Dánsko uzákonilo nucené očkování až do roku 2021 v reakci na Coronavirus,...

Dánsko uzákonilo nucené očkování až do roku 2021 v reakci na Coronavirus, farmaceutické firmy to označují za nejlepší zprávu pro lidstvo za posledních 100 let a triumf ochrany veřejného zdraví! Policista bude držet pacienta a lékař mu bude násilím pomocí injekce podávat vakcínu! Stejný model chtějí farmaceutické společnosti prosadit ve všech zemích Evropy a v USA! Tak brutální řízení na 5. prioritě jste dosud nezažili a cílem je přechod západní civilizace od léčiv k vakcínám! Ty totiž, na rozdíl od léků, nepodléhají tak přísným regulacím a schvalovacím procesům! A na lidi bude uplatněno mandatorní očkování, anebo kriminál a obvinění z veřejného ohrožování kvůli pohybu ve společnosti bez vakcíny!

Dánsko uzákonilo nucené očkování až do roku 2021 v reakci na Coronavirus, farmaceutické firmy to označují za nejlepší zprávu pro lidstvo za posledních 100 let a triumf ochrany veřejného zdraví! Policista bude držet pacienta a lékař mu bude násilím pomocí injekce podávat vakcínu! Stejný model chtějí farmaceutické společnosti prosadit ve všech zemích Evropy a v USA! Tak brutální řízení na 5. prioritě jste dosud nezažili a cílem je přechod západní civilizace od léčiv k vakcínám! Ty totiž, na rozdíl od léků, nepodléhají tak přísným regulacím a schvalovacím procesům! A na lidi bude uplatněno mandatorní očkování, anebo kriminál a obvinění z veřejného ohrožování kvůli pohybu ve společnosti bez vakcíny!

Je to již měsíc, kdy v polovině března Dánsko jako první země na světě uzákonila mandatorní povinnost vakcinace obyvatelstva [1], a to i proti jejich vlastní vůli, pokud vakcinaci doporučí zdravotnický orgán, a to v zájmu veřejného zdraví.  Informaci potvrdil dánský deník Jyllands Posten [2]. Přijatý zákon má časové omezení a platnost do konce března roku 2021, což je předpokládaný konec Coronavirové krize z počítačových modelů. Ne, to není vtip, dokonce tyto informace mají už i v IMF, kde nová výkonná ředitelka Mezinárodního měnového fondu Kristalina Georgieva z Bulharska oznámila [3], že globální ekonomiku čeká nejhorší krize za posledních 100 let, tedy téměř 100 let, počítáno od dob Velké krize mezi lety 1929 až 1933. Tento globální ekonomický otřes přinese nejen krachy firem a přesuny majetků do rukou nosatých rodin, ale dojde k mohutnému zotročování pracovní bílé rasy, tedy gójských národů.

Cestování bude brzy nemožné bez certifikátu o očkování na COVID-19

První vlaštovka přilétla z Dánska, kde farmaceutické firmy protlačily zákon, že všichni občané mohou být vakcinováni, pokud se tak hlavní hygienik rozhodne na základě tohoto nového zákona, a to i opakovaně, zřejmě každé dva roky, protože Coronavirus mutuje šílenou rychlostí, jak v novém rozhovoru [4] uvedla česká molekulární bioložka Soňa Peková. Dočasnosti zákona do roku 2021 nikdo vlastně nevěří v Dánsku. Je dokonce reálné, že se lidé budou muset nechat očkovat povinně každý rok, což by zajistilo nejen bilionové zisky farmaceutickým společnostem, ale rovněž by to vystavilo celé obyvatelstvo importu geneticky programovaných látek s cílem fabrikace nemocí ve společnosti na zakázku. Je libo cukrovku nebo Alzheimera ve společnosti? Není problém, příští rok při vakcinaci dáme lidem vakcínu, která bude mj. zvyšovat výskyty Alzheimera a diabetu. Ne o moc, aby to nebylo nápadné, třeba jen o půl procenta, maximálně o jedno procento v populaci. Díky tomu půjde manažovat výrobu a odbyt látek na léčbu nemocí, které se v populaci najednou začnou vyskytovat častěji. Obrovský business!

