Čeští politici hořce pocítili důsledky podpisu Lisabonu. Česko bylo v EU přehlasováno,...

Čeští politici hořce pocítili důsledky podpisu Lisabonu. Česko bylo v EU přehlasováno, republika bude muset přijmout uprchlíky i proti své vůli!

Čeští politici hořce pocítili důsledky podpisu Lisabonu. Česko bylo v EU přehlasováno, republika  bude muset přijmout uprchlíky i proti své vůli!

Netrvalo dlouho a je to tady. To, před čím varoval Václav Klaus jako ex-prezident, za co mu čeští politici zleva i zprava nadávali, že s podpisem Lisabonské smlouvy otálí, za co mu hrozila dokonce ústavní žaloba pro vlastizradu, tak to všechno se teď jako bumerang obrátilo a dopadlo na hlavu všech těchto politiků. Je to tady, přišlo to náhle, ale kdo si myslel, že sluníčkové jednomyslné hlasování v EU bude fungovat věčně, ten teď vystřízlivěl.

Co se vlastně stalo? Ministři vnitra členských zemí EU hlasovali o kvótách, a ty byly schváleny [1]. Zároveň dnes asi došlo k rozpadu Višegrádu, protože nakonec proti přijetí kvót na uprchlíky hlasovaly jen 3 země, Česko, Slovensko a Maďarsko, protože Poláci na poslední chvíli obrátili a V4 skupinu podrazili a zradili. Polsko, jakožto největší post-komunistická země, má velký vliv a dopad na rozhodování uvnitř EU. Když Polsko zradilo, malými zeměmi V3 se už nikdo nezabýval.

czech.jpg
Vymalováno! Česko bylo přehlasováno…

Poláci dostali za kývnutí na kvóty nějaké všimné, mají už svého prezidenta Evropské Unie (Donalda Tuska), co to bude tentokrát, to se můžeme jen dohadovat. Česko si uvědomilo, že situace se změnila, že zradou Poláků se mění hra a už se nemluví ani o žalobě na EU kvůli kvótám, protože není sil a odhodlání v takové chvíli se pouštět do něčeho, co by mohlo skončit i referendem v ČR o vystoupení z EU, od kterého nemusí být daleko, pokud skutečně bude muset ČR začít přijímat tisíce a tisíce běženců, kteří ani vlastně v Česku zůstat nechtějí.

Jenže, celé je to jinak. Evropská komise už má připravenou metodiku pro běžence a jejich umístění v jednotlivých zemích, a jak to vypadá, uprchlíci budou muset brát vyšší sociální dávky, než jaké se vyplácejí v ČR občanům, kteří jsou sociálně potřební. Část peněz bude proudit z EU, ale vydržování uprchlíků bude muset hradit český stát, a to povinně, aby uprchlíci nezačali znovu proudit do Německa.

Toto je švédský a britský model. Uprchlíci mají hrazené ubytování, stravu, vysoké kapesné, hromadnou dopravu zdarma, zdravotní péči zdarma, stát jim platí zdravotní a sociální pojištění. Tento model tak bude použit i v tomto případě, aby uprchlíci neměli důvod ze země, kam byli přiděleni, odcházet.

aa_picture_20150921_6345934_web.jpg

Problémem jsou hlavně příbuzní uprchlíků. Ti budou mít právo za nimi přijet, takže z kvóty 5,000 (+2,500 uprchlíků, kteří v ČR již jsou) může být za rok 40 nebo 50 tisíc Arabů. Ale vlna uprchlíků nekončí, a stejně tak, jak byla ČR přehlasována dnes, může být přehlasována znovu za měsíc, až se budou kvóty znovu navyšovat. Takže na konci roku 2016 může být v ČR reálně čtvrt milionu uprchlíků a nikdo, paradoxně ani vláda ČR, proti tomu nebude moci nic udělat, protože ČR bude vždy v EU přehlasováno většinou. A potom znovu a znovu. Lisabon tak jasně ukázal, kdo že je pánem situace v EU.

Otázkou je, jestli by nebylo lepší vyvolat referendum o vystoupení z EU, jako nátlakový nástroj na revizi Lisabonské smlouvy tak, aby došlo k její novelizaci. Jinak opravdu hrozí rozvrat EU zevnitř a konec Evropské unie jako takové.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Do konce měsíce zbývá 8 dnů a na provoz AE News chybí dovybrat ještě cca 45% potřebné částky. Všem, kteří do konce měsíce přispějí jakoukoliv částkou (zde) na záchranu AE News, moc děkujeme. Bez Vaší pomoci náš server nepřežije.
Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

K dnes aktualnim tematum si dovolim vytahnout na svetlo tento clanek pana VK z 2015 (+ diskuse): “Cesti politici….”
=
12 uprchliku, Lisabonska Smlouva, a SDILENA ODPOVEDNOST!!!
(“Uprchlici” jsou totiz pouze dusledkem! planu a cinnosti tech, ktete je potreba co nejrychleji odstavit – tj. VSECHNY politiky, kteri DODNES se podileli na teto politice nasi Zeme!)

