Demonstrace v německém Chemnitzu pod bystou Karla Marxe, Merkelová zachraňuje Turecko, žádoucí...

Demonstrace v německém Chemnitzu pod bystou Karla Marxe, Merkelová zachraňuje Turecko, žádoucí nacionalismus. Třetí džihád – VIDEO

Demonstrace v německém Chemnitzu pod bystou Karla Marxe, Merkelová zachraňuje Turecko, žádoucí nacionalismus. Třetí džihád – VIDEO

V neděli 26. srpna došlo v německém městě Chemnitz, dříve Karl-Marx-Stadt, k vražednému útoku na Němce kubánského původu dvojicí mužů z Iráku a Sýrie. Po celý týden ve městě probíhají demonstrace proti přistěhovalecké politice německé vlády, kterých se účastní i představitelé radikálního pravicového hnutí Pro Chemnitz, vzniklého v roce 2009. Výsledkem je nejen to, že demonstrace jsou vyhrocené až k fašistickým projevům, ale především to, že vláda se staví proti demonstrantům a policie zasahuje na obranu přistěhovalců.

Představitelka německé SPD Sawsan Chebliová a fašistické projevy demonstrantů

Samotné město pak je vykreslováno jako město extrémistů a xenofobů, z čehož jeho obyvatelé cítí velké zklamání. Pro to, že se na pondělní demonstraci skutečně hajlovalo, mají různá vysvětlení, někteří hovoří o spiknutí.

Tak či tak je to situace, která je vodou na mlýn proislámským aktivistům a politikům – demonstrace a protesty proti politice, která vedla k zavraždění dalšího německého občana, se paradoxně stávají prostředkem, jak vyzvat přistěhovalecké obyvatelstvo k akcím na obranu před radikálním nacionalismem a před fašismem, což obzvláště na německé půdě má před světem dokonalý mediální efekt.

Jedním z takových aktivistů je berlínský Palestinec Fuad Musa, který ve videu na sociálních sítích kromě jiného řekl:

Německý Palestinec Fuad Musa, zdroj fota zde

„Protiútok, koordinovaný společně, je absolutně nevyhnutelný“.Předtím pozdravil všechny muslimy obligátním salam alejkum a spustil: “Když nás nechce bránit stát, pak se musíme bránit sami. Musíme se zorganizovat a vydat se po desetitisících do Chemnitzu, aby jsme tam ukázali, že my jsme Německo a že do něj patříme. Nesmíme pouze přihlížet, jak naši muslimští spoluobčané stejně jako naši migranti a sourozenci jsou pronásledováni v ulicích Chemnitzu.” Dále apeloval na všechny muslimy, ať nedovolí, aby ulice ovládli nacisté a ať své bratry a sestry ochraňují v Chemnitzi, Drážďanech i v celém Sasku.

V závěru pak muslimy vyzývá: „Organizujte se konečně Vy Turci, Arabové, Albánci a všichni ostatní v celé Evropě”

Nebyl však první, kdo s takovou výzvou přišel, před ním tak učinila politička německé SPD, 38 letá Sawsan Chebliová. Ta pochází rovněž z Palestíny, odkud před léty přišli její rodiče. Má 12 sourozenců a je nadšenou a pravověrnou muslimkou a její politickou kariéru mimořádně podporoval německý prezident Steinmeier, pro kterého svého času pracovala

Rok 2015 – německý prezident Frank-Walter Steinmeier (SPD) a Sawsan Chebliová, zdroj obrázku zde.

Dále cituji: “V současnosti je státní sekretářkou Berlínského senátu a AFD nenávidí jako choleru či mor. Publicista a kritický muslim Hamed Abdel Samad, který žije v Německu, před ní varuje a označuje ji za trojského koně islámistů v řadách SPD, kritická média ji vyčítají její blízkost k extremistické organizaci Muslimské bratrstvo. Je atraktivní, mazaná a inteligentní a proto o to víc nebezpečná a je doslova posedlá svou politickou kariérou, přesto si ji SPD chrání jako oko v hlavě.” Konec citace ze zdroje zde

A právě politička Sawsan Chebliová byla první, kdo se k událostem v Chemnitzu vyjádřil ve stejném smyslu jako aktivista Fuad Musa – že totiž muslimové se musí bránit (viz zde).

