Co předcházelo imigračnímu Armagedonu? Je to celá klika zločinců! A jedou v...

Co předcházelo imigračnímu Armagedonu? Je to celá klika zločinců! A jedou v tom všichni, elity, potentáti, vlády, zastupitelstva, obce i naivní obyvatelstvo s nataženou rukou pro dávku, dotaci nebo kompenzaci. Konopný provaz na krku jako povinná ozdoba nové doby?

Co předcházelo imigračnímu Armagedonu? Je to celá klika zločinců! A jedou v tom všichni, elity, potentáti, vlády, zastupitelstva, obce i naivní obyvatelstvo s nataženou rukou pro dávku, dotaci nebo kompenzaci. Konopný provaz na krku jako povinná ozdoba nové doby?

V posledním týdnu se nejen našemu Sobotkovi někdo podíval do mailů, ale to samé se stalo, z již dřívějších jejích postojů, nezpochybnitelné válečné štváčce Clintonové. Dle zpráv jde o instrukce ne jako u nás, jak manipulovat tupé stádo lidu vlastního, ale přímo o raporty o proběhnuvších masových vraždách Libyjců kýmsi, koho kdosi z vlády USA za tímto účelem najal!!! Prý za to Clintonovou do 60 dnů v USA obžalují. No, nechme se překvapit. Problém však je, že ona je jen malé kolečko v celé klice zločinců, kteří uchvátili vládu nad kdysi svobodnými USA.

V posledním týdnu se nejen našemu Sobotkovi někdo podíval do mailů, ale to samé se stalo, z již dřívějších jejích postojů, nezpochybnitelné válečné štváčce Clintonové. Dle zpráv jde o instrukce ne jako u nás, jak manipulovat tupé stádo lidu vlastního, ale přímo o raporty o proběhnuvších masových vraždách Libyjců kýmsi, koho kdosi z vlády USA za tímto účelem najal!!! Bližší informace naleznete například zde. Prý za to Clintonovou do 60 dnů v USA obžalují. No, nechme se překvapit. Problém však je, že ona je jen malé kolečko v celé klice zločinců, kteří uchvátili vládu nad kdysi svobodnými USA.

413238-cologne.jpg
Multikulti v Německu teď nemá na růžích ustláno.

Těmto zločincům nastala příležitost okolo roku 1990, kdy z prvotní Gorbačovovy snahy restrukturalizovat zejména hospodářské principy východního bloku perestrojkou, nakonec došlo k úplné kapitulaci ruského komunistického bloku. Jednalo se zejména o zrušení Varšavské smlouvy na čestné slovo, že se NATO jako protiblok sice rušit nebude, ale že se též nebude rozšiřovat. Následné velmi hloupé a naivní otevření východního trhu západu, vedlo k zničení na konkurenci nepřipraveného východního průmyslu, včetně toho, který již přešel do soukromých rukou, ale ještě se nestačil stabilizovat. Posledním hřebíčkem do rakve ekonomického kolapsu východu bylo zrušené RVHP, které čistě na základě politického rozhodnutí nových vlád původního východního bloku, zcela zpřetrhalo veškeré vzájemné obchodní vztahy.

Je nutno zmínit, že zde jednu z nejvýznamnějších rolí sehrál náš Havel, který na základě “upřímných rad” svých dlouhodobých sponzorů, veškeré tyto kroky na mezinárodní scéně bývalých satelitů SSSR inicioval, ale zejména poskytl svým „rádcům“ neocenitelné mediálně-morální krytí. Svými mudrlantskými řečmi o svobodě, pravdě, lásce, demokracii a přátelích z USA co mám se vším chtějí jen co nejupřímněji pomoci, abychom se měli stejně dobře jako oni. Takto se stal celosvětovou mediální celebritou. Ti kteří nás všechny z východu měli v plánu ve skutečnosti pouze vyloupit, začali z Havla dělat svou mašinérii, koupených médií, hérců a héreček, neziskovek a na grantech závislých profesůrků, celosvětově uznávaného svatého muže nejvyšších morálních hodnot.

Ve skutečnosti to byl pouze velmi hloupý člověk, který uměl jen stále dokola omílat svá naučená moudra, který však o řízení státu, potažmo světové ekonomice a pozadí skutečné moci neměl ani zdání. Pouze kdykoli jej jeho “rádci” poškrabali po zádech a naznačili, které to morální hodnoty je třeba v danou chvíli zazpívat, tak zpíval a zpíval a zpíval, třeba i o humanitárním bombardování, když bylo třeba. V současné době o něm jeho “milí rádci” již několik let tvoří nikdy nezapomenutelnou legendu největšího člověka všech dob. My v Čechách a na Slovensku, potažmo celém východním bloku, jej máme již prokouklého. Divili by jste se však milí čtenáři, jak zblblé názory na něj mají lidé od našich hranic na západ. Legenda svatosti již u nich zapustila kořeny, kdy však plody jeho práce neměli možnost nikdy na vlastní kůži pocítit. Dalším takovým je Dalajláma, kterého nejen Číňané, ale i prostí Tibeťani nemohou ani cítit, ale zbytek světa jej má za mučedníka nejvyšších kvalit lidství.

Tento článek však není o Havlovi. Ten je o zločincích, kteří takové jako Havel pouze ke svým záměrům plně využili, a nyní je svatořečí, kdy jiným zase nakukali jak bojovat za svá práva proti jejich zejména ekonomickým rivalům, aby je nakonec po splnění mise zlikvidovali. Příkladem jsou ukrajinští fašisti a islamističtí fanatici středověkého typu v Sýrii.