Fabrikace nemocí v populaci na objednávku farmaceutické lobby, děsivá historie z USA

Pokud se divíte, jak je možné, že v USA je tak vysoký výskyt Alzheimera, vůbec nejvyšší ze všech západních zemí, je to kvůli očkování proti chřipce, které je v USA desítky let rozšířené a můžete se nechat očkovat dokonce i v bufetech a kioscích v nákupních centrech, jako je Wal-Mart, Target apod. Tyto vakcíny podle informací lékařů na americké alternativě zvyšují v americké populaci fabrikovaný nárůst nemocí jako jsou diabetes, Alzheimer a alergie. Tolik dětí na světě neexistuje, kolik jich v USA trpí alergiemi. To samé diabetes, a to samé Alzheimer u starších osob. Tato 3 onemocnění jsou epidemiologicky rozšířena v americké populaci do takové míry, že v amerických supermarketech před mnoha lety zavedly volný prodej léků proti alergiím přímo z regálů v nákupních uličkách. Něco takového v Evropě nezažijete.

Nákupní ulička s léky bez předpisu v americkém supermarketu.

Pokud v Evropě jdete kupovat léky, musíte do lékárny, jinde léky nekoupíte, i když jsou bez předpisu. V USA se léky bez předpisu prodávají v regálech jako jakékoliv jiné potraviny v supermarketu, takže uličku s léky v regálech máte hned vedle uličky s víny a pivem. Největší zastoupení mají léky proti bolestem, tzv. painkillery, a potom léky proti alergiím. V důsledku takto rozšířených nemocí je potom určitá skupina léků v USA považována za potraviny, které se tak logicky prodávají úplně stejně jako potraviny.

Na americké alternativě se už dlouhá léta píše o tom, jak v USA raketově narostly diabety, případy Alzheimera a hlavně alergie dětí od 50. let minulého století, kdy se v USA začalo komerčně v nákupních centrech očkovat proti chřipce. Právě tato vakcinace způsobila v USA fabrikaci, tedy umělý nárůst nemocnosti u vybrané skupiny onemocnění, které představují pro farmaceutický průmysl zaručené a trvalé příjmy. Fabrikace ADA (Alzheimer, Diabetes, Alergy) funguje v USA již prakticky 7 dekád a zaručuje Big Pharma nepřerušený tok příjmů.

Vakcíny před rokem 1989 měly jinou úlohu v populaci než současné vakcíny

Jenže, americký trh farmaceutickému průmyslu nestačí. Cílem je vakcinace všech ekonomicky movitých národů, bohatých zemí, rozvinutých zemí, a rovněž plošná vakcinace zemí rozvojových, kde sice nemají peníze na vakcinace, ale očkování zaplatí nadnárodní organizace a OSN. Celosvětová vakcinace tak umožní nejen zařídit celosvětové fabrikace nárůstu onemocnění v populaci na objednávku, ale umožní i řídit a regulovat porodnost v populaci, ovlivňovat genetické a pohlavní změny potomků očkovaných osob, umožní zvýšení podílu rozených dětí s pohlavní diferenciací, to znamená dětí s neujasněnou pohlavní identitou, umožní ovlivňovat procesy v endokrinních orgánech a přímo tak ovlivňovat produkci hormonů v těle s cílem snížit, anebo naopak zvýšit agresivitu u mužů, jejich odpor vůči autoritám, nebo jejich submisi vůči nim, umožní ovlivňovat hladiny testosteronu u mužů a estrogenu u žen atd.

Nákupy v Hornbachu nevadí, ale malý živnostník otevřít nesmí.

Především je nutné rozlišovat vakcíny vyrobené v rámci RVHP v socialistických zemích před rokem 1989, a dnešní vakcíny, které jsou navrženy a patentovány z 99% v amerických vojenských laboratořích. Ty následně licencují vakcíny, které se potom vyrábí v závodech v Německu, ve Francii a ve Velké Británii. Vakcíny před rokem 1989 měly za úkol chránit a posilovat imunitní obranu socialistického člověka k budování vlasti. Dnešní vakcíny z USA mají za úkol fabrikovat tzv. civilizační onemocnění v populaci, což je nejčastěji fabrikace ADA v západní civilizaci.

