Čtyři jezdkyně Apokalypsy oznamují příchod Holokaustu 2.0 a ve Francii započal Nový...

Čtyři jezdkyně Apokalypsy oznamují příchod Holokaustu 2.0 a ve Francii započal Nový Pogrom proti židovskému obyvatelstvu! Arab zavraždil židovskou učitelku, pod vlivem marihuany viděl démona, který ji prý posedl! Podle pařížského soudu však není muslim za čin odpovědný a Židé přestávají věřit soudům ve Francii! Válka mezi Židy a židy nabrala další dějství a opakují se procesy z počátku 30. let minulého století! První budou umírat Židé, po nich Slované a Arabové, cílem sionistů je vyvolat válku civilizací!

Čtyři jezdkyně Apokalypsy oznamují příchod Holokaustu 2.0 a ve Francii započal Nový Pogrom proti židovskému obyvatelstvu! Arab zavraždil židovskou učitelku, pod vlivem marihuany viděl démona, který ji prý posedl! Podle pařížského soudu však není muslim za čin odpovědný a Židé přestávají věřit soudům ve Francii! Válka mezi Židy a židy nabrala další dějství a opakují se procesy z počátku 30. let minulého století! První budou umírat Židé, po nich Slované a Arabové, cílem sionistů je vyvolat válku civilizací!

Pokud sledujete světové události, určitě vám nemohly uniknout dvě zásadní události, které se odehrály zdánlivě nezávisle na sobě na obou březích Atlantiku. Několik poslední dnů zuří v USA mediální přestřelka mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a americkým Deep State, který zcela nově a bizarně zastupují 4 ženy cizineckého a neamerického původu, které začaly útočit na Donalda Trumpa, že se jim nelíbí, jakým způsobem řídí Spojené státy americké. Jedná se o čtveřici žen z Demokratické strany, které začaly de facto v předstihu volební kampaň a politickou baráž proti Donaldu Trumpovi.

4 jezdkyně Apokalypsy: Rashida Tlaib, Ilhan Omar, Alexandria Ocasio-Cortez a Ayanna Pressley

Jedná se o tyto ženy:

  • Alexandria Ocasio-Cortez
  • Ayanna Pressley
  • Ilhan Omar
  • Rashida Tlaib

Americký prezident jim na Twitteru vzkázal, že pokud se jim nelíbí život v USA, že mají odejít. Tím poukázal na jejich migrantský původ a začal řev. Donald Trump k tomu přidal ještě jednu radu, že pokud si myslí, že to Donald Trump v USA vede špatně, tak ať se tyto 4 ženy vrátí do svých zkorumpovaných zemí a tam ukážou USA, jak se ta správná politika má dělat. Demokratická strana se z toho doslova osypala a v americkém Kongresu prosadila rezoluci, která odsuzuje tyto výroky amerického prezidenta. Jenže Donald Trump dnes zašel ještě dál a označil výše uvedené ženy za tzv. Čtyři jezdkyně Apokalypsy [1], které oznamují konec Demokratické strany v USA, jenž se hroutí pod náporem agendy, která škodí nejen straně, ale celým USA.

Krizi davo-elitářského systému má pro globalisty vyřešit genderové řízení procesů

Tady je potřeba si uvědomit a rozebrat v analýze jednu zásadní věc, kterou globalisté v poslední době vyzkoušeli a budou ji zřejmě používat ve velké míře v nejbližší době. Novým nástrojem davo-elitářského řízení je dosazování žen bez odpovídajícího kádrového vyprofilování do nejvyšších řídících struktur národních, ale i nadnárodních útvarů. Ten proces nově ukazuje, že tam, kde nefungují noví mužští kandidáti, protože nemají po stránce politiky co nového nabídnout, jsou dosazovány ženy. Ty sice také nemají po stránce politiky co nového nabídnout, ale mohou nabídnout jiný gender. A to se ukazuje jako naprosto zásadní a překvapující faktor řízení, nejen pro globalisty.

Genderové řízení globalistů na Slovensku.

Typickým příkladem je slovenská prezidentka Zuzana Čaputová, která je naprostým politickým diletantem bez politických zkušeností. Jedinou její zkušeností byla aktivistická pozice v kauze komunální skládky v Pezinku, a to je všechno. Přesto vyhrála volby, protože měla podporu všech slovenských mainstreamových a na globalistické systémy řízení napojených médií. Proč Slováci zvolili právě ji? Důvodem je to, že je žena a má jiný gender.

Přeformátovaná slovenská společnost je po 30 letech od revoluce rozdělená podlé třídního klíče. Politici už nedokázali nabídnout nové vize, a tak voličům byl nabídnutý nový gender, žena jako prezidentka. V politice totiž platí, že musíte voličům nabídnout něco nového, a je úplně jedno, co to bude, ale musí to být nové. Pokud to není nové, volby nevyhrajete. A tak na vlně Jána Kuciaka byla do křesla prezidentky vynesena genderová jezdkyně Slovenské Apokalypsy. A proč zrovna “jezdkyně”, k tomu se hned dostaneme.

