Climagenda: Podivný případ 16-leté Grety Thunberg a židovské děti za školou s...

Climagenda: Podivný případ 16-leté Grety Thunberg a židovské děti za školou s transparenty proti oteplování. Globalisté zahájili proces zneužívání dětí pro politický boj na mediální frontě proti fosilním palivům a energetické stabilitě evropské civilizace! V Česku se chystají mohutné blokády uhelných elektráren, v pozadí stojí řada politiků nabalených na klimatickou agendu! Čím více má být západní civilizace elektromobilizována, tím méně elektráren má existovat! Plán na realizaci Superkrize!

Climagenda: Podivný případ 16-leté Grety Thunberg a židovské děti za školou s transparenty proti oteplování. Globalisté zahájili proces zneužívání dětí pro politický boj na mediální frontě proti fosilním palivům a energetické stabilitě evropské civilizace! V Česku se chystají mohutné blokády uhelných elektráren, v pozadí stojí řada politiků nabalených na klimatickou agendu! Čím více má být západní civilizace elektromobilizována, tím méně elektráren má existovat! Plán na realizaci Superkrize!

Procesy se urychlují, je to naprosto nepochybné a mnozí si toho začínají všímat i v případě, kdy se nezajímají o procesy řízení. Určitě jste si všimli podivné kauzy jedné nezletilé švédské dívky, která vloni v listopadu rozvířila hladinu světových médií. Jmenuje se Greta Thunberg, její matkou je Malena Ernman, operní pěvkyně a otcem je herec Svante Thunberg. Dědečkem z otcovy strany je herec a režisér Olof Thunberg. Vloni v listopadu 16-letá Greta vyšla před svoji školu s transparentem, že zahajuje školní stávku s cílem a výzvou politikům, aby začali respektovat Pařížský klimatický protokol a procesy proti oteplování planety [1].

Greta Thunberg s transparentem: “Školní stávka za klima”

K dívce se postupně přidaly další děti, protože se rády ulily ze školy a začala tím protestní vlna, která se dostala na internet, do televizního zpravodajství, na všechny stránky novin a Greta Thunberg byla dokonce nominována na Nobelovu cenu [2]. Její proslovy a projevy jí přitom s největší pravděpodobností píší rodiče, kteří jsou velcí aktivisté proti oteplování a prosazují ekologické způsoby výroby energie.

Katalýza a urychlení procesů má symbol, žlutou barvu. Žlutá pláštěnka Grety Thunberg nese stejný vzkaz jako Žluté vesty ve Francii. Je to bourání národních států, bourání francouzské republiky, bourání národních agend požadavky globalizovaných dětí na energetické otázky planety, žlutá barva je symbolem “Rekonstrukce” ve stavebnictví, stejný význam má žlutá barva i v rekonstrukci světových řádů.

Klimatická agenda a děti jako nátlakové nástroje politické globální lobby

Toto hnutí Grety Thunberg zasahuje školy na celém světě, dokonce i židovské servery na internetu si všímají, že židovské děti nechodí v pátek do školy [3] a místo toho protestují před školou proti globálnímu oteplování. Jenže, pokud si někdo myslí, že jde o proces řízený geniálními dětmi, byl by na omylu. Děti se pouze staly prostředky instrumentalizace [4] pro prosazování klimatické agendy tam, kde ostatní nátlakové mechanismy již selhaly. Pokud si drbáte hlavu nad tím, proč klimatická agenda globalistů neustává a neustále se vrací a tlačí se na pilu v narativu o globálním oteplování, potom byste měli vědět, že cílem boje globalistů proti spalování fosilních paliv v motorech automobilů a v uhelných elektrárnách je plán na vytvoření Superkrize, kterou podrobněji vysvětluji ve své nové chystané knize.

Greta Thunberg na Světovém ekonomickém fóru v Davosu předkládá požadavky politikům na zastavení globálního oteplování.

Tento globalistický plán spočívá v navození krizové situace v globální ekonomice takovým způsobem, aby na jedné straně došlo k likvidaci spalovacích motorů v automobilech a stejně tak k likvidaci uhelných a jaderných elektráren. Současně s tím na druhé misce globálních vah bude vytvořen proces mohutného rozšiřování automobilů na baterky, které budou vyžadovat obrovské množství energie pro nepřetržitá a permanentní dobíjení stovek milionů elektrických automobilů. Každý odborník na energie a technolog je tímto plánem zděšen, protože energetická rovnice nemůže dávat smysl a logický výsledek. Pokud současná klimatická agenda brojí proti uhelným a jaderným elektrárnám, potom si musíme říct, jaké zůstávají jiné a ekologické varianty.

Elektrický svět, kde nebude dostatek elektřiny, ani elektráren… je cílem globální agendy na vyvolání Superkrize jako prostředku nejvyššího řízení civilizace!

Jako první vás napadnou vodní přehrady. Jenže, ty představují obrovskou ekologickou katastrofu v krajině, protože dochází k zatopení obrovských ploch půdy a elektrárny na vodě vyžadují i to hlavní, dostatek vody. A spolu s tím, jak rok od roku je větší sucho v Evropě, sami si jistě dokážete spočítat, kolik je jedna a jedna. Toto prostě není řešení. Další variantou ekologické výroby energie je fotovoltaika. Jenže, ta má své limity. Jeden fotovoltaický panel komerčního použití, tzv. single size panel, má energetický výkon 100 W za ideálních slunečních podmínek. Panely se tedy seskupují do série, aby výkonově nabídly i kilowattové výkony, ale znovu je zde čelní střet s realitou, že ani deset fotbalových hřišť s fotovoltaickými panely nenabídne ani zlomek toho, jaký výkon za hodinu dokáže vyrobit obyčejná uhelná nebo jaderná elektrárna.

