Další z kroků Syndikátu: Merkelová se prořekla, že ve vizi globálního světa...

Další z kroků Syndikátu: Merkelová se prořekla, že ve vizi globálního světa bude už za 20 let možné řídit auto jen na zvláštní povolení pro vybrané skupiny osob! Ostatní budou vozit auta s povinně autonomním řízením!

Další z kroků Syndikátu: Merkelová se prořekla, že ve vizi globálního světa bude už za 20 let možné řídit auto jen na zvláštní povolení pro vybrané skupiny osob! Ostatní budou vozit auta s povinně autonomním řízením!

Není to tak dávno, pár týdnů zpátky si to můžete sami dohledat, jsem v jednom z pořadů na Svobodném rádiu a také v několika článcích rozebíral proces neofeudalismu a jeho nezbytné napojení na cíle Syndikátu na této planetě. Nyní vyplula na povrch další klíčová informace, že globalistické řízení světa se rozhodlo pro aplikaci jiného způsobu snížení komerční spotřeby fosilních paliv na planetě Zemi, než jsou klimatické dohody a emisní povolenky. I když paralelně budou klimatické dohody globalisty prosazovány i nadále, hlavním nástrojem se nově stane přechod západního automobilismu od éry spalovacích motorů k novému věku elektromobilismu. Jaký to bude mít důsledek, to si probereme v tomto článku, ale nejprve začneme zásadní informací z Argentiny.

Elon Musk a Angela Merkel. Dva sentinelové Syndikátu.

Angela Merkelová navštěvuje v poslední době mnoho států (mezi nimi i Českou republiku) a všude, kde se objeví a kam přijede, jí zajímá jen jedno jediné. Technické kampusy a technické univerzity, které se zabývají robotizací a automatizací. V Česku podle odhadů ukradne robotizace práci 400.000 lidí [1] v prvních letech a Merkelovou v Praze zajímal na ČVUT především výzkum umělé inteligence pro autonomní systémy [2]. Nejinak tomu bylo v tomto případě, kdy Angela Merkel navštívila 8. června technologický kampus v Buenos Aires [3] a bavila se se studenty o jedné z kapitol Syndikátu, konkrétně o omezení práva a rozhodování o svobodném cestování a pohybu. Na událost nás upozornil jeden ze čtenářů AE News, děkujeme. Ve svém proslovu o vozech a automobilech s autonomním řízením pronesla Angela následující větu: “Za 20 let budeme potřebovat speciální povolení, abychom mohli auta řídit sami.” Do roku 2037 by se tak řízení aut pomocí autonomních systémů mělo stát povinností a z automobilů by byl odstraněn ten nejznámější prvek, který znáte, volant. A spolu s ním i pedály a řadící páka. Tato informace Merkelové vyvolala v Německu doslova zděšení, protože většina lidí namítá, že lidem by bylo odebráno právo “řídit” a bylo by převedeno na stroj, který navíc může být poruchový nebo hacknutelný.

Auto bude regulováno jako zbraň a pro jistotu vám seberou volant a pedály!

Jenže to zdaleka není všechno. Elon Musk měl nedávno v Pasadeně v Kalifornii projev k místním policejním sborům, kde líčil budoucnost autonomních vozů jeho značky Tesla. Pokud se pachatel vloupá do vozu Tesla, autonomní systém ho uvnitř uzamkne, auto samo nastartuje a odveze pachatele k policejní stanici. Stejně tak bude moci policie přes počítač a internet vypátrat hledanou osobu a pokud se bude nacházet v autě s autonomním řízením, policie bude moci na dálku převzít kontrolu nad vozem a přikáže autu, aby změnilo trasu a dojelo na vybranou policejní stanici. Není třeba vysvětlovat, že o něčem takovém netušil ani George Orwell. Jednotlivé řídící sentinely Syndikátu jako jsou Elon Musk nebo Angela Merkel tak usilovně pracují na tom, aby už za pár let lidé neměli kontrolu nad svobodou svého pohybu. Je to jedna z podmínek implementace neofeudalismu, tedy novodobého nevolnictví.

Symbolická koláž ze serveru Bloomberg. Elon Musk a dvě pokusné laboratorní krysy. První vlna. Exodus v2.0 bude zahrnovat pracovní personál, výzkumníky a pokusné tvory k osídlení povrchu ANEBO podzemí těles v naší sluneční soustavě.

Angela Merkel tak v Buenos Aires naznačila, že auto s volantem bude moci za 20 let vlastnit a řídit jen člověk se speciálním povolením, které dostanou jen prověření lidé. A tady najednou se objevuje obraz mozaiky, který najednou nám začíná dávat smysl. Všimli jste si, jak v poslední době používají islámští teroristé automobily k zabíjení a páchání teroru v Evropě? Všimli jste si, jak média začala říkat, že auto se stává zbraní v rukách teroristů? A co myslíte, že se teď děje? Tyto útoky se použijí k čemu? No přece jako argument pro povinné zavedení autonomních řízení aut! Když auto nebude řídit člověk, ale bude ho kontrolovat počítač, zamezí se terorismu za použití aut. A to je přece tak pohodlné nechat se vozit a neřídit. Za určitý čas se to dostane do takové pozice, že když budete chtít auto řídit sami, stanete se automaticky podezřelými, že jste teroristé. Proč by někdo chtěl řídit auto sám? To je divné, to je podezřelé!

