Čína ukázala na americkou vojenskou laboratoř USAMRIID ve Fort Detrick v Marylandu...

Čína ukázala na americkou vojenskou laboratoř USAMRIID ve Fort Detrick v Marylandu s nejvyšším stupněm biologické ochrany v USA na stupni BSL-4 jako na místo, odkud unikl první kmen Coronaviru, jenž kontaminoval odpadní vody po havárii parní dezinfekční čističky! CDC vloni v červenci zjistila, že americká armáda přes rok tajila, že v závodě na biologický výzkum nefunguje čištění odpadních vod z BSL-4 aktivního perimetru a laboratoř okamžitě uzavřela kvůli hrubému porušení biologické ochrany po záplavách laboratoří z jara 2018! Laboratoř však byla teď počátkem dubna znovu otevřena a začala zázračně a hned testovat vakcínu proti Coronaviru, navzdory svému uzavření od srpna loňského roku!

Čína ukázala na americkou vojenskou laboratoř USAMRIID ve Fort Detrick v Marylandu s nejvyšším stupněm biologické ochrany v USA na stupni BSL-4 jako na místo, odkud unikl první kmen Coronaviru, jenž kontaminoval odpadní vody po havárii parní dezinfekční čističky! CDC vloni v červenci zjistila, že americká armáda přes rok tajila, že v závodě na biologický výzkum nefunguje čištění odpadních vod z BSL-4 aktivního perimetru a laboratoř okamžitě uzavřela kvůli hrubému porušení biologické ochrany po záplavách laboratoří z jara 2018! Laboratoř však byla teď počátkem dubna znovu otevřena a začala zázračně a hned testovat vakcínu proti Coronaviru, navzdory svému uzavření od srpna loňského roku!

Na hlavu Američanů se začíná sypat tolik špatných zpráv, že to až hlava nebere. Čína totiž před několika dny znovu oficiálně ukázala na pachatele celosvětové virové krize a oznámila, že Spojené státy musí zahájit vyšetřování událostí v nejpřísněji střežené vojenské laboratoři v USA, odkud podle čínské rozvědky unikl Coronavirus minulý rok na sklonku léta mimo bezpečnostní perimetr BSL-4 (Bio Safety Level 4) v důsledku havárie v laboratoři [1], jejíž následky nikdo po celý rok neřešil a neoznámil americkým dohledovým orgánům. CDC laboratoř uzavřela v červenci 2019 [2].

Americká vojenská základna Fort Detrick v Marylandu, ne jejímž pozemku se nachází největší vojenská laboratoř v USA.

Dochází tak k postupnému usvědčování americké armády, že je původcem současné virové krize ve světě, na což redakce Aeronetu upozorňovala již od ledna tohoto roku. Reakce českých politiků a okamžité karantény, roušky, zrušení amerického vojenského cvičení Defender 2020 v Evropě, aerobní charakteristiky přenosu viru a vysoká nakažlivost s nejasným objemem mrtvých jsou všechno důsledkem pokynů americké vlády, která instruovala své spojence, k čemu ve skutečnosti opravdu došlo. Politici vědí, že Coronaivrus má původ v americké referenční biohazard laboratoři v Marylandu.

Čína obvinila USA, že Coronavirus unikl z laboratoří americké armády ve Fort Detrick v Marylandu

Celé se to začalo provalovat už v březnu. Lijian Zhao, mluvčí čínského ministerstva zahraničí dne 13. března 2020 obvinil USA z toho, že Coronavirus do Wuhanu zavlekli američtí armádní sportovci [3]. Následně čínská ambasáda ve Francii oznámila [4] přímo zdroj úniku Coronaviru, největší americkou biologickou laboratoř v USA, vojenský výzkumný závod United States Army Medical Research Institute of Infectious Diseases (USAMRIID) ve Fort Detrick ve státě Maryland. Včera čínské úřady toto obvinění znovu zopakovaly v souvislosti se zjištěními, že krátce po uzavření laboratoře USAMRIID došlo v USA k vypuknutí mohutné nákazy pneumonií, tedy zápalů plic.

Varovný nápis v USAMRIID, laboratoř s nejvyšším stupněm ochrany.

