Další výsměch vlastencům v SPD od předsednictva? Na Roberta Vašíčka praskla informace,...

Další výsměch vlastencům v SPD od předsednictva? Na Roberta Vašíčka praskla informace, že se v roce 2012 sešel s největším americkým neoconem, bývalým šéfem Světové banky Paulem Wolfowitzem na setkání s bývalým guvernérem ČNB Miroslavem Singerem! Takovou “kvalifikaci” prostě Jiří Kobza nemá, a tak musel být na kandidátce do EU nahrazen právě Vašíčkem! Všechno to najednou do sebe zapadá, američtí neoconi potřebují infiltrovat za pomoci českých politických stran pro americké zájmy Evropský parlament! Takto si vedení SPD vykládá vlastenectví?

Další výsměch vlastencům v SPD od předsednictva? Na Roberta Vašíčka praskla informace, že se v roce 2012 sešel s největším americkým neoconem, bývalým šéfem Světové banky Paulem Wolfowitzem na setkání s bývalým guvernérem ČNB Miroslavem Singerem! Takovou “kvalifikaci” prostě Jiří Kobza nemá, a tak musel být na kandidátce do EU nahrazen právě Vašíčkem! Všechno to najednou do sebe zapadá, američtí neoconi potřebují infiltrovat za pomoci českých politických stran pro americké zájmy Evropský parlament! Takto si vedení SPD vykládá vlastenectví?

Redakce AE News byla dnes upozorněna na další výbušné informace o Robertu Vašíčkovi, který na kandidátce SPD do Evropského parlamentu nahradil Jiřího Kobzu. Tato změna měla proběhnout potichu, aby si toho nikdo nevšiml, ale Lubomír Volný, bývalý předseda Moravskoslezské organizace SPD na to upozornil na svém Facebooku, a od té chvíle se strhl doslova hotový poprask a SPD provádí zoufalý mediální damage control, aby vlastním voličům vysvětlila něco, co je prakticky nevysvětlitelné. Až dosud jsme měli zato, že role diletantů a marionet jsou vyhrazeny pouze systémovým stranám. Jenže, jak se nyní ukazuje, zatímco ČSSD má svého Tomáše Petříčka jako koníka pro-amerických neoconů na vodítku Miroslava Pocheho, SPD má svého Roberta Vašíčka. Petříček, Vašíček, pomalu se nám to začíná slévat do jednoho rozmazaného obrazu definovaného zdrobnělinami od jmen Václav a Petr.

Robert Vašíček s Paulem Wolfowitzem na setkání bankéřů v Praze.

Jak jsme se totiž dnes dozvěděli, Robert Vašíček rozhodně není žádná nicka, pouze to tak může vypadat, protože o něm není na internetu dostatek informací. Jenže, to se pomalu mění a přichází nám do redakce další a další podklady, které vykreslují hrozivý obraz toho, do čeho se postupně transformuje SPD. Už před několika dny jsme na Aeronetu uvedli [1], že Robert Vašíček ihned po dokončení hotelové školy se rázem objevil v Centru nezávislé žurnalistiky v Praze pod křídly Open Society Fund Praha, což je neziskovka George Sorose. Bylo to znamení toho, že už záhy po dokončení školy byl připravován jako kádr. Jenže ne vlastenecký kádr, ale tvrdě neoconský.

Kádr SPD na slavnostním rautu s Paulem Wolfowitzem ze Světové banky a s guvernérem ČNB Miroslavem Singerem!

Robert Vašíček se totiž v roce 2012 osobně sešel s jedním z největších amerických židovských sionistů, s bývalým šéfem Světové banky a náměstkem ministra obrany v Bushově vládě, Paulem Wolfowitzem. Na setkání byly pořízeny fotky, které si Robert Vašíček zavěsil na svůj Facebook, ale tyto fotografie jsou dostupné jenom Vašíčkovým přátelům na Facebooku v odkazech zde a zde. My vám je ovšem přinášíme exkluzivně i bez toho, abyste patřili mezi FB přátele pana Vašíčka.

Ve veřejném profilu je jenom pár nepodstatných fotografií. Asi je k tomu důvod, že se s těmito fotografiemi chlubí jen těm, které si pan Vašíček přidá na Facebooku do svých přátel, protože tohle asi o Vašíčkově historii neví nejen spousta jeho známých, ale především ani mnoho obyčejných lidí v SPD. Ovšem, kdo to jednoznačně ví v SPD, to je předsednictvo strany, které z vlastních voličů a členů postupně dělá rukojmí svého plánu na mainstreamizaci SPD podle vzoru německé AfD.