Sawsan Chebliová a její twitter účet hodný pozornosti zde

Sawsan Chebliová je nejen zastánkyní politiky multikulturalismu a islámu, což jde ruku v ruce, ale jako Palestinka i odpůrkyní Izraele – více zde

Shrnutí této části – “Nacionalismus je žádoucí”

V německém městě, které kdysi bývalo součástí NDR a jehož dominantou je socha K.Marxe, došlo k ubodání německého občana dvěma přistěhovalci, kteří v Německu čekali na azyl. Podle uniklého policejního zápisu je zřejmé, že bodání bylo vedeno s úmyslem zabití, tzn. že smrt oběti měla být výsledkem akce. Ve městě původně východního bloku, ve kterém není zažitá zkušenost soužití s příslušníky národů zemí, které byly po dlouhá léta koloniemi západní Evropy, událost spustí mnohem větší vlnu protestů, než tomu v podobných případech bývá v západní Evropě. Celý týden probíhají protestní demonstrace, organizované především stranou AfD a hnutím Pediga, účastní se jich i příslušníci radikálního nacionalistického hnutí Pro Chemnitz, čímž se situace hrotí,neboť se objevuje hajlování a další projevy fašismu. Výsledkem je, že vláda i policie se staví proti demonstrujícím s tím, že musí bránit přistěhovalce. A aby nebylo málo, objevují se výzvy ke sjednocení všech muslimů k boji na vlastní ochranu – z menšiny, jejíž příslušník vraždil, se stává oběť, zatímco z většiny, jejíž příslušník zemřel, se stává viník.

Jestli toto byl scénář, který měl splnit účel k další islamizaci Evropy, tak se zdařil dokonale – poslední zprávy říkají například toto: “V místní části Markersdorf, která leží na jižním okraji Chemnitzu, tedy stranou míst, kde se demonstrovalo, byl podle policie v sobotu večer skupinou čtyř zahalených osob napaden 20letý Afghánec. Mladík utrpěl lehká zranění. “V rámci vyšetřování bude nutné ověřit, zda se v případě pachatelů nejednalo o někdejší účastníky demonstrace,” uvedla policie.”

A dále: “V pondělí se pod heslem Wir sind mehr (Nás je víc) bude konat koncert proti pravicovému extremismu. Mezi účinkujícími má být například punkrocková kapela Die Toten Hosen. V souvislosti s děním v Chemnitzu dnes německý ministr zahraničí Heiko Maas vyzval Němce k větší aktivitě v boji proti rasismu a v obraně demokracie. “V naší společnosti se bohužel rozšířila určitá pohodlnost, kterou musíme překonat,” řekl bulvárnímu listu Bild. Jeho vlastní generace podle něj vnímá svobodu, právní stát a demokracii jako samozřejmost. “Musíme občas vstát z gauče a otevřít ústa,” vyzval sociální demokrat.” (zdroj zde)

Jestli celá událost byla jen souhrou náhodných akcí, které budou mít ještě další pokračování (např. opravdu tím, že do ulic na oplátku vyjde deset tisíc muslimů) či za ní lze vidět plán, o tom teď nebudu konspirovat, co mi ale přijde jako jisté, je skutečnost, proč jsou nejrůznější radikálně nacionalistická hnutí v Evropě žádoucí – jsou totiž nástrojem, jak z viníka učinit oběť. Pro úplnost přidávám video, které v Chemnitzu natočil zřejmě jeden z přistěhovalců a přesto na něm žádné extremistické záběry nejsou, na rozdíl od médií, která jako by se přímo účelově zaměřovala především na ně.

