Chabad Lubavitch, Lev Leviev, Vladimir Putin a Donald Trump jako jedna rodina?...

Chabad Lubavitch, Lev Leviev, Vladimir Putin a Donald Trump jako jedna rodina? Odstavování Trumpa od moci je vlastně odstavováním Chabadu sionisty. Je to horší, než jsme si mysleli! Kushner si vzal 250 milionů dolarů od George Sorose!

Chabad Lubavitch, Lev Leviev, Vladimir Putin a Donald Trump jako jedna rodina? Odstavování Trumpa od moci je vlastně odstavováním Chabadu sionisty. Je to horší, než jsme si mysleli! Kushner si vzal 250 milionů dolarů od George Sorose!

Úvodní fotka vás asi vyděsila, ale realita je mnohem pochmurnější. Začneme ale celý příběh v USA. Donald Trump včera předvedl další z neuvěřitelných a šílených veletočů, který už definitivně potvrdil, že americký prezident nerozhoduje už opravdu o ničem. Jeden z hlavních slibů Donalda Trumpa nabral nečekaný obrat. Ve středu unikly do amerických médií informace, že Donald Trump má na čtvrtek připravený k podpisu dekret, kterým USA vystupují z globalistické smlouvy severoamerické zóny volného trhu NAFTA. Jenže, začaly se dít věci. Mexické pesso oslabuje a obrovské obavy zachvátily i Kanadu.

Mexický prezident Peña Nieto a kanadský premiér Justin Trudeau hned Trumpovi volali a nabídli mu, že jsou ochotni vyjednat nové podmínky smlouvy NAFTA, ovšem vystoupení USA ze smlouvy by byla katastrofa. Donald Trump před volbami sliboval, že buď vyjedná smlouvu NAFTA podle nových podmínek, anebo USA smlouvu opustí. A tak ve čtvrtek Trump oznámil, že smlouva se rušit nebude a dojednají se nové podmínky [1]. Jenže celé je to úplně jinak, než jak uvádí třeba server Breitbart News, který tento veletoč označuje za Trumpův mistrovský tah a nátlak na Kanadu a Mexiko. Ve skutečnosti je to úplně jinak. Cesty Trumpa vedou k židovskému hnutí Chabad Lubavitch a k Vladimiru Putinovi. Ale všechno popořadě.

Vladimir Putin a Chabad rabbi Berel Lazar v židovském muzeu v Moskvě, které postavil Roman Abramovich.

Americký kongres ve středu večer pohrozil Trumpovi, že jeho vládě neschválí provozní prostředky a dojde k rozpočtovému provizoriu a vládní úřady budou muset kvůli platební neschopnosti zavřít. Ve stejný den Donald Trump oznámil, že chce ukončit placení úhrad na provoz programu Obamacare. Kongres okamžitě vystartoval a pohrozil Trumpovi neschválením státního rozpočtu. Trump se zděsil, couvl a poté oznámil, že si to rozmyslel a bude peníze na pokračování provozu Obamacare nadále hradit. Americká alternativa byla v šoku.

Jenže, to nebylo všechno. Ve stejný den se dostala na veřejnost informace, že v návrhu nového státního rozpočtu, který Kongres začne projednávat 5. května, jsou zahrnuty 3 miliardy dolarů na stavbu zdi na hranici s Mexikem. Demokraté okamžitě pohrozili potopením rozpočtu a uvedením chodu celého amerického státu a jeho vlády do stavu rozpočtového provizoria. Trump proto vzápětí couvl a připustil, že požadavek z rozpočtu vyškrtne, aby státní rozpočet prošel [2]. Americká alternativa zuří. Ale to pořád není všechno.

Trump ruší, co slíbil a slibuje, co zrušil

V minulosti Donald Trump obvinil Čínu, že podhodnocováním svého juanu poškozuje americké výrobce a podniky, které logicky čínskému super levnému zboží v USA nemohou potom konkurovat. Čína je podle něho manipulátor se svojí měnou. Jenže ve středu řekl časopisu Journal, že Čína není manipulátor, že je jenom dobrý obchodník a podporuje své exportéry, což je něco, co by měly dělat i USA [3]. Zkrátka, Donald Trump obrací své výroky jako na běžícím pásu. Pamatujeme si to všichni, co říkal před volbami. Čína je špatná, Rusko je dobré. ISIL je zlo, s Asadem se dá mluvit. Zrušíme Obamacare, schválíme lepší zákon. Zakážeme muslimům z islamistických zemí cestovat do USA. Zrušíme dotace městům, které podporují nelegální migranty. Zrušíme globalistické smlouvy, nahradíme je bilaterálními. NATO je zastaralé. A uběhne pár měsíců, jeho zeťák a dcera přijdou do Bílého domu a co se nestane? Čínský prezident hoduje v Trumpově vile na Floridě a Čína už není manipulátor. Čína je dobrá, ale Rusko je zlé. Na Asada shodí Trump rakety mezi hlavním chodem a dezertem při obědě s čínským prezidentem.

Trumpův oběd s čínským prezidentem. Čína je najednou dobrá. Nejen ta na talíři…

Obamacare dál funguje, nový zákon v nedohlednu. Muslimové dál vesele jezdí do USA. Americká města dál dostávají peníze na migranty, kteří v USA jsou nelegálně. Globalistická NAFTA se jenom lehce upraví a pojede se dál. NATO už prý není zastaralé. Trump nemá naprosto žádný manévrovací prostor pro realizaci svých volebních slibů. Nemá totiž na své straně Kongres, který sice kontrolují Republikáni, ovšem ti nekopou za Trumpa, ale proti němu. Stejná pozice platí o amerických federálních soudech, které mu potápí a ruší jeden dekret za druhým. Včera unikla ne veřejnost informace, že soudce ze San Francisca, který Trumpovi zrušil poslední dekret týkající se Sanctuary cities, pořádal volební sbírku pro Baracka Obamu, když kandidoval na prezidenta [4]. A právě Barack Obama ho potom jmenoval do čela federálního soudu v San Franciscu. Prostě, ruka ruku myje.

Bažina židovské moci

Trump se zmýlil v jedné zásadní věci. Washingtonská bažina neleží ve Washingtonu, ale rozprostírá se po celých USA. Systém moci, proti kterému se Trump rozhodl jít, je příliš kompaktní a silný na to, aby ho Trump porazil. Trumpovi prochází jen ty věci, které jsou v souladu se zákulisní politikou ve Washingtonu (v souladu s Deep State). A tuto politiku definují a řídí sionisté, rodiny bankéřů provázané sňatky a svazky s kongresmany a generály v Pentagonu. Už ve středu zaznělo, že Trumpovi nedovolují dělat vlastní zahraniční politiku a zcela ho izolují v Bílém domě. Cítí se tam sám, úplně opuštěný a každý pátek prchá na Floridu do svého resortu Mar-a-Lago, kde konečně necítí žádné nepřátelství.

Vladimir Putin v Kremlu v rozhovoru se členy Chabad Lubavitch.

