Clintonová: USA vs. globalisté a Rusko. Trump: Globalisté a USA vs. Rusko

Clintonová: USA vs. globalisté a Rusko. Trump: Globalisté a USA vs. Rusko

Clintonová: USA vs. globalisté a Rusko. Trump: Globalisté a USA vs. Rusko

Budu se opakovat, ale na samotném počátku mého pozorování světa byl můj soukromý “objev”, že bude-li lidstvo i nadále postupovat způsobem života, jaký zahájilo na přelomu 19. a 20. století, je otázkou krátkého času, kdy to planeta nepřežije. Pro sebe jsem si tehdy odvodila, že má-li i východní část zeměkoule přijmout americký styl života, je to možné pouze za předpokladu, že západní část zeměkoule přejde na styl života východní. Tím jsem se dostala k tomu mnou tolik opakovanému principu zachování rovnováhy – “jang a jin” a na mysli jsem přitom měla a mám přírodní zdroje planety.

Jak šel čas,  dopracovala jsem se k názoru, že za ovládnutím zdrojů stojí moc (systém moci), mající kořeny v dávné minulosti a že od té doby stále jde jen a jen o zdroje. A když jsem se později dostala k V.V. Pjakinovi. nejenže se mi zakrátko stal názorově blízkým, ale můj původní pohled velmi rozšířil a obohatil. A to dosud platí i pro všechny jeho pravidelné analýzy, které mají jedno společné – širokospektrální pohled (mozaiku), do které jsou jednotlivé události “jen” zasazovány (kamínky mají své místo).

Jeden ze symbolů otevření Gothardského tunelu – jang a jin

Čím ale především si udržuje moji důvěru je skutečnost, že téměř všechny své analýzy dává do souvislosti s přírodními zdroji. A to je něco, co mi u všech jiných analytiků schází, když ti se stále zaměřují jen na politické systémy a ekonomiku, na nezaměstnanost, burzy atd., jako by otázka zdrojů byla podružnou samozřejmostí na věčné časy. Kdo už ví, jak velkou pozornost dlouhodobě přikládám obzvláště ropě a jejím zásobám, ten nebude na pochybách, že je mi právě tímto (mimo jiné!) Pjakin blízký.

Jak to souvisí s tím, že nesdílím euforii z vítězství Trumpa

Budu teď vypadat, že hovořím řečí globalistů, ale věci se seběhly tak, že moje dávné “jang a jin” se shoduje s tím, co právě činí globalisté – s jejich ukončováním moci Západu a jejím předávání Východu.  Západ se globalistům především životním stylem vymkl zpod kontroly (zpod kontroly se jim samozřejmě vymklo i přemnožení lidstva a u obojího si myslím, že největším neštěstím se jim v tom stal právě objev ropy, ale to by bylo na jiné téma) a že v současnosti spěšně napravují to, co sami podělali. A v tom jako nikdy v lidské historii jde právě o planetární zdroje!

A tím se dostávám k Trumpovi a k jeho zvolení. Nikdy jsem netvrdila, že Trump je globalista, můj názor od začátku byl, že Trump globalistům zbyl poté, co jim Clintonová zrušila Sanderse a že Trump ve skutečnosti vůbec netuší, jakou roli plní. A jeho role nebyla tolik o tom, že se stane příštím americkým prezidentem (na to je pro globalisty příliš antiglobalstický), jeho hlavní role byla v tom, aby se prezidentkou nestala Clintonová. A že se jí nestane, na tom jsem si trvala od samého začátku a tak se také stalo (a kdyby snad vyhrála, stejně by skončila, na to bylo velmi dobře zaděláno). A proto tvrdím, že výhra Trumpa (ač přesnější je – prohra Clintonové) je vítězstvím globalistů.

Trump jako zastánce tzv. “konspiračních” teorií

Jistě, vším se zdá, že Trump je člověkem, který konečně globalisty porazil a snad nic o tom nesvědčí tolik, jako souhrn jeho názorů na téma energií a vůbec názorů na témata, která jako by vyčetl z tzv. “konspiračních” webů, jak je to zřejmé z následujícího souhrnu:

“Tři prezidentské debaty a ani jedna otázka na změnu klimatu.  Smutná ukázka práce těchto novinářů” – reakce Trumpa: Donald Trump chystá největší změnu ve srovnání s administrativou Obamy a to jak ve vzduchu tak na zemi. Donald Trump tvrdí, že globální oteplování je výmysl Číny, která tím chce poškodit americké výrobce a získat víc míst na světovém trhu. Trump chce přestat poskytovat peníze na projekty ke změně klimatu OSN a také s Pařížskou klimatickou dohodou nechce mít nic společného, kromě toho, že jí chce ukázat záda. Mimo jiné řekl, cituji: Tato velmi drahá kravina jménem globální oteplování musí přestat. Naše planeta mrzne, máme rekordně nízké teploty a naši experti na globální oteplování na ní uvízli v ledu”.

V projektech “nad zemí” se změny mají týkat NASA. Tam D. Trump chce, aby se NASA zaměřovala na výzkum hlubokého Vesmíru místo aby studovala Zemi. To mají dělat jiné organizace a jiné instituce, má to ale háček v tom, že vědci se na pozorování Země učí věci, které pak využívají k pozorování Vesmíru. D. Trump chce seškrtat rozpočet NASA, který je zhruba dvě miliardy dolarů, v něm asi čtvrtina jde na pozorování Země. Ale mohla by to být příležitost pro Evropskou kosmickou agenturu, která by mohla hrát mnohem větší roli při sledování Země. Co je ale jisté, je směr Mars, Američané chtějí být první, kdo bude na Marsu, to říkala jak Clintonová tak Trump.