K čemuž bych zopakovala citaci z úvodu: “Mnozí obyvatelé hovoří o spiknutí” a doplnila, že stačí do pokojné demonstrace nasadit nějaké provokatéry, resp. je už dávno předem vychovat s tím, že až nastane potřeba, zachovají se přesně tak, jak je žádoucí (v historii nic nového, stačí si vzpomenout na 89.) a z oběti se stane viník a naopak.

Ale pojďme dál, protože všechno až dosud byl pouze úvod k tomu, co za celým děním v Chemnitzu může být, resp. kam až to může dojít.

V Německu žijí čtyři milióny muslimů, z toho jeden a půl miliónu tvoří Turci. A Erdogan vyzývá: “Turci, převezměte už tu Evropu”

Často opakuji, že není většího mocenského nástroje, než náboženství, protože to je nástroj, který davy sjednocuje napříč hranicemi. A vraťme se k tomu, co ve výše vloženém videu říká palestinský islámský aktivista: “Organizujte se konečně Vy Turci, Arabové, Albánci a všichni ostatní v celé Evropě”. První věc, která mě u dění v Chemnitzu napadla, byla právě ta, co na to asi tak Turci? A napadla s jasnou odpovědí – samozřejmě se přidají na stranu muslimů, protože společná víra je přece víc, než jakákoliv národní příslušnost…

A ta představa měla pokračování – co když se situace skutečně vyhrotí a ke čtyřem milionům muslimů v Německu se přidají Turci/muslimové z Turecka a k nim i ti Albánci a Arabové a všichni muslimové v celé Evropě? Co když všichni jako jeden muž potáhnou na pomoc bratřím a sestrám v Německu? Co když Erdogan otevře brány všem uprchlíkům, které zadržuje a ti se vydají na cestu napříč Evropou z jihu ke svým bratrům, kteří už na ně čekají na severu Evropy? A čekají nejen v Německu, ale například i ve Švédsku a v dalších zemích? Výsledek této představy byl jasný: třetí džihád je velmi, velmi mazaný!

Počet muslimů v evropských zemích

Třetí džihád však je především o tom, že Turecko v něm nemá mít hlavní roli, Turecko v něm má splnit pouze roli spouštěče předtím, než hlavní roli převezme Írán. Než to dovysvětlím, zůstaňme u Turecka, přesněji u Erdogana (a jak jsem napsala jinde “blba” Erdogana). Ten se totiž nikdy nevzdal svých mocenských osmanských ambicí a pořád věří, že to bude on, kdo jednou bude islamizované Evropě velet. Odtud pramení i jeho výzvy, ať Turci už tu Evropu převezmou pod své velení (zde, další odkazy pod článkem Erdogan už vyzval Turky k převzetí Evropy!)

Tady musím připomenout perličku, která možná unikla pozornosti, a sice to, že v době protestů v Chemnitzu se v jiném německém městě v rámci umělecké akce objevila obří socha Erdogana, která ale nakonec byla odstraněna jako příliš provokativní

Socha Erdogana, zdroj obrázku zde

Kdo si ale na pozadí dění v Chemnitzu především uvědomil, že Erdogan je blb a že by celou situaci mohl využít pro své zájmy, to dle mého byla Merkelová. A ta Erdogana z dění odstranila tím, že hned za dva dny po vražedném útoku v Chemnitzu poskytla Turecku půjčku, aby ho tak zachránila v jeho nelehké situaci, vzniklé celní válkou s USA. A v titulku “Německo poskytlo Turecku naléhavou finanční pomoc” já čtu : “Merkelová umluvila Erdogana, ať na situaci v Chemnitzu a následné výzvy nereaguje”. Což vnímám jako záchranu/řešení situace, která by se za přispění Turecka mohla opravdu velmi vyhrotit. Což ale neznamená, že takové vyhrocení nehrozí jen proto, že mocenská role Erdogana (a Turecka) není žádoucí. A právě o tom totiž je třetí džihád, ke kterému se teď vrátím.