Opravdu nevím, co si Trump představoval. Vladimiru Putinovi trvalo uchopení moci pět let, a to přišel do funkce z rozhodnutí svého předchůdce Borise Jelcina, který mu odklidil všechny hlavní překážky z cesty. Jenže i tak musel Vladimir Putin zvládnout a zkrotit vliv ruského Deep State na Kreml, který je reprezentován plejádou oligarchů, především židovského původu, kteří kontrolují největší židovský kongres na světě, ten ruský. Michail Fridman, šéf Alfa Bank a předseda Ruského židovského kongresu. Mošé Kantor, investor a pro změnu předseda Evropského židovského kongresu. Lev Leviev, jeden z největších světových obchodníků s diamanty na světě. Byl to on, kdo navrhl Borisi Jelcinovi jméno jeho nástupce. Byl to on, kdo přivedl Vladimira Putina do Kremlu. Lev Leviev je jedním z největších zakladatelů nových židovských osad v Izraeli, v 90. letech řídil několik vln vystěhovávání Židů z Ruska do Izraele. Jenže Lev Leviev měl ještě jednu roli. Tu největší.

Trumpovo napojení na Putina skrze Chabad Lubavitch

Leviev spolu s dalším oligrachou, Romanem Abramovichem (majitelem fotbalové Chelsea), se stali velkými sponzory Chabad of Port Washington. Tato židovská komunita ovládající washingtonskou bažinu se stala vstupní branou pro ruské Židy do USA. V roce 1999 se Vladimir Putin rozhodl, že je třeba si zavázat židovskou etnickou komunitu v Rusku i v USA a pověřil Levieva a Abramoviche, aby se stali patrony Ruské federace židovských komunit, které šéfuje Chabad rabbi Berel Lazar, kterému se přezdívá “Putinův rabín”. Tady někde začalo proplétání cest Vladimira Putina s Ruským židovským kongresem. V následujících letech došlo k propletení cest mezi Chabad of Port Washington a Donaldem Trumpem na obchodní úrovni. Trump zainvestoval do firmy Bayrock-Sapir, kterou vedli bývalí sovětští emigranti Tevfik Arif, Felix Sater a Tamir Sapir.

Tevfik Arif, Ivanka Trump, Donald Trump.

V roce 2007 hostil Donald Trump svatbu Sapirovy dcery a Levievovy pravé ruky v Trumpově floridském Mar-a-Lago resortu. Pár měsíců po svatbě se Lev Leviev a Donald Trump setkali osobně a projednávali obchodní možnosti v Rusku a hlavně v Moskvě a Leviev hostil v Chabad of Port Washington slavnostní “bris” (obřízku) prvorozeného syna, který se narodil sezdanému páru. Trump se zúčastnil ceremoniálu bris společně s Jaredem Kushnerem, který při té příležitosti dojednal s Levievem odkup jedné jeho budovy v New Yorku v hodnotě 300 milionů dolarů a na témže místě Kushner dojednal svatbu s Donaldem Trumpem, že si vezme jeho dceru Ivanku Trump, která konvertovala k judaismu právě v Chabad of Port Washington po uzavření obchodu mezi Levievem a Kushnerem. Mazel tov!

Nákup velkého věna (budovu dostala Ivanka Trump darem od Kushnera jako svatební dar) je symbolem zámožnosti muže v judaismu. Ovšem Kushnerův nákup budovy od Levieva, pravé ruky Vladimira Putina, propojuje rodinu Donalda Trumpa s ruským oligarchou Levievem a také s oligarchou Abramovichem, protože Ivanka Trump se v Chabad of Port Washington seznámila s Abramovichovo manželkou Dashou Zhukovovou. Staly se kamarádkami a Dasha byla i hostem na Trumpovo inauguraci ve Washingtonu [5]. Na Kushnera se kromě toho provalila nedávno informace, že jeho podnikatelský nový startup Cadre financuje George Soros. Kushner jako sionistický žid tak hraje na více stran, pracuje pro Goldman (sionisty) i pro Levieva (Ruský židovský kongres a Chabad Lubavitch). Laická veřejnost, která nemá hluboké znalosti judaistiky, nemá šanci se v tomto chaosu orientovat.

Putin drží Rusko pohromadě spojenectvím se dvěma židovskými hnutími

Chabad of Port Washington spadá pod ortodoxní chasidské židovské hnutí Chabad Lubavitch, které bylo založeno v roce 1775 v Litvě. Vyznačuje se divokým a někdy až pokleslým pojetím Tóry, divokými tanci a místo pletených fezů (papach) nosí hlavně typické americké klobouky (fedory). Když v roce 1999 byli Lev Leviev a Roman Abramovich pověřeni Vladmirem Putinem založením Ruské federace židovských komunit, bylo hlavním cílem, aby podpora Chabad Lubavitch v Rusku podkopala moc všemocného Ruského židovského kongresu, který kontroluje chod Kremlu už od smrti J. V. Stalina.

Rozpad SSSR přičítá Vladimir Putin právě vlivu a působení Ruského židovského kongresu na Kreml po Stalinově smrti, který etnické Židy v Rusku plně integroval do budování SSSR na pozicích jaderného a ekonomického výzkumu centrálně řízené ekonomiky. V roce 1999 vedl Ruský židovský kongres Vladimir Gusinsky, který představoval hrozbu pro Borise Jelcina, i pro Vladimira Putina. Podpora Chabad Lubavitch tak měla vést k tomu, aby se Židé v Rusku připojili na stranu Vladimira Putina, který podporuje Chabad a na podporu Putinových reforem. Vladimir Putin stojí a padá s Židy v Rusku. Děsivé zjištění. Ale ne tak děsivé, když si uvědomíme, že na Židech postavil J. V. Stalin rozvoj SSSR po II. sv. válce a svěřil jim jaderné technologie, výzkum, centrální ekonomiku a školství. Jenže, jakmile Stalin zemřel, Židé převzali kontrolu nad chodem SSSR a za úplatný peníz dovedli Sovětský svaz k rozpadu. Byla to jen otázka peněz ze západu od sionistů pro ruské Židy. Byl to obchod. Židovský obchod. Ale to by bylo úplně na jiný článek.

Lev Leviev.

Bez získání podpory od Chabad Lubavitch by Vladimir Putin nikdy neuchopil v Kremlu moc. Jenže tato podpora není zadarmo. Je děsivě vykoupena. I když Chabad Lubavitch v roce 2001 ovládli židovské obce v Rusku, tak Ruský židovský kongres teď s Kremlem spolupracuje, ale není to zadarmo. Vladimir Putin je lidmi z Chabad Lubavitch a stejně tak z Ruského židovského kongresu obklopen všude, i na jednáních vlády. Zadejte si do Google hesla “Putin Lazar”, “Putin Kantor” nebo “Putin Leviev”, případně “Putin Fridman”. Najdete tolik fotek a tolik odkazů a článků, že se zděsíte, kolika lidmi z židovského hnutí Chabad Lubavitch a Ruského židovského kongresu je Vladimir Putin obklopen. Jenže linka mezi Trumpem a Putinem vede přes Jareda Kushnera, Ivanku Trump, Lva Levieva, Chabad of Port Washington a Chabad Lubavitch.