Větrná elektrárna Siemens.

Další variantou je vítr, což je ideální řešení pro přímořské státy, kde hodně fouká vítr z moře, ale jak ukazují zkušenosti z Německa a Holandska, větrné elektrárny mají dvě zásadní vady: Vysokou hlučnost vrtulí a velmi krátkou životnost mohutných ložisek, které nesou hřídel vrtule spojené s turbínou. Náklady na výměnu ložisek vrtule jednou za dva roky jsou astronomické. Listy vrtule vytváří nepřetržité kmity v axiální i radiální rovině, a pokud se neprovede výměna ložisek, dojde k tak vysokým kmitům, že se hřídel rozlomí a vrtule odletí z věže, případně se kmity přenesou na náboj vrtule a odtamtud do listů vrtule, která se za běhu rozláme a trosky se rozletí do dálky. Proto elektřina vyrobená z větru je používána pouze jako pomocný příkon do rozvodné sítě, než aby byla uvažována jako plnohodnotná náhrada běžných elektráren.

Plán globální Superkrize a žluté pláštěnky ve stejné roli jako Žluté vesty. Gretu Thunberg mohutně na Twitteru podporuje i bývalý globalistický prezident USA Barack Obama

Napadne vás tedy otázka, z čeho se proboha budou nabíjet baterky v těch stovkách miliónech aut, když jaderné a uhelné elektrárny budou na černé listině jako “fuj” a energie se bude vyrábět jen z vodních elektráren, kde kvůli katastrofálním suchům v Evropě není voda, ze slunce, kde fotovoltaika v přepočtu na plošnou výměru panelů nedokáže nabídnout požadovaný výkon a z větru, který fouká jenom někde a někdy? Vždyť ta elektřina pro ty stovky milionů aut se z těch eko-elektráren prostě nevyrobí ani z jedné setiny potřebné kapacity za rok. Co to má znamenat? A odpověď na tyto otázky je děsivá: Je to plán!

Greta Thunberg ve žluté pláštěnce jako žluté vesty.

Plánem NWO je vytvoření nového společenského řádu, který bude reprezentovaný globální vládou, globální měnou a globálním náboženstvím. Nová globální měna bude mít podobu kryptoměny, která ke svému životu, fungování a ověřování transakcí potřebuje obrovské energetické nároky. Globální měna bude potřebovat elektřinu. K dopravě lidí do práce bude potřeba také elektřina

Přesun z místa A do místa B už nebude zajišťovat ropa, ale elektřina. Celý nový světový řád bude postavený na elektřině, které ovšem bude, jak správně tušíte, nedostatek! Nedostatek vytvořený uměle a úmyslně! A všechno na světě, čeho je nedostatek, má obrovskou hodnotu, skrze kterou lze ovládat národy. Je úplně jedno, jestli je ve světě nedostatek zlata, stříbra, diamantů nebo jedné vyrobené kilowatthodiny elektřiny, protože v novém globalizovaném světě, kde všechno bude fungovat a jezdit jen a pouze na “ekologickou” elektřinu, bude jedna kilowatthodina vyvažována zlatem. Ale kilowatthodina má ještě jednu vlastnost, nelze ji snadno skladovat.

Elektřinu nepůjde hromadit a skladovat za účelem spekulace, na planetě běžící na elektřinu budou veškerou moc držet majitelé zdrojů energií, globální sionistické elity

Neexistují technologie baterií, které by na dlouhou dobu dokázaly uskladnit velké objemy elektřiny vyrobené do sítě, nemůžete si nakoupit u dodavatele elektřiny 1 megawatthodinu a schovat si ji ve sklepě v krabici na příští rok a potom ji se ziskem prodat zájemci v Číně, jako tomu jde např. u zlata, stříbra nebo čehokoliv, co jde skladovat. Elektřinu efektivně skladovat nejde. Lze ji pouze ihned spotřebovat jakmile je vyrobena. Tento ďábelský plán umožní sionistickým globalistům ukotvit vládu nad celou planetou a všemi národy.

Veškeré výrobní zdroje elektřiny bude vlastnit pouze sionistická vládnoucí světo-třída. Nebude možné s elektřinou spekulovat za zády sionistů, protože ji nebude možné uskladnit. Národy budou mít nedostatek elektřiny pro dopravu, automobily na baterky, přepravu lidí, zboží, všeho. Koncept “Superkrize” je mistrovským technologicko-politickým plánem světového sionistického globalismu. Celý plán je mnohem komplexnější, zasahuje procesy zániku bílé civilizace, proces “Exodus” a další souvislosti, na to ale není prostor v tomto článku, kdo bude mít zájem, více informací najde v mé nové chystané knize.

Právě kvůli konceptu Superkrize jsou zneužívány i děti pro šíření klimatické agendy, která se má stát katalyzátorem pro urychlení odchodu automobilek od spalovacích motorů a jednotlivých národních vlád od uhelných a jaderných elektráren. Proces odcházení od fosilních paliv je pomalý, a proto dochází k tlačení na pilu a zneužívání dětí pro “climagendu”. My si ale ukážeme, že klimatická agenda už ohrožuje i české elektrárny, ČEZ a české národní energetické zájmy. V pozadí za šířením a nasunováním prvků Superkrize do ČR stojí i čeští politici. Asi nebudete překvapeni, o jaké osoby se jedná, ale nebezpečí tohoto procesu je zcela zjevné.

