David Rockefeller zemřel ve věku 101 let a na cestě do pekla...

David Rockefeller zemřel ve věku 101 let a na cestě do pekla mu nepomohly ani krevní konzervy s dětskou krví z kauzy Pizza Gate. Syndikát přišel o hlavu vyššího procesu řízení. Další na řadě je britská královna!

David Rockefeller zemřel ve věku 101 let a na cestě do pekla mu nepomohly ani krevní konzervy s dětskou krví z kauzy Pizza Gate. Syndikát přišel o hlavu vyššího procesu řízení. Další na řadě je britská královna!

Světová média dnes přinesla vynikající a skvělou informaci o smrti Davida Rockefellera, hlavě vyšších řídících procesů v transatlantickém křídle globalistů. Mluvčí rodiny Fraser P. Seitel uvedl, že miliardář a majitel banky FEDu Chase Manhattan zemřel v klidu a ve spánku [1]. Zemřel ve věku 101 let a jeho život byl prodlužován transfuzemi krevních konzerv s dětskou a také pupečníkovou krví. Metodika prodlužování života byla zcela náhodou objevena během prezidentské kampaně v USA, kdy z uniklých emailů Johna Podesty, šéfa volební kampaně Hillary Clinton, vyplynulo znepokojivé zjištění o tajných krevních rituálech s dětmi pod krycími kódy souvisejícími s provozem pizzérií v několika zemích světa, které slouži jako maskovací provozy pro setkávání elit, kde jsou nejdříve sexuálně zneužívány a poté obětovány na oltář Bafometa nakoupené děti z černého trhu a jejich krev je sbírána do nádob a laboratorně upravována pro aplikaci vybraným elitám. Kauza dostala název Pizza Gate a psali jsme o ní zde.

David Rockefeller, několik let stará fotografie.

Dětská krev a zejména pupečníková krev má v těle starého člověka podobný efekt jako elixír mládí, který je známý z různých bajek a pověstí. Toto ovšem nejsou žádné bajky, účinky dětské krve na gerontologický organismus jsou vědecky prokázané [2], i když etický rámec je velice sporný. Podle lékařské etiky se nesmí krev dělit podle rasy, původu dárce nebo stáří, ale výhradně podle krevní skupiny. Skupiny vyšších elit světové moci, mezi které patří šlechtické rody a staré rody bankéřů se tradičně dožívají vysokých věků a mnoho lidí si myslí, že se jedná o jakýsi genetický dar, nebo je to důsledek luxusního života, že nemusí pracovat a mají jen tu nejkvalitnější stravu, zatímco obyvatelstvo je na 5. stupní řízení zabíjeno chemickými látkami v potravinách.

Šlechta, elitní rody a neetické kšefty s dětskou krví

To má jistě svůj vliv, ale dlouhověkost elit je zajištěna dětskou krví a transfúzemi. Podle studií má dětská krev tu vlastnost, že v organismu aktivuje stejné procesy, které probíhají v dětském těle. Aktivuje se produkce kmenových buněk, které opravují v lidském těle poruchy a genetické chyby způsobené stářím a vysokým věkem. Lidé po transfúzi se cítí plní energie, života a dokonce sexuální vitality. Efekt ovšem nemá dlouhého trvání a dokonce na transfúzích vzniká jistá závislost. Kauza PizzaGate odhalila, jak vybraní senátoři amerického kongresu a politici urgují a neustále se dotazují na další “refreshment” v Pizza baru. Refreshment (osvěžení) je v kódovém jazyce příjem dětské krevní konzervy a její transfúze do těla.

Obrázek rakve pro dítě (místnost na zabíjení), který byl v uniklých emailech Johna Podesty a jeho přátel okolo Comet Ping Pong pizzérie ve Washingtonu.