Putin odstavil Ruský židovský kongres a hlavním rabínem v Rusku udělal Berela Lazara

Hlavním rabínem Ruského židovského kongresu byl Adolf Shayevich, ale Vladimir Putin prosadil dosazení Chabad rabbi Berela Lazara do čela Ruské federace židovských komunit, která je v proti-postavení vůči Ruskému židovskému kongresu. Protiváha. A Kreml nově začal za nejvyššího rabína v Rusku považovat Chabad rabbi Lazara, čímž se Ruský židovský kongres dostává do nepřízně Kremlu a je donucen se Putinovi podřídit. Putin je geniální stratég, ale balancuje na hraně a dráždí kobry bosou nohou. Když v roce 2014 oznámil Vladimir Putin sjednocení Krymu s Ruskem, byl po jeho boku právě rabín Lazar z Chabad Lubavitch.

O rok dříve otevřel Roman Abramovich v Moskvě židovské muzeum a centrum tolerance, které má pod správou právě Chabad. Vladimir Putin tak svoji politiku ve vztahu k USA řídí po ose Chabad Lubavitch, která má oslabit pozici Ruského židovského kongresu, který je ve válce se sionisty. Kreml se tak chce vyhnout válce mezi židy a Židy na území Ruska a právě Chabad Lubavitch je asi ta spojka, ze které vycházela myšlenka na spolupráci mezi USA a Ruskem. Jak je ale vidět, Chabad Lubavitch nemají takovou pozici a sílu v USA, jakou mají v Rusku.

Sionisté ji ale v USA zdatně eliminují. Je to válka židovských klanů v přímém přenosu a je to boj o moc mezi židy a Židy. Není to boj mezi dobrem a zlem, to vás nesmí ani napadnout. Gojímové z výsledku bitvy nebudou mít nikdy žádný prospěch, ať boj dopadne jakkoliv. Nikomu nesmíme fandit. Je to souboj katů s kápěmi různých barev. Výhra jednoho není výhrou pro oběť s hlavou na špalku. Ta jen čeká na vítěze.

Odhalení, že Kushner obchoduje s Georgem Sorosem, který mu zainvestoval jeho startup sumou 250 milionů dolarů.

Tímto článkem chci varovat, že procesy z USA se v blízké době přesunou do Ruska a do Kremlu a pozice Vladimira Putina se opírá o dva židovské stolce, které si vzájemně jdou po krku a navíc k tomu proti nim útočí sionisté. Alternativu nejde dělat z peněz oligarchů. A tím myslím i Rusko a jeho politiku. To jsem několikrát opakoval. A normalizace vztahů mezi USA a Ruskem měla uvolnit ruce Vladimiru Putinovi a snížit jeho potřebu opory na židovských penězích oligarchů potřebných pro chod ruského státu a stejně tak snížit moc sionistů v USA. Vladimir Putin musí Rusko zbavit závislosti na penězích židovských oligarchů, jinak Rusko tato závislost přivede k rozpadu země.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
.lak
Návštěvník
.lak

To si dávají mozkovou forzáž v kloboucích v místnosti, nebo aby jim neutekli lelky? 🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

Putinova zeťe, majoritního vlastníka obří chemičky záte? Kiril Šamalov. Žid jak poleno.
https://youtu.be/ufdXMs7Kjwc
3:03 min
Situace jak vystřižená z karikatur III. Říše, kdy se nad německo stahovaly pracky dvou vysmátých chazarů, z východu a ze západu.

.B.
Návštěvník
.B.

Tyvole, Navalny ve videu! Tak to bude na 100% pravda 😀

mike123
Návštěvník
mike123

přesně tak 🙂

r.m.
Návštěvník
r.m.

jde o tu fotku, ne o o tu bukvici navalnýho

r.m.
Návštěvník
r.m.

Děsivý čtení. Věnují se jen intrikám, žrádlu a množení se za každou cenu a jen mezi sebou.
Slušný lidi si sundají v místnosti kobouk.
Zaznamenal jsem tu zdejší úpěnlivou snahu svést diskusi od Světového Chazariátu na KLDR, muselo to vyvolat zvonění v místní 3x zrestituované pobočce Ligy proti pomluvám.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Kazdy slusny clovek kdyz chce neco dulezitého rict, tak si nasadi zuby, aby mu bylo poradne rozumet.

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

Sorosovy vyschlé pařáty ještě dokážou pořádně zatnout! Orbán nám nějak vyměknul!
http://www.hlavnespravy.sk/orban-slubil-ze-splni-poziadavky-ek-ceu-v-budapesti-nezatvori/985808

kari
Návštěvník
kari

no jestli to neni tim, ze” nevymekl ” Orban, ale hlavne Trump

.B.
Návštěvník
.B.

Jak přežívají režimy po pádu SSSR? KLDR zřejmě díky jaderným zbraním, ale co Kuba?
Pro USA by to přece byla hračka.
Pak jsem narazil na toto – mimořádně zajímavé!

http://www.thebohemianblog.com/2016/12/fidel-castro-the-curious-case-of-freemasonry-in-cuba.html

Zednáři tam nikdy nepřerušili činnost, v současnosti je v zemi 316 zednářských lóží s téměř 30.000 členy.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Vsechno ma nejaky smysl. Vidim to tak, ze po rozkladu komunistického bloku, Kuba spolu s KLDR byly ponechany svému osudu za ucelem studovani vlivu nucené kolektivizace na formovani “nového” cloveka. Tyto informace jsou neustale vyhodnocovany a jsem presvedcen, ze v blizké budoucnosti budou pouzity pri nastolovani NWO.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

B-jeste jsem zapomel dodat ze vubec asiati jsou hravy a maji radi se bavit. V Singapuru je ostrov co se jmenuje Sentosa ,tam jsem se naramne bavil. Singapur je nejbezpecnejsi zem na svete. V americe jsem se nejlepe pobavil v Las Vegas a potom v Universal studiu v Orlandu.

Olgoj Chorchoj
Návštěvník
Olgoj Chorchoj

Vicemene to same tvrdi Pjakin

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To je shoda okolnosti. Pjakina moc neposloucham …jen tak nekdy, kdyz mam zbytecny cas a naladu.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

b. to je pekne napsanej clanek .Ja kdysi davno cetl reportaz s Fidelem v casopisu playboy. Fidel tam rika ze byl hodne blizko zastrelit Chrusceva kdyz byli spolu na lovu kdesi v rusku. Me to pripada jako znasilneni cuby ze vsech stran. Jinak Fidela mam rad.Kladnej diktator .
Ja vim ze ty nemas rad cinany. Ja kdyz jsem byl v cinskem Macau tak jsem jenom cumel. To uz je Cinskej Las Vegas. Cinani jsou hravy a ke me byli mili. V tom Macau postavili uplne nejvetsi casino na svete. Jsou to italske benatky vsechno pod strechou i s grand canalem a spivajicim prevoznikem O SOLE MIO. To kdyz jsem byl v Las Vegas tak tam taky maji podobny casino ale mensi. V tom Macau jsou zidi taky, obrovsky Metro Goldvim a dalsi hotely casina atd.

.B.
Návštěvník
.B.