Klimatická agenda s plánem Superkrize dorazila už i do Česka

Možná si někteří z nás vzpomeneme na minulý rok, kdy přibližně devadesátka levicově radikálních aktivistů vnikla v červnu 2018 při pochodu proti těžbě uhlí do lomu Bílina na Mostecku a obsadili zdejší rypadlo. Část aktivistů obsadila jedno z rypadel a uhelný překladač, ze kterého se uhlí překlápí na dopravníkové pásy. Kvůli tomu musela firma na dvanáct hodin zastavit těžbu. Společnost Severočeské doly a.s. zaslala této devadesátce ekologických aktivistů předžalobní výzvu na uhrazení bezmála 670,000 korun za toto protiprávní konání. To vychází zhruba na 7 400 Kč na osobu.

Tyto tzv. Klima Kempy (rozuměj blokády elektráren) v červnu 2018 pořádalo ekologické hnutí “Limity jsme my” společně s hnutím Greenpeace a Stranou Zelených. Hnutí “Limity jsme my” celou věc interpretuje jako snahu umlčet občanskou neposlušnost a protesty, které upozorňují na škodlivost těžby a spalování uhlí pro životní prostředí. V atmosféře před volbami do evropského parlamentu se zanedlouho chystají tyto Klima Kempy opakovat a budou je podporovat mnohé politické strany či jednotlivci jako Piráti Ivana Bartoše, Strana Zelených Matěje Stropnického nebo LES Martina Bursíka. Je to vcelku logické, protože jednotliví kandidáti budou mít kampaň díky mediální publicitě skoro zadarmo. Neberte to.

Globalistický KlimaKemp.

V letošním roce se počítá s blokádou na několika uhelných elektrárnách: Prunéřov, Tušimice, Počerady, Ledvice. Taktika levicových anarchistů je jednoduchá. Oslabí a rozptýlí pořádkové síly policie tím, že nahlásí na všech elektrárnách skupiny o 200 členech, ale na většinu z nich se dostaví jen jediný pořadatel. Díky tomu elektrárny hlídá pořádková jednotka s dalšími vozidly v počtu 40 policistů. To znamená značnou ztrátu v případě, kdy se na jednu konkrétní vytypovanou elektrárnu dostaví více radikálních hipíků než bylo původně nahlášených. Tímto způsobem ekoteroristé efektivně rozptýlí kapacity policistů, aby pak nakonec obsadili hromadně jednu dvě elektrárny, na které se policisté nemohli předem připravit, protože policisté museli v malém počtu hlídat elektrárny všechny. Alespoň tak to bylo v minulém roce v Prunéřově a Tušimicích.

Také jsou povolané hlídky Městské policie, hasičských a integrovaných záchranných sborů. Hipíci z Greenpeace jsou organizovaní a hlásí demonstrace na více místech, aby tak oslabili pořádkové síly policie. Jako posilu čeští nagelovaní hipsteři povolávají další radikály z Belgie, Německa či Francie, kteří jsou mnohem agresivnější a radikálnější, než jejich čeští vítači. Česká multikulturní fronta Antify dostane bezplatné školení ve stupňování touhy po adrenalinu, jak napadat policisty, kteří by jim v blokádě chtěli zabránit. Domlouvat se budou jistě přes chytré telefony poháněnými právě tou špinavou elektřinou z elektráren, které se budou pokoušet obsazovat. Ekologie jak víno, řekněte sami! Na Klima Kempy je potřeba sehnat pozemek, na kterém se bude akce pořádat. Minulý rok se Klima Kemp odehrál na louce u Litvínova. Letos se k tomu žádná z obcí nemá, protože všechny obce sponzoruje ČEZ resp. Severočeské doly, které pod ČEZ spadají. Ovšem kromě obce Horní Jiřetín, ve kterých starostuje Vladimír Buřt zvolený 285 hlasy za Stranu Zelených.

Greenpeace, Antifa, Piráti, Zelení i HateFree… všichni chtějí likvidaci uhelných a jaderných elektráren v ČR

Tito levicoví hipíci se nerozpakují použít fyzické síly k blokádě uhelných elektráren a šachet. Ovšem do tohoto agresivního koktejlu se dostávají politici, kteří tato radikální levicová hnutí otevřeně podporují. Máme za to, že by veřejnost jistě zajímalo, které z osobností tzv. pražské Kavárny a Demo bloku se pohybují v kruzích organizací, které si zakládají na odporu proti těžebnímu průmyslu. Tento průmysl ovšem v Severních Čechách živí kolem půl milionu obyvatel. Vydali jsme se proto po stopě hnutí Limity jsme my, a přinášíme další z řad exkluzivních investigací o napojení radikálních levicových ekoteroristů na vrcholové politiky českého parlamentu.

Jádro organizační struktury Limity jsme my, IČO: 05663601 Sokolovská 428/130, Karlín, Praha 8, tvoří:

Greenpeace Česká republika, z.s.
Strana Zelených
Česká pirátská strana
Liberálně ekologická strana
Antifa
HateFree Culture
Hnutí Jsme pro kraj
PRO Chomutov

a další.