Genderové řízení naplno ovládlo Evropskou unii, Německo a nově i Slovensko

Právě včera byla v Evropském parlamentu definitivně během tajné volby potvrzena [2] do čela Evropské komise německá ministryně obrany Ursula von der Leyen. Její schválení bylo formalitou, protože na její podpoře se nakonec shodli jak Lidovci, tak i Socialisté jako dvě největší frakce v EU parlamentu. A šéfkou Evropské centrální banky (ECB) bude pro změnu Christine Lagarde z Francie, dosavadní šéfka Mezinárodního měnového fondu (IMF). Takže znovu, co je to za proces? No přece dvě genderové novinky v nejvyšším vedení sionistického globálního projektu EU. A teď pozor, hádejte kdo nastoupí v Německu po Ursule von der Leyen do pozice ministryně obrany? No přece znovu žena, členka CDU Annegret Kramp-Karrenbauer [3]. Je to velké překvapení, ze kterého jsou pryč i německá média, protože se očekávalo, že pozici převezme nějaký muž, ale nakonec je to opět žena. Bundeswehr nesmí být z nějakého důvodu pod velením muže.

Annegret Kramp-Karrenbauer, nová ministryně obrany Německa.

A tím se dostáváme do USA. Příští rok v listopadu proběhnou prezidentské volby a Demokratická strana bude v primárkách hledat protikandidáta Donaldu Trumpovi. A podle posledních událostí to vypadá, že do čela demokratického klání se dostávají znovu ženy. Globalisté to už minule zkusili s Hillary Clinton, ale nově se do čela dostává senátorka Kamala Harris [4], která v Kalifornii poráží bývalého viceprezidenta Baracka Obamy Joea Bidena. Demokratická strana s vysokou pravděpodobnosti zvolí na konci primárek příští rok v červnu právě nějakou ženu, která povede kampaň proti Donaldu Trumpovi.

Demokraté ani nemají jinou šanci, jak zkusit vyhrát volby, než nasadit ženu proti Trumpovi, protože Demokraté nemají americkým voličům co nabídnout nového. A vidíte, už jsme zase u toho. Voliči budou chtít něco nového, ale demokraté jim dokážou nabídnout pouze jedinou věc, která bude nová jako vize: první americká prezidentka v historii. To znamená, že Demokraté vsadí na genderovou kartu. Můžete si na to de facto i vsadit.

Davy lze v krizi manažovat jenom tím, že elity davům nabídnou něco nového, co předtím nebylo. Nezáleží na kvalitě nabídky, stačí jenom, že je to nové a neokoukané

Jenže všechny tyto genderové procesy na Slovensku, v Evropské unii a v USA mají jeden společný jmenovatel, je tou zvuk trubek jezdců, resp. jezdkyň Apokalypsy. Žádná z těch žen není a nebude v roli svěřené řídící funkce kvůli svým schopnostem, ale kvůli svému genderu. Jinými slovy, jedná se o proces bourání národních států a do procesů řízení jsou dosazovány genderové loutky s pěknými, nebo méně hezkými tvářičkami. Takových manekýnů jako byl Emmanuel Macron mnoho není, takže globalisté musí sáhnout do genderového košíku a vytáhnout ženu.

Jiný rozdíl mezi marionetami mužů a žen ve službách globalistů nehledejte. Možná jste si všimli, že globalisté z Hollywoodu zprznili a genderově pokřivili i novou bondovku, kde Agentem 007 bude černoška původem z Jamajky [5], ale to vás nesmí překvapit. Hollywood je hlavním centrem propagace genderového řízení, takže je to naprosto logické. Odstraňování mužů a jejich nahrazování ženami už delší dobu běží v zábavním průmyslu, v počítačových hrách, ale i v seriálech, v nekonečných telenovelách atd.

Donald Trump je ve válce mezi židy a Židy kádrem Židů a domu JHVH pod kuratelou Chabad Lubavitch.

Takže nyní víte, že globalisté se rozhodli, že problémy s řízením davů budou řešit změnou genderů řídících elit. Je to dočasné řešení, protože dříve či později se vyčerpá, a to ve chvíli, kdy se ukáže, že ženy v roli těchto řídících elit jsou nejen stejně neschopné jako muži, ale mnohdy jsou na tom ještě o něco hůře se svými schopnostmi řízení a managementu lidí, zdrojů, nebo obojího. Ursula von der Leyen se svými skandály kvůli neschopnosti na německém ministerstvu obrany by mohla vyprávět.

Koneckonců, Česko také mělo svoji ministryni obrany, která čelila skandálům kvůli tendrům na zbrojní techniku, Vlasta Parkanová neblahé paměti by si mohla s Ursulou podat ruku. Jenže v systémech změn v Evropě není žádoucí, aby politické elity měly vliv na procesy. O těch budou rozhodovat v zákulisí banky, korporace a nadnárodní sionistické struktury. A marionety bez ohledu na gender budou muset poslušně tyto plány plnit, ve prospěch Domu Sion.