To není tak, že bych neměl rád Číňany, jen nevěřím Číně.

kari
Návštěvník
kari

a jak do toho zapada Quantanamo? ☺.(Ono tech veznic bylo aj vic). Ja si myslim, ze jakykoliv rezim na Kube se neslusi a ze tam to tedy ma do demokracie daleko. Jsem pro okamzitou vojenskou intervenci Ruska a Ciny na Kubu a k jeji blizkosti by mely priplout ruske valecne lode. Aby chranily kubanske obyvatelstvo pred diktaturou. Kdyz toho nikdy nebyli schopni Americane. Je treba zalozit na Kube ruskou zakladnu, aby chranila mistni obyvatele☺.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Proč mi ta hlava Putina na fotce v článku: “Vladimir Putin v Kremlu v rozhovoru se členy Chabad Lubavitch” připadá, jako přidaná ve Photoshopu…tak hezky oříznutá oproti pozadí.

Administrator
Admin

Hamodia.comcomment image

Chabad Infocomment image

Haaretz
comment image

lenka
Návštěvník
lenka

Putin je pro mě velká záhada. Z fotek nic nevyvozuji. No ale Trump to fakt ne. První dojem strašný, pak překvapil, ale čím vlastně? Předhodil něco, co věděl, že neprosadí a nepopulární čin hodí na Ivanku. Vykutálená rodina si myslím. Možná se někde baví společně s Clintonovými. Jen co jsem shlédla, bylo tak okázalé divadlo. No a to už jsem pár let neviděla televizi. Jen vezměte, jak clinton pozoroval Trumpovou a Hilery ho káravým pohledem stíhala… Divadlo pro blbce. Vyrobeno v holyvudu. Na to nemam žaludek sledovat. Anglosasíci a jejich smysl pro černý humor. Jinak vtipné, ale toto je za hranicí. Můžu se mýlit. ale nezdá se mi, že by někdo skutečně úspěšný jako trump byl takový hlupák. Fakt ne, ale na idi to asi zabírá. Prostě myslím, že Trumpovi a Clintonovi nejsou žádní rivalové, ale mají z toho psinu. No anesleduji to, protože je to ubíjející. já si fakt myslím, že probíhá všechno podle toho plánu Alberta Pika, o kterém nevím, jestli je podvrh, ale sedí to. Ještě nedávno se mi ten scénář zdál nepravděpodobný a dnes? A že alternativa či jak to nazvat sama se stane rozvracečem byť špatného, ale řádu? Co přináší, co nabízí jako náhradu? Nic. Pokud vám nestačí jen postoj k migrantům atd. Tak tady není nic, co by na voliče zabralo a to už hezkou řádku let. No to je realita podle mého mínění. Díky za články i názory, odkazy a tak.

jan grohman
Návštěvník
jan grohman

“Můžu se mýlit. ale nezdá se mi, že by někdo skutečně úspěšný jako Trump byl takový hlupák. Fakt ne, ale na lidi to asi zabírá.”
Úspěšný Trump- zkuste popřemýšlet o přístupu Trumpa k financím z bank! Kdyby ho banky pokaždé nepodržely, tak už dávno zkrachoval, jako tisíce podobných “trumpů”, nepožívajících zvláštní přízeň bank! Stejně jako “náš” Bureš!
A nezapomeňte na jeho věk-v jeho letech byly, kromě mnoha jiných, reagan a tchacherová v pokročilé fázi rozkladu mozku!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Ze by ritualni obrizka putinovy hlavy? Ne ne, vazne. Kdo trochu rozumi umeni fotografa, ten ihned pozna, ze fokus kamery je zameren na putinovo oko, zatimco zidé a okolni zdi jsou “out of focus”.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

minoltista.ca ( od Minolta?) Děkuji Vám i Adminovi za objasnění 🙂
P.S. Když tak dejte vědět, jak se vyvíjí to aktuální US nukleární cvičení na vašich hranicích…

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Odjakziva mam zafixovano, ze lidska pamet nefilmuje, ale foti. Nevim proc, ale mam slabost pro material Minolta, dnes Sony. Asi v tom hraje roli vrozeny anti-konformismus. Zatimco stado se hrne vyslapanou stezkou, ja si razim vlastni cestu.

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Nápodobně 😉 K těm fotkám – mohlo by Vás zajímat, že NeoSoudruzi se snaží vytvořit technologii na čtení myšlenek, a už to nějaký pověřený “vědec” někde rozpitvával, a říkal, že je to v zásadě možné, ale nejedná se údajně o “čtení myšlenek” jako takových, ale čtení OBRAZŮ/ OBRAZU, který se v mysli vytváří a zobrazuje…
Takže je možné, že zanedlouho bude lepší nemyslet – a hlavně si nic NEPŘEDSTAVOVAT, jinak to bude PRE-CRIME jako vyšitý! 😉

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Také jsem uz nekde cetl o priprave této technologie. Budte bez obav. Lze predpokladat, ze prozatim nebude nijak moc dokonala a ze se bude soustredit spise na jednoduché myslenkové procesy opic …a nekterych lidi 😉

HUMANISTA V TRANSU FM2030
Návštěvník
HUMANISTA V TRANSU FM2030

Obávám se naopak, že většina lidí je již dávno pod celkem solidní kontrolou “umělé inteligence”, defacto bioroboti.
Future is now!
Plně funkční min. od r. 2003, skrze nanotechnologie (hesla: smart dust, nanofibers, black goo, usaf chemtrail manual, morgellons, skalar wawes, bluebeam project, super soldiers, h.a.a.r.p. atp.) jsme propojeni s kvant. počítači, na určité procento lidí to nepůsobí přímo, ale způsobuje nemoc tzv. morgellony…

Myšlenková kontrola a chemtrails – Harald Kautz Vella: https://www.youtube.com/watch?v=5ZLeHlUm3pc
bohužel asi jediné video s českými titulky, jinak anglicky a německy mnoho videí s tímto “crazy scientist”, který popisuje co vyzkoumal ohledně tzv. geoinženýringu …
https://www.youtube.com/results?search_query=kautz+vella
např.: Harald Kautz Vella – Der Geoengineering Komplex – Transhumanismus:
https://www.youtube.com/watch?v=ZbTYlG1Vnss

Shrnuto jednou větou: H+ fakt hnus!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No nevim. Nechci virit polemiku, ale casem nabyté zkusenosti a rozum me nabadaji neduverovat nikomu a hlavne nicemu, co nelze jednoznacne dokazat. Kdybych mel verit vsem teoriim co koluji internetem, asi bych se uz davno zblaznil. Kdyby mela byt pravda, ze nanotechnologie uz davno ovladly procesy mysleni, asi bysme si dnes nemeli co rict a na “alternative” by nebyla ani noha. Kdyby vse co jste naznacil mela byt pravda, obrovské prostredky vynakladané na cilenou indoktrinaci a vymyvani mozku by nedavaly zadny smysl. Tech “kdyby” bych mohl vyjmenovat tisice, ale to také nedava smysl, kdyz vetsina lidi odmita pouzivat vlastni rozum.

Nechci tvrdit ze takové vyzkumy neexistuji. Chci jen rict, ze prehnany pesimismus nas znici mnohem rychleji, nez vsechny ty neviditelné nanocastice, které nam usiluji o zdravy rozum.

Vabio
Návštěvník
Vabio

@HUMANISTA V TRANSU FM2030
Díky za odkaz na video … ať se nato každej dívá jak chce … mě to do zapadá do jiných informací z jiných zdrojů a je to zase jiný zajímavý úhel, který tu mozaiku doplňuje o další informace.
Ještě jednou díky.