Ve hnutí Limity jsme my, z.s. sedí dále známý levicový intelektuál, novinář a promigrační aktivista Josef Patočka z Brna. Vzpomínáme si jistě na legendární uniklé Sobotkovy e-maily, ve kterých např. 10. června 2015 rozesílal Sobotkův poradce Oto Novotný vypracovaný plán komunikační strategie k otázce migrace. ČSSD spolu s multikulturní frontou plánovali propagandu zaměřenou na “ovlivňování emocí”, aby podkopali rezistenci občanů vůči politice multi-kulturalismu a oslabili jejich odpor k invazi migrantů. Jejich plánem bylo pomocí sofistikované propagandy “zasahovat emoce” české veřejnosti a průběžně si různými sociologickými průzkumy ověřovat, zda je jejich propaganda účinná.

Dne 13. října 2015 proimigrační aktivisté Josef Patočka (Limity jsme my), Martin Rozumek, předseda Organizace pro pomoc uprchlíkům, z.s. a další osoby poslali Bohuslavu Sobotkovi požadavek na vytvoření nové funkce vládního zmocněnce pro integraci imigrantů. Informovali o tom svého kamaráda Oto Novotného, poradce Bohuslava Sobotky, a domlouvali se na společném zákulisním lobbingu. Podle jejich představ měl mít vládní zmocněnec pro integraci imigrantů svůj úřad, svůj aparát, a kolem sebe celé stádo dobře placených asistentů, zástupců, náměstků, poradců atp. Tohoto Josefa Patočku najdeme ve hnutí Limity jsme my, které pořádá akce obsazování dolů a šachet. Mluvčím Greenpeace Česká republika, z.s. (spadající pod skupinu Limity jsme my) je bývalý učitel gymnázia v Jirkově Miroslav Rovenský z Chomutova.

Demonstrace proti těžebním limitům.

Miroslav Rovenský rovněž komunikuje jak s médii tak i s policií zejm. s proti extrémistickým oddělením a krizovým štábem ČEZ, a. s. V tomto krizovém štábu ČEZu např. zasedá management bezpečnostní agentury SECURITAS ČR s.r.o., která má na starosti ostrahu uhelných elektráren a šachet m.j. zmíněné skupiny Severočeské doly. Bezpečnostní agentura SECURITAS ČR s.r.o. je kromě ostrahy objektů ČEZu resp. Severočeských dolů a.s. napojená i na řadu zakázek ministerstva vnitra. O tom ale jindy.

Z dalších politických osobností, které podporují skupinu Limity jsme my, je nově zvolený senátor (od 13.10.2018) za okres Chomutov za koalici STAN, TOP 09, KDU-ČSL, Strana Zelených, PIRÁTI a JSME!PRO KRAJ, Přemysl Rabas, bývalý ředitel Zooparku Chomutov, Zoo v Hradci Králové. Přemysl Rabas je ovšem bývalým členem Strany Zelených, za kterou dokonce kandidoval v Bursíkově éře roku 2006. Tehdy získal 2 781 preferenčních hlasů.

Džamila a její melody partners

Dalším z novopečených senátorů, který podporuje organizaci Limity jsme my, je senátor Marek Hilšer také z Chomutova. Vidíme, jak to dopadá, když jsme se vykašlali na 2. kolo voleb do senátu v říjnu 2018? Jakým multikulturním figurám dáme šanci prosazovat vlastní politiku? Kolikrát musí dát vlastencům pravdoláska ještě přes držku, abychom si už konečně uvědomili, že náš osud leží v našich rukou a dobrovolně ho odevzdáváme ideovým oponentům s promigrační lobby a multikulturním patosem?

Novopečení senátoři se nám vysmívají do obličeje, když podporují radikální ekoteroristy, kteří místo vyučování o 15. březnu 1939 hecují děcka (možná jejich budoucí voliče) do stávky za záchranu klimatu a planety? Ekoteroristy, kteří každoročně opakovaně blokují uhelné doly a šachty, přičemž sami nemají žádné řešení zaměstnanosti pracovníků těchto elektráren v případě jejich uzavření, ani stejně lacinou náhražku jiného elektrického zdroje. Dále Limity jsme my podporuje Džamila Stehlíková, exministryně pro lidská práva a národnostních menšin

Džamila Stehlíková (vlevo) v průvodu Gay Pride. Dříve se chodilo na 1. máje s mávátky, dnes se chodí s mávátky v průvodech homosexálů.

Džamila Stehlíková v rámci debaty o zdanění prostituce zaujala názorem, že právě placení daní prostitutkám a prostitutům jim vrátí důstojnost a pocit, že vytvářejí pozitivní hodnoty. Možná tyto pozitivní hodnoty vytvářela Džamila Stehlíková v Chomutově na Náměstí 1. máje, kde měla spoluvlastnit jistý “salón” s určitými službami. V Praze na adrese Milešovská 2137/12, Vinohrady, Praha 3 se mohou tyto prostituující osoby chodit poradit do její psychologické poradny o tom, jak se stát sexuálním nebo politickým turistou. Jednou jsi dole se Zelenými, podruhé nahoře s TOP 09.

