Čína zahájila spalování bankovek, podle nálezu krizového zdravotního centra v Pekingu jsou...

Čína zahájila spalování bankovek, podle nálezu krizového zdravotního centra v Pekingu jsou peníze jedním z hlavních přenašečů viru! Záminka k prosazení bezhotovostní společnosti v Číně? Přestože italské zimní resorty jsou zamořené Covid-19 virem, česká vláda překvapivě oznámila, že vracející se české turisty z Itálie nebude plošně kontrolovat na přítomnost viru! Není prý důvod propadat panice! Syndrom poloprázdných a vykoupených obchodů už dorazil i do Česka, nejsou respirátory, nejsou čistící prostředky, nejsou trvanlivé potraviny, těstoviny a konzervy, všechno je vykoupené a prázdné jsou už dokonce i velkosklady!

Čína zahájila spalování bankovek, podle nálezu krizového zdravotního centra v Pekingu jsou peníze jedním z hlavních přenašečů viru! Záminka k prosazení bezhotovostní společnosti v Číně? Přestože italské zimní resorty jsou zamořené Covid-19 virem, česká vláda překvapivě oznámila, že vracející se české turisty z Itálie nebude plošně kontrolovat na přítomnost viru! Není prý důvod propadat panice! Syndrom poloprázdných a vykoupených obchodů už dorazil i do Česka, nejsou respirátory, nejsou čistící prostředky, nejsou trvanlivé potraviny, těstoviny a konzervy, všechno je vykoupené a prázdné jsou už dokonce i velkosklady!

Situace okolo šíření nákazy Covid-19 v Evropě se nadále dramatizuje a zamotává. Počet mrtvých v Itálii dnes vzrostl na 17 ze včerejších 11, ale počet nakažených za jediný den narostl na 650 osob [1]. Italským zdravotníkům se stále nepodařilo najít Pacienta 0 a co je horší, italští lékaři vůbec netuší, jakou cestou se virus primárně šíří. To je přitom základní předpoklad k prevenci, ale dosud není jasné, co je primární cestou nákazy. V Itálii se začaly šířit informace, že dvě ze zemřelých žen, které podlehly viru v uplynulých dnech, vůbec nevycházely z domu a nechávaly si nosit nákupy domů donáškovou službou. Za donášku platily v hotovosti. Existuje tak podezření, že jedním z přenašečů viru Covid-19 jsou bankovky. Tahle divoká spekulace však je už podložena událostmi v Číně.

Čínská měna Renminbi (RMB).

Světová média včetně americké CNN již 16. února přinesla informace [2], že čínská vláda ve spolupráci s centrální bankou a zdravotníky začala spalovat miliardy RMB [3], tedy čínských oficiálních bankovek pocházejících z Wuhanu a několika dalších čínských měst a celých provincií. Bankovky totiž podle všeho jsou hlavním přenašečem Coronaviru u veřejnosti. Pokud nemocný a nakažený člověk, který kýchá, kašle a smrká, si po každém zakašlání nedesinfikuje ruku, kterou si zakryl ústa, potom celá jeho dlaň a prsty přenesou virus na bankovky při placení a touto cestou se virus potom šíří nejrychleji. Jak už jsem uváděl v předchozím článku, průměrný člověk si za den sáhne na obličej v oblasti nosu, rtů a očí v průměru 150x za 24 hodin, protože tato činnost je nepodmíněná v lidském mozku a člověk se dotýká tváře pravidelně, aniž by si to uvědomil.

Covid-19 se přenáší hlavně bankovkami?

Po manipulaci s bankovkami v obchodě při placení uběhne jen pár minut, než si rukou bezděčně sáhneme na obličej, na nos, na rty, nebo na oči. V tomto ohledu je velice reálné, že zmíněné dvě zemřelé italské ženy se nakazily z bankovek a možná i z mincí, při placení za donášku, když dostávaly rozměněné peníze nazpět. Bankovky jsou notoricky známé tím, že na jejich povrchu je více bakterií než na záchodové desce. Jenže na bankovkách se normálně nenachází virus z rodiny SARS/MERS virů, jehož agresivita je tak ohromná, že se šíří způsobem, že zdravotníci ani nemají čas připravit metodologické pokyny, jak se viru bránit, jakým způsobem se šíří a jakými prostředky virus neutralizovat.

