Cestu Grety Thunberg přes Atlantik koordinuje a spoluorganizuje majitel českého portálu Seznam!...

Cestu Grety Thunberg přes Atlantik koordinuje a spoluorganizuje majitel českého portálu Seznam! Ivo Lukačovič na svém blogu podpořil Gretu Thunberg v boji proti uhlíku! Miliardář ji omlouvá, že má pravdu, uhlíkovou daň je třeba uvalit na občany celého západního světa, uvalení daně na konzumaci masa je součástí plánu na 5. prioritě! Hádejte, co se stane s lidským tělem, když mu začnete omezovat přísun živočišných bílkovin? Největším nepřítelem planety se tak podle globalistů stanou prasata, protože je nesnáší Muslimové a krávy, protože prý vypouští metan! Na obou zvířatech přitom vyrostla a stojí bílá křesťanská civilizace!

Cestu Grety Thunberg přes Atlantik koordinuje a spoluorganizuje majitel českého portálu Seznam! Ivo Lukačovič na svém blogu podpořil Gretu Thunberg v boji proti uhlíku! Miliardář ji omlouvá, že má pravdu, uhlíkovou daň je třeba uvalit na občany celého západního světa, uvalení daně na konzumaci masa je součástí plánu na 5. prioritě! Hádejte, co se stane s lidským tělem, když mu začnete omezovat přísun živočišných bílkovin? Největším nepřítelem planety se tak podle globalistů stanou prasata, protože je nesnáší Muslimové a krávy, protože prý vypouští metan! Na obou zvířatech přitom vyrostla a stojí bílá křesťanská civilizace!

Většina občanů České republiky vůbec netuší, že propagační cestu Grety Thunberg přes Atlantik do USA spoluorganizuje, zastřešuje a na internetu informačně pomocí satelitní služby zajišťuje český miliardář, globalista a majitel českého Seznamu Ivo Lukačovič. Jeho start-up firma Windy totiž exkluzivně zajišťuje Gretě Thunberg satelitní spojení, sledování meteorologické situace a pozičního sledování pomocí GPS na moři. Ivo Lukačovič o tom informoval na svém blogu a informaci o tom přinesla česká mutace amerického časopisu Forbes [1]. Samotný Lukačovič na serveru Windy hovoří o tom [2], že k jachtingu má velmi blízko a raději vidí, když je uhlík použitý pro sportovní plachetnici Malizia II, z něhož je vyrobena, než aby se uhlík nacházel v atmosféře.

Jachta Malizia II využívá navigace Lukačovičovy firmy Windy.com

Lukačovič přímo uvádí: „Je mi jasné, že hodně našich aktivit a zálib bude omezeno karbonovou daní a regulacemi. Je to dost znepokojující, ale díky Gretě a milionům mladých lidí, jako je ona, tomu rozumím. Chápu, že změna je nutná,“ komentuje situaci na svém blogu. Cestu Grety přes Atlantik můžete živě sledovat v Lukačovičově aplikaci zde. Možná už chápete, proč Lukačovičův nový mediální projekt Seznam Zprávy je tak katastrofálně načichlý globalizací a Sorosovskými procesy, že se lidé ptají, kde se to proboha na českém mediálním trhu tak najednou vzalo? Není to překvapení, Ivo Lukačovič je totiž hlavním koněm globalistů v ČR, z pozice miliardáře v informačním odvětví ovlivňuje procesy mnohem silněji, než Andrej Babiš se svým Agrofertem, který se stará jen o agrokulturu. A teď pozor, ať to s vámi nešlehne, začneme si skládat souvislosti.

Londýnská univerzita po vepřovém zakázala už i hovězí

Možná jste zaregistrovali, že autistická aktivistka ze Švédska, která s pomocí Lukačovičových satelitů a GPS lokátorů nyní překonává Atlantik, se v poslední době soustředí na eliminaci uhlíkové stopy a najednou všechna média globalistů jsou v pozoru. Vysoká škola Goldsmiths v Londýně zakázala [3] na pozemcích univerzity prodávat hovězí maso, protože krávy přispívají k oteplování planety produkcí CO2 a zejména metanu.