František Ciganek
Návštěvník
František Ciganek

Vystoupeni z EU a NATO se dá legálne ústavní cestou podívejte se jak :
Právná možnosť ako sa zbaviť NATO a EU
Nezpochybnitelným faktem totiž je, že před dvaadvaceti lety byl porušen ústavní zákon č. 327 ze dne 18. července 1991, který říká, že o návrhu na vystoupení České republiky nebo Slovenské republiky z České a Slovenské Federativní Republiky lze rozhodnout POUZE referendem.To znamená, že Československo bylo rozděleno nelegálně rozhodnutím jen několika politiků. Toto rozhodnutí bylo tedy nejen protiústavní – v rozporu s výše citovaným ústavním zákonem – ale také proti vůli většiny tehdejších obyvatel země. A z porušení zmiňovaného zákona vyplývá velmi závažná skutečnost a to, že veškerá rozhodnutí vlád ČR i SR, opatření a zákony vydané po 1. lednu 1993, jsouneplatné a musí být anulovány. Kdyby Ústavní soud konstatoval, že občané československého státu byli nezákonným způsobem zbaveni občanství, bylo by pro novou vládu – vzešlou z nových československých voleb – možné nárokovat si bohatství svých zemí zpět do vlastních rukou. Právní stát a zákonnost by byly obnoveny anulací protiústavního rozdělení Československa, A nelegitimní by byla též účast České republiky a Slovenska v EU a v NATO.

Stačí si jen ověřit jestli byla podana na Ustavní soud,žaloba na protiústavní konaní,pŕi rozdělení Československa,porušení ústavního zákona a rozdélení republiky bez referenda je vlastizrada a je to nepromlčatelný trestný čin

Jaris
Návštěvník
Jaris

myslela jsem vcetne eura…

Guest
Návštěvník
Guest

Petice za referendum o vystoupení z Evropské unie: http://www.petice24.com/petice_za_referendum_o_vystoupeni_z_evropske_unie

Argora
Návštěvník
Argora

Petici za referendum o vystoupení z EU jsem podepsal a budu sdílet, kde jen to je možné.
<a href="http://www.petice24.com/petice_za_referendum_o_vystoupeni_z_evropske_unie&quot;
A nemyslím si, že bychom museli dodržovat výsledky nějakého hlasování, jenže to by chtělo jinou vládu, ne tyto vlastizrádce, co tam nyní máme.

Aksal
Návštěvník
Aksal

Oprava – v nejlacinější zemi

Všudezdejší
Návštěvník
Všudezdejší

Video které stojí za to vidět
https://www.youtube.com/watch?v=yZvdhuPfKaU

Bleh
Návštěvník
Bleh

Bardzo mi przykro. 25X będą u nas wybory i mam nadzieję, że nowy rząd to naprawi.

Vesna
Návštěvník
Vesna

Najhoršie na tom všetkom je to, že už ani nie je kam utiecť. Táto planéta Zem je pre mňa malá.

LIKAN 1975
Návštěvník
LIKAN 1975

Polák je největší národ ichtylů v Evropě. Z Němcem se pachtil před II světovou, z Ruskem to nějak zkoušel dohodnout, dodali jím flek pro Kačera Donalda Tuska a zradili Evropu tím, že podporovali agresi proti Rusku. Nyní toto. všechny osoby, které podepsali a nutili oprávněné osoby k podpisu Lisabonské smlouvy žalovat za rozvrácení republiky.
§ 310
Rozvracení republiky
(1) Kdo v úmyslu rozvrátit ústavní zřízení, územní celistvost nebo obranyschopnost České republiky anebo zničit její samostatnost se účastní násilných akcí proti České republice nebo jejím orgánům, bude potrestán odnětím svobody na osm až dvanáct let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku.
(2) Odnětím svobody na dvanáct až dvacet let, popřípadě vedle tohoto trestu též propadnutím majetku, nebo výjimečným trestem bude pachatel potrestán,
a) spáchá-li čin uvedený v odstavci 1 jako člen organizované skupiny,
b) způsobí-li takovým činem těžkou újmu na zdraví nejméně dvou osob nebo smrt,
c) způsobí-li takovým činem škodu velkého rozsahu,
d) způsobí-li takovým činem závažné ohrožení mezinárodního postavení České republiky, nebo
e) spáchá-li takový čin za stavu ohrožení státu nebo za válečného stavu.
(3) Příprava je trestná.