl. Tohle není práce zaplivaného recidivisty, který má na krku hospodskou rvačku nebo ukradení kola v průjezdu.

Článek z iDnes.cz
Střelec řekl matce, že se jde zastřelit a potom se opravdu zastřelil. Tedy nezastřelil, protože si ještě stihl s dírou v hlavě popovídat s policisty, oživovali ho až potom

Muž po svém činu z nemocnice odejde a nasedne do neznámého auta, které jeho zaměstnavatel v životě neviděl. Stejně tak jeho zaměstnavatel nechápe, proč měl na sobě bílé boty a na ruce hodinky, které nikdy nenosil. Muž potom jede domů a matce řekne, že zastřelil lidi a jde se tudíž sám zastřelit. Matka zjevně v pohodě, nesnažila se ho ani zadržet? Matka vůbec policii nezavolá, že její syn se jde zastřelit, naopak policie pachatele musí hledat sama. Muž potom odjede nedaleko svého bydliště k lesu, kde je louka a na tomto místě jej najde policie, která k němu přijde, muž s policií komunikuje i poté, co si prohnal hlavou 9mm projektil a následně se dozvídáme, že lékaři 30 minut prováděli resuscitaci. Takže, co se stalo? To se střelil do hlavy podruhé, když předtím s policisty podle jejich slov komunikoval?

Článek z iDnes.cz

Pokud se zabýváte procesy řízení, tak víte, jaký je rozdíl mezi kaleidoskopickým a mozaikovým vnímáním událostí. Většina lidí vnímá tyto teroristické útoky jako oddělené a nesouvisející události. Jenže tento útok v Ostravě zapadá do mozaiky procesů v Evropě, kde jsou teroristické procesy řízení používány k prosazování agendy Nového světové zřízení s totální kontrolou obyvatelstva. A co je opravdu zvláštní, to je shoda náhod a časová synchronizace. Zrovna dnes totiž má vypuknout demonstrace proti Andreji Babišovi v Praze, ale moc z toho asi prý nebude. Chvilkaři jsou doslova v panice, na jejich Facebooku je povyk a řev, že co prý budou v této nastalé situaci dělat. Dokonce se objevují názory, že by se demonstrace měla zrušit. Další diskutující potom dodává, že nic se rušit nebude, že se z toho přece “nepoděláme”. Snímky z Facebooku nám zaslal pan Petr Cvalín, děkujeme za pohotový postřeh.

Spolupracovnicím nosil květiny, ale v čekárně střílel jako profesionál pacienty přímo do hlavy a krku

Musíme se na útok v Ostravě dívat stejně jako na útok v Halle v Německu. Cokoliv, co nedává v oficiálním příběhu smysl, musí být důkladně prověřeno, protože existuje určité podezření, že se nám neříká celá pravda. Střelec měl zbraň nelegálně, neměl ji registrovanou u policie. Ovšem provedení střelby, a to i podle názoru vyšetřovatelů, ukazuje na práci profesionála “z oboru”, což rozhodně neodpovídá na popis recidivisty s historií drobných krádeží a jedné potyčky.

Měli bychom věřit i slovům lidí, kteří střelce denně vídali a znali jej, když teď poskytují svědectví, že ho doslova nepoznávají ve smyslu toho, co nejen provedl, ale i ve smyslu toho, co měl oblečeného na sobě, nebo jaké měl auto, které předtím u něj nikdo neviděl. Je potřeba se zastavit i nad tím, jak je možné se střelit do hlavy, potom komunikovat s policisty, a potom provádět resuscitaci poté, co matka nechá syna odejít, aby spáchal sebevraždu a ani se nepokusí jej zastavit.

Každý čin psychopata má svá pravidla. Pokud někdo z pohnutí mysli zastřelí 6 lidí, obvykle se vzápětí psychicky zhroutí ihned po dokonání činu a na místě se zastřelí. Pokud ovšem pachatel svůj čin provede způsobem, že si obstará nelegální zbraň, obstará si cizí auto, nebo z půjčovny, přijede na místo činu a postřílí lidi profesionálním způsobem, že míří “na rozhlednu” oběti, chladnokrevně zabíjí lidi, protože každý výstřel je přímá trefa do hlavy či do krku, a jen třikrát je to lehce mimo a oběti to přežijí, tak to mění situaci.

Chvilkaři mají sakra problém, centrum mediální pozornosti je rázem pryč, teď se několik týdnů nebude mluvit o ničem jiném než o masakru v Ostravě

Jestliže pachatel potom odjede v klidu domů k matce a oznámí jí, že se jde zastřelit, protože zabil několik lidí, a pokud matka mu v tom nezabrání, pokud se pachatel střelí do hlavy, ale přesto prý s policisty komunikuje, až poté je resuscitován, tedy oživován, tak v tom případě zde máme tak obrovské trhliny v informačním poli, že je vysoce pravděpodobné, že jsme svědky spiknutí. Máme věřit tomu, že střílel duševně vyšinutý jedinec, který ale měl funkční rodinný vztah, přítelkyni, spolupracovnicím ve firmě nosil k narozeninám květiny, byl veselý a měl 3 záznamy za drobnou majetkovou trestnou činnost.

