Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom,...

Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!

Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!

Imunitní a mandátový výbor poslanecké sněmovny doporučil poslancům, aby vydali Andreje Babiše policejnímu stíhání. Měsíc a půl před volbami. Celá mediální mašinérie zpravodajského mainstreamu v ČR rotuje fotky Andreje Babiše na titulních stránkách tiskovin a webů s takovou intenzitou, že by takovou kampaň nezaplatil ani Babiš, kdyby to měl platit ze svého.Přitom celé toto divadlo je natolik průzračné, že i tomu nejjednoduššímu voliči ANO musí dojít, že to celé byla připraveno a načasováno na objednávku establishmentu tak, aby to Babiše poškodilo právě v posledních týdnech před volbami. Celá kauza s Čapím hnízdem má přitom vadný pouze morální profil, ne zákonný, protože Babiš a ani nikdo jiný okolo něho zákon neporušili.

Babišova vláda může mít podobné složení.

Pouze nestydatě a drze využili metody, které dnes a denně používají protřelí podnikatelé, kteří účelově odkloní majetek před manželkou těsně před rozvodem, nebo převedou firmu do držení někoho jiného a po čase si držení vezmou zpátky. Pokud chcete dotaci, oddělíte od firmy jednu divizi, uděláte z ní samostatnou účetní jednotku, podle zákona, zažádáte o dotaci, čerpáte na malou firmu, splníte 5-letou lhůtu udržitelnosti a poté firmu převedete zpátky pod původní matku.  Dělají to stovky firem v ČR, je to letitá praxe, která je na zvracení, každý o ní musí vědět, např. ve stavebním průmyslu ve veřejných projektech. Dotace se vytáhne pro malé a střední firmy, stavební gigant založí eseročku, nastrčí tam 15 svých zaměstnanců a dotace je v kapse. Kdybych to před lety neviděl v Praze při zadávacím řízení na vlastní oči, tak bych tomu také nevěřil.

Dotace z EU jsou zdrojem mohutné korupce

Morální rovina takového jednání je špatná. Ale viníkem není podnikatelský subjekt, který se snaží uživit a dosáhnout profit. Na vině je Evropská unie a stupidní evropské dotace, od financování idiotských rozhleden a cyklostezek podél silnic, kde jezdí kamiony a cyklisté vdechují rakovinu, až po neuvěřitelně vykutálené kotlíkové dotace, se kterými se dokonce na českých úřadech kšeftuje. Kdo chce dostat dotaci na kotel, musí úředníkovi posunout obálku s 5.000 korunami, aby se na něho v pořadí dostalo. Nechci dotaci zadarmo! Lidé si vezmou spacáky a židličky, stoupnou si den předem před úřad a když se úřad otevře, lidé se dozví, že kotlíkové dotace už nejsou, prostě došly a byly rozděleny. Evropská kontrolní agentura OLAF podobné praktiky registruje pouze v Rumunsku. To je dobrá společnost, ne? Dotace jsou nástrojem pro budování korupčního prostředí v neomarxistické Evropě. Bez dotací by nebyla žádná Čapí hnízda, žádné střelené rozhledny do nikam, žádné předražené cyklostezky, za které by se dalo pořídit několik kilometrů dálnice.

Jaroslav Faltýnek, původně ředitel Agrofertu.

Jenže tyto útoky proti Babišovi mají jednoho společného jmenovatele. Jsou to česká mainstreamová média napojená na americkou moc v ČR. Když se podíváte, kdo nejvíce proti Babišovi útočí, najdete všude staré známe firmy. Zdeněk Bakala a jeho vydavatelství Economia. Bakala má důvod zničit Babiše, protože ex-uhlobaron je namočený v monstr-kauze OKD, společně s Bohouškem Sobotků a jeho lumpenpartou ČSSD. Andrej Babiš totiž prohlašuje, že pokud vyhraje volby, zasadí se o vyšetření největší “rozkrádačky” po roce 1989, privatizaci OKD. A z toho se orosí čelo nejen Sobotkovi a Bakalovi, ale i mnoha další lidem, kteří se na kauze OKD jaksi ekonomicky svezli. Co na tom, že ČSSD dluží rodině po právníkovi Altnerovi přes 300 milionů, to se pokryje na exekutorské komoře, jenom se nesmí Babiš dostat k moci. Vytáhneme na něho nahrávky a bude!