Teprve až později o půl roku byla úmrtí překvalifikována na COVID-19, tedy přesně v souladu s podezřením, že CDC chybně vyhodnocovala zemřelé Američany na pneumonii, když ve skutečnosti zemřeli na Coronavirus uniklý z Fort Detrick. A právě američtí vojáci, kteří přijeli 18. října 2019 do Wuhanu na Světové vojenské hry (Military World Games 2019), přivezli s sebou z Marylandu nákazu Coronavirem. K čemu tedy vlastně došlo ve Fort Detrick? Celé to začalo probublávat na povrch počátkem srpna loňského roku, když list The New York Times informoval v článku [5] o uzavření největší americké vojenské laboratoře. K čemu došlo v laboratoři, z toho doslova jde hrůza, jaký bordel tam panoval. Podle všeho vypouštěli nedostatečně dekontaminovanou vodu z laboratoří přímo do řeky. List The New York Times uvedl minulý rok v srpnu tyto informace:

Americký The New York Times informoval už vloni v srpnu, že CDC zavřela americké armádě jejich největší virovou a biologickou laboratoř kvůli nedostatečné dekontaminaci odpadních vod ze zařízení s nejvyšším zabezpečením BSL-4

Bezpečnostní obavy v přední laboratoři na výzkum vojenských zárodků vedly vládu k zastavení výzkumu týkajícího se nebezpečných mikrobů, jako je virus Ebola. “Výzkum je v současné době pozastaven,” uvedla v pátek prohlášení ve Fort Detrick v Marylandu mluvčí Lékařského vojenského výzkumného ústavu infekčních nemocí (USAMRIID). Zavření bude pravděpodobně trvat měsíce, řekla v rozhovoru mluvčí Caree Vander Linden. Zpráva uvedla, že Centru pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) se minulý měsíc rozhodla vydat „příkaz k zastavení činnosti“, aby se zastavil výzkum ve Fort Detrick, protože centrum nemělo „dostatečné systémy pro dekontaminaci odpadních vod“ z laboratoří s nejvyšší bezpečností. Ale v laboratoři nedošlo k ohrožení veřejného zdraví, zranění zaměstnanců, ani k úniku nebezpečného materiálu, uvedla paní Vander Linden.

Ve svém prohlášení CDC citovala „důvody národní bezpečnosti“ jako důvod pro nezveřejňování informací o svém rozhodnutí. Institut je bio-obranné centrum, které studuje bakterie a toxiny, které by mohly být použity k ohrožení vojenského nebo veřejného zdraví, a také vyšetřuje ohniska nemoci. Realizuje výzkumné projekty pro vládní agentury, univerzity a farmaceutické společnosti, které za tuto práci platí. USAMRIID má asi 900 zaměstnanců.

Ve Fort Detrick se pracuje s viry Marburg, Ebola, Lassa, Machupo, Junin, Antrax, s pravými neštovicemi, s viry SARS a s dalšími nejnakažlivějšími organismy

Zavření laboratoře ovlivňuje významnou část výzkumu, který se tam obvykle provádí, uvedla paní Vander Linden. Pozastavený výzkum zahrnuje určité toxiny a bakterie zvané “selektivní látky”, o nichž vláda rozhodla, že „mohou představovat vážné ohrožení zdraví lidí, zvířat nebo rostlin nebo živočišných či rostlinných produktů“. Existuje 67 vybraných látek a toxinů; příklady zahrnují organismy, které způsobují Ebolu, neštovice, antrax, mor a jed ricin. Teroristé by teoreticky mohli použít vybrané látky jako zbraně, takže vláda vyžaduje, aby jakákoli organizace, která s nimi chce manipulovat, absolvovala bezpečnostní prověrku, zaregistrovala se, dodržovala bezpečnostní předpisy a bezpečnostní postupy a podrobila se inspekcím prostřednictvím programu vedeného CDC a americkou vládou skrze Ministerstvo zemědělství. Od roku 2017 se do programu zaregistrovalo 263 laboratoří – vládních, akademických, komerčních nebo soukromých.

Laboratoř BSL-4 ve Fort Detrick

Institut ve Fort Detricku byl součástí programu “selektivních látek” po své registraci až do chvíle, kdy byla minulý měsíc pozastavena poté, co CDC nařídilo laboratoři zastavit provádění výzkumu. Odstávka byla poprvé zaznamenána v pátek, podle Frederick News-Post. Problémy pocházejí z května 2018, kdy bouře zaplavily a zničily desetiletí fungující parní sterilizační zařízení, které ústav používal k čištění odpadních vod ze svých laboratoří, uvedla paní Vander Linden. Poškození zastavilo výzkum na několik měsíců, dokud ústav nevyvine nový systém dekontaminace pomocí chemikálií. Nový systém vyžaduje změny v některých postupech v laboratořích. Během červnové inspekce CDC ale zjistilo, že nové postupy nebyly důsledně dodržovány.

