Český novinář pro ukrajinskou televizi: “Proti Zemanovi demonstrovali stejní lidé jako v...

Český novinář pro ukrajinskou televizi: “Proti Zemanovi demonstrovali stejní lidé jako v roce 1989” – video. Červené karty součástí propagandy i na Ukrajině. Nitky opět vedou do USA

Český novinář pro ukrajinskou televizi: “Proti Zemanovi demonstrovali stejní lidé jako v roce 1989” – video. Červené karty součástí propagandy i na Ukrajině. Nitky opět vedou do USA

Náhoda tomu chtěla, že při nočním bloumání nad morálkou současného světa a při hledání optimističtějších internetových textů, jsem se “proklikla” na odkaz, že lidé demonstrující proti Zemanovi byli velkou měrou titíž, kteří byli na Václavku v roce 1989. Vybavila se mi okamžitě ta omladina s červenými kartami v rukou, která v roce 1989 nemohla být ani na světě, proto jsem se do odkazu chtěla začíst. Ale ono nebylo co číst – nebyl to název článku, ale název videa nějaké ruské televize. Nedalo mi to a video jsem si pustila. A viděla jsem českého novináře a slyšela jeho řeč, jak on vidí oslavy čtvrt století od pádu totality a opět viděla zas ty červené karty. Vše pro nějakou ruskou televizi, vysílající ale v angličtině:

To mě zaujalo a pátrala jsem, co je to za ruskou tv stanici a došla jsem ke “Громадське Телебачення”. A že to není ruská, ale ukrajinská tv. Co mě dále zaujalo je fakt, že vznikla těsně před začátkem Majdanu, tedy 22. listopadu 2013, viz “Официальный старт – 22 ноября 2013 года, буквально за несколько дней до старта событий Евромайдана.” [zde]  a že celý projekt stál nějakých 45 tisíc amerických dolarů. Co mě ale zaujalo obzvláště je, že stanice tolik používá angličtinu a že na jiných její stránkách je všude uváděno Toronto (Телебачення Торонто).

Nějakou chvíli jsem se na vysílání i dívala, ale stále více jsem měla potřebu hledat, proč pro tuto ukrajinskou tv stanici hovoří český novinář právě z Echa24. Tyto stránky mi utkvěly v paměti, protože už dvakrát napsaly velmi kritické články o zdejším serveru, přičemž Aeronet jednou nazvaly hlásnou troubou Kremlu (tam mě dokonce jmenovali), na což jsem reagovala [zde] a podruhé napadly článek o americkém původu červených karet proti Zemanovi [zde].

Bez ohledu na tyto články mě ale moje fotografická paměť vrátila k ruskému serveru se stejným názvem: Echo. Ten má totiž na své titulní stránce odkazy na Los Angeles, San Diego, Phoenix, Las Vegas a komunikuje v angličtině, podívejte se sami [echo].

Náhoda? Na ty stránky jsem poprvé narazila při psaní článku o ruském zákonu k omezení sociálních sítí a zahraničních médií v Rusku [zde], kde byl doslova server Echo jmenován,  ale až teď mi přijde, že to, co je u nás Echo24, totéž je v Rusku Echoru.com.

A když si to tak všechno shrnu, tak ruské i české Echo se mi jeví být  služebníkem amerických zájmů v Rusku i u nás. A stejným služebníkem se jeví i rok stará ukrajinská tv stanice, kterou český novinář (český??) právě z Echa24 téměř exkluzivně informoval o “veliké nespokojenosti” českého národa se současným prezidentem Zemanem! A jak jinak to nejlépe doložit, než obrázky s červenými kartami!

Červené karty se tedy rozhodně vyplatily – manipulují veřejným míněním nejen v Česku (veřejné výzkumy jedou naplno), ale dokonce i za jeho hranicemi. Novináři z Echa24 neupírám jeho právo na vlastní názor ani jeho právo šířit ho kamkoliv. Ale v rámci pravdy bych se ho chtěla zeptat, kolik že to z těch lidí s červenými kartami demonstrovalo už v roce 1989?

Netvrdím, že tam nejsou i starší ročníky, ale ať se dívám jak se dívám, tak kam se podívám, všude nacházím záběry, kde převažuje zmanipulovaná omladina. (Až začínám chápat, proč téměř všechny revoluce “dělají” studenti….)