Poslední fotografie z nedávných let (viz. nahoře) ukazují Davida Rockefellera jako chodící mrtvolu, zombie, která má zapadlé oči, ovšem která umí svižně popoběhnout. Krevní transfúze s dětskou krví jsou oním tajemstvím elit, kterým nahrazují tzv. Abrahámovskou genezi, která byla lidstvu po pádu Nephelim na Zemi odepřena. Elity Syndikátu mají své zástupce v této civilizaci mezi “genetickými lidmi”, ale není jim dovoleno dožívat se vysokých věků přes 150 let. Genetické zakončení lidské DNA a koncových telomerů předurčuje lidské elity pouze k vyšším než běžným věkům dožití, což je pro ně odměna za výkon úkolů, které jim jsou ukládány. Více informací na toto téma jsem napsal v článku Syndikát [3], pokud vás zajímají technické zajímavosti genetického základu dlouhověkosti s ohledem na zkracování nebo prodlužování telomerů DNA.

Rockefellera nechali “odejít” přesně na 1. jarní den

Expirace Davida Rockefellera byla naplánována na dnešek, první jarní den. Symbolicky je tím vyjádřen konec zimy, starého času a příchod jara. Před několika dny unikl na veřejnost ve Velké Británii plán na úmrtí britské královny. Informaci přinesla i česká média [4]. Plán má kódové označení “London Bridge” a zahrnuje podrobnosti, co kdo musí udělat, pokud královna zemře. Pamatujete si na americkou televizi ABC, která jakoby omylem vloni na podzim při prezidentské kampani oznámila smrt Hillary Clinton? Vyslaný symbol nebyl náhodou, ale vzkazem. Video je zde. Hillary politicky opravdu zemřela po volbách. Úmrtí transatlantického globalisty Rockefellera je signálem oslabování amerických elit, které usilovaly o globalizaci planety a vytvoření projektu NWO pod vládou tzv. západních vyšších řídících elit. Konec Rockefellera na pozemské pouti by měl teď vyděsit hlavně britskou královnu. Ona je druhá na řadě, protože pilíře transatlantické říše na ose New York – Londýn (NYLON) budou garantovat jiné elity. Ne Rockefelleři v New Yorku, ne Rothschildové a královna ve Westminsteru.

Na řadě je teď britská královna.

Smrt Davida Rockefellera končí jednu dlouhou historii USA. Končí historii dominance ve světové politice, končí se tím ekonomická, silová a také politická moc USA. Země přišla o svého nejvyššího elitáře symbolicky na 1. jarní den roku 2017. A co na to americké burzy? Dow Jones dnes mírně posiluje, stejně tak kompozitní tituly a technologická burza. To je jasný signál, že USA dnes řídí už někdo jiný. Dříve, před půl stoletím, když by zemřel majitel banky FEDu, otřáslo by to trhy. Po nástupu Donalda Trumpa si ale burzy smrti velkého globalisty ani nevšimly. Americký pilíř v New Yorku má nové ukotvení, čeká se jen na nové ukotvení i pilíře britského na druhé straně Atlantiku. Královna zemře, Skotsko globalisté odtrhnou a připojí k Nové Evropě a zbytek Velké Británie se spojí s mocenským centrem v New Yorku. Nové elity, nové procesy řízení a nové hlavy vyšších procesů řízení uchopí svoji moc v rámci světového Syndikátu.

Rozbíjení alternativy zevnitř? BND má jasno!

Alternativní média o tomto budou podrobně a nezávisle informovat, ale spolu s tím budou globalisté a elity prosazující Novou Evropu usilovat o omezení vlivu alternativních serverů. Naše redakce získala přístup díky našemu kolegovi a aktivistovi z AfD interní dokument německé tajné služby BND, který popisuje metodiky infiltrace německých alternativních serverů provozovaných v USA, kam německá policie nemá přístup a nemá nástroje na uzavření takových serverů v USA, které bojují proti migraci v Německu. V dokumentu se píše o plánech na dlouhodobou infiltraci serverů, získání důvěry a následného rozvracení redakcí serverů zevnitř. V materiálech je uvedeno, že koncept čerpá z informací získaných ze spolupráce s českými a polskými odborníky na boj s extremismem. Nemáme zatím informace, že by něco takového probíhalo i v ČR, ale podezření máme.

Sídlo německé tajné služby BND připomíná ze vzduchu obrysy a náznaky hákového kříže.

