Damage Control: Hráč italského klubu Inter Milán Christian Eriksen byl spolu se...

Damage Control: Hráč italského klubu Inter Milán Christian Eriksen byl spolu se svými klubovými spoluhráči vakcinován, uvedl již v květnu pro italský list klubový lékař! Ředitel klubu však po sobotním kolapsu hráče v utkání Mistrovství Evropy vakcinaci hráčů Interu najednou popírá! Lžete, jako když tiskne, nadávají fanoušci Interu sportovnímu řediteli na sociálních sítích! Eriksen utrpěl infarkt myokardu v důsledku krevní sraženiny, nikdy předtím problémy neměl a pravidelné zdravotní prohlídky nic neodhalily! CDC kvůli krevním sraženinám po mRNA vakcínách svolala na 18. června krizové zasedání!

Damage Control: Hráč italského klubu Inter Milán Christian Eriksen byl spolu se svými klubovými spoluhráči vakcinován, uvedl již v květnu pro italský list klubový lékař! Ředitel klubu však po sobotním kolapsu hráče v utkání Mistrovství Evropy vakcinaci hráčů Interu najednou popírá! Lžete, jako když tiskne, nadávají fanoušci Interu sportovnímu řediteli na sociálních sítích! Eriksen utrpěl infarkt myokardu v důsledku krevní sraženiny, nikdy předtím problémy neměl a pravidelné zdravotní prohlídky nic neodhalily! CDC kvůli krevním sraženinám po mRNA vakcínách svolala na 18. června krizové zasedání!

Mnozí z vás jistě od včerejška sledují napínavou kauzu zhrouceného dánského hráče Christiana Eriksena, který v sobotním zápase s Finskem na Mistrovství Evropy zkolaboval ve 42. minutě poté, co u něj nastala akutní zástava srdeční činnosti a následná fibrilace. Eriksen je hráčem italského klubu Inter Milán, který ihned po události zahájil mohutný damage control s cílem odvedení pozornosti od příčiny kolapsu hráče.

Ředitel Interu Milán Giuseppe Marotta uvedl [1] pro Reuters, že Eriksen v minulosti neprodělal nemoc Covid-19, přičemž neměl v minulosti ani žádné zdravotní komplikace. Rovněž pro média uvedl, že Eriksen nebyl očkovaný vakcínou proti Covid-19. Jenže tento výrok vyvolal na italských sociálních sítích a na sportovních serverech v Itálii doslova zemětřesení a ředitel Interu je rázem označován za největšího lháře, který by měl rezignovat na svou funkci. Tato ostrá reakce má jednoduché vysvětlení, konkrétně velkohubý tiskový článek z 18. května tohoto roku. O co se jedná?

Christian Eriksen (29) v dresu Interu Milán

Inter Milán se letos na jaře stal mistrem italské ligy a funkcionáři Interu poskytovali médiím jeden rozhovor za druhým, a právě jeden z rozhovorů obsahoval i odhalení, jak je to s hráči Interu po zdravotní stránce. Piero Volpi, hlavní lékař fotbalového klubu totiž poskytl 18. května 2021 rozhovor [2] pro La Gazzetta dello Sport a v něm se pochlubil, že celý tým získal mistrovský titul hlavně díky tomu, že hráči podstoupili celkem 5 000 antigenních výtěrů, ale teď už jsou všichni vakcinováni! Nadpis článku v italském listu doslova zní takto: “Několik zranění a 5000 výtěrů, tak se zrodilo vítězství v lize (scudetto). Nejtěžší dny byly v březnu, nyní jsou všichni očkovaní!

Rozhovor klubového lékaře pro italský list všechno odhalil, Eriksen zkolaboval kvůli krevní sraženině v důsledku vakcinace

Hlavní lékař Interu tak již 18. května v rozhovoru uvedl, že už všichni hráči Interu jsou očkováni, ale najednou v sobotu 12. června ředitel Interu tvrdí pro média, že Eriksen jako středopolař Interu v zápase Mistrovství Evropy nezkolaboval kvůli vakcíně, protože nebyl vůbec vakcinován. Celé je to velmi jednoduché. Buď lže ředitel Interu, anebo lhal hlavní lékař kabiny Interu v polovině května pro La Gazzetta dello Sport. Hráči buď jsou očkováni, anebo nejsou očkováni. Vzhledem k tomu, že v Interu koncem března skončilo antigenní testování na hráčích, tak se dá logicky odvodit, že to bylo kvůli tomu, že již byli všichni očkováni. Takže, co se to vlastně děje? Asi známe odpověď.