Kdo bude chtít řídit auto sám, bude podezřelý jako terorista!

Je to stejné jako s legálním držením zbraní. Proč by někdo se měl chtít bránit sám? Proč, když tu máme policii? Proč někdo chce zbraň držet legálně? To znamená, že nevěří policii? Proboha, co je to za člověka? Když nevěří policii, to nevěří našemu skvělému demokratickému bezpečnostnmu systému? To je terorista? To je divné, to je podezřelé! A přesně v tomto duchu bude nově pohlíženo i na přání člověka řídit auto vlastní rukou. Všechny ty útoky islamistů pomocí aut a náklaďáků v Evropě tak jsou zinscenované epizody, kterými Syndikát ovlivňuje informační pole, aby lidé a občané měli z lidí za volantem strach a chtěli autonomní řízení vozů. Muslimové, kteří proudí do EU, mají celou Evropu bezpečnostně destabilizovat do takové míry, že občané si ze strachu nechají vzít všechny svobody, včetně svobody pohybu. Muslimové používají auta na zabíjení, a tak řízení aut zakážeme. Tím získáme kontrolu nad veškerým pohybem obyvatelstva. Nikdo se nepřesune z bodu A do bodu B bez toho, aby digitálními technologiemi nacpaný elektromobil s autonomním řízením na Vás nenapráskal a nenahlásil Vaši polohu a trasu.

Teraformace Marsu bude podle plánů SpaceX Elona Muska probíhat nejprve pod povrchem Marsu.

Za normálních okolností by si lidé nikdy nenechali volant z rukou vzít. Nikdy by to neprošlo. Jenže stačí pustit do Evropy pár džihádistů, stačí přejet náklaďáky a dodávkami několik desítek lidí a už je všechno jinak. Najednou se hledají cesty, jak lidem sebrat volanty a pedály a řízení přenechat počítačům a autonomním systémům. Všechno ve jménu dobra a bezpečnosti. Každý, kdo bude chtít řídit auto sám, stane se podezřelým a bude potřebovat povolení. Stejně jako každý, který se bude chtít bránit sám se zbraní v ruce a nebude věřit policii. Autonomní systémy řízení a přechod automobilek od spalovacích motorů k elektrickým agregátům mají kromě převzetí kontroly nad pohybem osob i další úlohu, odklonění ropy od použití pro dopravu pro použití k jiným projektům, které Syndikát má ve svém plánu kolonizace nejbližších planet.

Veškeré dobývání vesmíru bude zprivatizováno korporacemi

Určitě jste si všimli, že Syndikát odstavil americkou NASA a úmyslně ji udělal dokonce závislou na ruských motorech. To je krok, kterým Syndikát odstavuje americké národní elity od přístupu k meziplanetárním zdrojům. Barack Obama zrušil cestu k Marsu, kterou nastínil G. W. Bush, zrušil projekt Orion a ukončil provoz amerických raketoplánů. Tímto krokem udělal Barack Obama z NASA organizaci druhé kategorie a naopak veškerý vývoj a náklady na dopravu do vesmíru převedl na soukromé subjekty amerických miliardářů, kteří zbohatli na globalizaci. Jenže, když se podíváme na lidi jako Elon Musk, tak začneme mít pochybnosti, jestli opravdu disponují svými penězi, anebo jde pouze o bílé koně, kteří ve skutečnosti pouze prezentují projekty, které financují jiné postavy v zákulisí.

Plán SpaceX Elona Muska na čerpání deuteria z měsíce Europa (měsíc Jupiteru). Nutno znovu zopakovat, že nejde o plány Elona Muska, ale Syndikátu, který mu poskytuje naprosto neomezené zdroje na Zemi.

Syndikát přenesl s pomocí Obamy veškerý program NASA (kromě specifického výzkumu) na soukromé společnosti, které cestování do vesmíru privatizují. Kolonizace těles naší soustavy bude vyžadovat obrovské fosilní zdroje, které bohužel v první fází je třeba čerpat ze Země. Je třeba zdůraznit, že to nemá nic společného s penězi nebo jejich nedostatkem. Syndikát ovládá výrobu peněz, může si jich vygenerovat tolik, kolik bude potřebovat. Problém je jinde, v riziku vypuknutí nepokojů a krizí kvůli ceně ropy na volném trhu. Pokud by Syndikát začal realizovat proces kolonizace a exodu ze Země v současné chvíli, cena ropy by vyletěla na trhu do astronomických výšin, protože dosud potřebuje ropu celý svět kvůli dopravě a pohybu osob a zboží. Obrovská spotřeba ropy na vybudování dočasného zázemí v Antarktidě a v Grónsku, na výrobu raketových paliv a vybudování orbitální továrny na stavbu lodí na oběžné dráze by vyhnala ceny ropy na Zemi do takových výšin, že by to zhroutilo ekonomiky a sociální stabilitu většiny zemí.