Jaká se těm pravým zločincům v pozadí naskytla příležitost ovládnout a skrze dolar a MMF zotročit celý svět po roce 1990. Skvělá! Již v roce 2000 se jim muselo zdát, že mají plně vyhráno. Východní Evropa pod kuratelou dosazených loutek, západní Evropa ovládané Evropskou komisí z Bruselu. Rusko v troskách, jen doklepnout úplné vykradení bohatství Sibiře, Čína úspěšně vykořisťovaná, z velké části stále velmi chudá, Pákistán pod kontrolou, Indie neškodná a těch pár státečků v Indonésii nestálo ani o zmínku. KLDR obklíčený skanzen brežněvovského typu pro smích, bez čehokoli kořistnicky zajímavého. O Africe bylo bezpředmětné se vůbec bavit a Jižní Amerika již léta úspěšně kontrolovaná tu drogovými kartely, tu loutkovými režimy a tu zahnaná do neřešitelné chudoby. Už stačilo jen doklepnout těch několik arabských států co seděli na ropě a hráli si stále ještě dle vlastních not.

migrants-germany.jpg
Tři čtvrtiny migrantů v EU jsou mladí muži. Ženy a děti tvoří zanedbatelnou část.

Rozvrat nebezpečně samostatné Jugoslávie, to byla hračka a ještě se jim do něj díky Havlovi podařilo zatáhnout do NATO právě vstoupivší Čechy, Maďary a Poláky. Zde snad něco málo z úst agenta CIA, který pracoval na přípravných pracích rozvratu přímo v Sarajevu [1].

Arogance zločinců těch nejvyšších pater vlády USA již byla tak daleko, že jejich hlavní stratég Brzezinski vydává v roce 1997 svou nejznámější knihu Velká Šachovnice, kde zcela otevřeně popisuje, jak to s tím Ruskem úspěšně sehráli a jak jej během nejbližší doby ještě pro jistotu rozdělí na několik dalších pidistátů, které pak již ovládnou naprosto.

Na to spustili svůj velký plán jak zatočit s těmi stále vzpurnými Araby, kteří navíc vytrvale vyhrožují izraelské domovině řady jejich soukmenovců a kolegů ze zločinecké kliky. V Rusku se sice v roce 2000 stal prezidentem nějaký Putin a o něco se tam začal snažit, ale kdo by se tím zabýval. Rusové dle nich byli již tak na kolenou, že se stejně nemají šanci zvednout a stejně toho divného Putina zakrátko nahradíme tím sympatickým Chodorovkim!  Takhle jednou v létě po ránu si běžný Evropan pustil televizi a co to tam běží? Záběry dvojčat a z jednoho se valí dým!

Média odvysílala to co měla, policie vyšetřila co se vyšetřit měla, trosky zmizely v Čínských vysokých pecích rychlostí blesku, viníci se prokázali (na chodníku přece ležel ten teroristův pas co mu při pilotáži po nárazu do budovy vypadl z kapsy), svět byl šokován, nakoupení experti vše palačinkově zdůvodnili a hurá na ty proklaté Araby. Skoro celé NATO se přidalo, takže ne USA, ale celý svět jim to šel vytmavit. Jo, že dohledaní zločinní únosci jsou ze Saudské Arábie a tam že jsou naši kámoši? To je nepodstatný detail. Od toho tu máme experty na vykládání pravdy. Afghánistán a Husajnův Irák jsou naše cíle. Vše běželo jako po drátkách. Školákům byly vydány nové učebnice, Hollywood natočil pár filmíků o statečných pouštních vojácích a mohlo se pokračovat. Pak se to ale začalo zadrhávat.

Dle odborníků na stavebnictví, demolice a letectví, plus dle řady dalších svědectví, někdo dokázal zcela v rozporu s fyzikálními zákony platnými v naší sluneční soustavě docílit, že po nárazu letadel a běžném požáru “zničeho nic” spadly tři železobetonové mrakodrapy, tak, že se rozpadly na prach a lávu. Zde zemřelo přes 3000 občanů USA. Začalo být jasné, že teroristi v těch letadlech takové škody způsobit nemohly. Nepřímo bylo tudíž průkazné, že tento zločin na vlastních lidech museli provést rovněž občané USA a to vzhledem ke složitosti příprav takové operace, na velmi vysokých vládních místech.

Je zbytečné se ptát, kam se v díře 6×6 metrů vypařilo to údajné dopravní letadlo co narazilo do Pentagonu (celý blok spadl až cca 30 minut po té), jakož i to co havarovalo v polích při pokusu o údajný nálet na Bílý dům (zbyla po něm díra v zemi a pár roztroušených kufrů – srovnejte s následky havárie zcela jistě Ruskem sestřeleného letadla nad Ukrajinou).

To že si nějací akademici někde na nějakých konferencích, kam veřejnost nechodí, budou něco dokazovat u tabule, s tím se jistě počítalo a jako problém se to nejevilo. Vždyť lze za tučný grant najmout tucet jiných odborníků, kteří vše sofistikovaně zpochybní a než se vědátoři na něčem usnesou, budou se za zavřenými dveřmi hádat století. Nakonec my ovládáme časopisy jak pro normální lidi, tak i ty vědecké, takže – čeho se bát. Pár bláznů, co se v tom bude chtít moc šťourat, umlčíme kdykoli se nám zachce.

german-girls.jpg
Dobrotrusivé Němky vítají migranty.

