Čím se provinil A. Babiš – zopakuje osud R. Fica? “Odmítám dvourychlostní...

Čím se provinil A. Babiš – zopakuje osud R. Fica? “Odmítám dvourychlostní Evropu” – videa

Čím se provinil A. Babiš – zopakuje osud R. Fica? “Odmítám dvourychlostní Evropu” – videa

Andrej Babiš má opět jednou problém. A tentokrát to může být problém vážný, protože ač všeobecně panuje názor, že za akcí, aby Evropská komise zastavila dotace pro Agrofert, stojí neoconi a že důvodem je dostavba Temelína a Dukovan (článek na AE zde), skutečnost může být zcela jiná. A to především v tom smyslu, že kdyby to byla akce neoconů, A. Babiš by mohl být relativně v klidu, protože v tomto směru by mohl počítat s podporou prezidenta Zemana a  tedy s ochranou Globalistů. Pokud však za akcí stojí Globalisté (GP) – a vše na to ukazuje – tak A. Babiše by mohl čekat stejný osud, jakým prošel R. Fico.

V4 v lednu 2018 – ještě za účasti R. Fica

A tady nepovažuji za podstatné to, kdo za iniciováním celé akce stál (a že to byla Transparency international), ale to, že EU reagovala tak, jak reagovala – a tedy reagovala ve stylu, který lehce parafrázuji “Když je třeba psa bít, každá hůl se hodí”.  Což přeloženo znamená, že (ač sice Babiš vadí i neoconům), tentokrát vadí EU. A když víme, že EU je projektem Globalistů (GP) a když ještě víme, že deník Sueddeutsche Zeitung, který o kauze rovněž (!) informoval (zde), je deníkem Globalistů (GP), tak není pochyb o tom, proti jakému soupeři A. Babiš právě stojí.

Za pozornost dále stojí, že Europarlament odhlasoval pouze výzvu, aby Evropská komise kauzu řešila tím, že Agrofert přijde o dotace. Z čehož plyne, že se tak stát může i nemusí, především z toho ale plyne to, že EU právě má v ruce nátlakový nástroj, jak Babiše (Česko) dostat tam, kde ho potřebuje mít. A my v příštích dnech a týdnech můžeme být svědky toho, jak lze přes jediného politika nasměrovat celou zemi tak, aby plnila tu roli, která jí byla v globalizačním plánu určena.

A než budu pokračovat, musím odbočit a alespoň stručně popsat, jaký plán právě běží – bez toho totiž není možné pochopit, čím se provinil A. Babiš.

Perestojka světa a přeformátovávání Evropy

Běží veliká perestrojka celého světa, v jejímž rámci jsou budována dvě nová centra koncentrace řízení – Čína a Írán. Role USA je odstavována a Evropa je přetransformována tak, aby už nespadala pod vliv USA (přesněji pod atlantickou stranu světa), ale pod vliv Číny a Íránu (pod euroasijskou stranu světa).  To se ale netýká V. Británie, která má zůstat součástí atlantické strany světa – a tento plán byl splněn Brexitem.  Po Brexitu dostaly Německo a Francie nový úkol: vymanit Evropu z vlivu USA a místo toho ji stále více vést směrem “Euroasie”. Merkelová tento úkol pochopila hned (resp. jej plní po celý čas své funkce),  zatímco Macron, který byl původně člověkem neoconů, musel být převychován (a o to se postaral D. Trump, když Macrona dlouze povodil jako pejska na obojku

a opětovně když mu setřásal lupy ze saka

V těchto bodech je v současnosti splněno: Británie už do EU nepatří (“jako” nepatří, ale o tom později) a Německo a obzvláště Francie/Macron už vědí, co se po nich chce.