Pokud jde o energie, D. Trump představuje konec plánu B. Obamy na tzv. čistou energii a Trump chce sázet na ropu, uhlí a frakování, plyn chce získávat tam, kde se dosud netěžilo, chce být samostatný a nezávislý na zemích OPEC.  O větrných elektrárnách napsal: “Nejenže jsou vizuálně nechutné, ale také jsou škodlivé pro lidské zdraví”. O úsporných žárovkách napsal: “Nezapomeňte, že životnímu prostředí nepřátelské žárovky mohou způsobovat rakovinu. Idiotům, kteří je vymysleli, na nás nezáleží.

K otázce povinného očkování napsal: “Zdravé dítě jde k lékaři, dostane masivní dávku očkovací látky, necítí se dobře a to se změní v autismus”. Vyjádřil se i k ebole: “Spojené státy musí okamžitě zastavit všechny lety do infikovaných zemí, nebo se tento mor začne šířit přes naše hranice” a americké úřady obvinil, že nepřiznávají, jak rychle se ebola šíří Afrikou. (zdroj a více – zde v čase od 11.12)

Vysvětlení těchto názorů Trumpa dodatečně přinesl článek šéfredaktora pana VK zde (pozn.: tento svůj článek jsem rozepsala ještě předtím, 13.11.)

Podle těchto postojů a názorů to v žádném případě nevypadá na člověka globalistů – a přesto právě na něj globalisté vsadili! Cílem globalistů bylo 1) odstavení USA z role hegemona a 2) odstavení tak, aby to nevyvolalo světovou válku. A přes své antiglobalistické postoje byl právě Trump vhodným kandidátem, protože 1) za ním nikdo nestojí a není s nikým ze starých mocenských struktur provázaný, 2) nabízel show, na kterou lidé slyší, 3) nabídl názory “konspirátorů”, na které lidé také stále více slyší, 4) hlásil se k Putinovi, jehož obliba ve světě roste a na to lidé také stále více slyší, 5) jeho zvolení nabízelo téměř jistotu protestů, které jsou v zájmu globalistů nejen prostředkem k započetí americké revoluce (perestrojky), ale také prostředkem, jak je vygradovat pro případ, že by USA za Obamy přece jen ještě chtěly rozpoutat nějaký ten válečný konflikt. V neposlední řadě vyvolalo zvolení Trumpa vzestup nacionalismu, což je pro globalisty rovněž žádoucí (očekávaná volební výhra M. LePen je toho potvrzením).

Proč Trump není prohrou globalistů

Z popisu výše to stále je na polemiku, jestli Trump je pro globalisty výhrou či naopak prohrou.  Ale pojďme dále a vraťme se k základnímu scénáři globalistů (či k mému o principu jang a jin), tzn. k planetárním zdrojům. Pominu-li skutečnost, že i pro naprostého ekonomického laika musí být řeči Trumpa o tom, jak opět vybuduje velkou Ameriku, a to dokonce v izolaci a bez válčení ve světě (tedy bez kolonializace), směšné (velmi dobře to vysvětlila Ilona Švihlíková), pak zde máme zcela zásadní otázku: Opravdu globalisté po všech svých snaženích (a za vydatné likvidace Trumpovy soupeřky Clintonové) bez mrknutí oka nechali zvítězit Trumpa jen proto, aby v roli prezidenta vytvořil nové “americké století”, tzn. i nadále udržoval americký styl života? A opravdu někdo věří, že tato revoluce, jak je nazýváno vítězství Trupma (a brexit), je dílem lidu a že s ní skončil scénář globalistů o tom, jak ovládnout přírodní zdroje planety?

Vítězství Trumpa je kardinálním tahem globalistů

Po vítězství Trumpa byli nejen čeští komentátoři zváni k “výslechu”, proč se tolik věřilo, že Clintonová má vítězství jisté a proč informovali tak špatně. Už kdysi jsem napsala domněnku, že si myslím, že Zeman vyhrál ve volbách nejen z vůle lidu, ale vyhrál i proto, že Schwarzenberg byl prostě nežádoucí (a s odstupem času se stále více ukazuje, že Zeman a jeho směr Čína byl žádoucí více). Ale před volbami v Česku i současnými v Americe jako by byl zopakován stejný scénář (a platí to i pro brexit) – strana, která má prohrát, je médií upřednostňována tak, aby nezbystřila, ale naopak byla ukolébaná v jistotě vítězství. A zatímco globalisté vědomě přijmou stav, že “jako” prohráli, ve skutečnosti se až s odstupem času ukáže, že to vlastně byla jejich výhra (srovnejme dnes proamerického Schwarzenberga a pročínského Zemana).

A protože Spojenými státy jsme někde úplně jinde, než u prezidentských voleb v Česku, tam to, co se momentálně jeví jako prohra globalistů, bude mít s odstupem času mnohem větší efekt v tom, že je to ve sutečnosti jejich výhra (přesněji – vítězný dílčí tah, ze kterého mohou moudří vůdcové těžit. K tomuto pochopení ale je nutné neztrácet ze zřetele dlouhodobý scénář globalistů a to, že ten je pouze a jen o přírodních zdrojích (a o jejich ovládnutí). A jak v tomto scénáři globalisté právě pokročili?

Jednoduše – odstraněním Clintonové se zbavili nejen rizika světové války, ale i eventuality, že Spojené státy by ruské zdroje ovládly namísto globalistů a navíc s jejich využitím nadále udržovaly Pax Americana. Vítězstvím Trumpa naopak ve Spojených státech získali spolupracovníka, který zastaví riziko války a stáhne se z Blízkého východu, ale navíc jim bude k ovládnutí ruských zdrojů pomáhat. A napadá mě, že by se tak mohlo dít přes Čínu,  následující mapa totiž údajně má pocházet z dílny Obamovy administrativy (nemluvě o  tom, že Čína už se na Sibiři usazuje):

Zatímco USA si mezitím zdánlivě vystačí s těmi zdroji, které mají doma. Pro Rusko to ovšem je “prašť jako uhoď” a dokonce bych řekla, že pomineme-li eliminaci rizika třetí světové, pak pro Rusko je “uhoď” horší, než “prašť”, protože nyní jde o toto:

Mapa plánu o dělení ruských zdrojů, více zde

A když to mám říct zcela polopaticky  – za Clintonové byl stav “Spojené státy vs. Rusko a globalisté”, zatímco s Trumpem nastává stav “Spojené státy a globalisté vs. Rusko”.  A proč to všechno? Protože planetární zdroje! A všechny analýzy, které tuto skutečnost neberou na zřetel, jsou zcela mimo a bohužel, stejně mimo je většina všech těch alternativních médií, která podléhají euforií ze zvolení Trumpa a v současné revoluci nevidí pouze akci globalistů (po akci, jak známo, následuje reakce, resp. vše jede podle principu teze-antiteze-syntéza).

