Coronavirus má účinnost nakažlivosti 83% v populaci a míru úmrtnosti 15% ze...

Coronavirus má účinnost nakažlivosti 83% v populaci a míru úmrtnosti 15% ze skupiny nakažených osob! Výbušné parametry odhalila první odborná vědecká studie lékařů a virologů publikovaná na uznávaném vědeckém serveru! Primární inkubační doba je podle nových údajů jen 3 až 6 dnů, ale do plného rozvinutí příznaků a nemoci uplynou až dva týdny! Nemoc má identické projevy jako chřipka, rozdíl v nemoci poznají lékaři s běžným vybavením až v poslední fázi, kdy osobě selže organismus a zhroutí se na ulici! Každý 50. nakažený člověk vůbec nevykazuje příznaky zvýšené teploty a snadno tak proklouzne kontrolami na letištích a nádražích!

Coronavirus má účinnost nakažlivosti 83% v populaci a míru úmrtnosti 15% ze skupiny nakažených osob! Výbušné parametry odhalila první odborná vědecká studie lékařů a virologů publikovaná na uznávaném vědeckém serveru! Primární inkubační doba je podle nových údajů jen 3 až 6 dnů, ale do plného rozvinutí příznaků a nemoci uplynou až dva týdny! Nemoc má identické projevy jako chřipka, rozdíl v nemoci poznají lékaři s běžným vybavením až v poslední fázi, kdy osobě selže organismus a zhroutí se na ulici! Každý 50. nakažený člověk vůbec nevykazuje příznaky zvýšené teploty a snadno tak proklouzne kontrolami na letištích a nádražích!

Lékaři a výzkumníci se zaměřením na virologii z Číny a Hong Kongu publikovali o víkendu vůbec první klinickou studii nové nákazy z Wuhanu [1], která se zatím nedostala do evropských a západních médií. Studie [2] publikovaná na prestižním a uznávaném vědeckém serveru The Lancet přináší nové a do značné míry šokující informace o parametrech Coronaviru z Wuhanu.  Jediná kritika studie se týká relativně malého posuzovaného vzorku pacientů. Problém mají výzkumníci v tom, že čínská vláda nedovoluje publikovat skutečná čísla o počtu nakažených, neumožňují to čínské národní bezpečnostní zákony, které povolují publikovat tyto informace pouze se souhlasem čínského ministerstva zdravotnictví. A čínské ministerstvo zdravotnictví se omezuje pouze na strohá konstatování, že situace je monitorována a současný počet nakažených je k dnešnímu dni přibližně 1840.

Dodávka rozprašuje v pustých ulicích Wuhanu dezinfekční plyn.

To je ovšem v ostrém rozporu s realitou a popisem toho, co se děje ve Wuhanu. Místní samospráva povolala na pomoc armádu, která přímo ve městě za pouhých 6 dní vybudovalo mohutnou nemocnici pro dalších 1 000 pacientů. To je v ostrém rozporu s tím, co dosud o počtu nemocných tvrdí čínské ministerstvo zdravotnictví, které tvrdí, že nemocných jsou v celé Číně necelé 2 tisíce.

Uniklé informace z Wuhanu jsou natolik děsivé, že se podobají doslova hollywoodským filmům. Všechny nemocnice ve Wuhanu jsou plné tisíců nemocných a dalších tisíců mrtvých. Celé město uzavřela armáda a těžké bagry na okraji města kopou hromadné hroby. Nad městem přelétávají helikoptéry čínské armády a rozsypávají jakýsi bílý prášek, který připomíná svým skupenstvím spíše plyn. Toto ukazuje na něco jiného, že se jedná dekontaminaci města, které je zasaženo bojovou biohazard látkou.

Každý 50. prudce nakažlivý člověk nemá žádnou vysokou teplotu a projde v pohodě screeningem na letišti a nádraží

O víkendu unikla na internet videa, jak pracovníci v biohazard oblecích rozprašují a stříkají z rozprašovačů v ulicích jakýsi bílý plyn, jistý druh kouře nebo dýmu. Tyto činnosti naznačují, že Coronavirus ve Wuhanu může být weaponizovanou variantou kmenu viru, který je odolný a přetrvává v otevřeném prostředí. Znamená to, že virus se nepřenáší z člověka na člověka jen kapénkově, tedy formou aerosolu, který vykašlávají nemocní lidé, ale tyto záběry ukazují, že tento vykašlaný aerosol může infikovat osoby i prostým dotykem.

