Dalajláma v Praze prosazoval islámskou invazi do ČR a submisi národa multikulturnímu...

Dalajláma v Praze prosazoval islámskou invazi do ČR a submisi národa multikulturnímu globalismu! Nemusíme mít islám rádi, ale máme si prý na něj zvyknout! A proč zatkli v Praze ruského hackera?

Dalajláma v Praze prosazoval islámskou invazi do ČR a submisi národa multikulturnímu globalismu! Nemusíme mít islám rádi, ale máme si prý na něj zvyknout! A proč zatkli v Praze ruského hackera?

Peking včera oznámil, že si pozval na kobereček českého velvyslance v Číně, aby mu vysvětlil, jak je to možné, že ministr kultury Daniel Herman pozval tibetského Dalajlámu do Prahy, aby vystoupil v rámci konference Forum 2000, kterou založil Václav Havel a která je považována za diskusní platformu Agendy 21 a fórum se dostalo do konce i na seznam tzv. “ideologického fundamentu” globalistických politiků. Obsese Václava Havla Dalajlámou vycházela hlavně z toho, že Dalajláma má schopnost ovlivňovat telepaticky lidi okolo sebe, aby vykonávali věci proti své vůli. Dalajláma se tradičně pohybuje na ose svých návštěv mezí Bílým domem v USA, Londýnem, Berlínem a Vatikánem a přenáší myšlenkové a podprahové vzkazy. Lidé, kteří se s Dalajlámou delší dobu bavili, tak pociťovali, že ztrácí zábrany a jsou najednou otevření a schopní říkat Dalajlámovi cokoliv, dokonce i věci, které podléhají utajení.

1032881_965716_VH_a_JSD.jpg
Václav Havel s Dalajlámou.
Ruská rozvědka: Dalajláma vytahuje z politiků citlivé informace!

Ruské zpravodajské služby vedou na Dalajlámu od roku 2002 složku, kde jsou zdokumentovány případy vyzrazení důvěrných informací Dalajlámovi od 90. let až do současné doby ze strany světových politiků a státníků. Dalajláma si nezískal svoji pověst a prestiž mezi vrcholnými světovými politiky svým hábitem anebo tím, že pochází z původně otrokářské země, kterou Tibet byl ještě v první polovině 20. století. Dalajláma disponuje psychickými schopnostmi, které elity používají k vytahování informací z lidí, které Dalajláma navštíví. Např. v USA se nesmí s Dalajlámou setkat žádný vojenský činitel a zároveň v žádném okamžiku nesmí Dalajláma zůstat s kterýmkoliv americkým politikem o samotě. Tuto chybu dělal ale Václav Havel mnohokrát, že zůstával dlouhé hodiny s Dalajlámou na Pražském hradě v tzv. rozjímání mezi 4 očima za zavřenými dveřmi. Kolik citlivých informací tehdy uniklo, to není jasné, protože Václav Havel jako vrchní velitel ozbrojených sil byl informován o všem.

920x920.jpg
Dalajláma s válečným jestřábem č. 1 v USA, Johnem McCainem.
Ministr Herman převzal po Havlovi a Schwarzenbergovi štafetu!

Místo Václava Havla tu dnes ale máme Daniela Hermana z KDU-ČSL, který kupodivu pokračuje v šlépějích dramatika více než zdatně. Tento rok na jaře šokoval Daniel Herman českou veřejnost, když zavítal do Norimberku na Sudetoněmecké slavnosti, kde přijal čestné místo po pravici šéfa Sudetoněmeckého landsmančaftu Bernda Posselta. Článek jsme o tom přinesli zde. Stejně jako Václav Havel a po něm Karel Schwarzenberg, i Daniel Herman hledá velmi podivným způsobem usmíření se sudetskými Němci a minimálně signál, jaký to vysílá do Německa, to není dobrý. Tedy pro české zájmy. Teď je to pro změnu Dalajláma a jeho vystoupení na Havlově konferenci Forum 2000. Je úplně jedno, jaké úmysly k tomu pana Hermana vedly, ale vzhledem k tomu, že Dalajláma je představitelem separatistické exilové tibetské vlády, je jasné, že to naruší vztahy s Čínou.

27591124962_4b487fa012_o-1--ff3153325bfa57f2fbb6e7a39a7d2de9624f0dea-s900-c85.jpg
Dalajláma s Barackem Obamou.

