COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku,...

COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky onemocnění Covid-19 a důrazně upozorňuje, že testy neumí potvrdit nebo vyloučit onemocnění, slouží jenom pro klinickou referenci! Výrobce upozorňuje, že nejde o diagnostický přípravek k určení onemocnění, ale pouze o referenční nástroj pro určení rodin virů SARS všech druhů, testovací sada totiž označuje pozitivně i lidi s kmenem SARS-Urbani z roku 2003, kterým může být světová populace již dávno promořena!

COVID-1984: Příbalový leták antigenních testů, se kterými se celoplošně testuje na Slovensku, obsahuje zarážející nesrovnalost! Jihokorejský výrobce SD Biosensor totiž v letáku upozorňuje, že testy jsou určeny pouze pro pacienty s prokazatelnými příznaky onemocnění Covid-19 a důrazně upozorňuje, že testy neumí potvrdit nebo vyloučit onemocnění, slouží jenom pro klinickou referenci! Výrobce upozorňuje, že nejde o diagnostický přípravek k určení onemocnění, ale pouze o referenční nástroj pro určení rodin virů SARS všech druhů, testovací sada totiž označuje pozitivně i lidi s kmenem SARS-Urbani z roku 2003, kterým může být světová populace již dávno promořena!

Pomalu se začíná zdát, že Slovensko se nechtěně stává centrem veškerého světové dění okolo virové hysterie, která zachvacuje celosvětová média. Postupně se začíná ukazovat, že na Slovensku došlo k mohutnému spiknutí vládních špiček ve spolupráci s nadnárodním farmaceutickým průmyslem a jeho obrovskou lobby. A protože taková operace se nedá zvládnout bez chyb, tak ty chyby se kumulují a postupně unikají na veřejnost neuvěřitelné informace, ze kterých se doslova tají dech. Přesto se však objevila jedna pozitivní zpráva, protože po uveřejnění našeho článku a právní analýzy [1] našeho právníka o kauze ve slovenské pekárně v Prievidzi došlo k náhlému obratu.

Tam totiž šéfové provozu de facto vyhrožovali zaměstnancům vyhazovem, pokud se nezúčastní celoplošného testování, ale vedení pekáren se náhle zaměstnancům omluvilo, došlo prý kvůli zmatkům k unáhlení některých vedoucích pracovníků a jejich horlivost vedla ke vzniku zmíněného papíru. Pekárny se tak od zmíněného pamfletu, který byl v rozporu s právem, distancovaly a zaměstnancům se omluvily [2]. Jenže, kauza vzbudila pozornost a do redakce se nám ozval člověk, který nám zaslal oskenovaný příbalový leták antigenních testů od firmy SD Biosensor, kterými se právě teď masově a plošně testuje na Slovensku.

Na Slovensku se testují zdraví lidé pomocí testů, které se nesmí podle příbalového letáku od výrobce testů používat na bezpříznakové lidi

Příbalový leták ve slovenštině je doslova pěstí do obličeje pro někoho, kdo žije v naivní představě, že se půjde otestovat a dozví se, jestli má SARS-Cov-2 virus, anebo nemá. Ve skutečnosti máte šanci, že se to nikdy nedozvíte, protože příbalový leták vás vyvede z omylu a podle názoru našeho právníka je to ochrana firmy SD Biosensor před žalobami, že jejich test nefunguje tak, jak se očekává. Přímo výrobce totiž hned v úvodu příbalového letáku uvádí následující větu: “Tento test je určen iba zdravotnickym pracovníkom a laboratóriám a používa sa so zámerom včasnej diagnostiky viru SARS-Cov-2 u pacientov s klinickými symptómami infekcie SARS-Cov-2.”

Náhled příbalového letáku

A tyto symptomy, tedy příznaky, vypisuje příbalový leták o pár vět předtím, jako jsou horečka, kašel, zrychlené dýchání, resp. hyperventilace a také dýchavičnost. Ano, všichni, kdo použijí antigenní testy, musí mít příznaky, aby na ně test fungoval. Bez příznaků jako je horečka nebo kašel prostě člověk nemá potřebné antigeny v těle a test prostě ohlásí, že výsledek je negativní i u člověka, který třeba SARS-Cov-2 v sobě opravdu má, ale nemá vytvořené potřebné antigeny, protože u něho nepropukly příznaky, takže se antigeny ani nemohly v těle vytvořit. Jinými slovy, na Slovensku se testují zdraví lidé, kteří paradoxně mohou virus SARS-Cov-2 mít, ale nijak se u nich neprojevuje, nemají horečky a ani kašel, ale tyto antigenní testy je označí za negativní, protože jejich těla nemají vytvořené antigeny, které jsou produktem zápalu, infekce a odezvy organismu.

