Deportujme z Evropy syrské běžence do osvobozených částí Sýrie!

Deportujme z Evropy syrské běžence do osvobozených částí Sýrie!

Deportujme z Evropy syrské běžence do osvobozených částí Sýrie!

Syrská armáda s pomocí oddílů národní obrany vzala pod kontrolu město Rabia v provincii Lázikíja na severu země dne 24. ledna. Jednotky syrské armády za pomoci ruských vzušných sil každým dnes osvobozují syrské území, které okupoval Islámský stát.

I tento fakt by měli vzít na vědomí činitelé EU a pokud se nehodlají smířit s rozpadem Evropy, tak by měli ihned zahájit deportace syrských „uprchlíků“ z Evropy do osvobozených částí Sýrie. Není možné, aby jak armády Západu, tak Ruska, bojovaly na území Sýrie a migranti vysedávali v kavárnách a v horším případě znásilňovaly ženy, včetně nezletilých dívek.

Tito migranti, hlavně mladí muži, utekli ze Sýrie do Evropy, když je vlast potřebovala. De facto se dopustili zrady na své vlasti.

1032358099.jpg
Obyvatelé Damašku s portréty prezidenta Bašára Asada.

Nedávno místopředseda Evropské komise Frans Timmermans v rozhovoru pro nizozemskou veřejnoprávní stanici NOS řekl, že většina běženců, kteří v prosinci přišli do Evropy, byli ekonomičtí migranti z tzv. bezpečných zemí a nikoliv uprchlíci před válku a perzekucí.

Mladí muži, kteří tvoří absolutní většinu tzv. uprchlické vlny, jsou ekonomičtí migranti. To je fakt, který nelze popřít. A ti naši pomoc nepotřebují. Pokud je řeč o pomoci, tak v krajním případě je potřeba pomáhat opravdu těm, kteří jsou bestiálním způsobem zasaženi válkou. Ale tato pomoc nesmí být na úkor naší bezpečnosti.

Konflikt v Sýrii by vypadal jinak, kdyby statisíce mladých syrských mužů neuteklo do Evropy za výhodnými sociálními dávkami. A v Evropě je nevítali politici, kteří jsou zastánci multikulturní společnosti.

Na závěr zcela otevřeně říkám, že jsem toho názoru, aby syrští „uprchlíci“ byli přemístěni zpět do Sýrie, kde by se postaraly o ekonomický růst země, a třeba i se zbraní v ruce se podíleli na osvobozování své vlasti.

Petr Cvalín, člen Krajského výboru KSČM Plzeňského kraje

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Peter
Návštěvník
Peter

Ako to pomôže? Skutočných Sýrčanov je z tej masy migrantov 5%. V momente keď budú chcieť odviesť Sýrčanov, nebude sa už k Sýrčanom hlásiť jediný.

Vesna
Návštěvník
Vesna

Angela zase perlila:
Merkelová: Utečenci sa musia po skončení vojny vrátiť domov
http://www.hlavnespravy.sk/merkelova-utecenci-sa-musia-po-skonceni-vojny-vratit-domov/737815

Wetrak
Návštěvník
Wetrak

Ze Sýrie jich je opravdu minimum. Deportovat je do jejich země, nebo do jiných zemí na blízkém východě a zřídit tam demilitarizovaný zóny, aby si tam mohli žít jak jsou zvyklí s tím se ztotožňuji. K myšlence, že by měli bojovat za svou vlast no nevim. Já říkám otevřeně, že kdyby se mělo něco dít, tak tu zbraň do ruky neberu a zdrhám. Já nezavíral oči před problémem uprchlický krize, já si neřekl že radši budu poslouchat pokyny ameriky než svých voličů a proto já nehodlám ,budou-li u koryt stejný prasata, brát do ruky zbraň a bojovat, aby ty stejný prasata mohly sedět doma nebo v parlamentu hezky v teple a mnuli si ruce, jak to hezky vymysleli.

Posílat je bojovat za svou vlast, proti IS když oni dobře vědí, že nejde o boj proti IS ale proti Americe a tím i proti Evropě která ji ve všem podporuje, to se lehko řekne. Chci tím říct že až padne IS, USA zafinancuje jiný skupiny a máme tu onen známý boj s větrnými mlýny. Takže dokud se svět neprobere a nezastřihne Americe křídla, rozhodně se jím nedivím, že nechtěj být tím osamoceným Davidem, proti podporovanýmu Goliášovi…

Jan
Návštěvník
Jan

Dobrý nápad!
Ale to by se pak provalilo že ze Sýrie je jich opravdu jen minimum.