Proto si všimněte, jak i v ČR po roce 1989 masově a raketově přibyly alergie už u malých dětí, jak přibyly diabety a případy Alzheimera. Je to tím, že dnes jsou vakcíny nakupovány hlavně ze západních zdrojů, tedy z USA a z jejich licencovaných továren ve Velké Británii, ve Francii a v Německu. Právě proto ruské ministerstvo zdravotnictví už před lety zakázalo dovoz očkovacích látek do Ruské federace pro účely veřejného systému očkování. Rusko si vyrábí vakcíny samo a nedovoluje např. používat zahraniční vakcíny pro vojáky ruské armády, nebo pro očkování dětí v rámci školní docházky. To samé je potřeba zavést v ČR a alternativní strany by vakcinační  soběstačnost národa a bezpečnost vlastními silami vyrobených vakcín měly zahrnout do svých volebních programů.

Děsivé svědectví Dr. Shivy a jak to funguje, když mezi rovnými jsou si někteří rovnější. Velké řetězce hobby marketů otevřené pro tisíce lidí, malé obchody s tím samým zbožím musí mít nadále zavřeno

Velice zásadní rozhovor poskytl Dr. Shiva Ayyadurai, který odhalil způsob fungování Big Pharma v USA, tedy primárně tam, ale v obecném důsledku celosvětově. Naprosto správně ve videu vysvětluje, jak farmaceutické společnosti potřebují indukci a fabrikaci nemocí v populaci, které by potom mohli léčit svými léky a v poslední době hlavně vakcínami, které nemají prakticky žádné regulace, na rozdíl od klinických léků. Vakcína totiž není totéž co lék, i když se to zaměňuje. Zatímco lék lze do oběhu pustit obvykle až 10 let po zahájení prvních klinických testů, v případě vakcín neexistují žádné zákonné lhůty, vakcínu lze pustit ven kdykoliv, a co je důležité, v případě smrti a prokázání úmrtí v důsledku vakcíny je odškodnění omezeno pouze na 250 000 USD, zatímco v případě poškození zdraví nebo úmrtí z léků žádná horní hranice odškodnění není v USA stanovena. Právě proto Big Pharma mohutně přezbrojuje z výroby léků na výrobu vakcín. Zásadní video Dr. Shivy s českými titulky máte v úvodu tohoto článku.

Dr. Shiva poskytl exkluzivní rozhovor.

Problém spočívá v tom, že do značné míry je již hotovo. Proč to říkám? Protože lidé se nejen nevzmohli na odpor proti zavírání obchodů, podniků, proti zákazu shromažďování více jak 2 osob atd. Lidé to navíc s nadšením uvítali a označili jako správné rozhodnutí vlády. Důsledkem jsou dva extrémy: Na jedné straně v ČR znovu otevřely velké nadnárodní řetězce jako Hornbach, OBI a další, kde je hlava na hlavě, tisíce lidí pohromadě, a to jaksi nevadí. A na druhé straně desítky tisíc malých obchůdků, drobných provozoven živnostníků a hospod zůstává zavřených, i když by jejich otevřením nic nehrozilo, lidí by tam bylo méně naráz než v OBI, ale to není dovoleno a živnostníci musí mít zavřeno. Nestojí totiž za nimi velký nadnárodní globalistický kapitál, který má páku na Babišovu vládu a pohrozil, že jinak přijde odveta proti české vládě z Bruselu a ta musela couvnout a povolit hobby marketům nadnárodních řetězců okamžité otevření.

V nejbližších měsících přijde nová éra cestovních antivirových certifikátů o bezinfekčnosti

Cílem těchto procesů je primárně v první fázi zavedení Covid Passportů, tzn. certifikátů o proočkování na COVID-19, které budou muset být součástí cestovních pasů v blízké době. Kdo nebude očkovaný západní očkovací látkou, nebude mu dovoleno překračovat hranice. To bude první fáze. Zhruba na podzim očekávám druhou fázi, bude vytvářen tlak na certifikáty pro učitele a děti. Děti bez certifikátu a učitelé bez certifikátu se nebudou moci dostat do školy.