Džamila Stehlíková v roce 2006 kandidovala také za tehdy Bursíkovu Stranu Zelených, ve které získala 988 preferenčních hlasů. Po několikaleté pauze kandidovala nedávno v parlamentních volbách 20. – 21.10.2017 v Ústí nad Labem za TOP 09, ve kterých získala 320 preferenčních hlasů. Byla to právě ta Džamila Stehlíková, která začala v době Topolánkovy vlády v roce 2007 usilovat ještě jako ministryně pro menšiny a lidská práva o zřízení Agentury pro sociální začleňování, jako jeden z odborů při Úřadu vlády. Prvním ředitelem se stal Marek Podlaha, druhým se pak stal Martin Šimáček, kterého už do funkce nominoval v roce 2009 Michal Kocáb. Z jeho dílny vyšla Strategie proti sociálnímu vyloučení, kterou předložil vládě v roce 2011. Martin Šimáček dříve pracoval jako ředitel pobočky Člověka v tísni a je ředitelem neziskovky Institut pro sociální inkluzi, z. ú., než se pak mezi lety 2009-2015 právě stal ředitelem Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády.

Romea, vládní americký program a Kateřina Jacques

Je manželem Kláry Šimáčkové Laurenčíkové. Ta byla poradkyní exministryně školství Kateřiny Valachové. Zároveň je ale Klára Šimáčková-Laurenčíková předsedkyní České odborné společnosti pro inkluzivní vzdělávání (ČOSIV). ČOSIV podporuje také Open Society Fund Praha a v roce 2016 jim přispěla částkou 690 000 Kč. Klára Šimáčková-Laurenčíková je rovněž členkou rady vlády pro lidská práva. Po jejím manželu Martinu Šimáčkovi se stal 5. června 2015 třetím ředitelem této Agentury pro sociální začleňování David Beňák. David Beňák psal dlouhodobě pro server Romea.cz a účastnil se programu placeného americkou vládou International Visitors Leadership 14. ledna – 1. února 2013. Tento americký vládní program David Beňák absolvoval spolu s Davidem Tišerem (Romea.cz) a Patrikem Bangou.

Už je najednou sluníčkově jasné, že člen dozorčí rady neziskovky In Iustitia Patrik Banga absolvuje americký vládní program IVLP, že? Už chápeme, proč je jeho bratr Radek Banga těmito kruhy tak urputně protěžovaný na Zlatém slavíkovi? Už chápeme, proč další podporovatel hnutí Limity jsme my, bývalý pražský náměstek Adriany Krnáčové Matěj Stropnický, měl za člena svého sekretariátu Víta Masare, dalšího absolventa amerického vládního programu IVLP? Už chápeme ten multikulturní koktejl a vzájemné napojení této fronty přisáté na vedoucí pozice? Proč se David Beňák z Romea.cz a s americkým školením v zádech stal ředitelem Agentury pro sociální začleňování při Úřadu vlády, kterou vytvořila Džamila Stehlíková? Džamila Stehlíková je aktuálně členkou Liberálně ekologické strany (LES) Martina Bursíka. Manželkou Martina Bursíka je zase známá biomasa Kateřina Jacques Bursíková s profesí bývalé squatterky.

Martin Bursík a Kateřina Jacques.

Typický příklad hýbajících se škatulat, a lidé to stále baští. Martin Bursík za Topolánkovy vlády předsedal Straně Zelených a byl kolegou Miroslava Kalouska, tehdy ministra financí za KDU-ČSL. Nyní Martin Bursík po Straně Zelených předsedá Liberálně ekologické straně a dřívější osobnost KDU-ČSL, Miroslav Kalousek s profesí bývalého alkoholika, donedávna předsedal TOP 09. Kára jede dál, figurky přebarvují kabáty, občane žer, obdivuj nás, a nedělej si z nás srandu jako z Emmy Smetana.

Havlistům a pravdoláskařům se musíte klanět, ne si z nich dělat legraci. To už je prý kyperšikana. Pardon, kyberšikana, daňové ráje kmotrů těchto partají ponechme teď stranou. Legraci si mohou dělat oni z Miloše Zemana. To je totiž fér a demokratické. Jak by k tomu přišli, víte, kolik cpou peněz do předražených PR agentur a špičkových amerických expertů, kteří jim vytvářejí image? Pak přijdou nějací buranští Češi a celou nablískanou fasádu jim shodí nejapnými žerty. To by tak hrálo! Jan Hamáček bude obcházet české domácnosti a nahlížet klíčovou dírkou, zda si někdo nepouští zakázaná a necenzurovaná videa z Nového Zélandu, požár v Notre-dame, nebo si nedělá srandu z nakládačky Dominiku Ferimu na Moravě. Hlas lidu se mění z vox populi na box po papuli!

Nejvýše postavenou ze sedmičky členů LES, kteří kandidovali za TOP 09 v roce 2017, byla režisérka Olga Sommerová. I ona mluvila o tom, že se na české politické scéně dle ní objevují „totalitní tendence“. Zamlouvala se jí konzistentní postoj Topky vůči oligarchizaci politiky a odklonu od demokratických principů. Tito umělci kážící dobro mě připadají skutečně jako z Marsu. Absolutně mimo realitu. Na co proboha poukazují ve svých filmech, když se spojují s předními exponenty české mafie a podsvětí? Oni snad netuší ani zbla o tom, kým je Miroslav Kalousek a jaké o něm kolují zpravodajské svodky vyšetřovatelů bývalé ÚOOZ a ÚOKFK? Psali jsme o tom zde. Režisérka Olga Sommerová v roce 2017 obdržela 9 204 hlasů.

