Čína vyslala EU doporučení, že Coronavirus lze v Evropě zastavit do konce...

Čína vyslala EU doporučení, že Coronavirus lze v Evropě zastavit do konce června jedině tehdy, pokud celá EU přijme stejně tvrdou karanténu, jakou čínská vláda zavedla ve Wuhanu a v celé provincii Hubei! Co by to znamenalo? Kompletní zastavení průmyslu na 3 týdny, uzavření úřadů na stejnou dobu, zákaz vycházení pro obyvatele na 22 hodin denně, 2 hodiny vymezené na nákupy potravin podle předepsaných minutových pásem a podle rodných čísel, zastavení veškeré dopravy, osobní i hromadné!

Čína vyslala EU doporučení, že Coronavirus lze v Evropě zastavit do konce června jedině tehdy, pokud celá EU přijme stejně tvrdou karanténu, jakou čínská vláda zavedla ve Wuhanu a v celé provincii Hubei! Co by to znamenalo? Kompletní zastavení průmyslu na 3 týdny, uzavření úřadů na stejnou dobu, zákaz vycházení pro obyvatele na 22 hodin denně, 2 hodiny vymezené na nákupy potravin podle předepsaných minutových pásem a podle rodných čísel, zastavení veškeré dopravy, osobní i hromadné!

Česká vláda ve čtvrtek ve 14:00 hodin vyhlásila na celém území ČR nouzový stav v důsledku prohlubující se krize spojené s nákazou Covid-19 v České republice [1]. V noci z pátku na sobotu se zavádí hraniční kontroly na hranicích s Německem a Rakouskem, vláda zakázala vstup do ČR všem cestujícím z rizikových zemí EU, mezi kterými jsou především Itálie, Rakousko a Německo. Česká média celý den jedou nekonečné zpravodajské pásmo o koronaviru a o vyhlášení stavu nouze, který vládě umožňuje přijímat mimořádná opatření.

Tiskovka Andreje Babiše a Jana Hamáčka k vyhlášení Nouzového stavu.

Slovensko zašlo ještě dál, končící vláda Petera Pellegriniho rozhodla o úplném uzavření hranic Slovenska a do země vpustí jenom občany Slovenska a dále osoby s trvalými a přechodnými pobyty na Slovensku [2]. Kromě toho každý, kdo se na Slovensko vrátí z rizikové oblasti, automaticky skončí v karanténě. Podobná opatření dnes ve čtvrtek začaly přijímat i další země EU a naše redakce ví, co bylo spouštěcím signálem pro tyto kroky.

Angela Merkel svým včerejším výrokem spustila dnes v zemích EU mohutné manévry proti Coronaviru

Hlavním impulsem pro evropské země bylo stanovisko Berlínské referenční laboratoře, která v noci z úterý na středu poskytla německé kancléřce stanovisko k tzv. “epidemiologické prognóze”, která je utajovaným materiálem německé vlády a s obsahem byla seznámena pouze německá vláda. Novináři nevědí, jak prognóza Berlínské národní referenční laboratoře vypadá a co je jejím obsahem. Jediné, co uniklo na veřejnost, to byl výrok Angely Merkel včera, kdy citovala z této zprávy, že pokud se nepřijmou přísná opatření (přísná jako v Číně?), v Německu by se mohlo nakazit až 70% obyvatel [3].

Zavřená škola v Německu.

Informace zafungovala jako rozbuška v celé EU a hned druhý den, tedy ve čtvrtek ráno, začaly vlády jednotlivých evropských zemí zavírat hranice a přijímat opatření. Jedná se o přímou reakci vlád evropských zemí na výrok Angely Merkel, protože právě Berlínská národní referenční laboratoř pro virové a biologické nákazy patří k absolutní evropské špičce pod křídly Světové zdravotnické organizace (WHO). A právě WHO ústy svého předsedy včera oficiálně označila současnou nákazu Covid-19 za pandemii [4].

Slovenský premiér upozornil na souvislosti okolo výroku Angely Merkel o nakažlivost viru a vzápětí byl na ČT přenos z tiskovky přerušen…
Peter Pellegrini, dosluhující premiér SR.

Nejdále zašel Peter Pellegrini, který na slovenské televizi citoval stanovisko Angely Merkel a jeho projev Česká televize úmyslně ustřihla ve chvíli, kdy dosluhující slovenský premiér začal mluvit ve stejných souvislostech, o jakých jsem zde na Aeronetu psal včera já a někdo asi měl na Kavčích horách pocit, že by to diváci ČT neměli slyšet, aby snad Aeronet nezískal na kredibilitě. Na ušmiknutí přenosu projevu slovenského premiéra na ČT jsme byli do redakce upozorněni hned od několika desítek čtenářů.