Ve třetí fázi toto povede k vyžadování Covid Passports i pro cestování veřejnou dopravou a MHD, tedy v autobusech, ve vlacích, v tramvajích, v metru a ve vozech taxi a soukromých společností jako Uber nebo Bolt. Certifikát půjde získat jen tak, že osoba se nechá otestovat a test zjistí, jestli má člověk v krvi protilátku, což bude důkaz, že osoba prošla nemocí, anebo že byla očkována. Pokud protilátka v testu nebude prokázána, potom to v první fázi povede k tomu, že osoba bude čelit karanténám, a to nejen při návratu z ciziny domů, ale i po příjezdu v cizině. Jinými slovy, cestování bez certifikátu bude vlastně vyloučeno.

Dr. Shiva na demonstraci.

Povede to k tomu, že většina lidí bude stát frontu na vakcínu, jakmile se objeví, a to kvůli tomu, aby lidé mohlo nejen cestovat, ale aby mohli používat MHD a chodit do školy, do úřadů, do zaměstnání, prostě všude tam, kde firmy, organizace a úřady budou požadovat od svých zaměstnanců nebo klientů bezinfekčnost potvrzenou Covid Passportem. A protože Coronavirus mutuje, stane se z toho mamutí business natrvalo, kdy každý rok budou probíhat mohutná očkování celých populací na právě nově zmutované varianty Coronoviru a lidé budou dostávat nové certifikáty s prodlouženou platností na další rok. A pokud někdo bude odmítat očkování, nemyslete si, že ho jen tak nechají. Dánský model ukazuje model, jak to může brzy fungovat všude. Pokud lékař nebo hygienik nařídí očkování osobě, ta se musí podřídit.

Nucené očkování ve jménu obecného blaha a ochrany zdraví všech

Pokud se nenechá očkovat, bude jí hrozit obvinění z rozšiřování nebezpečné nemoci a kriminál, pokud osoba onemocní, anebo z veřejného ohrožování zdraví, kde nezáleží na tom, jestli onemocní nebo ne, prostě bude stačit, že osoba odmítá nechat se očkovat. Klidně tak dojde k situaci, kdy některé země nařídí očkování mandatorně a výkon očkování bude zajišťovat exekutor s exekučním příkazem v ruce, jako schválili Dánové. V zájmu veřejné ochrany zdraví tak bude možné násilně očkovat lidi i proti jejich vůli. To už není legrace, v Dánsku je to realita.

A do Česka se tyto procesy okopírují jen s nějakým zpožděním. Začalo to rouškami a skončí to násilným očkováním? Nemožné? Tak se podívejte okolo sebe, jak je nemožné, že tolik lidí si začalo šít roušky, ve jménu ochrany zdraví, kolik lidí kývlo na zavření obchodů ve jménu zdraví, a kolik lidí souhlasí s izolací doma, ve jménu zdraví. Myslíte si snad, že někdo začne protestovat, že někoho násilně očkují proti jeho vůli, když je to ve jménu zdraví všech ostatních? To byste byli vážně naivní, kdybyste si to mysleli.

Ochrana před Coronavirem? Tlačenice v Hornbachu. Hlavně, že se lidé nesmí scházet na ulici více než ve dvou lidech!

Kdyby vláda nařídila, aby si lidé šili pytle na hlavy s mašličkou, začnou si šít pytle a budou soutěžit o nejhezčí mašli. A to je objektivní proces degenerace svobody, jejího chápání a vnímání. Nejprve vzali lidem cigarety v hospodách, potom jim zavřeli hospody a narazili jim hadry na ústa, zakázali shromažďování a musí dřepět doma, a jediný pohyb venku je z práce a do práce, Arbeit macht frei, ja? Takže, do práce a do montoven, kde jsou kolem vás stovky dalších lidí, to můžete. Do OBI, Hornbachu a Mountfieldu, kde jsou tisíce lidí, tam taky můžete. Ale nesmíte se setkávat s přáteli více než ve dvou, pokud to nejsou členové rodiny, nesmíte si dělat oheň a opékat buřty na zahradě ve více jak dvou lidech, nesmíte se politicky shromažďovat, nesmíte do hospody, nesmíte otevřít malou živnost, na které závisí celá vaše rodina, nesmíte nic. A to ve jménu čeho? No přece ve jménu ochrany zdraví! A že to neplatí pro velké řetězce a různé Hornbachy? Toho si nevšímej, to není tvoje starost, gój nemá myslet, gój má poslouchat! Až se začne mluvit o vakcínách v televizi a o tom, koho očkovat, a koho jako povinně ve jménu ochrany zdraví všech okolo, vzpomenete si na tento článek.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
apro
Návštěvník
apro

