Das neue Europa je tady! ČNB zrušila regulaci koruny a Berlín nachystal...

Das neue Europa je tady! ČNB zrušila regulaci koruny a Berlín nachystal zákon na masivní pokuty sociálním sítím, které nebudou odstraňovat “fake news” výroky opozičních politiků. Farage už mluví dokonce o mafii!

Das neue Europa je tady! ČNB zrušila regulaci koruny a Berlín nachystal zákon na masivní pokuty sociálním sítím, které nebudou odstraňovat “fake news” výroky opozičních politiků. Farage už mluví dokonce o mafii!

Před několika okamžiky ukončila Česká národní banka regulaci české koruny [1]. Ta začala ihned posilovat. Zatímco spotřebitelé v ČR se lehce radují s reálným výhledem nižších cen dováženého zboží do ČR, které by se mohly projevit na trhu už okolo Vánoc, na alternativě je tento krok sledován s předtuchou kroků, které tuto zdánlivě nevýznamnou událost budou následovat. Posílení koruny je totiž reakční mechanismus Berlína na neudržitelnou situaci v oblasti nízkých mezd v Protektorátu Čechy a Morava. Je naprosto vyloučené, že by české firmy začaly zaměstnancům platit více, protože nasmlouvané zakázky s německým průmyslem jsou pevně stanovené na velmi dlouhou dobu. Existuje tak de facto jediná možnost, jak posílit českou koupěschopnost a neriskovat procesy, které by mohly vést k mohutné anti-EU náladě, která po Brexitu a po Trumpexitu obchází tento rok Evropu jako strašák. Češi si za silnější korunu koupí více německého zboží, Berlín na posílení koruny neztratí.

Pokud se podíváme na silnější korunu z makroekonomického hlediska, tak musíme konstatovat, že posílení koruny zlevní půjčky českého státu. Podle včerejších uniklých informací se příjmová strana státního rozpočtu propadla o 40 miliard korun a je to nejhorší propad za posledních 5 let. Babišova ekonomická politika sdírání živnostníků z kůže a zavádění EET tak má tady své první ovoce, v březnu se rozpočet propadl o 40 miliard a podle ČSÚ za minulý rok nebyl rozpočet v účetním zisku, ale v deficitu 20 miliard [2]. Deficit se tak po zavedení EET prohlubuje a ekonomové dávají mezi EET a propady výběrů daní rovnítko. Jak už dříve se na toto téma hovořilo v ekonomický rozborech, EET zafungovalo jako granát hozený do rybníka. Exploze pozabíjela malé rybky, které vyplavaly na vodní hladinu břichy vzhůru, ale velkých ryb se EET nedotklo. Ovšem velké ryby si uvědomily, že Babiš příště může do rybníka hodit leteckou pumu a odnesou to i ty největší ryby. Proto se velké ryby začaly daňově optimalizovat a přesouvat z ČR do ciziny, např. Zdeněk Bakala, který oznámil, že z ČR pod vedením Babiše odchází [3]. Odchází ale podle všeho jen daňově (do Holandska), ne fyzicky.

Konec intervencí ČNB proti koruně zlevní půjčky pro státní rozpočet

Samotné EET přitom za propad příjmů rozpočtů nemůže, EET je ovšem Babišovo dítě, je to symbol a reakce velkých ryb se netýká jenom uhlobaronů, ale zejména průmyslu, který při slovech Bohuslava Sobotky o progresivním zdanění mezd a platů nad 40, resp. 50 tisíc korun hrubého měsíčně chytá osypky a spolu s posledním vývojem situace v Evropě se velké nadnárodní firmy stěhují dále na východ. Ideální je dnes Ukrajina. Právě dnes Evropská unie schválila pro Ukrajince bezvízový styk [4]. Není to sice povolení pro práci Ukrajinců v EU, ale je to propustka pro evropské investory na Ukrajinu. Je to něco za něco. Andrej Babiš si neudělal domácí úkoly a nespočítal si, že utažení výběru daní a špehování živnostníků přes EET zafunguje na velké investory doslova jako ta zmíněná letecká puma padající z nebe, kterou už velké ryby vidí, ale ještě nedopadla. V Babišově království se sice může stále zpívat, ale Babišovi drábové a výběrčí daní sdírají z kůže už i prodavačky květin takovým způsobem, že bohatí kupci ve zděšení utíkají do země krále Miroslava.