Alternativa musí držet při sobě a redaktoři serverů musí táhnout za jeden provoz jako jeden muž nebo žena, i když mají rozdílné myšlenkové koncepty a teze. Nesmí ale docházet k útokům, rozvracení, pomluvám, nálepkování a osočování mezi redaktory. Redaktoři alternativních serverů mají publikační prostor, aby svobodně psali články a v nich publikovali své hypotézy, ale nesmí své hypotézy vnucovat nebo o nich přesvědčovat ostatní redaktory, nebo je dokonce pomlouvat nebo nálepkovat. Nesmí přesvědčovat ani čtenáře. Musí mu vysvětlit souvislosti, ale právo na přijetí nebo odmítnutí teze čtenářem je nezpochybnitelné. V redakci sledujeme v poslední době obrovskou vlnu útoků proti alternativě. Před 2 týdny nám zřejmě operátoři pracující pro CTHH nebo pro BIS shodili živé vysílání na Svobodném rádiu, proti mně se objevují nepodložené útoky dokonce i ze strany naší dlouholeté redaktorky, padají neuvěřitelná obvinění, prý propaguji sionismus, zadlužování u židů atd.

Musíme držet při sobě, hraje se o všechno tento rok

Na tyto útoky nebudu reagovat, ale pokud by pokračovaly, budeme to muset řešit. Cílem je likvidace AE News a nemůžeme nikomu dovolit, aby toto bourání AE News probíhalo zevnitř. Spolu s tím souvisí i má tradiční a tento měsíc obzvláště naléhavá prosba, protože do konce měsíce zbývá 9 dnů a zatím jsme vybrali jenom zhruba 51% finančních příspěvků na zajištění provozu AE News na další měsíc. V současné chvíli si připadám jako osamocený voják, Don Quijote, který bojuje proti mainstreamu za progresivní alternativu na AE News jako s větrnými mlýny a musí čelit dokonce už i útokům zevnitř redakce za to, že v pořadech na SvR se snažím lidem vysvětlit, jak funguje dnešní svět. Každý den se stane mnoho událostí, ale nemám jako smrtelný člověk sil na to, abych zvládl ve volném čase napsat za den více než 1 článek, nebo udělat titulky a článek k 1 videu. Přesto jsem rozhodnutý se nevzdat a jít proti všem a přinášet lidem pravdu a nabízet lidem pohledy do zákulisí světových i domácích událostí a poskytovat vám bezpečný diskusní prostor chráněný 1. dodatkem americké ústavy, pod kterou jurisdikčně spadá náš web a provozní firma, která zajišťuje provoz tohoto projektu.

Pokud se vám náš server líbí, pokud sem chodíte rádi, líbí se vám články a titulkovaná videa, anebo třeba vám přináší zajímavé informace mé pravidelné pořady na Svobodném rádiu, zvažte prosím, podle svých možností, zaslání finančního příspěvku do konce tohoto měsíce ve prospěch našeho projektu AE News jednou z možných platebních variant uvedených zde na naší obvyklé donate stránce. Přispět můžete převodem v ČR nebo v SR na bankovní účet, PayPalem, Bitcoinem nebo poštovní poukázkou na účet. Ne všichni z vás jsou v situaci, že si to mohou dovolit, ale pokud je to ve vašich možnostech, každá částka pomáhá. Bez podpory čtenářů projekt nepřežije. Předem Vám moc děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
muci
Návštěvník
muci

detská krv,, ale v tejto dobe,,je väčšina deti zaočkovaná sračkami hneď po narodení,,a do troch rokov,, x dalšími. no asi to na obnovu starej bunky nemá vplyv zatial .. doporučovala by som kyslíkový efekt .. okrem toho dá sa zorganizovať aj globálna darcovská krv,, na doprovolný predaj,, bez násilia,aby si človek privyrobil, jedna ampulka 10e. Ale tak uchýlak potrebuje agresivný predaj,ach je rozdiel medzi človekom a zvieratom,.. snad človek vyhrá.