Kdo seje vítr, sklidí bouři. Zřejmě mohli nabýt dojmu, že když si Češi nechali vnutit roušky tak proč ne rovnou vakcinaci. Aby se nepřepočítali

masmil
Návštěvník
masmil

Vyzbrojiť sa, spojiť sa bojovať a zničiť tento fašizmus.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy
člověk
Návštěvník
člověk

Přečetl jsem 200 knih o očkování. A tak vám říkám: jakékoliv čímkoliv očkování je podvod, obchod a totální blbost.

hirameki
Návštěvník
hirameki

zvláště očkování proti tetanu, že?

člověk
Návštěvník
člověk

Proti tetanu, tzn. proti tak špinavé husté krvi, spojené se strachem z této špíny, že tělo začne stávkovat a řekne dost? No samozřejmě že ANO, že zvláště proti tvému tzv. tetanu a hlavně proti tvé (naprosto nevzdělatelné) demenci.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

hirameky
očkování proti tetanu, které bylo aplikováno a vakcína se užívá dodnes bylo a je ještě opravdu ochranou před infenkcí. Očkování kterými je dnes vyhrožováno populaci už je jen komerční záležitostí parchantů kteří mají výhradně dva zájmy, prachy a polškození populace. Takže neklaď blbé dotazy když nevíš která bije.

Teodor
Návštěvník
Teodor

On tetanus neni dnes tak aktualni, Ten prezival v konskem trusu a dnes na ulicich kone uz moc nejsou. Ale proti obrne a tuberkuloze povazuji ockovani za ucinne. Proti mutujicim virum je ockovani k nicemu (Chipka, Coronavierus, HIV a dalsim), Je to zasah do imunniho systemu a zpusobuje vedlejsi ucinky jako napr. polyartritis. “leceni” potom nici klouby, takze postizeny je odkazany napr. na berle nebo na vozik. Debilni politici nejsou jen v Dansku (nemusim tam jet) ale vsude na svete a je jich drtiva vetsina, za vsimne udelaji vse.

člověk
Návštěvník
člověk

Můžete též zkoumat odkazy v přednáškách Anity Petekové, je tam… asi 30 000 stran o očkování.

člověk
Návštěvník
člověk

…pokračování, tělo si tento šok zapamatuje = tuto otravu vakcínou a proto začne považovat vše z vakcíny, tedy i ořechy, pyl atd. jako velkého nepřítele a při pozdějším výskytu (snězení) ořechů,či pylu atd. se připraví na velké ohrožení vašeho organismu, až vaši smrt.

Použití chemické zbraně hromadného ničení, je jako nasypat z letadla jedovatý prášek či plyn do vašich oken bytu.

Použití biologické zbraně hromadného ničení (např. “koronavírus”) je jako nasypat z letadla velký mrak štěnic, blech a svrabu na celý váš byt. Pokud máte doma ČISTO=silná imunita, budete si nějakou dobu jen mačkat štípance na těle a lítat s hadrem po bytě jako vzteklí až přijdete na to, jak se izolovat od štěnic páskami, silikonem v talíři na nohy postele aj. a oni poté vychcípají hlady, ale jelikož nemáte doma kupu výkalů (pokud ji tam nemáte), tak se vám bude lehce a rychle lítat po bytě a přemýšlet a uklízet. Pokud však máte doma kupu výkalů a jen ležíte na posteli, kutálíte od sebe láhve a jíte perníky, tak…začněte rychle uklízet = detox, půst, syrová strava, opalování. No a očkování “proti” koronavíru, je jako skrze vyražené dveře nasypat do vaší chodby a na vás pytlík štěnic, blech a svrabu (již k těm pytlíkům hmyzu z letadel). To vás rozhodně nenaučí rychle a ladně zametat lopatkou štěnice a vyhazovat je do pece, ale právě naopak, zahltí vás to nadměrným množstvím štěnic, vniklých cizím způsobem průniku.

Proto JEDINÉ řešení je mít co nejčistší byt (nemít v díře amalgám, nejíst pravotočivý cukr, GMO a často se bez krémů opalovat), v případě, že uvidíte mrak štěnic z letadla (mrak koronavírusu z letadla), tak na chvíli můžete zavřít svá okna (nevycházet ven při suchém oparu, po silnějším zamoření touto zbraní HN si obléct atombordel a skutečnou (ale jen krátkodobou) ochranu = vojenskou plynovou masku, též do nemocnic – pokud jít – tak jen v plynové masce).

