Čína vyslyšela výzvu Billa Gatese a nařídila plošné a povinné otestování 11...

Čína vyslyšela výzvu Billa Gatese a nařídila plošné a povinné otestování 11 milionů obyvatel Wuhanu, včetně kojenců, a to kvůli pouhým 6 novým případům s pozitivním testem na Covid-19 o víkendu! Dosud přitom není vyšetřena kontaminace čínských testovacích sad, kterou odhalil na tiskové konferenci prezident Tanzanie! Peking oznámil, že celé město dokáže otestovat za pouhých 10 dní, odborníci to ale zpochybňují, že testování celého města je neproveditelné! Podle pozorovatelů jde o pilotní test proveditelnosti, zkoušku nanečisto, která bude posléze použita v USA a v Evropské unii! Je to generální zkouška na plošné očkování a nucené čipování obyvatelstva!

Čína vyslyšela výzvu Billa Gatese a nařídila plošné a povinné otestování 11 milionů obyvatel Wuhanu, včetně kojenců, a to kvůli pouhým 6 novým případům s pozitivním testem na Covid-19 o víkendu! Dosud přitom není vyšetřena kontaminace čínských testovacích sad, kterou odhalil na tiskové konferenci prezident Tanzanie! Peking oznámil, že celé město dokáže otestovat za pouhých 10 dní, odborníci to ale zpochybňují, že testování celého města je neproveditelné! Podle pozorovatelů jde o pilotní test proveditelnosti, zkoušku nanečisto, která bude posléze použita v USA a v Evropské unii! Je to generální zkouška na plošné očkování a nucené čipování obyvatelstva!

Každým dalším dnem se potvrzuje, že budoucnost této planety nebude nijak radostná. Současný vývoj této iterace, ve které se nacházíme, vede nezadržitelně ke Znamení šelmy, které je ztělesněním nejen čísla 666, ale projekce Kapitoly 6 Syndikátu, která zobrazuje planetární vývoj civilizace směrem k redukci populace planety, k migraci a posléze k exodu z povrchu tohoto planetárního tělesa. Určitě jste zpozorněli, když před necelými 2 měsíci hlavní český epidemiolog Roman Prymula hovořil o promoření české populace a současně se všude hovořilo o tom, že by bylo dobré plošně otestovat všechny, nejprve v rámci nějaké malé lokality, potom okresu a nakonec celé republiky. Kvůli omezeným finančním možnostem české státní pokladny od toho bylo upuštěno, ale to není případ Billa Gatese, Světové zdravotnické organizace (WHO) a Číny. Toto globální uskupení totiž dnes vytáhlo svůj hlavní trumf, plošné testování. A to se má stát generální zkouškou na plošné očkování.

Zdravotníci ve Wuhanu slibují věrnost v boji proti Covid-19.

Čína totiž dnes oznámila [1], že provede plošné otestování všech 11 milionů obyvatel Wuhanu, naprosto všech, a to včetně dětí a novorozenců. Záminkou pro tuto mamutí operaci je pozitivní test na Covid-19 zjištěný o víkendu u 6 osob v jedné čtvrti ve Wuhanu. Peking začal mluvit o tom, že je to 2. vlna nákazy, protože se jedná o první pozitivní testy ve Wuhanu od 3. dubna. Po celou tu dobu ve Wuhanu nebyl ani jeden nový případ a hygienici tak považují těchto 6 nových pozitivně testovaných osob za počátek 2. vlny koronavirové nákazy. Reakce je ovšem neuvěřitelně přehnaná.

Dokonce i čínští epidemiologové namítají, že otestovat plošně 11 milionů lidí ve Wuhanu je nereálné, ovšem jak se zdá, v Pekingu již bylo rozhodnuto. Testování budou provádět nemocnice, mobilní jednotky, soukromé firmy a čínská armáda spolu s policií, která bude na celou operaci dohlížet. Testování je povinné, nikdo se mu nesmí vyhnout, pokud osoba odcestuje mimo město, bude otestována hygieniky v místě svého pobytu v jiném městě, předání informací zajistí čínská policie a epidemiologický informační systém.