Antisemitismus chráněný francouzskými soudy?

Celá ta komedie s gendery a s ženami v politice je snahou nabídnout voličům místo nové politiky nový gender. Na voliče to funguje, procesy ze Slovenska to dokazují a potvrzují. Trumpovy výroky o 4 jezdkyních Apokalypsy jsou však trefou do černého, protože právě tyto 4 zmíněné demokratky ztělesňují tento globalistický a zhoubný genderový proces v USA, jehož cílem je likvidace americké republiky a naprosté morální a hodnotové rozvrácení americké tradiční rodiny, protože sionisté v USA dělají to samé co v Evropě, obracejí mladou generaci proti té starší, obracejí děti proti rodičům. Jenže, genderové davo-elitářské řízení je jenom jedním z průvodních znaků genocidy rodiny bílého muže a bílé ženy.

Zavražděná židovská učitelka Sarah Halimi.

Ve Francii začínají útoky proti Židům. Na židovských hřbitovech se objevují hákové kříže a židovské obce začínají tušit blížící se pogromy. Média šokovala dnes informace [6], že soud v Paříži neshledal muslimského vraha zodpovědným za vraždu židovské učitelky Sarah Halimi, kterou vyhodil z okna ze 3. patra. U soudu totiž tvrdil, že je pravidelným konzumentem marihuany a byl v době činu pod vlivem této drogy. Ženu prý vyhodil z okna, protože viděl na vlastní oči, že byla prý posedlá démonem, který jí sedí na zádech a drží se jí okolo krku a částečně s ní tělesně splýval. Podle posudků soudních znalců byl prý muslim během činu při smyslech, ale soudní znalci neví, jestli nese za čin zodpovědnost. Výrok rozčílil židovské obce ve Francii a Židé začali říkat, že už nevěří francouzským soudům. Média to komentují tím, že ve Francii vzrůstá antisemitismus.

Ve Francii začínají útoky proti Židům, ale francouzské soudy pod kontrolou židů útočníky chrání a tím vzniká aktivační podhoubí pro rozjezd systémového pogromu ve válce mezi židy a Židy

Veškeré soudy ve Francii ale kontrolují židé, sionistický kaganát, tedy stejně jako ve všech zemích Evropy. A teď se zamyslete, proč židovské soudy netrestají muslimy za vraždy etnických Židů? No, a jsme zase u toho, právě jste svědky války mezi židy a Židy. Zatímco židovské obce, které sdružují etnické Židy, bijí na poplach a bojí se pogromu, tak moc dobře vědí, že tento pogrom nechystají gójové, ani muslimové, ale jejich sionistický nepřítel, který ovládá góje a muslimy nejen do války mezi sebou, ale i do společných útoků proti Židům, tedy těm etnickým. Tím vzniká indukcí řízený proces Holokaustu 2.0, k jehož vytvoření a vyrobení budou použiti opět Židé, stejně jako za 2. světové války.

Ursula von der Leyen po hlasování v Evropském parlamentu. Byla potvrzena prezidentkou Evropské komise.

Znovu tady musím proto důrazně upozornit, že Židé se stanou jako první obětí sionistické perestrojky globálního řízení světa s cílem ukotvení Nového světového řádu a Světové vlády. Součástí tohoto procesu a vrcholným momentem bude i zničení Izraele v budoucnu. Zatím vidíte, že v Česku by podobné útoky proti etnickým Židům tolerovány nebyly, ale to je jenom kvůli tomu, že Česká republika a jmenovitě Praha je centrem světového židovstva a místem nedotknutelnosti Mah’ralu. Problémem ovšem do budoucna jsou globalistické procesy Domu Sion v českém školství, které na dlouhodobé časové ose dosadí za pár let do vedení státu a soudů mladé lidi, stejného sionistického vedení jako ve Francii a jinde na západě.

Ve válce existují skryté a tajné signalizace, které znají jen Židé. Ofenziva Domu Sion je vždy předznamenána vlnou antisemitismu, kterou paradoxně soudy pod kontrolou židů netrestají. A to je signál pro Židy, že pogromy jsou nablízku

Znovu musím zopakovat ono tajemství, které znají Židé jen pro sebe a nesdílí ho obvykle s nikým jiným. Pokaždé, když začnou útoky proti Židům, je to počátek válečné ofenzivy sionistů proti Židům, která bude mít pokaždé stejný průběh: Jako první začnou útoky proti Židům. Jako druhé začnou útoky proti Slovanům. Jako třetí začnou útoky proti všem jinověrcům. A jako čtvrtá trubka Apokalypsy zazní útok k zotročení všech ras a národů pod jediným řízením Domu Sion a Baalova stolce, který převezme vládu nad celou Zemí a tím prokáže vítězství a porážku Domu JHVH (Jahve /  Jehova / Yehuda).

