Damage control z Kréty: Štáb prý natáčel historický dokument, nešlo o filmování...

Damage control z Kréty: Štáb prý natáčel historický dokument, nešlo o filmování fake záběrů topících se migrantů. Jenže je to úplně jinak a ještě horší! Za snímkem stojí agentura AFP, která jej bude distribuovat po celé Evropě jako učebnicový příklad migrace v historii! AFP nám odmítla záznam poskytnout, že prý bychom ho interpretovali nesprávně!

Damage control z Kréty: Štáb prý natáčel historický dokument, nešlo o filmování fake záběrů topících se migrantů. Jenže je to úplně jinak a ještě horší! Za snímkem stojí agentura AFP, která jej bude distribuovat po celé Evropě jako učebnicový příklad migrace v historii! AFP nám odmítla záznam poskytnout, že prý bychom ho interpretovali nesprávně!

A je tady další skandál, který naprosto nemá obdoby. V minulých dnech se do médií dostala informace, že virální video českého turisty z Kréty, který natočil scénu s topícími se migranty, je ve skutečnosti prý historický dokument o útěku Řeků z Kréty během turecko-řecké války v letech 1919 až 1922. Podle zjištění serveru Correctiv.org dokument přímo na pláži natáčela režisérka Eleni Vlassi a vedle ní byl zachycen kameraman Giannis Kassis.

Německé a také české dezinformační a migraci obhajující servery ihned přispěchaly s dehonestací autora videa. Tím je podle zpráv člen SPD Marek Chrastina, který video natočil a interpretoval ho jako natáčení zfalšovaných záběrů topících se migrantů. Český rozhlas přinesl s autorem videa rozhovor [1], ve kterém uvedl, že ho prý mrzí, že celou věc dezinterpretoval a po uveřejnění videa a dokumentu se prý chce omluvit. Než to ale udělá, měli bychom ho varovat, aby se neunáhlil s tou omluvou. Naše redakce zjistila šokující pozadí celého dokumentu.

Eleni Vlassi a Giannis Kassis

Obrátili jsme se na agenturu AFP a požádali a o zaslání stopáže k dokumentu, abychom mohli i my na našich stránkách AE News se k věci vyjádřit a uvést věc na pravou míru. Jaké však bylo naše překvapení, když jsme obdrželi odpověď, že francouzská agentura AFP je mediální koproducentem dokumentu, ale stopáž z kamery režisérky nám neposkytnou, protože dokument je vzdělávacím materiálem určeným pro osvětu a vzdělávání a naše redakce by prý záběry “chybně vyhodnotila”. Je tak bez jakékoli pochybnosti jasné, že tento historický dokument “Land of the Painful Virgin Mary” od režisérky Eleni Vlassi bude použit agenturou AFP pro mediální propagaci migrace jako ukázka a příklad toho, že migrace je přirozená věc a v minulosti probíhala masově a těmto lidem je tedy potřeba pomáhat.

Český turista zachytil natáčení dokumentu koprodukovaného AFP, který míří do evropských televizí jako dokument o přirozenosti migrace

Kontaktovali jsme přímo i režisérku Eleni Vlassi s žádostí, aby nám sdělila, na čí podnět je dokument natáčen a kdo, kromě tiskové agentury AFP, je dalšími mediálními koproducenty tohoto dokumentu. Dosud jsme odpověď nedostali, čekáme na ni již od minulého pátku. Pokud ji dostaneme, dodatečně ji zde otiskneme. AFP by nám jako koproducent mohla zaslat inkriminovanou stopáž z kamery režisérky, abychom viděli scénickou verzi tvrzení, že jde o nestranný dokument. Požádali jsme rovněž o script, tedy scénář, jaký narativ provází inkriminované záběry, a pokud jde o dokument, jaká slova k sehrané scéně lidí v moři jsou ve filmu použita. Neochota AFP poskytnout našemu zpravodajskému serveru stopáž a licenci k veřejnému publikování na AE News nás znepokojuje.

Podobná scéna na řeckém ostrově Rhódos, záchranáři zachraňují migranty.