Wuhan o velikosti České republiky bude otestován na Covid-19 úplně celý, více jak 11 milionů obyvatel, včetně malých dětí

Dosud přitom není uspokojivě vyšetřeno a vysvětleno, jestli Čína už napravila problémy s výrobou svých testů, které jsou kontaminovány Coronavirem, jak před několika dny zjistili zdravotníci v Tanzanii, kteří odebírali čínské standardní testy od Pekingu, a ono se ukázalo [2], že ty testy falešně detekují koronavirus u pasteveckých koz, ptáků a dokonce i u tropického ovoce. Čína se k obvinění nijak nevyjádřila, nikdo z čínských představitelů na to nereagoval, a dá se tedy předpokládat, že k žádné nápravě nedošlo.

Čínské testy tedy podle všeho i nadále mohou být kontaminované, a jistě si dovedete představit, co to bude znamenat, když pomocí 11 milionů testovacích sad otestují 11 milionů čínských obyvatel města Wuhan. To výsledně skóre bude opravdu děsivé, kolik pozitivních testů se jako najednou vynoří. A pokud se ptáte, k čemu je toto testování dobré, tak odpověď je absurdně snadná: Hledá se zdůvodnění a ospravedlnění pro povinné a plošné očkování obyvatelstva spolu se zavedením povinného sledování a povinného nošení sledovacích zařízení osob v souvislosti s karanténami a nákazou.

Zdravotní sestry ve Wuhanu slibují věrnost v boji proti nákaze.

Tady je potřeba si to vysvětlit, protože mnoho lidí stále nechápe, jak funguje tato globalistická rovnice o nákaze, karanténě, pohybu a sledování osob. Každému z vás je doufám jasné, že není možné kvůli virové nákaze mít zavřené podniky, obchody, živnosti a průmysl permanentně, plošně, rozsáhle a dokonale. Stejně tak není možné omezovat kontakt lidí na neomezeně dlouhou dobu. Přesto však se zdá, a je to zřejmě záměr, že Coronavirus tu zůstane, nikam neodejde, bude trvale v populaci přítomen. Takže, k čemu to povede?

Povede to ke znamení šelmy, naprosto nevyhnutelně. A hned to vysvětlím. Tato virová krize je směřována k tomu, aby v určité chvíli WHO prohlásila, že Coronavirem je zasažena a nakažena trvale podstatná míra světové populace. Tady pozor, k permanentnímu sledování osob nestačí jenom vyhlásit pandemii, k tomu je potřeba něco navíc. Je nutné plošně otestovat velké skupiny populace a na základě těchto testů prohlásit, že virus je prokazatelně a permanentně neustále v populaci a nikam neodchází. K tomu je zapotřebí provést plošné testy celých států, národů, tedy mluvíme o milionech a desítkách milionů testů v jednotlivých zemích.

Otestování 11-milionového Wuhanu je zkušební test proveditelnosti před spuštěním testování celých států a národů v Evropě a v USA na podzim

A kde je možné takový pokus, resp. pilotní projekt plošného otestování v řádech 10+ milionů lidí provést, aniž by to vzbudilo paniku? No, je to možné pouze v Číně, kde se řekne, že se plošné otestování týká “jen” jednoho města, i když jeho populace je větší, než kolik obyvatel má celá Česká republika. Čína je laboratoří globalizace, to je rčení, které už jste určitě slyšeli, a právě i plošné testování 11-milionového Wuhanu je takovým pokusným laboratorním testem, podle kterého se bude v budoucnu testovat v celém zbytku světa. Testování ve Wuhanu má především otestovat schůdnost a organizaci, procesní řízení a management takové monstr-operace. Budou se sledovat problémy, komplikace, bude sledována rychlost testů, nasazení lidí, logistika, informační systémy, komunikace mezi štáby, práce policie a armády.

Stěrové testy na Covid-19 prováděné na studentech střední školy ve Wuhanu.

