Demokratická radnice v Charlottesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních...

Demokratická radnice v Charlottesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních 40 let. Liberálové se pokusili odstranit ikonickou sochu konfederačního generála, a to byla poslední kapka. “White flight” je u konce a už teče krev!

Demokratická radnice v Charlottesville zažehla největší rasové nepokoje v USA za posledních 40 let. Liberálové se pokusili odstranit ikonickou sochu konfederačního generála, a to byla poslední kapka. “White flight” je u konce a už teče krev!

Mainstreamová média přinesla o víkendu dvojici zdánlivě nesouvisejících zpráv. V mnoha světových metropolích, včetně Prahy, proběhly pochody deviantů pod kódovým označením GP. Odkaz na “Globálního prediktora” zamaskovaný pod krycí název “Gay Pride”. Situace v Praze se nesla jako v uplynulých letech v nádechu sodomických vztahů a polonahých úchylů, kteří za podpory globalistických korporací jako je Google, Microsoft, Amazon a dalších si vyšli do ulic prosazovat svoji homoagendu. Jenže něco mnohem děsivějšího se odehrává tento víkend v USA v americkém městě Charlottesville ve Virginii. Tam totiž také o víkendu vyrazily do ulic zástupy liberálně-homosexuálních skupin, ovšem nikoliv kvůli GP, ale kvůli něčemu jinému. Evropská mainstreamová média příčinu zamlčují a přechází bez povšimnutí, takže AE News musí přinést osvětlení celé situace, proč v Charlottesville vypukly největší rasové nepokoje a místní radnice ve městě musela vyhlásit výjimečný stav.

Útočník najíždí do davu levicových demonstrantů.
Demokratická radnice ovládá jižanské město už přes 20 let

Charlottesville je město v jižanské Virginii, které je enklávou Demokratické strany a liberálů. Radnici už přes 20 let ovládá Demokratická strana a konkordát liberálních levicových politiků [1], kteří sebe definují jako nezávislé politiky, ale ve skutečnosti protlačují ve městě homoagendu a GP teze tak tvrdě, že došlo až k vypuknutí rasových nepokojů. Vedení radnice před 3 týdny oznámilo, že má v plánu odstranit z centra města historickou jezdeckou sochu generála konfederačních vojsk Roberta E. Leeho, který je ztělesněním jižanského konfederačního odkazu. Toto rozhodnutí bylo poslední kapkou pro konzervativní část populace města a jižanské spolky tak na tento víkend svolaly do města demonstrace na ochranu historické památky, aby vyjádřily odpor proti plánovanému odstranění jezdecké sochy.

Útok autem do průvodu levicových aktivistů.
Demokratická radnice ve městě se rozhodla mazat v učebnicích historie

Radnice argumentuje tím, že gen. Robert E. Lee reprezentoval rasistický systém a v dnešní době multikulturního narovnávání vztahů prý není pro výchovu mládeže dobré prezentovat postavy historické minulosti, které byly exponovány jako hlavní figury Konfederace, rasismu a otrokářského systému. S tímto krokem ovšem liberální radnice města přestřelila, protože se strhlo hotové peklo. Místní konzervativní obyvatelstvo vyšlo do ulic, mnozí si s sebou vzali legálně držené zbraně, a proto vedení města ze strachu z vypuknutí ozbrojeného povstání neposlala do ulic více policistů. Díky tomu se otevřel prostor pro střety. Jakmile se levicové skupiny dozvěděly, že podporovatelé Konfederace vyjdou tento víkend do ulic, uspořádaly i ony kontra-demonstrace proti rasismu. Jenže jak se dalo očekávat, na ulicích došlo k násilným střetům mezi oběma frakcemi a radnice situaci totálně nezvládla a konflikt musel začít řešit guvernér státu Virginia.

Protesty vypukly kvůli této jezdecké soše Gen. Roberta E. Leeho a plánům radnice na její odstranění.