Útěk od spalovacích motorů k elektromobilům se neděje kvůli ekologii

Syndikát proto musí nejprve udělat z ropy téměř bezcennou surovinu na spotřebním trhu, aby ropa nebyla natolik klíčová pro chod globálních ekonomik a udržení sociálního smíru a klidu ve světě. Proto můžete v poslední době vidět, že ve jménu pokroku se hromadně utíká od spalovacích motorů k elektrickým. Pokud jste majitelem řidičského oprávnění a máte auto, tak určitě víte, co to jsou evropské ekologické emisní limity Euro 4, 5, 6 atd. Celá tahle ekologická mánie s emisemi aut nemá přitom s ekologií nic společného, je to salámová metoda na postupný zákaz spalovacích motorů a tím pádem ropa ztratí svůj smysl, význam a především hlavní úlohu. Její cena na trhu spadne, ropné koncerny zkrachují, většina přejde na těžbu plynu. A teď pozor. Kdo je největším producentem plynu v arabských zemích? Katar! A v jaké situaci je dnes Katar? Saúdská Arábie je s ním pomalu ve válečném stavu, Katar čelí fake obviněním z podpory teroristů a Rijád po Kataru chce, aby přerušil vztahy s Íránem.

Vizualizace. Kosmická loď Dragon firmy SpaceX přistává na Marsu.

No, to je přece logické. Rijád ví moc dobře, co je plánem Syndikátu, arabské zisky z ropy půjdou brzy do kytek, až globální svět přestane jezdit na ropu, ale těžba zemního plynu bude stále vynášet. A Katar je největším producentem LNG (zkapalněného zemního plynu) na celém Arabském poloostrově. Rijád se tak snaží Katar izolovat kvůli zemnímu plynu stejně, jako Američané po islámské revoluci izolovali Írán v roce 1979 kvůli ropě. Írán měl a má spoustu ropy, ale nemohl jí kvůli embargu a sankcím celé dekády vyvážet. Katar má spousty zemního plynu, ale všechno se schyluje k uvalení sankcí na Katar. Příběh a scénář se opakuje. Rijád bude chtít kontrolovat trh s LNG sám, na jehož produkci se Saúdská Arábie postupně přeorientuje. Jenže protože Katar má LNG mnohem více, a tak by Rijád ztratil kontrolu nad trhem s LNG a přišel by o svoji moc. Proto Rijád (a USA) se snaží Katar a jeho kontrolu nad trhem s LNG izolovat. Jak vidíte, všechno to najednou do sebe pěkně zapadá.

Zánik ropné éry bude následovat začátek cesty vzhůru

Jakmile západní svět opustí spalovací motory pro auta, začne Syndikát nakupovat od Arabů ropu za pakatel a začne realizovat plán na Exodus v2.0 s cílem postupného přesunutí “vzorků lidstva” před dvěma zničujícími cykly, které planetu Zemi čekají, období oteplování s průniky tvrdého radiačního záření se zničujícími suchy a poruchami fotosyntézy a následně potom nová doba ledová. Hollywood k tomu již formuje informační pole a není daleko doba, kdy Syndikát odhalí “stvořitele”. Steve Bannon v pořadu Alexe Jonese už minulý rok řekl, že kdo chce vidět budoucnost, ať zhlédne “programovací” hollywoodské filmy Elysium, Prometheus a Interstellar, a to přesně v tomto pořadí. Pro miliardy lidí bude podoba “Stvořitele” šokem. Upoutání lidí k jednomu místu, aby se nepohybovali, anebo jen pod dohledem autonomních vozů, je cestou k redukci uhlíkové stopy (spotřeby ropy) člověka. Vědci ze Švédska z univerzity v Lundu doporučují mít o jedno dítě méně, všechno s cílem omezit spotřebu ropy a její zastoupení v globální společnosti [4]. Doporučení těch samých vědců, aby lidé vůbec necestovali auty a ani letadly je pouze potvrzením snah o omezení pohybu lidí. Je to brutální sprint Syndikátu s cílem odstranit ropu z komerčního použití v civilizaci pro účely dopravy.

Elon Musk a planeta Mars, hlavní architekt Syndikátu. Dále od Slunce, dále, co nejdále. Příprava na změny chování a energetického výkonu naší hvězdy.

Angela Merkel tak v Buenos Aires odhalila jednu z kapitol Syndikátu, o které jsem už dříve mluvil a psal, takže pro mně to není něco nového, pouze mně trochu děsí ta rychlost jednotlivých kroků. Všechno probíhá tak, aby veškeré kroky proti svobodě jedince byly zahaleny jako ochrana a bezpečnost. Omezování pohybu je však jedním z posledních kroků v plánu realizace neofeudalismu. Pamatujete na příběhy o stavbách pyramid? Armády lidí pracovaly s jedním cílem a vizí. Zdroje byly soustředěny pro jeden jediný úkol. Jak to mohlo fungovat, ptají se dnes lidé? A já odpovím: Podívejte se, jak pracují armády “otroků” v montovnách, za zlomkové mzdy, aby měly na splácení úvěrů a hypoték, protože mzdy mají tak malé, že jejich výdělky pokryjí jen splátky půjček. Ve starém Egyptě to nebylo jinak. Lidé pracovali “jako otroci”, ale nebyli to otroci, což dokazují tehdejší záznamy o výplatách mezd, které byly absurdně nízké, stejně jako jsou dnes. Jenom ta “pyramida”, kterou dnes pro Syndikát stavíme, není nijak při zemi, má vrchol mimo oběžnou dráhu této planety. A nebude ji stavět jeden národ, ale celá civilizace.

