Čtyři útoky na policisty v USA v jeden den. Protesty: “Policie i...

Čtyři útoky na policisty v USA v jeden den. Protesty: “Policie i D. Trump jsou rasisté”

Čtyři útoky na policisty v USA v jeden den. Protesty: “Policie i D. Trump jsou rasisté”

V neděli 20.11. došlo v USA na čtyřech různých místech k útokům na policisty.  V texaském San Antoniu zastřelil útočník padesátiletého strážce pořádku, když seděl ve služebním autě. Útočník se k vozidle se svým autem přiblížil zezadu a muže zastřelil. V St. Louis ve státě Missouri střelil neznámý pachatel policistu dvakrát do obličeje. Šestačtyřicetiletý muž je v kritickém stavu, lékaři však předpokládají, že zranění přežije. Pachatel byl později zabit při přestřelce s policejní hlídkou.

V neděli došlo v USA ještě ke dvěma dalším podobným útokům. Ve městě Gladstone ve státě Missouri byl postřelen policista ve služebně, na ostrově Sanibel Island u pobřeží Floridy byl postřelen dopravní policista při silniční kontrole.

Útoky proti policistům v USA sílí v době, kdy odborníci debatují o policejním násilí, zejména proti příslušníkům menšin. V červenci zahynulo v Dallasu pět policistů, které zabil ostřelovačskou puškou černošský válečný veterán. Jen o několik dnů později zabil střelec tři policisty v hlavním městě státu Louisiana Baton Rouge (zdroj).

People take part in a protest for the killing of Alton Sterling and Philando Castilein during a march along Manhattan's streets in New York

Čtyři útoky v jeden den mohou samozřejmě být náhodou, avšak v situaci, kdy v americké společnosti i bez toho panuje napětí z výsledků voleb, to může být rozbuška k mnohem větším nepokojům, obzvláště ve státě Texas, který už dlouho volá po odtržení od Spojených států.

V této souvislosti se mi vybavila i nedávná slova H. Kissingera k americkým volbám, cituji:

„Učinil bych prohlášení o celkovém plánu,“ řekl analytik. „Myslím, že větší část zahraniční politiky světa byla 6-9 měsíců přerušena až do výsledku našich voleb. Nyní všichni jen sledovali, jak jsme zažili vnitřní revoluci. Nějakou dobu to budou studovat, ale v určitém okamžiku budou události opět vyžadovat rozhodnutí.”

„Jedinou výjimkou z tohoto pravidla mohou být nestátní skupiny, mohou mít motivaci vyprovokovat reakci Spojených států, která by narušila naše globální postavení”.   doplnil analytik  (zdroj).

Nevím jaké “nestátní skupiny” má na mysli H. Kissinger a jaký teroristický útok má na mysli, co však spojuje americké protesty proti policii a nově i protesty proti vítězství D.Trumpa, to je rasismus. Jinak řečeno – pokud dosavadní protesty a útoky na americkou policii již měly rasistický podtext, nyní právě tato otázka může přes vítězství Trumpa velmi vygradovat. A možná až vést k občanské válce. A otázka je, jestli to není účelem (viz například i Pjakin v úvodu zde).

PS: Pokud jde o Kissingerovu větu”Nestátní skupiny mohou zjistit, že Trump zareaguje na teroristický útok takovým způsobem, že tím bude plnit jejich cíle”, k té bych chtěla ze svého soudku doplnit, že Trump je člověkem s dominantním živlem ohně, což z něj činí cholerika, se silným obsazením znamení Lva je dále sebestředný a nenechá si do ničeho mluvit, navíc se narodil za úplňku (nesoulad mezi vědomím a podvědomím), k tomu za zatmění Měsíce (vnější dojem a ego hrají prim), Slunce i Měsíc jsou navíc v silné aspektaci s Uranem, což znamená nevypočitatelnost a tzv. “bláznivé” nápady. Bylo by toho k popisu mnohem více (dishramonický Netpun, Černá Luna, osa Uzlů a další), ale tolik velmi stručný dovětek, proč od Trumpa lze očekávat cokoliv, jen ne rozvahu a soudnost a tím tedy i reakce, k jakým může být jak cíleně, tak velmi snadno vyprovokován (a se Sluncem v Blížencích zmanipulován).

-Pozorovatelka-  22.11.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Frank
Návštěvník
Frank

Proti černým hubám je nejúčinější jedině hrubá síla. Všichni ti opálení jsou svoloč, kterou je třeba začít systematicky likvidovat jinak bílá pracující rasa zahyne.

