Co mají společného mrtvý Mrázek, živý Kubice, zničený ÚOOZ a padající ČSSD?...

Co mají společného mrtvý Mrázek, živý Kubice, zničený ÚOOZ a padající ČSSD? Zeman odvolá Babiše až na podzim před volbami? Válka proti ČSSD v plném proudu. Akce “Šuman” je prací tajných služeb aneb “mrázkování” tajů zbavené!

Co mají společného mrtvý Mrázek, živý Kubice, zničený ÚOOZ a padající ČSSD? Zeman odvolá Babiše až na podzim před volbami? Válka proti ČSSD v plném proudu. Akce “Šuman” je prací tajných služeb aneb “mrázkování” tajů zbavené!

Než začneme hlavní téma článku, připomenu aktuální zprávu, že ministryně školství Kateřina Valachová oznámila, že ke konci měsíce podá rezignaci [1]. Je to kvůli skandálu její náměstkyně Simony Kratochvílové, která je ve vazbě kvůli machinacím se státními dotacemi do mládežnického fotbalu a sportu. Valachová uvedla, že nechce zatěžovat ČSSD tímto skandálem, protože cítí zodpovědnost za to, co se na ministerstvu stalo. Je to logické, rezignaci ministryně jsem očekával, je to základní krok v rámci damage control managementu, který musí ČSSD v těchto dnech řešit. Tuto informaci sem dávám úmyslně kvůli dokreslení obrazu, který vám předestřu v tomto článku. Má totiž klíčovou souvislost s tím, co se teď děje uvnitř ČSSD.

František Mrázek, tzv. kmotr pražského podsvětí, který proslul archivem kompro materiálů na politiky a podnikatele celých 90. let. V lednu 2006 byl zastřelen ze sniper pušky před svým domem v Praze.

Celý minulý týden byl ve znamení kolotoče Bohuslava Sobotky, který nejprve šokoval tím, že podává demisi, aby v závěru týdne šokoval znovu, když si to rozmyslel. Původní snaha Bohuslava Sobotky o vystrnadění Andreje Babiše z vlády dobrovolně se minula účinkem a extempore s demisí potom skončilo katastrofou, když Miloš Zeman vytřel s premiérem na Pražském hradě podlahu a dal mu najevo, že demisi Sobotky přijme jako osobní demisi, ale ne demisi celé vlády. Bohuslav Sobotka v závěru týdne na to reagoval tak, že si demisi rozmyslel a udělal to, co měl původně udělat jako první. Odvolal Andreje Babiše. Jenže, tohle je přesně pozice, kterou Miloš Zeman očekával a bude z toho neuvěřitelná sága.

Zeman s Babišem likvidují ČSSD

Miloš Zeman totiž včera oznámil, že Andreje Babiše neodvolá, protože to vylučuje koaliční smlouva. A druhým důvodem je, že Bohuslav Sobotka neoznámil prezidentovi jméno nového ministra financí. Odvolat Babiše a nechat tak důležité ministerstvo bez ministra by bylo podle Zemana nezodpovědné a my s tím můžeme pouze souhlasit. Jenže dnes jsme dostali z okruhu Pražského hradu avízo, že prezident Zeman má k dispozici právní studii, která jasně říká, že prezident nemusí ministra odvolat, protože ústava nestanovuje žádné mandatorní termíny. Dokument, který máme v redakci dispozici uvádí, že z hlediska ústavního principu je prezident tím, kdo ministry jmenuje (na návrh premiéra) a analogicky stejně tak prezident odvolává ministry (na návrh premiéra). Ústava nestanovuje žádné časové limity a termíny proto, že je očekáváno z principu Ústavy, že prezident bude návrh (na jmenování) posuzovat. Analogicky tak i návrh na odvolání není z dikce Ústavy pouze v rukách premiéra, ale v podstatě hlavně v rukách prezidenta.

Miloš Zeman a Andrej Babiš usilují o likvidaci ČSSD. Nejde přitom vůbec o Sobotku. Je to mnohem horší.