Další známou figurkou, která podporuje akce organizované skupinou Limity jsme my je Kateřina Jacques Bursíková. Ta v roce 2006 kandidovala stejně jako Přemysl Rabas nebo Džamila Stehlíková také za Stranu Zelených tehdy Martina Bursíka (6 926 preferenčních hlasů) a v roce 2017 dělala asistentku režisérce Olze Sommerové, která kandidovala za TOP 09 Miroslava Kalouska. Kateřina Jacques Bursíková byla zachycená při pochodu, jak opilá házela kameny na stoupence organizace Radikální odpor v roce 2006.

 

Tehdy napadla policistu Tomáše Čermáka, kterého fyzicky poranila. Podívejte se na její skutku bravurně zahraný hysterický výlev, jak to jen ženská dovede. Hnutí Limity jsme my, podporuje samozřejmě Martin Bursík (LES). Vedle něj v roce 2006 kandidovala do parlamentu ČR jeho bývalá žena Ivana Bursíková za stranu SNK Evropští demokraté. Tehdy získala 371 preferenčních hlasů. Ivana Bursíková je od 21. července 2004 ředitelkou neziskovky Agora Central Europe – společnost pro demokracii a kulturu. Tato neziskovka Ivany Bursíkové je financovaná EEA Granty, tedy známými norskými fondy, německou nadací Konrad Adenauer Stiftung s ředitelem zastoupení v ČR Matthiasem Barnerem, fondy Zdeňka Bakaly, Fond otevřené společnosti Open Society Fund ČR, a.s. a další. Prostě neziskovka klasického střihu s těmi správnými napojeními na EU, Norské fondy nebo sudetské Němce. Po rozvodu v roce 2008 začal Martin Bursík žít s Kateřinou Jacques, která s Martinem Bursíkem začala žít i po jejím rozvodu s bývalým francouzským manželem Christianem Jacquesem. Inu, správně velikonočně hody, hody, za rozvody.

Celá pražská kavárna jede v globálních procesech a v přípravě ČR na implementaci Superkrize

Další figurou v tomto aktivistickém projektu je sestra Kateřiny Jacques a někdejší studentská sametová vůdkyně z plyšáku 1989 Monika Mac Donagh Pajerová, která je mimochodem matkou Emmy Smetana, bývalé moderátorky na TV Nova, později na DVTV Daniely Drtinové a Martina Veselovského sídlící v prostorách Bakalovy Ekonomie v pražském Karlíně. Monika Mac Donagh Pajerová začala vyučovat v Centru newyorské univerzity v Praze. Monika Pajerová měla dříve milenecký vztah s Lubomírem Zaorálkem (ministr zahraničí ČSSD), se kterým po jejím rozvodu s Irem Peterem Mac Donaghem žila. Po čase se jejich vztah rozpadl a Lubomír Zaorálek začal žít s bývalou moderátorkou ČT Šárkou Bednářovou. Ta pracovala v Zaorálkově volebním týmu, ale také na úřadu vlády na částečný úvazek.

Ovšem Martin Bursík vedle jeho bývalé ženy Ivany Bursíkové, a ještě před Kateřinou Jacques, měl blízký vztah k Monice Horákové, která je nevlastní sestrou Jiřího Dienstbiera mladšího. Po ukončení vztahu s Martinem Bursíkem začala Monika Horáková další vztah s Michalem Uhlem, zeleným zastupitelem na Praze 2, kde působila také ona. Michal Uhl také figuroval na kandidátce Bursíkových Zelených v roce 2006 s 235 preferenčními hlasy. Rodiči Michala Uhla jsou Petr Uhl a Anna Šabatová. Petr Uhl také stejně jako jeho synátor figuroval v roce 2006 na kandidátce Bursíkových Zelených s 1 988 hlasy.

Anna Šabatová, ombudsmanka.

Vzpomínáme si na šátkovou kauzu, ve které si somálská studentka stěžovala, že jí ředitelka zdravotnické školy Ivana Kohoutová údajně zakázala nosit šátek? Na soudní jednání konaném 2. listopadu 2016 se na podporu somálské studentky přiřítila Monika Horáková s šátkem na hlavě. Monika Horáková rovněž působila jako asistentka mezi lety 2006-2009 Kateřiny Jacques v tehdejší Bursíkově Straně Zelených. Rodinkaření, dohazování funkcí, proplétání vztahů ve skupině pražských kavárníků. Ty správné geny se přece musejí utužovat, zvláště když se tyto osoby pohybují ve stále stejném skleníku vybraných kaváren, vináren, rautů a restaurací. Nějaký ten románek s politikem také není k zahození a vytěžit se z něj dají kromě peněz, dotací i dlouhodobější kontakty. Ale pšt, slušné ženy o sexu a bankovním kontě nemluví.

Dalším politikem podporujícím hnutí Limity jsme my je Matěj Stropnický, který také v roce 2006 kandidoval za Stranu Zelených. Získal tehdy 1 387 preferenčních hlasů. Později se stává předsedou této frakce. Jeho partnerem je pohledný sympatický herec z Růžové zahrady Daniel Krejčík. Inu, někdo má rád holky, jiný zase typy, kteří nosí ponožky a slipy. Hnutí Limity jsme my podporuje také exprimátor Chomutova za hnutí PRO Chomutov Daniel Černý.

Daniel Černý kandiduje do evropského parlamentu za STAN a TOP 09. Tématem tohoto tandemu do Europarlamentu je lepší životní prostředí. Proto je zcela nabíledni, že se tato multikulturní koala naváže na akce pořádané hnutím Limity jsme my. Mediální publicita zaručena, kampaň skoro zadarmo.