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

VK a Pozorovatelka by se meli prestat chovat, jako male urazene deti 😀 Uz jsem to tady kdysi davno jednou psal, clanky od Pozorovatelky jsem moc necetl a kdyz, tak jsem je spise rychle preletel, protoze byly moc dlouhe a ja nemam tolik casu. Ale i tak me mrzi, ze odchazi. Preji ji hodne stesti. Pana VK vzdycky posloucham na Svobodnem radiu a mozna, kdyz mluvil o jinem nahledu Pozorovatelky, se vyjadroval az moc expresivne. Osobne si myslim, ze natura pana VK je hodne narcisticka 😀 Dokonce uz i Vladimir Kapal ze Svobodneho radia vypenil, kdyz ho nenechal VK dopovedet myslenku☺ Ale ti uspesni a inteligentni vetsinou byvaji takovi. Proto jsem tady uz jednou psal, ze bych opravdu nechtel byt manzelkou pana VK, to musi byt peklo 😀

nývlt
Návštěvník
nývlt

co se týče Rockefuhrera, tak zprávě nevěřím, myslím, že je to účelový hoax vydaný velkým Sorosovým médiem. Když mě pozvou na pohřeb, tak jo.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak toto je teda síla! Owertonovo okno (výkladní skříň!) do nebohé, “láskyplné” PEDOFILNÍ duše…
http://zpravy.tiscali.cz/zkrotit-zamilovanost-rozhovor-s-muzem-s-pedofilni-preferenci-294905?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
(včetně mnohonásobného odkazu na ČEPEK – česká pedofilní komunita!)
Tuší vůbec někdo normální, že tady něco takového máme? Není zneužívání dětí trestný čin?!!
Všechny ty nechutné, amorální a zločinecké agendy těch sviní jedou komplet, a plnou parou!
Nestačí nadržení multikulti obohacovači, teplouši všeho druhu a zaměření, ale už i przniči nevinných malých a nezletilých dětí “by měli mít svoje práva”:::: Nemám slov!

zleoš
Návštěvník
zleoš

Vážená redakce, doporučoval bych praní vašeho špinavého prádla v soukromí.
Argument, že někdo ze zúčastněných nemá email, to myslíte jako vážně?
Důvěryhodnosti Aeronetu nepřispěl hoax s radioaktivním mrakem nad Evropou a teď se to snažíte dorazit vzájemným dohadováním před zraky všech čtenářů.
Moc prosím, přestaňte s dohady a pokračujte ve psaní článků a práci na pozitivních změnám informačního pole.

Kazatel j
Návštěvník
Kazatel j

Uniklo video
Ty Ruský vojáci věznění IS Agenty CIA vůbec neměly svázané ruce jen ruce za zadama.A byli umelejma nožma jako by zabití v Syrii to samé ta Fake show s R.Velvyslanecem vše podvod Putin se podílí na Satanskem půči s Elitama pomocí krize s Uprchlíky doktrinou Satana vždyť Putin je S.Zednař a cti tradice kultu

kari
Návštěvník
kari

No do toho nikdo normalni nevidi, ale moc se mi to nezda. Kdyby se Putin podilel na,proste na tom satanskym tazeni co zaplavuje svet, (isis, radikalni islamizace Evropy atd..), kdyby v tom jel Putin, Evropa uz by byla preorana dva metry hluboko. Tady stacilo, aby se rusti vojaci vetreli mezi miliony migrantu a bylo by vymalovano.

kari
Návštěvník
kari

Vy si z toho delate srandu, ale vemte si treba isis. Jestli je skutecne pravda, co se o isis siri, upalovani v kleci, rezani hlav, skupinova znasilnovani a jine hruzy hororove, tak to uz neni zadny islam, to uz je proste normalni satanismus a nekdo tohle organizoval, naplanoval a mirilo to smer Evropa. Donald Trump se pri volbach dusoval, ze by jako prezident uderil na isis s takovou razanci, ze bychom se divili a co udelal? Nic, sliby chyby. Kolik mesicu je ve funkci a isis existuje dal.

sandal
Návštěvník
sandal

Můžete prosím “Kazatel j” postnout nějaký link nebo aspoň šum na internetu co by vaše tvrzení doložilo?
Můj názor na Váš komentář je,že malé děti by měli po večerníčku chodit spát,aspoň než ukončí základní školu.A né psát o půlnoci úchylné komentáře
Jaroslav Pala

crovax
Návštěvník
crovax

Síce mám rád Putina, ale to čo píšeš, ma už napadlo. Čo keď sa len hrajú na znepriatelených, také divadielko pre ľudí, pritom patria k tej istej “sekte”.