To všechno se vyhodnotí, aby znalosti a zkušenosti bylo možné zpracovat a poskytnout ostatním zemím světa pro 2. vlnu nákazy, která je naplánována na podzim. A právě tato plošná celostátní a povinná testování lze na sklonku léta a počátkem podzimu očekávat ve zbytku světa, především potom v Evropě a v USA. A teď to hlavní, odpověď na otázku, proč se prostě na to někdo nevykašle, když stejně nemoc Covid-19 má fatální průběh hlavně jen pro velmi staré lidi?

To plošné testování má totiž za úkol poskytnout globalistům do ruky důkaz, argument, že virus je všude v populaci v určitém procentu, a tito lidé jsou nakažliví. Virus nezmizí, bude trvale přítomen, plošné testy to potvrdí. Co přijde poté? Jakmile toto bude ležet na stole jako argument a důkaz, přijde okamžitě reakce, doslova Pavlovův reflex, a globalisté začnou bubnovat na poplach, že v zájmu zabránění další vlně pandemie je potřeba povinně očkovat obyvatelstvo. A tady přichází ten hlavní bod celého spiknutí.

Plošné testování je logistickou zkouškou před plošným očkováním a s ním spojeným plošným čipováním obyvatelstva na rozlišení skupin očkovaných a neočkovaných

Nebude možné prosadit povinné a plošné očkování v zemích západního světa, protože by to bylo proti lidským právům. A tady pozor, to si musíme vysvětlit. Na alternativě panuje silné přesvědčení, že globalisté chtějí plošně očkovat všechny lidi. To je ale nepochopení toho, o co usiluje Dům Sion. Globalisté chtějí něco jiného, a to plošné sledování všech lidí. Očkování je jen nástroj, jak toho sledování docílit. A toho se dosáhne právě očkováním, kterému ale miliony lidí budou odporovat. A to je přesně ten plán Domu Sion, s tím oni přesně počítají. Pořád to nechápete? Je to plán založený na očekávaném odporu, který se stane argumentem pro vynucení jiného, dopředu nachystaného plánu. Je to konceptuální trik jako v zápase judo. Síla protivníka, jeho odpor, je využit proti němu. Bude to probíhat přibližně v následující podobě.

Čínská televize vyzývá ke sjednocení v boji proti nákaze.

Po provedení plošného testování bude nařízeno plošné očkování. Část lidí se nebude chtít nechat očkovat. A v tom okamžiku se toto stane argumentem a důvodem pro označkování, resp. očipování všech lidí. Bude se argumentovat přitom lidskými právy, že nikdo nemá právo povinně nutit očkovat lidi proti jejich vůli, ale na straně druhé se musí zajistit sledování a kontrola lidí a jejich pohybu kvůli nakažlivosti, což umožní sledovací zařízení. Nepůjde hned o podkožní čipy, i když v Izraeli minulý pátek už takový návrh zazněl [3] od Benjamina Netayahua. V počátku půjde o aplikace v mobilních telefonech a ve druhé fázi o náramky, které používá vězeňská služba pro lidi v domácím vězení.

Tento model už zvažovala [4] nová slovenská vláda Igora Matoviče, kdy slovenští občané po návratu z ciziny by už nemuseli nastupovat do státního internačního zařízení na karanténu, ale dostali by na ruku nebo na nohu vězeňský náramek, který udává svoji polohu a tím pádem polohu odsouzeného, v tomto případě občana v karanténě. Toto sledování umožní omezit pohyb neočkovaných lidí ve společnosti. Jenže, toto sledování se bude týkat i těch, kteří budou očkovaní. Slovensko ale nemá dostatečný počet těchto náramků, a tak se prý domácí karanténa na Slovensku bude kontrolovat jinak, a to pomocí fotografií z mobilu [5], kdy fotografie bude obsahovat GPS údaj a čas pořízení fotografie. To, že existují aplikace na fejkování GPS polohy chytrého telefonu, to je další problém, který tomuto sledování dává další úsměvný rozměr.