Jak je vidět, téměř všichni, kteří nyní kandidují nebo jsou členy nějakých frakcí, začínali svou nazelenalou kariéru kolem Martina Bursíka.

1. Kateřina Jacques (6 926 r. 2006)
2. Džamila Stehlíková (988 hlasů r. 2006)
3. Přemysl Rabas (2 781 r. 2006)
4. Matěj Stropnický (1 387 hlasů r. 2006)
5. Michal Uhl (235 hlasů r. 2006)
6. Petr Uhl (1 988 hlasů r. 2006)

První čtyřka těchto osob včetně dalších uvedených v tomto článku podporuje hnutí Limity jsme my sdružující radikálně aktivistické hipísáky, kteří se letos opět chystají blokovat elektrárny v Severních Čechách. To bude zase jednou matroš, až to budou rozebírat v létě na Czechtechu. Možná Czechtechy bojují za záchranu klimatu a planety, když během Techno party produkují obrovský akustický hluk, plaší zvěř v okruhu 10 km a udupaná tráva a svinčík, který po nich zůstane, také klima příliš nezachraňuje. Ale co, na detaily nedbáme. Levicové aktivity se v ČR od roku 2006 stabilizují, legitimizují a zapouštějí systémové kořeny.

Social Justice Warriors dnešní doby nám určují pokřivená sociální pravidla chování. Proč jim to tolerujeme?

Vidíme jejich rozrůstání a posvěcení multikulturní fronty Antify a další oficiálními politiky zasahujících až do senátu jako např. Přemysl Rabas nebo Marek Hilšer. Tak daleko jsme řádící multikulturní a promigrační frontu nechali zajít. Aby nám určovala, co si máme myslet o Novém Zélandu. Aby nám vnucovala, co si máme myslet o požáru v Notre-dame. Aby nám vyhrožovala postihy za posměšky na adresu Dominika Feriho, který místo chlapské rvačky kňučí na Instagramu. Soya Boy a Social Justice Warrior (SJW) na lehátku, zdokumentováno na Instáči. Tito politici, multikulturní fronta a promigrační média mu samozřejmě přicupitají na pomoc. Takhle to dopadá, když kašleme na volby do sněmovny i senátu. Plán na indukci Superkrize je tak s těmito kádry v ČR zaručen.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 5 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 68% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Michael
Návštěvník
Michael

333,666 (?) ..tohle prtavy, hlavaty, klucici postavy s dabelskym vyrazem v ocich… reptilian, MTF – kluk na zenskych hormonech, krizenec cloveka s… co myslite ?

Michael
Návštěvník
Michael

v clanku popisovane alternativni zdroje vyroby el. jsou zaostale a “mimo” realne schopnosti soucasne vedy i techniky..Jsou jiz vyrabene magneticke rotory nebo, dale rotory pro vyuziti v morich a take tzv vortex věže v ruznych modifikacich, ktere pracuji s vetrem i sluncem a to bezhlucne a bez nutnosti udrzby.. Fosilni spalovani uhli i jadra je zkratka svinstvo a je nacase s tim skoncovat a uvezt do obehu vsecko to, co opravdu je v silach lidstva (coz je mnohem vic nez vrtulky a solarni desticky) + zacit se chovat setrne a neplytvat.
* a ano, Ti mocni, kteri drzi patenty na tzv free energy nevypousti do sveta nic jen tak z lasky k bliznimu, aby se vzdali vesla a kochali se cistotou…ale nevidel bych konspiraci za vsim. 7-8-10-13 miliard lidi na svete je moc, planeta se meni ve spinavou stoku, snizovat stavy a delat poradek je nutne…ze je to planete jedno-jo je, staci jedna sopka nebo Tunguska a je konec, vsem zvoni hrana.

anonym
Návštěvník
anonym

Michael
Už aby to nastalo, ti co zbudou budou mít zas k dispozici pravý nefalšovaný oheň a časem z těch třinácti miliard bude zase dobrá zásoba nafty, nebo kvalitního uhlí.
Cynický? Myslím že proti přímořským státům, co řvou o ekologii a sami vyváží veškerý odpad z měst na nákladních lodích do mezinárodních vod, to zas až tak cynické není. Toto mám ověřeno, zejména z Anglie, na špinavou práci se najímají hlavně lidé z východního bloku. Celá ekologická agenda OSN by musela být úplně slepá a hluchá aby o tom to nevěděla, že to dělá většina přímořských států a hlavně ty rozvojové, co už se rozvíjejí za naše peníze padesát let i více. Zrovna jako vypalování lesů a vybíjení zvířat. Jedna sopka by až tak moc nevadila, něco by určitě zůstalo. Ostatně sopky nemáme, a vzedmutá hladina moře nás též neohrozí. Nakonec jak krásně by se člověku odcházelo na věčnost, když bude vědět, že tam s ním jde dalších třináct miliard.
Nafty je dost, a stále se tvoří. Z ekonomických důvodů se netěží a na dno vrtů, přesto se stále nachází nová a nová ložiska. Tyhle moderní technologie co popisujete jsou jen snahou nebýt na ropě závislý. Věřte tomu, že svět ropu neopustí. Je to jediný šuplík na energii, kde je bezpečně uložená a kdykoliv k dispozici.