Na propojení Evropy s Asií se ale pilně pracuje i na východní straně – a tam je hlavní postavou Globalistů (GP) V. Orbán,  resp. tam hlavní roli mají splnit země V4, a to právě s V. Orbánem v čele. Ale to není celé, protože zemí V4 je ve skutečnosti pět – nově k nim je třeba přiřadit i Rakousko. A ze spojení “V.Orbán – Rakousko” nám plyne co? Že Evropa je přeformátovávána tak, aby bylo obnoveno Rakousko-Uhersko.

Rakousko-Uhersko před 1.WW, nově ale v situaci, kdy Německo je zcela poturčené a kdy nové sídlo osmanů/turkotatarů je v Kazachstánu

Kdo si ale myslí, že je to. z nějakých bohulibých zájmů Globalistů (GP) s tím, že tato část Evropy bude před globalizací uchráněna, ten se mýlí. Nezapomeňme, že přeformátovávání Evropy je především o tom, že v ní mají vzniknout nové národy a nové jazyky, což je proces, který v Německu a Francii (a v celé západní Evropě) naplno běží už několik let. Kdyby však tento proces byl najednou spuštěn v celé Evropě, v chaosu by se ocitla nejen Evropa, ale celý svět.

Globalisté (GP) proto vsadili na to, že východní Evropa nebude k uprchlíkům tolerantní a migraci proto odmítne (což se děje přesně podle plánu a v souladu s rolí V. Orbána) a země V4 (resp. obnovené Rakousko-Uhersko) se na přechodnou dobu stane stabilizačním centrem Evropy – to za prvé. Za druhé totiž bude toto centrum propojeno se všemi východními zeměmi Evropy, tzn. jak s Balkánem, tak obzvláště se všemi postsovětskými zeměmi, a to jak na severu, tak na jihu.

A co nám ve výsledku vznikne? Na východě Evropy pás zemí EU, které budou obepínat ruskou hranici od severu až k jihu, tzn. od Litvy, Lotyšska a Estonska až ke Gruzii a Ázerbájdžánu, přičemž všechny tyto země budou členskými zeměmi NATO (v budoucnu Jednotné evropské armády). A co zůstane na západě Evropy ?Silné Německo a Francie, a to ve svazku se všemi zeměmi západní Evropy´.  Ve výsledku vznikne ROZDĚLENÁ Evropa, která ale stále bude patřit pod Brusel. Čímž se dostáváme k tomu, co má znamenat ta tzv. “dvourychlostní Evropa” – “Nová Evropa” (Nouvelle Evrope zde)

A jaký je základní prvek, pod kterým má dvourychlostní Evropa vzniknout? Je to vlastní banka zemí V4 – investiční a rozvojová banka. Co je ale nejpodstatnější, peníze do této banky mají přicházet především z Číny  a V. Orbán k tomu už dlouho připravuje půdu – “Když peníze Střední Evropě nedá EU, dá je Čína” (zde),  “Orbán chce utužit vazby Střední Evropy a Číny” (zde).

Za tím účelem vznikl v roce 2012 ve Varšavě formát “16+1”, který je o prohlubování ekonomické spolupráce. A tady jsou země, které jsou jeho součástí: vedle Česka je to dalších deset členů Evropské unie – Bulharsko, Chorvatsko, Estonsko, Maďarsko, Lotyšsko, Litva, Polsko, Rumunsko, Slovensko a Slovinsko a pět států mimo unii – Albánie, Bosna, Makedonie, Černá Hora a Srbsko. Peking na zatím posledním summitu platformy 16+1 loni v listopadu v Budapešti slíbil, že poskytne zemím střední, východní a jihovýchodní Evropy na rozvojové a investiční projekty přes tři miliardy dolarů (67 miliard korun).

