Český stát v tichosti a bleskurychle vyhostil tři mladíky po rvačce v...

Český stát v tichosti a bleskurychle vyhostil tři mladíky po rvačce v Benešově, aniž by sdělil jejich národnost. My ji ale známe!

Český stát v tichosti a bleskurychle vyhostil tři mladíky po rvačce v Benešově, aniž by sdělil jejich národnost. My ji ale známe!

O víkendu v neděli nad ránem proběhla v Benešově rvačka. Tři cizinci napadli dvě dívky ve věku 22 let a jednoho muže. Tato zdánlivě bezvýznamná informace by si normálně nezasloužila pozornost médií, protože takových konfliktů o víkendech probíhá spousta po celé republice, koneckonců, páteční a sobotní zábavy, tancovačky a diskotéky na vesnicích a malých městech mají svůj svéráz. V tomto případě ale došlo k něčemu výjimečnému. O rvačce ihned informovala většina mainstreamových serverů a začaly se dít věci. S neuvěřitelnou rychlostí totiž už v pondělí soud v Benešově cizince vyhostil ve zkráceném řízení, aniž by ovšem uvedl jejich národnost [1]. Za normálních okolností vyhošťování cizinců ze země trvá několik týdnů a v případě, kdy dotyční spáchají trestný čin ublížení na zdraví, tak se kromě vyhoštění čeká i na konec trestního řízení. Tady v tomto případě je ale všechno jinak. Útočníci byli v tichosti vyhoštěni druhý den po incidentu, hned jak v pondělí otevřel soud své úřední hodiny. Ta rychlost!

doprava_20140412__50b6294_resize-1417746244-7405259a.jpg
Premiér ČR Bohuslav Sobotka je zodpovědný za migrační procesy NWO implementované v republice.

V jiném případě by člověk zatleskal, že soudy v ČR konečně začaly pracovat rychle v zájmu občanů. Ovšem skutečnost je úplně jiná. Tutlání a utajování národnosti vyhoštěných mladíků dávalo ihned tušit, že celá rychlost soudního procesu je tak trochu na objednávku a ideologicky účelová. Zdroj naší redakce nám totiž sdělil, že vyhoštění cizinci jsou Ukrajinci tatarského původu, tedy mladí muslimové. Do ČR přijeli z Ukrajiny na základě pomoci českého státu uprchlíkům z východu Ukrajiny, ale také z Krymu, odkud po odtržení Krymu od Ukrajiny odešly tisíce Tatarů, nejprve na Ukrajinu, ale mnozí z nich v roce 2014 a 2015 přesídlili do zemí EU. Mladíci podle informací mají patřit do skupiny tatarských muslimů z Ukrajiny, jejichž rodiny dostaly v ČR přechodný pobyt v roce 2015 a v současné době čekají na pobyt trvalý.

Jako v Německu – Policie a soudy tají národnosti pachatelů

Vzhledem k tomu, že v ČR posilují nálady proti inkluzi muslimů a také s ohledem na to, že mladíci mají ukrajinské pasy, tak bylo rozhodnuto jejich národnost nezveřejňovat, aby se ve společnosti v ČR prý nejitřily emoce, jednak proti muslimům, ale také proti Ukrajincům. Podle našich zpráv v Benešově propukla zmíněná rvačka mezi skupinou Ukrajinců, Litevců a místními. Snaha o utajování národnosti útočníků tak zřejmě na straně státu pramení z obav, že tato informace by se stala municí a argumentem pro odpůrce migrace a multikulti. Strach občanů ČR z tzv. “balkanizace” republiky je zcela na místě. Cizí etnika, a zejména muslimové, mohou být nejen temperamentnější, ale také mnohem agresivnější. Pokud se podíváte na videa muslimských mladíků kdekoliv v západní Evropě, tak jejich militantní projevy a agrese vyvolávají oprávněné obavy.

531b528bdd7f7f9ebaaa3b640557358c.jpg
Ve skupině je síla.