A přesně o to zřejmě Hermanovi šlo, protože za následek to bude mít zhoršení vztahů s Čínou, což bude vadit především ekonomickým zájmům ČR a v neposlední řadě prezidentu republiky Zemanovi. A dost možná právě tohle bylo cílem celé akce. Naštvat Číňany a pokazit vztahy mezi Hradem a Pekingem. Dalajláma pokaždé přijížděl do Prahy, když docházelo k významným světovým událostem. Lze dokonce vypozorovat i určitý vzorec návštěv a událostí ve světě, které se úzce vztahovaly k rozhodování a k procesům řízení. Václav Havel byl informován o utajovaných událostech, ale především znal nálady a pozice členů vlády k různým otázkám, které potřebovali např. Američané vysondovat. Souvislosti jsou více než zajímavé.

2015-07-01-Dallas-G13.jpg
Dalajláma s G. W. Bushem (Bush mladší).
Dalajláma je úzce napojený na americké státní elity!

Dalajláma navštívil Prahu již 11x od roku 1990 [zde] a pokaždé se setkával s prezidentem Havlem, později s ministrem zahraničí Karlem Schwarzenbergem, nyní je to opět člověk, který je členem vládní koalice a je to ministr kultury Daniel Herman. Položte si sami sobě otázku, která není vůbec od věci: Je z hlediska národní bezpečnosti v pořádku, když se vysocí státní představitelé setkávají se zástupcem a hlavou separatistické vlády, který navíc disponuje schopnostmi ovládání vůle a myslí druhých osob?

3-DLBushSR-600.jpg
Dalajláma s Georgem H. Bushem (Bush starší).

Představte si, že by takto často některý z poslanců parlamentního výboru zval do ČR pravidelně např. představitele Luhanské nebo Doněcké republiky? Dovedete si představit ten řev a obavy o národní bezpečnost? Tohle není normální, protože ministr kultury sice může vyslat symbolický vzkaz podpory Tibetu, stejně jako by bylo normální, kdyby někdo z poslanců vyjádřil podporu Luhansku a Doněcku, ale otázkou je, co tím Daniel Herman sleduje. A jeho epizoda z Norimberku, kde seděl vedle Posselta jako “ujo” a hodný klouček, dává tušit, že tohle nemá Herman z vlastní hlavy. Každý, kdo zná Dalajlámu, tak ví, že umí vytahovat z lidí informace, ale také umí manipulovat lidmi. Používá k tomu podprahová sdělení a formy mikrohypnózy.

4372267539_346919a826_o-1200x797.jpg
Dalajláma s Hillary Clinton.
Dalajláma radí Čechům, aby si zvykli na islám!

Jenže to není zdaleka všechno. Dalajláma na konferenci v Praze prohlásil, že islám se nám (jako Čechům) nemusí líbit, ale musíme se naučit s ním žít [1]. Ne, to není vtip. Dokonce uvedl příklad, jak to funguje v Indii, což osobně považuji za provokaci, protože Indie je de facto už 50 let ve válečném stavu se svým sousedem, muslimským státem Pákistánem v krvavém boji o sporné území Kašmíru. Dalajláma má české občany za nevzdělané idioty, jak mu řekl Václav Havel při druhé návštěvě v Praze v roce 1997, když mluvili za zavřenými dveřmi přes 3 hodiny o soukromých věcech a Dalajláma z Havla vytahoval bůhví jaké další informace. V době, kdy Evropa čelí islámské invazi uprchlíků, tak Dalajláma přijede do Prahy, pozve ho ministr kultury, který nedávno ještě seděl vedle Posselta a jeho krajanů v rajtkách, přijme ho pomalu se státními poctami, a to jenom kvůli tomu, aby nám, hloupým a xenofobním Čechům, vysvětlil, že nemusíme mít islám rádi, ale budeme si holt muset na něj zvyknout. Tak určitě!

140221111755-03-dalai-lama-and-presidents-horizontal-large-gallery.jpg
Dalajláma s Billem Clintonem.
Papež nechce mít s Dalajlámou nic společného!