Ale ať nekončím pesimisticky – pouze a jedině Rusko může nyní globalistům diktovat podmínky tak, jak se to v historii žádném národu nepodařilo. Jsou to totiž ruské zdroje, které dnes globalisté potřebují jako sůl a jsou to ruské zbraně, které stojí v cestě k jakémukoliv dalšímu pokusu o jejich ovládnutí – nemluvě o ruském národu, který neprohrává!

K tomu samozřejmě nemůžeme opomenout pozitivní fakt, že USA podle představ Clintonové a spol, tzn. podle představ, že USA stanou v čele globalizovaného světa, tak či tak končí.

A pokud mám skončit svým pohledem “jang a jin”, tak Rusko leží na Východě (ač mu byla vnucena vlajka v barvách atlantické kultury)  …

-Pozorovatelka-  17.11.2016

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Margon
Návštěvník
Margon

Včera jsem tady polemizoval s panem VK, o tom čí kůň vlastně Trump je. I když mi mou druhou odpověď, že si plete GP s geopolitiky(elitou USA mi smazal). Shoduji se s vámi, že Trump je kůň globalistů. Pozor, nezaměňovat s geopolitiky. Nicméně nemohu s vámi souhlasit, respektive s tezí, že je lidstvo přemnoženo. Na planetě je tolik surovinových zdrojů,(je to spočteno), že je schopná uživit při rozumném hospodaření 20 miliard obyvatel. Přemnožení lidstva je stejná blbá fikce, jako že globální oteplování má na svědomí lidstvo, nebo prdy krav a ovcí. Stejně blbá, jako to, že evropská populace stárne a je málo reprodukčně schopná. To jsou zcela stupidní kecy neomarxistů i neoliberálů. Ačkoliv i neoconi melou cosik o zlaté miliardě. Kdo, kde, kdy určil, jakou má mít Evropa populaci ? Ten trotl Kalerghi ? Co mě se týče, může si ty své plány strčit třeba do p…..e. Kolik lidí se tady narodí, tolik jich tu bude a společnost se tomu přizpůsobí. Importovat sem nadržené samce pro paní Žilkovou Stropnickou je zhůvěřilost a vlastizrada. Jinak vám musím poděkovat. Dobrý článek.

LCZ
Návštěvník
LCZ

Z toho symbolu, který je na obrázku jako “jin a jang” mám spíš pocit, že “jak nahoře, tak i dole”…

Kolemjdoucí
Návštěvník
Kolemjdoucí
Honza
Návštěvník
Honza

S článkem souhlasím i paní Pozorovatelkou. Naprosto se s tím ztotožňuji.. Přesně to říkám celou dobu a takový mám pohled na Tumpa a sedí mi daleko víc, než že by Trumo´p měl představovat dobro oproti tomu, že Killery měla být to zlo. Já bych řekl, a nikdo ne za daných okolností nemá jak ani čím přesvědčit o opaku. I kdyby se roztrhal a ztase sešil, tak nebude mít nikdy v ruskou nicm, čím by lidi mohl přesvědčit, že Trump je právě ta alternativa, ten lék na USA. Ta ozdrava a zmkěna směru. Nebo ty jeho teze, že nechce váljku s Ruskem a začnou hnedka mlejt blbosti o všem možným, ale přitom – a přesně jako pan Pjakin tak i Pozorovatlka si všímají toho, o čem mluvím, já celá láta, kde jen můžu. A sice ZDROJE !! Zapomenout na novogardismus, izlolacionuismus. Tady jde s Trumpem o pokračování téže politiy jinými prostředky maximálně.
No a tento nadpis a vlastně téma : Trump: Globalisté a USA vs. Rusko mi přijde jako trefa do černýho. A já nevím, ja to cítí ostatní,ale já takto. Já to vidím tak, že Trump je něco podružnýho. A prostě je třeba bavit se o zdrojích,aby člověk mohl dál predikovat chování USA ! Naopak Rusko s tím vůbec nemá problém a nelze ho ani nařknout z toho, že by uchvacovali zdroje, oni mají sami pro sebe dost a můžou si dovolit prodávat. Kdežto USA nechce těžit to, co má na svým kontinentě víc než z pár procent.. Ani se nechce vzdát dokončení projektu NWO. USA má jeden směr a jeden cíl. A tak jako tak to nevyhnutelně vede k válce s Ruzskem za předpokladu, že Rusko nebude kapitulovat, což doufám nebude. Spíše doufám, že postane víc lidí, když už to nevyšlo včera, kde se ukázalo, že lidi se neumí domluvit. Ano – to se ukázalo včera 17. listopadu v Praze. Každej si musel udělat jak debil vlastní šou ! Je to k smíchu. Něco bylo támhle, něco jinde, něco ještě jedne !! Ale ve výsledku se ukázalo, že tady jsou ldi tak v hajzlu, že to je až k smíchu a dobřeč nám tak !! Buidem se mít vážně nahovno – ale dobře nám tak. My to potřebujem jako sůl. Budiž nám dopřán trest za demenci, lenost, netaktnost.nemorálnost.
I já jsem s panem Pjakinem spokojen po celou dobu jeho vystupováním a analýzami a ještě mě snad ani nesklamal.
Nicmíéně moje uvažování ohledně amerických voleb, Trumpa, Killery a další věci v této záležitosti neovlivnil, páč tohle jsem věděl už dávno, pradávno. Já to tvrdím, kde jen můžu už od 11. září. A že od smerti Kennedyho je jedno, jestli jsou v USA volby nebo nejsou. Nakonec vyhrají globalisté a neoconi – v mnohém úžasní partneři. A tak jakol jsem to věděl s Obamou před jeho nástupem díky třebas Alexu Johnsovi a nejen jemu, tak vím i dnes, že Trump bude mít stejný efekt jako měl Obama 😀 Navíc ty Simpsoni, kde je Trump prezidentem už v rocce 2000 – taky dobrá ukázka toho, co už tenkrát plánovali. I když si najivní lidí myslí, že to byla náhoda a výhra Donalda Trumpa. Nebyla to náhoda ! Nebyla a být ani nemohla. Ale v USA hrozikla občanská válka a toho se govermant leklo, páč těch lidí je ready docela dost. A Trump je tak vychcanej, že tím, že začal mluvit o tom, do čeho je sám namočený, tak se jakoby vyhradil proti Killery, jen prto, aby patrioti stáli za ním. Dělají velkou chybu, žer mu dávají čas. Že jim dávají čas. Páč pracují na tom, aby lidi tam neměli sílu se vzepřít. Ale tentokrát to nevyjde a ta válka bude i tam. A já osobně bych jim dal zelenou k vystřílení celý vlády USA i těch oligarchům. Nebude ani škoda se zbavit multimiliardářů. Já bych Trumopa poslal s americkou vlajkou do Libye a Trumpa bychj poslal s americkou vlajkou do mexika. Ale lidi se budou muset opravdu zbavit pokud možno těchto lidí. páč ti samí lidé mají v pláínu je vyhjladit.Minimálně ty, co jsou oprotio systému. Maj na to tábory FEMA. A víc rakví, než je lidí ve spojených státech.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Milá paní Pozorovatelko, především velký dík za Vaši tolik potřebnou osvětovou práci ( jako i celé AEN rodině) :-).