V pozadí v brýlích Miroslav Singer, v roce 2012 guvernér ČNB.

Jenže fotografie z Facebooku pořízené 19. července 2012 mají ještě jednu zajímavost. Kromě toho, že Robert Vašíček chválí Paula Wolfowitze jako skvělého bankéře, tak ve skutečnosti je to ještě mnohem pikantnější, protože fotografie byly pořízeny na setkání bankéřů v Praze, kde se setkali s tehdejším guvernérem ČNB Miroslavem Singerem. A co tam proboha mezi elitními bankéři dělal Robert Vašíček z hotelové školy? Už to chápete, nebo vám to pořád nedochází? Pořád nechápete, když každý pátek na SVCS opakuji, že neusedne na stolec moci ten, kdo není pod čepcem nebo pod zástěrou? Strana, která o sobě prohlašuje, že je vlastenecká, dosadila na kandidátku SPD od EU parlamentu toho samého kádra, jako to udělala ČSSD, když dosadila na místo ministra zahraničí Tomáše Petříčka, který je v USA a v Langley pečený vařený. ČSSD tak má svého Petříčka, SPD má svého Vašíčka.

Profil Paula Wolfowitze z Wikipedie

Paul Dundes Wolfowitz je americký politik a ekonom, představitel neokonzervativismu. V letech 2005–2007 byl prezidentem Světové banky, v letech 2001–2005 náměstkem ministra obrany USA ve vládě George Bushe ml., v letech 1986–1989 americkým velvyslancem v Indonésii.

  • Narození: 22. prosince 1943 75 let, Brooklyn, New York, USA
  • Manželka: Clare Selgin Wolfowitz (sňatek: 1968–2001)
  • Děti: Sara Wolfowitz, David Wolfowitz, Rachel Wolfowitz … děti mají židovská jména.
  • Rodiče: Jacob Wolfowitz, Lillian Dundes … otec má také židovské křestní jméno
  • Vzdělání: Chicagská univerzita, Ithaca High School, Cornell University
Sionisté si vychovávají mladé kádry, které vytahují jako králíky z klobouku, objevují se odnikud, nikdo je nezná, ale najednou mají funkce a řídí procesy

Oba dva jsou vychovaní a vyškolení kádři amerických neoconů, kteří sice mohou být diletanti z pohledu národa a vlastenců, ale ve skutečnosti jde o vychované kádry neoconů od mládí, kteří jsou odnikud vytaženi jako králíci z klobouku a najednou zastávají vysoké funkce. Je to stejný proces jako Tomáš Petříček, jako Zuzana Čaputová na Slovensku, jako kandidát na prezidenta na Ukrajině Volodymyr Zelenskyj, který přišel odnikud jako bavič a komik z televize a dnes válcuje průzkumy, je to stejný systém jako Jana Maláčová, další mladý kádr ČSSD se školami v Londýně a ve Frankfurtu, více o ní najdete zde, je to prostě pořád dokola a nikdo to nechce anebo nedokáže pochopit, že sionisté mají své kádry připravené dlouhé roky dopředu a když nastane pravý čas, tito kádři jsou vytažení z klobouku jako králíci a jsou aktivováni, tzn. jsou nasazeni do vysoké politiky, na čela kandidátek, nahrazují vlastence, kteří jsou sprostě a potichu odsunováni mimo a stranou. Je to proces Gladio East.

Jak chce SPD teď svým členům a vlastencům vysvětlovat, že národní kádry ze svých kandidátek odstraňuje a nahrazuje je kádry amerických neoconů napojených na Dům Sion? Co to má znamenat, pane Okamuro? Děláte si z vlastenců blázny? Nasazujete na kandidátku do EU lidi, kteří jsou pozváni na schůzku židovských bankovních elit a potřásají si ruce s největšími americkými neocony? Kolikáté je to už chucpe?

Ukazuje se, že cílem SPD není reforma EU pro potřeby národů a vlastenců, ale pro potřeby amerických neoconů. Ti se totiž obávají, že ztrácí moc nad Evropskou unií, Velká Británie je na odchodu, takže neoconi potřebují nové trojské koně svých zájmů v EU. Je to naprosto logické a dokonale průhledné! Je už naprosto jasné, proč SPD nechce vystupovat z NATO. Teď už je to zjevné, protože SPD nasazuje na své kandidátky vybrané kádry neoconů. A chtít vystupovat z NATO, když dosazujete na kandidátky jejich kádry, to by logicky ani nedávalo smysl.