Je pravděpodobné, že tito zločinci vše v roce 2001 velice pečlivě naplánovali, ale nepočítali s tím, že již v roce 2005 si kdokoli na světě prohlédne na internetu jakékoli video, zdělí úvahu, analýzu a podobně. Tito zločinci nyní již hájí neudržitelné. Zkrátka u akce 9/11 nezapočetli do svého zločinu, že bude existovat něco jako celoplanetární všelidový brain-storming!

Tento zločin na vlastních občanech byl komplet sveden na Araby. Ti pak byli na základě tohoto prakticky 15 let jako viníci humanitárně bombardováni.

Kdo to vše rozpoutal o tom hovoří zde americký generál.

Komplikace se ale zločincům z nejvyšších pater vlády USA začaly kupit. Putin se ukázal jako tvrdý oříšek,  ne a ne poslouchat. V den zahájení olympiády v Číně v srpnu 2008 poslušný gruzínský Saakašvili zvaný „kravatožrout“ sice na rozkaz zločinné bandy, v očekávání přijetí do NATO, plnou palebnou silou zaútočil na proruskou Jižní Osetii. Ruský medvěd na něj ale nepředpokládaně do druhého dne vlít s takovou razancí, že za 7 dní neměla Gruzie ani špuntovku. Média sice poslušně celosvětově kdákala něco o agresivním Rusku, co napadlo mírumilovného demokratického souseda, ale nakonec vše raději ututlala do ztracena. Proklatý Internet již ukázal svou informační sílu a snad už jedině pomatený Štětina do současné doby vytrvale všude plácá, jak tehdy Rusové pro nic za nic zaútočili na v kasárnách v poklidu odpočívající gruzínské mírotvůrce.

Další komplikace nastala hned v říjnu stejného roku, kdy se v USA provalily hypotéční podvody, kdy bylo nutno zcela odepsat jednu z pilířových bank dolarového systému a zbývajícím bylo třeba dodat z centrální dolarové tiskárny FED neuvěřitelné objemy zbrusu nově vytištěných, ničím nekrytých, zelených papírků. Zatím se ještě tento dotisk dokázal rozpustit v celosvětovém oběhu této měny, ale z původně útočné operace, která začala 11.9.2001 za účelem dotažení do úspěšného finále dobytí celého světa jedinou celosvětovou vládou úzké skupiny zejména amerických oligarchů, se najednou začala stávat válka o jejich přežití. Respektive o přežití jejich hlavního nástroje zotročování, o přežití dolaru jako všem povinné celosvětové měny.

Libyi se ještě v roce 2011 podařilo zlikvidovat podle plánu. Uniklé maily nám nyní prokazují, jak a kdo vše řídil. Na to však již, tehdy ještě slabé Rusko a zatím pasivní Čína, zareagovaly. Velmi intenzivně začaly pracovat na dedolarizaci. Zakládají ve velmi krátké době spolu s Brazílií, Indií a Jihoafričany BRICS, následuje mezinárodní nedolarová investiční banka AIIB, přímý konkurent MMF (tento donedávna rovněž výhradně ovládaly dolarové USA). Jak Čína tak i Rusko začaly horečně zbrojit a mají proč. Írán se již rozvrátit nepodařilo, Asadova Sýrie měla již několikrát zcela na kahánku a asi přežije, zničit se jí ale přesto podařilo dokonale.

Mezitím se ještě proti původnímu plánu americkým oligarcho-zločincům podařilo zcela  rozvrátit Ukrajinu, ve snaze vyprovokovat Rusko k útoku na ni, pro ochranu Rusky mluvících Ukrajinců. Cílem bylo získat možnost, celosvětově ukázat prstem na Putina jako na zločinného agresora, co přepadá své sousedy a rozpoutat takovou menší 3. světovou válku – „celý svět“ proti „novodobému Hitlerovi“. Bohatství Sibiře by pak bylo ukořistěno v rámci osvobození ruského lidu od diktátora a dolarové panství nad celým světem takto zachráněno.  Náhradní řešení v podobě sankcí, zločincům z USA opět nevyšlo, kdy ve finále Putinovi naopak umožnily vyhnat z Ruského trhu evropské dovozce potravin a nastartovat tak vlastní spotřební a potravinářský průmysl.

6753874-3x2-940x627.jpg
Vítací orgie v době, kdy ještě Evropou nefrčela Taharrush gamea…

V současnosti se po 15-letém trýznění navíc zvedly, do 11.9.2001 v poklidu žijící masy Muslimů, kdy si jich milióny přejí smrt občanům EU a USA a také nyní za tímto účelem provádějí příslušné kroky. Není se ani čemu divit proč!!! Zcela otevřeně se již mluví o tom, že převážnou většinu utečenců tvoří mladíci. Ptejme se, co je to za mladíky a kolik jim bylo v době, kdy začala likvidace jejich zemí na základě vylhaného 9/11. Ptejme se proč je jich tolik odhodlaných bojovat, znásilňovat, ničit a ohněm a mečem šířit islám v podobě temného středověku. Představte si situaci, kdyby vám osobně bylo v roce 2003 5 – 15 let.