Pan Marek Chrastina totiž podle našeho názoru nachytal AFP a režisérku Eleni Vlassi při natáčení propagandistického a do dokumentárního krycího éthosu zabaleného filmu, který bude s pomocí AFP a dalších koproducentů distribuovaný do celého západního světa a státních televizí, veřejnoprávních stanic, a to s jediným cílem, posílit v zemích EU promigrační narativ. Ze stejného důvodu AFP nechce pasáž záběrů poskytnout naší redakci, ani ukázky scénáře. Důrazně tak doporučujeme panu Chrastinovi, aby s případnou omluvou počkal až na finální uvedení filmu nejenom na festivalu dokumentárních filmů ve městě Ierapetra, kde režisérka prý plánuje dokument uvést v premiéře, ale aby počkal, co se s daným dílem začne dít potom. Podle našich informací totiž dokument už objednaly i evropské televize, takže se dá očekávat, že dokument dorazí i do České televize jako mediální munice na propagaci a podporu migrace.

České dezinformační pro-liberální servery hned začaly útočit na člena SPD a na Aeronet

To je neuvěřitelné, jak české dezinformační servery jako Manipulatori.cz [2], iRozhlas.cz [3] nebo Expres.cz [4] nevynechají jedinou příležitost, jak zesměšnit členy SPD, že prý něčemu naletěli a natočili něco, co vypráví o něčem úplně jiném. SPD je strana, která má mnoho problémů v těchto dnech a bude čelit velkým útokům, některé z nich budou účelové, jiné opodstatněné a jiné budou prostě jenom sledovat dehonestační cíl plivání na současné, ale také na bývalé členy SPD. Útok na pana Chrastinu, řev na něj, že si dovolil uveřejnit záběry z Kréty, jsou prostě útokem na současného člena SPD. Stejně tak je sledován i jiný proces, vyvolání války mezi bývalými a současnými členy SPD. Problém je v tom, že tyto problémy uvnitř SPD si strana způsobuje sama. Lze to přirovnat k válce rudoarmějců s bělogvardějci, ale přitom nikdo z nich si neuvědomil, že všichni jsou Rusové, a že ten boj mezi nimi vyhovuje nosatým místodržitelům na židozednářských stolcích v Londýně, kteří financovali revoluci v Rusku.

Migranti se vyloďují na španělském pobřeží a zahazují záchrannou vestu.

Tyto procesy řízení se pravidelně využívají, jak nejlépe vyvolat rozkol, než vhozením klínu do alternativy a dosazením židozednáře na čelo kandidátky v Praze. Ti, kdož ovládají procesy nad SPD (ne v SPD, to je nižší úroveň řízení, o té nemluvím), tak moc dobře vědí, co se stane ve chvíli, když držitel židozednářské svatavy dosedne na čelo kandidátky Prahy, která je mystickým centrem Mah’ralu. Vyvolá to rozkol, zlo, rozvrat. Lidé si začnou uvědomovat, že jsou členy druhé kategorie, i když to bylo myšleno v počátku dobře jako pojistka, ale když je dopuštěno obsazení Prahy zednářskou svatavou, potom ty procesy dostanou volný průchod a lidé se začnou bouřit. A nechceme vidět řežbu rudoarmějců s bělogvardějci na české alternativě, protože vítězem bude Londýn a Rotshchildova svatava.

Rothschildova židozednářská svatava v Londýně řídila občanskou válku v Rusku od roku 1917, dnes řídí rozvraty v alternativních stranách v Evropě. Jen hlupák udělá stejnou chybu dvakrát po sobě…

Musíme si všímat těch lidí, kteří v SPD dělají dobrou práci, jako pan Chrastina. Musíme se dívat a všímat si těch, kteří dělají špatnou práci a jejich chyby potom rozvrací stranu zevnitř. Musíme mít na paměti, že každá strana je pouze nositelem mandátu lidu, a ten mandát může být odejmut, ale kdykoliv někdo zaútočí proti národnímu ukotvení, musíme najít sílu se postavit za společný cíl. Globalčiky využijí každou příležitost, jak zaútočit na ty, kteří varují a upozorňují na migraci nebo podporu vítání migrantů. Cílem pronárodních stran musí být omezení volného pohybu osob přes hranice, a to je v ostrém rozporu s plány na reformu EU do UEN, protože tento plán obsahuje zachování Schengenu a pohyby Arabů uvnitř Schengenu, včetně těch, kteří vraždí, jako teď o víkendu v Saské Kamenici v Německu [5].