Dalajlámu odmítl přijmout i papež František [2], protože si uvědomuje, že Dalajláma vytahuje informace a předává je Američanům. Papež je navíc plně pod kontrolou Číny a Vatikán usiluje o sjednocení se žlutým drakem východu. V pozici antikrista plní papež roli řezníka katolické církve a evropských křesťanských hodnot. Je logické, že Dalajláma je myšlenkově s papežem na jedné lodi, ale budhismus a Tibet jsou ve sféře zájmu nového světového četníka globalistů, kterým se stává Čína. A ta má vlastní názor na budoucnost Tibetu. Dalajláma má ovšem dokořán otevřené dveře v USA, už tradičně několik dekád. Daljláma ma nebezpečné styky. Zná se s Barackem Obamou, Georgem Bushem, Johnem McCainem, Billem a Hillary Clintonovými. Zajímavé ovšem je, že Vladimir Putin a Dalajláma obviňují Obamu, že je zodpovědný za vznik ISIL [3]. Ovšem současně Dalajláma vyzval k dialogu s ISIL. K dialogu s teroristy.

Senator+John+Kerry+Meets+Dalai+Lama+rJYWba98X29x.jpg
John Kerry s Dalajlámou.

Takže už to chápete? Ano, je to jasné. Dalajláma kope za americké elity, jeho ochraňování muslimů a vstřícný postoj k ISIL je zcela zjevným průkazem toho, že tento člověk, který je uctíván lidmi jako John McCain nebo ministrem kultury, který si sedá vedle šéfa Sudetoněmeckého landsmančaftu, je velice schopným operativcem amerických elit, ze kterého má obavy nejen Čína, ale i papež. Vzhledem k tomu, že Praha je mystickým centrem tohoto světa a také centrem světového židovstva a kabaly, tak časté návštěvy Dalajlámy v Praze jsou celkem logickým vyústěním jeho snah prosazovat své cíle skrze americké národní elity a jejich dobré a oddané spojence, jakým je Česká republika.

Podpindosníci z Prahy zatkli ruského mladíka, aby si to vyžehlili u páníčků!

Velmi důležitou informací je zatknutí ruského hackera Jevgenije Nikulina v Praze [4]. Američané na něj vydali mezinárodní zatykač za to, že se měl v roce 2012 dopustit hacknutí sociální sítě LinkedIN. InterPol vydal na Nikulina tzv. Red Notice, což je zatykač s nejvyšší prioritou nebezpečnosti anebo důležitosti. Vedle vrahů a teroristů se na seznamu Red Notice objevují hlavně lidé, kteří pracují proti zájmům USA. A proč došlo k zatčení Nikulina v Praze a ne v Polsku, kde také pobýval a z Kaliningradu nikam rozhodně přes Polsko nespěchal, jak uvedla včera ruská média? Inu, to je jednoduché. Poláky nějaký Nikulin nezajímal a v podstatě by nezajímal ani české bezpečnostní experty. Jenže Američané sledovali pohyb Nikulinova telefonu iPhone, ke kterému dostala FBI v USA soudní příkaz k dálkovému přístupu a ke sledování GPS pozice. Informaci přinesla včera ruská státní televize.

hacker-690x451.jpg
Jevgenij Nikulin.

Když byl Nikulin v Polsku, pobýval tam několik dnů. Američané ho mohli za pomoci svých polských věrných spojenců zatknout ihned, jakmile vjel ve svém luxusním autě z Kaliningradské oblasti na území Polska. Jenže to se nestalo. Američané si počkali, až dojede do Čech, aby ho zatkli čeští policisté. A tady je to velmi pikantní. Washington si totiž na Nikulinovi chce ověřit českou loajalitu po obrovském výbuchu česko-amerických vztahů v kauze Fajád. Libanonský obchodník Alí Fajád se podle Američanů měl pokusit dojednat obchod prodeje zbraní s lidmi od FBI, kteří vystupovali jako lidé napojení na teroristy. Klasická provokace FBI. Jenže do věci vstoupila libanonská tajná služba a unesla v Libanonu pětici Čechů pracujících pro české bezpečnostní složky. A ministr spravedlnosti Pelikán udělal neuvěřitelnou (pro Američany) věc, že Alího Fajáda za pětici Čechů vyměnil [5]. Místo do USA k soudu tak Fajád odletěl domů do Libanonu.

499813-top_foto1-ygn59.jpg
Alí Fajád.