Od tohoto roku k dnešku by jste ztratili půlku příbuzenstva, protože tu spadla humanitární bombička, tam spadla humanitární bombička. Kdyby jste nemohli chodit do školy, protože vyhořela a jediná možnost, kde jste se mohli nějak připravovat do života, by byla u Vašeho ímáma. Ten by vás sice nijak významněji nevzdělával, ale o to intenzivněji by vás několik let vychovával k odhodlání, provést boží pomstu za to všechno.  Připusťme, že ne zcela neoprávněně. Představte si, že by vám, s takovouto životní zkušeností, nyní v roce 2015, někdo nakukal „A teď jdi a všechny ty bílé ďábly vybí, seber jim ženy a zabav jejich domovy.“. Pravděpodobnost, že by jste se i vy osobně zvedli a šli, není nikterak nereálná.

Ti co stáli za vylhaným útokem 9/11 (kdy do těch letadel opravdu nějaké arabské užitečné blbce posadili), jsou hlavními viníky Amagedónu, co se na nás nyní řítí. Clintonová je zdá se první na řadě, které zvoní hrana. Pochytat a soudit je je však třeba všechny. Vytvoření obrovského celosvětového tlaku, na zahájení mezinárodního vyšetřování pravých příčina a pravých osnovatelů útoků z 11.9.2001, je v těchto dnech nanejvýš aktuální! O tom jak na půdě OSN naši „přátelé“ dělali blbce z celého světa, když chtěli zločinně napadnout Irák, který s 9/11 neměl nic společného, jak lhali a kdo z našich českých politiků za koho v té době kopal, si může každý poslechnout přímo z úst tehdejšího předsedy valného shromáždění Jan Kavana.

(Slova svědectví o frašce z OSN ohledně přepadení Iráku začínají v čase 1:10:30. Jednou z nejzajímavějších částí přednášky je citace slov někdejšího ministra zahraničí Cyrila Svobody na dotaz jak postupovat „… to je jednoduché, co chtějí USA chceme vždy i my ČR …“. Jinak celá přednáška stojí o vyslechnutí.)

A co ti z řetězu utržení muslimští utečenci, kteří jsou ve své podstatě hlavní současnou obětí nepovedeného plánu zločinných dolarových oligarchů. Ty je nutné z Evropy dostat co nejrychleji zpět do jejich domovů a tam jim pomoci jak to půjde. Pokud si je zde necháme, skončí to tu za několik let stejně jako v Sýrii, kdy budeme obětováni i my. Celé je to průšvih nejméně na dvě generace a my jsme toho bohužel naprosto reálnou součástí a rozhodně se to hrubě dotkne všech našich potomků! Nejpodstatnější však je odstavit v USA od moci zločince, kteří vše svou chamtivostí rozpoutali a nyní, kdy jim již zřetelně utíká půda pod nohama, jsou odhodláni provést cokoli.

Odstavit je od moci, je však nutné jakkoli jinak, než občanskou válkou v samotných USA. Nedovedu si dost dobře představit, až se po hypotetickém kolapsu USA jako státu, dotanou k jednou jadernému silu rozuření původní Indiáni, k druhému bojuvka KuKluxKlanu, třetí bude držet nějaký plukovník se svou jednotkou, kterému ale již nebude kdo by velel, další místní černošský klan, další nějaká kriminální banda drogových dealeru, atd… Co by se pak teprve mohlo začít dít je naprosto nepředvídatelné?!? Poslední zprávy z Ruska jsou takové, že se i na tento scénář jejich armáda intenzivně připravuje, například zde.

Tak se ptám páni důstojníci z bezpečnostních služeb našeho státu. Trochu srandy na závěr – ale přesto, zamyslete se nad tou ironií – doba je velmi vážná (tedy pokud by jste čirou náhodou četli tyto řádky). Vy přece jste profesionálové analytici. Vy navíc máte přístup k podstatně lepším informačním zdrojům nežli my blogeři.

Kdy dáte posvěcení  našemu statečnému premiéru Sobotkovi, že už opravdu nemusí netrpělivě čekat, s jím osobně, dlouho a razantně, na vašich tajných bezpečnostních radách, vyžadovaným bezpodmínečným stanovením hodiny „h“ pro zahájení operace „Muslimové šupem z Evropy domů – v ČR nemůže v tuto nebezpečnou dobu zůstat rozhodně ani jeden“ a operace „Zločinci za oponou v USA do klece a k mezinárodnímu tribunálu teď hned – pokud ne, razantně na půdě EU prosazovat úplné obchodní embargo ze strany Evropy vůči USA, vyloučit USA z NATO, úplné vyloučení dolaru z jakýchkoli mezinárodních obchodů, tuhá vízová povinnost všem občanům USA, vykázání Shapira z ČR za trvalé porušování kodexu diplomata, za špionáž a rozvracení společnosti hostitelské země.“

Pokud zločinný režim v USA i přesto nepadne a nadále bude týrat své občany, jakož celý zbývající svět, zahájit přípravné kroky pro operaci humanitární bombardování vybraných strategických objektů tohoto zločinného státu. S jednou takovou bombičku se nesmí zapomenout pro aulu s výstavou bust největších státníků a morálních osobností všech dob jedné v USA situované nejmenované veřejné budově. „Vaškovi by se to jistě líbilo a určitě by to podporoval“ jak by jistě řekla Dáša.

germany-migrants_arrival-ap759.jpg
Propagandistický snímek Reuters: 12,400 migrantů v Budapešti před odjezdem vlaky do Rakouska a dále do Německa, z toho 71 žen a 28 dětí… tady se Reuters podařilo najít dvě nebo tři děcka pro dojemné foto…

Zcela závěrem bych rád objasnil co je tak na tom dolaru neakceptovatelného a proč to všechno:

USA se jako stát totiž dostaly do následujícího neudržitelného a neakceptovatelného režimu fungování. Jak funguje ekonomika státu USA.