Nancy Pelosi, šéfka amerického kongresu s vlaječkou LGBT v průvodu Gay Pride. Genderové řízení v mediální rovině.

Sionisté vždy postupují systematicky a likvidují nepřítele podle jeho nebezpečnosti. Největší první hrozbou pro sionisty jsou Židé sdružení pod Světovým židovským kongresem. Druhou největší hrozbou jsou Slované sdružení pod církví Krista a všemi jeho větvemi. Třetí největší hrozbou jsou všechna ostatní náboženství.

Proto je důležité sledovat, jak reagují Židé v Evropě a jaké procesy probíhají ve válce mezi židy a Židy. Podle jednotlivých útoků totiž uvidíme, kdo právě kde bojuje a jak pokračuje ofenzíva z jedné nebo z druhé strany.  Každopádně v zemí, kde Dům Sion je blízko k vítězství, se pokračuje v procesech řízení k autogenocidě národa. Rozvoj LGBTQ, pro-choice genderové politiky, změny pohlaví, drag kids, feminizace procesů řízení, genderová perestrojka atd. Největší hrozbou pro národy jsou tudíž procesy na 1. prioritě, o které se vede boj i v ČR. Zkrátka, procesy běží na nejvyšší obrátky a my se jenom nestačíme divit.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
JirKu
Návštěvník
JirKu

Ž jsou Ti , kteří se zaměřují jen na to, jak vydělat peníze a skrze toho ovládat lidi. Veškerá skutečná tvůrčí činnost je jim cizí a opakují jen procesy, které v minulosti vedly k cíli ( peněžnímu a mocesnkému). Dějiny se opakují už i kratkém běhu jednoho života. Nepřestanou, dokud nebudou mít úplně všechno. Jejich úsilí je vedeno pseudoagendou, která je v opozici ke všem přírodním zákonům, čili vše naopak, než by vedlo k prosperitě a evoluci. Tady je možná klíč. Jak došlo k jejich genetickému přeprogramování? Tyhle informace asi teprve čekají na objevení. Mezi Ž a ž je také vedena zastírací válka.

Iva
Návštěvník
Iva

Už je načase, aby mi někdo vysvětlil, co je Žid a žid. Ať je to kdokoliv, tak asi nečetli básničku od Jiřího Wolkera – Jak milionář ukradl Slunce. Kdo pak na ty zmrdy bude dělat? Mamon a moc je ovládnou a skončí sami v pekle.

Kamča
Návštěvník
Kamča

Žid je niekto, kto sa ako Žid narodil, etnicky. Je to vetva pochádzajúca od starých, skutočných Židov. Má to v génoch. Potom sú tu židia, ako veriaci. Na židovstvo iba konvertovali. Samozrejme, urobili to ich predkovia ešte v dávnej minulosti. Ale gény hovoria jasne. Nie sú to Židia. Mali by sme ich volať iba judaisti, ale tu v tomto prípade sa to nerobí, keďže dlhé storočia zmien vlády rôznych mocností, pogromy, úteky, otroctvo, spôsobili akúsi zmätočnú jednoliatosť daného problému. Najlepšie je to opísané v samom Starom zákone, keď Asýrsky kráľ Sargon II. odvliekol bohatých Židov z Izraelského kráľovstva do zajatia a na dobyté územie presťahoval rodiny iných národností, aby zlikvidoval čistotu židovskej rasy. Čo sa aj podarilo. V Judskom kráľovstve sa to nepodarilo. To bolo síce ovládnuté Nabuchodonozorom, ale ten nikdy nepresídľoval ľudí iných rás na ovládnuté územie. Po návrate z Babylónskej ríše sa Židia sústredili na Judské kráľovstvo, čím Severné izraelské kráľovstvo ostalo v zmätku. Územie bolo rozoklané v podstate až do obdobia vlády Rímskej ríše, kedy napokon sám Herodes Veľký získal vládu nad celým územím s požehnaním Rimanov. Odporúčam si prečítať niečo o období v rokoch 721 pred Kristom až do roku cca 400 pred Kristom. To je presne tá doba, kedy sa otvorila priepasť medzi Židom a židom. Najmä po príspevku hodnostára Ezdráša, ktorý celý problém uzákonil. Avšak, už Abrahám šíril judaizmus skoro ako kresťanstvo. Ba čo viac, ten s ním obchodoval. V tomto prípade však otázka: kto je Žid a žid, naberá celkom iný rozmer. Pretože Abrahám nešíril judaizmus iba medzi Židmi, ale znakom judaizmu bola obriezka. V porovnaní s kresťanstvom je to podobné. Tu je to krst a nie etnický pôvod. Preto hovorím, že otázku je nutné položiť z dvoch smerov a to po stránke genetickej línie od Abraháma, čo je rod kráľa Dávida a Ježiša. Následne po stránke teologickej, čo znamená konvertovanie na vieru. Koľko ľudí je potom geneticky tých vyvolených o ktorých hovorí Biblia? 🙂 Alebo je to vyvolenie o niečom úplne inom.