Ztráta registrace největší vojenské laboratoře v USA ukazovala na obrovský mega-průser v bezpečnosti celého zařízení

Inspektoři také našli mechanické problémy s chemickým dekontaminačním systémem a úniky, přiznala paní Vander Linden, ačkoli dodala, že úniky byly v laboratoři a ne do vnějšího světa. „Kombinace věcí“ vedla k zastavení provozu laboratoří a ke ztrátě registrace, řekl Dr. Richard H. Ebright, odborník na molekulární biologii a biologické zbraně na Rutgersově univerzitě. V e-mailu uvedl, že problémy s novým procesem dekontaminace na bázi chemických látek v ústavu by mohly znamenat, že by se museli vrátit k systému dekontaminace založeného na žáru, což, pokud to vyžaduje výstavbu nového parního sterilizačního zařízení, by mohlo vést k velmi dlouhým zpožděním a velmi vysokým nákladům. Přestože je mnoho projektů pozastaveno, paní Vander Linden uvedla, že vědci a další zaměstnanci nadále pracují, ale ne na vybraných selektivních látkách. Řekla, že mnozí se obávají, že nebudou moci dodržet lhůty pro své projekty.

Přestože mluvčí laboratoří ujistila, že nedošlo k úniku kontaminovaných vod z laboratoří do řeky, skutečnost byla úplně odlišná. Dekontaminační zařízení vypouštělo do řeky vodu, která sice prošla dekontaminací, ale kvůli náročnému energetickému postupu nebyla voda dekontaminována dostatečně, takže některé viry a bakterie mohly uniknout do řeky. Toto nedostatečné dekontaminování odpadních vod trvalo od roku 2018, kdy po záplavě čističky kvůli bouři si laboratoř nemohla ekonomicky dovolit nechat laboratoře mimo provoz a další rok tak používala čistící proces pro odpadní vodu v nouzovém režimu, který byl mimo veškeré bezpečnostní předpisy, jaké si lze jenom představit. Když to v červenci 2019 při kontrole CDC zjistila, okamžitě vojákům celý mamutí komplex uzavřela a od července 2019 zůstaly laboratoře USAMRIID uzavřené, a to až do 1. dubna 2020.

USAMRIID laboratoř ve Fort Detrick získala registraci CDC zpátky 1. dubna 2020 a už 7. dubna oznámila, že začne zkoušet novou vakcínu na Coronavirus

Teprve až nyní počátkem dubna byly laboratoře ve Fort Detrick znovu otevřeny [6] a pouhých 7 dní po otevření laboratoří oznámila americká armádu zprávu [7], že USAMRIID laboratoř začala testovat vakcínu na Coronavirus. Armáda odmítla vysvětlit, jak je možné, že 7 dní po otevření téměř rok zavřených laboratoří mají výzkumníci v ruce vzorek funkční vakcíny? Kde výzkumníci pracovali, když laboratoře byly znovu otevřeny až 1. dubna 2020 na základě obnovené certifikace CDC? To jim trvala příprava vakcíny 7 dní? To je samozřejmě nesmysl, odpověď je mnohem jednodušší.

Práce v laboratoři s ochranou BSL-4.

Laboratoř již měla k dispozici protilátku dávno z doby, kdy laboratoř zkoumala a genově modifikovala Coronavirus pro bojové využití. Proto i Donald Trump se před časem prokecl, když prohlásil, že Amerika má vakcínu a brzy bude k dispozici [8]. Vyvolal tím údiv a úžas ve světě, takže Bílý dům později výrok zametl pod koberec a nikdo se k tomu nevracel, ale nyní samotná americká armáda se chlubí, že USAMRIID pouhých 7 dní po znovuotevření laboratoří bude testovat vakcínu proti Coronaviru. Laboratoře USAMRIID ve Fort Detrick jsou jediným místem na této planetě, kde mají protilátky proti Coronvairu a znají kompletní historii genových mutací, přičemž je vysoce pravděpodobné, že laboratoř má k dispozici protilátky právě z titulu předchozího výzkumu.