Tyto informace a jejich obraz slouží kvůli tomu, abyste dokázali sami zpracovat a pochopit procesy, k čemu dochází v rámci Syndikátu na této planetě. Po nich potopa! Je jim jedno, co se stane s civilizací na Zemi a že práci převezmou roboti a dopravu autonomní systémy (Elysium), připravují nás na konfrontaci s architekty a na zhroucení víry v Boha (Prometheus) a připravují nás na problémy s potravinami, jejich získáváním, na problémy s výrobou kyslíku skrze fotosyntézu (Interstellar). Upřou naše pohledy k Zemi, aby oni mohli cestovat opačným směrem vzhůru a pryč. Nemohu publikovat více, dokud většina lidí nepokročí na určitou úroveň pochopení obrazu souvislostí. Vnímejte souvislosti, nedívejte se na provinční politiky (to jsou marionety), sledujte sentinely a lidi typu Elon Musk, Jeff Bezos nebo Angela Merkel.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývají 3 dny a z částky potřebné na zachování provozu Aeronetu bylo zatím vybráno necelých 66%. Všem, kteří již přispěli a nebyli lhostejní, ze srdce děkujeme! A děkujeme i všem, kteří zde ještě tento měsíc přispějí a pomohou nám, aby  stránky fungovaly i nadále.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
senil
Návštěvník
senil

Merkelová je stejná jako Soros. Soros je zlo. Jeho názory jsou skandální a otevřeně o nich mluví na bilderbergovských konferenciách. Chtěl by islamizovať Evropu a zničit její původní kulturu. Takže Maďary chápu.

http://www.epshark.cz/clanek/90/jak-vypada-konference-bilderbergovskeho-typu

Wenger
Návštěvník
Wenger

Autor clanku dlhodobo preferuje myslienku kolonizacie vesmiru “elitami” a mysli si, ze tomu rozumie a ze vsetko do seba zapada. Faktom, vsak je, ze ide o jednu z viacerych zahmlievacich akcii. Skutocnym cielom “elit” je vyhladenie ludstva na minimalny pocet. Kto chce vediet o co v skutcnosti ide, nech sleduje liniu 3D tlaciarni. Tie su zhruba na technickej urovni ako PC-cka cca. pred 20-timi rokmi. Pri dosiahnuti potrebnej kvality na urovni mikro a nanorozmerov za pouzitia viacerych typov materialov, budu vsetci robotnici sveta a velke mnozstvo vyrobnych robotov zbytocne. V sucasnosti to cini cca. 99 percent obyvatelstva zeme. O 20 rokov sofistikovana 3D tlaciaren o rozmeroch rodinneho domu dokaze vyrobit 3D tlaciarne mensich rozmerov a tie budu most chrlit predmety od vymyslu sveta. Roboty v baniach vydoluju rudu, spracuju do potrebnej podoby pre “3D tlac”. Nebudu potrebne ziadne droty, profily pod. Staci len 1 produkt do 3DT. Roboty na poliach dokazu zasiat aj zobrat urodu, uskladnit a spracovat. V principe budu potrebni len dizajneri a kontrolori procesov. A este samozrejme nejake pekne baby pre potesenie :)… ostatných potrebujú vyhladiť. Planétu chcú mať len pre seba. Ľudstvo už čo nevidieť bude prebytočné. Elity to len potrebujú ešte nejaký čas uhrať. Postačí ak do chemtrails, na ktorý sme si už zvykli primiešajú nejaký sajrajt a sme hore bradou za 24 hodin. Problémom však možno zostáva Rusko a jeho elity, ktoré možno na projekte neparticipujú… a možno to všetci na nás podľa vopred dohodnutého scenára len hrajú… otázne je však, ako sa k vyhladeniu postavia “tvorcovia Adama” :)… este si užijeme prekvapení… ešte mala poznámka Autorovi článku – k zrúteniu viery v Boha nedôjde… k čomu skôr či neskôr určite dôjde je zrútenie viery v cirkev. Tá to má naozaj na mále. Kto vie akú úlohu v celom tom procese má Vatikán. Je súčasťou elít, alebo jeho hlavným motorom?

Jana
Návštěvník
Jana

Nemám počítačové bankovnictví, ráda bych vám zaslala peníze na váš provozní účet.
Na jaké číslo účtu a kód banky, tak mohu udělat. Nepůjde o velkou částku, ale aspoň něco. Jsem ve starobním důchodu, přesto vás ráda podpořím. Pravidelně vás poslouchám v pátek v hovorech s panem VK. Děkuji.

Administrator
Admin

Čtenáři z České republiky mohou své příspěvky zasílat na náš korunový účet u Fio Banky

číslo účtu: 2101007198 / 2010

IBAN: CZ2120100000002101007198 BIC: FIOBCZPPXXX

Děkujeme předem za Váš příspěvek na provoz AE News.