Násilné protesty a střety vyvrcholily včera útokem do davu levicových a homosexuálních aktivistů, kdy bílý muž, který přijel do města z Ohia, najel v plné rychlosti se svým vozem Dodge Challenger do průvodu. Video záběry ukazují, že v průvodu jsou neseny duhové vlajky homosexuálů LGBT, dále vlajky nelegálních migrantů ze zemí Latinské Ameriky a rudé marxistické vlajky místních trockistů, kteří často spolupracují s demokratickými radnicemi v mnoha městech v USA. Útočník najel v plné rychlosti do davu na ulici, dva lidi zabil, další 3 těžce zranil. Videa ovšem odhalují děsivý fakt, že průvod levicových aktivistů zdaleka nebyl tak mírumilovný, jak prezentuje Česká televize, která opět převzala naraci od americké CNN. Na záběrech můžete vidět, že jakmile muž najede vozem do davu, najednou se v rukách mírumilovných levicových aktivistů objeví kovové pálky na baseball a kovové tyče a ihned se vrhnou na auto a začnou se snažit rozbít skla auta.

Válka v ulicích a transgender devianti s deštníčky

Řidič zařadí zpátečku a přejede jednoho aktivistu, který se vrhl zezadu na kufr auta, ale při couvání ho útočník přimáčkl a sroloval o bok vedle stojícího SUV. V ruce měl složený bílý deštník, takže šlo o člena LGBT komunity, kteří v USA používají deštníky pro signalizaci své orientace. Bílá znamená symbol pro “intersex” [2]. To je člověk, který prochází procesem transgender proměny uvažování. Umbrella signalizace je nový fenomén, dříve se používaly hlavně plastové náramky na ruce, náušnice v pravém uchu, růžové košile apod. Homoagenda je dnes vidět na všech demonstracích levicových skupin, liberální politické skupiny používají homoagendu a její aktivisty jako svoji údernou pěst pro prosazovaní Kalergiho indoktrinace zničení bílé civilizace nejen islamizací a multikulturalismem, ale i homosexualismem povýšeným na společenský normativ. GP používá právě průvody deviantů jako nástroj pro změnu informačního pole. Přestože je známo, že homosexualita je deviace, která u dětí vyvolává vzory chování, liberálové se snaží homosexualismus podporovat všude, kde to jen jde, hlavně ve školách a v televizní tvorbě pro děti a mládež.

Starší muž se symbolem orientace na nezletilé chlapce (modrá barva deštníku) leží na zemi, z rukou mu vypadl transparent “Ne! Režim Trumpa a Pence musí skončit!” a příznivce tradiční rodiny ho mlátí holí jako devianta. CNN záběr označila za ukázku brutálního rasismu a homofobie. No, záleží na pohledu. Když vám takový pán znásilní nezletilé dítě, asi se na to budete dívat jinak.

Nástupem Donalda Trumpa do funkce amerického prezidenta došlo k probuzení amerického bílého voliče. Ten si uvědomil, že tzv. “white flight” (bílý útěk) americké bílé konzervativní společnosti musí přestat a nelze se dál dívat na to, jak bílí obyvatelé amerických měst utíkají z městských čtvrtí, kde vzrůstá barevná populace nelegální migrace ze zemí Latinské Ameriky, migrace z Asie a z arabských zemí. Útěk bílého muže a jeho rodiny je typickým projevem amerických měst v posledních 30 letech. Tam, kde kdysi bydlela americká bílá střední třída, tam jsou dnes černošská a imigrační ghetta s vysokou mírou kriminality. Typickým příkladem je americký Detroit. Dnes je z něho město duchů. Dokud ve městě fungovaly automobilky, které zaměstnávaly stovky tisíc lidí, přímo i nepřímo v návaznosti na služby, tak město mělo krásné domy, rezidenční zóny, nízkou kriminalitu.

