Dark Sky: Vakcíny na COVID-19 se prý nestihnou včas klinicky otestovat, než...

Dark Sky: Vakcíny na COVID-19 se prý nestihnou včas klinicky otestovat, než zase znovu virus zmutuje do jiné podoby, a proto EU v tichosti zvažuje uplatnit výjimku na očkování 300 milionů Evropanů neotestovanými vakcínami! Zastavení letecké dopravy přineslo do Evropy déšť, snížení letních teplot, čistou oblohu bez chemtrails, ale i podivné a neustále kobercování! Brusel zvažuje, že pokud nebude zbytí, nechá Evropany naočkovat vším, co bude zrovna k dispozici! Ve stavu nouze prý lze obejít bezpečnostní standardy a píchat do lidí cokoliv!

Dark Sky: Vakcíny na COVID-19 se prý nestihnou včas klinicky otestovat, než zase znovu virus zmutuje do jiné podoby, a proto EU v tichosti zvažuje uplatnit výjimku na očkování 300 milionů Evropanů neotestovanými vakcínami! Zastavení letecké dopravy přineslo do Evropy déšť, snížení letních teplot, čistou oblohu bez chemtrails, ale i podivné a neustále kobercování! Brusel zvažuje, že pokud nebude zbytí, nechá Evropany naočkovat vším, co bude zrovna k dispozici! Ve stavu nouze prý lze obejít bezpečnostní standardy a píchat do lidí cokoliv!

Situace okolo plánu na očkování občanů EU a USA novými vakcínami proti Covidu-19 má další neuvěřitelné a doslova už šílené pokračování. Server Politico publikoval [1] minulý týden článek o tom, že Evropská unie zvažuje možnost a přijetí usnesení, kterým bude legalizováno a umožněno očkování 300 milionů občanů zemí EU neschválenými vakcínami proti Covid-19, protože podle přísně utajovaných zpráv z farmaceutických společností se dochází k závěru, že virus SARS-Cov-2 mutuje takovou rychlostí, která převyšuje tradiční klinické testovací rámce jednotlivých vakcín, takže není možné vakcíny vyrobit a současně i důkladně otestovat, protože pokud se provádí obojí podle současných parametrů, potom od počátku vývoje vakcíny, až po její klinické otestování ve 3 klinických fázích, uběhne až 18 měsíců, a to je zkrátka nepřijatelné.

Takto vypadalo práškování oblohy v rámci programu zatemňování oblohy Dark Sky před vypuknutím Covidu

První krok učinila již britská vláda Borise Johnsona, která oznámila, že pokud vakcína od společnosti AstraZeneca nebude do 30. října otestována, britská vláda využije pravomoc, která vyplývá ze zákona o národní bezpečnosti v době nouze, krize a válečného stavu, kdy vláda má právo nařídit vakcinace i neschválenými vakcínami, které neprošly všemi fázemi klinického testování. A jakmile toto oznámil Londýn, okamžitě se toho chytl Anthony Fauci v USA, který přesvědčil Donalda Trumpa, aby stejný přístup byl použit i v USA a americký prezident s tím souhlasí, že pokud nebudou vakcíny klinicky otestovány nejpozději do konce října, na nic se čekat nebude a Donald Trump prezidentským dekretem povolí očkování neschválenými vakcínami. A není divu, že Brusel nechce zůstat pozadu.

Když to bude nezbytné, naočkujeme lidi v Evropě i neschválenou vakcínou, zvažuje Evropská komise

Podle serveru Politico chce totiž Evropská komise využít mezeru v zákonech o ochraně zdraví, kde je umožněno používat neschválené a dostatečně neotestované vakcíny v případě, že nastal stav nouze, krize a podobné situace, kdy očkování nesnese odkladu. Pokud není k dispozici jiná možnost, národní regulační orgány pro léčivé přípravky a Evropská komise společně s Evropskou agenturou pro léčivé přípravky chtějí mít jistotu, že bude k dispozici vše nezbytné pro distribuci nelicencované vakcíny.

