Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom,...

Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!

Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!

Imunitní a mandátový výbor poslanecké sněmovny doporučil poslancům, aby vydali Andreje Babiše policejnímu stíhání. Měsíc a půl před volbami. Celá mediální mašinérie zpravodajského mainstreamu v ČR rotuje fotky Andreje Babiše na titulních stránkách tiskovin a webů s takovou intenzitou, že by takovou kampaň nezaplatil ani Babiš, kdyby to měl platit ze svého.Přitom celé toto divadlo je natolik průzračné, že i tomu nejjednoduššímu voliči ANO musí dojít, že to celé byla připraveno a načasováno na objednávku establishmentu tak, aby to Babiše poškodilo právě v posledních týdnech před volbami. Celá kauza s Čapím hnízdem má přitom vadný pouze morální profil, ne zákonný, protože Babiš a ani nikdo jiný okolo něho zákon neporušili.

Babišova vláda může mít podobné složení.

Pouze nestydatě a drze využili metody, které dnes a denně používají protřelí podnikatelé, kteří účelově odkloní majetek před manželkou těsně před rozvodem, nebo převedou firmu do držení někoho jiného a po čase si držení vezmou zpátky. Pokud chcete dotaci, oddělíte od firmy jednu divizi, uděláte z ní samostatnou účetní jednotku, podle zákona, zažádáte o dotaci, čerpáte na malou firmu, splníte 5-letou lhůtu udržitelnosti a poté firmu převedete zpátky pod původní matku.  Dělají to stovky firem v ČR, je to letitá praxe, která je na zvracení, každý o ní musí vědět, např. ve stavebním průmyslu ve veřejných projektech. Dotace se vytáhne pro malé a střední firmy, stavební gigant založí eseročku, nastrčí tam 15 svých zaměstnanců a dotace je v kapse. Kdybych to před lety neviděl v Praze při zadávacím řízení na vlastní oči, tak bych tomu také nevěřil.

Dotace z EU jsou zdrojem mohutné korupce

Morální rovina takového jednání je špatná. Ale viníkem není podnikatelský subjekt, který se snaží uživit a dosáhnout profit. Na vině je Evropská unie a stupidní evropské dotace, od financování idiotských rozhleden a cyklostezek podél silnic, kde jezdí kamiony a cyklisté vdechují rakovinu, až po neuvěřitelně vykutálené kotlíkové dotace, se kterými se dokonce na českých úřadech kšeftuje. Kdo chce dostat dotaci na kotel, musí úředníkovi posunout obálku s 5.000 korunami, aby se na něho v pořadí dostalo. Nechci dotaci zadarmo! Lidé si vezmou spacáky a židličky, stoupnou si den předem před úřad a když se úřad otevře, lidé se dozví, že kotlíkové dotace už nejsou, prostě došly a byly rozděleny. Evropská kontrolní agentura OLAF podobné praktiky registruje pouze v Rumunsku. To je dobrá společnost, ne? Dotace jsou nástrojem pro budování korupčního prostředí v neomarxistické Evropě. Bez dotací by nebyla žádná Čapí hnízda, žádné střelené rozhledny do nikam, žádné předražené cyklostezky, za které by se dalo pořídit několik kilometrů dálnice.

Jaroslav Faltýnek, původně ředitel Agrofertu.

Jenže tyto útoky proti Babišovi mají jednoho společného jmenovatele. Jsou to česká mainstreamová média napojená na americkou moc v ČR. Když se podíváte, kdo nejvíce proti Babišovi útočí, najdete všude staré známe firmy. Zdeněk Bakala a jeho vydavatelství Economia. Bakala má důvod zničit Babiše, protože ex-uhlobaron je namočený v monstr-kauze OKD, společně s Bohouškem Sobotků a jeho lumpenpartou ČSSD. Andrej Babiš totiž prohlašuje, že pokud vyhraje volby, zasadí se o vyšetření největší “rozkrádačky” po roce 1989, privatizaci OKD. A z toho se orosí čelo nejen Sobotkovi a Bakalovi, ale i mnoha další lidem, kteří se na kauze OKD jaksi ekonomicky svezli. Co na tom, že ČSSD dluží rodině po právníkovi Altnerovi přes 300 milionů, to se pokryje na exekutorské komoře, jenom se nesmí Babiš dostat k moci. Vytáhneme na něho nahrávky a bude!

