Chytrej jako rádio? I ty můžeš budovat socialistickou vlast poslechem politicky uvědomělého...

Chytrej jako rádio? I ty můžeš budovat socialistickou vlast poslechem politicky uvědomělého pořadu!

Chytrej jako rádio? I ty můžeš budovat socialistickou vlast poslechem politicky uvědomělého pořadu!

V každé rodině je rozhlasový přijímač v podobě počítače a webového prohlížeče. Pravidelný poslech politických vzdělávacích pořadů pomáhá upevňovat vlastenecké cítění, socialistickou morálku a vřelý vztah ke straně. I v dnešní době, kdy naši soudruzi bojují na mnoha frontách, v temných uličkách Brusele a jinde, za lepší zítřky a jiné věci, je rozhlasové vysílání politického okénka našeho šéfredaktora, držitele vyznamenání za zásluhy o výstavbu, nezbytným informačním doplňkem vzdělaného člověka Nového věku. Naplňování cílů stanovených XXVIII. sjezdem strany a osobní zodpovědnost každého na svém pracovišti, to jsou klíčové předpoklady progresivního vývoje naší společnosti. Nejen vedoucí pracovníci, ale každý uvědomělý posluchač vede svůj boj, doma, v zaměstnání, u soustruhu, u klábosnice. Rozhlasový pořad sestavený našimi poradci ze země, kde zítra znamená už navždy, anebo taky nikdy (záleží na okolnostech), je informačním obohacením jinak nudného a plytkého šovinistického mainstreamu polistopadové buržoazie v naší zemi.

Soudruzi Vítek a Martin Dukát jsou uvědomělými a zkušenými konferenciéry, kteří pobavili už tisíce našich soudruhů na rekreačních zájezdech po neofeudální kapitalistické Evropě a i dnes večer od 19:00h budou provázet našeho šéfredaktora v pořadu na Svobodném rádiu. Všichni jste srdečně zváni.

(Pozn.: Dnes vysíláme opravdu z Kladna, po minulém pátku nám v Moskvě kvůli hodně velké bouřce nefunguje studio… :)).

Speciální pozvánka k víkendovým přímým přenosům Svobodného rádia

6. 2. 2016

14:00 – 16:00 hod – Studio Kladno –  ŽIVĚ – Přímý přenos demonstrace SPD z Václavského náměstí v Praze (pořadem provází: Martin Dukát, Vladimír Kapal a Soňa Zikmundová)

7. 2. 2016

19:00 – 21:00 hod –  Tapin-radio – Demonstrace – hnutí Za Naši kulturu a bezpečnou zem a Národní demokracie, Vítězné nám. / Loretánské nám., rozhovory a projevy (záznam 6.2. 13:00)

Adresy pro poslech: www.svobodne-radio.cz

Nebo záložní adresy pro poslech:

svobodneradio.radiostream321.com
svobodneradio.listen2myshow.com
svobodneradio.radio12345.com
svobodneradio.radiostream123.com

-Administrator-

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Šéfredaktor AE News odhalen.
https://youtu.be/SfSM76jxTTg?t=3m14s

fridrich a fridrich
Návštěvník
fridrich a fridrich

proc jsi z miliardy videi vybral tohle jedno?

Přerovské Strojírny
Návštěvník
Přerovské Strojírny

Protože se mi líbí. 🙂

Shimi
Návštěvník
Shimi

Jo, tentokrát to celkem šlo. Myslím tu druhou část. Ale poslední dobou začínám přemýšlet nad jinou věcí. Čím déle poslouchám Vedoucího a jeho myšlenky a názory, tím více začínám pochybovat nad smyslem AENews jako takovým. Asi se shodneme na tom, že má AENews představovat alternativu, alternativu k hlavnímu proudu. OK, beru, ale v čem konkrétně má být ta alternativnost? Že si tu přečtu články, které bych si v hlavním proudu nepřečetl? Jo, to je fakt, ale to nabízí všichni alternativci. Z kolika % jsou ty informace pravdivé už je jiná věc, nebudeme si nic namlouvat. Ale co dál? Pokud alternativa kritizuje současný stav, tak by zároveň měla nabízet řešení. A to konkrétně od Vedoucího nečtu/neslyším. Jediný, kdo se tak nějak snaží je Pozorovatelka, ale ta hned v zápětí dodá, že je to nemožné, že se lidi dobrovolně konzumu nevzdají, atd. Takže jsme zase na začátku. Kdykoliv někdo vyslovil v přímém přenosu nějakou svou myšlenku na změnu režimu/dění/situace, atd., tak odpověď v podstatě zněla vždy negativně. Nelze, nesmysl, nemožné, nereálné, vidíte to černobíle, atd. Zrovna jako včera. Vystoupení z EU? Nemožné. Vystoupení z NATO? Nemožné. Změna režimu zespod? Nemožná (nezájem lidí). Atd., atd. Tak do háje k čemu tu vlastně jste? Co nám nabízíte co nám jiná alternativa nenabízí? NIC. Sorry, ale je to tak. Jak už jsem tu psal kdysi dávno. My nejsme ti, co vytvořili hru, co vytvořili pravidla, nejsme ani hráči a ani figurky na šachovnici. Tudíž nemůžeme vůbec nic. Má tedy smysl řešit něco jako alternativu?