Nejhorší zprávou na této informaci, že Čína začala pálit bankovky je fakt, že mnoho lidí si uvědomí, že hotovostní peníze jsou zdravotní hrozba a budou umanutě požadovat platby bezhotovostně, pomocí vlastních platebních karet, které nikomu jinému do ruky nedají a nemusí tak brát do ruky bankovky, na které sahaly stovky nebo dokonce tisíce cizích osob v uplynulých dnech.

Čína jako zdroj Coronaviru má nejvíce zkušeností s virem. Spalování bankovek tak lecos vysvětluje.

Můžete proto nakrásně být opatrní, vyhýbat se velkým skupinám lidí, hromadné dopravě, můžete mít respirátory, ale pokud nemáte na rukách navlečené rukavice a dotýkáte se bankovek, potom s vysokou pravděpodobností riskujete nákazu. Zatím jsem nikde na českých webech neviděl doporučení českým občanům, aby s okamžitou platností na dočasnou dobu přestali používat hotovost a aby platili jen kartami, které nedají z ruky žádné jiné osobě. Pokud Čína spaluje miliardové zásoby bankovek, potom to je výstražný maják pro všechny lidi, jak nebezpečný virus to je. Normálně by stačilo bankovky desinfikovat, o což se Čína rovněž pokoušela, ale poslední informace hovoří o tom, že Čínská centrální banka pokračuje v pálení bankovek stažených z oběhu z měst, kde propukly epidemie nákazy Coronavirem.

Dezinfekce zjevně nedokáže z bankovek virus odstranit úplně, anebo jde o záminku pro posílení bezhotovostní agendy v Číně?

Tyto informace mohou mít celkem dvě roviny vysvětlení, přičemž ani jednu rovinu bychom neměli podceňovat a vylučovat. První rovinou je, že Covid-19 je mimořádně odolný virus, který je natolik odolný na površích jednotlivých materiálů, že jej nelze spolehlivě neutralizovat běžnými, ale ani pokročilými desinfektanty. Podle toho, že se Čína rozhodla pálit vlastní bankovky to znamená, že ani po důkladné dezinfekci není zaručeno, že z bankovek zmizí všechny viriony, tedy jednotlivé elementární částice viru. Takto odolný virus potom lze zničit jedině spálením, tedy ohněm. K pálení bankovek dochází jen zcela výjimečně, protože to představuje pro centrální banku neplánované výdaje na tisk nových bankovek nad rámec očekávané roční výměny poškozených bankovek za nové.

Tyto vozy se nedávno zjevily v ulicích čínských měst a rozprašují do ovzduší dezinfektant, což ukazuje na to, že virus se drží ve vzduchu extrémně dlouho, několik týdnů a neklesá k zemi. To je velmi zlá indikace.

Čínská vláda neuvedla objemy spálených RMB, ale informace o tom, že jde o hotovost staženou z několika čínských provincií nejvíce zasažených nákazou ukazuje, že půjde o objemy v řádech desítek miliard RMB. Druhou rovinou je spekulace, která se objevila už před několika dny v Číně, že čínská vláda chce díky tomuto viru ospravedlnit a zdůvodnit před obyvatelstvem tlak na přechod Číny k čistě bezhotovostní společnosti. Pálení bankovek totiž posvětil Ústřední výbor Komunistické strany Číny a začaly se objevovat informace, že Peking pálí i bankovky z míst, kde žádná nákaza registrována nebyla. To sice na jedné straně může být prevence vlády, protože peníze cestují po celé Číně a virus se podle všeho přenáší hlavně na bankovkách.

Česká vláda nebude na hranicích kontrolovat vracející se turisty z Itálie

Na straně druhé ale nelze nepřiznat, že nákaza Coronavirem hodně v Číně napomůže v politické rovině zastáncům bezhotovostní Číny, tedy hlavně vedení strany, která prosazuje bezhotovostní Čínu v horizontu do roku 2035. Je opravdu zvláštní, že dosud média nijak neinformují o tom, že bankovky mohou být hlavním nosičem viru. Aeronet je první, který tuto informaci přináší v ČR, ale zdaleka nejsme první ve světě, protože média v cizině tuto informaci přinesla již 16. února. Ovšem teprve až poté, co v Itálii vypukla nákaza a dostaly se ven informace o dvou ženách, které neopouštěly své byty, se najednou začíná ukazovat, jakou cestou se zřejmě virus Covid-19 šíří v Evropě.

Tiskovka ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha k opatřením ohledně Covid-19.