Rozhovor klubového lékaře Interu pro italský list 18. května 2021

Americká CDC před 2 dny oznámila, že svolává na 18. června 2021 mimořádné zasedání k projednání vysokého počtu závažných vedlejších příznaků mRNA vakcín Pfizer a Moderna, které souvisí se zánětem srdečního svalu. Nemoc se projevuje otokem na jedné ze srdečních síní, což vede k lokálnímu snížení průtoku krve, a to má za následek velmi nebezpečný jev. Pokud je člověk v klidu a má pomalý srdeční tep, onemocnění nepozná a neprojeví se. Při zvýšené námaze, zejména při běhu, kdy svaly potřebují dostatek okysličené krve, dojde k nedostatečnému krevnímu zásobování do mozku, protože většina krve je požadována svaly během sportovního výkonu jako je běh.

Americká CDC svolala na 18. června krizové zasedání kvůli krevním sraženinám po vakcínách Pfizer a Moderna, a aby se rozhodlo, jestli s nimi očkovat i mladší děti

Jedinec začne pociťovat mdloby, nevolnost, ale mozek neregistruje žádný problém. Srdce bije pravidelně zvýšenou rychlostí, ale oteklý srdeční sval nedokáže přečerpat tolik krve. Uvnitř srdečního svalu však v důsledku otoku vzniká mohutný tlak, což imunitní systém vyhodnocuje jako zánět, takže dojde k zásahu bílých krvinek a krevních destiček na pohlcení zánětu. Ty ovšem způsobují srážení krve a oteklý srdeční sval už tak sám o sobě nedokáže přečerpávat dostatek krve. Krevní destičky tak nakonec úplně ucpou jednu ze srdečních síní a nastává akutní infarkt, ovšem není způsoben cholesterolem usazeným v cévách, ale otokem srdečního svalu a následnou reakcí krevních destiček na zánět.

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC)

Centrum pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) proto již ve čtvrtek oznámilo [3], že na 18. června svolá “mimořádnou schůzku” svých poradců, aby projednalo vzácná, ale častější než očekávaná hlášení o zánětech srdce po podání vakcín COVID-19 na bázi mRNA společností Pfizer a Moderna. Nové podrobnosti o myokarditidě a perikarditidě se poprvé objevily v prezentacích pro skupinu nezávislých poradců Úřadu pro kontrolu potravin a léčiv (FDA), kteří se ve čtvrtek sejdou, aby projednali, jak by měl regulační orgán přistupovat k povolení mimořádného použití vakcín COVID-19 u mladších dětí.

Jak uvádí CBS, CDC již dříve zveřejnilo [4], že zprávy o zánětech srdce byly zjištěny především u mladších mužů a dospívajících chlapců po druhé dávce, a že u 16 až 24letých byl zaznamenán “vyšší počet pozorovaných případů, než se očekávalo“. Minulý měsíc CDC vyzvala poskytovatele, aby se u pacientů s příznaky zánětu srdce “ptali na předchozí očkování vakcínou COVID-19“.

Více než 800 hlášení o zánětu srdečního svalu

Federální úřady obdržely [5] více než 800 hlášení o zánětu srdce u osob, které dostaly vakcínu COVID-19, uvedl ve čtvrtek zdravotnický úředník. Hlášení o myokarditidě nebo perikarditidě byla do 31. května zaslána do systému hlášení nežádoucích účinků vakcín, což je pasivní systém hlášení provozovaný společně Centrem pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) a Úřadem pro kontrolu potravin a léčiv (FDA). Většina hlášení popisovala zánět srdce, který se objevil po druhé ze dvou dávek vakcín Pfizer a Moderna, které obě využívají technologii messengerové RNA.