Migranti ve vodě…

Přímo před očima turistů na Krétě tak režisérka natáčela propagandistický film, který bude definovaný jako dokument, ale jeho narativ poslouží jako ukázka migrace a potřeby pomáhat lidem na útěku. Dokument tak bude distribuován do televizí v Evropě a za několik měsíců potom s překvapením zjistíme, že turecko-řecká válka je příkladem exodu a uprchlictví, stejně jako dnes migranti z Afriky a Blízkého východu, a proto je potřeba migrantům pomáhat. Výsledek bude tentýž, nebo dokonce ještě lepší, než kdyby se jednalo jen o falešné natáčení topících se migrantů. Protože dokument bude možné šířit do škol, pro školní promítání, bude možné ho vysílat na veřejnoprávních médiích v rámci večerních pořadů. Nepůjde tak jenom o jednorázovou zprávu, ale o propagandistický nástroj zabalený do dokumentárního obalu.

Modlit se můžete k Bohu, ne k politické straně a partajníkům. Ty musíte kontrolovat a podrobovat ostré kritice!

Při jakékoliv příležitosti mainstream do SPD kopne a zesměšní její členy. O to více musí SPD držet při sobě a nesmí docházet k věcem, kdy v Brně varuje před infiltrací divných lidí do SPD člověk [6], který je přitom sám bývalým členem TOP09, což je opravdu gól do vlastní brány a dnes před takovými lidmi varuje [7]. To nevymyslíš. Jiní lidé, kteří pracují pro stranu, jsou přitom odstavováni z kandidátek SPD právě těmito lidmi, kteří sami byli dříve v jiných partajích. Tyto rozvraty je třeba zastavit. Jenže ne tím, že do čela kandidátky v Praze postaví SPD přímo židozednáře, a ne tím, že když je někde spor a problém, tak strana místní buňku zruší a vypne. Tím totiž SPD střílí sama sebe do nohy. Alternativa jako AE News je zde v pozici nekompromisního strážce, který musí hlídat procesy uvnitř jediné alternativní strany, která se dostala do parlamentu. Musíme chránit a musíme umět i prošetřovat chyby a hledat nápravy. Nejsme tady od klanění se politikům s mandátem od alternativy, jsme tady od toho, abychom je kontrolovali. A tuto úlohu splníme, neuhneme!

Vážení čtenáři, pokud se vám líbí naše nepohodlné, necenzurované a faktograficky nekompromisní články, které označují a popisují fakta bez ideologického nátěru, přispějte prosím, podle svých aktuálních možností, do konce tohoto měsíce jakoukoliv finanční částkou na zachování provozu našeho serveru, a to na naší obvyklé darovací stránce zde. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, BitCoinem anebo poštovní poukázkou na účet. Nezávislé a svobodné články nemohou vycházet bez Vaší podpory, protože nás sponzorují a financují pouze čtenáři jako jste Vy. Nemáme za sebou fondy, neziskovky, státní ani evropské dotace. Nemáme granty od zahraničních nadací, bez Vaší pomoci tento projekt nepřežije. Děkujeme všem, kteří již tento měsíc přispěli, moc si vážíme vaší podpory!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Yolky a Vdolky
Návštěvník
Yolky a Vdolky

Tady je to černy na bilim s předstihem 🙂 na mém twiteru https://twitter.com/Nin1ten1do/status/1028458039588913152?s=19

Lexus Pojebson
Návštěvník
Lexus Pojebson

Chraň Bůh, že tu nechci jediného nelegálního migranta, ale copak někdo někdy dává k dispozici veřejnosti rozdělaný film/dokument před premiérou? Co to je za absurdní úvahu pane VK? Hlavně, že máte tak jasno o tom, jaký ten snímek bude, když jste z něj neviděl ani vteřinu a nečetl scenář. A jaké udou příští Star Wars? Na to jsem také zvědavý a Vy to už teď určitě víte.