Globalistické judo, kterým dojde k ukotvení sledování celých populací kvůli tomu, že ne všichni budou očkovaní

Když totiž očkovaní lidé budou chtít někam cestovat, nebo někam vstoupit, budou muset mít identifikaci, že jsou očkovaní. A to bude zase nějaký certifikát, který bude v první fázi elektronicky v mobilu, ale mobil lze někomu půjčit, neočkované osobě, nebo zapomenout doma atd. To znamená, že bude opět vyvíjena snaha a tlak na náramky, které nejdou snadno sundat, a opět se tím pádem dostáváme k vězeňským náramkům, které nikdo nebude chtít nosit, pokud vůbec budou k dispozici, takže to povede k podkožním mikročipům.

Důvod bude oficiálně epidemiologický a na vině budou lidé, tedy část populace, která se nechce nechat očkovat. A protože v takovém případě nelze určit na první pohled, kdo je a kdo není očkovaný při vstupu lidí do vozu MHD, nebo při vstupu do obchodu, do kina, do školy, tak z celé logiky prostě vyplyne, že je nutné všechny lidi očipovat, aby bylo jasné, kdo je očkovaný, a kdo není. Nemůžeme lidi nutit se očkovat, řeknou globalisté, ale v tom případě musíme zajistit trvalé, permanentní a průkazné označení očkovaných osob a osob neočkovaných. Ano, znamení šelmy.

Sběr stěrových vzorků od lidí přímo na ulici ve Wuhanu.

Čip totiž tuto informaci ponese nejen k účelu informace očkování, ale bude i průkazem totožnosti a rovněž i platebním identifikátor pro realizaci plateb. Paradoxně daleko větší problém by nastal pro globalisty ve chvíli, kdy všichni lidé v populaci, bez výjimky, by chtěli očkování, a chtěli by ho povinně. V takovém případě by globalisté nemohli argumentovat potřebou čipování pro rozlišování očkovaných a neočkovaných lidí ve společnosti. To jsou paradoxy, že? Jenže, oni vědí, že to se nikdy nestane, protože lidé se očkování děsí, a mají k tomu dobré důvody s ohledem na děsivé látky, ze kterých jsou vakcíny vyrobeny, to by bylo na jinou diskusi.

Vždycky tak bude existovat velká skupina lidí v populaci, která nebude chtít očkování. Proto plošné testování ve Wuhanu je počátkem projektu na konečné očipování obyvatelstva a rozlišení očkovaných a neočkovaných osob, což umožní vytvořit mamutí globální sledovací systém celé populace planety, o které se Orwellovi ani nesnilo. Mistrovské dílo Domu Sion tak není o tom, že prosadí to, co chtějí a vy nechcete, ale že prosadí to, co chtějí pomocí toho, čím podmíní ústupek z toho, co nechtějí lidé odmítající očkování. Čím více lidé budou odporovat očkování, tím snadněji prosadí čipování lidí na jejich sledování. To je neuvěřitelně zvrácené, že? Vítejte v nosaté realitě vyšších procesů řízení globalizace.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

V 2033 je tu jew world order/ novus ordo seclorum.. A dovtedy sa ešte budú diať veci!!!

Kája
Návštěvník
Kája

Už se nemusíme ničeho obávat, protože se nám v diskuzi objevil posel dobrých zpráv, pan Ivo Aštar Benda – zastánce pevných “mravních” zásad – neohrožený milovník a svůdce žen …
Vězte, že všichni, kteří si pod vedením vesmírných přátel a Stvořitele prvotního všeho a všech, plní své světelné poslání, budou v případě ohrožení neprodleně evakuováni vesmírnou lodí, a vyvolení kteří se nacházejí na nejvyšších stupních spirály duchovního vývoje, po boku pana Ivo Aštara, dokonce spontánně převibrují …

Ivo Benda
Návštěvník
Ivo Benda

Před hrozbou očipování a zotročení lidí varuji od roku 1998 nepřetržitě dosud. Kdo má uši – slyš, kdo má oči, dívej se !
Viz http://www.neocipuj-se.cz , např. obr. 2901 – 2903 a mnoho dalších obrázků, schémat, textů i knihy, např. PROJEKT L.U.C.I.D.
Lidé mají vše ve svých rukách a záleží, jak se rozhodnou. V tom je svoboda + odpovědnost za důsledky a následky.