Andrej Babiš ve svém tažení proti malým rybám – EET.

Uvolnění kurzu koruny tak zlevní půjčky pro ČR na kapitálových trzích, a to je dobrá zpráva pro Babiše i Sobotku. Jeden si potřebuje půjčit na zalátání propadu rozpočtu, druhý si chce půjčovat prvoplánově, protože je socialista. A silná koruna tak pomůže do ČR nasunout vyšší zadlužení státu, ale i firem, protože zahraniční kapitálové půjčky se zlevní i pro firemní sektor velkých podniků. Posílená koruna může být impulsem pro modernizace firem a pro nákup nových strojů ze západu, to by byla ta pozitivní varianta. Propadající se státní rozpočet však ukazuje, že podojená kráva potřebuje kromě dojení také dostat nažrat, jinak pojde a chcípne. A propad příjmů ČR po 3 měsících po Novém roce ve výši 40 miliard je katastrofální výsledek pro hospodáře, který podle svých slov “maká”. Česká montovna tak není lékem na ekonomickou prosperitu, stejně tak EET není zázračnou pilulkou na léčbu malých příjmů do rozpočtu. Hospodští, hokynáři a holky z ulice s kasičkou napojenou na EET opravdu nejsou ti, kteří dělají rozpočet státu. To by musel Babiš udeřit na velké ryby.

Velké ryby vyvádějí z ČR stovky miliard ročně. Těch si ale Babiš nevšímá

Musel by zdanit banky, musel by zdanit supermarkety, zahraniční subjekty, které za loňský rok vyvedly z ČR na dividendách kapitál ve výší přes čtvrt bilionu korun [5]. To jsou ty velké ryby z onoho českého rybníka. Na ty si ovšem Babiš nemůže dupnout, protože by mu ukously nohu, nebo spíš hlavu. Takže látání státního rozpočtu obstarává veřejná komedie s pokladničkami připojenými online na ministerstvo, kde úředníci hlídají správně započtené počty knedlíků a gramáž zelí na talíři v hospodě, zatímco velké firmy vyvádějí rok co rok z ČR stovky miliard. A co to má všechno společného s Novou Evropou a Berlínem?

Posílení koruny ihned po oznámení konce intervencí ČNB.

Česko se bude muset zapojit do Eurozóny a přijmout Euro. Narovnání kurzu koruny je proto nezbytností. A v Německu se na Das neue Europa už připravují s velkou vervou. Německá vláda schválila návrh zákona na pokutování sociálních sítí až do výše 50 milionů EUR, pokud nebudou odstraňovat fake news německých opozičních politiků [6]. Všechny výroky, které nebudou označeny německou vládou za pravdivé, budou muset sociální sítě a jejich provozovatelé mazat, jinak je čeká pokuta. Návrh musí ještě schválit německý Bundestag, ale to je pouze formalita. Takže německá opozice už nebude moci na sociálních sítích působit, protože Facebook a Twitter jim bude všechno mazat a označovat za fake news. Nová Evropa potřebuje stát na pevných základech, opoziční názor je nežádoucí.