Čína tuší, že celosvětovým Pacientem 0 může být americká vojenská sportovkyně, která závodila v říjnu 2019 v čínském Wuhanu na Světových vojenských hrách. Informaci jako první vypátral americký novinář

Únik zavirovaných a nedokonale dekontaminovaných odpadních vod z laboratoře způsobil v Marylandu minulý rok nevídanou explozi “chřipky”, čehož si všimla i místní média [9] v Marylandu. Články z počátku prosince 2019 přitom píší o tom, že jde o chřipku kmenu B/Victoria a 14. prosince hlásí média v Marylandu už 4 mrtvé, kteří zemřeli na zápaly plic. Čínské úřady, epidemiologové a vláda v Pekingu vyzvali 27. března 2020 znovu americkou armádu, aby odhalila [10] informace o americké delegaci vojenských sportovců, kteří se od 18. října 2019 zúčastnily ve Wuhanu Světových vojenských her. Čína je přesvědčena, že minimálně jeden amerických voják v delegaci zatáhl virus do Číny.

A pokud se ptáte, kdo jako první přišel s touto informací, nebyla to Čína, ale byl to americký novinář George Webb, který dopátral, že Pacientem 0, který virus zatáhl do Číny, je americká vojačka Maatje Benassi, která ve Wuhanu na Světových vojenských hrách soutěžila v cyklistice [11]. Její manžel Matthew Benassi je rovněž cyklista a americký voják v rámci US Armed Forces (SPAWAR). Existuje prý podezření podle Webba, že italský umělec DJ Benny Bennasi, který žije a pracuje právě v Holandsku a v minulosti koncertoval třeba s globalistickou zpěvačkou Madonnou, je právě příbuzný s Maatje Benassi. Benny Bennasi totiž uvízl v Itálii kvůli karanténě a údajně je prvním nakaženým Holanďanem [12].

Čína tudíž požaduje, aby americká armáda provedla testy Maatje Benassi a zveřejnila je, ovšem americká armáda to odmítá. Nikdo z českých mainstreamových médií se dosud neobtěžoval informovat o tom, že v největší americké vojenské laboratoři došlo k havárii a k porušování bezpečnosti od roku 2018, že došlo k úniku kontaminované vody a nakonec k uzavření laboratoří na tři čtvrtě roku. Toto je naprosto jasné vodítko k tomu, odkud se Coronavirus z USA rozšířil a pokud by americká armáda oznámila ještě navíc i služební historii Maatje Benassi u americké armády, moc bychom za to nedali, že sloužila nebo pobývala vloni právě na vojenské základně Fort Detrick v Marylandu. Číňané mají jasnou stopu a vědí, odkud Američané virus přivezli do Wuhanu.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Jerry Hood
Návštěvník
Jerry Hood

Dokázané aj na BEFORE ITS NEWS, že za koronavírusom sú sionisti z U SAtanskej synagógy upírskych židov a jašterov vo Fort Detrick,AMRIID biolaboratórium!!! Smrť U SAtanovi,smrť sionistom!!! A tí to po AIPAC konferencii rozvläčili po celý h USA, Jew Yoke City a zavliekli to aj do Palestíny!!! Sú to teroristi!!!

trtal
Návštěvník
trtal

Cela ta celosvetova silena komedie jenom dokazuje miru ovladane planety, pricemz samotna “epidemie” je to posledni, co se deje…
A sranda je, ze se ta “epidemie” vlastne ani nedeje…
Deje se predevsim medialne – virtualne….
navic je umyslne mylne a prehnane nazyvana pandemii, do ktere to ma vsechno az prilis daleko…
(pandemie je myslim od 12% nakazenych)
navic je to cviceni na dlouho planovany rozhodujici uder proti celemu lidstvu…

kolemjdoucí
Návštěvník
kolemjdoucí

Tak nějak z principu nevěřím ani jedné straně. USA obviňují Čínu, Čína obviňuje USA. Já to beru spíš selským rozumem – která země vyšiluje natolik, že doktoři nosí dvoje ochranné brýle, respirátory nejvyšší ochrany, několikero rukavic, ovázaných gumičkama a zalepenýma izilepou, několik vrstev ochranných obleků a která země se tváří lážo plážo, doktoři mají normální roušky, občané pro jistotu žádné, a vůbec x měsíců netuší, jak smrtelný virus opravdu je a teď se divěj, že mají desítky tisíc mrtvých? Tak podle mě, ta země, která vyšiluje, ta moc dobře ví, s čím má tu čest a ta je viníkem.