Arabové, Turci nebo Peršané – první, druhý a třetí džihád

Džihád je v tomto případě označení k ovládnutí Evropy a následně celého světa islámem. Od doby, co islám vznikl, proběhly už dva takové pokusy. první probíhal přes islamizaci Španělska, a to Araby (arabský islám) ze zemí Maghrebu přes Gibraltalský průliv v 8. století n.l. Nadvláda Arabů na Pyrenejském poloostrově trvala 8 století a skončila až v roce 1492. Druhý pokus byl proveden Turky (turecký islámv 16. století našeho letopočtu, kdy byla v plném rozmachu Osmanská říše. Tehdejší pokus šel přes Balkán a skončil bitvou u Moháče, která se stala symbolem porážky uherského národa a nástupem Habsburků k moci, zatímco jižní Evropa až po Slovensko připadla pod hegemonii Turků (a s odstupem času můžeme říct, že Turci a Němci už tehdy spolupracovali podobně,jako to můžeme vidět i dnes a jak jsme to mohli vidět i u Hitlera).

13. divize SS – chorvatská, balkánská, islámská

Svět se ale změnil a pro 21. století už není žádoucí džihád ani arabský, ani turecký, ale džihád přes Írán (perský islám)  . Čímž se také dostáváme k tomu, že zatímco Arabové a Turci vyznávají islám sunnitský, Írán vyznává islám šíitský, tzn. “správný islám.

Čímž se ale dostáváme k jádru věci a sice k tomu, o čem V.V. Pjakin hovoří, když říká, že Evropu musí nejdříve ovládnout “špatný” islám, aby v ní pak Írán zavedl “správný” islám. Ono to ve skutečnosti ale vůbec není tak složité, jak to vypadá – ve skutečnosti totiž jde o to, že jediný, kdo může radikalizované islámisty, žádoucí k ovládnutí Evropy (západní civilizace, světa) umravnit, až svůj úkol splní, je pouze a jen představitel islámu!

Takže tady máme co? Do Evropy jsou vedeni příslušníci arabského islámu (Afrika, Maghreb), příslušníci tureckého islámu (Blízký východ, Erdogan, turkické národy v Asii) i příslušníci perského islámu (Írán, Sýrie, Libanon, nově už i Katar či i Irák).

A co z toho plyne pro dění v Chemnitzu? Výzvy ke sjednocení všech muslimů jsou žádoucí, ovšem s tím, že těmto muslimům už nemají velet Arabové (Maghreb a první džihád), ani Turci (Blízký Východ, Osmanská říše a,druhý džihád) ale Peršané (Írán a třetí džihád).

Což ale nic nemění na tom, že opětovné spojení/spolupráce Německa a Turecka v tom má splnit roli katalyzátoru. Čímž se dostáváme k tomu, že už před padesáti lety Německo otevřelo brány Turkům, že němčina je druhý nejpoužívanější jazyk v Německu, že Erdogan prosazuje, aby se každý Turek v Německu nejdříve naučil turecky, až pak se učil německy a že turecké volby naplno prožívá i velká část Německa (a k tomu, že Pjakinovo “Německo ať se učí turecky” není jen nějaká hloupá fráze).

Průšvih však je, že Erdogan si neuvědomuje svou roli “užitečného idiota”, protože on je pouze tím, který má připravit půdu pro třetí džihád – pro islám íránský. Kdo si to ale naplno uvědomuje, to je Rusko,které se ze všech sil snaží, aby Erdogan na své mocenské ambice zapomněl a roli užitečného idiota, který v Evropě rozpoutá válku mezi muslimy a křesťany (a judaisty) přestal plnit. Ještě jinak – současnou roli Erdogana lze přirovnat k roli Hitlera, jen tentokrát v opačném gardu: roli fašizace a banderizace Evropy má splnit Erdogan, a to především přes Německo.