Vabio
Návštěvník
Vabio

@Zvědavá matka
Nemyslet (či ještě pochopitelněji … nemuset myslet), je super stav, dostaňte se do něj a bude Vám hej. (beze srandy myšleno vážně)

Lepší než myslet je vědět.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

A mě zas připadá čarodějnice Ivanka jako by byla naklonovaná.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Dulezita aktualita mimo téma. Marine Le Pen oznamila, ze v pripade jejiho zvoleni prosadi do funkce prvniho ministra soucasného predsedu strany “Debout la France” (Vzhuru Francie) Nicolas Dupont-Aignan. Vidim v tom mistrovsky tah, kterym dala jasne najevo nerozhodnym volicum, ze narodni zajmy Francie jsou pred zajmy své politické strany (FN).

Dalsi perlicka z tydne. Macron zaradil do svého programu setkani s predstaviteli syndikatu montovny elektrospotrebicu Whirpool v Amiens, jejiz zamestnaci jsou ve stavce a protestuji proti jeji planované relokalizaci do Polska. Kdyz se to dozvedela Marine Le Pen, tak nevahala ani minutu a odjela téz do Amiens. Jenze ona se nesetkala s proradnymi syndikalisty, ale jela primo mezi stavkujici delniky, kteri ji pripravili obrovské ovace. Kdyz se to dozvedelo okoli Macrona, tak ho prinutili udelat totéz, ackoliv to vubec nebylo v planu. Tato improvizace se Macronovi nevyplatila. Byl vypiskan se vsi paradou!

Video:
https://www.youtube.com/watch?v=jvKxVoiDB6g

comment image:large

Forever
Návštěvník
Forever

Proč někdo musí kvůli odporu k americkým neokonům sklouznout k opěvování KLDR? Sice možná ne všechno, co se napsalo o KLDR, je pravda, ale snažit se ospravedlnit tvrdý komunistický režim v KLDR, to je fakt na pováženou.

V zemi, kde funguje tvrdá státní cenzura, kde jsou lidé posíláni do koncentračních táborů (až kolem 200 000 lidí je zde vězněno), kde dochází k popravám a věznění disidentů i dokonce samotných podporovatelů režimu, kde pro občany platí zákaz vycestovat ze země a navázat normální hovor s příchozími turisty, co jsou pod neustálým dohledem svého severokorejského “průvodce” atd. To chcete opěvovat? Režim, který přikazuje svým občanům, co si mají myslet a jak žít? Je dle vás obětování své osobní svobody výměnou za nějaké “sociální jistoty” správné?

Tak se tam odstěhujte, když je tom tak dobré.
Někdo zde nedávno napsal, že KLDR je “pokusná laboratoř” globalistů. Já bych se tomu osobně nedivil. Takový systém by globalním elitám jako otrocký systém krásně vyhovoval. Ne nadarmo tyto elity v minulosti i dnes podporují různá levicová socialistická hnutí. Socialismus těmto elitám právě že vyhovuje. K zotročení lidstva jim tento systém je šitý na míru.

Zlatý kapitalismus.

jan.grohman
Návštěvník
jan.grohman

Vidím, že jste se právě vrátil ze Severní Koreje. A nějaké videjko by nebylo? Nebo fotečka s Kimem?

kari
Návštěvník
kari

a co se stane, kdyz Amerika na Koreu zautoci? Zacne tam velmi krvava valka, zemre strasne moc lidi, Korea bude rozvracena, tradicni kultura zanikne a bude tam kultura (s odpustenim) drog a bordelu, jako ve Vietnamu a jako vsude, kde USA zanechaly svou krvavou stopu. Kim bude zabit a bude dosazena Amerikou loutkova vlada, Amerika zapusti v Severni korei koreny, postavi zakladny, atomove zbrane, Rusko a Cina udelaj u hranic totez, vzroste napeti ve svete na maximum a budeme zase blize ke svetove apokalipse. Trump si sice zavda dorticek se slehackou a bude hrdina, prezident valecnik, ale bude svet a Korea lepsi? A propo USA jsou dnes uz tak moc zadluzeny, ze nejakou drahou velkou valku bych u nich temer vyloucila. Byl by to velky nerozum. Jak vidite, Cina a Rusko maji ke Korei daleko blize, primo s ni hranici a Cina byla klidna, Rusko take neutocilo. Jediny, kdo zase touzi valcit a zabijet, jako vzdycky, je USA. Nikdo jiny tam valcit nechce.

Forever
Návštěvník
Forever

Nikdo jiný tam válčit nechce? A co ty severokorejské provokace na jižní hranici s Jižní Koreou?!
A kdo napadl v roce 1950 Jižní Koreu?! No přece ta “mírumilovná” komunistická Severní Korea! Kdyby tehdy nezasáhla koalice OSN vedená USA a ostatními západními zeměmi, Jižní Korea by padla a byla by sloučena do jednotné komunistické Koreje – podobně, jako později Vietnam.

“Tradiční kultura” v odnárodněné Koreji? Jedinou pseudotradiční kulturou je socialismus. Uctívaným “bohem” je komunistický vůdce země. Tj., hlavním a státním náboženstvím KLDR je socialismus, tradiční korejská kultura, existující před komunisty, byla z většiny vylikvidována komunistickým režimem, země násilně atheizována, vše národní padlo ve prospěch budování kultu “nového komunistického člověka”.
Náboženství, jako buddhismus či křesťanství aj. náboženství přežívají tak tak. A to v hodně malé míře.

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

a to je dobre -pryc s nabozenstvim!!!

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Zaratuštro, ty starý bláznivý kokotisko. jakékoliv náboženství je dobrý í zlý současně, to furt nevíš?

zarathustra
Návštěvník
zarathustra

brutopyr- no dobry nabozenstvi je pro verici a zly je pro me nebot verici atheisty drive upalovali nyni jim urezavaj hlavy a davaj do vezeni.celkem dobre jsi rekl ze nabozenstvi je dobry a zly.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Ešte ste si nevšimli, vážený, že ste na nesprávnom webe? Tu so svojou demagogickou jedinou pravdou nepochodíte, musíte ísť tam, kde vám z lenivosti čitatelia zožerú tieto žvásty aj s navijakom. Tu vám pšenka nepokvete. Predstavte si, že už chodia aj zo Slovenska aj z Čiech do S. Kórei ľudia a hoci sú to skupinky a nemôžu sa po Kórei pohybovať na vlastnú päsť / je to prejav rozumu zo strany k. úradov/, podarí sa im pozhovárať sa aj s náhodnými ľuďmi. A nakoniec, ja si veľmi dobre pamätám, ako po 89. sem chodili západniari a tí, čo žrali západnú propagandu ako teraz vy a boli veľmi prekvapení, keď tu našli ľudí slušne oblečených, deti ešte lepšie ako u nich, vystavané dediny s infraštruktúrou, sídliská, obrobené polia s technikou, veľké fabriky a pod., koľkí z nich mali o nás predstavu, že idú niekde , kde to vyzerá ako na fotkách zo začiatku storočia.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Ty ses teda rozepsala, ale uznávám, nejseš Dukát.