Podvod na vlastenecké voliče, reforma EU je ve skutečnosti pokus o infiltraci Bruselu koníky a marionetami amerických neoconů

Okamurova SPD pochopitelně pojede intenzivní damage control proti odhalování ze strany našeho serveru, ale našim cílem je ochrana národa a vlastenců, ne lízání bot poskokům amerických neoconů. Tyto informace pouze potvrzují, že vlastenci uvnitř SPD se musí probudit a odstranit z vedení SPD současné předsednictvo a začít přemýšlet i nad novým předsedou, protože Tomio Okamura je slabý kus, který neumí hájit vlastenecké kádry v SPD. Nechává volný průběh nasunování neoconských kádrů na kandidátky, obklopuje se kmotry, zednáři, rotariány, dělá si z vlastenců naprostou legraci a srandu. V tichosti se jim smějí, jak jsou naivní.

Robert Vašíček s asistentem roznáší koláčky ve volební místnosti… jako Victoria Nuland v Kyjevě na Majdanu neblahé paměti.

Neznám na světě žádnou vlasteneckou partaj, která by dokázala prosazovat národní a vlastenecké zájmy tím, že na své kandidátky bude lifrovat a dosazovat lidi, kteří si třesou rukama s americkými neocony na slavnostních rautech guvernérů židovských bank, kteří si dali dostaveníčko v Praze nad jámou Mah’ralu. To snad není možné, čeho se ještě dočkáme, přátelé? Mají nás všechny za naprosté debily a idioty, omlouvám se za tato slova, ale přesně tak to je. Když budete volit ANS, Dělnickou stranu, Národní Demokracii nebo jakoukoliv jinou pronárodní mimoparlamentní stranu, uděláte tisíckrát lépe, než abyste vhodili jediný lístek pro stranu, která si dělá z vlastenců blázny. Chtějí reformovat EU se zednáři, rotariány a neocony na kandidátkách… hahaha! Hahaha! Hahaha! Blázni se radují, světové řády se budují! A teď promiňte, jdu zvracet, tohle chucpe už nedávám.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
omnibusko
Návštěvník
omnibusko

V Česku fungují desítky proimigračních neziskovek, které dostávají stamiliony z občanských daní od Babišovy vlády, která lže a za zády svých občanů přijímá migranty. K takovému zjištění dospěl předseda strany SPD Tomio Okamura. Ten se k věci vyjádřil na Facebooku.

Jirka
Návštěvník
Jirka

SPD je pro mě Okamura. Měl odvahu říkad věci otevřeně v době, kdy si to žádný jiný politik nedovolil. Tihle “vlastenci” si mohou založit svoji stranu a pokusit se SPD oslabit, tak jako se to už jednou povedlo v Úsvitu.

Z povzdálí Okamuru trochu znám v podstatě celý život a vážím si ho. Ty co jsou za aeronetem neznám, ale mám podezření, že jim někdo šlápl na krk.

omnibusko
Návštěvník
omnibusko

Zdieľam názor…Aeronet “otočil”…

Karlos
Návštěvník
Karlos

Národní demokracie. Jediná volba.

anonym
Návštěvník
anonym

Je tento příspěvek poněkud mimo téma, a na druhou stranu i k němu.