Dovolím si jen přiložit jeden můj kamínek…
Vím, jak velkou pozornost přikládáte přírodním zdrojům, obzvláště pak ropě.
Nevím však, jestli jste zaregistrovala i takové názory (tvrzení), že „ropy je dostatek, a pokud zavrtáte do hloubky přes 33.000 stop/ max. 38.000 stop, narazíte na ropu…“
….“ Je to jen otázka zisku, je to jako zpoplatňovat vodu, kterou nám dává Země“…
( Je zřejmě logickou dedukcí, že s těmito informacemi nakládají VŠECHNY informované strany)
https://www.youtube.com/watch?v=ck01KhuQYmE
( Pod 16.000 stop už žádné fosilie, žádné přesličky….)
Možná to bude další kamínek i do Vaší/naší mozaiky 😉
Srdečně zdravím.

Margon
Návštěvník
Margon
Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Margon, děkuji za link. Nejsem chemik, ale tento kamínek se mi líbí do té mojí mozaiky ;-).
Ještě by mne zajímalo, jestli někdo neví, jaký magnetický náboj má ten “oil”, plus nebo mínus?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Zdravím Vás, paní Pozorovatelko,
myslím že je velmi pozitivní už to, že Trump tímto vynáší na světlo informace o tzv. konspiračních tématech ( „teoriích o Spiknutí“, jejichž obsah , dle mého názoru, je tím opravdovým Spiknutím proti lidstvu ze strany těch, kteří ovládají dosud ne všem přístupné informace, a chtějí si díky nim získat absolutní moc).
I kdyby se Trumpovi podařilo tímto alespoň probudit u ovcí zvědavost, aby sami hledali ,“ jak to tedy doopravdy je ???“, už to by bylo přínosem…;-)

Roman
Návštěvník
Roman

Informace pro podpindosníky a také kdo chce vědět víc:
Odsun Sudeťáku po druhé světové válce:

http://www.zvedavec.org/prispevky/2016/11/7095-odsun-nemcu-po-druhe-svetove-valce.htm

paa tal czechia
Návštěvník
paa tal czechia

Tak jsem jsem se bavil se šumavským Němcem na německém šumavském hřbitově česky a on vyprávěl o době po vyhnání Čechu…Skoro každý z tisícové vesnice České Žleby nosil uniformu. Sousedé,se kterými se žilo v pohodě začali utočit na sousedy SOCANY,které posléze uvěznili ve sklepě..Paradoxně je osvobodil Wehrmacht z Říše při obsazovaní Sudet..

PePr
Návštěvník
PePr

“je nutné neztrácet ze zřetele dlouhodobý scénář globalistů a to, že ten je pouze a jen o přírodních zdrojích (a o jejich ovládnutí)”

Ne, není. Globalistům jde o moc a pouze o moc, zdroje jsou pak pouze nástrojem, mocenskou základnou chcete-li. Jejich prvotním motive je tedy snaha ovládat druhé, nikoliv vlastnit. Možná vám to z praktického hlediska nepřijde jako podstatný rozdíl, ale z filozofického (či duchovního pohledu chcete-li) je to rozdíl propastný, protože jestli chcete s nepřítelem bojovat, tak ho musíte nejdříve pochopit.
Lidé na tom našem západě se začali vyvíjet v silné, *nezávislé* (znovu zdůrazňuji nezávislé) individuality a protože je nás daleko více než jen paár desítek elitářských rodů, tak jsme pro ně nežádoucí konkurencí.
Tyto rodiny pak vyznávají hodnoty eugeniky a když se na svět kouknete z jejich pohledu (eugenika), co uvidíte ? Tři rasy: europoidní (bílí), negroidní (černí), mongoloidní (žlutí). Černí jsou nejvyspělejší fyzicky a nejzaostalejší mentálně, pro budování technologické civilizace tedy nepoužitelní. Žlutí jsou možná fyzicky nejzaostalejší, ale mentálně předstihují nílé *téměř* ve všem – jsou typicky chytřejší (průměrné IQ typického asiata asi 110-115, běloch 100, černoch <90), asiaté jsou velmi dobří např. matematiku a vůbec, mentálně oproti nám vynikají zejména v pozornosti a citu pro detail – a jako vedlejší efekt se pak tolik nesoustředí na strukturu (nemají tak dobré holistické myšlení jako my). Proto, ačkoliv nominálně chytřejší, se asiaté klidně nechávají vykořisťovat, zatímco my bílí za sebou máme mnoho revolucí jež byly vedené nejen proti někomu (to mají i asiaté) ale hlavně i těch vedených pro nějakou myšlenku či dokonce soubor myšlenke – ideologii. Takovéto revoluce asiaté prakticky neznají (komunismus vznikl v Německu, tudíž jde o importovanou ideologii).
Zkrátka žlutí jsou lepší otroci, bílí jsou hrozba, tak zlikvidujeme bílé – to je celý závěr globalistů.