Proti Babišovi stojí kavárníci, které si vodí americká mocenská centrála v Praze

Další skupinou, která nemůže Babišovi přijít na jméno, je skupina okolo pohrobků Václava Havla a jeho knihovny, kterou zafinancoval právě zmíněný Zdeněk Bakala. Pražská kavárenská společnost bojuje proti Babišovi hned z několika serverů fiat-alternativy. Sabina Slonková a její Neovlivni.cz, Dalibor Balšínek a jeho Echo24.cz a Pavel Šafr a jeho Svobodné Fórum. Tato trojice bojuje proti Babišovi snad nejsilněji ze všech, ale důvodem jejich boje není Babiš a jeho podivně nabyté miliardy z počátků podnikání, ale Babišovo spojenectví s Milošem Zemanem. Pokud bude vládu sestavovat Babiš, vytvoří s Milošem Zeman mocenský tandem v ČR, který bude disponovat obrovskou mocí z ulice. Jak Miloš Zeman, tak i Andrej Babiš oslovují společné voličské spektrum, které se vzájemně doplňuje. A Miloš Zeman, to je kůň euroasisjkých globalistů. A tím se dostáváme ke třetí skupině nepřátel Andreje Babiše.

Projekt “Trojmoří”.

Americké velvyslanectví je centrem moci amerických neoconů a amerického kongresu v Praze. Poté, co byl Donald Trump efektivně odstaven od zahraniční politiky a od svých věrných poradců, mají americké ambasády po světě de facto roli prodloužené ruky amerického kongresu. A cílem neoconů je zopakovat v ČR stejný proces jako v Polsku, kde se k moci dostala protibruselská a silně pro-americká strana Právo a spravedlnost. Američané chtějí ovládat Polsko, ČR, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko a Rumunsko. Tím se má vytvořit blok a nárazníkové blokační pásmo mezi Německem a Ruskem, potažmo mezi EU a Pekingem. Američané již dnes ovládají kromě Polska i celé Pobaltí, Maďarsko poskytuje Američanům zázemí pro jejich vojska, jakkoliv je Viktor Orbán proti Bruselu kritický, o to více má dobré vztahu s Washingtonem. Právě proto Brusel v poslední době tak obrovsky ovlivňuje slovenskou politiku a Roberta Fica, protože Brusel chce Američanům tento blokační plán překazit. Poláci celý projekt nazývají jako Trojmoří a vzhledem k tomu, že Američané ovládají politické procesy v mnoha zemích bývalé Jugoslávie, tak tento projekt bloku mezi Baltem, Jadranem a Černým mořem by se teoreticky mohl povést.

Buď s ďáblem nebo s čertem? Občane, vyber si!

Česká republika v tomto plánu je přitom klíčová, protože Praha je centrem Světového židovstva a pokud by Praha spadla pod vliv východu a globalistů z Dálného Východu, narušilo by to vojenské operační plány Pentagonu. Jelikož Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou koně globalistů, kteří půjdou na ruku vizím euroasijského souručenství na ose Berlín – Moskva – Teherán  – Peking, americké velvyslanectví, Karel Janeček, vrchní státní zastupitelství, policejní plukovníci, TOP09, ODS, KDU-ČSL a z donucení i ČSSD půjdou na ruku americké moci. A pokud si vezmete do ruky dnešní výrok Pavla Bělobrádka, že Lidovci nepůjdou do koalice s někým kdo je trestně stíhaný [1], tak to znamená už dopředu signál, že ANO bude muset sestavovat vládu bez Babiše, což je nereálné, anebo ANO skončí bez koaličního partnera a ve sněmovně sestaví vládu obrovský slepenec 5, 6, nebo 7 stran společně, proti Babišovi. Všechno záleží na tom, jestli se do parlamentu dostanou Piráti a SPD, protože jak se očekává, ANO zvítězí ve volbách, ale bude potřebovat minimálně jednoho ochotného koaličního partnera.

Budoucí koalice ČSSD a TOP09? Proti Babišovi? Bez problému. A kdo se k nim přidá?