Martin O. W.
Návštěvník
Martin O. W.

Nechci byt spatnym prokorem pro pani Merkel a dalsi marxisty, ale za 20 let bude zapad ve stavu obcanske valky s islamem. Zeme, jako Nemecko, Francie, Britanie, Svedsko atd. budou ve stejne situaci, jako je dnes Libye a Syrie. Nejake autonomni systemy zustanou nastesti jen vlhkym snem zapadnich soudruhu 😀

Wenger
Návštěvník
Wenger

Hej, myslim, ze toto je tym pravym cielom. Autor clanku dlhodobo preferuje myslienku kolonizacie vesmiru “elitami” a mysli si, ze tomu rozumie a ze vsetko do seba zapada. Faktom, vsak je, ze ide o jednu z viacerych zahmlievacich akcii. Skutocnym cielom “elit” je vyhladenie ludstva na minimalny pocet. Kto chce vediet o co v skutcnosti ide, nech sleduje liniu 3D tlaciarni. Tie su zhruba na technickej urovni ako PC-cka cca. pred 20-timi rokmi. Pri dosiahnuti potrebnej kvality na urovni mikro a nanorozmerov za pouzitia viacerych typov materialov, budu vsetci robotnici sveta a velke mnozstvo vyrobnych robotov zbytocne. V sucasnosti to cini cca. 99 percent obyvatelstva zeme. O 20 rokov sofistikovana 3D tlaciaren o rozmeroch rodinneho domu dokaze vyrobit 3D tlaciarne mensich rozmerov a tie budu most chrlit predmety od vymyslu sveta. Roboty v baniach vydoluju rudu, spracuju do potrebnej podoby pre “3D tlac”. Nebudu potrebne ziadne droty, profily pod. Staci len 1 produkt do 3DT. Roboty na poliach dokazu zasiat aj zobrat urodu, uskladnit a spracovat. V principe budu potrebni len dizajneri a kontrolori procesov. A este samozrejme nejake pekne baby pre potesenie :)… ostatných potrebujú vyhladiť. Planétu chcú mať len pre seba. Ľudstvo už čo nevidieť bude prebytočné. Elity to len potrebujú ešte nejaký čas uhrať. Postačí ak do chemtrails, na ktorý sme si už zvykli primiešajú nejaký sajrajt a sme hore bradou za 24 hodin. Problémom však možno zostáva Rusko a jeho elity, ktoré možno na projekte neparticipujú… a možno to všetci na nás podľa vopred dohodnutého scenára len hrajú… otázne je však, ako sa k vyhladeniu postavia “tvorcovia Adama” :)… este si užijeme prekvapení… ešte mala poznámka Autorovi článku – k zrúteniu viery v Boha nedôjde… k čomu skôr či neskôr určite dôjde je zrútenie viery v cirkev. Tá to má naozaj na mále. Kto vie akú úlohu v celom tom procese má Vatikán. Je súčasťou elít, alebo jeho hlavným motorom?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Tak Muskovi roste “zdrava konkurence”:
Jeff Bezos taky chysta Aerolinky do Vesmiru 😉
Prijimam sazky – kdo z nich driv prorazi “Van Allenovy pasy”?

Administrator
Admin

To není kokurence, to je typický znak globalistického Syndikátu – práce v tandemu. Dva hráči, dvě větvě, dva programy, ale jeden cíl.

mac_donald
Návštěvník
mac_donald

Syndikát…. to je zase co za novinku?:) situace se mění každým okamžikem, popcorn?

alek
Návštěvník
Ruda
Návštěvník
Ruda

comment image?itok=Zu-EOVov

Vojta
Návštěvník
Vojta

to neni Soros

Ruda
Návštěvník
Ruda

Ale je,on se jenom svého času vydával za katolíka.Je to ta nejhorší zrůda spolu s krvavou Madlou.Ono totiž u SS byli i generálové židovského původu a vědělo se o tom.Tak si o tom něco přečti.

mac_donald
Návštěvník
mac_donald
max
Návštěvník
max

samozrejme ! zide – lidske klony se infiltrovaly pomychali s lidmi vsech barev pleti a narodu a postupne je privadeji k zhoube .
judaismus, krestanstvi,islam,marxismus,komunismus,fasismus,genderismus,lgbt , liberalismus a dalsi sracky vse to ma jeden puvod a jeden ucel .]zide valcici proti sobe v mnoha podobach .prevlekaji kabaty 100x denne .
hitler byl zhouba a ztelesnenim dosavadnich snah o zniceni bile rasy .
prectete si jeho proslovy a anglicanech pokrevnich bratrich ,nebo ze by germanum vice sedel islam nez krestanstvi ..anglo sasove byly do evropy vyslani za ucelem zaniku bile rasy . byly stejne vymasteni jako kdyby 40 let chodily po pousti a nekdo jim vymazaval rozum.