EU bude Evropany očkovat čímkoliv, i když to nebude schválené a otestované, pokud nebude zbytí…

Obvykle a za normální situace by vakcína proti koronaviru získala ústřední doporučení EU ke schválení nebo podmíněné schválení od Evropské agentury pro léčivé přípravky. Existuje však právní mezera: Podle směrnice z roku 2001 mohou členské země dočasně povolit distribuci nepovoleného léčivého přípravku „v reakci na podezření nebo potvrzení šíření patogenních látek, toxinů, chemických látek nebo jaderného záření, které by mohly způsobit újmu.“

V Evropě se počasí vrátilo k normálu poté, co skončila letecká doprava kvůli Covidu. Modré nebe bez čar, žádné bílé čmouhy, žádné mléko na obloze, nižší teploty a začalo pršet. Co to má znamenat?

Možná jste si všimli jednu zásadní věc, že po vypuknutí koronavirové krize se za poslední půl rok srovnalo a znormalizovalo počasí v Evropě. Začalo znovu normálně pršet, zmizela katastrofální sucha, snížily se letní teploty, znovu se začaly objevovat bouřky v Evropě, a to velmi hustě, jako kdysi před desítkami let, kdy něco takového mladá generace už ani nezná. Důvodem normalizace počasí je praktická eliminace letecké dopravy, která v Evropě klesla o více jak 95%  a nebe nad Evropou je prakticky prázdné. Nedochází totiž k práškování evropské oblohy pomocí látek na bázi oxidů hliníku v rámci program EU a USA s kódovým označením Dark Sky.

Tento program na zatemňování oblohy před zvyšujícím se tvrdým zářením Slunce, běží na planetě 30 let, a to již od počátku 90. let. Operaci zajišťují výrobci paliv, leteckého kerosinu, kteří od počátku 90. let přidávají do leteckého paliva urychlovač hoření kerosinu na bázi částic nano-hliníku, které zvyšují teplotu hoření paliva a prodlužují životnost leteckých motorů, především trysek pro přívod paliva. V roce 2001 byla publikována zajímavá studie [2] o používání nano-hliníku v leteckém kerosinu. Používání chemtrails v roce 2016 přiznal bývalý šéf CIA John Brennan. Článek a video jsme přinesli zde.

Přerušení letecké dopravy ukončilo program Dark Sky na zatemňování oblohy pomocí koberců nanohliníku jako urychlovače hoření v leteckém kerosinu

Jenže, tento speciální oxid hliníku má ještě jednu zásadní vlastnost, a to je vazba molekul vody v atmosféře, takže nad planetou přestává pršet. Voda prostě odmítá kondenzovat přirozenou cestou, kdy se vodní pára ochladí vlivem chladného vzduchu a po ochlazení pára kondenzuje a padá k zemi dolů jako déšť. Oxidy hliníku v atmosféře jsou dostatečně malé, že neklesají k zemi nijak rychle, jejich pokles je velmi pomalý, v průměru klesá částice nanohliníku z výšku letové hladiny letadla 10 500 metrů přibližně měsíc.

Během té doby vlivem vzdušného proudění částice obletí planetu až 2x kolem dokola. Částice mají tendenci se shlukovat ve vzdušných proudech, obvykle v tzv. kontinentálním proudění na rozhraních moře a pevniny, což jsou přesně ta proudění vzduchu, která zajišťují transport vody vzduchem nad pevninu a následný déšť. Jenže, vzhledem k vysoké koncentraci nanohliníku v atmosféře voda odmítne spadnout na zem v podobě deště, paličatě se drží v oblačné podobě a nedochází ke kondenzaci.

Koberec na přechodu nížiny a svahů Šumavy, typické místo, kde vznikají vzdušné zdviže

Jistě si pamatujete z minulých let, kdy na nebi se formovala mračna, ale nezapršelo a nezapršelo, prostě nic. Jakmile se na konci února tohoto roku uzavřela celosvětová letiště, už o dva měsíce v dubnu si lidé začali všímat, že začalo normálně pršet, vrátily se vláhové normály, snížily se teploty, a hlavně, z oblohy zmizely chemtrails, tedy stovky bílých čar po dopravních letadlech, které před koronavirovou krizí zakrývaly oblohu.