Lidovcům nejde věřit ani pozdrav, je docela možné, že po volbách zjistí, že při vládnutí ve dvojkoalici s Babišem prosadí více ze svého programu, než ve vládě v duhové koalici X stran, široce rozkročených od levicové ČSSD, až po rádoby pravicový utlras dorost TOP09. Velký a obří otazník bude představovat Okamurova SPD. Nedovedu si představit to dilema, jaké bude muset řešit. Reálně se totiž v rámci mocenského tenzoru rýsují po volbách dvě cesty. Buď současná kauza s Čapím hnízdem neuškodí a dokonce mu přidá hlasy, takže Babiš bude z pozice mocného vítěze hledat někoho, kdo si bude chtít čuchnout k moci, a takových bude nakonec více než dost, anebo kauza sjednotí parlamentní strany proti Babišovi a s heslem “Všichni proti Andrejovi!” vytvoří duhovou spektrální koalici mnoha stran. Neznámým parametrem jsou komunisté. Šli by do vlády s Babišem? Nebo by Babiše drželi u moci? Nepředpokládám, že by komunisté se připojili do koalice proti Babišovi, a to by mohl být právě ten bod zvratu.

Mocenský tenzor je narýsovaný, jak zareagují voliči?

Andrej Babiš by musel opravdu hodně ztratit, aby k vládnutí potřeboval více než jednoho koaličního partnera. Pokud by Andrej Babiš sestavil vládu, Česká republika by nastoupila k cestě do Nové Evropy. Andrej Babiš a jeho Agrofert jsou existenčně závislí na otevřeném volném trhu EU, rozpad EU nebo dělení EU na dvojrychlostní Evropu nemůže Babiš dopustit. Vítězství Babiše tak přiblíží ČR k přijetí EURa a k integraci do hlubších struktur EU. Pokud by ale Babiš byl odstaven a vládu by sestavovala duhová koalice pro-amerických zákulisních sil stejně, jako zorganizovali propad pro-evropských stran v Polsku v posledních volbách, tak by to znamenalo vítězství Pražské kavárny, Zdeňka Bakaly a fiat-alternativy. Bylo by to nastoupení cesty k amerikanizaci české zahraniční politiky, chladnější vztahy s EU, o to vřelejší s americkým Pentagonem a americkými neocony. Pavel Bělobrádek je na to připravován dlouhodobě, pravidelně si jezdil pětkrát za sebou do USA pro notičky během tohoto volebního období. Může teoreticky být ministrem zahraničí v duhové vládě. A to by byla katastrofa, protože pro notičky si nejezdí jenom do USA, ale i do Augsburgu na Sudetoněmecké slavnosti. viz. videa zde.

ČSSD, KDU-ČSL, TOP09… zelinář, veterinář, chemik. Občane, nohy na ramena!

Tímto článkem chci ukázat čtenářům, co je to “mocenský tenzor” v praktické politice. I když volíte tak, jak vám velí srdce a rozum, karty nakonec jsou rozdávány podle dvou nebo více dopředu nevyhnutelných variant, které všechny nejsou dobré, ani jedna z nich. Když vyhraje Babiš, bude to cesta do Nové Evropy, cesta ke kvótám a migraci, aby si ČR zachránila volný trh s EU, resp. Agrofert aby nečelil sankcím. To je tragická vize pro republiku. A co se stane, když Babiš nevyhraje?

Američané a jejich plán na likvidaci Babiše a Zemana jedním šmahem během pár měsíců

Porážka Andreje Babiše bude mít stejně děsivé důsledky jako jeho výhra. Když nevyhraje Babiš, tak vyhrají Američané, kteří zopakují v ČR skrze své marionety takové procesy jako v Polsku, odpor proti migraci, což je fajn, ale zároveň posílení protiruské hysterie, nasunutí amerických zbraní do ČR a řízení české zahraniční politiky americkými neocony skrze české loutky, které si budou do Washingtonu jezdit pro noty. A to také není dobré řešení. Takže jaké řešení by bylo dobré? Odejít z EU a z NATO, posílit národní teze, zlepšit vztahy s Ruskem, posílit ekonomické vazby na východ. Ale kdo kromě SPD tohle bude chtít ve sněmovně? Obávám se, že nikdo. Přistoupil by Babiš na referendum o vystoupení z NATO? Možná ANO, i když Stropnický na obraně ukazoval, že zobe Pentagonu z ruky více ochotně, než je zdrávo. Ale přistoupil by Babiš na referendum o EU, na kterém je jeho Agrofert závislý? Ne, ani náhodou.