Otir
Návštěvník
Otir

Hm, tak jsem si to dočetl až do konce a celkově z toho nemám dobrý pocit, ale na druhé straně si myslím, že bouře,která se přes AE přehnala, vyčistí vzduch. Jen mně mrzí, že všichni si zde hrají na velké vlastence, ale vše nakonec ukončí uražená ješitnost. Přes tu jakoby se už nedalo překročit. Je to škoda, ale budiž. Život stále běží jak splašená herka a už pramálo záleží na zápletce v prvním dějství. Už se těším na další články od VK.

pzv
Návštěvník
pzv

P.S.

Navrhol by som obom stranám konfliktu, aby si dali niekoľko dní pauzu na vychladnutie emócií a potom sa skúsili vrátiť k bielemu listu a racionálnemu dialógu. V tejto chvíli je jednoznačne vidieť, že sa debata posunula do čisto emotívnej roviny, a namiesto argumentov a kompromisov rozhodujú pocity ješitnosti.

Chcel by som zdôrazniť toto. Globalisti na nás už niekoľko mesiacov doslova dennodenne sypú chemtrails s neurotoxickými látkami. Na každého tieto látky pôsobia inak. Niekomu spôsobujú únavu, niekomu otupenosť myslenia, niekomu depresiu. Ak má niekto depresiu, má pocit, že mu všetci krivdia a na každého reaguje prehnane útočne (vlastná skúsenosť). Dlhodobý nedostatok slnečného svitu, jarná únava, stres z udalostí vo svete, to všetko vplýva na psychiku a zvyšuje podráždenosť, ktorá sa potom vybíja na banálnych zámienkach.

Preto by som naozaj navrhol Pozorovateľke aj VK na niekoľko dní si dať pauzu na vychladnutie hlavy a potom skúsiť začať odznova.

Treba si uvedomiť, že pravda nikdy nie je čiernobiela a tak sa nikdy nedá tvrdiť, že pravdu mám buď len ja alebo oni.

Snáď tento text aspoň trochu prispeje k zmierneniu emócií a dúfam, že Pozorovateľka sa sem znovu vráti.

hledání
Návštěvník
hledání

a navíc jsem nemocná, dost dlouhou dobu, myslím, že na mne žádné sypání nepůsobí, jinak stačí čepička s orgonitem,

p.Administrátore, jestli mi budete dál mazat příspěvky, tak tady nemáte nejmenší důvod a je to přímo útok na mou osobu a právo zatím stále ještě svobodného vyjadřování!!!!!!! pozor, ta hra se mi nelíbí
tedy pro vás p. Administrátore, to jsem četla na alternativě, kontakt ale nemohu dát, možná tu máte špiony, to opět myslím vážně
sám píšete co jste tu měli za redaktorku

chápete? Vy tu máte kdoví jak nebezpečnou osobu a dovolíte jí předkádat nám ještě snad ezo. a určitě závadné, podvratné a pomatené informace??????

Já nevím, je to vůči čtenářům zodpovědné?

místo aby jste se omluvili, že vám platíme jako blbci a vy nás necháte manipulovat takovouto osobou?.

chápete všichni, útočíte na mne, ale kdyby nebylo mé pomýlené náklonnosti k p. Pozorovatelce, tak vůbec nebudeme vědět, že naprostou pravdu má jen p. VK a Administrátor
teprve teď vím, že nás chránili
teprve teď vím proč se ji museli zbavit

a já bláhová jsem chtěla za ní odejít

netruchlete, p. Pozorovatelka bude muset olíznout všechny podané prsty, třeba i nohy / jako náš papež, no ale nemáte možná dobrou barvu, já tady nevím, pokud bych se pletla, prosím, opravte mě Administrátore/, aby mohla psát, vrátí se

já jen doufám, že ji to dáte patřičně najevo, že vás zajímá jen pravdivý a v podstatě ochraňující názor a výklad p.VK a Aministrátora

já myslím, že vám bude povoleno vše, vše, aby si konečně uvědomila jak je nevěrohodná,
když budete důslední a já jsme poznala, že většina tady jste důslední, třeba i změní názor a třeba nám v této době všeobecných, všude přítomných lží říkat nakonec tu relativní pravdu

on totiž žádný člověk neví, hledá, tápe
s tím jistě Administrátore souhlasíte, já si toto totiž nenechám vzít, jen Bůh ví a za to mě můžete i ukřižovat, všichni