Pro státní správu USA pracují, jako i v jiných státech, policisté, úředníci, vojáci, hasiči, zdravotníci, učitelé a jiní potřební zaměstnanci. Dále státní správa musí saturovat nezaměstnané a nízkopříjmové skupiny. Prý je na potravinových lístcích již okolo 100 milionů Američanů.  Tajné operace, válčení, neziskovky a pečlivě tématicky zadávané grantíky také něco stojí. Dále je nutné platit provoz vládních budov, aut atd… Již po několikáté v řadě po roce 2008 došlo k situaci, že státní kasa USA byla již v listopadu prázdná. USA již dlouhodobě nejsou schopny vybrat na daních dostatek prostředků na svůj provoz.

Vše začalo za Reagana, kdy byla prolobovány masivní levné dovozy z Číny, které ve finále zničily domácí průmysl USA. Z toho vyplynula masová nezaměstnanost a vysoký úbytek daňových poplatníků. Zkuste si například najít něco o současném Detroitu.  Okolo pravidelné platební neschopnosti státní administrativy (jde vždy o cca dva celé měsíce v roce) je každý rok spoustu cirátů. Jako co dál, že buď kongres schválí zvýšit vládě úvěr, nebo že následujícího dne nenastoupí do práce jediný státní zaměstnanec. Ve finále je k běžnému úvěru (který pouze roste) vždy další doplňkový schválen. Jak vše dále probíhá dál krok po kroku:

Pozn.: Pro lepší pochopení budu vše popisovat jako by se jednalo o papírové peníze, reálně se vše děje elektronicky, kdy jde pouze o čísla uložená někde v počítačích.

a) Stát USA vydá dluhopisy na částku co mu pokryje nutný 2 měsíční provozu (vytiskne je ve své státní tiskárně cenin) a ty vhodí a trh s cennými papíry. Na dluhopisech jsou záruky o zpětném odkupu k určitému datu, jakož i úrokový výnos, za takto poskytnutou půjčku. Vše je jak má být.

b) Dluhopisy USA již nikdo ale nechce kupovat (jsou již mezinárodně profláknutý), tak je nakonec začne nakupovat jakýsi záhadný investiční fond, případně takových fondů více. Dluhopisy se tím pádem prodávají, je o ně jakoby zájem. Občas se stane, že se najde i někdo mimo domluvený kruh dolarových hráčů, který za dluhopisy státu USA zaplatí skutečnými penězi, tedy těmi, co již jsou v oběhu, které musel vydělat obchodem nebo prací.

c) Nastrčené fondy, však nakupují jen na oko. Jsou domluveny tak, že na veřejně kontrolovaném trhu sice od státu USA koupí veškerý objem dluhopisů o který nikdo nejevil zájem, ale stát USA těmto fondům zajistí, že vše co na trhu cenných papírů od něj nakoupí, obratem odkoupí centrální tiskárna dolarů FED. Fondy „prostředníci“ za tuto operaci dostanou určitou provizi.

d) Konečným vlastníkem čerstvě vytištěných dluhopisů státu USA je nakonec FED, kdy ten však dolary na jejich nákup též čerstvě vytiskl ve svojí dolarové tiskárně. Konečným vlastníkem čerstvě vytištěných dolarů je pro změnu stát USA. Vše je OK nové dolary jsou kryty dluhopisy a dluhopisy dolary.

e) Stát USA může vyplatit z nabyté hotovosti všechny ty hasiče, úředníky, nezaměstnané, policajty, neziskovkáře atd, včetně osob, co řekněme, dělaly nějakou tu špinavou práci. Připusťme,  že všichni poctivě pracovali a dostali zasloužený dolarový žold.

f) Státní zaměstnanci jdou po výplatě do svého oblíbeného K-marketu a zde koupí potřebné potraviny, trička, kola, cigarety, nábytek. Zde je vše rovněž OK. Obchody se točily, krám je prázdný a tak majitel K-marktu vezme právě stržené dolary a jde nakupovat k velkododavateli, kde se vše vyrábí. No a to je Čína.

g) Tedy Číňan v Číně vložil poctivou práci do nějakého reálného materiálu a dostal zaplaceno dolarem, který vytiskly právě na tiskárně. Proč se toto neprojeví hyperinflací dolaru? Protože problémy jednoho státu (USA) se tímto podvodem rozpustí vždy do celosvětového objemu. Co se asi stane v momentě, kdy Číňan řekne „Amíku, dolary si strč do pr….., zaplať Yuanem nebo zlatem!“

h) Podmínkou, aby si kdykoli mohl stát USA, když mu dojdou peníze, dotisknout bokem nové a nic se nestalo (Pro, se zločinným bankovním klanem spřátelené soukromé korporace a fondy, to platí stejně!!!), je v povinnosti používat dolar všemi „spřátelenými“ zeměmi celé planety. Tyto země pak musí v mezinárodním obchodě platit pouze dolarem a zároveň přes pravidla, na které musely přistoupit v rámci MMF, musí povinně v dolarech tvořit své státní finanční rezervy. Dolarové obchody jsou povinné zejména u vybraných klíčových komodit, které potřebují absolutně všichni, jako základní vstupní komponent veškeré výroby (ropa, plyn, rudy).