Kdyby jim šlo jen a pouze o zdroje jak píšete, tak není problém vtvořit v laboratoři zabijácký virus, nechat pochcípat dostatek lidí a v určité fázi nějaká společnost jakože přijde s lékem – toto není za dnešních podmínek technikcy problém realizovat. Stavy lidstva by se početně redukovaly a globalistům by zbylo více zdrojů – a jako bonus by mohli otevřeně realizovat svůj plán na vytvoření policejního státu, resp. policejích států (jako reakce na jimi vytvořenou pandemii).

Mladý otec
Návštěvník
Mladý otec

S těmi quocienty to máte jaksi zmatené!Co je svět světem,tak veškerý pokrok,vlastně celá moderní civilizace je dílo bílé rasy!Naprostá většina všech patentů,objevů,nobelových cen je v rukách bílé rasy!
Trošku bych vás poopravil-průměr(i když je to ošidné až absurdní)bílých 100,žlutošikmookých do 90,negrů 70-80 max.
Lidi velice rádi zapomínají,že třeba celý čínský zázrak je postaven na brutálním plagiátorství,ne na jejich quocientu,atd atd

PePr
Návštěvník
PePr

Čínská civilizace se vyvíjela nezávisle na té naší a mnoho vynálezů měli dříve (střelný prach, kompas, různá mechanická udělátka…). Ty asiaty dost podceňujete, každopádně jsem měl ještě zdůraznit, že *průměrné* IQ 110-115 (doufám že si čísla pamatuju správně) mají lidé z oblasti Čína, Japonsko, Korea, Vietnam, už se netýká těch na jihu (Indie apod.) ani Mongolska a ani západní Číny. Tyto civilizace byly např. ve středověku na daleko vyšším stupni společenského (a pravděpodobně i technického) vývoje v prorovnání s dobou temna u nás, takže tak.
Průměrné IQ u černochů se pak spíše odhaduje, protože mnoho afričanů ani nemá přístup k základnímu vzdělání – jsou to analfabeti, takže některé části IQ testu u nich ani nelze provést. IQ 70 je slabomyslnost, tak špatně na tom s inteligencí nejsou. Oni jsou primitivní kulturně (kmenové tradice apod.), nikoliv nutně co do IQ. Většinou se pak udáva průměrné IQ černochů 85-90.
Co do plagiátorství, tak u čínské kultury je kopírovaní naopak výrazem úcty k předloze (proč byste kopíroval něco špatného, že ano), tudíž jde o jejich kulturní záležitost, nikoliv nutně o nízké IQ populace.

Mladý otec
Návštěvník
Mladý otec

I tak se dá!Dělal jste někdy standardní mensa testy?Není možné,ani omylem,že by asiati měli průměrné IQ 110-115!To je naprosté sci-fi!Moc vám doporučuji ty testy absolvovat,ať máte představu o čem je řeč!
A ta vaše poslední věta ???!!!…tzn.když někoho odkrágluji nebo okradu,tak to není zločin ale projev úcty a obdivu vůči té osobě?
Neříkám,že všichni negři nebo muslimáci jsou slabomyslní,určitě se najde pár v nadprůměru stejně jako idiotů mezi bílýma!
Apropo-jak dlouho mezi náma žijí vietnamci a kolik jich umí česky?Spočítat je lze na prstech jedné ruky!

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Pochlubte se, kolik jste v těch testech měl? 🙂

K Vaší poslední poznámce, proč by se měli učit česky, když to nepotřebují?

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Souhlasím, jsou totiž schopni zajistit přežití své rodiny, mnohdy na velmi slušné úrovni, i bez perfektní znalosti lokálního jazyka. Jsou totiž bystří, skromní, a nejsou líní. A pro budoucnost svých dětí jsou ochotni se sakrifikovat.
A testy Mensy jsou pouze účelovou Sběrnou….
Jak jste na tom se sociální inteligencí, mladý otče?
Jaký máte vztah se svými rodiči, jak se věnujete prarodičům, a kolik času a lásky věnujete svým dětem?

Mladý otec
Návštěvník
Mladý otec

Neveřte mýtům o vietnamské skromnosti,pracovitosti…a podobných pohádkách!Vietnamská komunita je no go zóna,akurát není slyšet střelba,výbuchy a nepodřezávají krky svým hostitelům!
Vietnamci náma pohrdají.Žádná policie,žádný finančák si na ně netroufne!Věřte tomu,že vietnamci pro nás nejsou žádnej přínos,o nějakém placení daní nemůže být řeč,ovládají prakticky veškerý obchod s marihuanou a zisky posílají domů,do vietnamu!Jsou dokonale zorganizovaný,tichý,nenápadný parazit,kterej nám mocně pouští žilou!
Legalizace jejich pobytu u nás je kapitolou samou o sobě!Co myslíte,proč nejvíc povolení vydávala severomoravská expozitura ciziněcké policie!Komletně ji ovládala,možná i ovláda,vietnamská mafie.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Pokud tomu tak je, pak tím spíš platí: proč by se měli učit česky?

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Mimochodem, nestyďte se, kolik jste v těch testech měl? 🙂

PePr
Návštěvník
PePr

“když někoho odkrágluji nebo okradu,tak to není zločin ale projev úcty a obdivu vůči té osobě?”