V roce 2018 se summitu poprvé zúčastnil i Babiš a jako pozorovatel už i Rakousko. „Setkání jsem se účastnil poprvé. Myslím si, že je to velice důležitá forma setkání zemí střední a východní Evropy zastoupených premiéry s Čínou. Důležitost potvrzuje i to, že například Rakousko tady mělo zastoupení ve formě pozorovatele. Řecko usiluje o to se přidat k tomuto formátu,“ řekl Andrej Babiš k summitu. (zde)

Summit 16+1 v roce 2017 v Budapešti

To ale není jediný projekt, kterého země V4 mají být součástí, existuje ještě projekt “V4 a Země východního partnerství” rovněž z roku 2012, který má země Visegradu spojit s těmito zeměmi: Arménie, Ázerbájdžán, Bělorusko, Gruzie, Moldavsko a Ukrajina (zde, zde)

V souhrnu je přeformátovávání Evropy m.j. o tom, že země V4 se mají stát součástí “pomalejší” části Evropy. Tato “pomalejší část” přitom ekonomicky spadne pod vliv Číny.  K tomu geograficky vytvoří pás mezi západní Evropou a Ruskem a demograficky se přiblíží Turecku a Kazachstánu/projektu “Astana” (turkotatarskému islámu a turečtině).

Pásmo mezi západní Evropou a Ruskem se rozšíří o postsovětské země – nově už téměř všechny jako členy NATO (do budoucna členy Jednotné evropské armády pod velením Německa) 

Aby tento plán Globalistů (GP) – namířený proti Rusku, ale o tom tento článek není – pokročil ve všech směrech, ze všeho nejdůležitější je vytvoření samostatné banky V4, jejíž vznik bude potvrzením, že Evropa se změnila v onu kýženou dvourychlostní, tzn. v Novou Evropu.

Když V. Pjakin opakovaně říká, že brexit byl vytvořen proto, aby Evropa mohla být přeformátována, tak na mysli má právě ten proces, aby 1) se země východní Evropy pod tlakem migrační vlny, řízené Německem, trhly směrem “Euroasie”, zatímco starobylého jádra Evropy se to týkat nebude a 2) aby země východní Evropy po “jako” odchodu V. Británie žádaly peníze od Číny a to prostřednictvím vlastní banky, kterou za tím účelem vytvoří. Argument EU přitom bude jasný: Odchodem/”odchodem” Velké Británie není dostatek finančních prostředků a “pomalá” východní Evropa je musí hledat jinde …

A zatímco Polsko a obzvláště Maďarsko po vytvoření takové banky volají už dlouho, viz “Polsko chce vytvořit rozvojovou banku pro země V4” (zde), Babiš si jede svou “Odmítám dvourychlostní Evropu”.

A po této odbočce se můžeme vrátit k tomu, čím se provinil Babiš.

Babiš před summitem V4 v lednu 2018: Regionální rozvojová banka není potřeba

“Vzniku středoevropské regionální rozvojové banky, jak o ní před časem hovořili premiéři Maďarska a Polska Viktor Orbán a Mateusz Morawiecki, není český premiér Andrej Babiš příliš nakloněn” – více zde.

Pak tady máme květen 2018 a projev: “Babiš zásadně nesouhlasí s dvourychlostní Evropou”

A přišel listopad 2018 a Orbán přijel do Prahy a Babiš pořád jede svou: poslechněte si čas od cca 33. do 35. minuty zde

A můj závěr je, že na otázku, čím se provinil A. Babiš, si můžeme odpovědět, že se “provinil” stejně, jako R. Fico. R. Fico totiž rovněž volal po tom, aby Slovensko zůstalo součástí jádra EU a tedy nenaplňovalo ty plány, jejichž lídrem je za V4 V. Orbán (a já opakovaně dodávám, že člověk Globalistů (GP), před kterým dlouhodobě varuji).

