ČSSD zešílela: Začátek sjezdu byl zahájen hymnou Evropské unie Óda na radost...

ČSSD zešílela: Začátek sjezdu byl zahájen hymnou Evropské unie Óda na radost a celý sál se postavil do pozoru a čučel na pódium s vlajkou EU! Hans Hamaczek povede svoji stranu do eurovoleb jako lídr evropské strany, která nechce mít nic společného s českým národem a vlastenectvím, protože na českou vlajku a hymnu kálí pes! A nápad přejmenovat ČSSD na SD jako Sicherheitsdienst k tomu pasuje skvěle!

ČSSD zešílela: Začátek sjezdu byl zahájen hymnou Evropské unie Óda na radost a celý sál se postavil do pozoru a čučel na pódium s vlajkou EU! Hans Hamaczek povede svoji stranu do eurovoleb jako lídr evropské strany, která nechce mít nic společného s českým národem a vlastenectvím, protože na českou vlajku a hymnu kálí pes! A nápad přejmenovat ČSSD na SD jako Sicherheitsdienst k tomu pasuje skvěle!

Jak už jsem několikrát v poslední době zmiňoval, procesy se dramaticky urychlují. Zdá se, že není čas na salámové a pomalé metody nasunování Nové Evropy, všechno najednou probíhá urychleně, otevřeně, bez skrupulí. Nikdo už si ani nehraje na argumenty, poskytovatelé emailových služeb selektivně mažou a nedoručují emaily, pokud obsahují ideologicky závadové odkazy na servery alternativy, Rusko testuje systém odpojení od světového internetu a vytvoření izolovaného Runetu, USA odstoupily od smlouvy INF a stejně tak Rusko a začíná horečné zbrojení. Brusel se už ani nepřetvařuje a zakazuje Česku kontrolovat otrávené polské maso, protože chce, aby co nejvíce českých občanů konzumovalo co nejvíce odpadu, který Evropa vyprodukuje.

Počátek sjezdu ČSSD: Vlajka EU, evropská hymna a celý sál v pozoru.

A v této situaci přichází volební sjezd ČSSD. A ten ještě ani nezačal a už je z toho skandál. Na veřejnost unikla fotografie a informace, že volební sjezd ČSSD byl zahájen hymnou Evropské unie Óda na radost a celý sál se postavil do pozoru, zatímco na pódiu se najednou objevila rozvinutá vlajka Evropské unie. Česká vlajka nikde, že by alespoň byla rozvinut vedle té evropské, ale ne, nic takového. Tedy ano, vlajka ČR byla na stojanu v rohu pódia vedle stolečku, kde seděli Hamáček s Onderkou. Člen pražského Aspen Institutu Jan Hamáček tak vyslal symbol a zavelel k tzv. “junkerizaci” sociální demokracie. Právě Jean-Claude Juncker už před lety prohlásil, že národní strany by měly přestat myslet národně a měly by naopak začít myslet evropsky. Jak se zdá, ČSSD si to vzala k srdci.

Hamáčkova ČSSD se pomalu mění na neoliberální evropskou stranu

Nedovedu si představit, kdyby takto začala sjezd jakékoliv jiné strany. Ten řev médií, který by se snesl, to si ani nedovedu představit. Jenže v případě vládní ČSSD je ticho po pěšině. Předpokládám, že se brzy objeví video z této epizody na sjezdu, jakmile bude k dispozici, doplním ho do tohoto článku. Před dvěma týdny přitom Jan Hamáček šokoval dalším krokem, když navrhl změnit název ČSSD na SD, tedy na Sociální Demokracii. Jenže zkratka SD má v české historii tragické a hrozivé konotace, protože to byla zkratka nacistické tajné služby Sicherheitsdienst, jejímž generálem a velitelem byl Reinhard Heydrich. SD fungovala jako kontrarozvědka III. Říše a infiltrovala odbojové skupiny a prováděla rozkladnou činnost proti odbojovým hnutím v Evropě. A takto by se nově měla jmenovat ČSSD. Hans Hamaczek se prostě překonává.