Nová Evropa ukazuje Británii zuby, Farage označil EU parlament za mafii

A naprostou ukázkou síly a brutality je současné projednávání Brexitu v EU parlamentu, kde minulý týden skupina poslanců předložila Velké Británii požadavky a ultimátum, které Londýn musí splnit, jinak poslanci v EU dohodu o Brexitu zablokují [7]. Nigel Farage tak během svého proslovu přirovnal EU k mafii (viz. video v úvodu článku) a po upozornění předsedajícího se opravil, když označil EU za gangstery. Válka v EU o vznik Nové Evropy zuří na všech frontách a procesy v EU se kopírují i do České republiky. V pondělí ČNB oznámila, že regulace koruny pokračuje a že konec regulace může přijít kdykoliv, ale už po 3 dnech regulace koruny opravdu končí.

Nigel Farage označil EU parlament za mafii a gangstery.

Hospodářský propad ČR 40 miliard, procesy v EU parlamentu a uvolnění víz s Ukrajinou staví českou ekonomiku do zcela nové pozice. Andrej Babiš si bude muset začít dělat domácí úkoly, jinak mu hrozí, že nepochopí procesy, které Berlín řídí v celé Evropě. Jak zaznělo už na summitu EU v Římě před 2 týdny směrem k premiérům členských zemí: “Evropa pojede dvourychlostně a v té pomalejší rychlosti integrace nikdo z vás nechce zůstat!” Uvolnění koruny, bezvízový styk s Ukrajinou, pokuty a mazání názorů opozičních politiků v Německu na sociálních sítích a mafiánské loučení s Londýnem v Bruselu jsou jasnými příklady procesů nasunování Nové Evropy do evropského prostoru.

*Titulky ve videu v úvodu článku zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
r.m.
Návštěvník
r.m.

Nebohé prodavačky větin dusí EET? Kytky se zaváží z několika chlazených velosadů. Prodavačky tak dusí jedině majitel řetězu stánků. Ten může nadávat leda, že mu nezbydou peníze na to, aby jim platil fiktivně jen minimální mzdu a zbytek na ruku.
To je ohromná výhoda taová minimálka. dyž onemocní, nezaplatí bejvák. když přijdou o práci, z té podpory nezaplatí taky nic.
A finále přijde v podobě důchodu, na terý opět bude muset doplácet sociálka, zatímco majitel a jeho děti ze soukromých šol budou mít všechno.

czexit
Návštěvník
czexit

Je to pravda? Ano, je. Fakt šílené. je to to , o čem mluvil šéfredaktor aeronet.cz VK před několika týdny o Francii, Německu a Švédsku.

Polská tv stanice TVP INFO informovala polské občany o tom, co EU, USA a NATO “upekly”.

Samozřejmě, hlásná trouba protektorátního režimu v Praze, ČT24, nám, občanům České republiky, “zapomněla” tuto informaci přinést.

Na setkání Visegrádské skupiny v Praze předloží Frank-Walter Steinmeie devítistránkový dokument vzniku Evropského superstátu.

Členské státy se vzdají:

1) vlastní armády, vlastních tajných služeb, vlastního zákonodárství, vlastního daňového systému, vlastní měny

2) kontroly nad státní hranicí včetně systému a procedury vpouštění a relokace migrantů

3)vytvoření společného vízového systému, společnou zahraniční politiku transformace NATO

V preambuli textu vlády Francie a Německa oznamují:

“Naše státy sdílejí společné předurčení a společný žebříček hodnot, které dávají předpoklad ještě hlubšímu sjednocení našeho obyvatelstva. Budeme tedy usilovat o politickou unii v Evropě a zveme další Evropany k připojení k projektu.”

* Vznikne společná armáda „European Security Compact” na principu „ohrožení jednoho státu/ohrožení všech států“

* Rozvědka a kontrarozvědka bude podřízena jednomu centru

* Bude zvětšena pravomoc „Evropského veřejného žalobce“ a vznikne jednotný trestní zákon

* Národní státy nebudou mít právo rozhodovat o migraci a nebudou mít vlastní azylovou politiku

* Rozmístění migrantů bude povinné a bude respektovat rovnoměrné rozdělování uprchlíků a národní státy to nebudou
moci odmítnout