Pavol
Návštěvník
Pavol

Neviem či ste postrehol prvé reakcie predtaviteľov USA, ale nie len ich, keď sa vyslovilo podozrenie na umelý pôvod vírusu. Najviac sa tomu bránilo práve USA, dokonca bola narýchlo zverejnená “štúdia”, skôr vyhlásenie odborníkov z USA, ktorá mala prvky propagandy a nie vedeckého konštatovania. Tu sa ako by média nepýtaju prečo bola ich reakcia osamotená, propagandistická, nástojčivá a rýchla, obzvlášť keď v tom čase bola mienka, že pôvod vzniku bol v Číne.

nel
Návštěvník
nel

V Izraeli prý už začnou testovat vakcínu na lidech. Jak moc jsou propojeni s Gatesem, nevíte? Asi hodně, ale něco konkrétního náhodou nemáte?

dotoore
Návštěvník
dotoore

samozrejme že sú prepojení na Gatesa, veď v pc používajú operačný systém Windows.

sajgon
Návštěvník
sajgon
Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

Jinak velmi oceňuji Radka v tom/za to , že zde dal něco od Aarona Russo. Aaron Russo to je úplný základ. Nechápu, proč o něm současná Alternativa (v podstatě zarytě..)mlčí a chladně ho (i další nestory..) chladně ignoruje ..

Rudý (euro)komisař
Návštěvník
Rudý (euro)komisař

Rudý (euro)komisař rozhořčením fialový:

Ad nick “člověk”.
To že se na “alternativě” prosazují diskutující kteří věří že “virus osciluje mezi svou virovou a bakteriální formou” asi opravdu už nikoho soudného nepřekvapí. Mimochodem skoro jsem byl nalomený poslat přízpěvek ale po tomhle “opravdu ne”. Prosimvás – můžete mi někdo vysvětlit, v čem bude případná “vláda Alternativců”(mezi ně bych započítal i “biomatky”, Zelené, Piráty.., New Age proudy..) lepší než “otroctví stávajícího systému” ?? Mě to vychází nastejno – aneb vyber si – buďto tě vycucá a “vymikrovlnuje” (v to počítám i G5) “dluhový systém” anebo tě prostě “někde utluče rozvášněný “Superslovan” věřící že jen on má duši a vše ostatní je podvod”. Kvůli takové “nadvládě naprostých názorových debilit” jsme opravdu “těmi klíči necinkali”.

Ale zpátky k člověkovi:
“Nemoc nevyvolávají bakterie a viry, ale chemické vedlejší produkty a složky těchto mikroorganismů, které působí na nevyrovnaný, špatně fungující metabolismus lidského těla. Pokud je buněčný metabolismus včetně svého pH dokonale vyrovnaný, nepodléhá nemocem.”

k první půlce teze – člověče, to se přece normálně ví, nebo dříve učilo.. (teda pravda nevím jak teď ..), že některé léky působí proti některým nemocem tak razantně, že je to až kontraproduktivní.. Jako příklad se uváděla léčba moru nějakými antibiotiky, která morové bakterie usmrcovala tak rychle a v takovém množství, že pacient zemřel na otravu bakteriotoxiny uvolňujícími se z těch odumřelých bakterií.. takže tohle de fakto žádný “AntiPasteur argument” není ..
druhá půlka teze – pokud ji nebereš “ortodoxně” (což ty ale asi bereš..) – tak si ji můžu přeložit: “zdraví pacienta je především závislé na jeho funkčním/fungujícím imunitním systému”. Tak by se dal možná “přeložit”(chápat) tvůj obrat “dokonale vyrovnaný buněčný metabolismus” i “včetně svého pH”.

Jinak k tomu tak nějak se obecně vyskytujícímu “kyselému” ph v “organické matérii” – zásadité pH se v organické chemii/biochemi vyskytuje vzácně.. – neb je vázáno na dusík (aminy, alkaloidy případně anorganický amoniak) kdežto uhlíkaté látky či “uhlík” má prostě sklon tvořit kyseliny.. (po oxidaci samozřejmě..) – viz “slavná” základní (jedna ze základních..) funkčních skupin -COOH. Lajcky – “uhličité kyseliny” jsou holt (slabě)kyselé , ne zásadité! – už btak nějak “z principu”.