Bůh ví a člověk jen hledá!!!!!!!! tedy jen blbec /omlouvám se/ ví všechno a jen on nám tvrdí, že jeho slovo platí

to je ta pravda kterou vám nikdo tudíž nemůže dát, musíme se všichni snažit ty dílečky skládat,
to je naše povinnost, drazí, NE se štvát, Ne kývat, NE mlčet
SKLÁDAT, jen tak se někam dobereme, jen SPOLUPRACí,
s tím souhlasíte Administrátore, pokud ne, můžete má slova doplnit dle p. VK, ale jen doplnit!!!!

děkuji za svůj předplacený prostor

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

hledani-krizovat te nebudu. Clovek jen hleda to je spravne,buh vi prdlajs to jen lidi potrebujou berlicku jelikoz jsou slabi a neveri sami sobe a proto vyrabeji bohy . Buh uz je tak dlouho mrtvej ale slabi lide co potrebujou tu berlicku stale ukazuji jeho stin.

Silentio
Návštěvník
Silentio

ad nick hledání: je u Vás patrné psychotické rozpoložení. Neberte to prosím, jako dehonestaci Vaší osoby. Nicméně, pokud se nacházíte ve stavu, kdy nemůžet kontrolovat své nastavení, zdržte se prosím, ve vlastním zájmu svých komentářů. Neprospívá to zdejší diskuzi a ani Vám. Děkuji.

Lenda
Návštěvník
Lenda

Tahle “hledající” osoba si dělá srandu (nebo je navedená nebo obojí) … psychotik má jiné starosti, než se zapojovat do diskuzí na netu

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka
pzv
Návštěvník
pzv

len pre zaujímavosť

http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/2144-biochemik-potvrzuje-smutnou-praxi-17-let-jsem-vyvijel-smesi-pro-chemtrails “Účel směsí: Těch cílů jich příliš mnoho, aby se daly spočítat i na prstech obou rukou. Záleží to opravdu na tom, kde mají být použity. Mnoho z nich obsahuje uklidňující prostředky. Jiné uvádějí do stavu zamlženosti, zmatenosti. Vzácně po nás chtěli, abychom připravili směsi, které vyvolávají hněv nebo násilné jednání. 90% toho, co jsme dělali, bylo zaměřeno na změnu emocí, nálady, nebo na vyvolání určitého stavu ducha.”

https://diskuter.wordpress.com/2016/01/17/rozne-typy-chemtrails-a-ich-zdravotne-prejavy/ “Keď sa pozriete na vyššie spomínaný text, do očí človeku udrie, že veľké množstvo chemtrails vyvoláva v človeku pocity pasivity, únavy, neschopnosti učenia a sústredenia sa, ospalosť, oslabenie vôle. Pôsobí to dojmom, že nás elita sprejuje látkami s cieľom, aby sa ľudia nebúrili proti niečomu, čo sa na nás chystá. Znova a znova ma napadá úvaha, že toto sprejovanie v Európe súvisí s prebiehajúcou inváziou moslimov a elity sa takto snažia udržať domácu populáciu čo najdlhšie nevedomú, ľahostajnú a hlavne sediacu doma.”

https://diskuter.wordpress.com/2017/02/25/kniha-o-chemtrails-kapitola-4-jedy-padajuce-z-oblohy/ “… popisuje jednotlivé látky nachádzajúce sa v chemtrailoch, ich vojenský alebo klimatologický účel a zdravotné dôsledky pre ľudí na zemi. Podrobne vysvetlené sú organofosfáty v leteckom palive, nanočastice a inteligentný prach, polyméry, huby a plesne, ťažké kovy, hliník, bárium, stroncium, fluór, síra a iné.” (moja poznámka, v článku je aj veľmi krátka zmienka o lítiu)

—————————
Otázka na VK

Téma chemtrails je masívne diskutovaná v Nemecku, Amerike a v poslednej dobe aj u nás. Opakuje sa názor, že sa jedná o vojenský program americkej armády (a NATO) a že práve preto podlieha prísnemu vojenskému utajovaniu pred verejnosťou. Chápem, že táto téma je stále mnohými vnímaná kontroverzne a “konšpiračne”, ale určite máte kontakty na ľudí z Nemecka alebo z redakcie Breitbartu, ktorí na tému majú svoj názor a zákulisné informácie. Myslíte, že by mohla byť vhodná doba, kedy by sa mohla táto téma otvoriť verejne aj na stránkach Aeronetu, alebo je stále riziko, že by bola použitá na diskreditáciu webu?

pzv
Návštěvník
pzv

Nechce sa mi vyjadrovať k tomuto redakčnému sporu, takže napíšem len veľmi všeobecne.