Proti Babišovi stojí kavárníci, které si vodí americká mocenská centrála v Praze

Další skupinou, která nemůže Babišovi přijít na jméno, je skupina okolo pohrobků Václava Havla a jeho knihovny, kterou zafinancoval právě zmíněný Zdeněk Bakala. Pražská kavárenská společnost bojuje proti Babišovi hned z několika serverů fiat-alternativy. Sabina Slonková a její Neovlivni.cz, Dalibor Balšínek a jeho Echo24.cz a Pavel Šafr a jeho Svobodné Fórum. Tato trojice bojuje proti Babišovi snad nejsilněji ze všech, ale důvodem jejich boje není Babiš a jeho podivně nabyté miliardy z počátků podnikání, ale Babišovo spojenectví s Milošem Zemanem. Pokud bude vládu sestavovat Babiš, vytvoří s Milošem Zeman mocenský tandem v ČR, který bude disponovat obrovskou mocí z ulice. Jak Miloš Zeman, tak i Andrej Babiš oslovují společné voličské spektrum, které se vzájemně doplňuje. A Miloš Zeman, to je kůň euroasisjkých globalistů. A tím se dostáváme ke třetí skupině nepřátel Andreje Babiše.

Projekt “Trojmoří”.

Americké velvyslanectví je centrem moci amerických neoconů a amerického kongresu v Praze. Poté, co byl Donald Trump efektivně odstaven od zahraniční politiky a od svých věrných poradců, mají americké ambasády po světě de facto roli prodloužené ruky amerického kongresu. A cílem neoconů je zopakovat v ČR stejný proces jako v Polsku, kde se k moci dostala protibruselská a silně pro-americká strana Právo a spravedlnost. Američané chtějí ovládat Polsko, ČR, Slovensko, Maďarsko, Bulharsko a Rumunsko. Tím se má vytvořit blok a nárazníkové blokační pásmo mezi Německem a Ruskem, potažmo mezi EU a Pekingem. Američané již dnes ovládají kromě Polska i celé Pobaltí, Maďarsko poskytuje Američanům zázemí pro jejich vojska, jakkoliv je Viktor Orbán proti Bruselu kritický, o to více má dobré vztahy s Washingtonem. Právě proto Brusel v poslední době tak obrovsky ovlivňuje slovenskou politiku a Roberta Fica, protože Brusel chce Američanům tento blokační plán překazit. Poláci celý projekt nazývají jako Trojmoří a vzhledem k tomu, že Američané ovládají politické procesy v mnoha zemích bývalé Jugoslávie, tak tento projekt bloku mezi Baltem, Jadranem a Černým mořem by se teoreticky mohl povést.

Buď s ďáblem nebo s čertem? Občane, vyber si!

Česká republika v tomto plánu je přitom klíčová, protože Praha je centrem Světového židovstva a pokud by Praha spadla pod vliv východu a globalistů z Dálného Východu, narušilo by to vojenské operační plány Pentagonu. Jelikož Miloš Zeman a Andrej Babiš jsou koně globalistů, kteří půjdou na ruku vizím euroasijského souručenství na ose Berlín – Moskva – Teherán  – Peking, americké velvyslanectví, Karel Janeček, vrchní státní zastupitelství, policejní plukovníci, TOP09, ODS, KDU-ČSL a z donucení i ČSSD půjdou na ruku americké moci. A pokud si vezmete do ruky dnešní výrok Pavla Bělobrádka, že Lidovci nepůjdou do koalice s někým kdo je trestně stíhaný [1], tak to znamená už dopředu signál, že ANO bude muset sestavovat vládu bez Babiše, což je nereálné, anebo ANO skončí bez koaličního partnera a ve sněmovně sestaví vládu obrovský slepenec 5, 6, nebo 7 stran společně, proti Babišovi. Všechno záleží na tom, jestli se do parlamentu dostanou Piráti a SPD, protože jak se očekává, ANO zvítězí ve volbách, ale bude potřebovat minimálně jednoho ochotného koaličního partnera.

Budoucí koalice ČSSD a TOP09? Proti Babišovi? Bez problému. A kdo se k nim přidá?