Přesto je třeba jít a volit Tomia Okamuru, SPD a pokusit se o to, aby získali alespoň 15% a aby mohli prosazovat pro-národní teze silným hlasem. Dopředu však upozorňuji, že po volbách pochopíte, co je to mocenský tenzor, budete moci pozorovat přesuny moci různými vektory, ale výsledný mocenský tenzor se bohužel prakticky nezmění. Zvítězí pro-evropská a pro-alianční politika, ale úspěchem bude, pokud se podaří ukotvit zákon o obecném referendu. Na jeho základě bude možné potom i v budoucnu vyvolávat pokusy o referenda o vystoupení z EU a z NATO. Je to začátek cesty, ale očekávejte, že establishment půjde Tomiu Okamurovi po krku stejně, jako jdou po krku Donaldu Trumpovi v USA. Nic se ale nesmí vzdávat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

167 Komentářů o "Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000
Třídit podle:   nejnovější | nejstarší | nejvíce hlasů
styx
Návštěvník

riesenim je revolucia, pochytat politikov od novembra 1989, obesit ich, majetky zhabat a previezt na statny ucet. Rodinnych prislusnikov nahnat na nutene prace o suchom plesnivom chlebe a spinavej vode…na dozivotie.

phoneeazy
Návštěvník

Ty si ale naivka, … ten kdo řídí EU i Ameriku jsou sionisté … ale tuhle složitou nadnárodní politiku asi nejsi vůbec schopen pochopit … že pane VK

Jan Žižka
Návštěvník

Proto volme SPD abychom vystoupily z eu a nevládly nám usa.

JoeJoe
Návštěvník

Souhlas. Jít cestou nejmenšího zla.

Amus
Návštěvník

Pokud mám vybírat ze dvou zel, i když nepovažuji situaci za tak černobílou a zoufalou, pak dávám přednost jednoznačně americkému vlivu před vlivem německým. Situace a pozice Trumpa v USA není tak jednoznačná a jasná a kdo poslouchá americkou alternativu, ví to. Trumpovi se ještě může podařit dosáhnout změn, rovněž tak tam může dojít k občanské válce a USA se mohou rozpadnout. Rovněž tak v tradičních politických stranách může po neúspěchu ve volbách dojít k obrodnému procesu, protože jak ODS, tak ČSSD ve svých řadách rozumné lidi mají, viz Klaus ml., Foldyna aj. Zatímco míchání ras a s tím spojená debilizace a úpadek bílé rasy, islamizace navázaná na Německo, je procesem NEVRATNÝM a nezměnitelným. Proto jsem pro spojení a spolupráci s Polskem a Maďarskem a dalšími slovanskými zeměmi. S nimi se domluvíme jako rovný s rovným, ne z pozice vazala. A americký vliv? USA jsou za oceánem a situace nejasná, zatímco Německo a zbytek západní Evropy nezvratně míří k islamizaci a degradaci. Pana VK je mi líto, zřejmě bude muset přesunou své podnikání a život z Německa k nám.

Pavlina
Návštěvník

Jen dvě zla ?
A což takhle jít s kapitalistickým Ruskem a Čínou ?
To jsou velmoci na vzestupu .
Tedy přidejme se .
Bez ohledu že na ně západ plive a jsou fuj .. no nechtějí dolar a platit jak
mourovatí procenta z každé transakce přes dolar ..
Tuhle možnou cestu nezávislosti nikdo nevidí ?

Holy
Návštěvník

Proc po precteni tohoto clanku mam opet o kus vyssi dojem, ze Aeronet slouzi nekomu, kdo jde proti nam obycejnym lidem. Hasi pozar v informacnim poli zpusobeny vydanim Burese? Spojeni VK a VK odejiteho ze Svobodneho vysilace pro jeho hamiznost? Davejte si dobry pozor komu verite. V celem clanku neni jedina informace o Buresovych prasarnach.

Jokles
Návštěvník

Holý ? Myslíš mentálně ?