160112140415-germany-rapefugees-sign-01-exlarge-169.jpg
Němci už mají migrantů plné zuby a stejně tak neziskovek. Tady je parodie plakátu na Refugees Welcome.

Pravidlo MMF o povinné tvorbě dolarových rezerv, je klíčovou podmínkou pro to, aby tyto země mohly vůbec mezinárodně obchodovat, tedy aby byla jejich domácí měna mezinárodně směnitelná. Tyto mezinárodní bankovní smlouvy, na které musí centrální banky těchto „spřátelených“ zemí přistoupit, jsou nastaveny tak, že se vládám těchto zemí prakticky zakazuje do měnové politiky svých vlastních centrálních bank jakkoli zasahovat. Úředníci těchto bank potom se svými vlastními státy mohou (respektive jsou MMF-USA nuceni) provádět jakékoliv měnové kotrmelce. Zde si pak můžeme odpovědět na otázku, proč, když například nadnárodní korporace, které prakticky již vlastní celý průmysl ČR včetně distribuce vody, si přejí zlevnit českou pracovní sílu, jednoduše přinutí přes MMF vedení ČNB opakovaně znevýhodnit mezinárodní kurz Koruny a naše vláda s tím nemůže nic dělat.

Odpověď na to, jak je to možné, hledejte ve vlastnické struktuře korporací. Zjistíte, že jde o stejné rodinné klany jako jsou ty, co ovládají, respektive vlastní FED. Ten zase vládne MMF. Tito skuteční vládci, zatím ještě jen západní části planety, nyní například vůči EU ale přitvrzují ještě víc svou přísně utajovanou smlouvou TTIP. Smlouvu, kterou zcela bez dohledu kohokoli nezasvěceného, hlava nehlava, protlačují vybraní eurokomisaři (média, hérci, hérečky, neziskovky, grantoví profesůrci a samozřejmě všichni ti pomazaní lidsko-právní morální velikáni). Ptáte se kdo to všechno platí. To je přece jednoduché Rotačka FEDu se roztočí kdykoli je třeba. Podvodné dotisky však nikdo není schopen nijak markantně zaznamenat.  Nad celým tímto systémem celosvětově pečlivě bdí US army.

i) Vada na kráse spočívá v tom, že takto zneužívat vlastnictví FEDu může pouze stát USA a spřízněné bankovní domy okolo FEDu, respektive spřátelené rodinné klany. To je těch několik stovek jedinců co opravdu řídí západní svět, kteří chtěli řídit celou planetu a kteří stojí za 11.9.2001 a možná řadou dalších zločinů spojených s jak 1. tak i 2. světovou válkou. To co se děje v současnosti, je v principu absolutně to samé co se dělo před oběma, respektive zejména 2. světovou válkou.

Předehrou bylo, že když se v 1. světové válce Německo vzdalo s tím, že je ochotno přistoupit na předjednané kapitulační podmínky, tak jak bylo domluveno, jako první zničilo svůj vojenský arzenál. Vítězové to měli na čestné slovo udělat rovněž, ale neučinili tak. Nepřipomíná vám to něco – Varšavská smlouva versus NATO? Bezbranné Německo a Rakousko – Uhersko a Osmanská říše byly pak rozporcovány, kdy Německo bylo navíc mezinárodním bankovním systémem úplně ekonomicky zničeno (Výmarská republika). Rusko, ačkoli formální spojenec vítězů, bylo zcela zdevastováno Rockefelerem dosazenými Trockisty.

Obě země stabilizovali až jejich silní vrcholní představitelé. Jak Hitler, tak i Stalin se plně vymkli mezinárodní bankovní kontrole a země, jimž vládly začaly ve velmi krátké době velice prosperovat. Vzájemné nejprve mediální rozeštvání všech proti všem, které bylo završeno zejména polským přístupem vůči v Polsku žijí významné německy mluvící menšině (spíše většině), jakož bráněním Německu v obchodním spojení s jeho východní částí, nyní ruským Kaliningradem, tehdy Východním Pruskem, rtuťovitý Hitler nakonec vyřešil napadením Polska.

A tohle si myslí Němci o uprchlících dnes…

To samé v současnosti zkoušeli a stále zkouší na Putina s Ukrajinou. Co se stalo za zvěrstva po rozpoutání otevřeného válečného konfliktu na obou stranách je zbytečné dále popisovat. Je si však třeba uvědomit, že ve školách jsme se pak všichni učili jen o těch německých a japonských. Holokaust Drážďan jakož i jiných civilních měst prohravších, je dle historiků však zcela v pořádku. Asi šlo o první případy toho humanitárního bombardování!