Smolik
Návštěvník
Smolik

Vlhke sny dnesnich miliardaru a tech co si mysli ze jsou bohove na zemi jen kvuli vlastni pyse a moci kterou si uzurpovali nemuzou odcestovat pryc s planety protoze ve vesmiru jsou i vyspele civilizace a takove kreteny co ziskaji technologii aby utekli a znicili dalsi planetu nepusti dal nez na mesic….

Ruda
Návštěvník
Ruda

comment image?itok=Zu-EOVov

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Tady je nádherná ukázka toho, jak se dělá určitému záměru reklama, jak se nenásilně formuje informační pole, aby ovečky šli cestou, kterou jít musí.
http://www.novinky.cz/koktejl/444575-o-zneskodneni-nebezpecneho-ridice-se-postarala-posadka-za-nim-jedouciho-auta.html

Timd
Návštěvník
Timd

Dovolim si dva dotazy.
1 co na marsu budeme delat, rozumej jak tam budeme dlouhodobe zit?
2 jak si pred sluncem pomuzeme, ridka atosfera a absence mag. stitu?

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Bude to jen spekulace, má odpověď, jak asi uvažují, ale Vaše otázky jsou správné. Postaví se pyramidy, coby energetické stroje k vybudování elektromagnetického štítu, zesílí se tvorba atmosféry. Samozřejmě, že ti co takto uvažují, věří v dlouhověkost, že je reálné, žít věčně, jak o tom hovoří i Bible. Vše je pod taktovkou odpůrce stvořitele. Ti co tyto plány vytvářejí a uvádějí do praxe, jsou všichni součástí elit a elity jsou zase jak dnes víme satanisté.
Správná řečnická otázka tedy zní: ” Existuje Satan, nebo neexistuje, když v něj věří ti, co ovládají celou společnost? “

Jewrej
Návštěvník
Jewrej

Satan + jeho služebníci na Zemi samozřejmě existují a je nutné je všechny do jednoho zlikvidivovat.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Jak můžeme všechny zlikvidovat? Einstein věřil jednomu důležitému zákonu. Ten zákon se jmenuje, Zákon o následku a příčině. Nic se neděje bez příčiny. Proto také prohlásil: “Bůh nehraje kostky.” Následky, které vidíme ve společnosti, jasně dokazují příčinu, kterou popisuje Bible, Stvořitelův dopis lidem. Chování elit intenzivně potlačuje v lidech, aby tuto příčinu neviděli. Proč je věda, ač se dělal výzkum mezi samotnými vědci, orientována na evoluci, když 98% těchto vědců tvrdí, že věří v Boha? Einstein nebyl výjimkou, ani Tesla, jen pro příklad. Co je tedy příčinou takového projevu? Není to náhodou Biblí zmiňovaný Odpůrce, kdo potřebuje, aby se lidstvo pohybovalo na vlně nevědomosti?
Pokud by lidstvo odhalilo příčinu, nebylo by třeba žádného armagedonu, který tu příčinu odstraní. Satan má však mnoho pák k tomu, aby svedl z cesty dokonce i vyvolené, pokud nejsou pevně přilnuti ke Kristu. Proto také řekl: ” Buďte obezřetní jako hadi.”. Proto jsme v Božích očích neomluvitelní, protože tu příčinu můžeme jasně chápat selským rozumem, z viditelných následků. Proč by měl Stvořitel JHVH někomu z nás pomáhat, když sami svým jednáním podporujeme následek. Nehledáme jeho spravedlnost, ale svou vlastní. Lži o nepravdivé historii tak krásně lechtají uši, že když se odhalí důkazy pro skutečnou historii, tak jak ji popisuje Bible (Noemova archa, přechod Rudým mořem, pravá hora Sinaj, zničená města Sodoma a Gomora), ani nemáme zájem obrátit se zpět, pokorně uznat náš omyl. Je jeden redaktor jednoho internetového rádia, který do éteru rozvíjel podobné teorie o historii Izraelského národa, podobným způsobem, jak se někdy dočítáme i na těchto stránkách, tak jsem se jej zeptal, na základě jakých informací a důkazů si dovoluje tvrdit, že to tak je. Jeho odpověď mne šokovala: ” Mi to tak vychází, já si to tak myslím a proto to tak je.” Každý z nás je zasažen touhou, která se stává otcem myšlenky. Jen málo z nás, když se mýlí to uzná.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Je docela zajimave, jak nekteri uz resi problematiku zabydlovani na Marsu, jini obdrzeli dopis od Stvoritele, a dalsi ma na dosah reseni odbourani magnetickeho “stitu”…
To je jako kdyz nekdo vari ‘Consome d’Orleans”, ale nikdy nebyl ani v Praze, natoz pak v Orleans, misto aby se naucil poctivej vyvar s domacimi nudlemi a jatrovymi knedlicky…mnam!

A vsadim moje nejlepsi lodicky, ze Tesla urcite nemyslel YHVH, kdyz zminoval BOHA…
….natolik mam Teslu docela dobre zmapovaneho 😉

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Tesla byl esoterik. Copak esoterici nevěří ve stvořitele, universum? Einstein, také nevěřil ani v YHVH, ani v JHVH Boha, ale stvořitele, protože si uvědomovali, že bez stvořitele by to nešlo. Na Vás zvědavá matko mne mrzí, že jste mi nedokázala odpovědět na mé otázky pod starším článkem.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pane Zemanku, Tesla nebyl v zadnem pripade esoterik, ale Pan Vedec, Myslitel, a Objevitel – GENIUS.