Čáry po letadlech zůstávaly až 6 hodin a namísto modré blankytné oblohy jste obvykle viděli na obloze rozlité bílé mléko z rozmazaných čar po letadlech. Ty čáry a jejich rozmazání, to je součást projektu Dark Sky. Kvůli koronavirové krizi tak přestala létat letadla a v Evropě i v USA znovu prší. Bylo načase, protože Evropě hrozila obrovská vodní krize, kterou EU neuměla řešit, takže dočasné přerušení práškování pomocí uzemnění letadel tak vyřešilo v EU vodní krizi. Ovšem místo toho začala práškovat malá letadla, která kobercují vybrané vzdušné zdviže na přechodech vodních ploch a pevniny a něco zřejmě rozprašují, už od jara tohoto roku a od chvíle, kdy přestala létat velká dopravní letadla. Přinesli jsme o tom články zde a zde.

Sotva se vyčistila obloha od chemtrails, začala všude poletovat malá letadla, zběsile sem a tam a vytvářející koberce, několikrát týdně, nad jedním a tím samým místem

Znovu narůstající covidová vlna je podivná, podezřelá, jakoby uměle vyvolaná. Pozitivně jsou testováni lidé, kteří nikam na dovolenou do ciziny nejeli, kteří se s nikým nestýkají, pouze chodí na procházku se psy k rybníku. A právě nad těmito rybníky a vodními plochami malá letadla už od jara cosi fotí, monitorují, anebo přinejhorším rozprašují. Do redakce jsme dostali zajímavý e-mail od čtenáře, který reagoval na náš článek o kobercujících letadlech v Evropě. Upozornil nás na to, že tyto vzdušné stoupavé proudy na předělech vodních ploch a pevniny opravdu dokáží velmi vysoko vynášet částice, prach, nanočástice, aerosoly a další.

Program Dark Sky v praxi před vypuknutím Covidové operace

Pokud ale prý nahoře v atmosféře je kompaktní vrstva nanohliníku z rozlitého mléka, tedy z čar po dopravních letadlech a jejich hustém provozu, potom tato nanohliníková vrstva takový aerosol pohltí a ten nezkondenzuje, nespadne dolů. Čtenář nám napsal, že pokud by kdokoliv chtěl rozprašovat nějaký virus z malých letadel, měl by na to plán, koncept, a chtěl by, aby vzdušné stoupavé proudy látku nasály, vynesly vysoko někam do 10 km, kde tyto látky potom vstoupí do kontinentálního proudění a přenese je to někam dále, kde to potom spadne o několik hodin později a vyprší s deštěm, tak aby to takto fungovalo, muselo by se nejprve zastavit práškování z dopravních letadel. Někdo by musel velká dopravní letadla uzemnit. A teprve poté by to fungovalo. A sami víte, co tento rok proběhlo.

Aby se vyčistily vzdušné kontinentální proudy, museli uzemnit všechna letadla, protože zdrojem chemtrails je samotné letecké palivo, žádné skryté nádrže s chemikáliemi v letadlech

Nejprve byla uzemněna celosvětová letecká doprava. Nebe se projasnilo nad Evropou, zmizelo mléko na obloze, ochladilo se, začalo pravidelné pršet, tady v Německu už v dubnu, v ČR o něco později v květnu, jistě si pamatujete. A najednou, jakmile se obloha pročistila, začala létat podivná malá letadla, jako šílená, jako zběsilá, sem a tam, sem a tam, kobercovala malé vybrané plochy, nejčastěji na rozhraní vodních ploch a pevniny, a rovněž na rozhraní luk a lesů se skalami a svahy. Tato dvě rozhraní mají jednu společnou vlastnost, jsou rodištěm a místem vzniku vzdušných zdviží, tzv. stoupavých proudů. Cokoliv do nich vysypete, tak to dopravíte vysoko do atmosféry, opravdu velmi vysoko.

Koberec na přechodu Padovské nížiny v Itálii a svahů italských Alp, kde vzniká masivní vzdušná zdviž

Mluvíme zde o malých částicích, aerosolech, ne o něčem těžkém. Ve chvíli, kdy v atmosféře nejsou chemtrails z dopravních letadel, je možné kontinentálními proudy posílat cokoli, co si představíte jako potrubní poštu. A při znalosti zakončení proudů víte, i kde zásilka skončí. Musíte pouze obsah zásilky nasypat do této potrubní pošty na správném místě, do správné vzdušné zdviže. A to je obrovské odhalení! To by znamenalo, že letecká přeprava byla uzemněna ne kvůli nějaké pandemii, ale kvůli vyčištění oblohy od chemtrails, aby znovu začaly správně fungovat kontinentální vzdušné proudy a znovu tak přenášely částice bez toho, aby je nahoře zachycovala vrstva a deka nanohliníku.