Neznama
Návštěvník
Neznama

Rusku západní „sankce“ skutečně nadmíru prospívají. Komunista Skála se vrátil z Ruska a toto vše tam viděl:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Rusku-zapadni-sankce-skutecne-nadmiru-prospivaji-Komunista-Skala-se-vratil-z-Ruska-a-toto-vse-tam-videl-549240
Docela by me zajimalo kdo byli ti dalsi lide. Jelo jich 20 a zda to bylo pres cestovku. Myslim ze by se vic lidi prihlasilo a jelo se tam podivat. Jen vedet kolik stoji letenka (nekdo psal ze 20tisic jen tam, ale tusim ze bloger Vetvicka psal ze letenka do Gruzie je za 1000kc.) Nevite tedy jak to je? Uvitala bych vice postrehu od Skaly a Kohlicka.

Dotace a nemoralnosti likviduji CR a prahu :
Video idiocismu: https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/-Homotramvaj-ze-ktere-na-chodce-skakali-ucastnici-Prague-Pride-a-rozdavali-kondomy-Vime-kolik-to-stalo-549316
Více než půl kila hašiše. Na Hip Hop Kempu odhalila policie 180 lidí s drogami – staci cist nadpis, vic informaci netreba.

Vtipek v teto tezke dobe:
Do triedy príde nový učiteľ: “Volám sa Áron Gálovič a som euroobčan. A teraz sa každý postaví a predstaví tak ako ja.” -“Volám sa Terezka a som euroobčianka”. – “Volám sa Ivan a som euroobčan”. – “Ja sa volám Igor a som Slovák.” – ” Igor, a prečo si Slovák?” – “Moja mama bola Slovenka, môj otec je Slovák, moji priateľia sú Slováci, takže aj ja som Slovák”. -” Igor, a keby bola tvoja mama kurva, tvoj otec feťák a tvoji priatelia dementi, čím by si bol?”
” Nuž v takom prípade Euroobčan!” odpovedá Igor. ? ?

Páter Ferda
Návštěvník
Páter Ferda

SPD má ve hnutí cikány! Když je nemůžeš zničit musíš se k nim přidat. https://g.cz/za-karvinskou-spd-kandiduje-romsky-rapper-chang-co-asi-rika-na-postoj-strany-ke-koncentraku-v-letech/

r.m.
Návštěvník
r.m.

mírumilovný imigrant z lybie v německu: https://youtu.be/3xCcfyvjgu4?t=288

Willy
Návštěvník
Willy

Jde-li o dokument z let cca 1920, proč jsou někteří aktéři oblečeni jako v 201x?

Pozorovatelka
Autor

Včera běžel na tv Kinosvět dokument “Třetí džihád”
https://www.youtube.com/watch?v=KrmZpLt2ocI

Dokument je starší a spousta věcí už je jinak, přesto platí, že islám je o ideologické celosvětové moci
comment image

Pozorovatelka
Autor

Dokument je aktuální především tím, že papež právě započal dehonestaci katolické církve, a to velmi symbolicky v Irsku, kde se poprvé oficiálně stal premiérem gay
https://zpravy.idnes.cz/papez-navsteva-irska-odpusteni-obeti-zneuzivani-cirkev-krestanstvi-1js-/zahranicni.aspx?c=A180826_130805_zahranicni_lre
https://www.independent.ie/breaking-news/irish-news/leo-varadkar-poised-to-become-irelands-first-gay-premier-35780871.html
….
A ČT ne náhodou dnes vysílá pořad “90´” na téma “Budoucnost katolické církve”
https://www.ceskatelevize.cz/porady/11412378947-90-ct24/218411058130828/
….
PS: Čas 19:14 výše zmiňovaného dokumentu “Třetí džihád” – “Všechny homosexuály budeme házet z útesu”….