Ale jejich kyselost není vždy jen “démonicky špatná” alias “jee to bacil/vir zkutečný” – jak nám sugeruješ. Co třeba slavný “vitamín C” aneb kyselina (l)askorbová ? (kyselá bude i ta d- – pravda – o mnoho méně účinná.). Je pěkně kyselá.. obědnej si ji a vyzkoušej.. (čistou.. ). “citron hadr” – pamatuješ na “slavné Celaskony” ? – pusa stažená kyselostí do grimasy ..

“soudruzi Alternativci” – co “homo sapiens” tak zlého udělal, že se z něj mermomocí snažíte udělat “homo stultua” ?? (od “homo stultus”) – aneb “Pane Bože, do čehos tu duši dal” …
“sorry jako” – ale to se fakt nedá .. na místní “alternativní ohýbače pravdy” by “i Goebels čuměl v němém úžasu”…
A nebo jen prostě “přemýšlet je tak těžké” a tak “pouze kompiluji” a “copy-past” dál ??

sajgon
Návštěvník
sajgon

No jsem zvědavý, jestli to nakonec někdo vůbec přizná nebo někdo vyšetří, pak taky otázka do jaké míry to opravdu byla nehoda nebo záměr!

raspberry
Návštěvník
raspberry

Miroslav Sládek (SPR-RSČ) hovoří o diktatuře a upozorňuje, že Babiš symbolicky na výročí nacistické okupace 15. března zakázal volný pohyb osob
15. 3. 2020 23:54 Rozhodnutí vlády o zákazu volného pohybu osob
https://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/rozhodnuti-vlady-o-zakazu-volneho-pohybu-osob-180358/
Andrej Babiš vyhlašuje plošnou karanténu Česka – tisková konference 15. 3. 2020
https://www.youtube.com/watch?v=Pts7xX3ZuZ4

“Příjmy obyvatelstva výrazně klesnou a tím dále zpomalí ekonomiku až na hranici krize. Bohaté země, jako jsou USA, Německo napumpují do své ekonomiky miliardy svých měn a tím je snad udrží v chodu. V české republice není co napumpovat, protože současná populistická vláda napumpovala všechny rezervy třeba na úhradu slev na jízdném, takže z toho měl prospěch jen Jančura a jemu podobní sponzoři hnutí ANO. A samozřejmě Bureš sám, protože současná krize a mimořádná opatření úplně zastínily penězovod, který dál zásobuje AGROFERT ze všech zákonných i nezákonných zdrojů, což dokazuje například nedávná mnohamilionová platba Všeobecné zdravotní pojišťovny tomuto konglomerátu, jehož je podle Bruselu Bureš vlastníkem a podle Burešova kabinetu není vlastníkem. Rezervy jsou vyčerpány na zcela populistická a nesmyslná gesta a nyní na záchranu ekonomiky nejsou a nebudou.
Ale pojďme k tématu i z jiné stránky než praktické, stránky lidských práv a svobod. Velmi rychle se nám vyrojili staronoví obdivovatelé diktátorských režimů. Vedoucí krizového štábu plukovník Prymula tvrdil, že diktátorské režimy lépe zvládají takové krizové situace a že tyto budou jistě v budoucnu narůstat, takže bychom si měli ze způsobu jednání diktatur vzít příklad. Podobně obdivně hovořil i komunistický pohrobek, Vladimír Mlynář, z rodiny, která měla lví podíl na komunistickém teroru po únoru 1948 a nyní je za odměnu ředitelem ve firmě Kelnera, jinak klausovic bílého koně. A takových je v současném vedení České republiky většina s podporou těch, kterým se stýská po zákazu opustit republiku, prázdných regálech, čínském lančmítu a blábolivých projevech slovenského kokota v lámané češtině tvoří smrtící koktejl, na který náš národ, pokud ještě existuje, již definitivně zahyne.
Již po teroristických útocích v září 2001 se lidé, v zájmu zajištění bezpečí, vzdali podstatné části svých svobod. Nyní mají další záminku k tomu, aby dále ustupovali, tentokrát pod záminkou ochrany zdraví. Co vlastně k dnešnímu dni ze svobod a práv zůstalo? Vůbec nic. Podle rady komunistického estébáka máme chodit jen do práce a domů. Opustit republiku nesmíme i kdybychom tady měli chcípnout, a k tomu nám napomáhá zajištění vnitřní ochrany hranic, tedy přesně tak jako před listopadem 1989, hlavní je hlídat, aby nikdo neutekl. Musíme si uvědomit, nebo bychom si měli uvědomit, že virová pandemie je naprosto nepostihnutelná. Nevidíme ji, nemůžeme sami zkontrolovat, zda tady je nebo není, proto nás vládnoucí banda může v šachu držet nejen týdny a měsíce, ale celé roky. ”
Komu slouží současná hysterie a jaké bude mít důsledky pro demokracii a svobodu
https://cs-cz.facebook.com/sladek.miroslav/posts/2278818725751284?__tn__=K-R