Příbalový leták odhaluje, že testy používané na Slovensku neumí rozlišovat mezi jednotlivými kmeny rodiny SARS, takže testy hlásí pozitivitu i na vir SARS-Urbani z roku 2003

Antigeny vznikají ve chvíli, kdy lidské tělo spustí aktivní odezvu proti viru, organismus začne zvyšovat tělesnou teplotu, tím vzniká horečka, dochází ke zduření sliznice v krku, tělo se začne zbavovat koronavirů v podobě hlenů vykašlávaných z krku a celé tělo se zaplaví antigeny, které toto spustily. Jinými slovy, aby antigenní testy fungovaly, člověk musí splňovat dvě podmínky: 1) Musí mít v sobě koronavirus z rodiny SARS a za 2) Musí mít příznaky nemoci jako je horečka, kašel, hyperventilace, dýchavičnost. Pokud jedno z tohoto pacient nemá, testy společnosti SD-Biosensor nebudou fungovat a budou lidi označovat za negativní, což je vysoce nebezpečné a je to hazard s důvěrou veřejnosti v samotné testování. A to není všechno!

V tabulce vidíte, že kmen SARS-Urbani test vyhodnocuje jako pozitivní test na SARS-Cov-2

V příbalovém letáku je k dispozici laboratorní tabulka, na které viry a patogeny test reaguje nezávisle na tom, jestli člověk má SARS-Cov-2 nebo nemá. Tabulka odhaluje, že tyto testy od firmy SD Biosensor označují vzorek pozitivně, pokud obsahuje kmen viru SARS-Urbani, což je kmen viru SARS-Cov-1 izolovaný již v roce 2003 během epidemie SARS. Tehdy byly izolovány 2 kmeny SARS nazvané Tor2 a Urbani [3]. První byl izolován v Kanadě, druhý v Asii pracovníkem CDC. Kmen SARS-Urbani se stal referenčním izolátem.

A to je největší průser a šok, protože o tomto se dosud nikde v médiích nemluvilo. Tyto testy určené na SARS-Cov-2 vás tedy označí za pozitivního i tehdy, pokud v těle máte virus SARS-Urbani z roku 2003, kterým je podle informací dnes promořena celosvětová populace, protože původní epidemie SARS v podstatě fungovala pouze na asijské obyvatelstvo, západní civilizace SARS prakticky nenapadl, ale pozor, to neznamená, že SARS kmen už nemá celá západní populace, protože od roku 2003 uběhlo již 17 let. Promoření civilizace kmenem SARS-Urbani tak bude obrovské, že si to ani nedovedeme představit.

Pozitivně otestovaní lidé mohou mít jenom 18 let starý SARS z roku 2002, negativně otestovaní lidé mohou mít i SARS-Cov-2, jenže nemají příznaky a bez příznaků testy nefungují, chybí totiž antigeny z nemocného těla

A právě na tento kmen SARS-Urbani z roku 2003 reagují testy firmy SD-Biosensor pozitivně. Jenže, lidé s tímto kmenem SARS logicky nemají žádné příznaky, protože tento kmen SARS-Urbani už mohou mít v těle dlouhá léta a logicky jim nezpůsobuje žádné příznaky. Takže, v praxi to potom funguje tak, že člověk jde na antigenní test, který určí člověka, že je negativní.

Ale pokud má nějaké respirační onemocnění, jako je chřipka, potom do těla se dostávají antigeny, které obsahují i kmeny SARS-Urbani, takže antigenní test to vyhodnotí jako pozitivní test na SARS-Cov-2. A to prostě kvůli tomu, že testovací sada od firmy SD-Biosensor podle tabulky z příbalového letáku neumí rozlišovat mezi SARS-Urbani z roku 2003 a mezi SARS-Cov-2 z roku 2019. Obojí totiž pochází z rodiny SARS a rozdíl mezi oběma kmeny je tak malý a nepatrný, že antigenní test nedokáže poznat rozdíl. A teď se nabízí otázka: Jak lze věřit testu, který neumí rozlišovat mezi SARS-Cov-1 z roku 2003 a SARS-Cov-2 z roku 2019?

Upozornění z příbalového letáku

A přesně na toto dává SD-Biosensor odpověď na konci příbalového letáku, kde je uvedeno, že pozitivní výsledky by se vždy měly vyhodnocovat v porovnání s klinickou historií pacienta a s jinými dostupnými údaji. Leták rovněž v úvodu upozorňuje, že pozitivní výsledek testu je třeba ověřit dalším testem, pro potvrzení nákazy. V konečném důsledku tak platí, že na Slovensku se bude plošně testovat způsobem, že negativně otestovaní lidé budou možná ve skutečnosti pozitivní, protože nemají žádné příznaky, žádnou horečku, nemají tudíž antigeny v těle, a proto test na ně nemůže fungovat.