No samozřejmě, tak určitě. Však ani v Německu to není jiné. Tady také střílí a vraždí jenom a pouze duševně vykolejení jedinci, a nikdy jinak. Stejně tak ve Francii a stejně ve Velké Británii. Pokaždé vraždí jen duševně labilní jedinci, máme prý věřit tomu, že se u nich pohnula mysl a rozhodli se vraždit. Najednou, z ničeho nic. Někteří však předtím natočí videa a napíší manifesty, stejně jako v Halle v Německu nebo v Christchurch na Novém Zélandu. Otázkou samozřejmě je Cui Bono? Tak na toto známe odpověď.

Tento masakr spolehlivě na několik týdnů odkloní pozornost všech českých médií jak od Andreje Babiše, tak od Čapího hnízda, tak i od demonstrací Milionu chvilek a od všech dotačních kauz. Cynický člověk by řekl, že masakr přišel v nejvyšší čas, aby odvedl pozornost od dnešní večerní demonstrace Chvilkařů v Praze a od všech dalších plánovaných v krajských městech tento měsíc. Ovšem tyto masakry, pokud se uskuteční, pokaždé sledují vyšší cíl, než je momentální akce.

Ministr vnitra přesně před měsícem hovořil se zástupci Světového židovského kongresu o koncepci ochrany státu před útokem teroristů na měkké cíle, jako jsou právě nemocnice… no to je ale náhoda

Viděli jsme to na Slovensku minulý rok, kde vražda Jána Kuciaka a jeho přítelkyně byla využita následně NGO sektorem řízeným ze zahraničí k pádu Roberta Fica a ke zvolení Zuzany Čaputové do funkce prezidentky. V příštích dnech se možná dozvíme, že je potřeba vypsat gigantický tendr na zabezpečení všech českých nemocnic, nebo tendr na kamerové pouliční systémy. Ještě štěstí, že útočník neměl zbraň legálně, to už by teď zněl řev na zpřísnění držení legálních zbraní. Přesto však v této chvíli je nutné říct, že v čekárně ve Fakultní nemocnici v Ostravě nestřílel recidivista a nýmand, ale naprostý profesionál z oboru. A to není všechno, na závěr tu mám ještě jeden kamínek do mozaiky.

Ministr vnitra Jan Hamáček v Ostravě po útoku střelce na měkký cíl, čekárnu fakultní nemocnice.

Hádejte, kdo byl 13. listopadu na návštěvě na Ministerstvu vnitra u Jana Hamáčka? No přece zástupce Světového židovského kongresu (WJC), konkrétně ředitel Centra bezpečnosti a krizového řízení WJC Ernest Herzog a specialistka na krizový management Centra Gabriela Ben David. A víte, o čem mluvili? O ochraně měkkých cílů, jako jsou např. nemocnice, před teroristickými útoky. Tisková zpráva MV ČR o této vzácné návštěvě je zde. Sami si domyslete souvislosti. Pouze se ukazuje, že náhody neexistují. A pokud existují, jaká je matematická pravděpodobnost, že dojde v ČR k masakru a k útoku na měkký cíl pouhých 29 dní po návštěvě expertů na obranu před terorismem ze Světového židovského kongresu? Pravděpodobnost jedna ku milionu? Jedna ku miliardě? Pokud věříte na náhody, potom vám přeji hodně štěstí při losování Eurojackpotu. Já na náhody nevěřím, nic jako náhoda neexistuje. Na to ale musíte přijít sami, časem, studiem, sběrem dat, shromažďováním informací a událostí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
anna jezina
Návštěvník
anna jezina

Jako obvykle v diskusi mili’ony chytrejch.Ale že by se ozval někdo,kdo ho a jeho problémy opravdu dobře znal,to nějak ticho.

Miro
Návštěvník
Miro

Ja by som hladal suvis v casovej naslednosti a podobnosti v CZ a SK- prva vystraha obvinenie oboch premierov, druha vystraha tragedia v Ostrave a Presove. Rozpad europy je v plnom prude a podla mna projekt medzimoria tiez. Treba si vsimat, co tomu predchadzalo- v SK premier spochybnil bezpecnost ulozenia zlata v UK, nasledne do 24 hod. bol obvineny. Potom hlasoval parlament o vrateni zlata( min. stredu) a nebol uznasaniascopny. V piatok 6.12. uz hlasoval, ze schodza s jedinym bodom vratenia zlata bude vo stvrtok 12.12. Nasledne buchol panelak v Presove, presne o 12:10( 12+10). O zlate ziadna sprava, schodza sa nekonala. V projekte medzimorie uz. setci maju zlato doma okrem SK.

Anan
Návštěvník
Anan

Ať policie pustí videozáznam z čekárny odborníkům nebo soudním znalcům, kteří celý průběh jak to bylo v čekárně popíšou občanům aby rozptýlili pochybnosti. Jestli máte výpovědi svědků a bude možné je zveřejnit tak to prosím udělejte.