Dumala jsem v noci nad morálkou současného světa a náhoda tomu chtěla, že se mi jen potvrdilo, že jediná současná “morálka” jsou zájmy USA. Jinak by totiž nikdo, a obzvláště ne novinář!, nemohl šířit lži a propagandu o demonstracích v Praze dokonce i za hranice vlastní země. A obzvláště ne do země, která už teď kvůli americkým zájmům tolik trpí.

Na úplný závěr se musím zeptat: je opravdu náhoda (resp. spontánní akce), že na oslavách Listopadu se objevily:

1) anglické nápisy

2) ukrajinské vlajky

???

Bůh ochraňuj Česko, Bůh ochraňuj Ukrajince a Evropu, Bůh ochraňuj celý svět.

– Pozorovatelka –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Miloslav
Návštěvník
Miloslav

CO SI MYSLÍ OBČANÉ UKRAJINY,
KDYŽ ČTOU RÁNO NOVINY

Děkuje Spojeným státům a Evropské unii,
za blahobyt, mír, svobodu a demokracii.
Než se dostaneme z toho hnoje,
budeme si hrát na kovboje.

PROGNÓZA BUDOCNOSTI LIDSTVA
bude naše každodenní čtení,
TEORIE VŠEVÝVOJE večerní modlitba.
Zapomeneme na utrpení.

prognóza: http://miloslav7.blogspot.cz/2013/12/prognoza-budoucnosti-lidstva.html

teorie: http://miloslav7.blogspot.cz/2014/07/teorie-vsevyvoje-posledni-definitivni.html

Calembredaine
Návštěvník
Calembredaine

Co je to tam za imbecily? A kde je rychlá? Proč je nešoupnu do Bohnic? To neměli ve škole matematiku a v jejím rámci logiku, nebo co? Já nemám nic proti tomu, aby se vymáčkli nebo si i zakřičeli sami za sebe, nikoho “výzývat” právo nemaj, na to jsou jedině volby, ale kvůli tomu to nepíšu. Zajímá mě, co to je za imbecily, protože není z toho možné pochopit základní ideu jejich protestu. tedy pro co jsou? Kdyby nesli vlajky Tibetu a Novoruska – bylo by to zjevné – bojují za právo národa na sebeurčení, O. K. Kdyby nesli vlajky Ukrajiny a Jugoslávie nebo Ćíny – šlo by zřejmě o stoupence práva států na hájení své územní celistvosti, tomu taky rozumím. Ale co je za imbecilitu brt si ty prapory naštorc, tedy Tibetu a Ukrajiny, to teda fakt nechápu …

Calembredaine
Návštěvník
Calembredaine

oprava: … nešoupnou … brát

Saman
Návštěvník
Saman

Ty protesty zacinaji byt nudny. A co tak volby? Furth nejaka tlupa nekde tlaci cizi zeli do hlav jinym. Nechte to na volby.
Lavrov promluvil
http://vineyardsaker.blogspot.com/2014/11/absolutely-crucial-statement-by-foreign.html

Lik
Návštěvník
Lik

Tohle psali na wikipedii o té hromadske televizi:
On April 2014, Bogdan Boutkevitch (a journalist from The Ukrainian Week magazine) said during an interview on Hromadske TV that the Donbass is not just a depressed region, but has a wild amound of unwanted people there. He stated: “The Donetsk region has about 4 million inhabitants. At least 1.5 million are unnecessary. We do not need to understand the Donbass. We need to understand the Ukrainian national interest. The Donbass must be used as a resource”. “Concerning the Donbass – I don’t have a recipe on how to do it quickly. However, there is something that must be done: there are people who just need to be killed”, he added

Roman
Návštěvník
Roman

Odkaz na to šokující video je tady:
https://www.youtube.com/watch?v=S9SOVarOFJk

Český překlad je zde:
“Donbas – to není jen depresivní region. Je tam strašné množství nepotřebných osob (…) Absolutně vědomě o tom mluvím. V Doněcké oblasti jsou asi 4 miliony obyvatel. A nejméně půldruhého milionu zbytečných (…) My nepotřebujeme chápat Donbas. Musíme chápat ukrajinský národní zájem. A Donbas je třeba použít jako zdroj (…) Pokud jde o Donbas: neznám recept, jak to udělat rychle. Ale nejdůležitější co je nutno udělat: jsou tam lidé, kteří se musí prostě zabít,”

A toto naše vláda podporuje

Mužik z Ocelového města
Návštěvník
Mužik z Ocelového města

“ale až teď mi přijde, že to, co je u nás Echo24, totéž je v Rusku Echoru.com.”