Důvodem utajování identity cizinců je i plánovaná návštěva Angely Merkel v ČR, která přijede prosazovat nový model přerozdělování uprchlíků v EU za peníze Německa. “Kvóty za peníze” jsou novým nástrojem Berlína na redistribuci svých muslimů do ostatních zemí EU. Německo se v návrhu zaváže hradit jednotlivým zemím náklady na finanční zabezpečení migrantů na úrovni sociálních dávek Německa po dobu 1 roku. Pokud se koncept osvědčí, v dalších letech se vytvoří evropský fond, do kterého budou přispívat už země EU společně, tzn. daňoví poplatníci členských zemí EU a z tohoto fondu budou potom následně hrazeny jednotlivým migrantům ve všech zemích sociální dávky na úrovni těch německých. To zaručí, že migranti přerozdělení do chudších zemí EU nebudou z těchto zemí utíkat zpátky do Německa. Takový je plán Merkelové.

Angela přijede dojednat kšeft – Migranty za peníze z EU

Fond podpory migrace bude nadále využit i pro hrazení ubytování migrantů u soukromých subjektů, takže proces ubytovávání migrantů bude z beder států EU přenesen na soukromé majitele nemovitostí, kteří za to dostanou štědře zaplaceno v EURech. Je jasné, že z toho bude velký business, zejména pro developery a majitele kvalitních bytových jednotek 1. kategorie, protože muslimové z Německa jsou zvyklí na standard a v prasečáku typu “ubytovna 0+1” nikdo z nich bydlet nebude. Koneckonců, kauza irácké rodiny z Jihlavy, která potom utekla právě do Německa, je toho nejlepším příkladem. Je však otázkou, jak se na to budou dívat občané v ČR, že migranti budou brát sociální dávky v řádech tisíců EUR, zatímco průměrný člověk v ČR na mediánové mzdě dosáhne sotva na 70% té průměrné, která ovšem tvoří sotva 35% dávky uprchlíka v Německu. To je tragédie. A to nemluvíme o českých nezaměstnaných a jejich dávkách. Být uprchlíkem v Německu se prostě ekonomicky v dnešní době opravdu a bez legrace vyplatí.

8117df9d56_101755113_o2.jpg
Bez komentáře.

Je velmi úsměvné, že snaha o utajení národnosti vyhoštěných cizinců po banální rvačce odhaluje strach českého establishmentu z reakce národa na procesy NWO, které do ČR nasunuje Sobotkova loutková vláda. Obrovský strach z možného odporu lidu proti dohodám s Angelou Merkel by se dal krájet. Kvóty ještě ani pořádně nejedou, ale v ČR už muslimští cizinci mlátí dívky, protože se jim nelíbí třeba jejich chování, vyzývavé oblečení, make-up a šminky apod. Všimněte si na videu, že když je cizinců pohromadě více, dostávají odvahu a projevují se jako u nich doma. A to jich na tom náměstí bylo jenom pár. Když přijedete ve Francii do Marseille, kde je 400,000 muslimů a tvoří 40% místní populace [2], tak získáte najednou představu o tom, jak by to mohlo v ČR vypadat za jednu až dvě generace (20 až 40 let).

V rámci systémů řízení je nasunování migrantů procesem urychlování globálního chudnutí Evropy, a to je konceptuální nástroj z oboru tzv. dlouhodobých procesů, které se plánují na několik dekád dopředu. Mluvil jsem o tom na Svobodném rádiu minulý pátek v souvislosti s Tureckem a návštěvou Merkelové v Praze, záznam pořadu a onoho úseku najdete zde. Právě dnes se formují procesy řízení, které budou v ČR a na SK prosazovat migraci příštích 20 a více let. Pokud dnes nevznikne odpor vůči ustavení těchto procesů, v budoucnu již nebude možné je zvrátit.

Politika typu kývacího psíka

Právě proto nadnárodní elity prosazují do vedení jednotlivých zemí EU slabé politické figury. Čím slabší politik, tím lépe kýve hlavou na příkazy globalistů. Je to takový ten psík s kývací hlavou na pružině, kterého mají někteří automobilisté na palubní desce v autě. Přesně takto fungují loutkové vlády. Kývají hlavou v rytmu jízdy auta, nikdy neprotestují. Bohužel, pokud má premiér země charakter kývacího psíka, je to tragédie pro národ. Na straně druhé je třeba říct, že procesy NWO v ČR a na SK byly započaty již po roce 1989, a protože jde o dlouhodobé procesy, nelze je už zvrátit, ale pouze korigovat. Globalizaci nelze zvrátit. Migraci nelze zvrátit (Schengen je vrcholem procesů migrace a multikulti, aniž si to uvědomujeme). Ale jdou korigovat negativní projevy těchto tezí a jde eliminovat objemový rámec těchto tezí. V případě migrace lze korigovat migraci tak, že země bude přijímat pouze kritické minimum migrantů a nebude jim poskytovat nadstandard, což odradí další migranty od cesty do ČR.

image.jpg
Migranti sedí u “mobilního táboráku”. Nabíječkové “festy” jsou bizarním úkazem uprchlické krize.