Niektoré témy a problémy sú tak zložité, že je bežné, že pravdu majú všetky strany sporu, hoci na prvý pohľad sa ich názory vylučujú. Je to o diskusii a snahe hľadať kompromisy a hľadať vysvetlenie, prečo sa názory strán líšia.

Je dosť prípadov z histórie, kedy sa vysoko inteligentní ľudia boli schopní do krvi hádať a pritom mali pravdu obe strany.

Keď poviem príklad z dávnejšieho obdobia, tak existoval dlhotrvajúci spor medzi zástancami Einsteinovej teórie relativity a zástancami kvantovej fyziky. Obe teórie boli experimentálne potvrdené, ale matematicky sa vzájomne vylučovali. Trvalo 70 rokov, kým sa našla chyba vo výpočtoch, ktorá tento rozdiel spôsobovala. Pravdu mali obe strany, ale počas tej dlhej doby sporu boli účastníci sporu presvedčení, že pravdu majú výlučne oni.

Iný príklad je konflikt ohľadom témy globálneho otepľovania. Tam je tiež mnoho protichodných názorov a nechcú si uvedomiť, že pravdu majú všetci, len musia fakty správne poskladať. To jest, že je pravdou, že zemská klíma prechádza periodickými výkyvmi, tiež že je pravdou, že možno smerujeme k malej dobe ľadovej, že je zároveň pravda, že ľudské skleníkové emisie spôsobujú nárast globálnych teplôt ako aj to, že existuje viacero faktorov, ktoré skleníkové otepľovanie buď urýchľujú alebo spomaľujú. Bohužiaľ mnohí ľudia s úzkym rozhľadom v téme sú schopní sa do krvi hádať o tom, že len ich pohľad je ten jediný správny.

A takých príkladov je mnoho.

Čo sa týka názorov na globalizáciu, ako ich prezentuje Pozorovateľka aj ako ich prezentuje VK. Je úplne možné, že aj v globalizácii prebiehajú protichodné trendy, keďže globalizáciu neriadi jeden človek, ale desiatka najbohatších rodín sveta, ktoré sa v svojich cieľoch nie vždy zhodujú. Pravdu tak môže mať aj VK aj Pozorovateľka, rovnako ako je možné, že sa mýlia obe strany. Ja osobne mám isté výhrady aj k pohľadu VK aj k pohľadu Pozorovateľky. Situácia nie je podľa mňa vôbec taká jednoznačná, ako sa bežne prezentuje a do značnej miery je strhávaná udalosťami chaosu, keď sa riadenie globalistom v posledných rokoch jednoducho povedané vyklo z rúk.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

pzv-to jsi povedal celkom dobre,nikdo nic nevi ,kazdy jenom spekuluje , globalisti zkousi jeden pokus za druhym jako spravny posuci. Sami mezi sebou se hadaj a kazdej chce neco jineho.
Dnesni doba je ukazka kam az muze zajit nahromadeni bohatsvi do nekolika rodin.
Hlavu vzhuru valky vzdy byly a dalsi budou ,lidi jsou vzlastni druh opic, nejlepe to rekl jednorocni dobrovolnik Marek- CLOVEK BY CHTEL BYT GIGANTEM, JE VELIKY ALE HOVNO.

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Putin je v tom až po uši je to podvod podílí se s elitma na zničení Křesťanů a Slovanů plus je falešný Mesiaš už 3 v Evropě

Korina
Návštěvník
Korina

Je to naopak, Putin je jeden z mála, který bojuje proti NWO. Má mnoho nepřátel i v Rusku, takže odtamtud pomluvy vanou. Viz snaha o ruský majdan v těchto dnech.