Podle tohoto právního pohledu nemá Miloš Zeman z pohledu Ústavy žádnou povinnost jednat a jmenovat nebo odvolávat ministra okamžitě, ale pouze v takovém smyslu, aby prezident návrh posoudil. Problém vězí v samotné dikci Ústavy. Prezident jmenuje ministra na “návrh” premiéra a prezident odvolává ministra na “návrh” premiéra, to jsou výrazy, které umožňují podle dokumentu výklad, že “návrh” není závazek. Pokud Ústava hovoří o návrhu, je tím myšleno navržení řešení, jmenování, odvolání. Návrh je tedy něco, co je předloženo k diskusi a prezident návrh “zvažuje”. Nikde v Ústavě není mandatorní direktiva, že prezident něco musí. Nikde. A to je zásadní problém. Z textu dokumentu vyplývá, že prezident není ústavně vázán povinností ke jmenování nebo odvolávání kohokoliv a může sám aktivně předkládat vlastní “návrhy” a protinávrhy.

ČSSD je prostoupena podivnými mocenskými strukturami

A přesně k tomuto se podle všeho schyluje. Miloš Zeman použije Andreje Babiše jako beranidlo na zničení a rozbití ČSSD. Andrej Babiš nemusí být prezidentem odvolán až do podzimu a potom stejně budou volby. I když ČSSD hrozí Zemanovi ústavní žalobou, prezident prostě termíny a limity nikde psané nemá. Pokud se tak stane, ČSSD bude bojovat o přežití v parlamentu, protože její preference se propadnou k hranici 6 až 7% a strana bude kopírovat osud ODS v roce 2013. Bohuslav Sobotka udělal školáckou chybu, když rozehrál kartu s demisí a následně s odvoláním Babiše.

Podpora Andreji Babišovi prudce přes víkend stoupla, lidé nám píší do redakce, že nikdy Babiše nevolili, ale poté, co předvedl Bohuslav Sobotka, že půjdou k volbám a budou hlasovat pro Andreje Babiše. Ozývají se nám členové ČSSD, kteří nesouhlasí s politikou dua Sobotka – Chovanec, máme rozčílené emaily z jihu Čech, kde nám píší podporovatelé pana Zimoly o svinstvech, jakým způsobem byl vyštípán vedením současné ČSSD. K tématu pana Zimoly připravíme extra článek, ale všechny tyto procesy jsou soustředěným útokem proti ČSSD. Lidový dům se proto rozhodl vytasit nukleární zbraň. Mrázkův archiv v2.0.

Jan Kubice, bývalý šéf ÚOOZ, který vynesl z “archivu” informace o prostoupení organizovaného zlořinu do státní správy v ČR.

V polovině minulého týdne se na internetu objevily nahrávky s Andrejem Babišem a bývalým redaktorem MF Dnes Markem Přibilem. Výbušnou sérii nahrávek publikuje na Twitteru anonymní osoba nebo skupina osob pod pseudonymem Julius Šuman. Víme, z jakého okruhu tyto nahrávky pocházejí. Jsou to tajné nahrávky, které pořizuje zhruba padesátka novinářů v ČR, kteří pracují na vytvoření archivu pro pozdější vydírání politiků, byznysmenů, diplomatů a dalších klíčových osob. Natočené nahrávky vznikají ve spolupráci se špičkami tajných služeb a několika osob z okruhu elitních útvarů policie.

Tento archiv je v podstatě pokračováním slavného Mrázkova archivu, která se prý nikdy nenašel. Spolupracující novináři pořizují tajně nahrávky významných osob a byznysmenů a ukládají je do archivu. Za odměnu dostávají potom od lidí napojených na soudy a policii přístup k živým vyšetřovacím spisům. Ruka ruku myje. Proces sběru nahrávek se slangově nazývá “mrázkování”, v evidentní narážce na kmotra Mrázka. AE News je zřejmě první médium v ČR, které získalo tyto informace, i když je možné, že náš zdroj informace rozešle i dalším médiím v následujících dnech.