Kája
Návštěvník
Kája

Vy jste ještě nepřevibroval do páté dimenze?
(To Vás tu Vaši vesmírní přátelé, už celých dobrých dvacet let, stále uměle drží, aby zabránili Vašemu spontánnímu převibrování? Že je to ještě baví…. )

Petr
Návštěvník
Petr

Já jsem se byl měřit v Brně u nejmenované osoby a ta mi díky přístroji zjistila, že v sobě mám opičí virus a hádejte, jak jsem k němu přišel. No přece z vakcíny! To je pořádné chucpe, co do těch vakcín nenarvou za s prominutím sr*čky!

vanitas vanitatum
Návštěvník
vanitas vanitatum

Miliardářský výblitek Bill Gates, jehož jméno je poslední týdny tak zmíňováno, by si měl prohlédnou triptych Hieronyma Bosche Zahrada pozemských rozkoší. Část znazorňující očistec a peklo. A ujasnit si budoucnost , co ho čeká a nemine.. Jak pověšen za penis je pomalu grilován. Tento výše uvedený jedinec podal 26.3 2020 návrh pod značkou WO/2020/060606. Tento jako patent byl schválen 22.4 2020 pod názvem Systém kryptoměny využivající data aktivnosti těla. Není to génius? Nutno k tomu zavést čipy ,které budou vyhodnocovat data a otrok bude odměněn nějakým obolusem,zařazen do kasty ap. Možná to už mají v poloprovozu někde v táboře FEMA. Obyvatelstvo se může svobodně asi rozhodnout. Zda skončí jako ovce v košaru ve vlastních výkalech. . Nebo se k tomu všemu postaví jako lidé v boji ,byť za cenu ztrát na životech s nepokřiveným duchem.To nás asi čeká a nemine, tato volba.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

pověsit za penis nejde… utrhl by se 🙂
ne, ta jeho melinda je dost velkej trest 🙂

Bezejmenný
Návštěvník
Bezejmenný

Ty seš taky za trest.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

vanitas vanitatum
ten parchnat Gates který se v tom svinstvu proti lidské populaci angažuje a financuje ho
je větší svině než Mengele. Jestli chce někdo vydělávat na zabíjení lidí a mrzačení matek
aby nebyly schopny donosit plod kvůli svinstvu z mrtvých potracených plodů které je ve vakcínách ma rtuti, patří ho přibít na nejbližší vrata pro výstrahu všem jemu podobným.

aamater
Návštěvník
aamater

Testovanie by bolo v poriadku, ale to čipovanie? To hádam nie? No uvidíme kam nás dovedie táto kapitalizmom preferovaná a propagovaná demokracia. Takúto diktatúru sme tu nezažili ani za komunistov!!!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

aamater
čipování je naprosto zvrácený nápad a každý kdo jen pomyslí na jeho realizaci by měl viset.
A “testování” není nic jiného než skryté šíření nákazy kontaminovanými testovacímisoupravami.
Vytřou ti ústa štětičkou s virem a už ho máš. Do té doby zdravej člověk je najednou pozitivní.

Janaz
Návštěvník
Janaz
trigger
Návštěvník
trigger

Mimo aktualni tema, ale zeptam se tady.. Dost me momentalne zajima Kolsky super vrt. Na to, ze narazili na peklo opravdu neverim, ale je divny, ze to tenkrat tak rychle ukoncili.. Nevite o tom nekdo neco vic nez je oficialni verze. Pane VK..? Admin nebo nekdo z Vas..? Budu rad za kazdou novou informaci..