Jj, taktéž jsem nedávno “zapátral” a snažil sem se dohledat “prapůvod českého” serveru Echo24, no a narazil jsem na Echoru.com Made in USA. Netuším jestli mají něco společného, ale vůbec bych se nedivil pokud by na pozadí stáli stejní “lidé”.

Njn, je potřeba tlačit proti, a vyvažovat tu prozápadní propagandu.

Astaroth
Návštěvník
Astaroth
TSq
Návštěvník
TSq

Honvinky.cz jsou zbytečný, offiko zpráva ČTK. Otázka, proč je propagujete :mrgreen:
Asi Vás platí

Mimik
Návštěvník
Mimik

Víte, zprvu velký dík Vám všem, právě proto, že víte.
Je mi 25. Při kabátovce mi bylo 6 měsíců a i já patřil kolem 15tého roku života k velkým obdivovatelům USA a nenáviděl jsem Rusko za to že nás okupovalo. Nechápal jsem mého otce a dědu, jak mohli mít Rusko rádi, jenže…
Hlava je nástroj samorostný a stejně jako jsem se nikdy nespokojil s pravdou co mi byla překládána od rodičů, aplikoval jsem totéž na pravdu mediální. A nejvíc mě k tomu asi nakoplo 11.9.2001. A smál bych se, kdyby zrovna tohle datum nakonec zlomilo američanům a ,,jejich jediné” pravdě vaz.
Obrovskou výhodou mi byli přátelé a internet, kteří mě zavedli do hloučků těch největších myslitelů, kteří měli dost odvahy a nezastavili se před nařčením z konspirátorství či rusofilství, a informovali mě (stejně jako vy). Tak nějak jsem si moji amatérskou novinářskou skládačku dával dohromady. Nejdřív lži o tom, že USA vyhráli 2sv. válku. Poté Vietnam, Afghánistán, Izrael a útlak palestiny. Pravda je vskutku bolestivá. Abych jí nezůstal nic dlužen, zajel jsem si do Itálie (před vstupem do EU/Eurozóny – 4tá ekonomika světa) a žil tam 3 léta. Jsou na tom strašně. EU je doslova okradla a okrádá směle dál pomocí směrnic, zákazů exportu, extrémního zdražení všeho, hlavně bydlení. Nu což, zajel jsem si do Ameriky. To co jsem viděl tam mě nadobro probralo z mého dětského snu o západní pravdě. Jsou na tom snad nejhůře ze všech zemí kde jsem kdy byl. Regulace na všechno a všude. Země posetá zákazy, které navíc neplatí pro všechny, ale jen pro obyčejné lidi. Země, která vám v reklamách cpe do huby všechno a doveze vám to až domů, hlavně plaťte, klidně dluhem!
Jakokoliv je Rusko poznamenané v našich očích okupací , každý by se měl objektivně podívat do USA a uvědomit si, že tohle tady nechceme ani náhodou. Jejich mediální kampaně jsou propracované k nejdokonalejším lžím…. A dnešní svět? Je zvláštní, že my i Maďarsko zrovna dostavujeme jaderné elektrárny za několik miliard. Obě zakázky vyhrála firma z ruska, díky mnohem lepším a levnějším nabídkám, ještě před majdanem. Jenže jakoby náhodou pak přišel, přišli sankce na rusko, takže už k nám nemůže dovézt svou techniku, a oba prezidenti, kteří se přesto klaní na stranu demokratické soutěže o veřejnou zakázku a chtějí ji podepsat s ruskou firmou, jsou prohlašováni za extrémisty, vlastizrádce a bůhví co ještě…. Přeji vám všem mnoho zdraví a zdaru v informování veřejnosti. A pokud fašistická amerika opravdu tu válku rozpoutá, snažte se přežít, ať mají i příští generace šanci dozvědět se pravdu jak byla, ne jak ji napsali USA

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

Zcela s vami souhlasim, kdo by chtel zit v takovych USA? Nikdo!