Pro potvrzení, že vytvoření samostatné banky V4 je žádoucí a že tento proces souvisí s brexitem, se podívejme na slova senátora Kubery, který se nedávno sešel s prezidentem Zemanem:

“Předseda Senátu Jaroslav Kubera (ODS) uvedl, že země V4 se budou muset do budoucna vypořádat s úbytkem evropských peněz. Ocenil proto Orbánův nápad vytvořit společnou banku visegrádské čtyřky. “On měl na mysli samozřejmě investiční banku, ale já jsem tu myšlenku rozšířil na normální banku,” uvedl Kubera.” (více zde)

Shrnutí

Na dění kolem A. Babiše můžeme vidět, jakým způsobem probíhají procesy, resp. o jaké procesy v současnosti jde. A když tady dlouhodobě varuji před Orbánem, tak stejně, jako jsem fandila R. Ficovi, tak dnes fandím A. Babišovi, a to proto, že dvourychlostní Evropu (“Novou Evropu”) považuji za podraz Globalistů (GP) vůči Rusku, ve kterém se východní Evropa opět má stát hlavním nástrojem. Více se mi do tohoto článku nevejde, ale to podstatné jsem řekla: A. Babiš v současnosti není v boji s neocony, ale v boji s Globalisty. A je velikým paradoxem, že z jeho likvidace se chtějí radovat ti, kteří v něm vidí zrádce právě proto, že jejich pohledem jde na ruku Číně…. no, to nevymyslíš….

Související:

Brusel v šoku, Arménie na straně Ruska – to už neplatí. Demonstrace v Íránu a dohoda EU s Arménií

Před sto lety se Evropa změnila na “předtím a potom” – 11.11. v 11 hodin skončila 1. světová válka, v Evropě vznikly nové státy a národy, ovšem pouze v té východní 

Německo ať se učí turecky, je nejvyšší čas. Východní Evropa a země V4. Třetí pokus o evropský chálifát. Bělorusko a Kazachstán jako “kyjevská banda”. Valerij Pjakin a “Projekt Astana” – video

-Pozorovatelka- 16.12.2018

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka + sledovatelé Pjakina

…dnes se objevil silný nástroj k dohledávání a využití informací v rámci O-O VVP – soupis (sborník) všech odpovědí V.V.Pjakina elektronicky s odkazy:

https://wiki-kob.ru/Пякин_В._В._Вопрос-Ответ._Хронометраж

Je to bomba, titánské dílo, jak píší pod odkazem komentující…potěšilo – moc, moc!

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jéňa
Tak to teda jo a radost veliká !
Zrovna jsem doposlouchala včerejšího Pjakina a jak tam opět zdůrazňuje, že všechno jsou běžící procesy a nikoliv statické obrázky, tak mi hlavou proběhlo, jak u jakéhokoliv tématu lze v Pjakinovi “listovat” o měsíce a roky zpět a vždycky je tam konzistentní základ, jehož posun Pjakin vždy “jen” okomentuje v nových souvislostech, přičemž. zdůrazní ty, které stojí za pozornost, ač si jich většina ani nevšimne. A proběhlo mi, že kdyby si člověk dělal poznámky na způsob jako u nějakého výkladu ve škole, tak se mu nestane, aby si řekl:”Ale vždyť tehdy říkal tohle a teď zas říká tohle, tak jak to vlastně je”

A k tomu na mě vyskočí Váš odkaz – moc děkuji!

PS: Ke žlutým vestám dnes řekl větu :”Protesty se dostaly až do Izraele”. Dle mého to byla informace z kategorie “mezi řádky”…

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

…to jsem rád, sdílená radost = dvojnásobná radost.
A s tím “listováním” Pjakinem díky jeho konzistentním názorům mi probíhají(ly) podobné myšlenky jako Vám, když zpětně dohledávám jeho přesné, výstižné a objasňující informace na určité téma, které vyjasňoval a já si jen pamatuji(oval) základní myšlenku anebo taktéž při fulltextovém vyhledání zjistím, že o této informaci/tématu nedávno mluvil a já už to zapomněl -najdu tak třeba dva, tři i více odkazů na danné téma/informaci/proces v různé časové řadě v jeho O-O – znovu přečtu – oživí se mi to – a ta konzistentnost tam vždy je – vše sedí, i když o jednom tématu mluvil před rokem nebo dvěma či více. No a když zrovna má člověk právě před sebou jeho současnou/čerstvou/aktuální informaci/popis/proces, tak to vždycky “čučím jak puk” 🙂

PS K tomu “hierofantovi” jsem se vůbec nedostal, jak jsem na dnešek slíbil ozdrojovat a rozvést podrobnosti. Nemohu se teď tomu věnovat, tak se omlouvám a dám Vám vědět ohledně této věci někdy později.