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Ja u armády byl 2 roky.. 6měsíců na misi v Láhoru… Střilet.. a na civily… A estě dohlavy.. Na to si jeden musí hodně věřit a koukat na hodně debilní americký filmy… Nebyl to profík ani nahodou.. Učí se střilet na knoflík od košile ne na hlavu, hlava je relativne malej cíl a výsledek je v 70% střela vedle a mobilní nepřítel znajicí vaší lokaci a nebo odpálená nálož a vedlejší ztráty. Nesmysl. Nebudu tu rozepisovat jak to dělat spravně.. Nehodlam ostatní méněcený odpad učit taktice.. Řeknu jenom že sehnat u nás ilego kvér aniž by to někdo nevěděl.. neni tak lehký..

Upřímnou soustrast pozustalým. A ten co se pokoušel zastavit kulku vlastním tělem by měl dostat metál.. nejde oto zda to jde nebo ne.. ale o akt..

Jana
Návštěvník
Jana

Co to bylo za manévr v 7 ráno ve volném čase? Dokonce tři z nich…

“Tři z obětí byli pracovníci Vězeňské služby, z toho jeden opustil její
služby před deseti lety. Na tiskové konferenci to potvrdil šéf Vězeňské
služby Petr Dohnal.”

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/policiste-zasahuji-v-ostravske-nemocnici-svedci-slyseli-strelbu-84423

krmelec
Návštěvník
krmelec

No jen pár komentů k tomu případu.

1) Profesionál to neprovedl, protože profesionálové NETRÉNUJÍ střelbu na hlavu. Podívejte se na terče na střelnici je tam tzv “Alfa” což je vnitřní část horního hrudníku plus krk. Při počátku výcviku dynamické sebeobranné střelby mi bylo na dotaz absence hlavy zděleno, že na hlavu se nestřílí z toho důvodu, že se je to vysoce pohyblivý terč a těžce zasažitelný. Střílí se po sérii třech ran na Alfu, takže při maximálním štěstí trefíte s plným zásobníkem CZ75 plus střela v komoře 5 lidí. Můžete střílet taky do davu, s tím že zraněné doděláte (to chce fakt psychopata), pak to nejsou ale čisté rány hlava krk.

Pokud by to byl ṕlně profi, volí automatickou zbraň, prodloužený zásobník nebo rovnou nůž (tiché rychlé).

Přebytí zásobníku je otázka pár sekund a nemůže nastat problém. Pouze zaseklá hilsna nebo nedostatek pulsu pro přebytí, což se ale triviálně řeší natažením závěru.

2) Nelegální zbrań není tak jednoduché dostat, musíte být v síti protistrany která vám věří. S

3) Nedovedu si představit jak je vůbec možné takto střílet (ani profi ani neprofi), izraelská agentura hrdinské storky a 3 pracovníci vězeňské služby v čekárně… Nesmyslné krytí vl. tělem (tělo kulku nezastaví)…

Asi se pokročí k Majdanizaci chvilkařských demonstrací. Varujde všechny aby tam nechodili může se tam střílet.

4) Spojování střelby s Babišem je mimo, jeho chvilkaři nepálí, to spíš oni potřebují střelce.

ocún
Návštěvník
ocún

máte pravdu, jen se , alespoň u střelců a samozřejmě profesionálů, neříká “kulka” ale “střela”

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Souhlas ale.99% civilu to neví..

Crusarder
Návštěvník
Crusarder

Váš co, strč si ty komenty do řiti. Hňupe.

Joha
Návštěvník
Joha

A jak je to, prosím, se střelbou v případě, že má/může mít oběť neprůstřelnou vestu?

Alanis
Návštěvník
Alanis

Ministerstvo vnitra vedené šéfem ČSSD Janem Hamáčkem předložilo vládě novelu zákona o policii. Pikantní na tom je, že by policie měla mít právo shromažďovat citlivé údaje o politických názorech, přesvědčení, náboženství, ale i o členství v odborech či dokonce o sexuální orientaci. Aniž by se daný člověk dopustil nějakého trestního činu.

https://cz.sputniknews.com/nazory/2019121111089309-hamacek-ma-novy-plan-jak-cechy-ochranit-pred-teroristy-policie-chce-shromazdovat-udaje-o-sexualni/

Hamáček je opravdu neskutečné aspeninstitutské židovské prase. Překoná i Hitlera.

kozí brada
Návštěvník
kozí brada

Mrtev je asi jenom ten předem vytipovaný a za vraha označený chudák co prý chodil na Baník. Vše ostatní je divadlo a nikdo k těm údajným obětem na údajné místo činu neměl přístup, kromě organizátorů tohoto ansáblu.

r.m.
Návštěvník
r.m.

Minář jakousi náhodou právě řeční na ČRo, honí popularitu, plácá nesmysly o Orbánovi, Bábuškovi, svěřeneckých fondech a spol. Zdejší zákony o svěřeneckých fondech sepsala ODS s TOP09 a bušit budou jen do Babiše.
Přiznává koordinaci s demoblokem