Akce “Šuman” je řízená akce lidí, kteří mají přístup k archivu Mrázek v2.0

Vypouštění nahrávek proti Babišovi lze označit za vydírání, za práci, která je charakteristická pro mafii. To byl koneckonců účel i původního Mrázkova seznamu. A právě k jeho novodobé podobě mají přístup podle našich informací lidé, kteří ovládli minulý rok elitní policejní útvary poté, co Milan Chovanec rozbil ÚOOZ a donutil de facto k odchodu Roberta Šlachtu. Nahrávky označené jako Julius Šuman pochází z tohoto archivu Mrázek v2.0 a je to stejný zdroj, ze kterého pocházela původní Kubiceho zpráva, která ovlivnila volby v roce 2006 v neprospěch právě ČSSD [2]. Proto tak moc ČSSD vloni chtěla získat kontrolu nad archivem, a proto provedla násilnou reorganizaci dvou elitních útvarů policie. Nasazení kompro materiálů na Babiše z archivu Mrázek v2.0 je důkazem toho, že ve vysokých kruzích elitních útvarů policie po loňské divoké restrukturalizaci panuje obrovský strach z nástupu Andreje Babiše k moci, že by ovládl vnitro, policii, tajné služby a tento archiv.

Robert Šlachta, bývalý šéf ÚOOZ. Minulý rok počátkem léta byl útvar rozbit skrze tzv. reorganizaci policie, kterou prosadila ČSSD. Šlo o mocenský převrat. Současná vládní krize má původ právě v boji o kontrolu nad elitními útvary policie.

Archiv by měl podle informací obsahovat i důkazy o zavraždění právě zmíněného kmotra Františka Mrázka a už se na mainstreamu dokonce ukázaly zprávy, že vraždu Mrázka si objednal Andrej Babiš [3]. Naše redakce toto nemůže potvrdit, může to být pravda, ale stejně tak “olovo” (dezinformace s cílem pomluvy). Jenže policejní tým Tempus, který vyšetřuje 21 let starou vraždu Antonína Běly, pravé ruky Františka Mrázka, byl před několika dny přepaden Generální inspekcí bezpečnostních sborů (GIBS) a vyšetřovatelé Tempu strávili noc v cele GIBSu [4]. Inspekce je obvinila z překročení pravomocí a zajímali je nálezy, co Tempus v kauze Běla našel nebo nenašel. GIBS ovládá ČSSD a Milan Chovanec. Útvar je přímo pod jurisdikcí ministra vnitra. Někdo v ČSSD začíná mít strach a obavy, že by se vraždy Běly a Mrázka mohly dostat na povrch. Zapomeňte na vládní krizi, to je vrtění psem. Ve skutečností hoří boj o kontrolu nad elitními útvary policie. Kdo ovládne archiv, zničí druhou stranu. Babiš hraje o všechno, ČSSD také o všechno.

Nejde v těchto dnech o Sobotku, ale o celou ČSSD a její nejvyšší špičky. ČSSD se dostala do svěráku mezi obrovskou kliku “Novogvardějců” (Zeman, Babiš, Hrad, Euroasijské křídlo globalistů) a soukromou privátní lobby, která od 90. let ovládá bezpečnostní složky bývalých operativců StB s napojením na bývalou sovětskou KGB, ovšem dnes je tato lobby napojená na západ, americkou ambasádu a americké tajné služby. Likvidace Babiše nebyla odstartována Sobotkou, ale silami, které stojí v pozadí za loňskou likvidací Šlachty a ÚOOZ. Dobře si ještě jednou přečtěte zde můj článek “My všichni ze stanice ZOO”, abyste pochopili odkud “Šuman” fouká.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Ladislav
Návštěvník
Ladislav

ty informace jsou neúplné.Osobně vím,že Robert Šlachta dobře zná pozadí odstranění Mrázka.Problém byl v tom,že Mrázek byl primitivní debil,který se zázrakem k něčemu dostal.V jeho odstranění zcela jistě sehrály roli zahraniční tajné služby.Proč.Protože Mrázek ve své nekonečné idiocii chtěl vydírat českého politika,který pro ony zahraniční služby pracuje,o čemž mrázek nevěděl,samotný pojem tajná služba byl pro Mrázka velký tajenkový rébus.Prostě kvůli privatizace jednoho podniku,se chystal vydírat vysoce postaveného českého politika a to si ona tajná služba,nemohla dovolit.To je celé.