Pozorovatelka
Návštěvník
Pozorovatelka

Jéňa
Já bych strašně nerada, aby to vyznělo nějak servilně, protože servilita se mi velmi příčí, ale jsem opravdu velmi potěšena, že jste se tady objevil a že tady jste (a snad mi rozumíte a snad je to oboustranné) a nemusíte na to odpovídat (uvítám 🙂 ). A píšu to teď jen proto, že Vaše komentáře si hlídám jako mě velmi blízké a že čas proto neřešte

A “sdílená radost – dvojnásobná radost”- světe div se, ale k tomu občas stačí opravdu jenom dva…. Ač přesnější je, že k tomu stačí, že jeden na to není sám…. 🙂

Karin
Návštěvník
Karin

Jelikož jsem na svou jednoduchou otázku dosud nedostala od paní P. ani od nikoho jiného žádnou odpověď, ptám se proto znovu:
Kdo jsou konkrétně Neoconi, Globalisté a Globalisté(GP)?
Stačí mi od každého stručně pár jmen osob a pár názvů institucí. Nic víc.
Paušální odpověď typu, že to jsou stejně všechno židi mi nestačí. Doufám, že mi Pozorovatelka, když je tak chytrá a do všeho tak snadno vidí, podá jasné a uspokojivé informace.

soli
Návštěvník
soli

Vobec to nieje jednoducha otazka a uz vobec neexistuje jednoducha odpoved.Bola by minimalne na clanok a hlavne by bola velmi prepojena na to ako svet chapete alebo sa nan prave pozerate.pretoze aj to sa moze za par hodin zmenit.Kto su neoconi /neokonzervativci/ a globalisti najdete aj na vikipedii a co sa tyka konkretnych mien,tak to je uplne zbytocna otazka,pretoze cesta ku globalnemu zajtrajsku je u kazdej skupiny ina a tak ako to je vo vsetkom,tak veci,nazory,postoje sa neustale menia.Ja som dnes vedeny ako krestan,o tyzden mozem byt muslim a o mesiac bidhista.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Karin
Vsichni jsou zidochazari a jejich podrztasky.
Neokoni jsou v USA a dodnes organizuji prevraty a vselijake podrazy. Nulandova a jeji starej, podrztaska Biden, Rumsfeld, Cheyney, Wolfowitz, Klintoni, Obama, a stovky jinych gauneru.
Globaliste a GP jsou rovnez zidochazari z vyssich vrstev – Kissinger, Soros, Rothchieldi, Rockefelleri, Warburgove. Jsou to vetsinou velmi bohate zidacke rodinne klany, kteri se navzajem taji. Jen obcas se provali na ne jejich neciste akce. Takze zjednodusene se jedna o zidaky,kteri se mezi sebou rvou o moc sveta. Na internetu je o tehle gangsterech spousta informaci

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

Paní P to má v hlavě úplně pomýchané. Věta typu buď, a nebo, možná, co by to přineslo je nic neříkající tlachání. Co se děje ví jen pár lidí a v zájmu utajení nejvyššího stupně zde řešíte jen co politici nalžou novinářům. Až s politiky budete mluvit za zavřenými dveřmi rád si přečtu pravdu. Tento paskvil je absolutní ztráta času jako že jste psala že Izrael bude zničen někdy v létě. Nevím jaký rok myslíte, ale zatím stojí.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Oblázek
…chyba bude na jiné straně.