Pozorovatelka
Autor

A zatímco papež v Irsku likviduje katolickou církev, A.Merkel se druží s Arménií
comment image
https://armedia.am/eng/news/63599/angela-merkel-arrived-in-armenia.html

https://www.youtube.com/watch?v=BeLCcVUzn_c&feature=youtu.be
https://jam-news.net/?p=119142

A zasadila strom obětem genocidy přesně tak, jako se to dělá v Izraeli….
comment image
https://www.bild.de/politik/inland/politik-inland/kanzlerin-besuch-in-armenien-merkel-vermeidet-den-begriff-voelkermord-56860034.bild.html
…..
A jde o pokračování této události
https://www.youtube.com/watch?v=kOxvFX60C8E&feature=youtu.be
navíc v novém hávu,protože Arménie má nejen nového prezidenta, ale po revolučních událostech od května především nového premiéra
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/nikol-pasinjan-armenie-premier-sametova-revoluce_1805081710_pj
PS: Bude další válka o Náhorní Karabach?

Neznama
Návštěvník
Neznama

Zmena zakazky pres Metnara… (on podepise fsecko) https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Obrnence-Titus-pro-armadu-za-temer-sedm-miliard-doda-firma-Eldis-549227

McCain – skvely pohled (podle hnupa Fialy na statecneho) valecneho jestraba : https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mlcel-jsem-Ale-uz-nemohu-zacina-mrazivy-komentar-o-Johnu-McCainovi-549212

Monsanto bylo ve Vietnamu (tyka se nas dnes. Verite ze ma. Eskodne postriky na potraviny?) : http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/vietnam-zada-od-monsanta-odskodneni-obetem-jedu-agent-orange/
Agent Orange https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/foto-agent-orange-zabiji-i-40-let-po-konci-vietnamske-valky/r~6718d14eecc411e485d7002590604f2e/?redirected=1535310251

A kdo rika hrdina a statecny clovek ( jako Schwarzenberg, ale i Fiala za ODS na PL) tak tady pro pamet:
McCain se fotil s islámskými extrémisty a neonacisty! (Bohuzel dnes uz stranka asi vymazana) http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/mcadams-mccain-se-fotil-s-islamskymi-extremisty-a-neonacisty /
V loňském roce se John McCain „zviditelnil”, když se fotografoval s extremisty ze Sýrie a neonacisty z Ukrajiny, a dříve také společně s libyjským politikem napojeným na Al-Kájdu.

– pravá tvář demokracie: americký hrdina drží bombou roztrhané dětské tělíčko a směje se tomu: hxxps://philosophyofmetrics.com/wp-content/uploads/2014/02/vietnam-war-victims.jpg
comment image

Diskuse (byl to sok co udelal svym marinakum. Vubec netusime jaka nemehla verbuji kvuli tradici):
O Chmelárovi se taky říká leccos, ale když někoho chválí mulat genocidista, ikona lóží a kahalu …, xxx , 27.08.2018 17:13:57
Ten arcihnusák přitom způsobil největší škody US Navy coby jednotlivec a insider… ofoukl (úmyslně – tzv. wet start) ) při vzletu letoun za sebou, tomu ulétla raketa, McCainovi ťukla do bomby, ta spadla a na lodi zakukalo 134 mariňáků (161 vážně zraněno) – hned ho přeložili jinam a prohlásili to za nešťastnou náhodu, dle znalců na škále někde mezi krajně nepravděpodobným a nemožným — fotr kryl židovský útok na USS Liberty, děda byl taky admirál … zkompromitován podobně jako stejně velebený grázl Ted Kennedy, který kdysi utopil naši krajanku Kopečnou… jo, kompro na podobné idoly musí bejt, viz třeba Walesa – agent Bolek … http://irishsavant.blogspot.com/2017/07/ode-to-joy.html
Reagovat

velmi statečný člověk, bombardoval vietnamské děti napalmem, svojí chybou zapalil letadlovou loď Forrestal,, xxx , 27.08.2018 9:24:03
velmi statečný člověk, bombardoval vietnamské děti napalmem, svojí chybou zapalil letadlovou loď Forrestal, a při jím vyvolaném požáru zahynuly desítky američanů, …jak říká soudruh Fiala velmi statečný člověk.