Dr. Robert Redfield, ředitel CDC

Úřady zdůrazňují, že hlášení může prostřednictvím systému hlášení podat kdokoli, ale úřady již ověřily, že 226 hlášení splňuje pracovní definici případu podle CDC, uvedl při prezentaci údajů Dr. Tom Shimabukuro, zástupce ředitele agentury. U zbývajících probíhá následná kontrola a prověřování. Z 285 hlášení případů, u nichž byl v době přezkumu znám postup, bylo 270 pacientů propuštěno a 15 bylo stále hospitalizováno, uvedli úředníci. Myokarditida obvykle vyžaduje nemocniční péči. Nebylo hlášeno žádné úmrtí. CDC minulý měsíc oznámilo, že prošetřuje hlášení o zánětu srdce u dospívajících a mladých dospělých, kteří byli očkováni vakcínou COVID-19, avšak kromě toho, že bude pokračovat v prověřování údajů o případech, nepřijalo žádná definitivní opatření.

Byly pozorovány nezvykle vysoké incidence myokarditidy u očkovaných lidí ve věku 16 až 24 let

Poradní výbor agentury, Advisory Committee on Immunization Practices (Poradní výbor pro očkovací praxi), v málo vídané aktualizaci datované 24. května a zveřejněné 1. června uvedl [6], že údaje z VAERS ukázaly, že během 30 dnů po druhé dávce očkování mRNA “byl pozorován vyšší počet případů myokarditidy/perikarditidy u osob ve věku 16-24 let, než se očekávalo”. Dodala, že údaje z Vaccine Safety Datalink, systému aktivního hlášení, který se opírá o devět zdravotnických organizací v sedmi státech, neprokázaly vyšší počet případů, než se očekávalo. “Analýzy však naznačují, že je třeba tyto údaje pečlivě sledovat, protože je očkováno více osob v mladších věkových skupinách,” uvedla ve své zprávě pracovní skupina poradního výboru pro bezpečnost očkování.

Vakcína jako loterie

Izraelské ministerstvo zdravotnictví téhož dne uvedlo [7], že mezi více než 5 miliony osob v zemi, které dostaly vakcínu v období od prosince 2020 do května, zjistilo 275 případů zánětu srdce. Izraelská studie zjistila “pravděpodobnou souvislost” mezi obdržením druhé dávky očkovací látky společnosti Pfizer “a výskytem zánětu myokardu u mužů ve věku 16 až 30 let”, uvedlo ministerstvo. Šimabukuro uvedl, že údaje z pasivního sledování v USA “jsou v souladu s údaji ze sledování, které se objevily v Izraeli“. Údaje jsou rovněž v souladu s dalšími hlášeními případů a údaji ministerstva obrany. Převážná většina amerických zpráv se týká pacientů mužského pohlaví. Přibližně 300 předběžných hlášení uvádí, že pacienti trpěli bolestmi na hrudi, přičemž téměř stejný počet z nich měl zvýšené hodnoty srdečních enzymů.

Obrovské fiasko pro vakcinační lobby v přímém přenosu v televizi

Podle mnoha lékařů z USA jsou experimentální vakcíny mRNA stále obestřeny tajemstvím, protože za normálních okolností probíhají klinické testy vakcín až 10 let, než jsou uvolněny na trh, ale v případě covidových vakcín byly uděleny výjimky po pouhých 3 měsících klinických zkoušek. Popisované vedlejší účinky mohou znamenat hrozbu především pro vrcholové sportovce a mladé aktivní lidi, kteří zatěžují svůj organismus vysokou fyzickou námahou spojenou s požadavkem na vysoký krevní oběh spojený s tělesnou aktivitou vyžadující dostatečné zásobování svalů okysličovanou krví.

Lidé po očkování nemusí ani tušit, že mají nějaký problém, ale zjistí to až ve chvíli, kdy ráno zaspí a potom poběží půl kilometru na autobus, aby to stihli, ale najednou zkolabují a padnou na chodník. Nikoho přitom nebudete moci žalovat, protože jste podepsali informovaný souhlas s očkováním, dali jste souhlas, že souhlasíte s provedením pokusu na vašem těle.