O ničem takové jsem nepsal, pouze o pozici kopírování nápadů ostatních a o tom, jakou pozici to má v jednotlivých kulturách. Jak se učí lidé ve školách ? Kopírují specifické vzorce (třeba písmena), dokud se je nenaučí sami používat. Podle vaší logiky by se tedy ve šklolách lidi učili krást a vraždit.

Když někde něco zkopíruji, tak tím původnímu originálu ani jeho tvůrci/majiteli nezpůsobuji žádnou škodu. Koncept intelektuálního vlastnictví je právě výmysl západní civilizace a konkrétně v Číně se k tomuto staví úplně jinak, takže klid.
Pokud si chcete někde stěžovat, tak si stěžujte majitelům velkých podniků, kteří přestěhovali svojí výrobu nejprve do Singapuru a na Tchajwan a poté do Číny a pokračovali v tom, i když viděli že číňané jim to umožňují hlavně za tím učelem, aby od nich kopírovali a mohli jim v budoucnu konkurovat. Tam si stěžujte.

Jajka
Návštěvník
Jajka

Co by ti na to asi řekl Lao-c´? Jenže to bys musel vědět kdo byl Lao-c´.

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Podpisuji názor na globalisty, jen bych byl opatrný s Vaším výkladem a pojetím eugeniky. Profesor Helmuth Nyborg, a valná většina jeho zahraničních kolegů, který je expertem na provázanost mezi hormony a inteligencí, píšící do dánských novin Jyllands-Posten, diskutoval o svých předchozích výzkumech, jak „Souběh toho, že Evropané mají málo dětí a migranti mají malé IQ“ přivodí situaci, kdy se „Západňáci v Evropě stanou menšinou a průměrné IQ se propadne natolik, že prosperita, demokracie a civilizace bude ohrožená.“
http://www.quintus-sertorius.net/news/smlouva-mezi-eu-a-tureckem-skryva-neoficialni-dohodu-o-prebrani-daleko-vetsiho-mnozstvi-uprchliku-existuje-tajny-plan-podle-ktereho-by-evropa-mela-z-turecka-prebrat-250-000-migrantu-rocne/

Hmm, “bílí jsou hrozba, tak zlikvidujeme bílé…” Hmmm, imigrace lidí s nízkým IQ… Hm, nízká porodnost lidí s vysokým IQ… Nechci tedy zpochybňovat nějaká vědecká měření IQ, to ne, ale nějak mi to celé smrdí. Hlavně zploštěním a zjednodušením problematiky. „Očividně velice inteligentní Západoevropané“ jsou tak blbí, že nechápou věci, které chápou lidé s „nízkým IQ“ ze zemí třetího světa – to, že aby národ přežil, musí mít děti, a aby národ neměl etnické či náboženské konflikty na svém národním území musí mít nízkou imigraci a tu opravdu, ale opravdu včleňovat nebo ještě lépe asimilovat. Tedy s myšlenkou etnicky homogenních národních států a snahou po jejich zachování lze souhlasit – jak toho ale dosáhnout? Dovolím si sám odpovědět. Do té doby, než budou propágatoři toho svinstva zaujímat takový postoj jaký zastávají, tzn vytvoření „menšinové evropské bílé elity“, a my nepřestaneme být posedlí korektností, tak zhola nic nesvedeme, situace se nezlepší a dovolím si připustit i ty nejkatastrofálnější scénáře o vymření „původní evropské civilizace“, ne-li vyhlazení celé severní polokoule….

Další věc je, že Západ je nechutně nemravný – například bývalý francouzský prezident Jacques Chirak přiznal, že Francie má ročně příjem ze svých bývalých kolonii ve výši 500 miliard USD! Celý Západ má i příjmy z celé Východní a Střední Evropy. A tak tam kdejaký chudák z celého světa holt chce žít – protože Západ je bohatý nejen ze své promyšlené produktivity, ale i z kořistění ve zbytku světa.

Další věc je, že země třetího světa mají leta letoucí až nesmyslně vysokou porodnost, kdy masa nešťastných nevzdělaných chudáků vyrábí ještě větší masu nešťastníků. Obrovský stres, vysoká násilnost prostředí a špatná výživa mladičkých nevzdělaných matek v těhotenství může být jedním z mnoha faktorů nízkého IQ lidu třetího světa… Profesoři psychiatrie a psychologie příčiny nízkého IQ hledají nejen v rase… Což podle mě nestačí, neb jde o komplexní záležitost. Prostě mi to smrtí intelektuální nepoctivostí. Hlavně řešení, či ještě lépe nenásilné řešení, nikdo nenabízí a ani nehledá. Zabývá se někdo například otázkami, zda by u lidí nějakými metodami nešlo IQ zvyšovat?

Afrika na jih od Sahary byla v podstatě po tisíce let v izolaci. Na severu moře písku Sahara a ze všech stran oceány. Podívejte se, co se stalo s Čínou, která byla ve středověku nejvyspělejší zemí světa. Když se na několik set let uzavřela před světem, velice zaostala. Otevírání světu v Číně začalo až ke konci 19. století, a pak se máchala jen v potížích. Co se týče černošských populací v USA, tam je zase problém, že až před cca 50-60 lety tam končila rasová segregace. Tamní černoši jsou stále na bělochy „napružení“ a nepřebírají bělošské zvyky a kulturu, což se projevuje i velmi špatným vztahem ke vzdělání a vysokou zločinností. Je skoro jisté, že když bude třeba vaše dítě dobrovolně páchat zločiny, protože se chytlo nějaké špatné party, tak z původně chytrého děcka se jistojistě taky stane hlupák.
Další věc je, že díky jedům, chemtrails, elektrosmogu, znečištění prostředí, a blížící se době, kdy i zde v Evropě budeme mít velice násilné prostředí a to, co je v zemích odkud sem proudí imigrace, tak i zde populace rodilých býlích Evropanů jednoduše zblbne – již nyní se objevují indicie, že se to již i děje, na které upozorňují „odborníci“.