Forever
Návštěvník
Forever

Z toho, co jste napsala zde i výše:
Musím vás zklamat. Nežila jste posledních 27 let v kapitalismu, nýbrž v KORPORATIVISMU. Kapitalismus je svobodný trh bez omezení a regulací a zvýhodňování někoho. Zde trh určuje poptávka, nikoli státní úředník či obecně monopol.

K vašemu socialismu – jestli vás baví žít nesvobodně s nějakými bezcennými “sociálními jistotami”, klidně, mně je svoboda milejší.
Dávat rovnítko mezi současný “Západ” a původní Západ je stejně ubohé, jako dávat rovnítko mezi komunistický režim SSSR a Rusko, tj. ruskou národní identitu.
PŮVODNÍ Západ stál na těchto principech – individualismus, osobní odpovědnost a iniciativa, vlastenectví, kapitalismus, křesťanská tradice. Tento Západ už posledních pár desetiletí čelí soustavné destrukci stejně, jako Rusko po roce 1917, kdy byly likvidovány tradiční ruské národní kořeny.

Minoltista.ca to napsal výše přesně o kapitalismu – je to o seberealizaci.
V kapitalismu je to o seberealizaci – o svém osudu rozhodujeme jen my samotní, nikdo jiný. Každému podle jeho zásluh. Své peníze a svůj majetek můžete používat dle svého uvážení, nikdo nemá právo od státu do toho zasahovat.
To je kapitalismus. A na něm je skvělé právě to, že mám osud ve svých rukou a práce je odměňována dle zásluh člověka.

.B.
Návštěvník
.B.

Po vaší větě “možná sice ne všechno, co se o KLDR píše je pravda” následuje váš výčet protikorejské západní propagandy.
Mimochodem, do tzv. seriózního tisku se dostane jakákoli kravina. Naposledy, když psali, jak Kim nechal svého strýce roztrhat smečkou psů.
Což byla satira jednoho čínského komika, na Západě to ale bylo “seriózními” agenturami vydáváno za fakt!

Forever
Návštěvník
Forever

Viz odpověď na komentář albatrose výše.
Jen doplním:
zřejmě, zde dle některých, ti komunisté u nás v tehdejší ČSSR, v SSSR, na Kubě, v pol potovské Kambodži, v maovské Číně a jinde byli zkrátka ti “zlí”, jen v KLDR byli a jsou komunisté “hodní hoši”. 😉

Dále:
Kdo je Američan zadržený v KLDR? Tony Kim učil na škole spjaté s křesťanskými misionáři
https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/kdo-je-american-zadrzeny-v-kldr-tony-kim-ucil-na-skole-spjate-s-krestany_1704241700_mls

A to není vše. Kdysi v KLDR odsoudili jednoho amerického občana na 15 let do pracovního tábora. A důvod? Údajně tento člověk měl odcizit jeden propagandistický plakát. Americký student tvrdil, že si jej chtěl odvést jako suvenýr. A za tuhle blbost dostal 15 let v lágru. Dost to připomíná literární dílo slavného francouzského spisovatele Victora Huga “Bídníci”, kde hlavní hrdina byl za krádež chleba odsouzen na 5 let na galeje. Ale holt, severokorejští soudruzi zašli ještě dál. 😉

albatros
Návštěvník
albatros

Aha, pán funguje v režimu hodný/zlý a černá/bílá. Tak tady je plátek pro vás.
http://www.idnes.cz/

.B.
Návštěvník
.B.

Tak tady je zdroj ČRo? A jeho zdroj? Sedí Amík? Možná… a opravdu za odcizení plakátu? Nedělal tam opravdu nic jiného?

Forever
Návštěvník
Forever

“Nedělal tam opravdu nic jiného?”
????????
To snad nemyslíte vážně? Chcete snad udělat z mladého amerického studenta amerického agenta? To snad ne. Severokorejský režim, dle svého oficiálního vyjádření, odsoudil tohoto amerického studenta na 15 let do lágru kvůli odcizení plakátu. Nezlobte se, ale jen magor může tahat někoho do lágru kvůli jednomu kousku plakátu.

Nevšiml jsem si, že by např. takto jednalo Rusko, dokonce ani v případě takových neziskovek s podivnými zahraničními vazbami.

Janaz
Návštěvník
Janaz

Mladí americkí študenti veselo ničia pri “protestoch” v Amerike majetky druhých, veselo si pretláčajú gender terorizmus na svojich univerzitách, sorošovské organizácie si práve medzi študentami vychovávajú svoje “slniečka” na šírenie svojho teroru a vy tu idete nám predostierať ako svätú pravdu, že dotyčný študent ukradol len jeden plagát? Nedajte sa vysmiať! Po prevalení sa iných takýchto “neviniatok” tomu neverím ani ň. Okrem toho, keď idem niekde na návštevu, tak tam nejdem páchať trestnú činnosť akéhokoľvek druhu, ale niektorým rozdrapeným nielen amíkom to vôbec nie je známe, na svojich cestách som videla dosť.

Forever
Návštěvník
Forever

Umíte číst? Toto bylo oficiální vyjádření severokorejského režimu, proč byl odsouzen – severokorejský soud uvedl oficiálně za odcizení propagandistického plakátu.
To chcete obhajovat odsouzení člověka na 15 let do pracovního lágru jen kvůli jedné blbosti, jako kdyby snad spáchal nějaký těžký trestný čin?! To nemůžete myslet vážně.

.B.
Návštěvník
.B.

A zdroj tvrzení, že to tvrdí korejský soud? Západní mainstream?
Ale i kdyby to byl “oficiální”důvod, tak si dovedu představit, že tam mladého špiona chytili, dali mu 1 let za “plakát”, aby dosáhli potřebného efektu – a pak ho obratem vymění za nějakou výhodu či peníze.

Mimochodem, v Itálii byla aférka, když v Egyptě zavraždili italského studenta.
Představte si, on tam jen nestudoval, naverbovala ho, jak se ukázalo, britská MI6.
Ale protože to byl student, a ne zkušený špion, tak ho odhalili a rovnou zabili.
Asi by ve svých posledních chvílích bal raději obviněn z krádeže plakátu, pokud tedy takový případ skutečně existuje a není výplodem propagandy, podobně jako rozsápání strýce či poprava protiletadlovým dělem.

Forever
Návštěvník
Forever

Máte jediný důkaz, že ten student byl špion? Sem s ním. Jo a tím odsouzením toho studenta na 15 let do pracovního lágru jen potvrdili severokorejští komunisté, že v jejich KLDR opravdu provozují pracovní koncentrační tábory. Žádná “propaganda”. Gulag po severokorejsku.

.B.
Návštěvník
.B.