Pan pofesor Fiala je neobyčejný pitomec, xxx , 27.08.2018 10:40:43
Senátor John McCain III., syn admirála Johna McCaina II. měl být pokračovatelem válečné tradice Skotsko – irských Američanů – válečníků Mc Cainů. Vystudoval jako prominentní dítě US Naval Academy v roce 1958, bojově byl nasazen při agresi USA do Vietnamu jako letec Phantomu F-4B a před prvním bojovým vzletem, ještě ve výtahu letadlové lodi USS Forrestal (CVA 59) odpálil raketu, která zapříčinila rozsáhlý požár letadlové lodi, při kterém zahynulo 132 námořníků (Server Naval History and Heritage Command uvádí 161 mrtvých). Byl zraněn a po vyléčení (částečném, následky zranění hlavy trpěl doživotně) byl při bombardování Hanoje v říjnu 1967 sestřelen a vzat do zajetí. Ze zajetí byl propuštěn po pěti letech. Pak se dal na dráhu politika (co jiného by také dělal) a byl trvale delegován a volen za republikány jako senátor za stát Arizona. Projevoval se jako celoživotní válečný štváč, má na svědomí nejen 132 (161) Amerických námořníků, ale i nezjištěné množství Vietnamců (vesměs civilistů, kteří za nic nemohli). Na ty ovšem jen házel bomby. Vyskytoval se asi u všech agresí USA po celém světě i na Ukrajině po Majdanu, byl to opravdu “nositel demokracie” ala USA.
Reagovat
inu geroj nové doby , xxx , 27.08.2018 10:36:43
geroj který se stal gerojem tím, že padl do zajetí poté, co házel na vietnamce napalm… a když se vytasil tím, že je synáčkem čtyřhvězdičkového generála, vietnamci ho nepopravili… ze svého gerojského zajetí si poté udělal živnost na celý život… za své gerojské zajetí si dokonce pořídil i sedm (7ks) domů… což odůvodňoval právě tím, že byl v zajetí … tož skutečný pravicový hrdina nové doby … vůbec se nedivím, že se k němu předposraný brněnský profesůrek Fiala tak vehementně hlásí :-))))

Neznama
Návštěvník
Neznama

ADMINE
MEL BYT JEN ODKAZ A NE FOTKA NA STRANCE.
Zmente to prosim. Dekuji

raspberry
Návštěvník
raspberry

Na údajně opozičním webu Aeronet se diskutuje o jakémsi marginálním videu z Kréty, zatímco Česku vládnou tuneláři chazarské národnosti, rozvalující se na nakradených státních podnicích za pomoci nefungující policie a justice. Tunelář Tykač vesele těží mostecké uhlí, tunelář Bakala už dotěžil Ostravu, většinu státních dotací dostávají Agrofert a Synbiol ze svěřenského fondu Andreje Babiše, Energetický a průmyslový holding Daniela Křetínského, PPF Petra Kellnera či KKCG Karla Komárka…

https://www.irozhlas.cz/ekonomika/kdo-profituje-na-dotacich-web-dotacni-parazit-nabizi-zatim-nejuplnejsi-prehled_1710031000_pek

Hnusná země plná zlodějů.

AntiSion
Návštěvník
AntiSion

Pro všechny úrovně zednářstva, o nichž bude dále řeč, je závazné striktní zachovávání principu skrytého řízení nižších stupňů vyššími. „Zednáři podvracejí celou společnost zakládáním organizací a spolků (Rotary-klub, PEN-klub, Lions-klub atd.) K zakrytí skutečného stavu věcí se zásadně vyhýbají jejich jakémukoli organizačnímu styku s lóžemi. Nikdo neví, že se jedná o zednářskou organizaci. Existuje pouze osobní styk, tzn. že někteří vysokostupňoví zednáři jsou ve vedoucích postaveních těchto spolků. Aniž to vůbec kdo tuší, je pak celý spolek nenápadně řízen zednářskými lóžemi, protože podle přísně dodržované zásady mlčenlivosti je takové spojení zpravidla téměř neprokazatelné. A právě v tom je hlavní smysl zednářské přísahy mlčenlivosti. Neexistuje žádné
organizační spojení lóží se zednářskými spolky, takže je zcela nemožné cokoli o něm zjistit z úředních registrů a seznamů spolků. Je zde jen osobní kontakt, který bývá díky přísaze mlčenlivosti prakticky neproniknutelný. Jde o prastarý a stále používaný trik zednářstva”
(Homuth, „Doklady o podrývání. Křesťané pod falešnou vlajkou.”)