Země V4, jejich role a obnova Rakouska-Uherska

U tohoto tématu se dovídáme, že už v roce 2014 byl plán o tom, že zemí V4 bude jednou ve skutečnosti pět (šest), že totiž jejich součástí se má stát i Rakousko (a také Slovinsko) a že na tom pracuje i náš prezident Zeman, cituji: “Země takzvané visegrádské skupiny (Česko, Polsko, Slovensko, Maďarsko) se rozhodly, že jejich schůzek se v budoucnu budou účastnit i Slovinsko a Rakousko v rámci takzvaného Visegrádu plus.” –  zdroj a více zde 

Tento plán se stal skutečností, když se rakouský kancléř Kurz v červnu letošního roku zúčastnil schůzky zemí V4 v Budapešti a kde si všichni  účastníci notovali

Česko, Slovensko, Polsko, Maďarsko a Rakousko – schůzka v Budapešti v červnu 2018

Národy zemí V4 i Rakouska tehdy s nadšením přijaly především shodu v odmítání uprchlíků a uprchlických kvót, proti čemuž žádný dišputát. Otázka ale zní, zda se tak stalo 1) skutečně rozhodnutím účastníků a 2) netýká se toto rozhodnutí pouze džihádu číslo jedna (Maghreb a Afrika) a džihádu číslo dvě (Turecko a Blízký východ),zatímco je odkladem pro džihád číslo tři (Írán)?

Ale pojďme dál k podstatě toho, co bylo už v roce 2014 ozvučeno a v roce 2018 realizováno – a to je obnova Rakouska-Uherska. A tady nelze jinak,než připomenout, že Rakousko-Uhersko už v Evropě jednou bylo, a to jako jedna z jiných tehdejších monarchií a vypadalo to takto:

Německá říše na severu Evropy, Osmanská říše na jihu, mezi nimi Rakousko-Uherská říše a Balkán

Historie se opakuje

Obrázek výše je obrázkem Evropy před první světovou válkou. Po ní se stalo to, že nejen že všechny tehdejší říše padly (a začalo to Balkánem!), ale především se po ní stalo to, že na území východní Evropy se přepisovaly hranice a vznikaly na něm nové nové národy.

Dnes můžeme pozorovat proces, který je obdobou Evropy z doby před první světovou válkou – sjednocené Německo na straně jedné, Turecko, které se sice trhá od USA, ale k tomu je velmi silně propojeno s Německem na straně druhé a mezitím země V4, které jsou v procesu obnovy Rakouska-Rakouska.

A Rakousko-Uhersko, o to dle mého v současnosti jde především, čímž se konečně dostávám k pointě článku. Historie se opakuje – ale dvakrát do stejné řeky nevstoupíš. Za první světové války se Turecko až postupně přidalo na stranu Německa a Rakousko-Uherska (“Ústředních mocností“), tzn. proti Rusku (“Trojdohodě“), dnes ale má Německo spojenectví s Tureckem pojištěno přes islám a turečtinu.

Další rozdíl, který s plány o zemích V4 a Rakouska vnímám, vidím v tom, že se mají stát předvojem spojení Evropy s Íránem a že až po nich je má následovat Německo a Turecko. Což dle mého ale nic nemění na tom, že země V4 plus Rakousko (a plus další země východní Evropy) se mají stát rukojmím pro tandem Německo-Turecko. Mám-li to říct jinak, tak země V4 (plus Rakousko a země východní Evropy) jsou v obklíčení islámu z jedné strany z Německa a z druhé z Turecka. A jsou to opět země východní Evropy, kde se opět mají přepisovat hranice stejně, jako před sto léty.

Merkelová to ovšem má velmi těžké – v Evropě musí zavést islám, ovšem nikoliv arabský či turecký, ale perský…A ten Erdogan to ne a ne pochopit ….

Pointa – Putin to ví

Média se pozastavují nad četností schůzek Putina s Orbánem, stejně tak se pozastavují nad tím, proč se Putin zúčastnil svatby rakouské ministryně zahraničních věcí. V neposlední řadě se už dlouho pozastavují nad tím, že Putin stahuje Turecko zpod amerického vlivu na východní stranu světa (což je v zájmu i Globalistů) a mnozí proto tvrdí, že Putin slouží Globalistům, aniž by domýšleli, že to je především v ruských zájmech.