Angela Merkel opravdu svůj výrok nevypustila a nevypotila z vlastní hlavy, byla to informace citovaná právě z onoho utajovaného dokumentu Berlínské národní referenční laboratoře, který kromě jiného upozorňoval na retrocyklaci nákazy u jednou již vyléčených osob. Právě proto kancléřka vyzvala k ohleduplnosti a solidaritě. Jenže, jak se dnes ukázalo, Berlínská referenční laboratoř čerpala hlavně od čínského zdroje. Uznávaný epidemiolog Čung Nan-šan totiž dnes uvedl [5], že Coronavirus se může zastavit do konce června, pokud všechny země světa přijmou stejná opatření jako Čína v provincii Hubei. A to je právě ten problém, o kterém se dosud v Evropě nemluví.

Epidemiolog vůbec nevtipkuje a varuje Evropany před malou razancí v boji proti nákaze. Coronavirus se podaří zastavit do konce června jen v případě, že vlády zemí se nebudou bát razantních opatření podle modelů Číny

Čínský epidemiolog mluví o tom, že podmínkou pro zastavení nákazy jsou razantní opatření, čímž má na mysli čínský model ve 12 čínských městech v čele s Wuhanem jako centrem nákazy. V těchto městech platí 22-hodinový zákaz vycházení, 2 hodiny jsou vyčleněny 2x týdně na nákupy potravin ve stanovených časových pásmech určovaných počítačem centrálního registru obyvatelstva, aby prostě v jeden okamžik nešli nakupovat úplně všichni. Takže člověk dostane časové pásmo např. úterý, 10:15 až 12:15 a potom pátek, 14:30 až 16:30. Každý člověk tak má své pásmo, ve kterých může karanténu svého bytu opustit, za předpokladu, že má roušku a rukavice, např. kožené, plastové, chirurgické apod.

Čung Nan-šan

Nákaza se totiž podle čínských epidemiologů přenáší hlavně z povrchů, kterých se dotýkají lidé poté, co předtím zakašlali a dali si třeba ruku před ústa. Mnoho Číňanů je vybaveno pouze smogovými rouškami, které nechrání před nákazou virem, a když jdou lidé ven, ruce si neumyjí před odchodem z bytu, ve kterém roušku nenosí a při kašlání si rukou zakrývají ústa. Takže, když taková osoba potom vyjde ven, rukou přenáší virus na kliky dveří, na madla v autobusech, na madla nákupních vozíků atd. A z rukou se virus a hlen z dlaně dostává na bankovky a zbytek už znáte z mých předchozích článků.

V Evropě nikdo nechce o čínských modelech absolutní karantény nic slyšet, všichni se spoléhají, že virus se podaří zastavit, i když lidé budou chodit do práce a cestovat metrem apod.

Jenže, čínský razantní model znamená i uzavření továren, podniků a veškerých obchodů, s výjimkou potravinových obchodů a lékáren. A to v ČR, ani na Slovensku, ani jinde v Evropě zatím žádná z vlád nehodlá udělat. Důsledky budou proto nemilosrdné. Coronavirus kvůli neochotě vlád k razantní karanténě na čínský způsob se tak bude v Evropě likvidovat mnohem delší dobu než v Číně. Zastavení nákazy by se dalo realizovat stejně jako ve Wuhanu, tedy celkem 3-týdenní plnou karanténou se zákazem vycházení obyvatelstva, s výjimkou osob objednaných do nemocnice k vyšetření a s výjimkou časových pásem pro nákupy potravin.

Evropská ekonomika by to přežila, zastavit výrobu a produkci na 3 týdny zvládla Čína, zvládla by to i Evropská unie. Jediné, co by z komerčních podniků zůstalo v provozu, by bylo zásobování potravinami a stejně jako v Číně by to byly pekárny, kde zaměstnanci spí v práci a neopouští pekárnu, aby se venku nenakazili. Pokud jde o národní infrastrukturu jako jsou elektrárny a vodárny, ty jsou v Číně v režimu vojenské správy během karantény a podléhají vojenskému velení jako strategická zařízení.