Ulice Wuhanu jsou naprosto vyprázdněné jako z nějakého postapokalyptického filmu a nad městem přelétávají helikoptéry a rozprašují bílý plyn, to samé provádí pracovníci v biohazard oblecích dole v ulicích. Čína podle posledních informací drží v karanténě 56 milionů osob v několika městech, přičemž Wuhan se svými 11 miliony obyvatel je uzavřený úplně celý. Výstavba nemocnice ve Wuhanu pro 1 tisíc pacientů se asi zapíše do Guinessovy knihy rekordů jako nejrychleji postavená nemocnice v dějinách. Na všech čínských letištích a nádražích probíhají screeningy cestujících a měří se jim tělesná teplota na čele. Jenže zmíněná klinická studie přináší šokující informaci.

Prázdná ulice Wuhanu.

Ve studii se uvádí, že z nasbíraných údajů vyplývá, že každý 50. nakažený člověk, který šíří virus, nevykazuje zvýšenou tělesnou teplotu, takže bez problému projde na letištích a nádražích kontrolními screeningy. Stejně tak projdou lidé, kteří sice již jsou nakaženi, ale zatím se u nich nemanifestovaly příznaky nemoc, ani teplota, ani slabost, ani kašel. Toto zjištění klinické studie je vůbec největší bombou, protože to znamená, že screeningy na letištích nezachytí zdaleka všechny nemocné a nakažené lidi, a to jenom kvůli tomu, že se u nich neprojevuje symptom vyšší teploty, anebo jsou zatím ve stadiu inkubačního okna.

Toto všechno potvrzuje skutečnost, že varovná slova čínské lékařky Dr. Jinhui z videa, které jsme přinesli zde, jsou podle všeho opravdu validní a pravdivá. Studie rovněž upozorňuje, že klíčové teď budou následující dva týdny, které odhalí, nakolik je Čína zamořená, protože právě během těchto 2 týdnů dojde k manifestaci příznaků nemoci u nakažených osob z první vlny, z tzv. prvního inkubačního okna.

Do celé kauzy okolo nakažlivého viru z Wuhanu se začala zapojovat izraelská vojenská rozvědka Aman

Velkou pozornost je třeba věnovat dezinformační kampani izraelských tajných služeb, které o víkendu zahájily na internetu dezinformační kampaň, na kterou skočilo i mnoho českých alternativních serverů. Podle těchto informací prý za rozšířením viru stojí Wuhan National Biosafety Laboratory, která prý vyvíjí biologické zbraně. Tuto dezinformační kampaň pohotově převzala i Česká televize [3].  Za rozšířením hoaxu stojí bývalý člen izraelské vojenské rozvědky AMAN, pplk. Dany Shoham, izraelský expert na biologické zbraně z Begin-Sadat Center for Strategic Studies na Bar Ilan University v Izraeli. Tuto univerzitu sponzoruje nejen izraelská vláda, ale je to líheň kádrů Mossadu, Šinbetu a Amanu, tedy všech 3 hlavních izraelských tajných služeb.

Pracovnik v biohazard obleku dezinfikuje místní park ve Wuhanu.

Dany Shoham uvádí, že americké tajné služby podezřívají Čínu z výroby biologických zbraní. Tyto informace se objevily ihned poté, co o víkendu unikla na veřejnost informace z Hopkinsova centra pro zdravotní bezpečnost, které dopředu varovalo před novou pandemií a žádalo více peněz od americké vlády na výrobu vakcín v USA. Americká vláda si nechala lidský kmen Coronaviru patentovat v roce 2003 a několik farmaceutických společnosti zakoupilo licenční patentová práva od americké vlády na výrobu vakcín a léčiv. Jakmile se začalo poukazovat na účast a podíl americké strany na existenci kmenu viru, vypustila izraelská vojenská rozvědka ihned tuto dezinformaci, která má veškerou odpovědnost svrhnout na Čínu a Národní biologickou laboratoř ve Wuhanu. Server Behold Israel [4] doslova uvádí toto:

Podplukovník izraelského Amanu obvinil čínskou vládu, že Čína vyvíjí zakázané biologické zbraně, protože pracuje na látkách dvojího určení. Jenže, to je při výrobě vakcín jaksi naprosto nezbytné