Jenže právě ten nadstandard bude potom faktorem pro útěky migrantů v rámci EU do bohatších zemí a do Německa, kterému Angela Merkel chce učinit přítrž. A právě proto je nutné zajistit, aby německá kancléřka nedojednala v ČR kšeftovací politiku typu “Migranti za peníze z EU”. Nelze se proto divit, že v této kritické době bude establishment blokovat a cenzurovat všechny informace, které by vrhaly negativní obraz na cizince, zejména migranty z Ukrajiny a hlavně běžence z arabských zemí s muslimským původem. Informační pole by totiž mohlo získat barvu silně protimigračních nálad, a to by bylo v rozporu se zájmy Berlína. Takže se máme připravit na to, že nás migranti budou v ČR mlátit? Případ z Benešova je toho zářným příkladem. A český stát, podle vzoru a praxe německé policie, identitu a původ útočníků už začal utajovat.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Zdroj videa: iDNES.cz [3]

Print Friendly, PDF & Email

PODOBNÉ ČLÁNKY

od nových od starých od palců
Upozornit na
Marcus
Návštěvník
Marcus

Sobotka bude souzen za vlastizradu s celou tou politickou luzou genocidnich inzenyru !!!!!

Amus
Návštěvník
Amus

Migrace, že se nedá zvrátit? Kdyby se do ulic vyhrnuly statisíce lidí v protestech, nenadělá Sobotka, Makrela a Brusel vůbec nic a muslimští okupanti by jeli jak namydlený blesk. Bude Makrela vyhrožovat sankcemi? Tak jejím německým soudruhům jejich firmy znárodníme a uvidíme, jak dlouho se tato eurofašistka udrží u moci. Ona totiž ta ekonomická provázanost jednotlivých zemí je totiž dvousečná zbraň. A i kdyby to mělo znamenat hospodářské oslabení ČR, tak to překonáme. Lépe dříve s nadějí na lepší budoucnost než čekat na naplánované globální chudnutí bez budoucnosti. Vím, že pan VK žije a podniká v Německu, ale je mi líto, zkrátka se bude muset přestěhovat. Koneckonců Okamurova SPD plánuje úplný zákaz islámu, který je při troše dobré vůle prosaditelný, protože islám nepochybně splňuje kritéria pro označení za nebezpečnou ideologii a vyřešilo by to všechny problémy. Omezit počet migrantů neřeší nic, protože při vysoké porodnosti jejich žen je jen otázkou času, kdy se náš národ stane ve své vlasti menšinou. Vystoupit z EU, žádní migranti, nulová tolerance vůči islámu.

Milan
Návštěvník
Milan

Co s vlastizrádci,kolaboranty,invazívními negry a jinými kozomrdy???
Recept je prostý : do jednoho postřílet!

pedros
Návštěvník
pedros

Já se divím “naším”cikánům”, a jiným nečistým,že jěště nemají azyl u fricků!!!Ta debilita jejich našeptávačůl je doněbavolající!Oni sami jsou naprosté lidské smetí a jednotlivě na ně každej,s prominutím,sere!Nějaká”neziskovka”na tom mohla už vydělat majlant-VIZ KANADA!!!

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Ad: „Peníze za migranty“ – Tento plan Merkel v CR nastesti nikdo neprosadi. Ani Sobotka není takovy blazen, aby dal (byť z nemeckych penez) agresivnim migrantum tisice eur, když na prumernou mzdu pracujiciho cloveka, která je notabene nizsi nez davky pro migranty (kteří nepracuji), nedosahuje 70-80% populace. Lide by na nej spachali atentat. Sobotka je mezi dvema ohni, z jedne strany Nemecky diktator Merkel a z te druhé masivni odpor téměř všech 10 milionu obyvatel CR proti migrantum. A jelikoz je před volbama, nemyslim si, ze by se do neceho takto sileneho Sobotka poustel. Pokud by bylo cerstve po parlamentnich volbach… To je jina pohadka, mozna s militarizovanou ochrankou, která by ho doprovazela na kazdem kroku, by se odhodlal.