Vždyť jak napsal Kozma Prutkov a často ho cituje i Pjakin:

“Mnoha věcem nerozumíme nikoliv proto, že máme nesprávné poznatky nebo náš rozum je mdlý, ale proto, že zkoumané věci nezapadají do rámce našich pojmú (vědomostních konceptů).”

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

No vůbec bych se nedivil ze ti pánové jsou placení za to co mají povídat. Vždy to tak bylo a bude. Je to showbussiness.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Oblázek
“… ti pánové jsou placení za to co mají povídat.”

…zase vedle, jak ta jedle, Oblázku.
Viz:
https://cs.wikipedia.org/wiki/Kozma_Prutkov

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Oblázek
Nevím, jak Vy, ale já ještě pamatuji Arafata (OOP), kterak “bojoval za osvobození Palestiny” ze Švýcarska, s manželkou cca o 50 let mladší si tam užíval života, a s obligátním černobílým hadrem na hlavě občas obdržel od Soudruhů nějakou tu Nobelovku “Za Mír”….
Zkuste si také občas klást zvědavé otázky, pokud Vás napadnou…. 😉
Třeba: kdo asi ten “high life standart” Arafatovi platil?
Nebo: nebyli to, náhodou, ti samí Soudruzi, kteří financovali i Izrael?

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

Taky si ho pamatuji. Stejný jako všichni soudruzi okolo bojoval jen tak před novináři.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Pozorovatelka

mimo téma, mimo obecné chápání pojmů:

…tak jsem včera narazil na toto: https://ct24.ceskatelevize.cz/veda/2681477-posledni-egyptsky-nalez-roku-vedci-nasli-zachovalou-hrobku-faraonova-kneze-starou-vic#utm_content=freshnews&utm_term=hrobka
nebo tady i s videem:
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/v-egypte-nasli-4-400-let-starou-hrobku-jediny-objev-sveho-druhu-poslednich-dekad-tvrdi-pamatkari-62722#utm_content=freshnews&utm_term=hrobka

je to po celém světě ozvučeno. A protože jsem nedávno četl, jak si globální elity předávají informace (člověku některé info nic neřekne – nemá kam zapadnout, nemá spojení se souvislostí) – zdoj zpětně dohledám – trochu víc jsem surfoval na NETu. A dostal jsem se k tomu, kde to jistá skupina analyzovale (hrobku, žrece, Memphis, atd.) a jedn část se přikláněla k tomu, že se může jednat o signál/povel/proces spojený s Vatikánem. (Zítra ozdrojuji, teď už na to nemám).

No a před chvilkou koukám na tohle: https://www.americamagazine.org/faith/2018/12/12/cardinal-pell-top-advisor-pope-francis-found-guilty-historical-sexual-offenses a říkám si – přišel povel – viz výše, načasování pro spuštění připraveno – začíná proces odpisu Vatikánu a jeho banky po “plnom programe”.

Možná se mýlím, ale kdo ví, rozhodně se zítra ozvu se zdroji 🙂

raspberry
Návštěvník
raspberry

Proč důvěřujete kdejakému lháři, paní Pozorovatelko?

18. 10. 2018 – Do Česka má přijít až 40 tisíc Ukrajinců za rok. Úřady vyjednávají navýšení kvót

“Pan premiér Andrej Babiš se k tomu vyjádřil pozitivně a má zájem to prosadit,” řekl HN prezident komory Vladimír Dlouhý. Sám premiér Babiš na dotaz HN nereagoval. Mluvčí vlády Petra Doležalová ale uvedla, že o zvýšení kvót pro příchod pracovníků z Ukrajiny v těchto dnech jednají zástupci ministerstev, zaměstnavatelů a odborů.
https://archiv.ihned.cz/c1-66295790-praci-v-cesku-muze-nove-ziskat-az-40-tisic-ukrajincu-rocne-podle-hospodarske-komory-by-ale-kvota-mela-byt-alespon-dvojnasobna