comment image

Calembredaine
Návštěvník
Calembredaine

Tak nějaký Mexikáni či Potorikáni se ještě najdou, ale bílý odtama utíkaj i do KLDR! – http://www.mojecelebrity.cz/clanek/american-pry-pozadal-o-azyl-v-severni-koreji-62942

guest03
Návštěvník

… a do tretice:
Atlantic Council.
Pozrite si na YouTube videa uzivatela Atlantic Council. Maju zaujímavých hosti.
Taktiez, oficialna stranka Atlantic Council je zdrojom zaujímavých informacii.
Taktiez, zaujimavy su pracovnici Atlantic Council a ich aktivity, vyhlasenia, blogy.
http://www.atlanticcouncil.org/programs/dinu-patriciu-eurasia-center
https://www.youtube.com/user/AtlanticCouncil

guest03
Návštěvník

… a este k predchadzajucemu prispevku:
Kniha “How Ukraine Became a Market Economy and Democracy” je propagovana na stranke Peterson Insitute (think tank Washington D.C.).
Teraz, zopar videi z Utube:
On July 7, 2011, the Peterson Institute for International Economics, the Center on the United States and Europe at Brookings, and the Atlantic Council cohosted the conference “Ukraine’s Future: The Challenges and Impact of Governance in Ukraine.”
Ukraine’s Future: Panel 1: Challenges of Governance
https://www.youtube.com/watch?v=s_9tRYhQF1Y
Ukraine’s Future: Panel 2: Economy and Foreign Policy
https://www.youtube.com/watch?v=RaSyZvuOBvQ
Pavlo Klimkin: Ukraine’s Future
https://www.youtube.com/watch?v=8DURvi3f24U
Zbigniew Brzezinski: Ukraine’s Future
https://www.youtube.com/watch?v=jnXaFMFU3v4
Je to zaujimavy maraton informacii z roku2011. Dolezita informacia ktoru som postrehol v diskusii z Panelu2:
– klucovu ulohu v transformacii UA nebude mat USA ale EU (a podpis asociacnej dohody)
– na UA ani koalicia ani opozicia neuvazuje o inom smerovani UA ako na zapad.
– ak by chcela UA vycuvat z podpisu asociacnej dohody, treba ju dosiahnut akymkolvek spôsobom (aj demonstraciami)
– diskutujuci sa smeju pri poznamke, ze Janukovych vôbec nerozumie ake dosledky bude mat podpis asociacnej dohody.
– dolezite bude, este pred podpisom asociacnej dohody podpisat velke kontrakty s UA (porovnajte s realitou: Jul2013, Chevron vyskum lozisk brudlicoveho plynu)

guest03
Návštěvník

technologia revolucii.
Citujem z knihy “How Ukraine Became a Market Economy and Democracy” March 2009
ISBN paper 978-0-88132-427-3
(kapitola 7. The Orange Revolution, 2004, strana

“In Ukrainian society with its deep sense of symbols, the choice of
campaign color was crucial. Blue and yellow, symbolizing the sky and
corn fields, were the traditional colors of Ukrainian nationalists, dating
back to the Springtime of Nations in 1848. Yushchenko knew that such
colors would alienate most Ukrainians. His campaign wisely chose orange
instead. Orange had no traditional meaning, though it was conspicuous
and the color of chestnut trees in the fall (Wilson 2005, 72–73).

A final weapon in the Yushchenko armory was the student organization
Pora formed in April 2004. A model student organization, Otpor, had
developed in Serbia in opposition to President Slobodan Milosevic in
2000, and a similar organization, Kmara, emerged in Georgia before the
Rose Revolution. Next, the Belarusian Zubr evolved, but no revolution
took place in Belarus. Pora took two forms, black and yellow, which were
both independent organizations. They were highly decentralized to impede
infiltration. Pora means “it is time,” and its symbol was a watch, signifying
that it was time for the old regime to go. Pora was systematically
built with Western technical assistance but little financial assistance. It
might have engaged 30,000 activists. When the Orange Revolution began,
Pora functioned as intended as the revolutionary avant-garde (Demes
and Forbrig 2006). ”
Niektore casti knihy vratane kapitoly 7 je mozne stiahnut v PDF formate na uvedenom linku:
http://bookstore.piie.com/book-store/4273.html

Technologia revolucii si je vedoma silnym zmyslom pre symboli a taktiez, dosledne vybera farby. Je to sucast psychológie farieb a symbolov v danej spolocnosti rozumej. manipulacie.

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

“V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.”

Pravdoláskař Skalní
Návštěvník
Pravdoláskař Skalní

Aby jste se nepo… 😆
Zmar Vaší práci!

Astaroth
Návštěvník
Astaroth

No ja vam nevim, kdyz chce pomoci sve veci, tak by mohl ty vynatky prelozit. Pokud se mu nechce, staci vlozit pouze ten odkaz. Ale dat odkaz a vykopirovat pro jistotu pul tamni stranky v anglictine protoze vi, ze na to nikdo neklikne…