Lidovcům nejde věřit ani pozdrav, je docela možné, že po volbách zjistí, že při vládnutí ve dvojkoalici s Babišem prosadí více ze svého programu, než ve vládě v duhové koalici X stran, široce rozkročených od levicové ČSSD, až po rádoby pravicový utlras dorost TOP09. Velký a obří otazník bude představovat Okamurova SPD. Nedovedu si představit to dilema, jaké bude muset řešit. Reálně se totiž v rámci mocenského tenzoru rýsují po volbách dvě cesty. Buď současná kauza s Čapím hnízdem neuškodí a dokonce mu přidá hlasy, takže Babiš bude z pozice mocného vítěze hledat někoho, kdo si bude chtít čuchnout k moci, a takových bude nakonec více než dost, anebo kauza sjednotí parlamentní strany proti Babišovi a s heslem “Všichni proti Andrejovi!” vytvoří duhovou spektrální koalici mnoha stran. Neznámým parametrem jsou komunisté. Šli by do vlády s Babišem? Nebo by Babiše drželi u moci? Nepředpokládám, že by komunisté se připojili do koalice proti Babišovi, a to by mohl být právě ten bod zvratu.

Mocenský tenzor je narýsovaný, jak zareagují voliči?

Andrej Babiš by musel opravdu hodně ztratit, aby k vládnutí potřeboval více než jednoho koaličního partnera. Pokud by Andrej Babiš sestavil vládu, Česká republika by nastoupila k cestě do Nové Evropy. Andrej Babiš a jeho Agrofert jsou existenčně závislí na otevřeném volném trhu EU, rozpad EU nebo dělení EU na dvojrychlostní Evropu nemůže Babiš dopustit. Vítězství Babiše tak přiblíží ČR k přijetí EURa a k integraci do hlubších struktur EU. Pokud by ale Babiš byl odstaven a vládu by sestavovala duhová koalice pro-amerických zákulisních sil stejně, jako zorganizovali propad pro-evropských stran v Polsku v posledních volbách, tak by to znamenalo vítězství Pražské kavárny, Zdeňka Bakaly a fiat-alternativy. Bylo by to nastoupení cesty k amerikanizaci české zahraniční politiky, chladnější vztahy s EU, o to vřelejší s americkým Pentagonem a americkými neocony. Pavel Bělobrádek je na to připravován dlouhodobě, pravidelně si jezdil pětkrát za sebou do USA pro notičky během tohoto volebního období. Může teoreticky být ministrem zahraničí v duhové vládě. A to by byla katastrofa, protože pro notičky si nejezdí jenom do USA, ale i do Augsburgu na Sudetoněmecké slavnosti. viz. videa zde.

ČSSD, KDU-ČSL, TOP09… zelinář, veterinář, chemik. Občane, nohy na ramena!

Tímto článkem chci ukázat čtenářům, co je to “mocenský tenzor” v praktické politice. I když volíte tak, jak vám velí srdce a rozum, karty nakonec jsou rozdávány podle dvou nebo více dopředu nevyhnutelných variant, které všechny nejsou dobré, ani jedna z nich. Když vyhraje Babiš, bude to cesta do Nové Evropy, cesta ke kvótám a migraci, aby si ČR zachránila volný trh s EU, resp. Agrofert aby nečelil sankcím. To je tragická vize pro republiku. A co se stane, když Babiš nevyhraje?

Američané a jejich plán na likvidaci Babiše a Zemana jedním šmahem během pár měsíců

Porážka Andreje Babiše bude mít stejně děsivé důsledky jako jeho výhra. Když nevyhraje Babiš, tak vyhrají Američané, kteří zopakují v ČR skrze své marionety takové procesy jako v Polsku, odpor proti migraci, což je fajn, ale zároveň posílení protiruské hysterie, nasunutí amerických zbraní do ČR a řízení české zahraniční politiky americkými neocony skrze české loutky, které si budou do Washingtonu jezdit pro noty. A to také není dobré řešení. Takže jaké řešení by bylo dobré? Odejít z EU a z NATO, posílit národní teze, zlepšit vztahy s Ruskem, posílit ekonomické vazby na východ. Ale kdo kromě SPD tohle bude chtít ve sněmovně? Obávám se, že nikdo. Přistoupil by Babiš na referendum o vystoupení z NATO? Možná ANO, i když Stropnický na obraně ukazoval, že zobe Pentagonu z ruky více ochotně, než je zdrávo. Ale přistoupil by Babiš na referendum o EU, na kterém je jeho Agrofert závislý? Ne, ani náhodou.