Jakmile je obloha bez chemtrails, je možné obnovit “potrubní poštu” a sypat do proudů “zásilky”, napsal nám do redakce zdroj obeznámený s problematikou

Jakmile přenos funguje, spustilo se na jaře masivní kobercování malými letadly. A o tom jsme na Aeronetu právě psali. A oni si myslí, že nikdo na to nepřijde. Vidíte, že lidé vakcínám nevěří, průzkumy ukazují, že dobrovolně se vakcínou chce nechat očkovat jen 10% populace, a to je zkrátka málo. A protože virus mutuje obrovskou rychlostí, oni nestíhají ty vakcíny ani pořádně otestovat, jestli opravdu vyrábí protilátky anebo ne. To klinické testování není jen od toho, aby se zjistila nezávadnost, ale slouží především k určení účinku vakcíny, u kolika lidí vakcína protilátky vyrobí a u kolika procent lidí se to nepovede.

Zatemněná obloha programu Dark Sky rozlitým mlékem způsobená interakcí molekul vody a nanohliníku z kerosinového paliva

Vakcíny totiž mají dva problémy, tím jedním jsou vedlejší účinky, a tím druhým je nedokonalá hlavní účinnost, tedy schopnost vytvořit protilátky. A protože virus mutuje jako zběsilý, tak už připravují cesty, jak očkovat populaci i neschválenými vakcínami, pokud k tomu dojde, že se nepovede otestovat včas a/nebo v dostatečné kvalitě účinnosti. Oblohu mají vyčištěnou, malá letadla dál kobercují furt pryč a v USA i v Evropě raketové narůstá II. vlna a pozitivně otestovaní. A nově už vypouští informační balónky a chtějí očkovat lidi neschválenými vakcínami, pokud prý na to dojde a nebude zbytí. Máme se opravdu na co těšit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
trtal
Návštěvník
trtal

A hlavne neuveritelny kazdodenni vyplach v mediich…
kazdopadne napr toto nam havloidni, satanisticko-fasisticka Ctv a zbytek mainstreamu neukaze…

https://www.youtube.com/watch?v=HICYcZwcWlQ&feature=emb_logo

anonymka
Návštěvník
anonymka

Nikde jsem se nedohrabala na nějakou statistiku úmrtí v ČR za poslední léta. Tak jsem si zkusila odvodit, jak náš národ přibývá, nebo ubývá a zdá se, že bez migrace se spíše drží na přibližně stejném počtu dlouhodobě, možná nepatrný nárust. Takže v republice se narodí cca 110 000 dětí ročně. Nebudu nyní řešit, že část je dětí cizinců, hlavně Čína a Vietnam, něco z toho Romové, něco zde usedlé Ukrajinky, to vše jsou občané ČR započítané do statistik. Takže pokud národ neubývá ani nepřibývá a rodí se asi 9200 dětí měsíčně, musí nutně stejné množství lidí měsíčně zemřít.

Ti lidé neumírají na nějaké nakažlivé nemoci, ale na opotřebovanost organizmu. Je jasné, že pokud lidé v podlední fázi života, kdy už je tělo prakticky na huntě, chytí nějakou byť i banální nemoc, tak smrt a definitivní schopnost organismu se bránit, nastane o něco dříve, než když by nějakou tu virózu nechytli, ale konec je tak jako tak neodvratný.

Jestliže tedy jsou vládou uváděny statistiky o úmrtí na koronavirus, je opravdu těžké tomu uvěřit, když je celkem jasné, že tito lidé, kteří se nakazili koronavirem a zemřeli, byli již tak jako tak téměř v posledním tažení, a vzhledem k možnému počtu úbytku obyvatelstva naprosto přirozeným způsobem, je uváděné číslo úmrtí na Covid 19 naprosto zanedbatelné.
Jestliže v zemi přirozeným způsobem zemře 9200 lidí za měsíc, tak kolik jich z toho zemřelo na koronavirus, a kolik jich umřelo na koronavirus navíc, nad rámec těchto obyčejných úmrtí. To je kolik zdravých lidí se nakazilo koronavirem a zemřeli na tu nákazu, přímo jen na tuto nákazu, aniž by měli v předchozí době nějaká dřívější onemocnění. Nic takového vláda neuvádí, mluví jen o úmrtí lidí, co se nakazili, ovšem neuvádí, kolik již měli dříve nemocí.