Univerzita pochází z židovského cechu zlatníků The Goldsmiths’ Company a byla založena roku 1891. Ismael Goldsmith, jeden z mecenášů školy (vlastním příjmením Klein, Goldsmith převzal podle jména cechu), byl navíc bratrancem Jacoba Rothschilda, to abyste se v tom zorientovali, co je to za školu a jaký má původ. Takže britským studentům židovská škola zakazuje hovězí. Vepřové už je zakázáno delší dobu, to je totiž pro změnu urážka pro muslimské studenty. Takže studentům z řad gójů zbývá jen drůbeží maso, prozatím, ale je otázkou času, kdy se něco najde i na kuřata, že něčím škodí klimatu.

Tady už hovězí a vepřové neuvidíte.

Toto není jenom proces v Británii, protože tady v Německu poslanci Zelených chtějí přesunout veškeré maso, včetně kuřecího, ze snížené sazby 7% DPH do normální sazby 19% a strhl se obrovský křik [4]. Politická podpora pro takový návrh není příliš velká, zdražit Němcům oblíbený Schnitzel by bylo předmětem obrovské politické hysterie a posílení preferencí AfD, což CDU, CSU a ani SPD nechce dopustit. Jenže ten návrh v Bundestagu leží, a jestli neprojde teď, projde třeba za rok, nebo za dva. Ten proces je ale objektivní, globalisté prostě chtějí, aby bílá civilizace nakonec a v konečné fázi zůstala úplně bez živočišného masa.

Zdražení masa nemá nic společného se snížením karbonové stopy, cílem je nalezení záminky pro zákaz živočišných mas pro konzumaci bílému muži a bílé ženě

Výsledkem bude nahradit živočišné maso sojou, která má katastrofální dopad na mužský pohlavní hormon testosteron, jehož je sója účinným inhibitorem. Dlouhodobá konzumace sojové produkce vede k poruchám tvorby testosteronu ve varlatech a k nadměrné produkci ženského hormonu estrogenu. V mužském těle je estrogen přítomen jen v minimálním množství, jeho produkce lehce stoupá s věkem muže, ovšem konzumace sojových produktů zrychluje tvorbu estrogenu a muži začínají vypadat zženštile, hlas se stává jemnějším a vyšším, mění se charakterové návyky, prudce klesá pohlavní libido a především klesá agresivita. Efekt tzv. sojových chlapců (Soy Boys) je patrný hlavně v USA, kde je historicky konzumace sojových výrobků největší na světě.

Ivo Lukačovič, majitel Seznamu.

Přesně toto mají sionisté v rámci globalizace v plánu s bílou populací. V rámci genocidy bílého muže a ženy mají být použity prostředky na 5. prioritě řízení (chemicko-biologické) k tomu, aby bílý muž vlivem nedostatku živočišných bílkovin z krav a prasat se stal méně agresivním. Podávání masa vězňům v Osvětimi a jejich sledování a porovnávání se zkušebním vzorkem vězňů, kteří dostávali soju a margarín, ukázalo za války jednoznačný výsledek. Oběma skupinám byl na stůl položen jeden lístek na propuštění z Osvětimi. Lístek měl dostat ten, kdo bude nejsilnější a vybojuje si ho po skončení testování.

Bez živočišného masa by se bílá rasa nedostala na vrchol vědecko-technického rozvoje a světové dominance nad ostatními rasami

Skupina lidí, která konzumuje živočišné bílkoviny z masa krav a prasat má mnohem větší agresivitu, sílu, odhodlání, odvahu ke konfrontaci, k odporu a především se projevuje vlastnost přijímat krátká rozhodnutí a silové procesy řešení sporů, uvádí Mengele ve svých pozorováních. Výživově přitom na tom není soja špatně, při energetické vyváženosti soja dokáže živočišné maso nahradit, ovšem důsledky jsou zjevné. Soja zženšťuje muže a navozuje lhostejnost, netečnost, letargii.