Vzpoura bílého muže

Po krachu automobilek a po přesunu výroby amerických aut do Mexika se stalo z Detroitu město duchů, zůstali jen černoši a lidé, kteří jsou staří a nemocní na to, aby se někam stěhovali. Vysoká kriminalita láme rekordy. Bílý muž se svojí rodinou už dávno utekl. White flight je typickým projevem země, která se dusí pod projevy GP, globalizace, multikulturalismu a bezbřehé migrace, která indukuje chudobu do střední třídy rychleji, než jakákoliv recese nebo finanční krize. S tím, jak bílý muž utíká a vyklízí svůj životní prostor, se postupně nasunují do jednotlivých amerických měst ty samé procesy, které vidíme v Evropě v Německu, ve Švédsku, ve Francii. White flight izoluje bílé rodiny a bílé obyvatelstvo do uzavřených ghett, kde se bílá většina pomalu mění v rámci státu v menšinu. GP má tyto procesy podchycené.

[VIDEO] Útok autem do davu levicových aktivistů z jiného záběru

Ve školách v rámci inkluze do vašich děti hustí homoagendu, multikulti propagaci islámu, alternativní výklad historie o II. sv. válce, alternativní výklad odsunu Němců po válce atd. Když vyjde do ulic průvod lidí, kteří protestují za práva tradiční rodiny, je průvod Českou televizí a CNN označen za průvod extrémistů nebo radikálů. Pokud někdo vyjde do ulic propagovat sodomické vztahy a deviaci, je naopak takové akci poskytnut prostor v médiích pro prezentaci, média poskytují přímé přenosy z takové akce a mediálně to potom vypadá, že kdo není homosexuál a nemá pohlavní styk s partnerem do análu, tak není pomalu normální. Když jdete žádat o práci, ptají se vás, jaký máte pohled na LGBT postavení menšin. Když napíšete něco ve smyslu toho, že deviace nepodporujete, raději vás nevezmou, protože byste asi nezapadl do kolektivu, protože homoagenda již ovládá většinu globálních korporací.

Přepisování historie, odstraňování soch, homoagenda

Demokratická radnice v Charlottesville se pokusila odstranit koně s generálem Konfederace a vypukly nepokoje. To v Česku je situace mnohem dále. Když skupina idiotů přemalovala tank v Praze narůžovo, nikdo proti tomu demonstrace nesvolal. Kdyby někdo navrhl odstranit jezdeckou sochu sv. Václava z Václavského náměstí a řádně by to vysvětlil tím, že sv. Václav byl rasista a feudál, který neuznával LGBT, tak by tu sochu odstranili bez mrknutí oka a každý, kdo by něco namítal o historickém odkazu a vlastenectví, by byl označen za extrémistu a nacionalistu. A podívejte se, kdo prý za nepokoje ve Virginii může. Na vině je Donald Trump, protože během prezidentské kampaně prý nebojoval důsledně proti extrémismu. Informaci ihned převzal iDnes.cz [3] a pochopitelně od CNN, kde první zazněla tato informace už včera.

Levicoví demonstranté proti nadřazenosti bílé rasy. Americká Antifa. V popředí zastánce konzervativních hodnot, v ruce má klakson a troubí proti levicovým aktivistům, na sobě má neprůstřelnou vestu a přilbu.

Není daleko doba, kdy vaše děti budou za dozoru učitelů znásilňovat pedofilové ve školách a bude na to existovat dotační program z fondů EU. Bude se tomu říkat kulturní genderová mezigenerační informační výměna. A když proti tomu zaprotestujete, označí vás za extrémistu a homofoba a pošlou na vás sociálku. Postupně vám odstraní symboly z okolí, symboly národa, vlasti a její historie. Odstraňováním soch to začíná a diktaturou multikulturalismu to končí. Události z USA by měly být varováním, jak vypadá situace, kdy se Bílý muž musí postavit na odpor snahám radnice o odstraňování historické identity národa ve chvíli, kdy už je možná pozdě. Homosexuálové s bejzbolkami vám nebudou určovat, v jaké budoucnosti mají vyrůstat vaše děti. Musíte si ale hájit svůj životní prostor sami, své město, svoji zemi. Pokud to neuděláte, přijdou si jednoho dne pro vaše dítě. Přijdou si i pro vás.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Senát chystá povinné RFIDČIPovani Psů dnes na NOVĚ

zombie
Návštěvník
zombie

S tím Detroitem se ale VK dost plete-ten krach automobilek je právě ta verze,kterou razí tady ti multikulti magoři,aby si lidé nespojovali Detroit právě s těmito šílenci a kam až ta multikulti může zajít…
Kdyby to byla pravda,tak jak by to asi muselo vypadat v našich městech už v 90 letech,kdy tady nekrachla jen automobilka,ale naši havlističtí demokraté rozkradli a zničili naprosto vše????