Dony
Návštěvník
Dony

Nekdo kdysi rekl , žid je převlečený demon.

Dony
Návštěvník
Dony

Slováci caputovou nezvolili , většina lidí ji nevolila , jen díky nedemokratickemu systému doatala hlasy od nevolicu.

Jája
Návštěvník
Jája

Volby jsou tajné a anonymní z toho důvodu, že hlasy nejdou zpětně zkontrolovat – prostě se odevzdá např. 256 328 hlasů pro KSČM, a někdo jich 29 651 vezme, a vymění za jiné. Jak to zpětně zkontrolujete? Manipuluje se už před volbami. To, že už před volbami prolínají zprávy, že bude těsný výsledek jen otevírá možnost manipulaci – nikdo se nediví, že vyhrála protistrana, vždyť to bylo těsné. Je to celé divadlo, kdy se nakonec veškerý nezdar svede na voliče, že špatně volili – z oběti se udělá viník. Na Slovensku, ale i jinde to probíhá podobně – západ nevyjímaje – vždyť to tam vzniklo.

Carlos IV
Návštěvník
Carlos IV

Pan VK ma velkou kliku ze tu uz neseda jista dama s nickem zaciniajicim na P. Ta by ho totiz ihned po zverejneni tohoto clanku narkla, ze od ni opisuje, protoze to o cem se v clanku pise ona uz zde vytrubovala hodne dlouho. Anebo taky ne – treba by ho i pochvalila !
Ovsem, jinak je to vsechno pravda a historie se pouze opakuje. Bohuzel.

Olívia Ovečková
Návštěvník
Olívia Ovečková

Zlatý kroužek v rypáku prasete je žena půvabná bez rozumu. (Kniha přísloví).

Micanut
Návštěvník
Micanut

Trump nerekl, aby se vratily do zemi sveho puvodu.

Trump rekl, aby se vratily do zemi sveho puvodu, tam aby ukazaly, jak je dokazi dostat ze s.r.a.c.e.k., ve kterych kazda z tech zemi je, a pak AT SE VRATI ZPET A MOHOU PAK KECAT DO VEDENI U.S.

Proc i VK prekrucuje originalni myslenku Trumpovo tweetu stejne jako MSM, bych rad dostal vysvetleno. Takhle nepresny je VK hodne casto, a zacina mi byt dost jasno, proc.

Protoze v jinych instancich dokaze dokumentovat i ty nejmensi detaily.

Nezapomente, ze jsem byl tady vubec prvni, ktery odhalil, co je Pozorovatelka zac, a verte, ze jsem dostaval “nafackovano” tehdy i of VK a admina. Pozorovatelka tehdy byla na vrcholu popularity i u vedeni Aeronetu, a ze me se snazili delat slunickare a clena kavarny…..rychle jsem je z toho omylu vyzvedl…

Podivejte; zadnej holocaust 2 nenastane. To jsou hole nesmysly. A pokud zaniknou nektere slovanske narody, nebude to nici jinou vinou nez jejich vlastni – diky jejich apatii, absolutni kolektivni/masove ztraty zakladnich dusevnich hodnot a jejich neustale upinani, vzhlizeni a srovavanii se k zapadu a se zapadem, dekadentnimu materialismu a totalne nepochopenemu principu svobody.

Ze zapadu prisel za celou jeho historii jen jeden pozitivni vzor – a ten opravdu stoji za to:

Prvni americka ustava, deklarace o nezavislosti a listina prav – a to bylo prave diky tomu, ze lide, tedy jejich kriticka 3,5% v podstate dostali plne zuby zvysujici se oprese z Anglie, a neco s tim udelali i pres hrozbu trestu smrti nejen jim, ale celym jejich rodinam. Anglicane se tehdy s nikym neparali.

Je totalnim paradoxem, ze v dnesni dobe, kdy je diky internetu temer neomezeny pristup k historickym, dokumentovanym pramenum a jejich studiim, ktere jeste pred dvema dekadami byly v podstate nedostupne, lide toho vedi jeste mene nez kdysi pred 40, 100, i 200 lety.

Pokud ovsem VK bude predkladat umyslne nekompletni informace se znalosti toho, ze znacny pocet zdejsich ctenaru necte a nebo nerozumi anglicky, pak si nemohou vytvorit tito ctenari pravdivy obraz, ktery by se zacal lisit od obraz, ktery zde maluje VK. Nedostanou totiz pravdivou informaci ani zde.

A s tim mam velky problem.