Jan Hamáček a Roman Onderka.

Jenže vrcholnou korunu sjezdu nasadil bývalý předseda ČSSD a současný prezident Miloš Zeman, když straníkům na sjezdu řekl, že dělají dobrou práci ve vládě Andreje Babiše, a že nemají věřit průzkumovým agenturám, které prorokují ČSSD ve volbách 5 až 12% hlasů ve smyslu toho, že ČSSD získá hlasů mnohem více. Co je zarážející, že podle informací to Miloše Zemana vůbec nezarazilo, že sjezd začal evropskou hymnou, a že na pódiu strašila šmůzová vlajka Evropské unie, zatímco ta česká úplně chyběla.

Mnoho lidí se ptá, co se to děje s Milošem Zemanem, ale začínám se přiklánět k názoru, že Miloš Zeman se prostě ve druhém funkčním mandátu začíná projevovat, jaké hodnoty opravdu zastává, tedy bez politického a mediálního kalkulu. Na straně druhé ale měl Miloš Zeman dobré poznámky, když upozornil ČSSD, že podporuje různé LGBT menšiny a Prague Pride průvody na úkor většiny. Tento bod Zemanova projevu byl nejlepší.

Likvidace a destrukce ČSSD jako volební program vedení strany?

Začínám mít podivný pocit, jestli Jan Hamáček a jeho tým nemá ve skutečnosti za úkol ČSSD z české politické scény úplně odstranit. Nebylo by to poprvé, kdy se něco takového děje. Cílem globalistů je rozbití národních států a to nejde bez rozkladu a likvidace národních stran, těch tradičně ukotvených zejména. Samozřejmě, že může jít prostě o práci diletantů, kteří tomu fakt věří, že když zahrají Ódu na radost místo Kde domov můj a vyvěsí evropskou vlajku, že jim to pomůže ve volbách a upevnit voliče, ale ve skutečnosti takový bizár by znamenal, že celé vedení ČSSD je složené z naprosto tupých diletantů, kteří nevědí, co dělají, a tomu prostě odmítám věřit. Na to jsou v politice až moc dlouhou a vědí, jací jsou voliči a jak budou reagovat. Tohle opravdu začíná mít náboj řízené a promyšlené destrukce ČSSD ze shora, přímo vedením strany.

Miloš Zeman během projevu.

Krizový manažer by nikdy nedopustil takové kroky jako změny názvu strany na SD, protože značka ČSSD je snad jedna z mála věcí, která stále táhne a ponechává si svoji hodnotu u levicových voličů, i když jich kvapem ubývá. Spekuluje se, že Hamáček chce název strany zkrátit i proto, aby z názvu vypadlo slovo “Česká”, protože Hamáček chce stranu etablovat jako neoliberálně-sociální evropskou stranu, která bude prosazovat evropskou politiku nad politikou českou. Odstranění zmínky o Česku se tak jeví jako nezbytnost.

Další tragédií je ale ono klasické pjakinovské, že nejsou kádry. ČSSD se to týká více než kterékoliv jiné strany. Není tam nikdo, kdo by Hamáčkovi odporoval v jeho destrukci a likvidaci ČSSD a posunu k evropské neoliberální straně. Tohle prostě představuje naprostý lapsus, ti lidé tam sedí a nedokáží se postavit na odpor, jako kdyby si v pádu a destrukci ČSSD libovali. Až člověka napadne, jestli jim za destrukci ČSSD někdo něco někde neslíbil. Protože ta likvidace ČSSD je do očí bijící a nejvíce do těch očí bije Miloš Zeman, který tomu nasazuje korunu.