inick
Návštěvník
inick

presne, nema cenu si na nic hrat. A uz vubec ne na hrdiny. Proste je to jak to je. Hlavou zed neprorazis. Ja si jsem dokonce jistej, ze lidi jako VK to proste bavi a v tom je hlavni motivace. Navic 1300 ecek je dost penez, i kdyz pisi, ze je to presne na provoz. Jinak AE news neni jedinecnejsi nez jakykoli jiny oblibeny projekt. Vsechny servery jsou si podobne. Kdo by si zaslouzil prachy je levanet za tu hromadu prekladu. Posledni vlkovobloguje za to, ze se drzi pri zemich v jejich mantinelech a tim ho nemuze nikdo zesmesnit- tim dela vubec tu nejvetsi praci na ceskym internetu, protoze je da se rict v opozici, ale nesnasi, neveri v zadny konspirace. A to je dobre, protoze ho nemaji jak zesmesnit. Tito jsou v dnesni dobe nejvic potreba-
Jak rikal jan anos komensky- je potreba pravdu davkovat- ne to na ty nevedome ovce vyvalit- neuveri, i kdyby to byla 1000x pravda. Zkuste moji babicce, mamce neco o tom, ze vsechno je jinak. Poklepe si na celo a zavola zachranku.
Prave takove weby jsou potreba, ale to chce mit IQ kolem 130, vedet a znat a byt pracovitej- mit politiku jako konicka a mit na to cas. A vychazi nam par lidi v republice.

Shimi
Návštěvník
Shimi

Mě by zajímalo co vede člověka k tomu, že rozjede alternativní internetový server, účastní se různých diskuzních “seancí” tu na SV, tu na SR a zároveň, ve skrytu duše, nevěří ve změnu. Vždyť to nedává smysl. A pokud věří, tak proč reaguje negativně na každý alternativní návrh? Zrovna ten včerejší, Otův, měl hlavu a patu. Spojením se Slováky bychom zabili 10 much jednou ranou. Nový stát, nové smlouvy, kompletní revize všeho. Jedinečná šance vymanění se z otroctví.

Krpál
Návštěvník
Krpál

To nebyl Ottův plán, ale Vaskyho plán krvavé revoluce a následné obnovení ČSSR.

albatros
Návštěvník
albatros

No asi se počítáš mezi učenou elitu s IQ 130, ale nepoznáš že vlkovo oblbuje ! Fakta on má, ale výklad těchto faktů je často naprosto šílený a taky si velmi vybírá jaká fakta pustí a jaká ne. Naposledy mě dorazil na SV, když tvrdil něco v tom smyslu, že Kalergi byl v pohodě a že s nim nemá problém. To už po těch všech oslavných ódách na EU bylo teda silný kafe a smazal sem ho z oblíbených položek a už tam nechodim.
Na toho člověka je třeba si dát velký pozor. O tom, že je to bývalý bankéř a člen “národa” jehož název je lepší nevyslovovat nemluvě.