Christian Eriksen ležící na zemi po kolapsu během zápasu na Mistrovství Evropy

Dostáváme do redakce sice informace, že očkovací centra přestala lidem v ČR dávat k podpisu informované souhlasy, ale to samo o sobě nic neznamená. Farmaceutické firmy mají od Evropské komise podepsanou indemnitu, a není to jen AstraZeneca [8], tedy nežalovatelnost za poškození lidí způsobená těmito vakcínami. Problém s dánským fotbalistou je problémem marketingového fiaska vakcinační lobby.

Všichni teď viděli na vlastní oči, že očkovaný fotbalista zkolaboval jako moucha a vedení klubu se teď snaží mlžit a doslova lhát, že vakcíny za to nemohou, protože hráči očkovaní nejsou. Ten problém globalistů je čistě v mediální rovině. Chtěli světu ukázat, jak skvěle se vede očkovaným fotbalistům, a ono to dopadne infarktem dánského 29-letého hráče. Tomu se říká marketingová katastrofa pro vakcinační lobby. A lékař italského klubu se ještě v květnu chlubil tím, že teď jsou všichni hráči očkovaní, bez vakcíny by prý ten italský titul nebyl. Panečku, takové chucpe!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
net
Návštěvník
net

Šokující.

PaVo
Návštěvník
PaVo

You tube si dovolil vyhodit channel, který sledovalo 20 milionů lidí jen kvůli tomu, že spojovalo současné událostí s Biblí. Jde o viditelnou diskriminaci náboženství, přestože ústava zaručuje svobodu vyznání. Takže další útok na svobody lidí. Je to sviňárna. Jde o nasunování NWO, které nebude dovolovat náboženství žádné, akorát že se začíná s křesťanstvím.

Aby nedošlo k omylu, i když jsem nevěřící, nesouhlasím s nespravedlností a když mají věřící svá videa a kanály, za které si navíc platí, není nejmenšího práva ze strany You tube ty lidi okrádat a brát jim náboženskou svobodu, která doposud je garantována zákony. Prostě po lidech se požaduje dodržovat nejen zákony, ale i všelijaká nesmyslná nařízení, kdežto nějaký provozovatel na internetu si může dovolit cokoliv a beztrestně?

https://ugetube.com/watch/youtube-deleted-the-main-omega-watchman-channel-but-can-not-stop-all-of-these-signs-from-happening_Dtus9xVSOjeUol7.html

4fun
Návštěvník
4fun

Víra v Boží spravedlnost …
… a Boží mlýny je nebezpečná! 🙂

A je to “antisemitismus” 😀

Kristus byl první “antisemita” …
… vypráskal židovské lichváře, spekulanty a šmejdy …
… z Božího chrámu 😐

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

fun
anisemitismus neexistuje. Ten si vymysleli semité, aby mohli neustále skuhrat,že je jim ubližováno. Jde jen o zcela přirozenbý odpor většinové populace ke zločinům semitů a jejich zvráceného myšlení a touhy této parazitní skupiny , po nějakém ovládání.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Opíchanci (“kvůli dovolené”) už asi do letadla nikdy nenastoupí … riskovali by život, tak Aerolinky nechtějí nést zodpovědnost …

https://ugetube.com/watch/vaxxed-people-can-t-fly-spiked-protein-causing-mad-cow-disease-senate-exposes-covid-lie-coinbase-ste_mXoF2qjdegcfVFn.html

Autem, vlakem, na kole, kolobrndě je to do Thajska deleko, a do Ameriky týden lodí …
Takže jak zamlada – leda do Jugošky, nebo na Balt, nejdál do Portugalska (EU) – s “Covid Pasem”)

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

já vytasil před rokem teorii že covid poslouží na likvidaci letecké přepravy a turismu jak je známe protože ozonovou díru ničí právě ta letadla. létaní bude drahé že si to normální člověk nebude moci dovolit. Takže zpráva že očkování nebudou moci letecky do toho krásně zapadá.

PaVo
Návštěvník
PaVo
PaVo
Návštěvník
PaVo

No a do třetice: https://www.mvcr.cz/cthh/clanek/terorismus-web-kontakty-kontakty.aspx

vnitro a min. zdravotnictví jednolitá hmota debility, v kooperaci jedou proti nám. Pravdomluvní, jsme hybridní hrozbou pro jejich vládu, platí prý 1. stupeň ohrožení terorismem. Vládnoucí teroristi nás ohrožují na kterém stupni? Já bych řekl, že na nejvyšším!