A v této situaci doslova nechápu a zůstávám civět nevěřícně na to, co vymyslela [4] po krizovém zasedání česká vláda v čele s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem. Vláda spolu s hygieniky a ministrem zdravotnictví se dnes usnesli, že Česká republika nebude plošně kontrolovat na příjezdu do republiky české občany, kteří se vrací z dovolené v Itálii. Zdůrazňuji, že ze zimní dovolené v Itálii, kterou většina strávila v lyžařských centrech, odkud se podle informací virus Covid-19 šíří v tzv. “hotelové” vlně nazvané podle hotelů v italských Alpách. Druhá vlna v Itálii se jmenuje “městská” a nákaza této vlny prý vznikla kdesi v Miláně.

Slovensko začne na hranicích s Rakouskem kontrolovat provoz a cestující kvůli virové hrozbě

Slovensko dnes zareagovalo správně a zahájí hraniční kontroly na hranici s Rakouskem [5], protože slovenská vláda tuší, že slovenští turisté vracející se z Itálie přes Rakousko mohou na Slovensko zavléci Coronavirus. Slovenské vládě patří uznání, že jedná v této věci rozumně, protože takové kontroly jsou v dané situaci na místě, jestli se lidé nevrací s horečkou a příznaky na nákazu. Ovšem prohlášení českého ministra zdravotnictví, že čeští turisté vracející se z Itálie kontrolováni nebudou, je doslova alarmující. To se snad čeká na to, až někdo z českých občanů nákazu do ČR zatáhne, a teprve poté se budou Češi na hranicích kontrolovat? Sorry jako, ale co je to za klauni? Rozumíte někdo tomu, co tím ministerstvo zdravotnictví sleduje?

Globus na pražském Zličíně včera 26. února. Foto: iDnes.cz

Češi přitom mají více rozumu a na nic nečekají. Vyrazili zavčas na nákupy a obchody najednou v mnoha uličkách a regálech v nákupních centrech zejí prázdnotou [6]. Jak dnes přinesla média informace a záběry, české obchody zachvátila nákupní panika, lidé vykupují těstoviny, trvanlivé pečivo, konzervy všeho druhu, balené vody, rýži, brambory, mouku a hlavně chemické přípravky dezinfekce všeho myslitelného druhu, přestože jak jsem psal včera, nemá to význam a smysl vzhledem k odolnosti viru. Stejně tak jsou vyprodány respirátory. Nikde nejsou, v nabídce jsou pouze roušky, které jsou naprosto neúčinné proti Coronaviru, protože jediným účinným opatřením jsou respirátory vybavené tzv. nanofiltry.

Vyprodané respirátory, stejně tak latexové rukavice. Lidé tuší, že je třeba se připravit

Tyto respirátory třídy FFP2 a FFP3 jsou doporučeny v kombinaci s průmyslovými brýlemi a pokud platíte penězi v hotovosti, doporučují se rukavice, buď zimní, kožené, protože zatím je zima a nevadí jejich nošení, anebo rukavice latexové, tzv. chirurgické. Jenže ty už jsou také vykoupeny v mnoha obchodech. Respirátory jsou předmětem spekulace, na eBAY se prodávají v přepočtu i za 1200,- Kč a jsou rychle vyprodávány.

Lékárnice s FFP2 respirátorem a s latexovými rukavicemi. Chybí jí ale brýle, zásadní chyba.

Normálně by člověk očekával, že když se světem šíří virus, jehož agresivita je tak ohromná a mechanika šíření dosud nejasná, že česká vláda riziko nepodcení a bude kontrolovat vracející se návštěvníky z italských resortů a měst. Jenže, znáte to, Česko snese fšecko. Česko je specifická země. Český člověk není asi důležitý člověk. Okolo v Evropě řádí virus, jehož účinky mají charakter opravdu velké hrozby, ale české ministerstvo zdravotnictví a vláda nevidí, na rozdíl třeba od Slovenska, pro kontroly lidí přijíždějících z virem napadené Itálie důvod. Slovy klasika v parafrázi na to řeknu jen jedno jediné: Tento způsob zvládání virové hrozby zdá se mi v ČR poněkud nekompetentním.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývají 2 dny a zatím jsme vybrali jen 55% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, což je opravdu kritický stav. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
qwsdxcfsvd
Návštěvník
qwsdxcfsvd

Stačilo by dát lidem nařízení bankovky před předáním postříkat 100% lihem a do minuty by se riziko minimalizovalo. Kdyby te dělal každej, neni problém. Celé to je falešná vlajka aby zničili svobodu, nezávislost a anonymitu lidí, právo se rozhodovat nezávisle na státu.