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Nástroj k rychlému použití https://www.youtube.com/watch?v=VVm6j6ACR-8

rakos
Návštěvník
rakos

Neuveritelny clanek na lziDnes … je to vubec mozne nebo autor clanku Michal Belka konci v redakci:
Švédsko bývalo ráj, ale teď se bojím jezdit metrem, říká Češka
Zdroj: http://zpravy.idnes.cz/katerina-karlsson-stockholm-pristehovalci-nasili-fwg-/zahranicni.aspx?c=A160128_185900_zahranicni_mlb

zombie
Návštěvník
zombie

A čemu se divíte?lžiDnes patří Burešovi a ten si teďka buduje novou image odpůrce imigrace,tak i jeho tisk musí šlapat brázdu,aby bylo krásně vidět,jak “upřímně” to s námi ten slovenský estébák myslí,aby si nahnal politické body,i když volby budou až za dva roky-zajímavé,když mohl něco změnit nebo ovlivnit,tak držel rypák,aby mu z EU šli dotace!!Já mu sice nevěřím ani slovo,ale blbců,co mu na to naletí je asi dost-a co na tom,že zbytek toho jeho prašivýho ANO BUDE HŮŘ je jeden zasranej havlista a sluníčkář vedle druhýho…

Murkoslav
Návštěvník
Murkoslav

On ten slovenský eštébák je skôr svetoobčan. Moc tých slovanských génov zrejme v tele nemá.

Dienstvins
Návštěvník
Dienstvins

Niesom zaregistrovaný. Hneď sa hlásim

Filip
Návštěvník
Filip

Dobře řečeno, naprosto s panen Cvalínem souhlasím… a pro rejpali, obsah je důležitější než stoprocentní pravopis… tedy asi jak pro koho…

kajmik01
Návštěvník
kajmik01

Nerad to říkám, ale tenhle článek je hodně nepřesný a nebere v úvahu fakta 😉
1. utečenců ze Sýrie je podle oficiálních informací jen 1/4 až 1/5, takže většina migrantské tsunami je z jiných zemí.
Když jsem naposled četl nějakou statistiku, tak se často jednalo o afghánce, iráčany, albánce, pákistánce a směsku uprchlíků z Afriky (od Libye až po Somálsko a Nigérii).

Takže tady je třeba pokud možno co nejdřív vrátit všechny migranty ze zemí, kdy jde jasně o ekonomickou migraci. To by mělo snížit počet migrantů na tu uváděnou 1/4-1/5.
2.Utečenci ze Sýrie jsou stejně tak utečenci před vládními vojsky jako před teroristy z ISIS nebo an-Nusrá. Takže osvobozením části území vládou je řešením jen pro část syřanů v emigraci.
Podle mě je ale prezident Asad menší zlo, než rozpadlá země zmítaná násilím. Takže je třeba dohoda všech mocností o tom, že se musí rozdrtit extremistické jednotky/oblasti a ostatní povstalci musí být dotlačeni k složení zbraní při zaručení milosti. Součástí dohody by byl i návrat uprchlíků obou táborů do stabilizované Sýrie s následováním voleb, v kterých se uvidí, jakou podporu má Asad a jakou ostatní. Tím by se počet migrantů v Evropě vrátil k běžným číslům před vypuknutím migrační krize.
3. Musí dojít ke změnám ostrahy hranic EU a zpřísnění imigrační politiky, všetně změny definice uprchlíka v OSN. Není možné, aby se v Evropě nekontrolovatelně (a nelegálně) pohybovaly desetitisíce migrantů. Stejně tak musí být prokázána znalost jazyka a základů historie daného státu a vůle podřítit se místním zvykům a etickým normám.
Každé překročení zákona (případně nenávistné projevy) by mělo znamenat okamžité vyhoštění z dané země (z celé EU).

sronin
Návštěvník
sronin

Pane Cvalíne, což takhle si zopakovat pravopis ? Přečtěte si po sobě ještě jednou poslední větu, prosím.