Přesto je třeba jít a volit Tomia Okamuru, SPD a pokusit se o to, aby získali alespoň 15% a aby mohli prosazovat pro-národní teze silným hlasem. Dopředu však upozorňuji, že po volbách pochopíte, co je to mocenský tenzor, budete moci pozorovat přesuny moci různými vektory, ale výsledný mocenský tenzor se bohužel prakticky nezmění. Zvítězí pro-evropská a pro-alianční politika, ale úspěchem bude, pokud se podaří ukotvit zákon o obecném referendu. Na jeho základě bude možné potom i v budoucnu vyvolávat pokusy o referenda o vystoupení z EU a z NATO. Je to začátek cesty, ale očekávejte, že establishment půjde Tomiu Okamurovi po krku stejně, jako jdou po krku Donaldu Trumpovi v USA. Nic se ale nesmí vzdávat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

Komentáře čtenářů

168 Komentářů o "Co nás čeká po volbách? Reálně nám hrozí tvrdá lekce o tom, co je to “mocenský tenzor” v české politice. Buď padneme do náruče Angele a migrantům, nebo vlezeme do postele americkým neoconům ve válečném tažení na Rusko!"


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling vedený v osobní rovině proti autorovi článku nebo diskreditační výroky proti redakci AE News. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy k fyzické likvidaci kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod. V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci. V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky. Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


Upozornit na
avatar
5000

Třídit podle:   nejnovějších | nejstarších | nejvíce hlasů
Pavel
Návštěvník

Bures je uplne obycejnej zmetek stejne jako vetsina soucasnych politiku…. jde jim o moc a koryta… a vlastenec tam neni nikdo.

A k tomu co provedl…to ze stejny podvod dela vetsina zadatelu o dotace , jeste neznamena, ze to je moralne omluvitelne. Ale hlavne ta vetsina podnikatelu nevstupuje do politiky a nevyrvavaji dokola “vseci kradu, ja ne…”.

Na slovensku se nam smeji, jak si ho u nas pestujeme. Jeste se budeme divit…

Vypraskat je vsechny…. Proc volit Okamuru ? Proc ne rovnou hnuti “referendum o evropske unii”? referendum.cz

Vetsina nas chce ven, tak pojdme….

HumanaeLibertas
Návštěvník

To určitě. Dobrej pokus, ale prerozdelovani propadlejch hlasu jsme ve škole uz probirali, tak to běžte zkusit do první třídy, tzn. na mainstream.

Pavel
Návštěvník

A ty si myslim, ze okamura je reseni? To jsi opravdu tak naivni? Vis o nem vubec neco?

Mia
Návštěvník

Asi není řešení,ale tzv.písek v soukolí…

Pavel
Návštěvník

To ale neni odpoved 🙂 to je volna stada…
Myslel jsem, ze proti tomo prave tento web bojuje a snazi se naucit lidi myslet.

Pavel
Návštěvník

Omlouvam se za preklep.
To je volba stada…. melo byt…

Crejdl
Návštěvník

Proč neni volba SPD promyšleným tahem a je jenom volbou stáda? Jasný program, dlouhodobě stejné postoje. Můj názor je že v politice vždy vybíráme nejmenší zlo. Tím nejmenším zlem je pro mě nyní Okamurova SPD.

Pavel
Návštěvník

Priklad :
Veci verejne – projekt
Usvit – projekt

Samotne vytvoreni SPD je zase jen dalsim promyslenym tahem… Copak to nevidite?

Bárta v roce 2013 neúspěšně kandidoval do Poslanecké sněmovny za hnutí Úsvit přímé demokracie Tomia Okamury.
Co myslite, je v tom zase namoceny?
Jasne, kdo nechce, nepochopi…

Podivejte se na doklady hospodareni Okamury….

I realiste jsou jen dalsim projektem… stejne jako Ano…
Jde jen o korytka…

Ereinion
Návštěvník

Ano, Bárta měl vliv na Úsvit v roce 2013 a pravděpodobně i na puč proti Okamurovi. Co se týče financování, každá strana sporu má jiné tvrzení, každopádně na puči vydělal Černoch a spol., jelikož měl Úsvit zajištěn desítky milionů do konce volebního období. Však bylo komické, jak se nedávno vyjadřovali proti předčasným volbám, proč asi…

Okamura musel zakládat novou stranu na zelené louce, prakticky bez státních příspěvků. Máte nějaký důkaz, že má Bárta vliv i na SPD? Jeho personální politika je bezpochyby problémem, ale podle mě ho ta situace s Úsvitem v mnohém poučila a možná je tak silnější než předtím.

SPD je jediná z těch alternativních stran, která má šanci se dostat do Sněmovny, volit Rozumné nebo jiné sdružení prostě podle mě nemá smysl, tyto hlasy propadnou.