senil
Návštěvník
senil

Začátek rozpadu USA teď. Tak do roku 2040 USA existovat nebudou.
USA se rozpadnou stejně jako Jugoslávie a Rakousko-Uhersko. Rozdíli mezi různými častmi obyvatelstva názorové, etnické, rasové jsou příliš velké na to aby USA mohli existovat jako jeden stát s centralizovanou vládou.

http://www.epshark.cz/clanek/114/rozpada-se-amerika

miki
Návštěvník
miki

Pozorovateľka. Napísal som ten koment neskutočne krátko. Je to tak rozsiahle téma, ktorá by si vyžadovala celý článok. Je to obrovské tabu. Až také, že sa tomu nevenujú žiadne médiá. Preto chápem ten dodatok o zatemnení. O jadehelm by bol celý článok. Nenapísal som o zmene z 9 na 11 štátov. Teraz to však nie je podstatné. Podstatné je to rally. Začalo to v 2015 na Floride. Prebiehalo a prebieha po všetkých mestách . Sledujeme to už od samého začiatku. Viete kých sa bás snažíte informovať o Trumpovi zatiaľ prebieha veľká podotýkam veľká celoamerická akcia. V tichosti. Tá rally má zvláštny status ochrany. Polícia ich chráni. Myslíte si, že sa môžete pohybovať po Usa v maskáčoch a ozbrojený pištoľou a kalašnikovom? No na týchto akciách áno. Sledovali ste reportáže černošských buniek proti konfederate flag? Sledovali ste priebeh akcie pouličných bojov? Sledovali ste vyvesovanie a zvesovanie vlajky? Sledovali ste bunky KKK, neonacistov apod? Sledovali ste vypálený kostol, vraždy policajtov, vraždy v školách? Ak ste vzdelaná a ja si myslím že ste tak si to naštudujete a pochopíte prečo v Usa je toľko vyrábanej nenávisti, Fema kampov. Zatvorených Walmartov prerobených na kampy, Prečo JADEHELM ako skrytá akcia po rúškom cvičenia sústredila všetkú americkú vojenskú techniku po železniciach do prístavov a odkiaľ sa berie v Európe. To sú fakty a nie zatemnenie.

albatros
Návštěvník
albatros

Když už sme u těch úchyláků, tak seznam dělá pořady s jejich kavárenskými týpky co si jako myslí o našem jídle.
Kvalitní české jídlo versus kavárenští veganští povaleči. Ty reakce sou jak z blázince.
https://www.stream.cz/jak-nas-vidi-svet/10017184-cizinci-poprve-ochutnavaji-drstkovou-polevku

4321
Návštěvník
4321

Hymna ČSR aktualizace – trefné a povedené
https://www.youtube.com/watch?v=soJoWtZkpu4

.lak
Návštěvník
.lak

No jo hrůzy ve světě a zatím v kotlince.
Z PL
k. kryl varoval, , čeněk, 14. 8. 2017 17:59:48
že morbidní hadrák nebude jen avizovaný návrat středověku, genocida, judaizace, obrloupeže, likvidaci všech hodnot, ale že půjde o přežití českého národa, ve všem měl pravdu, vše ovládli krvelačné chazarsko germánské mafie, termospolky, lidi jsou tráveni jedovatým žrádlem, metylem, drženi v bídě, zoufalství, zákoník práce je ryze otrokářský, exekuce sadistické, cenzura, debilizace nežidovské mládeže, vítání islamizace, jsou také hrdelní zločiny, v číně by to bylo olovo, což již ani nikdo nezpochybňuje.