Václav Verner
Návštěvník
Václav Verner

Ti lidé jsou nejen svými lžemi, ale i činy prostoupení zlobou, opovrhováním obyčejnými lidmi. Je tady vůbec někde nějaká síla, která obyčejné občany chrání před zlem? Teď už jsem přesvědčen, že taková síla tady není, ať už se jedná o Ústavní soud nebo nejvyššího státního zástupce, o obou zprofanovaných komorách parlamentu ani nemluvě.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

comment image

kari
Návštěvník
kari

nase prezidentska vysost Milos Zeman odleta do Ciny a s nim dve letadla podnikatelu. Jak krasne☺. Ocekavam, ze pani Kalousek a knize Karel splni svou moralni povinnost, sbalej si tibetske vlajky, a budou tam pred jednacim salem protestovat. ?

NoName312
Návštěvník
NoName312

Dekuji za vyborny clanek,

ze ktereho, myslim tim z jeho obsahu, je mi proste blivno, uz davno sice nemam iluze, ale rozkryvani nasi ceske bazinky je jen pro otrle.

Dnes jsem narazil na vyborny rozhovor s. pani PhDr. Vladimirou Vitovou a panem Ing. Jaroslavem Tichym a pri jeho poslechu jsem zjistil, jak se me nazory pomalu ale jiste posouvaji od tzv. mainstreamu cim dal dale, pro zajemce zde je link:

http://www.svobodny-vysilac.cz/2017-04-03-aliance-nar-sil-phdr-vladimira-vitova-a-ing-jaroslav-tichy-1-bod-ano-miru-mezin-pol-situace-cr-jako-clena-nato-ucel-presunu-amer-vojsk-a-mirove-otazky/

V rozhovoru jsou podle meho soukromeho nazoru temata, ktera ma smysl resit.

S pozdravem
NoName312

Rus
Návštěvník
Rus

Sorry za O.T. ale zdá se , že válka zuří na všech “prioritách” 🙂

comment image

Zamaskovať mrzutú vizáž sa nemeckej kancelárke pri odchode z ruského Soči veľmi nedarilo http://www.novorosinform.org/upload/2bbdbd7cd3febac0685e320019369726.jpg. Dôvodov zverejňovaných bolo hneď niekoľko, ale presiakol aj dôvod, prečo sa za posledný mesiac nemecká Frau Kanzler zmieta v protiruskej hystérii viac ako pred tým. Dôvod sa volá Barbarossa-2 a podpisy pod ním, píše ISSTRAS.