16.10.2017 – Česko potřebuje přijmout 200 tisíc cizinců, navrhuje ANO

Předseda hnutí ANO Andrej Babiš, z jehož iniciativy dokument původně vzešel, se ale proti názoru Zaorálka bránil. “Žádnou bezpečnost tím samozřejmě české firmy neohrozí, nechtějí přece přijímat nebezpečné lidi, ale prověřené pracovníky, kteří sem přijdou na konkrétní pracovní místo. Je to přání českých firem. Taky například šéf středočeské záchranky mluvil o potřebě doktorů a sester z Ukrajiny,” uvedl Babiš.
https://www.tyden.cz/rubriky/domaci/cesko-potrebuje-prijmout-200-tisic-cizincu-navrhuje-ano_450459.html

Oblázek
Návštěvník
Oblázek

Ano, o ukrajincich to řekl i president strojního průmyslu na tiskovce a Babiš to potvrdil. Jim je úplně jedno jestli otrok bude Čech, Ukrajinec, Slovák a nebo Tatar. Hlavně že ti bohatší budou mít co kupovat. A ti další najdou smysl života v obžerství, chlastu, elektronice, sexu atd….

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Premier-Babis-pro-PL-Transparency-International-kasirovala-penize-od-Drah-kdyz-jim-sefoval-Zaluda-A-reknu-presne-za-co-ty-miliony-brali-563590
Kde jsou ti všichni “čučkaři” ze zpravodajských služeb… Ať se podívají na to, kde politické neziskovky berou milióny.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Trefný článek, paní Pozorovatelko 😉
Zajímavá pozice, ta Babišova….
Vypadá to tedy, díky těm útokům, že možná nebude takový Globalista, ani neocon, jak se zdálo…, možná jeno dobrý obchodník, a skoro by se mohlo zdát, že ve skrytu duše je vlastencem, který svoje angažmá u STB ( tedy Státní BEZPEČNOSTI) bral opravdu, ale OPRAVDU jako obranu BEZPEČNOSTI naší Republiky před západními imperialisty! 😉
Babiš na TI reaguje:
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Premier-Babis-pro-PL-Transparency-International-kasirovala-penize-od-Drah-kdyz-jim-sefoval-Zaluda-A-reknu-presne-za-co-ty-miliony-brali-563590

Na druhé straně se pak zdá, že Transparency Intl. ale může být koněm Globalčiků, přes které se snaží řídit naši zemi ( viz tabulka v odkazu z dnešních 9:36 :
https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Z-toho-cisla-jsme-si-sedli-na-pr-el-a-jeste-nevstali-PL-zjistily-kolik-penez-dostava-Transparency-International-Vime-jmena-firmy-ministerstva-vsechno-563552
kde poslední uříznutý řádek je příspěvek od OSN – United Nations Development Programme – částka 616.514,-.

Zajímavá je i ohláška/výhrůžka, obsažená hned v prvním odstavci:
Popisek: Ředitel Transparency International ČR David Ondráčka
„Chceme vysvětlit vlastně všechny další kroky, které budou následovat ze strany Komise vůči dotacím pro Agrofert, a scénáře, které můžou následovat v následujících týdnech. A zároveň chceme taky zveřejnit informaci, že v pondělí podáme podnět na dalšího politika pro jeho střet zájmů,“ řekl před několika dny ředitel české pobočky Transparency International David Ondráčka. Ten se svého času mimo jiné ucházel o post ministra vnitra. Neúspěšně.
Tedy konkrétně: ” v pondělí podáme podnět na dalšího politika pro jeho střet zájmů”.