V těchto 12 čínských městech byla zcela zastavena veškerá doprava a uzavřeny všechny čerpací stanice. Nejezdí ani autobusy, ani vlaky, ani osobní auta, ani taxíky, ani Ubery, prostě nic. Hromadná doprava je totiž extrémním šiřitelem nákazy, což dokládá i skandální video z bruselského metra, kde si jeden mladík nalízl v ústech prsty slinami a poté si prsty otřel o madlo v úrovni, kde se lidé přidržují. Udělal to schválně a belgická policie jej později zatkla a celý vlak nakonec odjel na desinfekci a byl dočasně vyřazen z provozu. Mimochodem, na videu má na sobě lékařskou běžnou roušku, která proti virům vůbec nechrání, znovu se tak opakuje onen mýtus, že lidé nejsou informování a neví, že pro dokonalou ochranu nestačí ani rouška typu FFP2, ani typu FFP3, ale musí se jednat o celo-maskový respirátor s obličejovým štítem a vybavený oddělenými filtry pro nádech a výdech, což splňuje FFP3 a FFP4 respirátory, ale ne všechny jsou vybaveny obličejovými štíty.

Mírná zima je hlavním viníkem tak rychlého rozšíření Coronaviru do Evropy z italských zimních resortů, kam jinak mnoho lidí ze Střední Evropy až tak nejezdí

Lidé, kteří přijeli z Itálie minulý týden, celý tento týden chodili do práce v českých školách, úřadech, firmách, organizacích, institucích. Za 14 dní od dnešního dne uvidíte výsledek a opět nejde o nějakou paniku, ale o konstatování faktu. Když se totiž nepřijmou razantní opatření úplné karantény jako v Číně, virus se bude šířit dál. Znovu si musíme zopakovat, co se stalo letos v zimě. Tato zima byla v celé Evropě tragicky teplá a mírná. Minimum sněhu i ve vyšších polohách. A to způsobilo jednu jedinou věc, že celá Evropa vyrazila za lyžováním do Alp, a to i z míst, odkud jindy lidé nejezdí, protože tam obvykle sněhu mají dost, ale letos ne. Tato situace způsobila, že rakouské alpské resorty už koncem minulého roku byly narvané k prasknutí a leden byl ještě horší. Nedostatek ubytovacích kapacit tak donutil desítky tisíc lidí odjet za lyžováním až do Itálie. A právě do oblasti Lombardie, kde nákaza vypukla.

Tedros Adhanom Ghebreyesus, ředitel WHO, oznamuje, že nákaza Covid-19 se oficiálně stává pandemií.

Když se tyto informace objevily, a když bylo známo, kolik stovek tisíc lidí celou oblast za dva až tři měsíce navštívilo, tak mělo někomu dojít, že během 14 dnů inkubace viru tyto tisíce a tisíce lidí nakazí další tisíce lidí po návratu domů. A znovu si musíme připomenout, jaký průběh Coronavirus má. Doba inkubace je v průměru 14 dní. Po této době se začnou projevovat symptomy nachlazení a chřipky. Tato fáze mírného průběhu obvykle trvá 5 až 11 dní. Po této fázi přichází u většiny nemocných k dušnosti, k těžkému dýchání, ke kašli, celkové slabosti a ztrátě chuti k jídlu. Tato fáze trvá 2 až 3 dny. Teprve poté člověk propadá do klinicky akutního stavu, kdy člověk volá záchranku a pomoc. Takže od nákazy do prokazatelného onemocnění může uplynout až 20 dnů.

Časovaná bomba v podobě nakažených osob, které se budou do poslední chvíle utěšovat, že mají jenom obyčejnou chřipku

Mnoho lidí k lékaři vůbec nepůjde, protože se bojí internace na infekčním oddělení a nechtějí opustit domov a rodinu. Tato skupina lidí je poměrně hodně početná. Právě v této chvíli si lidé myslí, že coronavirus u nich bude mít extrémně mírný průběh a že to tzv. rozchodí. Brzy se začnou objevovat případy lidí, které odvezou v kritickém stavu na plicní oddělení nemocnice, ale pro některé bude už pozdě. Média budou o těchto případech psát palcovými titulky, ale stejné případy se již teď objevují v Itálii. Stovky Italů se snažily Coronavirus utajit a lékařům se ohlásili pozdě. Tím je zdůvodněn ten náhlý raketový nárůst mrtvých v Itálii.

Německý supermarket, oddělení s hygienickými potřebami a dezinfekcemi.