Pavel
Návštěvník
Pavel

raspberry
pane Bože, proč vytahujete tu profláklou fosílii Sládka (řízenou opozici z 90. let)??!!

Málo mrtvých Němců
Návštěvník
Málo mrtvých Němců

Vždyť Sládek měl pravdu!!!

Vládní špičky jsou všichni kolaboranti, zrádci Čechů!!!

Policie ČR zatkla Sládka večer 6. ledna 1998 před budovou Poslanecké sněmovny a zavřela ho do vazby na 17 dní, od 7. ledna 1998 do do 23. ledna 1998, kvůli “vyhýbání se soudu” (přitom obžalovaný nemá povinnost dostavit se osobně k soudnímu jednání a předvolává se, jen pokud je jeho účast nezbytná). Sládek na Pankráci se nemohl zúčastnit prezidentské volby 20. ledna 1998, kterou Havel vyhrál o jeden hlas. Sládkovi bylo znemožněno oddělené hlasování ve věznici. Sládek byl prezidentský kandidát, proti Havlovi.

A za co byl Sládek obžalován?

Sládek byl obžalován z protiněmeckých výroků – trestného činu podněcování k národnostní a rasové nenávisti, který spáchal 21. ledna 1997.

Sládek na demonstraci při podpisu česko-německé deklarace 21. ledna 1997 prohlásil: “Němce je nutné podrobit převýchově. Dějiny ukázaly, že mrtvých Němců bylo ve válce málo.”

Na demonstraci Sládkovi republikáni také skandovali: “Kohl raus! Klaus raus! Kohl gehts nach haus! Nechceme druhý protektorát.”

Česko-německou deklarací v Praze 21. ledna 1997 podepsali tehdejší premiér Václav Klaus a kancléř Helmut Kohl.

Babiš odmítá vymáhat od Němců válečné reparace a ohání se Česko-německou deklaraci 1997.

Poslanec Josef Krejsa (SPR-RSČ) v roce 1997 napsal k Česko-německé deklaraci: “Jde o pouhé naplnění toho, oč prezident Havel, premiér Klaus a celá koalice usilují od chvíle, kdy se dostali k moci. Deklarace je prvním krokem ke splynutí s Velkoněmeckou říší v rámci takzvané Evropské unie a posledním krokem k zániku české státnosti a českého národa. Co se nepodařilo Hitlerovi tanky, dokázal Kohl markami… Já bych pustil do sněmovny při hlasování všechny, co přežili nacistické koncentráky a půjčil jim kulomet… Bylo by po problému i po deklaraci. Pak bych jako česko-německou deklaraci uzákonil slavný výrok Jana Žižky z Trocnova, v jehož vojsku už u Grunwaldu bojovali i mí předkové: ‚Bijte cizáky a papežence!` Nic jiného na Němce neplatilo, neplatí a platit nebude.”

M. Sládek zůstává ve vězení, 8. 1. 1998
Sládek je obžalován z podněcování rasové a národnostní nesnášenlivosti, kterého se měl dopustit loni v lednu svými protiněmeckými výroky. Proces s předsedou republikánů se bude z bezpečnostních důvodů konat v místě jeho současného pobytu, kterým je pražská věznice na Pankráci.
https://archiv.ihned.cz/c1-943987-m-sladek-zustava-ve-vezeni