* Německo a Francie už ve jménu EU začaly jednat se severoafrickými zeměmi na nejvyšší úrovni o pravidlech migrace a rozšíření dialogu na toto téma

* Bude zavedena jednotná měna euro pro všechny členské země, otázka nezní zda, ale kdy bude přijato

* Bude zaveden jednotný daňový systém a bude odstraněna konkurence v daňovém systému mezi jednotlivými zeměmi…“

To je tak ve zkratce všechno. Takže je to tu, vážení. Když jsem to četl, vzpomněl jsem si okamžitě na Mnichovskou dohodu 1938…

Tohle je naše prostá likvidace a podle všeho evidentní příprava na válku. Je to otevřená realizace Nového světového řádu v Evropě /NWO/.

Celý text s nímž Steinmeier vystoupí v Praze si můžete přečíst tady: http://www.tvp.info/25939587/ [2] (polsky)

Nezdá se, že by šlo se o fake, nebo hoax.
TVP INFO je polská veřejnoprávní televize.

A o tomto všem by měli za nás rozhodovat současní samozvaní psychopati, co jsou v celé EU?
No s pánem bohem!!…

Tak už vím, proč Velká Británie vycouvala z EU. Také proč začíná aktivně couvat Maďarsko. My zatím stále lezeme někomu do …… Kolik naši představitelé za to dostanou, asi dost a potom se vytratí někde do bezpečí a ztracena.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Czexit, neni to nekde cesky?
Polsky neumim, a neni vhodne na preposilani ;-(
Nebo, pokud ma, kdokoliv jiny 😉

Johanka
Návštěvník
Johanka

Ale táto správa bola uverejnená vo viacerých médiach EÚ
už v polovici roku 2016. Aj v českých …
http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/politika/tvp-berlin-a-pariz-pripravuji-evropsky-superstat-misto-eu/

http://www.blesk.cz/clanek/zpravy-svet/404215/evropsky-superstat-misto-eu-francouzi-a-nemci-chteji-posilit-unii-pravomoci.html

Osud Európskeho euroštátu veľmi dobre “vyložil” pán
Kalabus :
Zdá se, že pokud se EU opravdu rozpadne moc v Evropě přeberou Němci. Ti se spolu s Francií budou snažit vybudovat onen multikulturní evropský superstát. Podmínkou je, že se za žádnou cenu nesmí dostat k moci Marine Le Pen.

Podle Marine Le Pen se Evropská unie „stala náboženstvím“, které nepřipouští jiné názory a kritiku, v roce 2017 se ale situace má změnit, prohlásila Marine Le Pen.
http://www.czechfreepress.cz/emil-kalabus/moc-v-evrope-chteji-prebrat-nemci-usilovani-o-evropsky-superstat.htmlnedávný

citát presidenta Evropského parlamentu Martina Schultze…
„Britové porušili pravidla. To nepatří do filosofie EU, aby dav mohl rozhodovat o svém osudu.“
http://www.nwoo.org/2016/06/28/spojene-staty-evropske-nemecko-s-francii-kuji-plan-na-pretvoreni-eu-na-superstat/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Johanko díky za link;-)

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

PŘÍPRAVA NA CZEXIT ?
comment image?w=106&h=79&crop=1&a=c

Možná nám něco uniklo na domácí scéně, čeho si ale dobře všimli v Itálii:
Odpoutáním české Koruny od Eura se v podstatě naše Koruna dostává do stejné pozice jako švýcarský Frank, který se takto odpoutal z fixního kurzu v roce 2015, a způsobil paniku na světových monetárních trzích. a svalutaci Eura nejvyšší od jeho vzniku.
¨
Může to být i předvolební tah Sobotky, ale i Prezident Zeman od počátku prosazuje referendum v ČR o EU, a Tomáš Prouza, sekretář výboru EU v ČR před BREXITem prohlásil, že pokud BREXIT dopadne, mohlo by to otevřít cestu k CZEXITu, protože by to bylo ” politicky schůdnější”….
Tak i tady nám nezbývá, než pomoci, jak kdo můžeme 😉 V zájmu nás všech.