“Bohem” nazyval, pri sve prirozene POKORE, vse to, co ani pri sve pronikave genialite nebyl schopen poznat, pochopit, a pojmenovat.
Tedy to, co odjakziva vzbuzovalo taktez uctu a respekt, i kdyz i na mnohem nizsi urovni, jiz davno take u nasich predku…i v dobe Vestonicke Venuse…
V tom neni zadne “nabozenstvi” nebo “modlarstvi”, ale je to PRIROZENY RESPEKT A HLUBOKA UCTA K NEPOZNANEMU A ZATIM NEPOZNATELNEMU – VYSSI UROVNI POZNANI, tedy k Zakonitostem, Schematum, Vlivum a Silam (a tim minim ENERGIE!) v Prirode a Vesmiru, “X”, ktere VNIMAVI pozoruji a vnimaji, a ktere pusobi na nas Zivot, ktery je v dusledku pro ty POKORNEJSI porad takovym “malym zazrakem”.

Fakt, ze tuto LIDSKOU UCTU a POKORU, ” NEKDO” bez skrupuli zneuziva k vlastnimu prospechu a ovladani ostatnich LIDI, pod rouskou “Patentu na PRAVDU” na “toho praveho a Jedineho ‘boha'” se kterym JEN Oni maji tu Smlouvu, a tim padem “klic” k “Bohu”, nebo PATENT na ” To Jedine Spravne Reseni” – a ze jich takovych je!, ja povazuji pouze za nehoraznou drzost podobnych, jako ti ve Vaticanu, kteri nestoudne drzi po staleti POD SVYM ZAMKEM VESKERE DOSAVADNI LIDSKE POZNANI…

NB: To, KAM az se dostal Tesla – svym CITEM a zpusobem VNIMANI Universu jen malokdo z nas vubec tusi…
Jiste vsak je, ze jeho poznatky a odhaleni jsou pod stem zamku, protoze pri odhaleni a aplikaci jeho objevu by Soudruzi prisli o veskerou MOC – tedy sve “jedine spravne (pro dobro lidstva!)” NATLAKOVE PROSTREDKY K OVLADANI LIDSTVA.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Drahá zvědavá matko, to, že byl Nikola Tesla geniální vědec a vynálezce, je pravda a nic z toho jsem nezpochybnil. Až budu mít více času, tak Vám najdu zdroj, který tvrdí, že patřil ke členům esoterického spolku. Svědčí o tom to, že když znovu objevil takzvanou Tacheonovu energii, tak se předtím zabýval mysterií a tak se dostal až k učení staroegyptské školy jménem Hórovo oko. Tato škola byla zřízena egyptským otcem filozofie, medicíny, kvantové fyziky atd., Imhotepem. Stejně jako to o sobě prohlásil Albert Einstein, tak to o sobě prohlásil i Nikola Tesla, že vize a následné objevy, které oba učinili, pocházely z mimosmyslové roviny. Kdo a proč potřeboval, aby se lidstvo v poznání posunulo k schopnostem využití kvantové fyziky? To je na diskuzi. Pokud budete selským rozumem sledovat zákon následku a příčiny, to k čemu a komu má hlavně posloužit aplikovaný výzkum, například v CERNu. Tak možná odhalíte pod jakým vlivem Nikola Tesla byl. I promne jsou jeho znalosti a objevy fascinující. Chápu, že je pro Vás nemožné přijmout, že to, čemu sama věříte, může být mistrný podvod odpůrce života. Já Vám toto Vaše přesvědčení brát nechci a ani nebudu. Vím jak sladkým bonbónkem je nauka o nesmrtelné duši, reinkarnacích a dalších filozofických učeních, v srdci toho, jenž těmto naukám podlehl. Typoval jsem Vás špatně, protože jsem věřil, že se s Vámi dá diskutovat. Já dokážu uznat, pokud se mýlím, ale zkoumání selským rozumem o příčinách a následcích mne zatím stále více utvrzuje, že v to v co jsem dospěl, je pravda. Nechť mezi námi soudí Stvořitel, kdo je v omylu a kdo v Pravdě. Věřím, že bude spravedlivým soudcem, na rozdíl ode mne, či od Vás.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pane Zemanku, prekvapuji mne Vase soudy o tom, cemu ja verim…
Jak Vy vite, “cemu ja verim”?
Jedine, co Vam na to muzu rict, je ze se prvorade ridim selskym rozumem, a zakon priciny a nasledku je pozorovatelny, prirozeny, logicky a fyzikalni jev, ktery je tez lehce overitelny – na vsech urovnich vnimani Energie…
A ” aplikovany vyzkum, napriklad v CERNu” povazuji pouze za kamuflaz Vaticanu a jeho jezuitskych ovladacu.
Je to jeden z kanalu, jak posilat legalne velke objemy penez z celeho sveta do hermetickeho Svycarska – “na vyzkum pro dobro celeho lidstva”…;-)