Bud predkladejte uplne informace pokazde, a nebo prestante tvrdit lidem bludy, pokud na to nemate, pane VK. Nesnasim lzivou propagandu od nikoho, at se nazyva kymkoliv.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Micanut
Dalo by se castecne souhlasit, ale problem je ten, ze Amici ‘rozesiraji’ cely svet uz hodne dlouho a maji na svedomi bezpocet dobyvacnych valek. Ty barevne zeny patri vsechny do zemi ‘sveho puvodu’, kam prinesla americka vojska tu svou opelichanou demokracii. Nechcete demokracii, tak my vam ji stejne udelame a basta! Zeme rozvratila, rozbombardovala, znicila infrastrukturu a zustaly po nich akorat hromady mrtvol a zmrzacenych lidi a lidi bez domova. Takze verdikt je – primarni vinik je USA. Kdyby US armada nenicila staty, nebylo by treba prijimat do USA lidi jinych kultur. Vetsina by radeji zustala doma.

Jája
Návštěvník
Jája

Nedávno mne napadla taková myšlenka. Vzpomněl jsem si při ní na starý český film Anton Špelec ostrostřelec. Tam Burian v jedné chvilce vykřikně že ČÍSAŘ PÁN JE VŮL – potom výrok upravil na císař pán je vůlé lidu zvolen. Prostě toho, kdo vládne se nesmí nijak urážet, zesměšňovat, zpochybňovat, jinak takového opovážlivce čeká trest. A kdo se nesmí dnes urážet, a co se nesmí zpochybňovat? No přece Židé, nebo židé, a nesmí se zpochybňovat holokaust. Druhá světová válka byla plánovaná dopředu, nebyl to akt nějakého náhlého pohnutí mysli. Ti, co ji plánovali se na ni připravili, a očekávali i následky. Němci byli jen těmi, kdo měl být tím nástrojem – obuškem, který se měl pro danou věc použít. A to hlavně pro jejich až slepou poslušnost – firer zavelí, a němci pochodují. A co ti, kteří to celé zorganizovali a naplánovali? Vytvořili si alibi, aby je nikdo s tou hrůzou a těmi miliony mrtvých a raněných ani ve snu nepodezříval – udělali ze sebe tu největší oběť, o které se nesmí ani pochybovat. Všímáte si, že postupují stále stejně i dnes? USA je zase takové druhé Německo – je to jen nástroj – obušek, klacek, kterým jsou jiní byti, ale důležitější je ruka, která tem obušek nebo klacek drží v ruce. Kdo to je?

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Vše co má se stát se stane. Okolí změníš pouze tím, že změníš sebe. Neztrázej zbytečně svou drahocenou energii nesmyslnými kroky. Pod vlivem marihuany viděl démona? Co to ku*va bylo za model, ten chci taky!

Bsmb
Návštěvník
Bsmb

tak , tak psal jsem tady lidem že mám 20 let zkušeností v tomto oboru a nazvali mě feťákem, jestli jsou všichni čtenáři AE takoví naivní blázinci, tak snaha pana VK, je v tomto případě zcela bezpředmětná, něco jak bělochovi vysvětlovat, že s Ariany nemají nic společného,. jen to, že jsou bílí 🙂 Peace . taky neznám žádný takový model. Naivita lidi, nezná mezí.

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Nikdy se nezavděčíš všem. Žijeme v dualitě. <3

r.m.
Návštěvník
r.m.

Vidět démona po trávě je nemožný, ledaže by mu do materiálu někdo přimíchal šupinky z muchomůrky červený a podoně. Tohle zvládne naopak velmi dobře několik dní na pervitinu beze spánku a doplňování tekutin.

gengar01
Návštěvník
gengar01

Zaujímalo by mne, jestli páchateľ po užití marihuany skutočne videl démona kolená krku obetí. Jak už vim, psychadelika odblokuju filtre v mozgu. Jaký máte na tohle názor a zaujíma mne i názor pána VK. A jeste na konec. Pro mne výhra Baala nebo JAHVEHO vyjde na stejno. Obidva tihle panové máji nejakej problém a ventiluji si ho na nás, lidstvu. Jsou i jina náboženstvi.

Svedok
Návštěvník
Svedok
oskar
Návštěvník
oskar

Dospěl jsem ke stejnému přesvědčení…že jsme uzpůsobeni pro život na Zemi svým mozkem, který zpracovává veškeré nám dostupné informace skrze naše smysly tak, jak má. Pokud však nastane chyba v mozku (úrazem, nemocí, geneticky, poškozené DNA), pak se může stát, že vidění našeho světa může být odlišné od toho našeho, dotyčný může totiž občas nahlédnout i za “oponu”. A takové zavíráme do ústavů a blázinců nebo to nedají a sami se zabijí. Když si poslechnete kvantové fyziky a jejich objevy, když se dovíte něco o Matrixu, když připustíte, že DNA je vlastně počítačový program mimo naše chápaní, když uslyšíte na vlastní uši zajímavé příběhy lidí, jimž zemřela blízká osoba…pak můžete dojít k poznatku, že žijete = hrajete PC hru na takové úrovni, kterou vám dnes žádný sebelepší počítač nikdy nenabídne 😉

Bsmb
Návštěvník
Bsmb

Neviděl, samořejmě, že né,. Marihuana není halucinogen. Musel by si vzít LSD nebo jiné psychotropní látky. Je to demonizovaní společností a hlavně očernění této léčivé byliny. Až budeš mít rakovinu, máš 2 možností. Nechat se usmažit radiací nebo užívat Fénixove slzy,. Můj kamarád vyléčil s rakoviny starého člověka, jeho vlastním léčivým konopím. Když užíváš marihuanu jako hulíč je to s 99% kvůli stresu a beznaději. Můžeš kdykoli přestat užívat tento lék, bez jakýchkoli vedlejších účinku. Nepožkozuje to žádnou část organismu. Přeji krásný den.