A současně platí, že pozitivně otestovaní lidé vůbec Covid-19 nemají, ale antigenní test ve spojení se sezonní chřipkou, které teď začínají, objeví ve vzorku přítomnost viru SARS-Urbani z předchozí pandemie SARS z let 2002 až 2004. Skutečné potvrzení toho, že máte SARS-Cov-2, vám dokáže dát podle všeho jen PCR test, ale ani tomu nemůžete moc věřit, protože ani americká CDC dodnes nedisponuje z terénu izolovaným kmenem SARS-Cov-2, jak jsme přinesli tuto zásadní informaci v nedávném zpravodajském článku zde.

Celoplošné testování na Slovensku, které bude pouze vyhozením peněz daňových poplatníků z okna, ale pod oknem je bude sbírat firmička z Trnavy… a to se vyplatí!

Takže, pokud ani CDC dosud nedisponuje virovými izoláty SARS-Cov-2 z terénu, jak by potom mohly existovat spolehlivé a seriózní testy, když všechny vzorky koronaviru, které se dnes zkoumají, byly vyrobeny v laboratoři? Proč se dosud CDC nepodařilo SARS-Cov-2 izolovat ze vzorků z terénu? V roce 2003 se jim podařilo izolovat SARS-Cov-1 z terénu, dostal název SARS-Urbani, ale tady už trvá údajná pandemie skoro celý rok a virový izolát pořád nikde.

A potom dostanete do ruky příbalový leták testu na koronavirus a v něm se dočtete, že pozitivně testuje i vzorky, které obsahují virový kmen SARS-Urbani z roku 2003, tedy virový izolát z pandemie SARS, která vypukla už před 18 lety. Pohled do této problematiky vnesl přímo slovenský premiér Igor Matovič ve videu níže. Pokud máte IQ vyšší než 90, neopovažujte se video spustit, jinak utrpíte poškození kognitivních mozkových funkcí, prostě to nepoberete. Negativní neznamená negativní!

Takže, na Slovensku se budou plošně testovat, ale nakonec zjistí, že testy dále budou i po Vánocích a po Novém roce označovat lidi za nakažené, protože testy budou pořád odhalovat lidi, kteří v sobě mají viry z rodiny SARS, ale už zdaleka není jasné, jaký model SARS a z jakého roku. Přímo výrobce SD-Biosensor to jasně potvrzuje i ve svém příbalovém letáku. Pokud jste negativní, možná je to kvůli tomu, že virus SARS máte, ale jste rezistentní.  Pokud jste pozitivní, možná SARS máte, ale dostali jste jen chřipku, která uvolnila antigeny SARS-Cov-1 z roku 2003. Jedno je však jisté, že na těchto neprůkazných testech se pořádně napakuje jedna maličká firmička z Trnavy [3]. A to se někomu sakra vyplatí.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 61% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lex talionis
Návštěvník
Lex talionis

1 – žiadna pekáreň sa v Prievidzi nikomu neospravedlňovala
2 – hrdinovia aj tak išli na testovanie, lebo nariadenie vlády neumožnilo netestovaným a pozitívne testovaným chodiť do zamestnania, takže klamstvá okolo “Prievidzkej pekárne” boli zbytočné
3 – prejavila sa typická Slovenská povaha – všetci chceli bojkotovať testovanie a nakoniec bola účasť vyššia ako 3,6 milióna. Keby všetci tí tupci nešli na testovanie – to by len bolo tóčo. Zastal by priemysel, obchody, nemocnice, pošty, doprava, polícia, armáda. Celá republika. Potom by musel Igorko dokazovať aký premiér je.

Ale holt – my sme Slováci, ktorí ohnú chrbát a dajú si naložiť a ešte poďakujú. Keby nás chcel Matovič strieľať, tak si každý z tých 3,6 milióna debilov kúpi náboj ktorým ho zastrelia a pred smrťou mu ešte odkáže celý majetok.

Petra
Návštěvník
Petra

Snažím se zjistit, čím je napuštěna ta tyčinka, co se strká do nosu. Mě to pálilo jako čert. Po zasunutí hodně, asi tak 15 minut, pak několik hodin mnohem méně.

aamater
Návštěvník
aamater

Neuveriteľné, to ako vážne? Tak potom o čo išlo pri tomto celoplošnom testovaní vlastne na Slovensku? Že by iba o kšeft toho zlodeja a plagiátora Mat_oviča a jeho suity?