Dan
Návštěvník
Dan

Zubatáí pleš na národ jako takový zvysoka kašle. Jediné, na čem mu záleží je, aby byl co nejdéle u koryta, nejl=pe asi ve finále někde v Bruselu. Má v hlavě sice docela vymeteno, ale o to více bude kolaborovat.

Martin O.W.
Návštěvník
Martin O.W.

Zvratit procesy globalizace je mozne. Minimalne v pripade migrace (zatím). Staci, když vas podporuje lid a lid CR z 95% muslimy nechce. Staci napodobit Orbana a vypsat referendum o prijmani migrantu. Nikdo, ani ten nejvetsi eurofederalista, ani Juncker, ani Merkel si verejne nedovoli zpochybnit a jit proti vuli 95% obcanu země. Nikdo. A pokud ve vlade budou lide, kteří nedovoli ruznym Sorosum a zahranicnim fondum ovlivnovat politické klima v CR, tak nedojde k zadne barevne revoluci. Nejvetsi problem tak není zastaveni procesu globalizace, ale dostat do vlády lidi, kteří podporuji zajmy obcanu. Hloupost a hamiznost volicu, kteří voli pouze ty, kteří jim pridaji k duchodum 30kc nebo k jinym davkam, je ten nejvetsi problem. Jini se zase nechaji koupit za koblihy a slevnene pivo, jini zase nejdou volit vůbec, radsi si daji 10 piv a cestou domu se vyzvraci na patnik… A pak budou další 4 roky nadavat na politiky… Asi je to tak, jak říká ma pritelkyne. Je to krasne jednoduche, ale je to tak. Co se ma stat, stane se. Pokud si lide CR zaslouzi prezit, zvoli si prostě jiné politiky a preziji. Pokud budou volit dal stavajici politické figury, nezaslouzi si prezit a budou zniceni. Zadny stat, který neni schopen branit sve hranice a do vlady dobrovolne voli vlastizradce si nezaslouzi prezit. Každý volic, necht nahledne do sve vlastní duse a zodpovi si otazku, zda chce vymenit svobodu a mir pro další generace za vyssi duchod o 30kc, nebo vyssi minimalni mzdu. Odpoved je vicemene jasna, ale jen zdanlive… Zrejme…

peluch
Návštěvník
peluch

zrejme jste nepochopil jak funguje demokracie….volby jsou podvod jen iluze toho ze mate moc rozhodovat jedine co se deje kdyz jdete k volbam je ze davate svoleni te sebrance rozhodovat o vasem zivote

Amus
Návštěvník
Amus

Není to pravda, viz Rusko s prezidentem, jehož si všichni politici na západě a mnoho kolaborantů v Rusku, přejí odstranit. Nebýt podpory obyčejných Rusů, neudrží se. Dalším příkladem může být Orbán v Maďarsku a koneckonců i náš prezident. Tímto názorem pouze nahráváte těm, kteří si přejí, aby lidé nedělali nic.

Zelbo
Návštěvník
Zelbo

Ještě je třeba bojovat dávat najevo nesouhlas s ISlamizací a od sluníčkářů požadovat jejich příklad – přijímání těchto parazitů . Naopak trestat sluníčkáře ty jež sami nepomáhají a na této krizi profitují.Viz naše neziskovky – politici – vlastizrádci..Co předvádí naše justice je tragédie.Naše obyvatelstvo trestají perzekují za .píšoviny drobné i dopravní přestupky a tady beztrestnost parazitů – násilníků – vrahů .Letité selháván í Justice je důkazem o řízeném postoji.tak jako kolonizace Evropy.

Borodin
Návštěvník
Borodin

Sobotka se bojí a ještě bude mít proč se BÁT.

peluch
Návštěvník
peluch

strach ma ale s obcanu to neni….

Ludmila
Návštěvník
Ludmila

Máte opravdu skvělé úsudku. Děkuji

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek

MARINA STĚPNOVA: LAZAROVY ŽENY – recenze epochálního románu ruské autorky
http://kniznirecenzeetc.blogspot.cz/2016/08/marina-stepnova-lazarovy-zeny.html

piskoř
Návštěvník
piskoř

Jake je kouzlo cisla 22 a 11?