Izraelský odborník na biologickou válku jménem Dany Shoham, který je nyní v Centru strategických studií Begin-Sadat na Univerzitě Bar Ilan v Izraeli, věří, že smrtící virus ve Wuhanu je pravděpodobně spojen s jednou z tajných čínských laboratoří biologické války; v tomto případě s Wuhanským institutem virologie. I když v tomto bodě existuje spekulace, existuje i několik pravd, které potvrzují jeho obavy. Shoham uvedl: „Některé laboratoře ústavu se z hlediska výzkumu a vývoje pravděpodobně angažují ve výrobě čínských biologických zbraních, přinejmenším kolaterálně, ale nikoli jako hlavní zařízení pro vývoj čínských biologických zbraní.“

Dany Shoham byl podplukovníkem a vyšším analytikem izraelské vojenské zpravodajské služby Aman pro biologické a chemické boje a uvádí, že biologické testy prováděné v těchto laboratořích jsou „skryté“. Kromě jeho podezření se rovněž americké ministerstvo zahraničí domnívá, že se Čína podílí na skrytých operacích biologické války. Přesto však Čína popírá jakékoli zvěsti o zapojení do těchto aktivit.

Ministerstvo zahraničí USA vydalo v roce 2019 zprávu, v níž uvádí, že „Informace naznačují, že Čínská lidová republika se během sledovaného období zapojila do biologických činností s potenciálními aplikacemi dvojího užití, což vzbuzuje obavy ohledně jejího souladu s BWC – Smlouvou o zákazu biologických zbraní,“ uvedla zpráva a doplnila, že Spojené státy mají podezření, že Čína nedokázala eliminovat svůj biologický válečný program, jak vyžaduje smlouva. Spojené státy mají obavy z dodržování předpisů, pokud jde o výzkum a vývoj toxinů čínských vojenských zdravotnických zařízení kvůli možným aplikacím dvojího užití a jejich potenciálu jako biologické hrozby. “

Pplk. Dany Shoham

Všiml jsem, si že mnoho českých alternativců skočilo na tuto protičínskou kampaň izraelského Amanu, na to si musíte dávat velký pozor, protože jestli někdo umí weaponizovat viry, jsou to výhradně americké vládní laboratoře, které mají tolik zdrojů, že si nechávají v USA patentovat izolované kmeny těch nejnakažlivějších virů a bakterií, a to kvůli tomu, aby bylo možné následně z izolovaných kmenů derivovat vakcíny, aby nikdo nemohl vakcíny vyrábět zadarmo, grátis, aby i ty nejničivější viry a bakterie šly léčit jen licencovanými, patentovanými a drahými vakcínami.

A nemusím vám vysvětlovat, jaký styl obchodu to znamená a odkud pochází historicky styl a způsob obchodování, kdy nejprve vás přivedeme na buben, na pokraj smrti, likvidace, ale když nám zaplatíte, když se zadlužíte, zachráníme vás. Nejprve zaplatíme vůdce, šílence, který vžene svět do II. sv. války. A po válce vám půjčíme na obnovu vašich zničených zemí. A z těch dluhů se už nevyhrabete. Zaplatili jsme nejprve válku a její vznik, abychom potom všechny národy zadlužili během obnovy.

Další útok amerických a izraelských tajných služeb proti Číně? Nejprve Huawei hoax o špehování, potom obchodní válka proti Číně, teď hoax o viru, který utekl ze špičkové čínské Národní laboratoře ve Wuhanu

Čína potřebuje vlastní vakcíny, aby je nemusela kupovat v USA od amerických farma firem s napojením na izraelské vlastnické struktury. Alternativci, copak to nechápete? Drtivá většina amerických farma firem má izraelské vlastnické struktury! A proto je jasné, že izraelská tajná služba udělá cokoliv proto, aby obvinila Čínu, že vypouští své viry z laboratoře na své vlastní obyvatele, aby Čína byla vykreslena jako zločinná země, kde vláda testuje viry na vlastních obyvatelích v ulicích. Takové vděčné chucpe, když bývalý podplukovník izraelského Amanu se odvolává na tvrzení amerických bratří z rozvědek, že za virem ve Wuhanu stojí jinak špičková a od roku 2017 dokonce mezinárodně certifikovaná Národní virologická a bakteriologická laboratoř.

Teplotní screening.

Důrazně napomínám českou alternativu, aby se nestávala součástí užitečné idiotské kohorty na prohlubování anti-čínské hysterie, která nejprve začala u hysterie kvůli Huawei a údajného špehování telefonů a 5G sítí, pokračuje to Trumpovou obchodní válkou proti Číně a nyní dokonce už dochází i na vytažení obvinění a karty o výrobě biologických zbraní čínskou vládou, přičemž to chucpe spočívá v tom, že jediné země na světě, které mají viry, bakterie a jejich lidské kmeny patentované, jsou právě USA a farmaceutické firmy v rukách izraelských investičních skupin. To prostě nevymyslíš. To je prostě zase další chucpe, když podplukovník izraelského Amanu obviňuje Číňany, že provádí s viry něco nekalého ve své mezinárodně certifikované laboratoři.