Takže stretnutie v Soči sa stalo prerušením trojročného celibátu nevkročenia do Ruska a prezident Putin viedol na pobreží Čierneho mora štvorhodinový rozhovor s nemeckou kancelárkou Angelou Merkelovou. Tlačová konferencia bola naozaj prekvapivá, pretože Merkelová nedodržala ani len tú povinnú mieru diplomatického protokolu. Bez toho, aby sa slovom zmienila o upálených obetiach v Odesse, na ktoré spomínali Rusi po celom svete, začala niečo deklamovať o porušovaní práv homosexuálov v Čečensku. Osobne sa domnievam, že Ramzan Kadyrov to s nimi dokáže poriešiť sám, bez prispenia západných mocnosti. A bola to práve Odessa, ktorej pamiatku Putin na tlačovej konferencii Merkelovej pripomenul.
Ruský prezident neblafuje, keď má žolíka v rukáve
Počas rozhovoru ale malo prebehnúť aj to, čo na tlačovej konferencii rozhodne zaznieť nemohlo. Merkelová mala podľa dobre informovaného zdroja na schôdzke povedať: „Ale Vladimír, Vy predsa blafujete, veď nemáte dosť síl súperiť s USA. Vaše rakety proste do Ameriky nedoletia”, cituje ISSTRAS. A mali to byť podobné slová, ktoré zrejme v inom slede, ale v podobnom zmysle zazneli pred 2,5 rokmi v Austrálii.
Tentoraz ale, po zhruba trojminútovej pauze, kedy sa Putin uprene pozeral na kancelárku (a asi si to hocikto dokáže predstaviť v žiarivých farbách), vytiahol z aktovky plán vypracovaný v Pentagone a schválený a podpísaný VŠETKÝMI ČLENSKÝMI KRAJINAMI NATO (teda i zástupcom SR). Plán má veľmi „originálny” pracovný názov Barbarossa-2 (ruské spravodajské služby sa celkom vytiahli). Podľa tohto plánu, bolo Rusko rozdelené na konkrétne sféry vplyvu a podľa toho malo byť okupované niektorými štátmi Aliancie v kľúčových centrách. Ako dlho Rusko ten plán má v rukách, možno len ťažko odhadovať, ale hysterická rusofóbna nervozita Angely Merkelovej trvá zhruba mesiac. Ten plán totiž navyše potvrdzuje, že to nie je Rusko, kto si želá vojnu, ale opak je pravdou, tentoraz podpísanou zástupcami všetkých členských krajín agresora.
„Je to Váš podpis?”, spýtal sa Vladimír Vladimírovič. Blonďatá Makrelka očervenela a len prikývla hlavou.
… „Takže si povedzme, možno, že do USA rakety nedoletia, ale k základniam NATO na území Nemecka doletia celkom určite, za to vám ručím. Pravda, môže sa stať, že sa sem tam niečo sekne a netrafí, takže namiesto základne dopadnú niekde v Mníchove alebo vo Frankfurte. To už je ale vis major”, mal povedať podľa dôverného zdroja ruský prezident, pokračuje ISSTRAS.
Tým bolo stretnutie ukončené a pani kancelárka sa s veľmi kyslou vizážou porúčala zo slnečného Soči. Teraz uvidíme, za ako dlho a ako zareagujú tí pod tou štvorcipou hviezdou.

Celý článek ; http://voltaire.netkosice.sk/index2.html

Pozorovatelka
Autor

Není to nic nového, jde o to, o čem tady dokola píšu jako o plánu “SSSR 2:0″, podle kterého má být Rusko rozděleno a světu (USA, Čína, Indie atd.) přidělováno jako tzv. zóny vlivu. A rok stého výročí VŘSR v tom má být zásadním (začátek?). Stejný článek jsem četla v ruštině na jiných zdrojích a odkaz vkládám do článku, který právě píšu. Rusko o tomto plánu ví od rozpadu SSSR a stejně tak ví, že pod Trumpem se USA tohoto plánu mají účastnit 1) sametově a 2) na způsob Roosevelta, tzn. na způsob izolace/”izolace” ve stylu “America the first”

.B.
Návštěvník
.B.

USA trénují leteckou válku proti Rusku s pomocí z Ukrajiny importovaných MIGů 29 a SU 27.
https://deutsch.rt.com/nordamerika/50412-usa-trainieren-luftkrieg-gegen-russland/

M.C.
Návštěvník
M.C.

To toho moc nenatrénují, to jsou dvacet let staré kusy bez dalšího upgradu zejména v elektronice. Proti nim se dá nacvičovat jedině manévrový souboj na krátkou vzdálenost. Co se týká boje pomocí raket, zejména na větší vzdálenost, tak tam mohou získat jedině falešný pocit převahy nad ruskými stroji a piloty.

Rus
Návštěvník
Rus

“…vytiahol z aktovky plán vypracovaný v Pentagone a schválený a podpísaný VŠETKÝMI ČLENSKÝMI KRAJINAMI NATO (teda i zástupcom SR).”

Mne by zajímalo , kdo to za nás podepsal ? Havel ? Víte něco víc ?