Nějaký dobrák dal do diskuse odkaz na film Nádherná zelená. Pěl na to ódu, jak je to krásné a emotivní. Nevím už kdo to byl, ale obvykle má docela standadrní názory, žádný komouš, nebo troll. Stáhla jsem si to. Nyní se už nedivím, že lidi, potažmo voliči SPD nechápou, že je strana podrazila, protože lidi prostě ač čekají pronárodní chování u své partaje, tak prostě nechápou, že jsou oblbováni. Oni totiž tu multikulti propagandu už ani nevnímají, a přijde jim to normální. Tak např. tento film: Hlavní protagonisté filmu míšenci, idea lásky ke všem, nejvýživnější homosexuální scéna na fotbalovém stadionu. jinak blbost bez paty a hlavy, navíc ač označené cz. dabing, film pouze ve francouzštině, což není zrovna moje nejlepší parketa. To bych ještě přežila, ale závěrečná scéna filmu napodobuje slezinu New Age, nebo aspoň nějaké sekty. Jo, jasně, všichni milujeme přírodu, ale milovníci přírody, kočiček a hlavně pejsků, než dají hlas zeleným, měli by přečíst jejich program, protože tahle partaj má práva zvířat pouze v názvu, a v programu není ani stopy. Já prostě nechápu, jak lidi mohou být na tu multikulturní, potažmo homosexuální propagandu tak necitlivý, cpou to do nás horem dolem a lidi to přijímají jako normální stav. Cílem těchto filmových dílek je jen a jen oblbnout lidi a naservírovat jim nenormality jako normální, a přimět je aby to jednak přijímaly a jednak si na to zvykali.
Dívejte se na filmy, jaké už dneska nikdo nenatočí, nebo ho onálepkovali, a říkejte svým dětem, že takto vypadal normální svět, nebo filmy, které dodnes ukazují na opravdové špatnosti světa, kde systém s námi lidmi cvičí, když si vybere jedince a semele ho na cucky. Hlavně se naučte vycítit tu manipulaci, která je ve většině filmů posledního desetiletí a mnohdy i dříve. Jen minimum filmů je skutečně komerčních a schopných si vydělat sami na sebe. to ostatní je propaganda, kterou vždy někdo platí, kdo má na manipulaci obyvatel zájem. Např. u nás státní fond kinematografie. Z toho čerpá ten, kdo předloží společensky vhodný scénář. Není to tak jen u nás. Jsou i zájmový jedinci s velkými prachy, co si mohou dovolit financovat film, i když to nebude zrovna trhák a pak to stejně projde telkou a dost lidí to uvidí a ovlivní.
Prostě škoda času na takové věci čumět.

anonym
Návštěvník
anonym

No, jo, tak díky hojnému počtu mínusů u svých příspěvků, vidím, že jsem SPDáky ťala do živého. Začněte myslet hlavou.

Didová Ineptová
Návštěvník
Didová Ineptová

Za onoho času jsem viděla jednu podpisovou akci příznivců a členů SPD. Pamatuju si rozzářené obličeje, zápal pro věc. Bylo mi to divné. Jakoby si neuvědomovali, že tady jde o moc. A o peníze. O moc peněz. To střízlivění do této mizérie musí být velice nepěkné. Chápu. Chobotnička jistě bude svými chapadýlky nastrkovat trojské koníky, trojské klisničky a trojská hříbátka všude. Jak si můžu být jistá, že v ostatních hnutích nejsou a nebudou? SPD byla úspěšná ve volbách do PČR, tam jistě jsou. Ovšem nevěřím, že takoví jsou všichni kandidáti. Nevěřím, že třeba Pepa Nos je agent sí aj ej, že je nebezpečnej a že je zlej, strašně very zlej. Tomu nevěřím. Každopádně díky za informace, pane VK.

Jen bych si dovolila jednu nevyžádanou radu. Pohybujete se na tenkém ledu, asi nechcete, aby o Vás někdo říkal, že jste asi také trojský Velký Kůň. Závěr článku je dosti emotivní, to věci neslouží. Nechte si raděj určitý čas, než text publikujete. Nebo si ho nechte zkorigovat někým, kdo dokáže zachovat chladnou hlavu. Asi nejlépe muž narozený v racionálním zemském znamení (Kozoroh, Panna, možná Býk). Ještě jednou dík. A přeju hodně štěstí! A pevné nervy.

Didová Ineptová
Návštěvník
Didová Ineptová

Wolowitz, Horovitz (Motlitba pro Kateřinu Horovitzovou), Roth, Klein, Weis, Gros, Kraus, Fischer, Silberstein (Flirt se slečnou Stříbrou-Lvíče), Geislerová, Zuckerberg, Shapiro…

Židovská příjmení: Židovských příjmení se týkal Josefův patent z 23. 6. 1787 s platností od 1. 1. 1788, jenž ukládal Židům povinnost přijetí německých jmen. Aby si člověk zajistil „hezké“ rodinné jméno, musel úředníky uplácet. Židovská příjmení byla často povahy složené, což je jistě dáno charakterem němčiny, některé slovotvorné složky se mohou objevit i samostatně jako jména (př. Gold, Blum, Mendl, Baum, Stein). 

Nejčastějšími příjmeními židovských obyvatel ve světovém měřítku jsou podle ACS (American Cancer Society) tato: Cohen, Miller, Schwartz, Friedman, Levine, Kaplan, Levy, Katz, Goldberg, Goldstein, Shapiro, Klein, Greenberg, Stein, Rosenberg.