Alidos
Návštěvník
Alidos

A ještě jednou zajímavá fakta o úmrtích v ČR
v časové ose:. https://www.czso.cz/csu/czso/obypz_cr#.X5mrSppkgMs.facebook

Alidos
Návštěvník
Alidos

Jenom něco o izolování viru- zajímavá fakta.
https://www.petice.com/a/278951

vivic
Návštěvník
vivic

Kdo si to přečte pořádně, tak zjistí, že ten test je ale více jak 8000-krát citlivější na SARS-Cov-2 než na SARS Urbani. A to že tam tu informaci dali, je spíš bod pro ně …
Ano, pokud by člověk byl opravdu masivně infikován SARS Urbani, možná by vyšel slabě pozitivní. Je to podobné, jako když někdo sní pekáč makovejch buchet a vyjde mu slabě pozitivní test na opiáty …. ale pořád mnohonásobně míň než když si šlehne dávku heroinu.

klasik neklasicky
Návštěvník
klasik neklasicky

Ten jeho kamarád, co to šlo přes to dlužící s.r.o., musí být ožralý ještě teď. Kšeft života. Nebo se začíná klepat strachem….

Andrej
Návštěvník
Andrej

Konečne inteligentný nazor na celoplošné testovanie od pána Chmelára: čo si to ten šmejd Matovič dovoluje ?:

https://www.youtube.com/watch?v=gzn5oUYBfr8&

josef
Návštěvník
josef

BINGO VK !

Kolemjdouci
Návštěvník
Kolemjdouci

Dnes je statni svatek. Kdekdo ma potrebu pronaset nejaka moudra. Ne vazeni, tento narod SE POSRAL. Bohuzel, nasi predci by zaplakali. Dekuji Bohu, ze muj deda – clen Svobodovy armady – se tohohle nedozil, asi by sel na pudu hledat flintu. Premier STBak promlouva k narodu, obejmete manzelku a zustante doma. Jinymi slovy, ovce zustante v depresi a v ohrade. Vcera hadry na hubu, dnes zakaz vychazeni. Co bude dal… koncentraky pro neposlusne? Uz se proboha vzpamatujme, totalita se nam zhmotnuje pred ocima. Na Slovensku obrovsky skandal s testy, cela akce plosneho testovani je megapodvod – a tam se nenajde vetsi skupina politiku, pravniku, soudcu, ktera by podala na Matovice zalobu? Prezidentka ma pochybnosti… je ujeta??? Proc nekona, kdyz ma pochybnosti? Hlavne, aby nahubek barevne ladil s robou a lodickama. Tohle je tragedie obou nasich narodu, posledni sance je, ze 17.11. uz toho budou mit plne zuby i ovcani a zacne se vice protestovat. Ne tisice lidi, statisice, milion v Praze. Z toho by se vlada podelala strachy, bohuzel v tomto jsem prilis velky optimista. Jedina nadeje je mozna znovuzvoleni Trumpa. Ten vyhlasil, ze po volbach uz o covidu moc neuslysime. Citace: ALL THE FAKE NEWS MEDIA WANTS TO TALK ABOUT IS COVID, COVID, COVID. ON NOVEMBER 4th, YOU WON’T BE HEARING SO MUCH ABOUT IT ANYMORE. WE ARE ROUNDING THE TURN!!!

Hmm
Návštěvník
Hmm

…Viděli jsme, že petice,demošky,protesty NIC MOC NEŘEŠÍ ! Ano, tisíce lidí v ulicích,zažehnout organizovaný POCHOD ZA SVOBODU (možná lepší než demo a protesty na náměstích, aby nás zavřeli opět do ohrady) a poté obklíčit poslaneckou sněmovnu,úřad vlády a nechat je vyhladovět do doby,než začnou jednat o úřednické vládě složené z občanů. JEDNA Z MOŽNÝCH CEST KE SVOBODĚ bez většího násilí, zvyš. nátlaku,represí atd.

rytier
Návštěvník
rytier

“tam se nenajde vetsi skupina politiku, pravniku, soudcu, ktera by podala na Matovice zalobu? ”
Kamo, vsetci su na jednej lodi.
Nie je koalice a opozice. Vsetci su spolu.
Ako som v jednom texte cital – volby su o tom, ktore kridlo maafiie vyhraje.

Jednoducho – ozval sa fizzo teplegrini, kviska….hocikto ze su potrebne predcasne volby pretoze sa tu oyebava narod? Nie. Nic. Oni vsetci vedia o co ide a kto dal objednavku.
Slovensko je nesvojpravna krajina, este aj plyn sme tlacili Ukr, ked nas Amici (za fizza) zatlacili (fizzo s Jatsom tocili ventil…taka foto, mozno pamatate).
Cesko je tiez svojim sposobom nesvojpravne ked mate stbaka premiera a xidovsku kliku snad vsade.