Hoši dodržují stanovený plán, a hle – pondělí:
“Organizace Transparency International (TI) dnes podala na zlínský magistrát podnět k prošetření možného střetu zájmů senátora Ivo Valenty (za Soukromníky). Podle organizace Valenta porušuje zákon o střetu zájmů tím, že prostřednictvím jiných společností ovládá regionální televizi TV Brno 1. …”
https://www.seznamzpravy.cz/clanek/senator-valenta-ovlada-tv-brno-a-je-tak-ve-stretu-zajmu-tvrdi-transparency-62724?seq-no=31&dop-ab-variant=&source=clanky-home
(zajímavé, že nenapadnou jeho Parlamentní listy … 😉 )

Začíná se nám to zřejmě hezky polarizovat….
Jen ten Kabala je poslední dobou asi trošku uspaný… než bude zase potřeba. Nebo? 😉

(Napadá mě lišácká otázka: Nebo se nenápadně připravujeme na tvrdý CSEXIT? / až Baba vybalí ty svoje “složky”, a po provokacích inertizuje Kabalu i Kalousy?)

Naší záchranou může být spojení se Slováky (Československo máme nacvičené na jedničku 😉 ),zrušení čl.10/Slováci čl.7 z našich stávajících Ústav, a vyhlášení nového, NEUTRÁLNÍHO Státu.
Otázkou je: má na to Babiš, Fico, a Zeman koule? Napadne je to? 😉

Milada
Návštěvník
Milada

Jestli maji koule, se musis podivat. Vyhlaseni nezavisleho statu, neni na vlade, ale museji schvalit nezavislost vsechny okolni staty a verim, ze prvni by rvalo Polsko.

Jéňa
Návštěvník
Jéňa

Milada
” Vyhlaseni nezavisleho státu…”

…možnost vlády vyhlásit “nezávíslý stát” je v dikci globálního řízení – GP…jedině, až by nám s tím chtěl helfnout Putin, ale…
…všeho dočasu.

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Milado,
o nezávislosti jsem nic nepsala…. tu máme, jak všude připomínají Soudruzi, právě 100 let 😉
A vyhlášení neutrality samozřejmě JE na vládě.

Za přítomnosti čl. 10 ÚZ to ale, bohužel, NENÍ MOŽNÉ – NAŠE Vláda NEvládne NAŠÍ zemi, stejně jako MY NEvládneme “naší” vládou….
NATO je také! Mezinárodní Smlouva – kde NEUTRALITA je vyloučena!
(Hoši, chystejte pomalu maskáče….)
Tak asi tak….
Zrušení článku 10. ÚZ by bylo opravdu velmi REVOLUČNÍM činem, a pro to je potřeba opravdu hodně ODVAHY ( tedy “hranaté koule”) 😉

WatchDog
Návštěvník
WatchDog

Rozvrat české vzdělávací soustavy se už blíží… Připravme se,, že budeme muset učit naše děti doma.
http://literarky.cz/politika/domaci/27564-eskemu-kolstvi-hrozi-do-5-let-uplny-rozvrat-varuje-pedagogicka-komora

Dřít hubou hlínu
Návštěvník
Dřít hubou hlínu

Opět a zase jsme jen otroky sionistů z U.S.A., Velké Británie a v našem případě hlavně Německa.
Paní Máláčová z Vlády ČR se asi tetelí blahem ( jakože to neprošlo ):

https://www.novinky.cz/domaci/492278-malacova-neprosadila-zvyseni-zivotniho-a-existencniho-minima.html

Bodejť by to prošlo, když vláda potřebuje peníze na krimigranty, které prý nepřijímá.
Možná nebude dlouho trvat a někdo z Vlády ČR zvolá – gehanndt state polizei:
komu se tady nelíbit může odejít, ale majetek zde nechala, ten my potřebovat.

Krysí předkus
Návštěvník
Krysí předkus

Těžko říct jak to přesně je a bude, každopádně žid nebo Žid na každé straně je pro normálního člověka mínus a snížení životní úrovně. Bez boje a krve k žádné změně nedojde.

Blondyna z Londyna
Návštěvník
Blondyna z Londyna

” bez boje a krve k zadne zmene nedojde…”
Ale dojde.