Hadry na hubě vám pomohou leda k onemocnění. K uzdravení vám pomůže při silnějším zamoření celotělová ochrana a plynová maska a při slabém permanentním zamoření, uklidit v sobě, vyvětrat, nepouštět do bytu žádné dobrosery, pohybovat se, nekutálet prázdné flašky a odpadky vynášet = SILNÁ IMUNITA. To je ta správná cesta.

Patogeny neznamenají nic, prostředí je vším.

Pasteur:„Antoine měl pravdu. Je to terén.“
https://www.vylectese.cz/zapomente-vse-vite-bakteriich-virech-infekcich/

Ten co ví
Návštěvník
Ten co ví

Tobě se ze strachu udělal v hlavě docela slušný guláš.

člověk
Návštěvník
člověk

Teď vám vysvětlím, jak je to s lidskou imunitou. Na příkladu. Tak to pochopíte.

Vaše tělo je jako dům, byt, ve kterém (v dnešní době) máte dvoumetrovou hromadu odpadků u vchodu, protože neuklízíte, nemáte sílu uklízet, nevynášíte odpadky, jen ležíte na lůžku a bloumáte.

(Je jedno proč, např. odešla vám žena(muž), která(ý) by za vás uklidila(l) byt, protože před rokem jste dostali očkování pro snadnější vznik tubery nebo tetanu, takže jste se stali více ohrožení tuberou, tetanem a navíc lobotomizovaní rtutí, jenž ke všemu ještě jasně zvyšuje popudlivost, a tak jste se začli k ní/ k němu chovat jako agresivní parchant/parchantka.)

https://www.youtube.com/watch?v=7LTOrdDDOiI
Bombastická správa! Štúdia preukázala že neočkované deti sú zdravšie 3 776 zhlédnutí 14. 9. 2017

Takže ležíte v bytě, u vchodu 2 metrová kupa hnoje a PROTO všude kolem vás je plno hmyzu, plísní, much a chrobáků hovniválů (to jsou ty patogeny ve vašem těle). Tedy nejdříve vznikla kupa odpadů ve vašem bytečku (např. toxiny z vakcín, ze 30 chemikálií v rohlíku, kyseliny v těle, žádný pohyb lymfy atd.) a AŽ PAK, jako DŮSLEDEK kupy, se objevili na kupě chrobáci (v těle baktérie, houby, plísně atd.). Odpadky nevynášíte, neb nemáte sílu, tedy jen ležíte, hážete smetím a kutálíte pryč od postele prázdné flašky od piva.

Jelikož 2 metry kupa hnoje je velká, tak much a chrobáků máte doma “požehnaně”. V noci vám hovnivál kutálí svou kuličku přes vaše čelo a tisíc much si odpočívá ve vašich vlasech, protože zpracovat = SNÍST 2 metrovou kupu hnoje je náročné a trvá to.

A teď to přijde! Imunita je ČISTÝ BYT = lehký pohyb a šťastný pobyt v něm. Nástroj imunity je to, když jste od matky dostali kýbl, hadr, smeták, plácačku na mouchy, poučení a pár facek, též často větráte, takže jednu, dvě kapky píva na stole vždy rychle vypije nějaká ta moucha z venku a jeden drobek chleba odnese jeden mravenec, ale máte doma hmyzu málo, proto vám hmyz nenakadí na obrazy, protože jim nedáváte moc stravy, vynášíte odpadky a tak ve spolupráci s hmyzem, kýblem a lopatkou, všichni společně uklízíte váš vlastní, společný byt. Toto všechno udržuje váš byt ČISTÝ = silná imunita = lehký pohyb a šťastný pobyt v něm. A proto ŽÁDNÉ (nadměrné) patogeny nemáte a ani mít nemůžete, protože vaši hovniválové, (i kdyby spadli rovnou z nebe ve velkém počtu), tak by prostě neměli co kutálet, proto je nemáte, protože pro nich nemáte vhodné = špinavé prostředí!