Současný problém je, že stát USA každý další rok pravidelně nemá peníze na zpětný povinný odkup dluhopisů z předchozího roku.  Tak si půjčí na stejném principu i pro příští období jednou tak vysokou částku. Jediná cesta jak z toho ven, je opanovat USA dolarem opravdu naprosto celý svět. Pak klany zločinců za tím vším stojící již nikdo neohrozí. To přesně také operací 9/11 měly v plánu. Problém kterému však nyní čelí je:

a) Zejména internet, který umožnil celosvětovou komunikaci všem se všemi, který již takřka zcela zničil jejich informačně vzdělávací monopol (Takto podobně kdysi zničil knihtisk monopol katolícko-feudálního systému, který byl založen na soustavě kostelů, klášterů a církevních škol, jako jediného zdroje informací veškerého evropského obyvatelstva).

b) Celá řada jejich vlastních diletantismů (například přesun veškeré výroby do Číny a hypotéční krize 2008).

c) Vzpamatování se zejména ruských tajných služeb (Putinova klika profesionálních odborníků z řad bývalé KGB a GRU), které se rozhodly svou zem s plným nasazením ubránit.

d) Prozření čínských soudruhů, že komunismem, který má sice potírat vzájemné vykořisťování, který je však založen na absolutním potlačení lidské individuality, se k spravedlivé a šťastné společnosti nedopracují, kteří v současnosti navíc již nehodlají svou produkci měnit za zelené papírky a takto živit zcela zdarma půlku občanů USA včetně US-army, která kdykoli rozbombarduje jakéhokoliv jejich obchodního partnera, pakliže chce obchodovat za Yuan (Libye), nehledě ke skutečnosti, že vše směřuje k tomu, že za dolar se v krátké budoucnosti již nebude dát nic hodnotného koupit.

Všechny uvedené faktory a řada dalších dostal kliku zločinců z USA do takové situace, že nyní již nebojují za doklepnutí své celosvětové hegemonie do zdárného konce, ale kopu jako chcípající kobyla všude kde se dá, v naději, že jim to přinese záchranu.

A o tom to všechno v současnosti je!

Václav Kytička

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jaris
Návštěvník
Jaris

Po zhlednuti videa o Chude Africe a bohatem Zapadu jde o karmu. Afrika a BV vraci uder Evrope v podobe masivniho prilivu emigrantu za vsechna bezpravi co byla na nich spachana a prisla si pro kompenzaci za to vecne okradani uz od kolonialnich casu. Nadesel cas ke splaceni dluhu.

Kodl
Návštěvník
Kodl

ten text je moc dlouhý

theJeremy
Návštěvník
theJeremy

52x slovo USA v negativnom kontexte. Pre blbcov treba opakovat, opakovat a opakovat.
Cele je to rozpravka o dobrom rusku a zlej amerike. Ano, USA bojuju kade tade, ale nezabrali ziadnemu statu len tak uzemie, ako Rusi ukradli ukraine krym (je jedno, ci im niekedy patril, to aj juzne slovensko madarom a asi by sme sa neusmievali, keby si ho len tak zobrali)

Bezrukin Ivanovič
Návštěvník
Bezrukin Ivanovič

A co je na USA pozitívne … okrem HIV ? Dokonca aj samotné štáty vznikli po genocíde obyvateľstva !!! Toto máme obdivovať ? A Krym ? Kto ho ukradol ? Veď je na svojom mieste … keby ho neobsadil Putin, tak ho obsadí Obama, šak je to aj volovi jasné !!! A potom čo ? Je to otázka bezpečnosti … alebo samovraždy … ako ten europsky Armagedon 🙁 Hanbím sa za našich politikov !!!

Piragost
Návštěvník
Piragost

Již dlouho nad děním na této planetě kroutím hlavou a vždy si říkám, že jediné co by to vše napravilo, by byl jeden maxi asteroid či “globální červené” tlačítko. Pak by to opět začalo od planktonu… Dále razím teorii, že svět se pos… v ten moment, kdy se vynalezlo platidlo a upustilo se od obchodu výměnou. Víte, můj děda byl velmi moudrý muž a jednou mi řekl: “Hochu, pamatuj si, že tenhle svět říděj prachy a kun.a.”

Jebatac
Návštěvník
Jebatac
Pol
Návštěvník
Pol

Před autorem článku hluboce smekám. Velmi precizně popsané dění nedávných let až po současnost. K tomu prostě není co dodat, vidím to velmi podobně.

Pozorovatelka
Autor

Článek je pěkný a ještě před mnoha léty bych s ním zcela souhlasila. Mým současným pohledem však má jeden velmi podstatný nedostatek – nezmiňuje, jak zlikvidovat americký styl života, který v důsledku soupeření USA se SSSR dospěl do neudržitelných a proto nežádoucích rozměrů. V dnešní době internetu a mobilů i ta nejzaostalejší země vidí, jak se žije jinde a každá chce opakovat americký vzor. Umí si někdo představit, že americko-evropský styl života bude zaveden na celé planetě??? A protože tato filozofie konzumu a plýtvání je “zažraná” a protože jinou atlantická kultura světu nedala, nezbývá, než tuto kulturu nahradit takovou, která bude mnohem, mnohem skromnější, resp. bude jako základní hodnoty uznávat opět pouze rodinu a víru (prozatím stačí muslimská, na dalším se pracuje). Pomáhat zemím třetího světa (mimochodem – z jejichž kolonizace euroamerická kultura žije) aby dosáhly západního stylu života je nežádoucí, protože je nemožné, aby stejný styl byl zaveden na celé planetě(ono už to, že se mu přibližují Čína a Indie, je nežádoucí).

Arbed
Návštěvník
Arbed
LCZ
Návštěvník
LCZ

Múj příspěvek do dikuse, který začínal ” Výborný článek, jasná analýza…”, z dnešní noci, doplněný několika postřehy ohledně TTIP, GMO a naší politické scény, se nezobrazuje.
Nechápu. Vadil?