Vyplynulo to z pokusů Dr. Mengeleho v Osvětimi, po válce byly nálezy publikovány v americkém časopisu Health & Science. Muži, kteří konzumovali 6 měsíců maso, se mezi sebou porvali o lístek z Osvětimi, ale muži, kteří jedli sojové výrobky a margarín s chlebem, se vůbec do boje nepustili a naopak mezi sebou diskutovali, komu by asi lístek měl připadnout. To je děsivé zjištění. Z tohoto pokusu později vzešlo rčení, že pověz mi, co jíš, a já ti řeknu, jaký jsi. To si totiž poznamenal Dr. Mengele do svého notesu.

Greta Thunberg na jachtě.

Celá informační akce o uhlíkové stopě je namířena proti bílému muži a bílé ženě s cílem genocidy křesťanské civilizace. Nedostatkem živočišného masa se mají indukovat v populaci ty samé charakterové proměny u obyvatelstva, jaké pozoroval Dr. Mengele v Osvětimi při pokusu č. 23-A s židovskými vězni. Když vezmete muži maso, uděláte z něj chováním ženu a ani ho nemusíte odzbrojovat, protože místo chránění a bránění vlasti před migranty bude raději diskutovat o tom, jak migrantům pomoci.

Není proto divu, že i Bakalův časopis Respekt vypustil propagační článek [5] proti konzumaci, aby prý bylo zdraženo maso, a možná lidi na něj přejde chuť. Není bez zajímavosti, že Zdeněk Bakala na Modravě byl dříve několikrát na honu a lovil daňky a jeleny, vůbec se nezdálo, že by místo toho mlsal sojové dobroty pro góje. To však nebrání jeho časopisu, aby podporoval “greténismus”, což je nové pěkné označení pro klimatickou propagandu, která se rozjela okolo švédské nezletilé aktivistky.

Alternativa musí začít bojovat za záchranu české krávy a českého pašíka

Češi, probuďte se! Globalčiky vám chtějí zdražit a posléze úplně zakázat maso, abyste zdegenerovali a přestali se bránit globalizaci a multikulturalizaci. Abyste přestali odporovat, abyste byli apatičtí, bez zájmu, v letargii, s hlavami zabořenými do mobilu, anebo abyste mlsali sojové výrobky místo toho zlého živočišného masa. Psal jsem o tom už minule, že největším nepřítelem sionistů a nosatého práva je obyčejná česká kravička, která dává mléko, spásá trávu, hnojí louku a díky této krávě český národ nezahynul v dobách krizí, válek a hladomorů jinde v Evropě.

Aplikace Windy Ivo Lukačoviče.

Chazarský kaganát se ale dnes v roce 2019 snaží skrze propagandu nezletilé autistické dívky udělat z krávy největší zlo pro záchranu klimatu a z obyčejných lidí pro změnu udělat voly. A těmto kádrům pomáhá miliardář a majitel Seznamu, přičemž tvrdí, že Greta má pravdu. Ne, nemá! Pravdu má Aeronet, pravdu máme my, vlastenci a všichni lidé se selským a sojou nezdegenerovaným myšlením! Kravičkou proti nosatým, prasátkem proti muslimům a bude dobře, bude líp. Tentokrát doopravdy, ne jenom jako!

Nejen o blinkající Gretě ve vlnách Atlantiku a nejen o satelitech majitele Seznamu, které ji hlídají, budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném čase na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Chris Kyle
Návštěvník
Chris Kyle

No, vážení, já tu zženštilost u islamistů nějak nepozoruju. Ti taky nejedí vepřové ani hovězí a že by namísto násilí na nás s námi jen diskutovali? To tedy musí jíst něco co jejich agresivitu nějak podporuje. Anebo žeby nás bílé napichovali na nože z hladu? To by bylo pravděpodobnější, ale vypadá to že agresivita nemá s konzumací masa nic společného. Každopádně razím heslo – Plány isalámistů zhatí naši vepři boubelatí !!! A navrhuji aby každá žena povinně nosila na krku slaninu! Páč pak si na ni žádnej isalámista jaksi netroufne, že…..:-)……(ano, je tam “a”, ano, isalámistů, to není nic proti ničemu, to pro ty eventuelní zdejší bystré “Bretschneidery”, jimž posílám OBA prostředníčky)……:-)…..