Jsem presvedcena, ze s temi urcite Tesla, jako vnimavy Slovan, nemel nic spolecneho – maximalne se mozna snazili ho vyuzit a zneuzit.
Ale vzhledem k tomu, v jakych podminkach uzavrel svuj zivot, usuzuji, ze s nim moc nepohli, a tedy se mu ani “neodmenili” jinak, nez totalni izolaci.
Neni take bez zajimavosti, ze jeste nez po jeho smrti stacil prijet do NY jeho bratr, vetsina jeho zapisku, poznamek a prototypu byla “vyklizena” neznamo kam (FBI).
Neni take ani bez zajimavosti, ze se posledni dobou cudne ukazuje, ze Trumpuv stryc byl po dlouhe roky strazcem Teslovy (ukradene) pozustalosti…

Wenger
Návštěvník
Wenger

Kto je podla Vas JHVH? Boh, v ponímaní “najvyššia nehmotná inteligencia” to nie je. Podľa biblie BOH stvoril človeka, až potom úradoval JHVH a stvoril Adama. Teda kto je JHVH?

Wenger
Návštěvník
Wenger

Katari, predtým ako ich katolícka cirkev vyhladila, mali také jedno zaujímavé poznanie. Hlásali totiž, že peklo je na Zemi… Satan je vykonštruovaný obraz Vatikánu, spravidla na označenie a spacifikovanie “náboženskej konkurencie”.

Wenger
Návštěvník
Wenger

Správna otázka znie: “Prečo by sa došľaka mali trepať na Mars, keď to všetko majú na Zemi?” O čo je na Marse bezpečnejšie vzhľadom na vesmírne udalosti ako na Zemi? Odpoveď na otázku č. 2.: “Na Marse je podstatne rizikovejšie prostredie – viď napr. strata atmosféry.” Odpoveď na otázku č. 1.: Nechcú ísť nikde mimo planétu Zem, chcú ju celú pre seba”.

Administrator
Admin

Kde berete jistotu, že na Marsu není atmosféra? Z těch cenzurovaných obrázků NASA? Syndikát nepotřebuje kyslík k dýchání. Ten potřebuje zdroje k řízení civilizací. A na Zemi zdroje docházejí.

max
Návštěvník
max

satana znamena stagnace . puvod slova vira ze zapadnich jayku nema nic spolecneho s nasim puvodem slova vira neboli videni – vnimani svetla . slepa vira je to co zxapad ovladlo . samozrejme ze entity at uz 16x dimensional;ni nebo 256x a tak dale od angelu po archangely jsou temne bytosti vse je hra cisel a symbolu .klice k temto informacich jsou dany vsem jen temne elity se snazi vse skryt aby mohli vladnout otrokum a zabranili vyvoji lidi do vyssich sfer .
pokud zide uctivaji balla a praktikuji na nas kanibalismus ,pedofilii ,tyrani tak je toi za ucelem zesileni zdroje energie kterou maji omezenou protoze jen bila svetla energie je neomezena a jeji sireni mezi vyspelimi butostmi prinasi rozkvet . diky zesileni temne energie mohou temne entity ziskat silnejsi vliv na zemi a na lidstvo ktere uz tak ma velice ponicenou ochranu vlastni aury.
astralni bytosti existuji ,duse a duch maji jine formy nez je nase telo , projev satana tedy existuje take .neda se tvrdit ze ne protoze by jsme se octli v jednosmernem pojimani sveta jako je prave satanisti vytvorene nabozenstvi tedy vira v jednu moznost a neakceptovatelnosti druhe … temnoty nad svetlem .postavenim muze na zenou .potlacovani zenske ulohy a jeji existence i kdyz se muz z zeny narodi …. a dalsi jednosmerne chore stagnujici indoktrinace .zhouba nema cesty ke svetlu .naopak svelo muze slabnout .
stvoritel – je vicero pusobicich jemnohmotnuych sil ve vesmiru + kolektiovni vedomi kter dalo vzniknout “materialnimu svetu” hrubohmotnemu svetu. lidsti bohove jsou lide kteri se dostali na vyssi uroven byti ktera byla drive bezna a pomalou degeneraci zpusobenou nelidskymi vlivy zustava zachovana jen v pralesnich ,sibirskych a dalsich cistych kulturach ktere jsou energeticky silne a napojene na stvoreni. presnym opakem je satana stagnace .satam muze tedy byt pojem opaku sil stvoreni a tredy i tyto negativni sily vyprodukovaly
temne entity proto tedy muze klidne i byt satan jako sam takovy ztelesnen ale tato podoba bude jen jedna z jeho casti ttakze colkove pojeti stvoreni ci satana nelze objemove ani myslenkove obsahnout .lze se ale naladit na ruzne slozky tohoto celku .

nadtatrousablyska
Návštěvník
nadtatrousablyska

https://www.ausa.org/sites/default/files/publications/LPE-17-1-Putins-Multipolar-World-and-What-it-Means-for-US-Strategy.pdf
Toto je citanie… donebavolajuca hnusna propaganda. Pane VK, mozno by to stalo aj za clanok. Toto je silna kava aj pre silnejsie povahy