Všechny národní a tradiční strany mají být podle Kalergiho doktríny zničeny, zůstanou jen globalizované partaje

Ne scéně tak zůstanou jen globalizované strany jako Hnutí ANO, Piráti a zbytek stran bude v katastrofálním útlumu, sestupu anebo izolaci, což čeká SPD, stejně jako AfD tady v Německu. Sionisté nechají fungovat tyto strany jako tlakové ventily ve společnosti, ale s těmito stranami nikdy ty velké globalistické strany nebudou mít dovoleno spolupracovat. Víte, co se stalo, když Babiš uvažoval o koalici s SPD? Angela Merkel mu zavolala na Úřad vlády, že nesmí s Okamurou uzavřít koalici a bylo vymalováno. Ve stejné situaci je i AfD. Může mít stokrát kvalitní návrhy, ale nikdo se s ní nebaví a hlavní partaje ji izolují. A ta izolace je jako stigma. Rozhodně to není něco, co by se časem podalo, ta izolace je programově ukotvená v globalizaci.

Miloš Zeman po skončení projevu.

Sionisté vědí, že určití část veřejnosti nikdy nepřistoupí na Kalergiho doktrínu, mísení ras a genů, multikulti, inkluzi a rozklad národních států. Proto umožňují vznik různých stran, řízených opozic, které nejprve přitáhnou voliče na úderné sliby, např. na vystoupení z Evropské unie, ale když se strany dostanou do parlamentu, najednou začnou měnit narativ, z vystupování z EU se najednou stává reforma EU, strany se těší do evropských voleb, kam chtějí kandidovat, o vystupování z NATO se mlčí a dokonce někteří varují před proruskými dezinformacemi anebo čínskými telefony Huawei a chválí práci čučkařů z NÚKIBu. Argumenty přitom mají logiku, že hlavou se nedá zeď prorazit a pro vystoupení z EU nejsou ve sněmovně hlasy. Jenže reforma EU a kandidátky do eurovoleb už jsou problém.

Hrozba transformace alternativních stran do řízených opozic s úkolem tlakového ventilu ve společnosti

Představte si, že by pan VK oznámil, že jde kandidovat do EU a chce reformovat EU zevnitř. To by bylo řevu a křiku o pokrytectví. A ten řev by byl správný a zasloužený. Pokud bojujete proti nacistům, nemůžete vstoupit do SS a snažit se o reformu Říše zevnitř. To je úplně na hlavu. Jenže jak už jsem napsal, sionisté skutečnou alternativu do parlamentu nikdy nepustí. Kdyby hrozilo, že se tam dostane někdo takový, shodí narychlo servery Statistického úřadu, provedou úpravy hlasů a zařídí požadovaný výsledek. Nebylo by to poprvé, pan Kalousek a jeho zázračných 10 tisíc hlasů z ciziny, které se objevily po nahození zkolabovaného serveru ČSÚ během posledních voleb do parlamentu, jsou klasickou kouřící pistolí v místnosti, o které se nemluví. Bez TOP09 by Babiš měl ve sněmovně dost přepočtových mandátů na vládnutí pouze s komunisty, bez ČSSD. A to se nesmělo stát.

AfD založila frakci své strany určenou pro Židy.

Všechno, co vidíte v české politice, jsou pouze stíny procesů v zákulisí. Genocida národa, trávení lidí zkaženým jídlem, likvidace a konec zdravotního pojistného hrazeného státem pro státní pojištěnce, přesun pojistného na pracující, živnostníky a hlavně ty, kteří mají nejnižší příjmy, kterých se zvýšení zdravotního pojistného dotkne nejvíce. Nevěřte tomu, že 4 miliony produktivních osob utáhnou 6 milionů státních pojištěnců. To je nesmysl. Bude to tak, že lide si budou sami muset nejprve připlácet na zdravotní pojištění nějaké procento, důchodci, nezaměstnaní, školáci a jejich rodiče, a postupně se procento bude zvyšovat, až jednoho dne žádní státní pojištěnci nebudou, důchodci i nezaměstnaní si budou zdravotní platit celé sami. Proto i ČSSD už nezdraví sjezd českou hymnou a českou vlajkou, protože genocida národa je politicky indukovaný proces z vyšších procesů řízení na této planetě.

Více o této kauze, o reformě zdravotního pojištění a o dalších událostech tohoto týdne probereme dnes od 19:00 hodin na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY