Chasidští Židé přebírají kontrolu nad Ukrajinou stejně, jakou mají nad Kremlem a...

Chasidští Židé přebírají kontrolu nad Ukrajinou stejně, jakou mají nad Kremlem a nad Bílým domem! Prezidenti všech tří zemí jsou obklopeni muži ve fedorech, všichni přijali Halachu a všichni dostali Tóru v knižním vydání! Válka s Ruskem nebude, ale bude něco jiného! Drakonické pozemkové reformy na Ukrajině, ze kterých doslova přechází zrak! Do rukou soukromých firem se mají dostat pozemky celé Ukrajiny, miliony státních bytů a celá infrastruktura země!

Chasidští Židé přebírají kontrolu nad Ukrajinou stejně, jakou mají nad Kremlem a nad Bílým domem! Prezidenti všech tří zemí jsou obklopeni muži ve fedorech, všichni přijali Halachu a všichni dostali Tóru v knižním vydání! Válka s Ruskem nebude, ale bude něco jiného! Drakonické pozemkové reformy na Ukrajině, ze kterých doslova přechází zrak! Do rukou soukromých firem se mají dostat pozemky celé Ukrajiny, miliony státních bytů a celá infrastruktura země!

Na Ukrajině vzrůstá antisemitismus [1], hlásí tamní média a přibývá útoků proti pomníkům, které připomínají vyvražďování Židů na Ukrajině, nejprve Poláky před vypuknutím II. sv. války, když Polsko okupovalo Halič a další části Ukrajiny a Běloruska, a po vypuknutí války začali Židy vyvražďovat na Ukrajině pro změnu Banderovci, kteří bojovali na straně Wehrmachtu a Německa. Antisemitské útoky znovu přibývají a na pomnících holokaustu se objevují protižidovské nápisy a svastiky.

Většina tupých novinářů v České republice a obecně v západních médiích si myslí, že tyto útoky a defamace proti Židům a jejich pomníkům provádí Ukrajinci, tzv. gójové, tedy nežidé. To je ale kalech, naprostá lež a další pokus o vyvolání krize, ze které budou obvinění obyčejní a nežidovští Ukrajinci. Za těmito útoky proti Židům a jejich pomníkům na Ukrajině stojí sionisté, především potom skupiny jako Azov nebo Pravý sektor, tedy organizace financované a řízené z USA, z Berlína a Londýna. Došlo totiž k dalšímu vyhlášení skryté války.

Inaugurace Volodymyra Zelenského, se členy Chabad Lubavitch, od kterých převzal Tóru.

Letos v dubnu proběhly na Ukrajině prezidentské volby, které skončily pro mnoho politiků na západě šokem. Do křesla prezidenta se dostal televizní bavič, komik a herec Volodymyr Zelensky, který je čistého židovského původu po matce a také po otci [2]. Během jeho slavnostní inaugurace měl v prezidentské kanceláři neuvěřitelnou návštěvu. Byli to zástupci Chabad Lubavitch, tedy největší organizace zastřešující ve Světovém židovském kongresu etnické Židy a předali mladičkému prezidentovi knižní výtisk Tóry [3]. Volodymyr Zelensky totiž na ni složil přísahu ochrany židovského národa a ochrany Jeruzaléma. Stejný slib přijal i Vladimir Putin po svém uvedení do funkce, a proto je povinen ochraňovat Izrael, Jeruzalém a představitele Svaté země. Proto není ruské armádě dovoleno sestřelovat nad Sýrií izraelské stíhačky, které bombardují ruského spojence, tedy armádu Bašára Asada.

Ukrajina se s novým prezidentem dostala pod kontrolu Světového židovského kongresu a sionisté rázem mají problém

Na veřejnost unikly fotografie po skončení slibu Halachy, kde je Volodymyr Zelensky zachycen s vysokými členy Chabadu Lubavitch v jejich typických kloboucích, fedorech. Jednalo se o stejné zástupce, kteří se pohybují v blízkosti Vladimira Putina a také v blízkosti Donalda Trumpa [3]. Tato skupina chabadistů se nazývá “Amrelah”, což je delegace zástupců Chabad Lubavitch, kteří předávají jednak úkoly a instrukce všem třem prezidentům, ale zároveň zajišťují funkci přeposílání zpráv a informací mezi prezidenty, protože všichni 3 mají zákaz se setkat. Prezidentskou kampaň Zelenskému hradil a platil Igor Kolomojský z Izraele, takže není divu, že při inauguraci nového prezidenta na Ukrajině byli zástupci Chabadu, kteří se s ním vyfotili s výtiskem Tóry. Od té chvíle je jasné, že kontrolu nad Ukrajinou převzali Židé s velkým Ž a sionisté jsou tímto odstaveni.

Volodymyr Zelensky s Tórou a se členy Chabadu.

Jenže, to znamená, že byla sionistům na Ukrajině vyhlášena válka. A první projevy a údery této války se po zvolení Zelenského začaly objevovat. Najednou se po zvolení nového prezidenta začaly na Ukrajině objevovat stopy a znaky antisemitismu a vandalismu, kdy někdo začal ničit židovské pomníky vyvražďování Židů na Ukrajině. Do okamžiku, než byl zvolen Zelenský, se nic takového v masovém měřítku neobjevovalo. Teprve po zvolení Volodymyra Zelenského na Ukrajině se ale něco stalo. A všimněte si té podezřelé časové shody. Volodymyr Zelenský je zvolen v dubnu prezidentem na Ukrajině. Okamžitě začínají antisemitské útoky na Ukrajině a také v Evropě. A už v květnu Německo a Bundestag v Berlíně urychleně schvaluje usnesení proti Antisemitismu [4]. A další země se náhle připojují, včetně České republiky, jejíž parlament má na stole návrh usnesení proti antisemitismu [5] a proti kritizování Izraele [6]. To je zajímavá shoda, že?

Po zvolení Zelenského do funkce došlo k odstartování antisemitských útoků na Ukrajině, za kterými ale nestojí obyčejní Ukrajinci

Celou dobu byl klid, nikdo v Evropě neměl důvod přijímat nějaká usnesení proti antisemitismu, ale jakmile je na Ukrajině zvolen za prezidenta chasidský Žid, okamžitě na Ukrajině a také v celé Evropě vypukají protižidovské procesy, neznámo kdo hanobí židovské pomníky a Židé už mají zase strach a obavy, že se blíží další pogromy a tlačí na vlády evropských zemí, aby přijímaly usnesení proti antisemitismu. Jenže, přátelé, tohle přece funguje úplně jinak. Projevy antisemitismu se nespouští tlačítkem a ani nastartováním nějakého motoru. Tohle, čeho jsme svědky, je něco úplně jiného. Za těmito útoky proti Židům, kteří v dubnu dobyli a získali pod svoji kontrolu Ukrajinu, nestojí gójové. To je prostě kalech, lež. Toto jsou útoky globalistů, rozuměj sionistů, kteří skrze Majdan a Porošenka kontrolovali procesy na Ukrajině, a kontrolovali je proti Rusku, a to znamená proti Chasidské Rusi a proti ruským Židům.

Donald Trump se členy Chabad Lubavitch.

Takže si to rozebereme. Na Ukrajině vládne Petro Porošenko a bourají se sovětské pomníky jako na běžícím pásu. Největším nepřítelem je Rus a všechno, co Rusko představuje. O nějakých útocích proti židovským pomníkům ani slovo, nic se neděje, všechno v klidu. A teď to přijde: V dubnu je na Ukrajině zvolen Žid z chasidské etnické větve za prezidenta a jeho kandidaturu platil Kolomojsky z Haify v Izraeli. Nový prezident při inauguraci přijme pány v kloboucích a převezme od nich slavnostně knihu Torah a složí slib Halachy, tedy obrany židovského národa, obrany Izraele a obrany Jeruzaléma. Stejně jako Vladimir Putin, jako Donald Trump, jako Miloš Zeman, jako Andrej Babiš. Všichni přijali Halachu a všichni jsou pod ochranou. Zelenský se tedy stane prezidentem a najednou se začnou dít věci, ze kterých přechází doslova zrak.

Dokud byl u moci Petro Porošenko, na Ukrajině se útočilo výhradně proti Rusku a ruským symbolům

Po celé Ukrajině začnou probíhat antisemitské útoky. Už to nejsou pomníky Rudé armády, ale židovské hřbitovy a pomníky Holokaustu, na které někdo najednou útočí, zdánlivě bez důvodu, najednou Ukrajinu zaplavuje antisemitismus. A to má jako znamenat co? To má znamenat, že obyčejní Ukrajinci začali ze dne na den po celé Ukrajině jako na povel útočit na židovské pomníky? No, tak stupidní a naivní snad nejste? Toto se vám snaží do hlav natlačit lháři a presstituti ze sionistických médií mainstreamu, o kterých bychom mohli hovořit, která to jsou, ale výčet by byl zbytečný, jsou to úplně všechna média, mimochodem. Opravdu si někdo myslí, že ta časová shoda je jenom náhoda, když usnesení evropských parlamentů proti antisemitismu v návaznosti na útoky proti židovským symbolům začaly přesně po zvolení Volodymyra Zelenského na Ukrajině? Ne, to není náhoda.

Berel Lazar, šéf Ruských židovských obcí a nejvyšší vůdce Chabad Lubavitch v Rusku.

A opravdu si někdo myslí, že tyto útoky provádí gójové, tedy nežidé? To jako najednou tátové z gójských rodin vezmou sprejové barvy a jdou čmárat na pomníky zavražděných Židů? To je opravdu někdo takový debil, že tomuto mediálnímu a lživému narativu proti křesťanským a obecně gójským rodinám věří? Tyto útoky na Ukrajině, které tak spontánně začaly po zvolení Zelenského, jsou prací sionistů, resp. pohůnků, kteří pracují pro globalčiky, tedy světové sionisty.

Chasidé jim ukradli kontrolu nad Ukrajinou v dubnu a dosadili do funkce svého Žida, který přijal Tóru ostentativně na kameru, aby tím vyslal vzkaz sionistům, že teď na Ukrajině vládne Chabad! Tím byl vyslán signál a útoky na pomníky Židů jsou odvetou sionistů, kterou odnáší tupý, blbý, naivní a zmanipulovaný gój, který honem rychle ze strachu, že bude obviněn z antisemitismu, přijímá v parlamentech usnesení, která tyto útoky odsuzují. Bože, takové chucpe!

Berel Lazar na jednání s Vladimirem Putinem v Kremlu.
Kontrolu nad Ukrajinou převzali Židé a procesy pojedou stejně jako v Rusku, což je na jedné straně dobrá zpráva. Na straně druhé ale…

Je to pouze válka mezi Židy a židy. Nový ukrajinský prezident už oznámil, že chystá mohutnou privatizaci a pozemkovou reformu. Ukrajina bude prodávat státní pozemky, těžební ložiska, vodárny, elektrárny, státní podniky, čističky odpadních vod, silnice a dálnice, rybníky a nádrže, letištní plochy, vojenské újezdy, kasárny, více než 10 milionů státních bytů, více než 5 tisíc mateřských školek, zkrátka Volodymyr Zelensky byl dosazen do funkce, aby spustil mamutí privatizaci na Ukrajině, která přihraje majetky společnostem a organizacím, které ovládají lidé z okolí Chabadu. No, podobně jako ovládají podniky a gigantické závody v Rusku, tak budou ovládat i Ukrajinu. Prostě si ji koupí. Mazeltov!

Ruský prezident s jarmulkou a pod slibem Halachy.

Toto, co vidíme, je proces mocenského tenzoru. Díky zvolení Žida na Ukrajině za prezidenta nedojde k vypuknutí války s Ruskem, protože tím došlo k zablokování procesů amerických neoconů na Ukrajině, ale současně s tím došlo k zablokovaní globalčiků a procesů světového sionismu.

Takže, to je to pozitivní. To negativní je to, že kontrolu nad Ukrajinou opět nebudou mít Ukrajinci, ale Chabad Lubavitch a prezident, který složil slib Halachy. Ukrajina se tak dostane pod egidu Chasidů, kteří získají stejnou kontrolu nad průmyslem a infrastrukturou na Ukrajině, jako mají nad Ruskem. A tím je to dané.

Mocenský tenzor opět ukazuje, že když dojde k pádu Chazarů, tedy sionistů, tak jejich pozici okamžitě přebírají Chasidé. Buď zemi vládnou židé s malým ž, anebo s velkým Ž. A když se tyto vlády střídají, je u toho dusno. Objevují se poškozené pomníky, objevují se hanlivé nápisy, objevují se antisemitské výroky a spolu s nimi proklamace proti antisemitismu a zákony proti němu. Jenže pokaždé jde o krizi vyvolanou válkou mezi židy a Židy. A je ostudné, když samotní gójové nechápou, co se kolem nich vlastně děje a staví se jako zblblí na jednu nebo druhou stranu židů. Procesy, které od dubna běží na Ukrajině, jsou toho nejlepší ukázkou.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jokles
Návštěvník
Jokles

Tahle problematika jakož i následná “diskuse” již přesáhla míru srozumitelnosti pro ostatní gójimy. Uvítal bych tady alespoň pokus o základní rozlíšení mezi ” Židy a židy “, sionisty a globalisty, chasidy a bůh ví kým ještě ! nebo je to záměr vyrobit z toho nesrozumitelný guláš ?