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Kolik je nemocnejch negru.. proč se nikdo neptá na tohle proč o tom kurwa nikdo nepíše.. kolik jich je nakaženejch kolik mrtvejch?? Nebo sou kurwa imuni?? Co je to zabordel..

hirameki
Návštěvník
hirameki

Matovič je taky asi imunní. a prdí viry.

Tyrtai
Návštěvník
Tyrtai
josef
Návštěvník
josef

Tak, jak to vypadá s úmrtností?
1. Čína 3,58%
2. Francie 3,51%
3. Itálie 2,36%
4. Japan 2,15%
5. Hong Kong 2,13%
6. Sev. Korea 0,54%

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Zapoměls napsat co jsou to za procenta, ty troubo.

josef
Návštěvník
josef

Pro méně chápavé, % vyjadřují počet úmrtí z počtu nakažených, stačí?

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Tak proč to tam neuvádíš, ty jelito? Házet si s nějakými nespecifikovanými procenty jak debil? Tak kdo je tu debil? Stačí?

trtal
Návštěvník
trtal

sam si debil a zeres seno…

foxy
Návštěvník
foxy

poznamka k uvedenym procentum, kdokoliv s IQ nad 95 je schopen pochopit souvislosti

Henoch
Návštěvník
Henoch

Protože skutečnost je zcela jiná, než ta, kterou oznamují úřady, musím vás upozornit, že hrozí přesně to, co je napsáno pro toto období, kdy se planeta nachází v místech konce galaktického oběhu. Právě zde byla již po sedmé. To znamená po sedmé, kdy zde žili předchozí civilizace. Planeta nikdy zde nedokončila oběhy ale překlopila se a vracela se zpět. Proto přežilo jenom vždy několik málo rodin. Nyní má ale planeta bez větších problémů dokončit galaktický oběh bez toho, aby se náhle přepólovala. Problém je v tom, že zuří tajná válka mezi mocnostmi, které vlastní geozbraně. Viry vypouštěné záměrně nepřátelům do hustě obydlených oblastí, je jenom špička ledovce. Tuším, že za tohle mohou Američané a Čína nyní provádí hodně nebezpečnou odvetu. Sledujte zemětřesení online v okolí Žlutého kamene. Tato stratosférická sopka má magma pod 6 státy. Číně stačí magnituda zemětřesení 3,5 k tomu, aby těchto šest států vyletělo do stratosféry. Sledujte též v této souvislosti činnost v Turecku, Portoriku a Kalifornii. Přirozené zemětřesení je v hloubkách větších, než 15 km. . Evropa má rovněž své zásahy. Polsko, Francie, Španělsko atd. Tyto geozbraně má Čína, Rusko, Německo, USA a Indie.

Henoch 😎✔️ henoch.ahoj@gmail.com

Teodor
Návštěvník
Teodor

Henoch, odkud mas takove bludy?

DNO
Návštěvník
DNO

Nechte jej. Ten nehodlá užít si život.

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Kolik je nemocnejch negru???

Radek
Návštěvník
Radek

comment image

Všechny čínské banky nyní musí doslova “prát” peníze, dezinfikovat je ultrafialovým světlem a vysokými teplotami a poté je skladovat 7 až 14 dní, než je uvolní zákazníkům, uvedla čínská vláda v tiskové zprávě. Hotovost, která pochází z vysoce rizikových oblastí infekce jako jsou nemocnice, trhy, obchody nebo autobusy, bude “speciálně ošetřena” a místo recirkulace bude odeslána zpět do centrální banky.comment image
A v pobočce centrální banky v Guangzhou mohou být tyto vysoce rizikové bankovky zničeny místo toho, aby byly pouze dezinfikovány. Za účelem vyrovnání dodávky vydá banka velké množství nových, neinfikovaných peněz, řekl zástupce guvernéra centrální banky Fan Yifei; v lednu bylo do čínského finančního systému vstříknuto 600 miliard juanů (85,6 miliard USD), z toho banka přidělila 4 miliardy juanů (573,5 milionů USD) do Wu-chanu. Mezi další opatření patří pozastavení fyzických peněžních převodů mezi nejvíce zasaženými provinciemi.
Je to proto, že podle čínských zdravotníků může koronavirus přežít na povrchu bankovek i několik dní. Jak zjistily předchozí studie, peníze mohou být neuvěřitelně špinavé. Každý dolar předávaný člověkem, je de facto vzorkem prostředí, ze kterého pochází. Seznam věcí nalezených na účtech v amerických dolarech zahrnuje DNA od domácích mazlíčků, stopy po drogách, bakteriích a virech, podle studie z roku 2017 v New Yorku.comment image
Zdroj:CNN Business