Toto rozhodnutí ministra spravedlnosti bylo jediné správné, na záchranu občanů je třeba brát nejvyšší ohled. Ovšem Američané to dodnes nerozdýchali. Série sprostých nadávek létala z amerického velvyslanectví na adresu české vlády natolik, že to dokonce mělo za následek ochlazení vzájemných vztahů a ukončení návštěv českých politiků na amerických akcích pořádaných ambasádou. Jenže v USA teď hrají elity o život a je třeba najít na Rusko a na Putina nějaké kompro. Zatím nikdo nepředložil důkazy, že by to byli Rusové, kteří hackli emaily Hillary Clinton, Johna Podesty a Demokratické strany, neustále se vaří z vody o tom, jak za tím stojí Rusové. A tak prostě přijde vhod alespoň 29-letý hacker z Ruska, který se před 4 lety naboural do LinkedIN. Sice to nemá spojitost s úniky emailů okolo volební kampaně v USA, ale to nevadí. Američanům stačí, že je to Rus a že naboural LinkedIN.

No a proč Praha? Američané si chtějí ověřit, jestli Nikulina české soudy do USA vydají, i přes obrovský odpor ruské ambasády v Praze. Pokud Nikulin bude vydán, dojde k prudkému ochlazení vztahů mezi Prahou a Moskvou a Američané budou vědět, že Česko je na jejich straně. Zatčením Nikulina v Polsku by se nic nestalo. Američané mají Poláky plně pod palcem. Ale Prahu už tolik ne. Po restrukturalizaci policie a ÚOOZ, sloučení útvarů elitní policie a po odchodu Šlachty, přišli Američané v ČR o svého “plukovníka”. Jak poznamenala ruská televize, pro Američany byl odchod Šlachty nejtěžším úderem za poslední dvě dekády. Kauza Fajád byla pouze důsledkem slábnoucího vlivu americké ambasády na chod bezpečnostních složek v ČR. Jevgenij Nikulin je teď vlastně lakmusovým papírkem česko-amerických vztahů.

Nejen o Dalajlámovi a Nikulinovi budeme hovořit dnes na Svobodném rádiu v pravidelném čase od 19:00 hodin. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Cecilka
Návštěvník
Cecilka

Letos byl dalajláma na návštěvě v Rusku a setkal se i s Putinem. O tom se u nás moc nepíše. Po návratu pronesl mimo jiné: “Prezident Putin musí pokračovat ve svém neoblomném boji proti saúdskému státnímu terorismu. Soudím, že Obamova administrativa a Saúdská Arábie jsou zodpovědné za krveprolití na Středním východě”!
Nevím už, kde přesně jsem to tehdy četla, ale bylo to s odkazem i na stránky, které to zveřejnily. A teď už stačí dát pouze do vyhledávače dalajláma v Rusku a zobrazí se o tom spousta článků. Myslím si, že tohle by měl řešit Herman a jemu podobní, protože tato válka a s ní spojená řízená nelegální migrace je opravdovým nebezpečím pro nás a naše životy. Rozhodně nebezpečím není demokraticky zvolený pan prezident! Podotýkám, že jsem ho volila až ve druhém kole a výsledky voleb ctím.

Donda sprtspudlak
Návštěvník
Donda sprtspudlak

Bože,to je nádherné jméno Cecilka.
Láma z Tibetu bude mektat cokoli,co bude platné svému JÁ.
Láma z Tibetu je pouhý láma.Co je láma,kdo je láma,kdy byl nějaký láma a s kým ten láma mňoukal?Má ten láma děti?Kolik těch dětí má,ten láma?Jaké děti ten láma má?
Nenarodil se ten z úzkým úsměvem někomu?

EUisdead
Návštěvník
EUisdead

Zavřete je všechny až zčernají!…

Joejoe
Návštěvník
Joejoe

To se sesla dvojka. Jeden je na vyplatnici nejvetsiho drogoveho obchodnika sveta CIA a druhy ultralevicovy neomarxisticky povl ve sluzbach gubernatora ussa.

...
Návštěvník
...

Už neposlouchám ani nečtu…

stano
Návštěvník
stano

…Tibet pod vládou lamaistickej teokracie má za sebou dlhé obdobie krutovlády, nevoľníctva a brutálneho uzurpátorstva ľudí, podriadených hierarchickej štruktúre náboženských elít, ako je dostatočne zrejmé napríklad z publikácií amerického politológa Michaela Parentiho. Vypichovanie očí, usekávanie končatín a iné neľudské týranie bolo v Tibete až do jeho oslobodenia Čínskou oslobodzovacou armádou na dennom poriadku. Bez toho aby sme si Čínu akokoľvek idealizovali, pre státisíce celoživotných tibetských nevoľníkov to oslobodenie naozaj bolo.