Domácí Meteorolog
Návštěvník
Domácí Meteorolog

Bylo by dobré ta klimatická data porovnat. U nás se nelétalo, ale v jak jsem sledoval Flight Radar – byvše zavřený doma na jaře a před létem (plánoval jsem původně cestu někam), tak v Asii se s tím nesrali a létalo jako obvykle. Takže máme dva až tři regiony. Evropu a Ameriku kde se vůbec nebo minimálně létalo, a pak Asii kde jeli dál.
Bylo by zajímavé vědět co dělalo letošní počasí v Asii. Jinak potvrzuji, že letošní léto bylo – tak jak ho pamatujeme třeba ze sedmdesátých a osmdesátých let. Normální české léto….

anonymka
Návštěvník
anonymka

Domácí Meteorolog
S těmi léty v osmdesátých letech se uklidněte. Taková léta jako bylo tento rok, byla nejdéle do osmdesátého roku, ale spíše od šedesátých do poloviny sedmdesátých let. Po osmdesátém roce bylo několik let naprosto hnusných, kdy bylo sice horko, ale jako v prádelně. Slunce pomalu nevyšlo, jen samé mraky a dusno. Po devadesátém roce pak začalo být horko a sucho. od těch dusných let v osmdesátých letech začaly být taky mírné zimy a málo sněhu. Jen dvakrát za za to období až současnosti přišla sněhová kalamita na pár dní, to ovšem silničáři říkají, sotva napadne deset cm sněhu, takže těžko říct. Jsem docela zvědavá, jestli tento rok bude normální zima, nebo ještě bude teplo nad nulou jako loni. Samozřejmě, že někde na Vysočině je počasí trochu jiné než v Praze a sníh tam nějaký mají.

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor

Dovolím si jen doplnit jeden můj postřeh: Po 11/9/2001 na nějaké období ve světě a hlavně v USA byla také uzemněna či omezena letecká doprava. Pak se objevil jeden velký hurikán (Catrina), který vytopil New Orleans. A v r. 2002 jsme viděli velkou tisíciletou povodeň v Praze. Náhoda?

pantáto
Návštěvník
pantáto

osobný zážitok, Slovensko, medzi Nitrou, Trnavou a východnejšie.
Stál som asi 2,5 hodiny v poli. Nad týmto územím nevedú letové koridory. Pozeral som flightradar, kde v reálnom čase sú všetky komerčné linky. Nie sú tam vidieť vojenské lietadla, ani vládne špeciály, ale všetko ostatné áno.
Nad stránke ukazovalo, že nado mnou žiadne lietadlá nelietajú.
V reále nado mnou leteli presne jedným smerom, v odstupoch približne 1,5-2 km od seba veľmi vysoko asi 7-8 lietadiel, presne už nepamätám. Presné odstupy medzi sebou, s časovým rozdielom asi 5-8 minút a sypali. Po prvom lietadle sa po pol hodine vytvoril dlhý pás. široký asi 1,5-2 km, dlhý asi 30-40 km. Keďže tých lietadiel bolo 7-8, tak po asi troch hodinách z toho čo nasypali vznikol jednoliaty, prakticky dokonale obdĺžnikový oblak.
Nádherne bolo vidieť, ako sa počas tých 2,5 hodín tie rovnobežné čiary nádherne rozšírili na presnú šírku tých 1,5-2 km a dokonale sa spojili s čiarami po susedných, paralelne letiacich lietadlách.
Dokonalá geometria, 7 pásov s dĺžkou 30-40 km sa presne spojilo do jedného oblaku.
Asi 10-15 km východne vznikol iný oblak, tam letelo ďalších 6-8 lietadiel, ale leteli dokonale presne kolmo na trasu týchto, čo boli nado mnou. Tiež neboli na flight radare znázornené.
Stál som v tom poli asi 2,5-3 hodiny, stál a pozoroval som to. Aj som kua natočil video, ale odišlo mi s mobilom do šrotu.
Všetky ostatné lietadlá, ktoré som v diaľke videl, na flight radare boli, ale týchto 2×7 ktoré vytvorili dva obrovské šedé obdĺžnikové oblaky, tieto na tej stránke neboli zobrazené.
Čiže vojenské špeciály, žiadne komerčné lety a nanohliník v palive.
Určite je aj niečo v palive komerčných letov, samozrejme GP využíva všetky možnosti ako sprejovať.
Ja som videl lietadlá, ktoré neboli komerčné, ktoré špeciálne v presne ohraničenej oblasti zapli a vypli.
Nemôže byť prúdenie vo veľkej výške ohraničené skoro dokonalými obdĺžnikmi, ktoré naviac ostali stáť na mieste.
Nie je možné, aby sa po obyčajných contrailsoch vytvorili obdĺžnikové oblaky, skoro presne ako dva listy A4 na oblohe