Wilibald M. Bolatzky
Návštěvník
Wilibald M. Bolatzky

Čeká na nás všechny nesmírné štěstí, ale jako rajské bytosti, které si nosíme jako sebe sama ve svých čelech!

schwarzbach
Návštěvník
schwarzbach

Masová mobilita obyvatel holt skončí. Vyježďovat budou již jenom Vyvolení. A díky vzdělávacímu systému a křížením ras s nižším IQ, hloupoučká populace nebude mít nárok s tím něco udělat.

tehu
Návštěvník
tehu

Je velmi zajímavý jeden fakt – jsou tu k dispozici GW volné energije. Z historických fakt, je známo, že jakýkoliv pokus o její využití se trestá smrtí. Uvedu jen jediné jméno: Nikola Tesla. Udělal v tomto velký krok vpřed a nakonec…
Pořád se to motá okolo jediného – cílené zotročování – a to všemi prostředky.

Jochen
Návštěvník
Jochen

Divenka je trochu jebnuta. Ted uz jen chybi ji transgender to kravicka a bude jeste slavnejsi.

jhjh
Návštěvník
jhjh

“Vždyť ta elektřina pro ty stovky milionů aut se z těch eko-elektráren prostě nevyrobí ani z jedné setiny potřebné kapacity za rok. Co to má znamenat?”

skusim Vam teda odpovedat: https://www.businessinsider.de/elon-musks-robo-taxi-prediction-a-publicity-stunt-an-expert-says-2019-4?r=US&IR=T

teda ziadne stovky milionov aut sa nebudu konat. budete jazdit taxikom, ale len ti, co budete “hodni”!

Administrator
Admin

To je samozřejmě cílem, je to popsané v první knize pana VK Human Ex Machina, koncept omezení pohybu osob v Novém světovém řádu, protože pohyb znamená svobodu, a ta je nebezpečná pro sionisty. Všichni musí být pod dozorem a nehýbat se z místa, a pokud se pohnou, musí to být pod kontrolou a sledované. To má zajistit hromadná autonomní doprava. Neodjedeš tam, kam ti nedovolíme.

jhjh
Návštěvník
jhjh

no len potom je troska problem s tou teoriou, ze nebude z coho nabijat auta. nebude potrebne sa tym nejako extra zaoberat, pretoze bud teda budu jazdit tieto autonomne taxiky, alebo sa nejake tie auta vyrobia este pre elitu, poriadkove sily a kapov (rozumej liberalov, udavacov, a pod), ktori budu tento system drzat pri zivote, ale dolezite je, ze to bude len zlomok vozoveho parku, ktory jazdi teraz.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Gréta by se určitě ráda svezla, stejně jako Džamila, nebo Cemper….
Škoda…. dnes už mají hlavičky vymyté, a jízdu na kole v protisměru v jednosměrce, či pochodování bosky po asfaltu v holubincích by prodali matku, jenom aby splnili… 😉
Takže pro milovníky závodniček zde jedno dělo, které jezdí na mořskou vodu… Koenigsegg:comment image
https://jalopnik.com/supercar-that-runs-on-salt-water-approved-for-use-on-eu-1635321784

A pak že nejsme ECO!

anonym
Návštěvník
anonym

A další ekologický kecy. Vše na světě umí plavat sotva se narodí, včetně člověka. jiný problém je v tom, že člověk se později musí plavat učit, když postupem věku ztratí instinkt. U zvířat to tak není. Instinkt přetrvává a to i u zvířat, která dobrovolně do vody nevlezou. Spadlo kočce při přenášení jedno kotě do bazénu, asi třídenní, ještě slepé. Trvalo mi nejméně tři minuty, než jsem se k němu dostala a vytáhla ho ven, a to ještě nepočítám dobu, kdy jsem nezareagovala okamžitě, na to že kočka ječí. To kotě plavalo a neutopilo se. Nemělo ani vodu v plicích. A tady ty ekologický chytrolíni napíšou, že se díky oteplování utopilo 25 000 tučňáků. Mláďata prý neuměla ještě plavat. Nejspíše tu kolonii někdo zcela záměrně vyhubil, neb tučňáci žerou to samé jako člověk, mám v podezření rybáře, nebo je prostě sežrala červená karkulka. To už se v pohádkách stává, a tenhle článek níže je víc než pohádka. Prostě ekokravina a sprostá lež.

https://www.novinky.cz/veda-skoly/503353-v-antarktide-zmizela-obri-kolonie-tucnaku.html

Dáša
Návštěvník
Dáša

Nemusíme ani daleko do Antarktidy. Víme, co dělají polští rybáři s mladými tuleni. U nás na rybníku kdysi takoví pazgřivci vybili rodinku labutí. Při své omezenosti si mysleli, že jim labutě sežerou ryby.

anonym
Návštěvník
anonym

Ty zelený hovada nám budou vyprávět něco o zelené ekologické energii. To co si dovolí u nás a v Evropě vůbec, vzhledem k tomu co podnikají barevní na tomto světě, je už víc jak sprostý výsměch.
Čtěte zde nížeji a vysvětlujte svým dětem, jak se věci mají, jak jim ve školách lžou, choďte k volbám a zakládejte spolky opačného charakteru než mají oni. Chtějte po státu na jejich provoz peníze. Máme stejné nároky, jde jen o to, si o ně říct.

Nějaký uhlí, to už je spíše sranda, proti tomuto, bude vám z toho na blití.

https://www.seznamzpravy.cz/clanek/rychlost-mizeni-tropickych-lesu-loni-dosahla-30-fotbalovych-hrist-za-minutu-71025?seq-no=1&dop-ab-variant=8&source=article-detail