Po ztrátě poslanecké imunity hrozí šéfovi republikánů Sládkovi vězení, 28. 2. 1997
Policie ČR vyslovila podezření, že se předseda SPR-RSČ svými výroky 21. ledna na demonstraci proti podpisu česko-německé deklarace dopustil trestného činu podněcování k národnostní a rasové nenávisti. Pro Sládkovo vydání hlasovalo 87 zástupců koalice (ODS, KDU-ČSL a ODA), nezařazení Tomáš Teplík a Jozef Wagner a pět poslanců za ČSSD. Ke zbavení imunity bylo zapotřebí souhlasu nejméně 90 zákonodárců. Komunisté a republikáni, stejně jako většina klubu ČSSD, byli proti. Sládek minulý měsíc před pražským Lichtenštejnským palácem řekl, že mrtvých Němců bylo za války málo a že Němce je nutné podrobit převýchově. Vyšetřovatel tato slova hodnotí jako výzvu “k veřejné nenávisti k německému národu jako celku”.
https://archiv.ihned.cz/c1-909141-po-ztrate-poslanecke-imunity-hrozi-sefovi-republikanu-sladkovi-vezeni

Babiš odmítá vymáhat od Němců reparace, 4. 11. 2018 a 31. 1. 2019
Babiš: “Vážený pane poslanče, případné rozhodnutí vymáhat válečné reparace bychom nepovažovali za šťastné, protože by mohlo dojít k výraznému narušení klimatu vzájemné důvěry v Evropě.”
Babiš: “Česká republika a Spolková republika Německo na politické úrovni dohodly v právně nezávazné česko-německé deklaraci z roku 1997, že křivdy spáchané v minulosti na obou stranách náleží minulosti a že oba státy nebudou zatěžovat své do budoucna orientované vztahy politickými ani právními otázkami společné minulosti. Takže tohle je z roku 1997. V tomhle duchu obě strany důsledně postupují.”
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Otazku-vymahani-reparaci-nepovazuje-vlada-za-aktualni-uvedl-premier-Babis-558110
https://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Premier-Babis-CR-a-Nemecko-se-v-roce-1997-dohodly-ze-krivdy-spachane-v-minulosti-nalezi-minulosti-568831
https://www.irozhlas.cz/zpravy-domov/babis-valenta-reparace-nemecko-polsko-deklarace_1811041032_lac
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/politika/valecne-reparace-cesko-vymahat-nebude-babis-nenarusi-duveru_501962.html

Jaris
Návštěvník
Jaris

Miroslav Sladek jako jediny protestoval proti sproste divadelni hre v Brne, ve ktere Jezis znasilnuje muslimku, hraji nazi kaspari a jedna baba si vyndala ceskou vlajku ze subrtky.
Ministr kultury mlcel a nakonec hru schvalil.
Mimochodem Babis je jeden z nejulisnejsich hadu prisaty na majetku Ceske republiky. Gangster a mafian jdouci pres mrtvoly. Prosadil ho ne prilis chytry dedek Zeman pres odpor vetsiny lidi. Duo Zeman/Babis je nestesti pro cesky stat.
Nenechte se ukolebat! Nemecko nam dluzi za valecne reparace, ne, ze ne! Ty jsou stale vymahatelne. Chce to jen schopne pravniky, kteri by za tim sli jak ohari. Kdyz si jezibaba Merkelice muze vydrzovat statisice certu, bylo by na snade zaplatit konecne dluh i s urokama.

Málo mrtvých Němců
Návštěvník
Málo mrtvých Němců

Sládek: „Byl leden 1998 a já jsem byl doma v Brně. Nikdy předtím a nikdy potom mi nevolal Miloš Zeman. Ale ten den mi volal Miloš Zeman a hučel do mě: přijeď, potřebuju s tebou mluvit, mám důležité informace před parlamentními volbami. Manželka ale řekla ne a já jsem řekl Milošovi ne. Za půl hodiny znovu drnčí telefon, znovu do mě hučel a zase jsem řekl ne. Potřetí to do mě hučel… Až jsem to tedy odkýval a vyrazil jsem do Prahy. Na Malostranském náměstí už byli připravení tři takový maníci. Každý vážil alespoň dvakrát tolik co já. To víte, já jsem nebezpečný člověk. Odvezli mě na Pankrác a tam jsem byl zadržen na tak dlouho, dokud nebyl Václav Havel zvolen o jeden jediný hlas.“

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Čína je v budování kapitalismu úspěšnější než Amerika a pražští novináři to nemůžou rozdýchat.
https://www.youtube.com/watch?v=4z6YK_rbfps