Anan
Návštěvník
Anan

A co 10000 antén sítě 5G zprovozněných ve Wuchanu kdy člověk padal k zemi i s virem?

kocour
Návštěvník
kocour

..minimálně ten obrázek s plameny zachycuje čínský zvyk pálit peníze (spíš jejich napodobeniny) – je to pohřební rituál.

lochotron
Návštěvník
lochotron

Naštěstí v Číně už se situace značně zlepšuje a zdaleka se ani s několika týdenním odstupem nenaplnily fake news některých fake news serverů, kde se psalo, že bylo v Číně 25 tisíc mrtvých na koronavirus a podobné nesmysly.

Vladimír
Návštěvník
Vladimír

No ta zpráva že v oblasti bylo rozmístěno 40 mobilních spaloven s kapacitou 7500 kg denně to bylo hezky zdokumentováno. Tvrdím že čína to zvládla líp než to zvládne evropa. A že neřekla pravdu? no má k tomu důvod.

anonymka
Návštěvník
anonymka

lochotron
naprosto nikdo neví jaká situace v Číně skutečně je. Dle mých čtyřiccetiletých zkušeností s vládou komoušů, vím celkem spolehlivě, že komouši nikdy neřeknou pravdu jak světu, tak domácímu obyvatelstvu. Pravdu se lidi dozví ze zemí s těmito režimy většinou po desítkách let, pokud kdy vůbec.
O zlepšení situace v Číně si nechte tak akorát zdát, pokládejte to za jejich propagandu.

lochotron
Návštěvník
lochotron

V Itálii je už dostatečně velký vzorek nakažených a čísla úmrtnosti jsou ještě nižší než ve Wuchanu. Podle vaší logiky je tedy Itálie ještě více prolhaná než Čína?
Já se spíše domnívám, že v Číně spustu lidí s lehkým průběhem neregistrovali, v Itálii podchytili i lehké případy a tak můžeme brát jako procento úmtnosti nižší čísla z Itálie jako blíže realitě.
Virus není niak zvlášť agresivní a úmrtnost je spíše nižší než jiné typy předchozích typů jako je SARS nebo MERS.
Po NETU se šíří spousta fake news a není třeba na všechno naskakovat. Je zcela jasné, že tento virus je informačně zneužívám ke zcela jiným záměrům, kdy vystrašená společnost se lépe kontroluje. Ve světle těchto úvah si pak můžete udělat vlastní úsudek o serverech, které šíří paniku, komu a proč takové servery slouží.

Ivana
Návštěvník
Ivana

Trochu mimo téma: Dnes jsem si objednala knihu Jedovatá houba o ✡. 😉

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Je to hezká obrázková knížka.

U židovské ochehule Jílkové byl sudeťák Kamas a pak už jen samí židi, ve skutečnosti tam tomu předsedal vášnivý holokaustník “knihkupec z Londýna” žid Tomský
(angažují ho i sionističtí kohnvičkáři, nejen Rampepurda Jílková).

Měl výsadu Tomský, že nemusel stát za individuální budkou, ale hřímal z křesla v první lajně.

Ale na sudeťáka Kamase zas tak moc už holokaustníci nemůžou, jsou z toho volakí rozvrkočení, on se jim tam vlastně vysmál, těm holokaustníkům. Časy a holo-paradigmata se mění…

Petr
Návštěvník
Petr

Bernard a Bartosek (chování odporného nacka) tam popreli že by byli židi asi se nikdy na sebe nepodivali do zrcadla. 🙂 Jinak kniha pekna velice poučná.. 🙂

Ivana
Návštěvník
Ivana

Petře, má mi přijít 📚 v březnu, už se těším. 👏

Ivana
Návštěvník
Ivana

brutopýre:
Dříve jsem se na fúrii Jìlkovou dívala, ale od epizody o očkování 💉 a jak dávala slovo pouze Prymulovi a provax, jsem s ní skončila. Na tento díl jsem se nedívala, ale rodina mi vyprávěla, a to mi stačilo. 👎

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ivana
Tak jak říkal Dobrý voják Švejk, proti gustu není dišputát, normální člověk by sice z takové sračky blil, ale zřejmě se u vás dá předpokládat nějaký druh infantilní demence, neb tato knížka je primárně určená pro nacistická dítka.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Ale prdlačky, Sára, pro tehdejší nacistická dítka to vydal pan Julius Streicher – a to už je nějakých 90 let dozadu.