Forever. Člověk, kvůli kterému má smysl provozovat mainstream média.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Forevere – pročítám si vaši diskuzi a jen mi to potvrzuje, co jsem vám psal dříve. Zkuste si položit otázku: ” Komu by takové jednání Severní Koreje hrálo do noty?”. Vy si myslíte, že je Kim takový idiot? Má generace uměla číst mezi řádky, když žila ještě v tom nelidském socialismu. Já idiot jsem se v 86 roce vrátil raději do toho komunistického koncentráku ze Švédska, protože jsem se díval na věci v celku, nejenom na ty obchody plné neprodejného zboží. Ty mne ohromily tak na tři dny. Zajímaly mne vztahy mých vrstevníků. Bylo tam tolik pokrytectví. Zajímal jsem se o ten sociální model, který všichni do nedávna tak vychvalovali, jak skutečně funguje. Cena garsonky v té době 26 m2, byla tak vysoká na tehdejší průměrnou mzdu Švédů, že jsem to nedokázal pochopit. Za zlomenou nohu, její ošetření, jste musel zaplatit u lékaře 20000 švédských korun. Několik dnů jsem o těch věcech diskutoval se svým strejdou, s tamními emigranty. Já pořád dám raději na osobní zkušenost, než na propagandu. Jak mohou severokorejci cestovat, když na to potřebují devizy. Kde je vezmou, když jim je západ neposkytne, když jejich zboží západ nedovolí prodávat na svých trzích? Je velice jednoduché někoho izolovat a potom z něj udělat démona. Nemám v úmyslu obhajovat či odsuzovat jakýkoliv režim, ale abych to dokázal nějak hodnotit, musím vzít v úvahu všechna fakta.

Forever
Návštěvník
Forever

Aha, čili za špatnou situaci Severní Koreje nemůžou komunističtí soudruzi, ale “západní imperialisté”? To snad není možné.
Zřejmě dle některých asi druhé země můžou za to, že KLDR omezuje svobodu svých občanů. Na Kubu také byly uvalené sankce, ale přesto zde nezakázali svým občanům cestovat mimo svou zemi, jako KLDR.

Pravda je však taková, že za špatný stav Severní Koreje může samo vedení země. Omezování svobody, zákaz svobodného podnikání a tržního způsobu hospodaření. Kdyby KLDR neomezovala svobodu svých občanů a aspoň částečně povolila tržní ekonomiku, jako vedle v Číně, byla by na tom mnohem lépe. Čína za časů “Velkého Maa”, kdy tato země razila tvrdou komunistickou politiku, byla zaostalá a chudá rozvojová země. Když po smrti Maa došlo k výraznému zmírnění omezování svobod občanů a byla povolena částečně tržní ekonomika (ten “hrozný” kapitalismus), Čína se téměř vyšvihla mezi vyspělé země.
KLDR razí dodnes tvrdou komunistickou politiku a proto jde o zaostalou a chudou zem. Socialistická a centralizovaná ekonomika vždy dostala zemi do zaostalosti a chudoby, kapitalismus mnohé země (např. Chile, Jižní Koreu, Čínu atd.) naopak vyvedl z chudoby, bídy a zaostalosti.

Dal jste za příklad severské země. O těch se nikdo nebavil. Navíc tam měli socialistickou politiku.
Co je vlastně lepší a proč? Kapitalismus či socialismus?
Viz odpověď na komentář Janaz níže. + mé odpovědi v tomto komentáři.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Forevere – zkuste si poslechnout pana Jiránka, ten má tu oblast skutečně zmapovanou. Byl několikrát i v Číně. Na netu najdete určitě nějaké jeho rozhovory. Doporučuji.

Forever
Návštěvník
Forever

„Kapitalismu je vlastní jedna vada: nerovnoměrné rozdělení bohatství. Socialismu je vlastní naproti tomu jedna ctnost: rovnoměrné rozdělení bídy.“ – Winston Churchill.

Chile x Venezuela
kapitalismus x socialismus
comment image

Jižní Korea x Severní Korea
kapitalismus x socialismus
comment image
+ graf výše

Forever
Návštěvník
Forever

Ruku na srdce – kde byste vy, co děláte chvalozpěvy na KLDR, chtěli žít? V Jižní nebo Severní Korei? Ať mi někdo neříká, že v Severní. 😉
comment image

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Me ty chvalozpevy na S. Koreu téz neberou. Co si budeme povidat, at je sionisty ovladana spolecnost jaka je, kazdy jedinec ve “svobodné” zapadni spolecnosti ma nesrovnatelne lepsi podminky k seberealizaci, nez ma typicky severokorejec. Celé mi to prijde, jako by “stalinisticka” totalita byla jedinym moznym vychodiskem k nabyti jakési dustojnosti. To znovu jen potvrzuje, ze lidska pamet je kratka …velice kratka!

Janaz
Návštěvník
Janaz

A čím je vykúpená tá vaša možnosť sebarealizácie v západnej spoločnosti? Či tým, že aby ju niektorí mali, tak oveľa viac druhých na ňu ani nesmú pomyslieť? Nikto, ani ja a ani autor článku neospevujú a nevychvaľujú režim v Kórei, ale doslova ma serie, keď niekto nám dáva len 2 možnosti: Kóreu /ktorá by tiež bola iná, keby ju neboli uvrhli do izolácie a blokády tí zo záp. sveta/ alebo západnú necivilizáciu.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Janaz …Chod celého vesmiru je zalozen na rovnovaze. Jakmile se rovnovaha narusi, nastava chaos. Lidstvo je soucasti vesmiru. Lidstvo vsak nezije v rovnovaze, ale v naprostém chaosu. Liberalni “Zapad” uprednostnuje, nebo spise donedavna uprednostnoval striktni individualismus. Totalitni KLDR narizuje tvrdy, komunisticky kolektivismus. Existencni ideal se vsak nenachazi na hranicich techto extrému, ale uprostred, mezi nimi.

Seberealizace je individualni zalezitost kazdého cloveka. Naopak, kolektivizace snizuje kreativni potencial na minimum …a to ve smyslu, vsichni si jsme rovni. Vira v rovnost lidi je stejny nesmysl, jakym je vira v nadprirozenou moc. Rovnost je synonymem uniformity a uniformita je synonymem upadku. Zda se, ze lidem vaseho razeni kolektivni uniformita staci.

Janaz
Návštěvník
Janaz

A kde berieš tú istotu, že to, čo akože “vieš” o Severnej Kórei je pravda? Po tých všetkých nehoráznych klamstvách, ktorými nás kŕmia, ty tu ešte ideš operovať s informáciami mainstreamu? To myslíš vážne?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Janaz …O kazdé uzavrené spolecnosti se vi jenom tolik, kolik se ma vedet …a je jedno z které strany fouka vitr. Tady vsak nejde o nejaké spekulovani s neznamou velicinou. Kdo si prozil perzekuci v minulém rezimu tak moc dobre vi, jaka je cena zivoreni pod stalinistickou botou!

Janaz
Návštěvník
Janaz

Práveže ja som prežila 27 rokov v minulom režime a odhliadnuc od začiatku 50-ych rokov a po prežití ďalších 27 v tomto režime, mi nejaká proklamovaná nesloboda prejavu na verejnosti, minimálna možnosť cestovať do “kapitalistickej cudziny” , “chudobný výber” tovaru a podobné “veľmi dôležité” atribúty pripadajú ako malicherné somariny. Nakoniec, v niečom sme znova tam a v niečom tam už smerujeme.

r.m.
Návštěvník
r.m.

..a život pod zioconskou botou bez zdravotního pojištění s vyotlanou hubou výhra?

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

To je smula, které se mohlo predejit, ale nepredeslo.