Hruška
Návštěvník
Hruška

Ono se asi o něm tolik mluví, že se někde něco děje a oni to chtějí tímto zpravodajstvím zakrýt.

Hruška
Návštěvník
Hruška

Je to legrační na co tady ti nepřijdou, kdyby to byla pravda, že ti aškenázi židohůni jsou rozděleni a chtějí svět každý jen pro sebe je to dobrá správa, když dva se perou tak já jako třetí má z toho srandu. Ale bohužel to co se tu píše je jen blábol. Existuje jen jedno spiknutí a to spiknutí aškenázijů nebo-li chazarů a tyto dvě zde uváděné identity jsou jen a jen aškenázi a proto je lež mluvit o antisemitismu, když oni žádní semité nejsou a jsou to jen hůni.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Máte svím spůsobem pravdu ale platí to pro haredim ale jsou i další toho vyznání i kdyš maj problém aby je uznávali rusko-polští mongolové ješ nejen ovládli ISlámské/židovské dvojstátí velký IZRAEL a jeho JÁ nabráchISmus ale i ho založili spíš protlačiili a tak se pomocí extrémistů z prava i z leva a jejich teroristických organizací ha-Irgun ha-cva’i ha-le’umi be-erec Jisra’el a Cva ha-hagana le-Jisrael dnes si společně říkaj IDF a tak se zmocnili svatých míst ješ před nimi chránili právě muslimové a Palestiny

KučaJara
Návštěvník
KučaJara

Vůbec se nejedná o blábol.Ve skutečnosti židé bojovali proti židům.Ti nejmocnější,proti těm menším.Příkladem je i II.svět.válka,kdo jizačal,taky financoval a zbohatl na ni..bohužel,málo se to ví,protože se jen lže a lže,překrucuje.Ale kdo hledá pravdu,ten ji najde a dobře ví,že Židé vždy vyvražďovali ty své,menší židy aby ještě více zbohatli. Je to kus reality,pravda.

snegon
Návštěvník
snegon

Ty fotografie mě dostaly. Pomalu přestávám brát myšlenku že všechno řídí židé za pouhou metaforu nebo autorskou licenci. Jsou opravdu pravé?

Bnf
Návštěvník
Bnf

Jeden náhodně objevený obrázekcomment image

Two
Návštěvník
Two

Zajímavý je citát z Talmudu o tom, že když se “Bůh dívá jinam”, může Ž/žid udělat jakoukoli sviňárnu (přesné znění si nepamatuju).

Což vysvětluje, proč ti zmrdi skupují všechna média a mění je v prolhaná manipulující Jedia. Nebo se pomocí sviňáren snaží likvidovat ta co koupit nejdou, například Zvědavec.org, Zem&Vek, …

Pro Ž/židy je “Bůh” to samé co “Veřejné mínění”. A to se dá manipulovat pomocí médií…

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

To samý djihadi v Egypte sem jim rikal ze nemaj chlastat ze je to haram tak se djihad zasmal a povida kaďál do domu nevidi..

Hruška
Návštěvník
Hruška

Pravda je jiná je to t.zv. Satanova synagoga a tím se vše vysvětluje. A proto i satanistické ritualy.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Už se neříká judeshabes protektorat 2 kolonia czechia ale v RF ale používaj Východní hebrejská,případně dodatek eta Tčechije řiť USArmy(západní hebrejská)

korendor
Návštěvník
korendor

Karel a Karel. Oba odešli včas,aby neprožili cosi velmi nehezkého. Karel Čapek se nastydl,když uklízel na Strži po povodni potok… Čapka tehdy také uštvali ti ruzní jidřichové šídlové. Lidský odpad je v každé době.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Jestli si ho nemalujete moc na růžovo ono velmistra PEN clubu (nebo jak si vrchní belzebub toho spolku padlejch holek-teda kluků co se spolu baví vlastně říká) bylo taky dost a ten jeho platek taky nebyl zrovna klub skautíků a Bakalova dezinformační medija se tam ledas čemu přiučila teda ža na stilistiku tu měl perfektní ale obsah byl z jistého úhlu pohledu a tak Ádovi utek z lopaty teda internacia a přesídlení na východ jako konečné řešení

filadendron
Návštěvník
filadendron

veľmi dobré video o pôvode ž.
https://www.youtube.com/watch?v=gdORy9Lwi2E

pvoda
Návštěvník
pvoda

to jsou pohádky, nevěřím z toho ničemu.