Pozorovatelka
Autor

Vím, že vláda dnes podpořila účast českých vojáků v Pobaltí, kde to začíná houstnout, má jich být asi 300, USA tam vysílají rakety Patriot. Něco k tomu jsem napsala v právě vloženém článku, který vyjde až zítra dopoledne. Kdo to za nás podepsal, to se snažím dohledat, ale když už s tím vyšel i Putin, tak se toho asi začne odhalovat víc, než to mnou dokola omílané SSSR 2.0. Odpovídaly tomu i letošní oslavy 9. května v Rusku, o kterých v článku píšu. To, co se právě děje v Česku, s tím samozřejmě souvisí a chtěla jsem o tom napsat, ale když k tomuto tématu má každý den článek pan VK, tak jsem dala přednost článku o ruském 9. květnu.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Toto už je stará věc, objevila se na světle zhruba okolo schůzky G-20 v Brisbane před několika lety.
Od té doby Makrela, která předtím s Putinem jakžtakž dobře vycházela přejela na antiruskou kolej. Prostě se přestala přetvařovat, když viděla, že už to nemá smysl.
Ale k podstatě věci: Někdo naplánoval likvidaci, ovládnutí a rozdělení Ruska.
Rusové mají tento plán už několik let v rukou a určitě stihli připravit protitahy.
V roce 1943 se s předstihem asi dvou měsíců dostal Stalinovi do rukou německý plán operace Zitadelle, jehož provedení vešlo do dějin jako bitva u Kurska, kde Německo definitivně ztratilo bojovou iniciativu na východní frontě, ztratilo schopnost provádět větší útočné operace a Rudá armáda je před sebou hnala až do Berlína.
Tehdy měli na přípravu protiopatření dva měsíce, teď znají úmysly protivníka několik let. Ztráta momentu překvapení je často fatální komplikací.
V centrále NATO si určitě ještě vzpomenou jak po prohrané válce v Jižní Osetii, jejíž přípravy Rusové také odhalili, museli dva roky předělávat celý systém kódovaného přenosu zpráv, protože jedna souprava pro příjem a dekódování signálu z komunikačních družic padla do rukou Rusů.
Bleskové vypořádání se s útokem Gruzie na J.Osetii, kdy o výsledku bylo rozhodnuto za 18 hodin a dalších pár dní už se jenom prohlubovala katastrofa gruzínské armády, budiž operativcům v NATO výstrahou jak hrozným protivníkem může být nezaskočená a připravená ruská armáda.
Memento mori.

gonoSS
Návštěvník
gonoSS

Tak ty ruské rakety jsou buď moc těžké nebo mají málo paliva, že do ameriky nedoletí! Anebo jsou na jedno oko slepé a lítají jen tak naverímboha. Anebo rusi fakt blafují a k údajom o doletu přidávají “omylem” nulu navíc! Anebo ta informace sama je bluf.
Navíc je stále záhadou po co tam vůbec jela.
Osud Ruska je snad jasný každému- spížka pro evropu prostou jakýchkoli zdrojů (větrníky a slunečníky jsou předražený nesmysl). Angložid se nikdy nesmíří s faktem, že musí v Rusku nakupovat. Kdyby ovládli RF tak by mohli celosvětove určovat ceny a vsadím své boty, že ropa by stála minimálně 150 dolarů za barel a plyn analogicky. To by si teprve nacpávali kapsy!

alek
Návštěvník
hanns
Návštěvník
hanns

JAREKzR: Skvělej článek. Babiš s ANO je největší hrozbou podzimních voleb – ne proto, že by byl horší než ČSSD, KDU, ODS, TOP 09, ale právě kvůli sympatiím krátkozrakých voličů, kterým stačí plout na zprávách z mainstreamu a večerním zpravodajství televize. Babiš nic nevyřeší, ze všeho nejmíň vazalství v EU a migrační teror Kalergiho evropských elit

gonoSS
Návštěvník
Vedista
Návštěvník
Vedista

Lide co chapou jak funguji socialni principy a mezilidske vztahy tak vi ze pokud politik kida spinu na druheho politika tak sam ma stejne vlastnosti jako onen ktereho spini 🙂

Eva
Návštěvník
Eva

Za všechno co se ve světě děje, může buď Putin nebo Babiš a k volbám se chodit nemusí, protože stačí předvolební průzkumy…no…i předběžné odhady 🙂