Pokud jde o první dvě zmínky, tak v obou případech jde o to, že Putin se snaží obnovované Rakousko-Uhersko, které má spadnout pod íránský vliv, získat na stranu Ruska. A pokud jde o Turecko, tam se Putin snaží, aby se Turecko nevložilo do dění v Německu a nesplnilo tak roli katalyzátoru v naplánované válce mezi muslimy a křesťany.

A když to mám úplně shrnout – pokud země V4 (plus Rakousko a země východní Evropy) zůstanou pod ruským vlivem, pak je to cesta, jak zabránit třetímu – íránskému/perskému džihádu. A totéž platí i pro Turecko – pokud Erdogan pochopí, že přes Německo má pouze spustit proces třetího džihádu, aby byl poté zrušen a zlikvidován, pak je to rovněž cesta, jak třetímu – íránskému/perskému džihádu zabránit.

Rakousko-Uhersko, to je ale to, o co v současnosti ve velkém běží a optikou toho, že historie se opakuje, jsou země dřívějšího Rakouska-Uherska nově islámem zcela obklíčeny – na severu Německem a na jihu Balkánem a Tureckem. Představa, že by se k sobě muslimové z obou stran začali přibližovat a střed Evropy tak zcela pohltili, je neradostná, přesto ale záchranu vidím v tom, že střed Evropy si vybere směr Rusko místo směr Írán.

Úvodní video “Třetí džihád” jsem vložila především kvůli mapám v krátkém čase od 6:30, kde je vysvětleno o čem nbyl první a druhý džihád, ale jinak je celkově hodné pozornosti tím, jak je celá západní civilizace vším vedena k tomu, aby ji muslimové nenáviděli (ženy ve vedoucích funkcích, homosexualita atd.)

Související: “Před sto lety 11.11. v 11 hodin 1918 se Evropa změnila na předím a potom

-Pozorovatelka- 02.09.2019

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater _ tato
Návštěvník
aamater _ tato

Nemcom sa vracia to čo oni spôsobili celej Európe a Rusku.Ak sa Nemci nezjednotia tak sa domnievam, že toto je začiatok a koniec Nemecka ako ho poznáme po II. svetovej vojne.

minidaz
Návštěvník
minidaz

Dobrý den,
mám prosbu na Pozorovatelku, vím že trochu od tématu, nicméně nedávno jsem zde viděl interaktivní historickou mapu po měsících od roku 1000 po současnost, kde 1 sec = 1 měsíc.
A můj dotaz zní, nemáte prosím ještě někde tento odkaz?
Děkuji za pomoc při hledán

r.m.
Návštěvník
r.m.

comment image
https://cs.wikipedia.org/wiki/IQ_and_Global_Inequality#cite_note-iq2006-7
nejsou lidi a jak řekl klasik V.I.lenin/Uljanov Kádry rešájut vsjo.)))

Maňas
Návštěvník
Maňas

Bylo by zajímavý kdyby obyvatelé S.Kamenice podali žádost o azyl v ČR s tím, že je na nich páchána genocida a jsou pronásledováni německou vládou. A nebo by mohli udělal referendum o připojení k ČR podle vzoru Kosova a Krymu. Za sebe nevím jestli bych němce zachraňoval, východní možná, ale rozhodně by se z toho území musela deportovat všechna verbež co jim tam makrela natahala.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Dnes v 18:30 Interview čt24, host Okamura, téma Chemnitz —
DIVEJTE SE TAKAC SE HO SNAZI VYPROVOKOVAT. Okamura konecne mluvi dobre. Asi chodi na konzultace jak se vyjadrovat.. vim vim Praha 🙁

tana
Návštěvník
tana

EU – a teď máme, co jsme chtěli. Po svržení Kaddáfího je v Libyi stále binec. Teď se jim v Tripolisu rozutekli “migranti”, Itélie, Francie a VB se chystají zasahovat.