albatros
Návštěvník
albatros

NWO v praxi.
iPhone 8 už neodemknete prstem. Budete mu muset nastavit tvář
http://mobil.idnes.cz/iphone-8-odemykani-0m8-/iphone.aspx?c=A170810_130331_iphone_ram

No a kam poputuje vaše fotečka? 😉

gabreta
Návštěvník
gabreta

Kterou.tu pravou,nebo tu levou tvář ??..Občas koukám na pěkné ženské přesýpací hodiny

.lak
Návštěvník
.lak

tu ná
comment image

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

A co takhle tomu iPhonu nastavit prdel? Co pak? Podaji “dobroserové” na takového cloveka trestni oznameni pro zneucteni jejich fetise?

Nevim proc, ale odjakziva mam k Applu odpor. Kdyz vidim nekoho s iPhonem v ruce, tak ve me vzbudi takovy pocit neduvery, ze se mu obloukem vyhnu.

tana
Návštěvník
tana

Před cca 100 lety “hlouček občanů ze Žižkova” zbořil Mariánský sloup na Staroměstském náměstí.
Pomník maršála Radeckého byl skován do Lapidária.

gabreta
Návštěvník
gabreta

No jo.řiká se,že na tom žebříku stepovala mladá Milada Horáková a dávala příčinlivě smyčku kolem hrdla té sochy panny Marie..Zapomněla na Archony,že jí to karmicky soudružsky vrátí..

Jaris
Návštěvník
Jaris

Milada Horakova byla spionka, ktera pracovala PROTI zajmum Ceskoslovenske republiky. Inu zidovka. jak jinak.

Kari
Návštěvník
Kari

Jaris, dukaz.?

Rheum Palmatum
Návštěvník
Rheum Palmatum

Kari To nehrozí… ;))

Eva
Návštěvník
Eva

Nemáme žádný naprosto přesvědčivý důkaz, že by byla JUDr. Milada Horáková dne 27.06. 1950 na nádvoří pankrácké věznice popravena… Chtěl prý o Horákové již v roce 1968 napsat monografii. Avšak, důkazy o jejím životě jakoby se prý „ztrácely v písku“. Její mladší sestra Věra (provdaná Tůmová) nechtěla ani o ní, ani o rodině Horákových nic vypovídat. Prý je „vázána mlčením“.
Zdroj: http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=403886
“Byla bezohlednou kariéristkou, ochotna se připojit ke komukoliv a spolupracovat s kýmkoliv, kde viděla prospěch vůči své kariéře. Nejdřive to byl Sovětský svaz a potom USA. Její výpovědi před soudem nejsou relevantní, neboť věděla, že se vše nahrává a filmuje. Chtěla se ukázat vůči národu v nejlepším světle jako bojovnice za demokracii T.G. Masaryka. Po skončení procesu, proto Gottwald veřejné promítání její obhajoby zakázal. Obával se její glorifikace. Šlechta i Neuman mi tvrdili, že popravena nebyla. Sovětská GRU jí prý odvezla do Moskvy…“
http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=401036
http://berwidbuquoy.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=400662

Tak se asi stala Milada Horákova politickou svatou matkou Terezou. Ve skutečnosti toho moc v hlavě neměla a dělala pitomosti a přešlapy celý život – od studentského lezení na Mariánský sloup, přes manželství s komunistou, spoluvinu na poválečných a předúnorových svinstvech omlouvaných bestiálním vlastenectvím, odstoupení z funkce poslankyně (tím pomohla komunistům) až po amatérský pokus o vydírání jedné velké komunistické svině a válečného zločince Antonína Zápotockého. Ten ji stál život.

http://hedvicek.blog.cz/0801/je-milada-horakova-falesnou-modlou

Jaris
Návštěvník
Jaris

Evo, to je tedy vyzivne, zvlaste ten posledni link. Diky.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Internet.

Finist
Návštěvník
Finist

nevedel jsem to, ale jsem JIZAN

Avatar
Návštěvník
Avatar

tak to aby jsem si teď kupoval nejaký jiný deštník…..