Pozorovatelka
Autor

Poslechla jsem si zatím jen úvod, který je o propuštění Alí Fajáda a o roli, kterou v tom sehrál ministr spravedlnosti Robert Pelikán. Od včerejška i já sdílím nadšení, že v české vládě zvítězilo svědomí a že Schapiro zuří (ač stokrát komentáře čt24 informují, že jde jen o mediální hru a že celá akce proběhla s posvěcením USA). Ale nemůžu nepřipomenout jeden fakt, který už byl před časem v médiích propírán v souvislosti s uprchlickou krizí a který docela odnesla tv Prima,a to ten, že bratr ministra spravedlnosti Petr Pelikán, je honorárním konzulem Súdánu v České republice a vyznává islám, který studoval nejen v Súdánu, ale také v Egyptě, Íránu a – v Libanonu. Tak to jen taková poznámka na okraj, která by možná mohla dovysvětlit ten hladký průběh celé akce.
Odkazů mám více, teď narychlo jen tento https://cs.wikipedia.org/wiki/Petr_Pelik%C3%A1n

Ale nic netvrdím – ono se určitě více ukáže, takový Kalousek například volá po odstoupení ministra spravedlnosti http://www.novinky.cz/domaci/393893-vlada-v-boji-proti-terorismu-evidentne-selhala-kritizuje-kalousek.html

konzerva
Návštěvník
konzerva
Krpál
Návštěvník
Krpál

Neslyšel jsem to úplně celé, ale dneska diskuse s “hosty” myslím docela šla.

Pozorovatelka
Autor

Vysílání jsem zapla asi v 19.45 a zrovna byla řeč na téma Kurdistánu a plynovodů. Pán šéfredaktor ví, že na toto téma jsem napsala spoustu článků a chvílemi jsem měla pocit, že i z mých informací pan VK čerpal a pokud ano, tak jsem tím potěšena. Ale právě proto, že o toto téma se dlouhodobě zajímám, tak k nepovedenému plynovodu Nabucco, o kterém byla řeč a o kterém jsem poprvé právě v souvislosti s Íránem a Kurdistánem psala před dvěma lety zde https://aeronet.cz/news/sedm-zemi-do-peti-let-a-americky-dolar-vstava-z-mrtvych-ukrajina-splnila-ucel-isil-dobyva-irak-a-syrii-prave-dobyva-strategickou-kobani-turecko-dela-mrtveho-brouka-kurdistan-se-raduje-jeste-mu/
bych chtěla doplnit, že není pravda, že vybudování cesty pro blízkovýchodní energetické zdroje by zabralo spoustu času – ta cesta je prakticky hotová a vede přes tolik \”proslavené\” syrské město Kobani na hranicích s Tureckem, ze kterého je to jen kousek do tureckého Ceyhanu, který je ropným uzlem se vším všudy, co je k tranzitu potřeba a to včetně možnosti vstupu na Středozemní moře
comment image?dfa6b0

Dále bych ráda doplnila, že tento tranzitní uzel leží přesně v těch místech, kam až mají sahat hranice Kurdistánu právě tak, aby byl uvolněn vstup na Středozemní moře, který jako jediný na celém jeho pobřeží pro blízkovýchodní a arabskou ropu blokuje právě Sýrie a Libanon jakožto spojenci Ruska, protože jinak je celé Středozemní moře pod vládou USA a vznikem Kuridstánu se hraje o jeho budoucí nejstrategičtější část, jak je vidět z této mapy:
comment image?dfa6b0

To je také důvod, proč právě v oblasti Lakatie se situace hrotí na způsob \”kdo z koho\” a proč právě v této části má nejen Rusko své letecké základny, ale i lodě a další vojenskou techniku, ale proč právě v této oblasti je Rusko obviňováno, že narušilo vzdušný prostor Turecka – jde totiž o finální boj o to, kdo bude stvořitelem Kurdistánu, ten totiž na Blízkém východě získá zásadní vliv, psala jsem o tom v článku zde https://aeronet.cz/news/schyluje-se-k-boji-bud-anebo-nemecko-uzavrelo-pakt-s-ruskem-a-vitezem-se-stava/

V neposlední řadě bych ještě doplnila svůj názor, že nejen USA, ale i globálním elitám jde o vznik Kurdistánu a proto Rusko, které plány GP čte, není ke vzniku Kurdistánu lhostejné, ale naopak o něj usiluje. To se potvrdilo i v současných právě probíhajících jednáních v Ženevě o Sýrii, kde si Rusko klade jako podmínku účast Kurdů.