M
Návštěvník
M

Ptejme se především: PROČ TO DĚLAJÍ ty síly co stojí v pozadí?! Komu slouží tato náboženství jako nástroje ovládání lidí (mohamedánů i křesťanů)… k jakému účelu?

JAKÝ JE skutečný SMYSL toho všeho? Co to znamená pro nás všechny? Kdo řídí islámskou invazi do Evropy? Proč papeženci a mohamedáni tak miloučce kamarádí?

http://www.ragauian.cz/vznik-islamu-a-tajne-dejiny-krestanstvi-aneb-jak-katolicka-cirkev-zabila-krista-znicila-krestanstvi-a-stvorila-islam/

Honza
Návštěvník
Honza

Čechům to stejně pořád nestačí ..
Můžem číst o Kolíně,Berlíně..dočtem se o Hoffu,Selbu – dále to bude pokračovat ve směru Aš-Cheb-Maránské Lázně-Karlovy Vary , aby v tom západ nebyl sám, tak stejný vlny potečou ze směru Rakousko-Buďějovice-Strakonice-Písek-Tábor, v tom už to v Praze pojede.. Plzeň,Brno v tej době zrovna tak..
Ale čechům stejně nebude stačit ani tohle.. 😀 Češi sou totiž totálně zneprázdněni všema médiama z netu. Najednou v době krize nalistuju v pohodě 40 serverů – vzájemně propojených a říkajíc to samý jinými slovy. Já jim to nemám za zlé-vědom si toho, že stačí stejně pouze dva,tři,čtyři a pátej,šestej,sedmej pro kontrolu.. Né dnes jich je 40. Chápu odhodlání o všem informovat. Jen kdyby se to všechno netvářilo ve výsledku tak, že od činů nám lidem brání jen a pouze neustálý spamování .. Jen média pozor na to, aby vám náhodou někdo neodběhl na chvíli od kompíka! Mohl by to tom začít rozumně uvažovat a nadechnout se a s okysličeným mozkem by mohl uvažovat a začít si trochu věči srovnávat! Ale zatím se tak neděje. Lidi vesele žerou křupky,tyčinky,oříšky a kynou u PC-páč připravují či čtou stovky a stovky a tisíce článků, které mají neustále zabavovat desetitisíce a statisíce lidí. Ve finále tu máme jasnej vásledek. Migrantů si ani nikdo ani nevšimne, páč bude kynout u PC a TV. Aby se mohl vejít do skupiny chytráků, kteří statisíce a miliony hodin sedí a kynou u PC čtouc články, jen aby pak mohly vychrilit něco-rádoby chytrost.. 😀 Je to směšný. Přesně tito lidé jsou už nyní pevně rozhodnuti se neúčastnit ničeho až na zdržování..
Tvdá práce to není, páč to, se dnes projednává na cca40 stránkách,srverech,blogách.. to je něco, co už já jsem vnímal v 14ti letech a o čem sem mluvil.. O čem se začalo všeobecně mluvit. Alex Johnes,Jesse Ventura,Jim Tucker… jen malej zlomek lidí. Ještě bych zahrnul Bena Fulforda. Už dávno se řeklo až na pár drobností vše.Lidi měly dostatek času se připravit.Státy-unie. Ano přesně tak. Dnešní dny nejsou žádným tajemstvím už 12 let.Takže nechápu o co jinýho vám dnes může jít, bnež o zdržovací taktiku. Připomínám, že vše, co se dnes dejme tomu za poslední 2,3 roky řeší , už lidi dávno řešily.. Dávno se našlo chytráků so psaly údajný petice vládám, uvědomovaly údajný členy vlády..Rozšířilo se mnoho a mnoho informaci mezi lidmi.. Tím to ale taky končí.Páč přesně tyto antinwo média nejspíš už tekrát zlehčovala situaci a dnes křičí na poplach. Mě to přijde, jak kyby jenom dávaly dokupy články stářím sahajíc 15 let zpátky. A dělají z nich bezprostřední přítomnost. Ano to je! Ta které už vážení nemáme šanci nějak extra zamezit. Kdyby takto těchto cca 40 serverů,blogů.. dělalo svojí práci tenkrát-dnes by se nic podobného neřešilo. bylo by to všas podchyceno. Inu..nemáme čas, sedíme u PC ! 😀

Hospodský štamgast
Návštěvník
Hospodský štamgast

Těch lidí, co jsou trochu v obraze o tom, co se ve skutečnosti děje je zatím tak 5%. Cca 20% vidí nebezpečí, ale svůj hněv směrují například na dle nich od kořene prohnilé muslimské náboženství jako celek. Ostatní koukají na televizi a čtou časopisy typu Reflex a žijí mimo realitu. Proti těm již zaplať pán bůh 40 serverů, kde jsou dobrovolníci stojí 24 hodin denně armáda koupených zaměstnanců, zblblíků a jiných pravdoláskařských havloidů. Až bude v populaci alespoň 40% občanů v obraze, pak teprve bude možnost reálně začít měnit dějiny. Tedy bych blogery nenapadal. Dělají nanejvýš užitečnou činnost.

Nebylo-li by blogerů, vítali bychom všichni vlnu utečenců s mávátky a naše děti by pak jen koukali na to jak se stěhují z domova pod již zorganizovaným domácím násilím.