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

FEDERÁLNÍ RADA PRO VĚDU A TECHNOLOGII
Výkonná kancelář Presidenty (pozn. USA)

Doporučený Národní Program Modifikace Počasí
Listopad 1966
(dokument 97 stran)

https://www.geoengineeringwatch.org/documents/19680002906_1968002906.pdf

PS: První registrované Patenty na “modifikaci počasí” jsou v USA registrovány s daty, jako 1896! 😉
= tedy přes 100 let!

anonymka
Návštěvník
anonymka

Zvědavá matka
No a co, komouši taky říkali poručíme větu, dešti, kdy…………a ne, že by se o to nesnažili.

Pesimista
Návštěvník
Pesimista

A důkazy zvědavá matko, máš kde? Zřejmě kecy, po půl deci…

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

Ten hlavoun,myslím Ind,z té obskurní organizace WHO prohlásil, že objevením a použitím vakcíny to zdaleka nekončí. Společnost až zapomene na to,že se vrátí k dřívějšímu způsobu života.Pandemie Covid19 prý dala nový impuls k urychlení reakce společnosti na změnu klimatu, Tak nevím,jestli si nedělají srandu,ale ta tzv.pandemie není zdravotní problém,zdaleka. Zajímavé,že plusmínus to deklaroval ten kabalista Lajtman již před dobrými 5 měsíci,pokud se nepletu.Ten sdělill,že covid má za úkol sjednocovat lidstvo a vrátit je zpátky na zem,co sr týká konzumního života a rajsování po světě.
Netuším , nakolik to jsou ,možná, jen kouřové clony na oblbnutí mas.Ale celé to grandiozní divadlo s coronavirem je hlavně politická a mocenská záležitost.

lucius
Návštěvník
lucius

Všechno jde podle planu ovvečky viz video https://www.facebook.com/100001777583155/posts/3212179065517981/

Necháme se mlátit?
Návštěvník
Necháme se mlátit?

Lidi,proberme se a začněme se už adekvátně bránit židofašistickému teroru,který nastupuje pod záminkou podvodného ,neexistujícího tzv. koronaviru (původně chřipky)! Vždyť oni nás nutí k sebepoškozování vlastního zdraví!!! Tohle si nedovolí ani ke skutečným kriminálníkům!! Tahle situace plně opravňuje použití jakékoliv zbraně včetně střelné v případě napadení touhle zločineckou sebrankou!! V sázce je totiž náš vlastní život!!
Vždyť ti zkurvenci po nás budou s takovou za chvíli střílet!!

https://www.novinky.cz/krimi/clanek/cestujici-v-metru-bez-rousky-neposlechl-hlidku-skoncil-v-poutech-40336421#seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=416850&dop_req_id=L7m50JMEI6c-202009151500&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
https://brnensky.denik.cz/zpravy_region/cesta-astmaticky-z-brna-bez-rousky-pokuta-4600-korun-za-zdrzeni-a-stani-vlaku-20200915.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=WwzLoTjmE4N-202009151500&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Mr.Leonardo
Návštěvník
Mr.Leonardo

Stejně jak Vás chtějí vlastní spoluobčané lynčovat kvůli nenošení zcela zbytečné a navíc zdraví škodlivé roušce, stejně tak Vás budou ve všech směrech pronásledovat a odsuzovat i za to, že nejste očkován proti koronavirusu. Média, kultura a osvěta už si svoje tupé hovádka vycvičila, jinak řečeno židé už sémě zla zaseli.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Mr.Leonardo
Taky jeden z těch, co na ně vyskakují židé i lednice, že. Já bych spíše mluvila o lidské blbosti a ztráty schopnosti používat aspoň malou část mozku. To opravdu židé neovlivní.