A i kdyby v tym byl henten nacismus, kouknou se radši do Šulchan Aruchu – tam je tolik nacistického kosher-svinstva, že Streicher i s Ádem blednou závistí.

Proberou to, Sára, u svejch na Shekel.cz.

Jinak, je to opravdu moc hezká obrázková knížka, je na hulozto.

Ivana
Návštěvník
Ivana

brutopýr: Děkuji. 👍

Ivana
Návštěvník
Ivana

anonymko: 😀
Nejsem sama, kniha se musí dotiskovat, je o ní obrovský zájem. 😀 😝 To Vás musí vnitřně ničit. 👏
A jak správně píše brutopýr (👍) jste Sára nebo (dle mého názoru) Tereza, Ester, Simona, Eva… prostě ✡. 👎

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ivana
V klidu, nic mi neničí, ani vnitřně, ani vně. lidmi co nejen píší, ale i čtou takové hnusy hluboce pohrdám a jsou mi u zádele. Tuhle četbu jsem měla poprvé ruce asi tak ve třinácti, to jsem ovšem ještě netušila, že židovský národ je to nejlepší a nejdokonalejší, co tato planeta nosí a vesmír stvořil.
No, nic, Ivanko, k poznání se člověk musí dopracovat, už právě proto, aby se stal člověkem.

konzerva
Návštěvník
konzerva

Milión chvilek v praglu…?comment image

Anan
Návštěvník
Anan

A je to! Přišli na způsob jak zrušit hotovost! Potom je virus všude !!

anonymka
Návštěvník
anonymka

Anan
A nejen to, cena zlata jako při každé krizi jde už dolů několik dní. Nebude hotovast, lidi budou platit zlatem, kdo co má, a kdo nemá, úzkoprofilové zboží prostě nedostane. Ne vše se dá zaplatit kartou.

lochotron
Návštěvník
lochotron

Při každé krizi jde cena zlata nahoru, ale já jsem jen Lochotron, tak tomu moc nerozumím, třeba ve vašem Světě to máte naopak.

anonymka
Návštěvník
anonymka

lochotron
Já abych řekla pravdu, tak tomu taky moc nerozumím, ale vytáhnu si statistiky a je zcela viditelné, že při krizích jde cena zlata dolů, zatím co v dobách blahobytu cena zlata stoupá. Je to paradox, ale je to tak. Nejsem sama, kdo si tohoto jevu povšiml, přečtěte si knížku Kam zmizel zlatý poklad republiky a uvidíte, že se nemýlím. Tento podivný fenomén je tam velmi dobře popsán. Zajímavé ovšem je, že jde pouze o skutečné zlato, zatímco akcie firem obchodujícími se zlatem dodržují běžný index jako ostatní komodity.

krůtí brko
Návštěvník
krůtí brko

Teď zbystřete, blíží se vakcína od Žida: podle mainstreamových médií ji izraelští vědci slibují do několika týdnů. Tak se nezapomeňte nechat naočkovat. 🙂

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Zombie reality show.

anonymka
Návštěvník
anonymka

krůtí brko
Buďte v klidu, že si naočkují pro začátek vlastní lidi. Jak se bude šířit dál virus v Arabských zemích a Íránu je už pak nemusí zajímat. Izraelci jsou ovšem vždy ochotní pomoci tam, kde to je třeba. Nakonec když na to přijdou oni, je otázkou času, kdy vakcínu objeví i vědátoři v jiném státě.

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/clanek/vakcina-proti-
koronaviru-bude-do-nekolika-tydnu-slibuji-izraelci-40314894?seq_no=1&source=hp&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

“Izraelci jsou ovšem vždy ochotní pomoci tam, kde to je třeba. ”

No tak, Sára, jdou se vomejt a pak šup ke svejm na Shekel.cz.

Ivana
Návštěvník
Ivana

brutopýr: Přesně jsem chtěla citovat tu samou větu a pak dodat 😃 🤣 😂 😅 😆 🙈. Ta kudrnatá Sára je neskutečně vtipná.