Dále: očkování je jako když vám nějaký dobroser vyrazí vaše dveře a (do čisté chodby, nebo) na 2 metrovou kupu hnoje vysype pytel hovniválů, much, blech, svrab a africké kobylky, k tomu dnes ještě kýbl rtuti a hliníku. To vám prostě doma NEUKLIDÍ! Kdysi vám nasypali do chodby i do postele “jen” pytel hovniválů s mouchami, aby “jste se dopředu naučili spát s hmyzem” (kdyby náááhodou se u vás vyskytla kupa hnoje, pokud tam už není) a měli tak k dispozici strávníky pro eventuální budoucí (či současnou) kupu hnoje (jejíž složení však není nikdy dáno) a tedy rychlejší úklid toho (eventuálního současného nebo budoucího) hnoje a tzn. čistý byt = “silnou” imunitu. Ani h.ovno! Kupa fekálií (v bytě = v těle) má vždy individuální složení. Pokud tam již je, tak pytel much neurychlí její “snězení” (venku je much dost) a sílu k úklidu vám to též nedá, naopak. Navíc, kyblík, hadr a plácačku na mouchy dávno máte a množství a složení potřebného hmyzu pro konkrétní vaši kupu si tělo reguluje automaticky a dokonale, přímo namíru. Oni se tam prostě vždy namnoží tak, jak je třeba=podle kupy.

Takže: hovnivály a mouchy díky oknům nepotřebujete dodávat přes vyražené dveře (ve skutečnosti svrab a cizí africké kobylky, které vám akorát tak sežerou květiny a kupy hnoje se ani nedotknou), protože 1. vyraženými dveřmi táhne, 2. chrobáci a hmyz se částečně tvoří rovnou z té kupy hnoje (viz biony, mikrozymy atd.) 3. chrobáci a hmyz k vám též prostě přilezou a přilétnou sami, rádi a ihned, a to vše v takovém přesném množství, jaké potřebujete, jen stačí otevřít okna a nic v sobě neotravovat = nedesinfikovat (= vyválet se coby dítě v blátě, loužích, kozích bobkách, házet po sobě koňskýma koblihama, řasama, trávou a plout na malém, odpuštěném rybníce ve starých neckách, pak teprve přijít domů).

Avšak nesmíte se naočkovat! (do čistého nebo špinavého bytečku vykydat kdysi pytel hovniválů – všude zalezou a budou mít hlad než chcípnou a nebo vás donutí je začít krmit – vyrobit jim kupu hnoje – moc se při hmyzu totiž nevyspíte, takže (po očkování, i kdyby vakcínou bez toxinů) přestanete mít energii a poctivě uklízet lopatkou a hadrem. No a dnes vakcína = pytel svrabu, blech, cizích hmyzů, malá troška hovniválů, jedna až dvě mouchy, esence pro alergie a kýbl jedů).

Mmch. alergie např. na ořechy, pyl atd., vznikají očkováním hliníkem s esencemi těchto ořechů, pylu atd., hliník po naočkování zničí mnoho buněk, …pokračování

hirameki
Návštěvník
hirameki

ježišmarjá, odkud tě pustili? viditelně předčasně.

člověk
Návštěvník
člověk

Víš, bezargumentační, po úderu znějící = dutá prázdnoto, každý nedisponuje tvými “zážitky”.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Pane člověk….Ježišmarjájozef !

Igor Hnízdo
Návštěvník
Igor Hnízdo

Babiš nás chce zavřené co nejdéle, nejlépe navždy, říká lékař Jan Hnízdil

„Šíří se panika. Když lidi vystrašíte, přestanou se kontrolovat a můžete s nimi manipulovat. Pod záminkou boje proti koronaviru zlikvidovat právní stát, nastolit diktaturu,“ říká lékař Jan Hnízdil. celý rozhovor

J.V
Návštěvník
J.V

Lékař Hnízdil , který byl jedním z těch, kteří chtěli znesvéprávnit V. Klause, protože nechtěl podepsat Lisabonskou smlouvu. Tomuto lékaři nevěřím ani slovo.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

J.V
Hnízdil je asi tolik lékař jako já čínskej bůh srandy. Přesně ten co se mezi schopnějšími kolegy
styděl za svou brbost a utíká od “profese” někam, kde moc kvalifikaci netřeba. Je to Cvach.