Níže uvádím link na studii kanadského profesora o rasách. Ukazuje jasně co a jak. Ovšem že je oficiálně zakázaný, ani v Kanadě se pravda nejspíš tak úplně nesmí. Je to opravdu zajímavé (a smutné) shlédnout – je zde vědecky zdokumentovaný nález, proč je vše jak je. John Philippe Rushton a všechny jeho věty jsou podloženy průzkumy tím, že vzal 150 černochů a 150 bělochů ze stejné univerzity na test IQ, zaplatil jim za něj a ukázal. Popisoval rozdíly koster mezi bělochy, černochy a asiaty. Pravda a fakta již z roku 2000, ovšem svoje rádoby vědecké potvrzení svých názorů šířil už před rokem 1989. Nakonec to dospělo tak daleko, že se jej věděcká obec zřekla a označila jej za rasistu.

Profesor Rushton:
Poznatky o rasách – IQ, kriminalita, tělesná stavba.

https://youtu.be/wRRQ7ybpKmE

PePr
Návštěvník
PePr

Kolik je v Africe černochů ? Drtivá většina. Kolik bělochů – jak v které zemi, ale většinou jen malá menšina. Kolik je tam asiatů (tj. vyloženě žlutých – mongoloidní rasa) ? Minimum.

Výherci celoafrické matematické olympidády mladých:
http://showme.co.za/cape-town/news/cape-town-news/sa-team-excels-at-pamo/
jiný ročník:
http://www.iol.co.za/capetimes/city-maths-boffins-shine-in-sas-gold-2017048

Tak jak jsem to popsal ve svém příspěvku, tak to bylo z pohledu globalistů – oni se zkrátka kouknou na historii, na současnost, rozmyslí si jaký budoucí vývoj favorizuje jejich zájmy a mocenské aspirace nejvíce a podle toho se zařídí. To je prostě jejich modus operandi. Pro vás povrchní, pro ně naprosto dostačující.

Jinak co se IQ týká, tak samozřejmě máte pravdu, že je to komplikovaná věc. Nevím jestli ten vámi odkazovaný profesor o tom také mluví, ale každopádně dva chytří lidé nemusejí mít nutně chytré potomky a naopak – mnoho výjimečných lidí pocházelo z (přinejlepším) intelektuálně průměrných rodin. Výživa a životní prostředí taky jistě hraje roli. Stejně tak skutečnost, jakým problémům je daný jedinec vystaven – vyšší IQ se totiž dá i vytrénovat (pokud např. si budete často dělat IQ testy, tak se v nich budete postupně zlepšovat – tak jako ve všem).

A poslední věc – lidé se v určitých oblastech vyvíjeli uzavřeně (krásná ukázka je čtvtá oficiálně antropologicky uznávaná rasa – australoidé), takže se vám tam pak míchají genetické predispozice a kulturní vzorce (typicky kultury která byla nejagresivnější a proto ovládla v dané oblasti největší území). Tohle vždycky byla velká slabina eugeniky, po 2. sv. válce se eugenika přejmenovala na genentiku a někdy od 60. let se stala oficiální vědou – významnou součástí biologie.
Ovšem to původní eugenické vidění světa (povrchní, chcete-li) stále je v nafrněných mocipánech přítomno, tedy pokud chcete pochopit globalisty, musíte eugeniku započíst do svých úvah, ačkoli se vám ten pohled třeba protiví.

njustrit
Návštěvník
njustrit

Zighartice…. absolutny suhlas!

Ladislav
Návštěvník
Ladislav

Spojenectví Ruska s Čínou bylo vynuceno tlakem Západu v čele s USA na Rusko. S příchodem Trumpa se všechno může změnit: Trump má s Čínou problém, protože čínští dělníci americkým dělníkům berou práci, takže jako logické vidím spojenectví USA a Ruska proti Číně. Ani pro Rusko spojenectví s Čínou není komfortní – hrozí, že se Číňani budou cpát na Sibiř, což už se děje. A Evropu Trump nechá na pospas islamistům. Evropa je bez surovin, tak ještě ráda přileze k Rusku, aby vyškemrala nějaký ten zemní plyn, aby v zimě nemrzla.
Jinak, článek V.K. se mi líbil víc než tento od Pozorovatalky. Je vidět, že je infikovaná myšlenkvým virem od Pjakina. GP je čistě umělá konstrukce, za kterou je potřeba vidět konkrétní klany a lidi.

NoName312
Návštěvník
NoName312

Dekuji za zajimavy clanek,
ktery nam nabizi uplne jiny pohled na svetove udalosti. Musim se ale priznat, ze clanek od VK me osobne pripadal uveritelnejsi – logictejsi. Ale jako vzdy, jsem jen pozorovatel z dali a jen hadam stejne jako kazdy “smrtelnik”.

Kazdopadne podme se podivat na argumentaci v clanku:

1. “Clintonová: USA vs. globalisté a Rusko. Trump: Globalisté a USA vs. Rusko” – nevim, me to spise prijde naopak – drive GLOBALISTE(Soros, Obama) + USA vs Rusko, po volbach Rusko + USA vs Globaliste – uvidime jak se nam realne zmeni politika USA po nastupu DT k moci.
2. Ohrozeni Ruska Cinou – je obecne znamo, ze vztahy – hlavne drive mezi Cinou a Ruskem nebyly vzdy na nejvyssi urovni ale prave v techto casech se me osobne zda, ze jsou na zatim nejvrelejsi – viz. opozice NATO, dodavky plynu, ropy a zbrani z Ruska do Ciny a naopak penezni hotovost a vyrobky, popisovane potencionalni ochrozeni cele Sibire Cinou pokud tedy toto neni jen spekulace je otazka spise na velmi dalekou budoucnost spojenou s postupnym vymiranim Rusu a populacni explozi Cinanu. Ale co jsem tak sledoval, tak Rusove o tomto vedi a na Cinu si davaji sakra pozor.
3. Globaliste a “jejich” brilatni politicke udalosti – Brexit, DT, atd – me naopak prijde, ze to jsou jejich zatim nejvetsi prohry, Brexit jde primo proti smyslu globalizace, stejne tak jako teze narodni sobestacnosti USA nejen na prirodnich zdrojich p. DT.
4. Francie a Le Pen – snad se nasi Evropsti spoluobcane vzpamatuji a opravdu zvoli tuto volbu, jinak bohuzel se Francie potopi do reky krve – velke reky krve. A to stejne v budoucnu plati pro Holansko, Belgii, Nemecko, Italii a Anglii. Uvidime, doufam ve vzpamatovani a odvraceni pomale sebevrazdy – ale zase tato agenda je primo proti Globalizaci – tj. integraci a spojuje se s vice narodni sobestacnosti atd.