PaVo
Návštěvník
PaVo

Další perla od kozla zahranického:

Dezinformace
Portál Aeronet tvrdí, že nošení roušek je vážně nebezpečné a způsobuje ztrátu kolektivní imunity. To údajně zapříčiní nemoci s vyšší mortalitou než AIDS.

https://koronavirus.mzcr.cz/dezinformace-o-covid-19/

Tak se ptám, nemám totiž povědomí, že by v některém zdejším článku pan VK formuloval škodlivost roušek nad mortalitu AIDS.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Pohleďte: Už i ministerstvo zahradnictví dělá Aeronetu reklamu:

Podle portálu Aeronet je spolehlivost antigenních testů velmi nízká. Pozitivitu má vyvolávat nejen koronavirus, ale i řada potravin a jiných věcí. Důkazem má být video ze Slovenska, kdy údajnou pozitivitu vyvolalo i mléko.

Zbytek zde, pořádně se zasmějete, jak důkazem bezpečnosti vakcíny je Babiš a Blatý, kteří si ji nechali píchnout jako první, eheheheh.

https://koronavirus.mzcr.cz/dezinformace-o-covid-19/

4fun
Návštěvník
4fun

No oni mají vlastně pravdu 😀

Jak nenaletět dezinformacím
1. Vždy ověřte zdroj informace.
2. Nesuďte text jen podle nadpisu, přečtěte si článek celý.
3. Ověřte si informaci i jinde, v jiném (důvěryhodném) médiu či na odborném portále.

Může někdo věřit nějakému židovskému Jediu?
Nepromarní jedinou příležitost …
… jak nasrat a rozeštvat lidi 🙁

Žádné z nich zatím nenapsalo pravdu ani o 911 …
… de-facto zámince ke “třetí světové” 😐

A pravdu o Exekutorské mafii? 🙂

PaVo
Návštěvník
PaVo

Sranda je v tom, že si tady mohou přečíst i zdroje, a ověřit na odborném portále? Něco je v článku a v diskuzích se sejdou ještě další. Lékaři, kteří v MSM nedostanou prostor. Otázkou je, nakolik je čtenář líný a poslušný.

Chtělo by to článek který by byl jakýmsi souhrnem přesně těch informací, které ty ztv. důvěryhodné média označovaly za hoax a ukázaly se realitou, viz covid pas, atd.

Co ministerstvo zdravíkyžnictví, členové vlády a další podvodníci jmenovitě tvrdili a lhali.
Mohli bychom si s tím dát práci a dohledat to všechno, napsat sem, pokud by z toho pan VK článek nenapsal, aby to tady bylo pro lidi, co sem přijdou a mají krátkou paměť.

A že toho je, včetně piroša Bartoše, který tvrdí, že migranti do bytů jsou hoax, daně z nemovitostí taky.

Jisté je, že oni se snaží Aeronet očernit jako dezinformátora, ale lidská zvědavost funguje, takže lidi se sem přijdou podívat, co ještě se tady píše navíc a určitě je něco zaujme.

Sivul
Návštěvník
Sivul

Pokud ten konec bude teda spatny, tak doufam ze to uvidim-jako ten atomovy víbůch. Esi je to boj mezi dobrem a zlem, tak driv zlo znici sebe samo. Chci to videt, jsem sobec, ze zasady-mam na to pravo. Nekdo to delat musi. Divej se poradne, podruhe uz to neuvidis…

Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

Tihle fešáci budou postupně skupovat bytový fond, i od těch, co nebudou mít na splátky a budou to těm na nepodmíněném příjmu pronajímat.

https://www.e15.cz/byznys/reality-a-stavebnictvi/rusnakuv-czech-home-capital-ma-na-dosah-byty-za-temer-miliardu-dalsi-akvizice-chysta-1381323

Bary
Návštěvník
Jotar Jablatar
Návštěvník
Jotar Jablatar

Ne blbka. Navíc, blesk do tebe může udeřit i z bouřky, která je 20 km daleko.