Pavel
Návštěvník

Rozhodne nemam v umyslu volit zadnou z existujich vladnich stran. To jsem psal, ale asi v jine diskuzi.
Podle me potrebuji vsichni vymenit. Za tim si stojim.
Neznam zadnou parlamentni stranu, ktera tam je skutecne pro blaho naroda.

A prominte mi to, ale volit nejmensi zlo mi prijde smutne.
Radeji necham hlas propadnout ( podle nekterych z vas ), nez volit obdobneho zmetka jako je bures,

Nicmene, dekuji za nazor a oponenturu. Je to fajn, kdyz diskuze dava smysl a muze se nad tim premyslet.

Hestie
Návštěvník

Pavel,

než nechat hlas propadnout, tak ho raději dám Zvědavé matce, její zapálení pro vlast a domov své rodiny je veliké a já budu mít dobrý pocit
ve výsledku se stejně nic nezmění

Pavel
Návštěvník

Doslo k nepochopeni. To byla reakce na humanealLibertas, ktery me napadl,ze neumim pocitat a muj hlas ” propadne “, pokud ho dam “nevhodne” strane.

Takze ano, souhlasim s tim co rikate. K volbam by se melo jit a melo by se volit.
Jen rikam, nevolit existujici parlamentni strany. Vsechny ty naboby vypraskat a vymenit.

Hestie
Návštěvník

Pavel,
to se omlouvám a souhlasím

J.V.
Návštěvník

Žádné hlasy nepropadávají. Hlasy od neúspěšných stran se přerozdělují vítězným stranám.
Takže , když budete volit stranu, či hnutí, které nedosáhne 5ti %, tak Váš hlas dostane třeba zrovna ta stvůra Babiš.

Jajka
Návštěvník

Pavel – Havel, dobře se to rýmuje, ne?

Pavel
Návštěvník

Co to je ? Pisete basne?

Co mam spolecneho s Havlem? Boze…

Jerry
Návštěvník

dobrej pokus z vasi strany. Je videt, ze sledujete hlavne pruzkumy prave z mainstreamu a tam nic jineho ani nepusti.

HumanaeLibertas
Návštěvník

jestli to bylo na mě, tak rád odpovím. Ne průzkumy nesleduji, rozhoduji se podle sebe a né podle druhých. Zároveň si občas na něco vsadím a když jsem viděl, že kurz na to, že SPD bude mít více, než pět procent spadl ze 2:1 na 1,20:1, věděl jsem můj hlas padne na úrodnou půdu.

jan
Návštěvník

🙂 na to jsem čekal, kdy to napíšete otevřeně a jasně…. SPD jasná volba, a věřím že 80% místních čtenářů dají hlas Tomiovi také… možná to bude znít neuvěřitelně, ale jsem přesvědčen, že Tomio skončí minimálně třetí (ale asi to bude jjen par procent před 4. místem kolem 15%, bude to těsné). v hloubi duše ale věřím, že nakonec bude druhý a jak píšete, s tajkovým mandátem by je mohl držet zkrátka, popřípadě prosadit referenda…

proto bych taky prosil všechny čtenáře, buďte rozumní, valte k urnám a volme společně SPD 🙂

díky Jan

.B.
Návštěvník

Jedna otázka je, kolik kdo komu naháže hlasů, hlasovacích lístků. To je ta nepodstatná.
Mnohem důležitější je pak, kolik hlasů vyskočí z počítačů ČSÚ. To rozhoduje.

gonoss
Návštěvník

Komunisté si už brousí zoubky na spolupráci se s. Burešem. Skála buď řekl víc než chtěl nebo učinil nabídku! A protože to není žádný tlučhuba, tak druhá varianta je asi správně! A navíc v rozhovoru s bývalou Burešovou ministryní.
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/VIDEO-Valkova-a-Skala-pred-kamerou-PL-a-ohromujici-slova-k-Capimu-hnizdu-Politicka-objednavka-Destabilizace-a-chaos-zpusobene-zahranicnimi-tajnymi-sluzbami-502003

Administrator
Admin

Je vidět, že v KSČM čtou články a analýzy pana VK k situaci okolo Bureše a úlohy operátorů amerických zpravodajských služeb na celou kauzu. Jenže jak už je napsáno v článku, výhra jedné nebo druhé strany nebude výhrou pro české národní zájmy.

albatros
Návštěvník

V ksčm sou teď tak nějak rozdělený. Jedna strana pohodlných kapříků mlaská u koryt a nechce se zbytečně nijak vzrušovat a ta druhá strana začiná chápat, že takhle to dál už nepůjde. Tak uvidíme jak to u komunistů dopadne.