Francúzska cestovateľka Alexandra David Neelová v knihe Starý Tibet pred novou Čínou napísala: “V Tibete sú všetci roľníci doživotnými nevoľníkmi a je nepravdepodobné medzi nimi nájsť niekoho, komu sa podarilo sa z dlhov dostať.” David MacDonald, ktorý v 20. rokoch 20. storočia pracoval ako obchodný zástupca Veľkej Británie v Tibete, v knihe Skutočný Tibet tibetskú mierumilovnosť tiež opísal veľmi farbisto: “Najťažším trestom v Tibete je trest smrti. Odsúdeného zašijú do koženého vaku a hodia do rieky. Spočiatku taký vak pláva na hladine, ale v priebehu piatich minút sa začne potápať. Ak človek vnútri neumrie, hodia ho do rieky znova. Keď umrie, vyberú ho z vaku, mŕtvolu rozsekajú a nahádžu do vody. Okrem trestu smrti však tú existuje aj rad krutých trestov: lámanie rúk i nôh, vypichovanie očí, liatie horúceho oleja alebo vriacej vody do očí, čím otroka oslepia atď. Ak to nevoľník prežije, zostane po zvyšok života invalidom. Zločinci i podozriví sú držaní v studených, temných a špinavých kobkách až do konca svojich dní.”…
VIAC NA :http://www.voltaire.netkosice.sk/i

Patrik
Návštěvník
Patrik

Přečtěte si proč mají k sobě blízko, Dalajláma, Havel a Hermam
http://czechfreepress.cz/spiritualita-tajemno/esesak-poradcom-sucasneho-dalajlamu.html

lok
Návštěvník
lok

Sergej Šojgu je budhista v tajnem spojeni s Dalajlamou.

Dolim
Návštěvník
Dolim

Pro všechny odkaz, kde lze nají asi vše o všem
http://www.bibliotecapleyades.net/esp_novedades.htm

Zdravím

Tancici dum
Návštěvník
Tancici dum

Zajimavy rozhovor homosexualniho architekta Tanciciho domu, kde se mimo jine dozvime ze to byl milenec Havla. v case 8:48 min.

http://video.aktualne.cz/dvtv/nechtel-jsem-si-nahrabat-ale-vsichni-kradou-jsem-uplne-na-dn/r~867ab654956c11e6ae080025900fea04/

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí

Tyjátr kolem Dalajlámovy návštěvy využila kavárenská soldateska k zinscenování další epizody nekonečného seriálu “hon na Zemana”. Teď se k tomu nízce a podle propůjčil slizký ministr kultury Daniel Herman. Podepisujte petici za Hermanovo odvolání z ministerského postu:

http://www.petice24.com/odvolat_hermanna

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

Herr Herman dostane provaz za velezdadu.

aaabbb
Návštěvník
aaabbb

Za podvracení republiky u jeho aktivit u sudeťáků, kde vyloženě podvrací ústavní principy ČR už “židokřesťana” Hermana měli mít kliftoni ve vyšetřovačce na Pangráci…

MMA
Návštěvník
MMA

Nikoho nezradil, on slouží jinému lidu než je ten český. Sice je ve funkci ministra, ale to je stejné jako jeho konverze ke křesťanství už v jinožských letech. Spíš byl vybrán a připravován na vysokou funkci, aby sloužil jeho skutečným vládcům. Navíc on je v současné době jedním z nejvyšších zednářských činitelů v ČR v jedné významné zednářské lóži.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Škoda, že co jinoha nesvěsili za nohu z madla měchů athanoru, předhodivše Uroboru posléze, v hermetické syntéze, dříve nežli došli palingenéze. Pakliže se trápiš, uvrz na se Lápis.

Jedinec
Návštěvník
Jedinec

Nechal jsem se poněkud unést. Jak vidím kružítka a úhelníky, hned chytám alchymickou horkost.

Kandelábr
Návštěvník
Kandelábr

I tak bude viset.

Teodor
Návštěvník
NZP
Návštěvník
NZP

http://downdetector.com/ ze by pomsta za toho hackera? :-)))) takmer vsetky sluzby v usa maju problemy. Napr. “Internet nam nejde od 13. Oktobra”