http://quifinanza.it/soldi/la-repubblica-ceca-sgancia-la-corona-dalleuro-si-teme-la-czexit/115822/

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Ten obrazek znazornuje nasi jedinou moznou budoucnost!
Jeste by mel Rusnok rychle, nez klesne Ejro, za ty “intervencni” Miliardy Eur nakoupit REAL ASSETS – REALNA AKTIVA, jako to delaji vsechny racionalne jednajici ekonomiky >>> ZLATO!
To by to Euro pro nas a ostatni s vlastni menou padalo jeste rychleji…;-)

Harmon.
Návštěvník
Harmon.

Pokud Němcům opravdu hrozí tvrdá cenzura na sociálních sítích, mají možnost psát na VK (a na FB dávat jen odkaz – jak zde již někdo poznamenal) – nebo použít anonymizér. Já např. používám TOR. V případě zájmu si jistě každý sám nalezne příslušné relevantní odkazy i aplikace…

.B.
Návštěvník
.B.

McCain maže Trumpovi med kolem huby
https://twitter.com/SenJohnMcCain/status/850095704601227264

“Pokud je prezident ochoten podniknout nezbytné akce, aby ukončil nepředstavitelné násilí a destrukci v Sýrii, zaslouží širokou podporu obou stran”.

McTheFuckCain, manažer ISIS a válečný zločinec.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Moc dobře nechápu, proč německá opozice dávno nepoužívá tento model: Pokud chtějí napsat něco závadnýho, ať to napíšou na vk.com a na facefuck a shitter dají jen odkaz na článek! Zůstávat na těhle žido-zápaďáckých projektech je bláznovství.

Forever
Návštěvník
Forever

Ultimátní Anti-Globalistické video 2017
https://youtu.be/g5UQJIjgdsU

Emil
Návštěvník
Emil

Kissinger, který údajně kdysi řekl: „Získejte kontrolu nad ropou a budete ovládat národy; získejte kontrolu nad potravinami a budete ovládat lidi.“

http://czechfreepress.cz/blizky-vychod/kissingerova-potravinova-okupace-iraku-pokracuje-v-devastaci-urodneho-pulmesice.html

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Další důsledek Babišovy fízlácké EET – mizí Farmářské Trhy, Bio trhy a Trhy vůbec…
Agent Bureš: Budete žrát jen to, co vyprodukuje Agrofert
http://www.zvedavec.org/vezkratce/14140/

Pořád nechápu, že lidem nedochází, že zemědělství ( púda + osiva + “fertilizanty”) a potravinová výroba ( maso, drůbež, vejce, mléko, pečivo …) soustředěné v rukou Bureše s Monsantem, je genocidní glyfosátový, steroidní a antibiologický koktejl!
Prostřednictvím EET navíc striktně pod Babišovou kontrolou.

Navíc už léta probíhá cílevědomá likvidace národních pěstitelů ovoce a zeleniny přes program “GREENING” (viz stránky MinZem) , zahalená do “biodiversity” s dotacemi z “božské” EU!

Na čí zakázku probíhá “Pozemková Reforma” je více než evidentní.

mirek
Návštěvník
mirek

A na místě zlikvidovaných malých prodejců v Horníchdolních (díky EET) už jezdí Burešovy pojízdné prodejny.
Shrnuto a podtrženo “volaaké TTIP” u nás naplní Bureš do puntíku a Monsanto si přijde na své.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Na samotných pojízdných prodejnách není nic špatného, druhá věc je co za žrádlo prodávají – ale nic jiného než co prodávají hokynáři a večerkáři to ale není, zvlášť Rákosníci když skupují v “akcích” za hotové bez účetnictví ze suprmárkýtů ty nejhorší sračky.