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Všechno je součástí satanského plánu

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

To ano, ale poslyšte, vojín Kefalín, čo Vy si predstavujetě pod takým pojmom “satanský plán” ?

max
Návštěvník
max

První budou umírat Židé, po nich Slované a Arabové, cílem sionistů je vyvolat válku civilizací!

Prvni a to uz po desetitisice let jsme 1. My Slovane a to z toho duvodu ze jako jedini stale odolavame podvolit se Zzidum.

Je jasne ze jsme nepritel cislo jedna protoze stojime v ceste a odtlacujeme od sebe tyto dva tabory Zzidu kteri si neuvedomuji ze slouzi stejnemu cili a bohu – satanovi, satana – stagnace ,degeneraci ,smrt . Chteji ovladnout a znicit lidstvo ,uvrhnout jej do svateho hrisneho biblickeho zapomeni , do zvireckosti semistkych sivaistickych zvirecich lidi
jejich kamuflaz kdy se vmysi do vsech ras a po te vyhladi nebo nechaji mysit z jinymi jako biblicky dobytek.
titmo krveprolitim siti sve bohy,svou nevedomost, svoji materialni podstatu byti bez ducha , bez svedomi , bez dharmy i karmy , bez pravdy a pravosti , cti , miru , slavy.

Chtonici jsou jako metastaze rakociny co zautoci , smisi se s silnym souperem , nebo vyhladi slabeho uplne, a po te s ukradenou identitou(jmeny ,jazykem, barvou pleti , genderu) odtahne na dalsi cil a ten stary se snazi opet vyhladit ,zdegenerovat jazyk , znicit mesta ,prirodu ,lidi aby upadli do zapomeni a nmeprislo se na chtonicke zlociny.

viz. z turko chazaru vznikli germani ( hermani v tetchlandu ) zemi obdrzelio od rimsko katolickych jezuitskych judaistickych chtoniku. po te samozrejme co vyhladili luzicke a polabske slovany! smichali se s nami a vybledli.
po te odtahli do anglie (anglo sasove) tam pri ww2 meli v planu pouzit nemce ( hitler marne navrhoval svym bratrum jedne krve planetarni vladu anglo sasu) proti slovanum a po tenemci udelaji praci tak je vyhladit .
Stalin zabranil vyhlazeni Zzidu i nemcu ale v prve rade SLOVANU.
A tak ted merklova naplnuje plan na dokonceni holokaustu nemcu a by se zapomelo na to co pisi .
Najednou nemci budou africane abudou bojovat rasisticky proti SLOVANUM a zbytku “bile chazarske evropu”

Arabove to same udelali z cernochy na severu . a pak se dostali az do spanelska , jizni ameriky .
anglicane pro zmenu do jizni afriky a ameriky ,australie …

takze zde vidime snahu zametat stopy ale v dnesni dobe se uz i toto stava ospravedlnenim nenavisti vudci bile evrope a v britskych novinach natvrdo ukazou obraz sultana z turecka hned vedle obrazu kralovny ktera je pokracovatelem rodu turku .

proto spojeni mezi tureckem a nemeckem a anglii
proto spojeni mezi saudi a brity a nemci
proto spojeni mezi saudi a turky
proto spojeni mezi chazarskymi vladci iranu a jejich sunitskymi bratry ovladanymi judaismem a zZidy
proto spojeni francie a vatikanskych jezuitu
proto spojeni spanelu a vatikanskych jezuitu
proto spojeni chazaru a banderovcu
proto spojeni pakistancu z saudi
proto spojeni americanu ze vsemi
proto izrael ovladajici americany
proto spojeni kapitalistu s komunisty
proto spojeni greeen eco teroristu z lgbt
proto spojeni vseho za oponou ale v popredi se tvarice jako jednotlive uskupeni

proto prtoze oni potrebuji ovladat , neovladnutelne zvirecke ego , chaldny kalkul bez idei a akce…jen kalkul
rovnice zde je – clovek je dobytek , buh je krvelacna stvutra ktere se musi obetovat krev a lide tedy musi konzumovat maso ( nebo telo a krev krista) . cim vetsi zverstva od kanibalismu po pedo trans uchylarny ,hladomory tim vice buh posili diky krvi obetovane v nasilnickych obradech. Oni veri ze kdyz prestanou sitit krvi a zabijet tak buh zemre a svet snim…..
moc nevedomi, ega , potopa ,smichani, nove zrozeni, zensky element , temnota to je to co oni nasleduji a propaguji …zvireckost jako darwinistickou prirozenost, hrisnost jako biblickou lzivou teorii. Pro ne je mir kdyz jim nikdo nebrani vrazdit ,konzumovat a nicit . pro nas je mir kdyz je zivot v harmonii bez nasili ,agrese a smeruje k poznani ducha , peci o rodinu , krajinu a prospech celku

jak hmota nahradi lidem ducha – matrici spojujici nas s nekonecnym svetlem poznani – 3 principu tak je konec