Iva
Návštěvník
Iva

My to nechtěli. Nikdo se nás ani neptal. Je mi houby po tom, co podepsali a do jakých paktů nalezli naši zaprodaní “politici” (uvozovky, neboť to politici v pravém slova smyslu nejsou, jen lačná chamraď, co by za pár doláčů prodala vlastní matku a uvažující jen v intencích – co za to). Já se do Nato ani Eu patřit necítím, za Evropana se nepovažuji – pouze Čech a Slovan -a angažmá kohokoliv v cizí zemi zásadně!!! odmítám, pokud nejde o akt obrany. Takže It, Fr a VB mají máslo na hlavě a měli by se stydět dalších sto let, ale je mi líto obyvatel těch zemí – ani oni toto nechtěli, chtěli jen normálně v klidu žít, vychovávat děti a starat se o své – jako my. To pár hajzlů zavinilo tuto tragédii, bez ohledu na “své” lidi.

tana
Návštěvník
tana

Uvědomujete si, že přesně totéž se stalo před 100 lety? Tenkrát se VB, Francie a USA spojily s “disidenty” a rozdělily Rakousko-Uhersko tak, aby vzájemné konflikty byly co největší a region se už nikdy nedokázal spojit a společně čelit jejich libovůli, přitom celý region “podle zásluh” odsoudily k placení reparací?

Slovan
Návštěvník
Slovan

Velmi fundovaný, trefný a přesný příspěvek.

raspberry
Návštěvník
raspberry

Kandidát na senátora Martin Konvička (Nezávislí), volební obvod č. 71 – Ostrava-město:

BITVA O CHEMNITZ
“To čtvrtmilionové krajské město, česky zvané Saská Kamenice, bychom měli znát jako národní centrum Lužických Srbů, posledního z přežívajících kmenů tzv. Polabských Slovanů, který si navzdory velkoněmectví i nacistům (a trochu s pomocí národnostní politiky NDR) dodnes udržel svébytnost. V tom světle působí mainstreamová lež, že „u nás žádní nejsou“, obzvláště drze. Saská Kamenice totiž JE u nás…

Skutečně netoužím hraničit se zemí, jejíž původní obyvatelé jsou zabodáváni jako podsvinčata, ani se zemí, kde se ti obyvatelé musí bránit občasným pogromem – který, krom neintegrovatelných, nutně odnesou i nevinní. Přemýšlím, jaké má Německo možnosti (poté, co Merkel definitivně půjde) a které z těch možností by byly nejvýhodnější pro nás.

Pro Osssis, Němce kteří neztratili hrdost, by možná bylo nejlepší vykopat „migranty“ na západ, vyhradit nějakou část Německa mohamedánům a jejich vítačským fanouškům, oplotit a dobře hlídat. Raději ztratit kus země, než zemi celou a raději se na čas zříci části svobod, než žít navěky v policejně-pogromistickém režimu. Ten scénář se neobejde bez transferů obyvatel – dávné německé národní zábavy, kterou si dnes nikdo netroufne ani vyslovit. Nebo se možná najde jiné řešení, budoucnost je vždy otevřená, nevím.

Vím však, že jakékoli řešení stojí na jedné podmínce. Té, jež se stala heslem obyvatel Chemnitz. Merkel muss Weg!”

https://pravyprostor.cz/bitva-o-chemnitz/

Milada
Návštěvník
Milada

Antifa natocila kratke video, kde jeden mladik pred tremi utika, nemeli chut jej dobehnout a video konci. Merkel a tim svym mluvcim Seibrtem z toho udelali HON NA MIGRANTY a tak se i vyjadrovali, aniz by si neco overili. Ted zacne honicka na AfD, ktere prave je oznacovano jako rasisticke. Media stejne, jako v Cesku lzou.

Iva
Návštěvník
Iva

Té ježibabě je jedno, jak to bylo nebo nebylo, Má zadaný úkol, co má říkat a jak se chovat, a to plní beze zbytku. Přeji jí dlouhý očistec. Zrádce vlastní země si nezaslouží ani 1 promile soucitu.