Suchoj
Návštěvník
Suchoj

Včera jsem šel se psem na dluhou procházku a šel jsem i okolo řepkového pole, bylo to k zblití, ten smrad je už v tuhle dobu

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Kdyby putykáři a Rákosníci nekradli tak okatě a suverénně DPH do svejch kapes, tak by Rabiš EET neprosadil. To je zas pro to, že finančák putykáře a Rákosníky na pokyn zhůry nekontroloval – jestli zákazníkem zaplacenou DPH nestrkají do svej kapes. A nekontroloval pro to, že z živnostníků udělala Klausiáda vyšší kastu těch lepších “žádných socek”, a na provoz státu ať podle tohoto náboženství platí z výdělků zaměstnanci ty socky, – takové je náboženství živnostníků, kterých je v Gottlině více jak v celém Rajchu: “Ať nám dá stát pokoj, staráme se o sešbe a svou rodinu, jinak půjdem na pracák a bude nás stát muset živit přes sociálku (což je h:rubý omyl protože dostanou stejné hovno jako zaměstnanci, když jdou na pracák). Rabiš jen využil situace a EET prosadil snadno jak malinu, protože těch očividných zlodějin putykářů a Rákosníků mají lidi už dost.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

DPH jsou vyhradni prostredky na provoz Bruselaparatu!
DPH pred nasim vstupem do BRUSEL(BERLI)SVAZU neexistovala.
Odvadely se pouze dane z obratu.
Nikdy jste se nezamyslel, proc zeme mimo EU Svaz a US Svaz nemaji?
A nas nejvyssi vyberci s propagacnimi transparenty prosadil v PSP zavedeni EET, aby soudruhum z “EP” prostrednictvim jejich dozorce NIC nechybelo, a navic meli pod dozorem VESKERE NARODNI SOUKROME PODNIKATELSKE AKTIVITY.
Nadnarodni firmy maji vse “osetreno” – stejne jako Babis – pres “fondy” a “off shore”.

RRR
Návštěvník
RRR

Iq většina se už postará u voleb, aby jsme byli staženi ke dnu.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

Koblihu přežvykující tupý dobytek s IQ ředkve souhlasně bečí a mučí 😀 Pokud potkám někoho z rodiny a je schopen jen klepat druhý a pak drmolit cosi o vztazích nějakých úplně cizích lidí, aby mi následně došlo, že mluví o nějakým kktským seriálu v TV, tak to je jen další střípek do obrázku reálné situace: RRR má pravdu.

RRR
Návštěvník
RRR

Vždycky když je vidím v MHD, jak se to tam hemží otevřenými novinami Aha! jak spokojeně vejraj, tak nemám pochyb o tom, že i následující volby dopadnou jako ty předchozí.

styx
Návštěvník
styx

keby mohli volby nieco zmenit uz ich davno zakazu.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

RRR, možná by nebylo od věci tisknout speciální noviny velkého formátu, s palcovými titulky a velkými ilustračními obrázky našich témat – speciálně pro čtení v MHD 😉
( třeba “OUHA!” )

Svatopluk Čech
Návštěvník
Svatopluk Čech

Bylo by fajn, pokud by si lidé v České republice všechno postupně srovnávali ve svém myšlení a v dohledné době třeba ignorovali NĚMECKÉ obchodní řetězce typu Kaufland, Lídl a Penny Market.
Také by bylo moc dobré, pokud by se čeští zaměstnanci NĚMECKÝCH firem začali bouřit proti managmentu těchto firem ( byť českému ), jakýmkoliv nenásilným vzdorem.
Oprávněných důvodů, kdy Němci pošlapávají zaměstnanecká a lidská práva českých zaměstnanců se najde vždycky dost.
Začínáme být NĚMECKO – (do budoucna ) – ISLÁMSKOU kolonií.

Jarek*
Návštěvník
Jarek*

Milý pane, to jste se probudil dosti pozdě. Tím německem jsme se stali v roce 1989.