Max
Návštěvník
Max

Pro 2 negativni komentare:
Neakceptovatelnost existence druhe sily resp. sily nebes – muzske (moudrost kultury rodu) a sily treti ktera vznika srazkou dvou predchozich pri krestu a po te je od sebe oddeli aby dele neutocili a tim vznika prostor pro prazdnotu tvoreni,mir ,svoboda je duvod svaru.

V islamu si “muz” neuvedomuje svoji zenskou podstatu sidlici v nevedomi a chova se tedy jak zena a je posedli rozenim ,znasilnovanim,expanzi , domniva se ze zrozeni i smrt je v jeho rukou(jako v pripade matky majici plne pravo vlastnit zivot ditete)
Islam zenskost neakceptuje a tudiz se muzsky pol chova jako nevedoma zena.

Judaismus jde po rodove linii zeny coz je ten samy pripad a jeste horsi.

Antikrestanstvi biblicke je tez dominace “muze”

Muzska Dominace bez moudrosti je zenskou dominaci bez lasky…

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Podle mě takle :
“První budou umírat Židé, po nich Arabové a Slované …”
Apokalypsu nikdo nezastaví, ale my Slované to odneseme nejméně¨.
Karma národů a ras je víceméně jasná … <3

Slovan
Návštěvník
Slovan

Docela reálný a logický fakt.

Ruprecht
Návštěvník
Ruprecht

PÍŠETE NEUVĚŘITELNÉ S-L-Á-T-A-N-I-N-Y. Divím se, že jste do toho nezamíchal i UFOuny.
Takže čistě pro Vás. Ostatním co mají za sebou ZéDéŠku je to naprosto jasné. GERMÁNSKÉ KMENY K NÁM PŘIŠLY ZE SEVERU EVROPY a NEMĚLY NIKDY NIC SPOLEČNÉHO S ASIÍ !!! A opačně CHAZAŘI, mají co do činění s jižní ASIÍ a NIKDY ANI NEPÁCHLI NA SEVER EVROPY !!! JASNÉ ?!?!! TAKŽE celá Vaše konstrukce o tom, kdo je s kým příbuzný P-A-D-Á !!
Přečtěte si alespoň Wikipedii, než tu začnete zase prášit píčoviny.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Germ%C3%A1ni
https://cs.wikipedia.org/wiki/Chazarsk%C3%A1_%C5%99%C3%AD%C5%A1e

Max
Návštěvník
Max

Vitejte na ceste objektivniho a ktitickrho badani. Jde videt ze jste se zatim z bodu mrazu nepohlo vy jedno invididuum s pomocnou skolou a wikipedii majici koreny sudeto nemcu.

Germani original Herman of boha Herma. Teutchland od jmena Teut.
V nasem jaxyce němec tedy ten kdo je hluchy k prastaremu puvodnimu vedskemu jazyku ktereho jsme si na rozdil od nemcu zachovali u nas 25% a v rusku 35% diky tomu zr sme se vyhli islamizaci a arabizaci.

Nemec je hluchy a proto neumi mluvit.
Mluvi ve frazich a nova slova nemuze vytvaret. Poezie je presmycka slov noc vic.
Anglicani pouzivaji 2 pady a rody neumi pouzivat vubec.
My jsme si zachovaly 7 z puvodnich 8 az 9 padu a diky korenu slova na tomto zaklade dokazeme vyvyjet nova a rozumime jim.

Navic nase slova dokazi jit do ruznych urovni vedomi stim jak je vykresavame ,recitujeme ,vibrujeme.

Maly priklad pro nevedomce a negramotne hebrejdko chazarsko latino germansko saske rabi.
Rod – gender
Rodina – family
Porod – birth
Narod – nation
Priroda – nature
Hrobar – undertaker

Vsimnete si korene RO davajici smysl od pocatku do konce kolobehu zivota.
Kdepak anglicani ci nemci ,frankove s puvodem v Evrope…..

Ano i sever evropy germani vyhladili

Dony
Návštěvník
Dony

Wikipedii? Tam může psát každý 😀

BigBoss
Návštěvník
BigBoss

Wikipedie říkáš? A co tam píšou o 10.000 let staré slovanské studně u Pardubic?

Balt
Návštěvník
Balt

Takový blábol jsem už dlouho nečetl