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

A proč hned Peklo. Něco Jako Peklo. Ostatně dutá Země, spolu s Plochou Zemí, dutym Měsícem a tak vůbec, nejni od Věci 🙂
Včera sem poslouchal Plkina a usnul při tom, a furt jel jenom o těch jejich historiích, ale byl tam dotaz i na ty UFO videa a to sem se těšil jak to okecá… takže si to dam dneska 🙂
Obecně bych řekl, že možný je Úplně Všechno.
A když jsme u toho Pekla… taky ty Jámy Pekel od pana Vávry, nebo jak se ten pán jmenuje… no nejni to přímo vo pekle , ale je to např. vo tom, jak jsou Zelenky Tupý Jak Pučtok, a že Jaguár Dýzl SUV je ekologičtější než jezdit Vlakem 🙂
Vávra For Pras-i-dent 🙂

.lak
Návštěvník
.lak

No to místo určitě nebylo náhodné a nějaké indicie je tam asi motivovali. Pokud je to o tom že v zemi je singularita a patrně ne jedna může to být o tom že do sršního hnízda se nepíchá a dám odkaz na možnost vzniku takto třeba našeho měsíce.
https://www.youtube.com/watch?v=2d-u2LWacfU

Krkowitz vonMilowit
Návštěvník
Krkowitz vonMilowit

Výsledky výzkumu získané během vrtání a studia jamky SG-3 byly do značné míry neočekávané a na jejich základě nebylo jasné pochopení povahy zemského pláště a povahy povrchu Mokhorovichichu .
Mnoho dalších legend kolem Kola superdeepu dobře pocházelo z čisté nevědomosti. Jeden z prvních byl v oběhu v CCCP v polovině 80. let (objevil se, alespoň ne později než v květnu 1987); šlo o démonické stvoření, které vylezlo ze země skrz vrták.
Ale hlavně v 90 letech na anglosaských městské legendy „ studny do pekla “
Ale krom výbuchu ješ nebyl objasněn čistě výzkumný vrt padnul za oběť divoké transformace nenesl žádný komerční prospěch ani poznatky k těžbě která krom plynu a ropy taky ne vždy v RF přežila divoké 90kya a po opuštění infrastruktůry návrat v obtížných podmínkách není možný a dnešní priorytu maj polarní stnice na severní polokouli znich má RF výstavku uspěců své armády.
A humaní kosmonoutika je ráda že udržela na živu aspoň Korolovy projekty integrace V2 z 50-60 s upgrady v 70-80 jinak kosmonauti i s astronáuty startovali na ISS z trmpolíny a ne Bajkonoru

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

No… rychle ukončili …. Oni to vrtali několik let s přestávkami, a dostali se přes/pod snad 12 km?? 😉 (Ted už to nebudu hledat.)

Gugen
Návštěvník
Gugen

Po několika měsících vylezl ze svého krysího úkrytu-podzemního bunkru vrchní emisar Rothschildovy sionistické kabaly a když mluví takto:

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/George-Soros-ma-nyni-velky-strach-o-Evropskou-unii-623632#utm_content=freshnews&utm_term=soros&utm_medium=hint&utm_source=search.seznam.cz

Nemohla být pseudo “pandemie” jimi záměrně vypuštěná, akorát ji kabala dokázala lépe využít pro svoje dlouhodobé záměry. To se ale může velice rychle změnit. Gojímská žába není jednoduše ještě dost uvařená a kvůli tomu vzniknou zajímavé tlaky a protitlaky.

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

To je jistý. Navíc by to mohlo na ně “padnout”… ONI jen využívají všeho co se objeví. Ten korunavirus dělali všichní, USA, EU, Činna…. pěkně dohromady a že jim to nakonec “unikne” to bylo jen otázkou času… to víte potřebujou nějak vyléčit buzny od ajdsu, takže makaj, neflákaj se, a to že jim to “nedopatřením” uniklo, bylo třeba Zužitkovat. Peníze natisknout není pro ŇĚ problém, a lidi stejně dělaj jen krávoviny, takže to, že nemakaj, ale nechaj se vočipovat je dobrá “výměna”…. zisk je už dlouho sprostý slovo, dneska se peníze přidělujou… a to se teď přiděloujou fest, takže co?