Frank
Návštěvník
Frank

Negři, cikáni a Arabové jsou pakáž.

xmarek
Návštěvník
xmarek

Násilí vytváří jen násilí. Je to zákon, který platí obecně, zákon přitažlivosti, který patří mezi “zákony” nadčasové. Ostatně i můj dokument Peníze a MY: https://goo.gl/iKiiV3 z nich vychází. A záleží na každém jak se zařídí. O tom je zase SVOBODA.

monsanto
Návštěvník
monsanto

Organizace Bile helmy, napojena na USAID a Sorosuv fond, pripravuje scenku “Zachranne prace po ruskem bombardovani nemocnice”

https://twitter.com/miladvisor/status/800837240750534657

monsanto
Návštěvník
monsanto

Kromě Trumpové chce být velvyslankyní i druhá Trumpova manželka, uvedl dnes list The Washington Post.

https://youtu.be/xI6uQK8zt2E?t=7m18s

Nasranec na stav v ČR..
Návštěvník
Nasranec na stav v ČR..

Mluví a chovají se jako členové muslimského teroristického bratrstva. Takže zde bude nějaká vazba. A stejně tak se chovají odpůrci Zemana. Že by potenciální teroristé?

http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9214-muslimske-bratrstvo-trump-katastrofa

Masha
Návštěvník
Masha

Zeman zadne odpurce nema. To je cele umele vyvolana hra. Jednoduse se na jeho post cpou dalsi. Zeman plni narizeni svych nadrizenych, jinak by ho davno odstranili. Neudelal vubec nic jinak nez by udelal na jeho postu spac Karl. Ti, kteri z neho mohli mit dohozene ksefty jsou logicky nastvani na ty ztraty, a proto proti Zemanovi srsi kraviny, pocinaje trenkama na stozaru. Ve smlouve s Cinou je i pusobeni nasich neziskovek, takze zatazeni pate kolony. A do Ruska Zeman jel, ale na oslavu nesel, takze? Je to komedie. Komu to za zminku stoji, at se v tom hrabe, ale jsou dulelzitejsi veci, ktere je potreba ohlidat. A tou je napr. branny zakon a bezvizovy styk s Tureckem. Jestli toto Zeman podepise, a ja rikam, ze ano. On je skvely komediant, jako byl i Havel a Klaus. Havel hral na lidi pravdu a lasku, Klaus boj proti Lisabonske smlouve. Porad jedno a totez testo. Jestli ho nahore poprasite vanilkou a nebo rozinkami, to uz je jedno, to testo je podle predem urceneho receptu.

P.N.
Návštěvník
P.N.

To neustale rasistovanie/homofobovanie/xenofobovanie (maju este nieco?) je uz fakt trapne! Trapny halivuud. Dizajnovo vymakane slogany, kvalitne transparenty z tlaciarni, kulisy, kostymy, plateni herci (ci skor statisti). Dufam ze to uz vidi stale viac a viac ludi aj v amerike. Stacilo by ich sprosto ignorovat a k ziadnej obcianskej vojne nemusi prist. Ide vsak o vela, tak pridali vrazdenie policajtov, a to uz su vazne provokacie, aj ked velmi primitivne. Maju za ciel vyhlasenie vynimocneho stavu este za Ohavu…?

Nasranec na stav v ČR..
Návštěvník
Nasranec na stav v ČR..

Heterofobové, potenciální fašističtí islamisti a Sorošem placený tupci.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Rasy a kultury se nemaji michat. Pak to vede akorat k nepokojum a chaosu. Tak jako nektere rostliny nemohou zit vedle sebe, tak i lide rozdilnych kultur jsou odsouzeni k hadkam drive nebo pozdeji. Multikulti nefunguje, protoze lide ruznych kultur nebudou nikdy plne spolupracova, aby vytvorili jednotny hlas statu. Tak jako eskymaka nemuzete posadit nekam k rovniku, tak cernocha v iglu si jaksi take neumim predstavit. Kazda rasa ma jine vlohy. Bila je nejinteligentnejsi, ale zamilovala si pohodli. Zluta rasa je nesmirne houzevnata, ambiciozni, prizpusobiva a take inteligentni. Cerna rasa zase vynika fyzicky, coz muzeme videt ve sportu. V podstate je lina a IQ ma vsak nejnizsi.

jinak
Návštěvník
jinak

Pro všechny a až uvidíte pochopíte a kydy zde jsou na pika.u

http://filmy-serialy-online.tv/filmy/drama/desierto-2015-cz-tit/23873/