Amus
Návštěvník

Svobodné rádio Babiše výrazně a pravidelně v relacích kritizuje. Takže nechápu tuto poznámku.

x&t
Návštěvník
Mojmír
Návštěvník
Viktor
Návštěvník

Co bude po volbách…..? Možná prázdné peněženky…..
Európsky súd rozhodol: Imigranti majú právo na sociálne dávky. Zaplatia ich daňoví poplatníci európskych krajín
http://www.novarepublika.cz/2017/09/europsky-sud-rozhodol-imigranti-maju.html#more

opatrný
Návštěvník
HumanaeLibertas
Návštěvník

Pěkné a trefné video ke stavu naší armády. https://www.youtube.com/watch?v=JioqcQIKtok

Samuel
Návštěvník

To ještě není všechno. V tomhle článku se dovíte další křivárny a zajímavosti…..
Český a bulharský boj s terorismem v Aleppu
http://www.novarepublika.cz/2017/09/cesky-bulharsky-boj-s-terorismem-v_1.html

opatrný
Návštěvník

Tento odkaz jsem sem dával včera. Naše armáda: dva motopluky a tři tanky..

HumanaeLibertas
Návštěvník

omlouvám se tedy za spamming

opatrný
Návštěvník

Nic se neděje, to se lehce přehlédne. Dobré je, že nás to oba zaujalo a snažili jsme se to ukázat ostatním. Stav naší armády je více než katastrofický, armáda v podstatě neexistuje..bohužel…

.B.
Návštěvník

Lidl vymazal kříže z řeckých kostelů, prý kvůli náboženské neutralitě.
To už tam měli ti zmrdi rovnou domalovat půlměsíc.

http://zpravy.idnes.cz/lidl-recky-tyden-krize-letak-nabozenska-neutralita-fxm-/zahranicni.aspx?c=A170901_150248_zahranicni_fer

opatrný
Návštěvník

Pojďme je bojkotovat! Já tam nenakoupil nic od toho letáku s černochem!

Jan Novák
Návštěvník

Já taky!

raspberry
Návštěvník

Proč udržovat Českozlodějsko další čtyři roky v chodu?
Všechny ty tuneláře – nejen Babiše a Bakalu, jsou i “menší” – justiční a policejní mafii…

31. srpna 2017 – “Solární elektrárna Zdeněk – Sun v Chomutově může zatím dál vyrábět energii. Ústavní soud totiž přiznal odkladný účinek stížnosti proti rozhodnutí Krajského soudu v Brně. Mohlo by dojít ke zničení prvků fotovoltaické elektrárny.”
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1097181328-udalosti/217411000100831/obsah/565262-soudni-spory-kvuli-solarnim-elektrarnam

Místo aby ústavní soud zavřel Zemky i solární elektrárny, tak se ještě stará, aby dále fungovaly!

Solární elektrárny Saša-Sun a Zdeněk-Sun vlastní synové zloděje-miliardáře Zdeňka Zemka st. Alexandr a Zdeněk ml. Letos jde na podporu obnovitelných zdrojů 37 miliard korun, stát hradí ze státního rozpočtu 26 miliard a 11 miliard platí spotřebitelé povinným příspěvkem na OZE. Do roku 2030 máme my všichni zaplatit solárním, větrným a bioplynkovým baronům 2 BILIONY korun.

Zdeněk Zemek st. – tunelářský zloděj s nakradenými miliardami z bank
Bydliště Vlčnov (Slovácko), v evidenci StB pod krycím jménem Radim.
Zemkovi jsou 31. nejbohatší českou rodinnou skupinou podle žebříčku Forbesu.
Vlastní Lázně Luhačovice, Lázně Velké Losiny, ocelářskou skupinu Z-Group Steel (Železárny Veselí, Železárny Hrádek, Železárny Chomutov a Válcovny trub Chomutov), dopravní podniky ČSAD Vsetín, ČSAD autobusy Plzeň, vše původně státní podniky. A soláry u Chomutova.
Zemek dostal v 90. letech od polostátní Investiční a poštovní banky (IPB) úvěry celkem 5 miliard korun, které nesplácel a banka IPB zkrachovala. Po jejím pádu převzala Zemkovy dluhy ČSOB a podala na řadu jeho firem návrh na konkurz. Pohledávky za jeho firmami převedla do České konsolidační agentury (ČKA), která vyhlásila soutěž na jejich prodej. Zemek přes nastrčené prostředníky odkoupil od ČKA pohledávky vůči sám sobě (to je trestný čin), což ho stálo 1 miliardu, a tak mu zůstal očištěný majetek v hodnotě 4 miliardy korun. Zemkovo podnikání patří znárodnit, protože jsme ho zaplatili my všichni.

wpDiscuz