máma
Návštěvník
máma

tento pán patří k temným

vese
Návštěvník
vese

Pan Hnízdil je víc kritik, rádobypolitik, spisovatel …. než skutečný lékař.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Havluv pohrobek Hnizdil je krivak, podvratak a ultrahajzl. Tecka. Tato kreatura chtela Klause pripravit o svepravnost. Vetsina lidi byla tehdy proti Klausovi, ktery Lisabonskou smlouvu podepsat nechtel. Dostatecne varoval rozlicenou verejnost a dokument podepsal.

hirameki
Návštěvník
hirameki

přesně tak. plešatý guru Hnízdil, který se dal vyfotit mj i ve stylizované jeskyni, je prachobyčejný numizmatik, vševěd a kakáč.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

vese
i jméno má příznačné. Zahnízdí vždy tam, kde netřeba kvalifikaci a stačí v něčím žoldu blbě kecat.

člověk
Návštěvník
člověk

Před pár dny jsem byl v německém (= fašistickém) Lidlu v Bananistánu na Moravě. Jsou tam mnohem více “věrni fýrerovi” takže mi nechtěli nic prodat a chtěli na mně volat ochranku, protože jsem měl průsvitnou plenu na obličeji na půl žerdi, a že si to mám nasadit až na nos, pak to prý bude v pořádku. Tak jsem je postrašil, že pak budu z toho kuckat. A opravdu, párkrát jsem jim tam zakuckal. Pak jsem ještě venku později šel okolo a párktát plivl před jejich vchod. Poté jsem šel do tesca. Tam mě slečna u vstupu pěkně poprosila, zda bych si mohl vydesinfikovat (otrávit) ruce a nebo alespoň nasadit rukavice. Za tu normální formu žádosti, jsem si vytáhl své rukavice a nasadil si obě dvě.

Promoření musí být, především kvůli těm mnohem více “věrným fýrerovi”.

Dáša
Návštěvník
Dáša

ty rukavice jste si nasadil boxerské, že?

člověk
Návštěvník
člověk

nebyly boxerské, byly pěkné poctivé, protože se proti mně nepostavil prašivý fýrer

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

mně se dneska také stalo něco podobného….nakonec. to dopadlo tak,že jsem poslala prodavačku do prdele i se zbožím( takova sprostá opravdu normálně nejsem a nekoupila si nic.
Ona mně buzerovala a zastupovala cestu,že nemám roušku řadně nasazenou…byla drzå jak opice.

člověk
Návštěvník
člověk

Taky jsem to mohl takto udělat, ale když už jsem si něco vybral (a vybral jsem si tehdy opravdu dobře) , tak jsem nechtěl nechat ty otroky fýrera rozhodovat o tom, co si kde koupím. Takže jsem to jejich otroctví tímto určitým způsobem překonal a můj výběr jsem si koupil. A ostatně, pak už aktivně vše kupoval jinde.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

pražská vlaštovka
teda ty když nemáš den, tak s tebe lezou taky pěkné cipoviny. A to si jako vyhrála,žes musela mazat nakupovat jinde,jo? Když ti nejde natáhnout rouška přes frňák kup si větší, nebo nos plynovou masku. Měli ti dát flastr aby sis uvědomila ,že nejseš na světě sama a máš vůči těm normálním slušným lidem nějaké povinnosti, protože žiješ ve společnosti, ne na opuštěném ostrově.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

člověk
do ty budeš hochu pěknej debil,že?

člověk
Návštěvník
člověk

ne, nemám tě v rodině

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

člověk
debil seš zjevně ty ,rodinu do toho netahej.

člověk
Návštěvník
člověk

Já ne, to ty seš debil! Ty a ty a ty! To je přece argument, přesně podle tebe, ty očkovanče = lobotomizovanče toxickými fekáliemi!

Baksik
Návštěvník
Baksik

jak o tom ten billy věděl dopředu, nečekaně, a že bude vakcina na všechny druhy chřipek prej 😀 to jo… už aby z něj udělali mýdlo nebo stínítko na lampu. https://www.lidovky.cz/svet/bill-gates-do-deseti-let-prijde-smrtici-svetova-pandemie-za-pul-roku-muze-zabit-30-milionu-lidi.A180429_111030_ln_zahranici_ele

Dáša
Návštěvník
Dáša

Kdo s čím zachází…