Blackthorne
Návštěvník
Blackthorne

Většina věcí na tomto serveru mi dává smysl, ale daty se bohužel neshodneme.
Jednak dlouhodobě nejím maso, protože mám prostě zvířata rád naprosto stejně jako lidi. Ale níže popisované efekty na sobě nepozoruji, v práci jsem několikrát neměl problém se postavit vedoucímu. Nespravedlnost mě dokáže hodně vytočít. Naopak při partnerských hádkách na mě kolikrát jde tolik zlosti, že mám zájem tento problém řešit. A přístup raději padnout v boji než se nechat zotročit mi také není cizí. Ještě bych doporučil si pustit nějaké video, jak “nekonfliktní” vegani vynáší násilím čuníka z velkochovu a jsou ochotní se poprat s farmáři.
Nedávno jsem přemýšlel kdo zabrání devastaci planety a došel jsem k tomu, že to nemůže udělat nikdo. Psychopatičtí manažeři na poradách musí držet rostoucí grafy za jakoukoli cenu, je to jejich práce a oni fyzicky u té destrukce nejsou přítomni. Ti zaměstnanci, kteří u té destrukce jsou a třeba ji i vykonávají zase potřebují uživit rodiny a nemají ten materiální nadbytek říct já to dělat nebudu. Ale zapomněl jsem na studenty a mladé. Oni jsou opravdu za mě ti jediní kdo mohou destrukci planety zastavit. A konec konců je to právě jejich dědictví, teď se rozhoduje v jakém stavu oni tu planetu dostanou. Pokus se budou radit s odborníky a techniky nemám s jejich protesty problém.

Michalovic
Návštěvník
Michalovic

zvlastni maso nejim ale i tak sem typkovi rozbil hubu za to ze jezdi na kole jako kokot 😀

Profesor
Návštěvník
Profesor

V jednom mají “Uhlíkaři” pravdu, pokud se zdraží maso, přejde mi na něj chuť. Byl jsem milovníkem morku, ale od té doby, co ceny morkových kostí pohybují okolo 80,- Kč (v akci okolo 50,-Kč) za kilo, stává se morek dražší než kaviár z Jesetera (Moskvě byla kdysi konzerva za necelý rubl, tedy za kopějky). Tak mě na obojí přestalo chutnat. Jen mám obavy, pokud evropské lidstvo přejde (povinně) na rostlinou stravu, aby pak v emisích střevního plynu nepředčilo ovce na Novém Zélandě. Též doufám, že “Zelení”, pokud nebudou sedět v ekologické zemljance na bruseli, budou používat čistě ekologické dopravní prostředky, vyrobené ručně a pouze z přírodních materiálů. Předpokládám, že k pohonu bude použít zásadně vítr nebo lidská síla, zvířecí proboha ne, to by se nelíbilo ochráncům zvířat. Jinak Gréto šťastnou plavbu a doufám, že tvého příkladu budou následovat všichni EU politici a to i k přesunu z Brusele do Strassburgu

Ivoš
Návštěvník
Ivoš

Mládež jde za Gretou? Ne. Švýcarští mladí sepsali švédské hvězdě zdrcující odpověď

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Mladez-jde-za-Gretou-Ne-Svycarsti-mladi-sepsali-svedske-hvezde-zdrcujici-odpoved-593021

zazracne_dieta
Návštěvník
zazracne_dieta

TO JE ALE NÁHODIČKA 😂😂😂

Na tomto svete sa niekedy dejú naozaj zvláštne veci. Zoberme si takú Grétu. Odrazu je z nej mediálna hviezda a hovoria o nej všetky médiá deň, noc.

A teraz si predstavte, že tá jej plťka, na ktorej sa plaví do Ameriky či kde, má aktuálne meno Malizia 2. No podľa francúzskej Wikipedie sa táto plťka ešte celkom nedávno volala inak a v jej mene sa úplnou náhodou objavuje aj meno Rothschild. 🙂

obrazok lode s názvom Edmond de Rothschild: https://imgur.com/a/s6TQJDF

Zdroj: https://fr.wikipedia.org/wiki/Malizia_II

Lukáš M.
Návštěvník
Lukáš M.