Finist
Návštěvník
Finist

Bacha, ten graf set.. Kombinace cervene a modre je psycho.

albatros
Návštěvník
albatros

Člověče, kdo tady chce něco ospravedlňovat? Stačí aby vedoucí napsal reálně založený článek o KLDR a i tak to bude vypadat v kontrastu s mainstreamem jako oslava Kima, protože zprávy o Severní Koreji sou takové, že somálské Mogadišu vedle toho vypadá stejně luxusně jako Švýcarsko. Ve skutečnosti z těch videií je jasné, že KLDR je na úrovni čínských měst z 90-tých let 20. století, je tam čisto a v důsledku malého konzumu i klid.
Co se týká politické situace, tak jaký je rozdíl mezi tím když někoho nechá zabít Kim a mezi tím, když někoho nechají zabít globalisti nebo neokoni? 1x za pár let si mediálně zmanipulované ovce zvolí nějakou mluvící hlavu, která nic neřídí viz. Trump. Tak co jako řešíte?
Ekonomická situace? Ano, nic moc, ale ta zem je jejich, mají milionovou armádu a vlastní kosmický program. Nám naši vodu prodávají cizinci a korporace do naší země stěhují levněji pracující imigranty, jinak řečeno nás vyměňují, protože naše práce je pro ně moc drahá, zatímco vláda řeší cyklostezky a homosexuály. A dalo by se pokračovat.
Jestli ste tak hloupý, že nejste schopen reálně vnímat situaci KLDR, tak nemáte na alternativě co pohledávat a děte si štěkat rádoby vtipné blbosti na iděs.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Kazda lidska prace ma svou cenu. Levna prace pri slozitejsich vyrobnich operacich se primo odrazi na kvalite produkce. Z tohoto jednoduchého pravidla plyne, ze chcete-li vyrabet levne, musite vyrabet smejd. Ted nastava otazka, ktera je v primém rozporu s hlavni tezi globalismu, kterou je snizeni naporu na spotrebu prirodnich zdroju. Muze si lidstvo dovolit donekonecna vyrabet smejd, ktery se ocitne na odpadni skladce jenom proto, abe se mohl vyrobit jiny smejd? Neni to nesmyslné plytvani prirodnimi zdroji, energii a nakonec i lidskou praci?

albatros
Návštěvník
albatros

No to mluvíš o systému konzumního kapitalismu, kde pro zachování spotřeby je nutné vyrábět šmejdy, které po záruce odejdou, aby bylo možno stále vyrábět nové a nové šmejdy a stále točit peníze a výrobky, což udržuje ekonomiku, pracovní místa a systém otrocké práce od nevidim do nevidim, tak aby gójíma nenapadaly nějaké blbosti.
Jakmile dojde k saturaci trhu, tak je “nutná” nějaká kataklyzmatická událost typu války, ekonomického kolabsu, pandemie ptačí chřipky 🙂 apod.
A samozřejmě plýtvání to je.

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

No jo, ale to je pravda od doby, kdy globalisté zapojili komunistickou Cinu do vyrobniho procesu k zahlceni kapitalistického trhu levnym smejdem. Drive tomu tak nebylo. Naopak, pri soupereni v kvalite a inovaci byl socialisticky tabor v pozici bidného outsidera, ktery pokud neuloupil “zapadni” technologie, tak nemohl ani minutu pomyslet na nejaky pokrok.

albatros
Návštěvník
albatros

Čína je pouze provozovatel nových technologií a levné pracovní síly, ale stejně tak můžeš takhle zahlcovat globální trh z pozice jiné země a to se taky už děje, protože už i Čína je pro globalisty drahá.

Dříve tomu tak nebylo, protože nebyla taková míra robotizace, automatizace a velikosti populace. Jinak řečeno, věci se dělaly víceméně ručně nebo na stroji a všechno trvalo déle a bylo dražší, ale také kvalitnější.
Takže na trhu panoval neustálý, přirozený nedostatek, což se projevovalo například tím, že předválečné děti běhali bosky a boty si brali na “vážné” záležitosti. Ty boty se pak opravovaly a mezi sourozenci posouvali k mladším, dokud se ty boty doslova fyzicky nerozpadly.
Tento přirozený nedostatek skončil a problém je příliš velká výrobní kapacita, kdy trh nestačí spotřebovávat výrobu, což vyvolává celou řadu ekonomických problémů. Dokonce se nově vyrobené zboží likviduje, pokud není prodáno a to často není.
Prostě pokrok a věda dokázala saturovat trh s každou blbostí a navíc teď ani nevíme kam s lidma, protože k výrobě je nepotřebujeme, myšleno z pozice korporace.
http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/4092-pohrebiste-aut-kde-konci-miliony-neprodanych-kusu

comment image

Forever
Návštěvník
Forever

Kapitalismus? My v nějakém kapitalismu žijeme? Nevšiml jsem si.

Forever
Návštěvník
Forever

Váš argument na obranu KLDR má stejnou hodnotu typu: “Vy zase bijete černochy!”

Koncentrační tábory, masové popravy a věznění disidentů, zákaz pro občany KLDR vycestovat ze země atd. – ač nenávidím americké neokony, nehodlám ale kvůli tomu obhajovat krvavý totalitní režim KLDR.

To je stejné, jako kdybych kvůli radikálním sionistům obhajoval komunistický režim, co jsme tu měli v letech 1948-1989. A nutno podotknout, že komunistický režim v Československu byl oproti režimu, co dodnes panuje v KLDR, jen slabým odvrarem.

Co proboha Severokorejci v KLDR vlastní? Téměř nic! Osobní vlastnictví téměř NEEXISTUJE! Většinu majetku vlastní soudruzi ze strany. Navíc, severokorejští komunisté, stejně jako ostatní komunisté jinde, mají internacionalistický charakter – nenávidí vlastenectví a národní identitu stejně, jako sovětští bolševici (velká část atheističtí Židé) nenáviděli ruský národ, ruskou národní identitu. Tak jakýpak význam slova “národní” v případě odnárodněné KLDR?!

.B.
Návštěvník
.B.

“Koncentrační tábory, masové popravy a věznění disidentů, zákaz pro občany KLDR vycestovat ze země atd. ”

A zdroj máte co? Reuters? AP? Deutsche Welle? CIA? Pentagon?

albatros
Návštěvník
albatros

No pane chtěl sem vám napsat normální odpověď, ale když píšete, že něco obhajuji, tak diskuze nemá smysl. Udělal sem pouze pravdivé a faktické srovnání některých aspektů, založené na faktech, nikoliv obhajobu. Je to stejné jako bych napsal, že sociální situace českého člověka během “socíku” byla v průměru lepší než za tatíčka Masaryka, tak ve vašem chápání by to byla obhajoba komunizmu, anebo kdybych napsal, že zaměstnanost českého člověka za doby německé okupace byla lepší než za první republiky, tak bych byl u vás pro změnu nacista.
Takže tohle nemám zapotřebí, protože takových “diskutérů” sem už potkal tisíce a je to pro mě zbytečná diskuze.
Končím debatu.

Brutopýr
Návštěvník
Brutopýr

Sionistický krtek české alternativy Koller u chalanov v Banskej Bystrici:
https://www.youtube.com/watch?v=O_4pN27PFsw