A tak bych mohl pokracovat, netvrdim, ze ja mam pravdu, jen pisi co me se zda logictejsi, ale jak jsem jiz psal, jsem je pozorovatel a citatel analyz z Internetu atd. Nemam k dispozici rozbor hvezd, nemam zadne tajne informace.

PS: Oslavte svatek Ceske statnosti v poklidu a budme hrdi na nasi zemi

S pozdravem
NoName312

Micanut
Návštěvník
Micanut

Tady vzdy slo, jde a pujde o tyranii versus svoboda. Globalista tady, globalista tamhle = elita s masivnim bohatstvim, ktera se zpet snazi zotrocit cele lidstvo. Prirodni zdroje pro ne znamenaji jen a jen dalsi bohatstvi a moznost bud populaci zotrocit ci zdecimovat do dob nejakeho 10.stoleti AD (myslim populacne)
Putin, a Trump reprezentuji narodni nezavislost, navrat k individualnim svobodam kazdeho cloveka (v jejich zemich) – fakt, ktery je totalne ignorovan vsemi diskutery I autorkou clanku. Suverenita statu existuje tam, kde existuje suverenita populace, nebo alespon prevazuje nad zavislosti ci znevolnenim.
Zde je nutne si uvedomit, ze demokracie je nejucinnejsi nastroj me zotroceni populace, protoze v demokracii je dovoleno vladnouci elite temer vse. Demokracie byla i ve starem Recku stejne destruktivni jako je dnes jeji oprasena verze. Naproti tomu myslenka Magna Carty, ktera nasla pokracovani v americke republice, a podobne verzi take ve Svycarsku, je o tom, ze kazdy z nas je kralem, tim padem suverennim clovekem, bytosti z masa a krve, a s pravy, ktera jsou neodstranitelna.
Tato myslenka nema nic spolecneho s materialismem a konzumnim zpusobem zivota. Prave naopak. Vedomi toho, ze clovek je svym panem se svymi pravy, na druhe strane utvari v takovem cloveku system obrovske zodpovednosti, viz Amishove v USA.
Musim necekane ukoncit muj prispevek. Omlouvam se. Pozdeji myslenku dokoncim

Zighartice
Návštěvník
Zighartice

Je prakticky nemožné vytvářet bezpečnost, jestliže nevnímáme charakter, jakost a míru všech nebezpečností, před nimiž se máme zabezpečovat. Slovy současného francouzského filosofa Guillauma Faye „nic není tak explozivní jako potlačovaná pravda“.

Pro nás akutnější je samozřejmě sousední Německo, jemuž se za dva roky podařilo dohnat, na co si Francie střádala dvacet let. Následky loňské „merkelizace“ migračních toků na německou kriminalitu už dostatečně známe: německá policie zveřejnila číslici 208.000 trestných činů čerstvých migrantů za loňský rok, plus 700 denně průměrně letos. Podle spolkového statistického úřadu mělo Německo na začátku roku 2015 v této kategorii 15 milionů mužů a žen, z nichž 3,5 milionu byli imigranti nebo potomci imigrantů a 11,5 milionů Němců, z toho muži necelých 6 milionů. O té doby migrantů přibyly téměř 2 miliony a Spolkový úřad pro migraci a uprchlíky přiznává, že tato nová vlna obsahuje téměř výlučně muže právě v této věkové kategorii.

Ač většina politiků, levicových i pravicových, stále ještě omílá nahraná hesla „Etnická diverzita je pro Francii přínosem“ a „islám je nedílnou součástí nás, naší kultury a našich kořenů“ (ještě nedávnými slovy premiéra Manuela Vallse), sám prezident Holland přiznal, že probíhá „rozdělení Francie na dvě znepřátelené populace“.

Velký náskok před ostatními zeměmi má Francie, jejíž muslimská populace překročila 10% čili 6,5 milionů podle vládních odhadů, 12% čili 7 milionů podle úřadu vrchního imáma a spíš se blíží 15 procentům podle bývalého ministra pro rovnoprávnost, sociologa alžírského původu Azouze Begaga.
V sondáži Montaignova institutu, kterou řídil profesor antropologie tuniského původu Hakim el Karoui, paří 28% francouzských muslimů k ultraradikální větvi islámu odmítající integraci, usilující o islámskou nadvládu a ochotně se přidávající ke kampani teroristického násilí.
To by byla už hodně početná okupační armáda, vyzbrojovaná dnes snadno získatelnými střelnými zbraněmi ve francouzských islámských čtvrtích. Bezpečnostní ohrožení Francie je tedy ze všech evropských zemí nejakutnější a v posledních měsících konečně začíná být i podrobněji veřejně dokumentováno.

https://youtu.be/ilaWos0JTTk?list=PL4F16DBAE554C0932

Ale pro nás to nejakutnější nebezpečí spočívá v oněch v růžovobrýlích představách českých pseudoliberálů, záludnosti českých islamizátorů a pštrosí nátuře české většiny, která si pořád myslí, že nás se to netýká.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Souhlasím, a jen doplním, že růžové brýle jsou u mnohých social-neomarxistických “liberálů” zakoupené ze zahraničních zdrojů ;-).