Některé názory VK jsou tu hodně diskutabilní. Když se skupina lidí do krve porve o lístek, je to dle něho v pořádku, zatímco když o tom v klidu diskutují, je to špatně ? Rozhodně není pravda, že když nebude maso, budeme muset každý den jíst sóju. Vegetariánská strava rozhodně není jen o sóje. A naši předci – myslíte, pane VK, že ti jedli každý den maso ? A byli snad kvůli tomu zženštilí ? A bílkoviny ? Ty se ničí, když je zahřejete na teplotu vyšší než asi 42°C, takže když si dáte vepřové, které bylo půl hodiny v troubě na 120°C, věřte, že žádné živočišné bílkoviny tělu stejně nedáte.

brutopýr
Návštěvník
brutopýr

Věř si čemu chceš, ty jelito. Než se ale začneš k něčemu vyjadřovat, je vhodné, aby sis to napřed přečetl.

anonym
Návštěvník
anonym

Lukáš M.
To cpíšet je pěná kravina. Zaprvé, maso se nepeče na 120°, tak by jste neupekl ani dort. Provozní teplota oleje na smažení je mezi 160 a 180 stupni, podle druhu masa, nad 180 stupňu obvkle méně kvalitní tuky se pálí. Pečené maso v troubě je kolem 180° C. Pokud by se bílkoviny při této teplotě zničila, patrně by vám v kastrolu nezbylo vůbec nic, protože ze 1 kg syrového masa, máte cca 63 Dkg masa pečeného, nebo vařeného a to tím, že bílkovinné buňky opouští voda.
Bílkovina se degraduje až v trávicím traktu prostřednictvím trávicích enzymů. proto lidé s poruchou ledvin musí maso buďto omezit, nebo úplně vysadit, neboť špatně strávená bílkovina zanáší a poškozuje ledvinnová klubíčka, tělo není schopno bílkovinu správně degradovat a energeticky využít. Takže bílkovinu do těla dostáváme v plném stavu a je na nás, jak si s tím tělo poradí. Krom toho, je nezanedbatelný psychický efekt jedení masa, kdy člověk do jisté míry prožívá blaho.
Ovšem živočišnou bílkovinu lze nahradit tak zvanými polobílkovinami vegetačního charakteru, což je jednak ona zatracovaná soja, která opravdu estrogeny obsahuje, což je u většiny asiatek zvyklých konzumovat tuto potravinu často, důvodem, proč asijské rasy netrpí zdaleka tolik na rakovinu prsu, pak si umím představit, že pro muže to nic moc jídlo nebude, i když fytohormony jsou něco zcela jiného, než hormony živočišné, neřku-li syntetické, ale v neposlední řadě jsou různé druhy fazolí, čočka, a další produkty, co žádný vliv na mužskou potenci nemají a plnou, živočišnou bílkovinu dokáží zcela nahradit. Přesto maso je v lidské výživě pro většinu jedinců nezastupitelné, i když jak se říká, všeho s mírou a proto ani maso nemusí být na jídelníčků denně.

Aleš K
Návštěvník
Aleš K

100% s Vámi Lukáši souhlasím. Podle autora článku je víc chlapské násilí než rozum a domluva. Agresivita jde na piedestal, to mě docela dostalo. Btw. jestli ví VK kolik miliard zvířat ročně zabíjí lidstvo. To je všechno cajk podle VK? Takže se mi nelíbí manipulace s cenami a nařizovat co kdo má jíst, ale dramatizovat to a dávat agresivitě piedestal s tím hluboce nesouhlasím. Jinak ženy dokážou být mnohem agresivnější než muži. To si toho nikdo nevšiml? Aha nebyl výzkum, takže ne. 😄 Omlouvám se za trocha sarkasmu. Hezký den

Jaromír
Návštěvník
Jaromír

Tady máte ještě něco k té údajné škodlivosti sóji a fytoestrogenů, je to i s odkazy na zdroje http://veganka.cz/zdravotni-aspekty-konzumace-soji/

styx
Návštěvník
styx

Plany revansistu zhati, nasi vepri boubelati

Kamil
Návštěvník
Kamil

‘Musím prověřit vaše myšlení.’
https://pravyprostor.cz/z-romanu-1984-se-stal-policejni-manual/

Případ Jeffreyho Epsteina [cz titulky]

https://www.youtube.com/watch?v=ys_B57jF19A&feature=youtu.be