To byly osoby, které se nakazily před 15 až 20 dny a do poslední chvíle doufaly, že to vyléčí Aspirinem. V Itálii je již 827 mrtvých [6]. A v Česku je nemocných již 109, podle posledních údajů [7]. V jedné věci můžete Číně věřit: Jejich zkušenostem se zvládáním virových nákaz. Jejich organizační řízení je vzorem, jak čelit agresivnímu viru efektivně a účinně. A bez razance se to neobejde. Po návratu z lyžovaček v Itálii a Rakousku je teď Coronavirus rozšířen v celé Evropě. A právě běží inkubační doba. Celý týden byli lidé v práci, celý dlouhý týden. Celý týden jezdili MHD, tramvajemi, vlaky, autobusy, taxíky. Celý dlouhý týden. Proto není potřeba propadat panice, teď už je jenom potřeba čekat na důsledky. Uvidíme, kolik dalších taxikářů v Praze vozilo v nakaženém autě nakažené cestující. Uvidíme brzy, kolik z nich se projelo tramvajemi a metrem. Uvidíme, kolik lidí se v Praze a v Brně nakazilo ve sdílených bytech AirBnB. Uvidíme, kolik zákazníků Uberu se nakazilo. A uvidíme, kolik lidí tento virus podcení fatálním způsobem.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
J.K.
Návštěvník
J.K.

To je jen reklama na očkování a čipování.

Možnost pokračování “pandemie” tady je, ale jen pokud lidé nezmoudří (nepochopí, že + a – jsou sourozenci a nenaučí se s nimi dialekticky zacházet). Energie přicházející nyní z vesmíru zesiluje vše na co posvítí a bude každým rokem narůstat (kdo je plný strachu, bude mít možnost si ho posílit a naopak). Proto si každý bude muset dobře zvážit co si bude chtít ve svém srdci přát a jak chce dál žít. Rok 2021 bude jen pokračováním roku 2020 v trochu jiných tendencích. Vládnoucím symbolem je zase kov (voda) jako v letošním roce a nejslabším orgánem plíce (čistota, čištění – změna osudu, nebo jeho naplnění). V dalších letech poté budou dva roky pod vládou dřeva (růst, rozvoj i rakovina dokáže růst) a nejslabší orgán játra. Poté přijdou dva roky pod vládou ohně (dozrávání, sklizeň – jak toho dobrého, tak i toho špatného) a nejslabším orgánem je srdce…

No a jak to pokračuje hybridní válka v současnosti. Hybridní cvičení Obrana 2020 je v plném proudu a po cvičení v Litovli a okolí, přichází ověřovací fáze v terénu než bude v dubnu spuštěna celoplošně naplno.
Chytrou karanténu začne stát testovat v pondělí na jižní Moravě.
Stát začne testovat systém tzv. chytré karantény v pondělí na jižní Moravě. Informoval o tom, předseda Ústředního krizové štábu Roman Prymula. Systém by se pak měl na území celé České republiky rozšířit po Velikonocích.
Chytrá karanténa je iniciativa českých technologických firem a dobrovolníků sdružená v rámci neformálního projektu COVID19CZ. Jde o soubor opatření, které má oddělit nemocné a potenciálně nakažené a důsledně je hlídat. Spočívá v tom, že se budou zpracovávat informace od nakažených a bude se mapovat jejich pohyb. Dosud to dělali hygienici, mapovat všechny ale není v jejich silách. Pomoci by měla armáda…
https://www.novinky.cz/zahranicni/koronavirus/clanek/chytrou-karantenu-zacne-stat-testovat-v-pondeli-na-jizni-morave-40318230

Děkujeme aspoň za to málo. co nám informačně poskytli.

Petr
Návštěvník
Petr

Dobrý den, zdravím všechny čtenáře a posluchače. Dnes ráno jsem se podíval na video od českého youtubera Kovyho (možná někdo znáte) s názvem Koronavirus a nevěděl jsem jestli se mám smát, nebo plakat. Asi po 3 minutách jsem video musel vypnout. Názorný příklad, když se teploušek, sluníčko a diletantka hrabe do věcí, kterým absolutně nerozumí. Takže chci tímto poděkovat serveru aeronet.cz, panu VK a spolupracovníkům, že pro nás chystáte pravdivé zprávy. Nebýt vás, jsme na tom hodně špatně, když se podívám třeba na tohoto youtubera. S pozdravem Váš čtenář a posluchač!