Dle mého jak USA, tak GP a tak i Rusko, všichni mají zájem o vznik Kurdistánu, ale každý z jiných důvodů, jen Turecko nechápe, že o část svého území tak či tak přijde a neví, ke komu se přidat, aby se tak nestalo, ale ve finále má na výběr.jen tu alternativu, kdo s ním po rozkladu bude zacházet lépe (USA to jistě nebudou a s Ruskem si to podělalo). Nikdo si již nepřeje osmanské ambice v regionu a kromě toho, že Rusko GP pomáhá s rozkladem Turecka (což USA jako jeho NATO spojenec nemohou naplnit a v podstatě jsou rády, že to Rusko dělá i za ně), Rusko si jako odměnu chce vybrat nejen zásadní roli při vzniku Kurdistánu, ale i vládu nad Bosporem a Dardalnelami, což bude důležitý uzel Hedvábné stezky, se kterou je ve velkém do počítáno.

Vložila jsem obsáhlý komentář, protože jde o téma, o které se dlouhodobě zajímám (odkazy na články, které jsem k tématu nepsala, by zabraly spoustu místa). .

Tady ještě odkaz na Kurdy a zmiňovaný Ceyhan:
https://en.wikipedia.org/wiki/Kirkuk%E2%80%93Ceyhan_Oil_Pipeline

Pozorovatelka
Autor

Oprava: “…články, které jsem k tématu NAPSALA….”

bantustan.czechia
Návštěvník
bantustan.czechia

Takže, byl jednou jeden pořad o demokracii,prokládáný skučením a vytím rušičky na Petříně..Autor pořadu byl evangelík Erazim Kohák a obsah pasuje přesně do rozkakaných názoru na současnou demokracii,kterou podpoří desítky rozdělených křiklounu na demonstracích ve všech zakoutích nejen Prahy..Škoda toho egregorú,který opět nasytí ARCHONTY,kteří se tím žíví..Čím větší nenávist,války,tím pro ně nejlépe…http://www.uloz.to/xJd16Rv/erazim-kohak-1978-mp3

bdpsdp
Návštěvník
bdpsdp

Neokřesťanská sekta AE News a její hlavní vedoucí VK (Všemocný Kristus) nám opět bude kázat nestranná moudra ikdyž mu a celé jeho eskadře proroků čouhá kříž z každé kapsy a tělního otvoru.

Co, že ještě existujete když vám chybělo nějakých 20%.
Ale už se těším, hlavně na paní Lenku, protože bez ní by to nebylo ono, jen ji prosím nechte až na konec ať to můžu vypnout definitivně a nemusím čekat, než ze sebe vykloktá její názory. Kdyby jen položila otázku a zavěsila ale ne, ona se musí vykecat. Na to má snad manžela ne.

Devil
Návštěvník
Devil

Jedno nepochopím.Načo to počúvaš,keď ti to tak dvíha mandle.

albatros
Návštěvník
albatros

Asi mu někdo drží pistoli u hlavy s tim, že to musí poslouchat 😀

Bear
Návštěvník
Bear

Jediná rozumná věc, kterou jsi nám sdělil je ta, která se týká umluvené paní Lenky (taky nechápu, proč ji drží na telefonu, když položí dotaz a průběžně poté posluchače oblažuje svými řečmi), jinak ale plácáš hovadiny.

Krpál
Návštěvník
Krpál

Rád si dnes večer jako projev úcty k webu Aeronet poslechnu komenty p. VK aka “Všemocného Krista”, ale jak začnou tel. dotazy “obvyklých podezřelých” okamžitě to vypínám, mám jen jedny uši, jeden čas a spousty nedodělků. Nejsem pravidelný posluchač SR a kdyby pan VK vysílal například přes Radiožurnál, poslouchám Radiožurnál…tímto by myslím mělo být řečeno úplně všechno..

4321
Návštěvník
4321

Tipuji, že měli ještě rezervy z předchozích měsíců. Možná i sám VK přihodil ještě i něco svýho. Osobně nemusím lidi, kteří doslova nervomoci vnucují každýmu mít prostě děti, což je u takto křešťansky založených lidí snad hotovým pravidlem (přitom tihle dobře paradoxně vědí, že planeta je lidmi už přemnožená). Je to podle mne jen každého věc, do jakého světa chce a nebo nechce děti přívést a je to jeho věc, jak se v danných podmínkách a za danných okolnostech rozhodne. Nikdo by se mu prostě do toho plést neměl. Všichni to nevyjadřili na AE news snad tak zcela přímo, ale úplně to z nich ze všech cítím. Panu VK přičítám k dobru jeho zdravou nedůvěru ke všem církvím. Jinak prostě ale OK. Jak vidno z nějakého důvodu je také posloucháte, takže ty nesmrtelná moudra nejsou zjevně zrovna někde mimo mísu. No aspoň určitě v těch podstatných věcech.