Radek
Návštěvník

špatně jako vždy. Komunisti jsou pakáž.

Radek
Návštěvník

moje příspěvky ze včera skoro všechny zmizely, jak zde tak u předchozího článku… nebylo v nich nic špatného… počkal jsem do dneška a furt nic 😕

Fanny
Návštěvník

No vyhlídky nic moc,třeba se stane něco…..

Ereinion
Návštěvník

Jen bych doplnil, že pro vystoupení z NATO jsou i komunisti…u nich pak co se týče EU je vztah nejednoznačný, křídlo kolem Josefa Skály má celkem dobrý postoj, Dolejš a spol. jsou naopak eurokonformní…
Ale jinak je Okamura a SPD celkem jasná volba, nejvíce akcentují témata jako migrace či vztah k EU…problémy můžou být personálního rázu, aby se mu to zase nerozpadlo jako Úsvit…

CML
Návštěvník

Neradostné čtení. Tentokrát to vidím podobně ne-li stejně jako pan vedoucí. Jeden scénář horší než druhý. Ještě je tady jedna možnost a to je volební pat, jako už tolikkrát v minulosti a s tím spojený celospolečenský marasmus kmotrů, havlistů a šedých eminencí…

Stojící mlčící muž
Návštěvník
Stojící mlčící muž

Sice úplně mimo téma, ale obrovsky důležité – 23/9/2017 – velké znamení na nebi. Kdo chce, může se něco dozvědět tady: https://www.youtube.com/watch?v=xn_l2yS6H2o
Proč tomu nikdo nevěnuje pozornost? Rok 1947 vznik Izraele – nepomine pokolení (70 let) než se to všechno stane a jsme v roce 2017 s úkazem na nebi…
“Amen, pravím vám, že nepomine toto pokolení, než se to všechno stane.”

Má někdo další střípky do mozaiky? Rád se dozvím více.

mechanik
Návštěvník

Přesne v ten den se mají ti, jejichž jména se nesmí vyslovit, shromáždit u toho urychlovače, CERN se jmenuje ta banda, co ho provozuje, a v přesnej čas jeden trouba zatáhne za tu červenou páku, co je zamčená pod tím průhledným krytem a je na něm napsáno WARNING.
A pustěj ďábla na Svět.

opatrný
Návštěvník

https://www.youtube.com/watch?v=JioqcQIKtok
Neradostná slova o armádě.

Plkal
Návštěvník

Okamura dopadne stejně jako po minulých volbách – rozloží ho zevnitř svými agenty na jeho kandidátkách nebo si je koupí nebo donutí k poslušnosti nějakým vydíráním.

Pavel
Návštěvník

On si to rozklada bohuzel sam…. je v principu uplne stejnej jako bures.

Iva
Návštěvník

Já volím rozhodně SPD, s jejich programem souhlasím na 100%.
Doufejme, že takových lidí bude víc.
A pak mě napadá ještě jedna věc – z těch dvou variant, co jsou v článku – až dosud tu škodící strany s jejich multikoalicí jsou pro mě zcela nestravitelná varianta, navíc si nejsem jistá, zda by migraci tak jako tak nepodporovali (teď to dělají také). zatímco Babiš jistě je přisátý na dotace, ovšem je také podnikatel a pragmatik a dobře ví, že EU a eurozóna bude mít obrovské finanční problémy, není možné, že z tohoto holportu vezme zpátečku a zorientuje se jinak, kde to bude pro něj výhodnější (RUsko?, Čína?), aby zachránil své impérium a s tím jako bonus před velezrádnou a totalitní EU i naši republiku?? Nebyla by to také jedna z možných vizí do budoucna??
Každopádně ti, kteří až dosud u moci byli v té i té vládě, jsou pro mne NEVOLITELNÍ!!! Stačí pohled na ty vlastizrádné proradné obličeje Bělobrádka, Sobotky, Zaorálka, Kalouska a dalších. Z těchto lidí je mi na zvracení. Naprosto platí, co řekl Platón – pokud se lidé nebudou zajímat o politiku, budou jim vládnout ti nejhorší z nich. U nás už se to stalo.

Pavlina
Návštěvník

Vaše vize má reáný základ a to je kapitalistické RUSKO a ČÍNA .
tedy volba ačkoliv je Vám všem jaksi FUJ jsou “komunisté” ti mají k té vizi
docela blízko a je to dobrá cesta .

wpDiscuz