Andrej Vyšinskij
Návštěvník
Andrej Vyšinskij

Kurnik šopa, možná mi hráblo, ale co když je tohle řešení? Prostě jsem se nalil a jako dialektik se pokouším vnímat vše, co jsem dosud popíral – esoteriku, lásku jako něco víc, než jen vztah mezi mužem a ženou a výchovu děcek. (Na lásku k Bohu prostřednictvím fašounského úchylného dědka ve Vatikánu kašlu…, jakož ji jeho pedofilní slouhy a jiné úchyláky….)
Tohle všechno vyvolal takovej malej prťousek – péčířka to nemá, chlupy to nemá, aby se dal potulit a pomazlit. Je vidět jen pod mikroskopem. Mazlíčka si z něj neuděláme. I když, jestliže někdo chová doma tarantuli, proč nemít koronavirus v petriho misce, dát mu jednou týdně v domáci laboratoři v atom-bordelu napapat?
I ten virus pošel z přírody. Původně. Jistěže byl zneužit – americkým fašistickým vojensko-průmyslovým komplexem, ale co když chce jen přijmout? Tělíčko má své, ale do hlavy mu narvali něco umělého, to už víme od paní doktorky Pekové – je to jen singularita jinak.
Přestaňme zaprděně myslet, otevřeme se Vesmíru… Co kdybychom sportovali, otužovali se, cpali se vitamíny, aby nás neohrozil a prostě mu dali šanci? Místo boje, marné války, která nás bude omezovat, pokus o koexistenci?

Jana Estella
Návštěvník
Jana Estella

Ano, přijmout to, to je to celé…
Žehnej svému nepříteli, pomůžeš tím sobě…

Mary
Návštěvník
Mary

Vláda o čínském doporučení urcite vi, proč nekoná? Kdo to brzdí a proc?

jeremy
Návštěvník
jeremy

cina ma co varovat. Oni tiez nechali stámilionov ludi oslavovat ich novy rok.. az potom prisli razne kroky.

Jiří
Návštěvník
Jiří

Vážení spoluobčané, což tak přestat se osočovat, nadávat atd….Což tak nechat Koronavirus a možné fámy o vinících napokoji, vládu nechat dělat vše co je nutné, všichni se chovat dle doporučení a hlavně zodpovědně.
Osobně mě znepokojuje to jaké hordy se tlačí na vstup do EU na hranicích Řecka, kdy Turci dělají vše proto, aby sem tito lidé vtrhli. A včerejší hlavní večerní zprávy? Byly jen a jen o Koronaviru. To se dění ve světě úplně zastavilo? A nebo nám již nikdo nic neumí zpravodajsky říci? A nebo nemáme nic jiného vědět?
Za další mě zajímá vojenské cvičení NATO u hranic s Ruskem. Kdyby to bylo opačně, to by bylo zase řečí….! Je mi jasné, že špičky USA a nadnárodní společnosti, mají mindráky z toho, že Rusko je poslední stát na světě, kde neumí uplatnit svou moc a v Rusku je přeci spousta nerostného bohatství, které by chtěli a budou dělat vše proto, aby tento stát rozvrátili, ale proč se nedozvíme zprávy z celého světa včetně tohoto cvičení?

Takže ještě pro “šťouraly” něco o Koronaviru. Pokud budete dělat vše co nám říká a doporucuje vláda, hygiena, lékaři atd…bude vše OK. A opět se poté můžete vrátit ke svým žabo-myším “válkám” všude na netu a opět se vzájemně urážet.

Lenka
Návštěvník
Lenka

Jiří
Zcela správně!

Majo
Návštěvník
Majo

Rusove cvici armadu takhle uz nekolik let a to vam nevadi? Cekate na novy rok 1968?
Europa nezazila valku jenom kvuli politice odstrasovani a vyrovnane sily. Kdyz se NATO bude bat napadnout Rusko a Rusove se budou bat napadnou NATO, tak tady bude mir.
Nikdo na svete nenapadne Rusko, pohorel tam Napoleon i Hitler. Tak obrovska krajina se neda dobyt. Tak tu nestraste, ze USA napadnou Rusko … NATO jenom ukazuje Rusum, ze je pripravena, aby neobsadili Pobalti jako obsadily Krym. Kdyz nekdo obsadi krajinu, tak ho bez valky uz nevyzenete. le lepsi ho odstrasit, aby ho to nenapadlo.