Více zde: http://litenky.ff.cuni.cz/clanek.php/id-777

Neznama
Návštěvník
Neznama

Loňské dividendy? Cizinci si rozdělili 294 miliard korun, peníze odtekly z kolonie Česka

Zahraniční vlastníci českých firem si loni na dividendách rozdělili téměř 294 miliard korun. Jde o druhý nejvyšší údaj, v roce 2016 odteklo do zahraničí ve formě dividend 314 miliard korun. Proti roku 2017 dividendy stouply o 18 miliard korun. Vyplývá to z údajů, které dnes v rámci sektorových účtů zveřejnil Český statistický úřad. Výše dividend podle statistiků souvisí s vysokou ziskovostí…
Zisky zahraničních investic loni přesáhly 414 miliard korun, z nichž jen 120 miliard vlastníci reinvestovali. Zisky zahraničních vlastníků korporací loni dosáhly 7,8% HDP. Na druhou stranu byl odliv důchodů ze zisků částečně kompenzován přílivem důchodů ze zahraničí, dodal ČSÚ.

.. Podle hlavního ekonoma Czech Fund Lukáše Kovandy loni na dividendách odteklo nejvíce peněz do Německa, Nizozemska a Lucemburska. Podíl reinvestic na objemu výnosů pokulhává za situací v minulém desetiletí a zejména pak za obdobím let 1998 až 2003, kdy se investiční cyklus v Česku rozjížděl, dodal….
Kvůli odlivu zisku do zahraničí se loni v září sešel premiér Andrej Babiš (ANO) se šéfy nejvýznamnějších zahraničních firem, které mají pobočku v Česku. Podle informací Lidových novin chce premiér udržet peníze nadnárodních firem v Česku, nehodlá je ale více danit, s firmami se chce domluvit, aby peníze v tuzemsku investovaly.
Předchozí vláda premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) chtěla zabránit zejména odlivu zisků bank do zahraničí. Ve svém volebním programu proto navrhovala zavedení zvláštní bankovní daně po vzoru 15 zemí EU, včetně Německa, Francie, Švédska nebo Británie.

VLADO A BABISI, KALOUSKU, FIALO PROC NESMIME ZDANOVAT BANKY ?
Jsme “NOVODOBOU kolonii zapadnich statu a hlavne Nemecka “ ? !!! Jsme pracujici zebraci, kterym musel roky stat doplacet zivot. Minimum (a dnes ty penize chybi ve zdravotnictni, skolstvi DD a na duchody), protoze za praci jsme nedostali slusne zaplaceno! Rodice zebraji o obedy zdArma, protoze nemaji ani na chemicke potraviny, ktere by v Nemcouri nedali na svuj stul, ale na hnuj ☝️ ☝️
(Vim ze to tu ctou politici! Piste jim a hlavne Babisovi dotazy na ParlListy a fcb , kdy budeme rovnocennou zemi v EU a budeme mit take dane z bank jako jsou v kapitalistickych statech. Proc toto najednou neplati pro vsechny zeme, ale pitome zakony musime prijmout ( zbranovy zakon, baleni koblihu do FOLII, zruseni Rumu, Pomazankov. masla.. i kdyz nechceme)
https://eurozpravy.cz/ekonomika/ceska-republika/253587-lonske-dividendy-cizinci-si-rozdelili-294-miliard-korun-penize-odtekly-z-ceska/

Jaroslav Steiden
Návštěvník
Jaroslav Steiden

Divide et impera – Rozděl a panuj v praxi

S blížící se volbou do Evropského parlamentu určené na 23 až 26. května 2019, roste snaha oslabit, rozdrobit a patně nejlépe i neutralizovat tzv. národoveckou scénu.
https://krusnohorec.webnode.cz/news/divide-et-impera-rozdel-a-panuj-v-praxi/

Jaroslav Steiden
Návštěvník
Jaroslav Steiden

Udělejte si konečně jasno:
SPD, ČSSD i KSČM předložily návrhy zákona o referendu. Pravidla se různí
http://denikreferendum.cz/clanek/27380-spd-cssd-i-kscm-predlozily-navrhy-zakona-o-referendu-pravidla-se-ruzni

Jaroslav Steiden
Návštěvník
Jaroslav Steiden

JEN MY MÁME PRAVDU!
Lépe pošpinit posla nežli přijmout pravdu.