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, situace je horší, než kdykoliv předtím. Snaží se nás už nejen nálepkovat, ale dokonce nás i umlčet, aby se nemohlo mluvit a psát svobodně a bez cenzury. Nadávají nám, uráží nás, plivou na nás, protože nechtějí slyšet fakta a znát skutečnosti. O to více potřebujeme Vaši pomoc. Do konce měsíce zbývají 4 dny a zatím jsme vybrali jen cca. 66% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články a i banované páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas

india planuje vysetrit povod virusu
https://greatgameindia.com/coronavirus-india-to-investigate-wuhan-institute-of-virology/

je tam seria zaujimavych clankov a spojitosti s cinskym biologickym programom
https://greatgameindia.com/

a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas

chacha, tak toto je dobre.
WHO nesuhlasi so zastavenim globalneho cestovania.
WHO tvrdi, ze uzavretie hranic moze len napomoct virusu v rychlejsom sireni.
https://www.geo.tv/latest/270028-closing-borders-could-allow-china-virus-to-spread-faster-who

a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas

poculi ste uz o cepi? globalny ockovaci projekt ako vysledok konferencie v davose z roku 2017, ktory ma za ciel bojovat proti globalnym epidemiam.
https://cepi.net/about/whyweexist/

vakcinacna korporacia GSK (GlaxoSmithKline) ako sucast CEPI projektu “DARUJE” svoju patentovu technologiu na zlepsenie odozvy voci ockovaniu, aby sa mohlo zaockovat co najviac ludi pri globalnych epidamiach ako je tato.
https://www.fiercebiotech.com/biotech/gsk-makes-adjuvant-available-to-coronavirus-vaccine-project
zaujimave su aj “vedlajsie” efekty tejto adjuvacnej zmesky.

a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas
a je to tu zas
Návštěvník
a je to tu zas

zmes liekov proti hiv a chripke je ucinny aj proti novemu coronavirusu
https://asia.nikkei.com/Spotlight/Coronavirus-outbreak/Flu-HIV-drug-mixture-helps-treat-coronavirus-Thai-doctors-say

promptne odstraneny vyskum rna tohoto virusu, kde indicki vedci zistili vyskyt 4 retazcov spolocnych s HIV virusom.
https://www.biorxiv.org/content/10.1101/2020.01.30.927871v1?versioned=true
vysledky vyskumu odstranene po nejakych pripomienkach a naslednom prehodnoteni
zaujimava je aj debata. v momente, ked som pisal tento prispevok este existovala aj odkaz na povodny vyskum.
v aktualnej online verzii sa uz vsak nenachadza.

Petr Jílek
Návštěvník
Petr Jílek

Vím, co je účinnost léčby či očkování…, nebo třeba účinnost spalovacího motoru. Ale “účinnost nakažlivosti” – to slyším poprvé. Je tu, prosím, někdo, kdo by mi to sousloví vysvětlil? Dík

Teodor
Návštěvník
Teodor

“Korona virus” byl patentovany v USA roku 2015 centrem CDC cislo patentu US 722 08 52 B1 a kdyz prisla obchodni valka mezi Cinou a USA tak nahodou v najvetsi tranzitni centre se “objevila” tato choroba koronaviru. Podle clanku dokonce v rece 2003. Neco podobneho jako praseci chripka, kdy SSA mely vakcinu uz pred vypuknutim pandemie, AIDS, Ebola virus nahle objeveny v Africe a dalsi jive viry, ktere jako zazrakem nekde vzniknou. Ze Cinani budou zkouset nejaky mortalni virus v 11-ti milionovem vlastnim meste, to je mozne povidat jen dusevne chorym.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Vypadá to, že cíle Agendy 2030 jsou jasné, a zdržení je nutné dorovnat…
Biologická válka, jejímž důsledkem bude zákaz cestování a plošné povinné očkování, může být tou cestou k “narovnání” cesty k Cíli. 😉

f.g.
Návštěvník
f.g.
Nonsenszm
Návštěvník
Nonsenszm

Si pozrite toto…
Pan reptilianska 4D technologia globalny prediktor VK zase pise nezmysly.
Skoda.

https://www.youtube.com/watch?v=MN9-UXsvPBY