Jiří
Návštěvník
Jiří

Děkuji za váš názor. Ale myslím, že jste mou poznámku špatně přečetl. V mém příspěvku nebylo nic “o strašení”. Ale nyní jen odpovím na vámi uvedenou zprávu, že Rusko dělá to samé. Všimnul si někdo, že by Rusko vyslalo svou armádu cvičit poblíže USA? A ještě jedna odpověď: Nestrašte tu stále omýváním roku 1968. Trochu jiná doba, nemyslíte? Bylo by fajn kdyby jste si našel konečně jiný příklad.
Nerad bych se tu s vámi nebo s kýmkoliv jiným pouštěl do diskuze. Napsal jsem jen to, že jiné zprávy a informace v TV nejsou a dle mne je to velká chyba. Chci být totiž objektivně informován o dění ve světě. A to, že píši objektivně, znamená nestranně ale formou, za kterou se nemusí naši žurnalisté stydět. Zatím to vypadá v TV, a to již mnoho let, jen jako zprávy časopisu Blesk.
Přeji vám hezký den.

arnoštek
Návštěvník
arnoštek

tak kde by Rusko mohlo dělat cvičení u USA? v Kanadě? v Mexiku? to jsou jejich jediný sousední státy omg. zeměpis ti nic neříká, viď?

covid
Návštěvník
covid

naposled kdy SSSR něco nacvičoval v blízkosti USA nám vznikla tzv Kubánská krize. Když druhé poučuješ o zeměpisu, měl bys dohnat dějepis. 🙂 Představme si v dnešní době co by se dělo a jaké zprávy by nám vykládal pan novinář Novotný a pražská žumpa

bolek
Návštěvník
bolek

Pan Jiří, absolútny súhlas s Vašimi názormi, t.j. čo sa má stať sa aj stane…perlička nakoniec: o roku 1968 a socializme píšu hlavne tí ľudkovia, ktorí sa narodili až po r.1989. Napr. mi vysvetľovali ako Oswiečim oslobodila USA army..bez komentára

sestka
Návštěvník
sestka

Tva vira te uzdravi ,nejsi nahodou nejaky ten Povolny z NR?? Ten mel podobne nazory

Watcher85
Návštěvník
Watcher85

Tak o Krymu bych se tady moc nebavil….to ze Izraelci anektuji jina uzemi nevadi? Jeste ke vsemu se souhlasem svetoveho cetnika. Mimochodem, vcera bylo vyroci okupace nacistickou luzou a nikde ani muk….jen se trapne pripominal ’89

Vlasta
Návštěvník
Vlasta

ale rusi to robia doma a nie amikom pri hranici

Jelen
Návštěvník
Jelen

Hahahahahaah…..špatný názor taky názor 😂😂.

MUDrLANT
Návštěvník
MUDrLANT

Od kdy Krym nebyl ruský, pak sovietský a opět Ruské federace (konfederace, SNS) ?

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

Ty maly blby debilku

Jarda
Návštěvník
Jarda

To je jen hloupá protiruská propaganda. Zajímavé je, že strach z “ruské agrese” nemají Kazachstán, Bělorusko a ostatní bývalé státy SSSR a mají je jen pobaltské státy. Nebude to třeba tím, že ty bývalé státy SSSR neprovádějí proti ruskojazyčné menšině na svém území fašistickou politiku, jako ji provádějí právě pobaltské státečky ?

trtal
Návštěvník
trtal

vzhledem k pozdejsimu politickemu vyvoji a dnesnimu katastrofickemu stavu “naseho statu” – presneji protektoratu se zotrocenymi obyvateli urcenymi k vyhlazeni, byla akce spratelenych vojsk Varsavske smlouvy v r ’68 jasna BRATRSKA POMOC…
To uz by dneska mohl pochopit i ten nejvetsi dement….

bezejmenny
Návštěvník
bezejmenny

Odvést pozornost je jeden z mnoha triků

frodo
Návštěvník
frodo

coronavirus neboly COVID-19 je umělý virus!

Vaclav
Návštěvník
Vaclav

A co jako?

Tomáš Fuk
Návštěvník
Tomáš Fuk

Dobrý den nezdá se vám podivná schody náhod to že jedno epicentrum je cina a jedno Itálie vzhledem k tomu že se tam zkouší síť 5G a to přímo v Monaku které má hranice z Itálii a v provincii Whu Ann

covid
Návštěvník
covid

půjdeme po těchto schodech, shodli se oba….

Inspektor Spektátor
Návštěvník
Inspektor Spektátor
Tadeáš
Návštěvník
Tadeáš