Český Microsoft podpořil Prague Pride, rodiče jsou zděšeni!

Český Microsoft podpořil Prague Pride, rodiče jsou zděšeni!

Český Microsoft podpořil Prague Pride, rodiče jsou zděšeni!

Před malou chvílí nám přišel do redakce email od rozhořčené maminky, že společnost Microsoft podpořila homosexuální průvod v Praze a přidala se tak k mediálnímu tažení proti tradiční rodině. Zde je její email, který s jejím souhlasem zde otiskujeme:

Dobrý den,

Chtěla bych vás upozornit, jestli byste nemohli napsat na AE News, že firma Microsoft (to je ta s tím jejich Windows 10, jak jste o tom psali) v ČR se politicky angažuje proti české rodině a propaguje nám tu průvody úchylů po Praze. To už není možný, vždyť to je americká firma a tohle oni dělají i jinde, slyšela jsem o Berlínu a Kodani. Dole vám posílám odkaz na jejich Facebook, oni v Berlíně prý vybízeli děti, aby jim naskočily do nějakého auta nebo na nějaký ten alegorický vůz a zúčastnily se toho průvodu a teď to asi budou zkoušet i v Praze. Udělejte s tím něco, mně to přišlo i emailem, že Microsoft nějak podporuje tyhle lidi, aby si mohli jako homosexuálové adoptovat děti a aby je mohli vychovávat, když ty děti před tím úřady a juvenilní justice odeberou heterosexuálním párům. A chtěla bych se vás zeptat, jestli bych neměla našemu klukovi smazat počítač, aby mu tam Microsoft nemohl posílat žádné tyhle věci. Moc vám fandím, protože podporujete rodinu, poslouchám vás na rádiu každý pátek a máte správné názory. Držím palečky!

S přátelským pozdravem

Milena.

Paní Mileno, začnu od konce. Děkuji za podporu, že se Vám moje relace na Svobodném Vysílači CS líbí. Jsem rád, když nás někdo poslouchá a mám z toho dobrý pocit. Průvod Prague Pride už dnes proběhl a skončil, takže moje rady budou už jen v obecné rovině a ne k této akci. K té věci s Microsoftem bych řekl jen tolik, že americká společnost Microsoft má oficiální PR agendu pro Evropu a národní pobočky v jednotlivých zemích otevřeně podporují tzv. Gay Pride průvody ve většině evropských metropolí. Microsoft je jednou z organizací, která se podílí na budování Nového Světového Řádu (NWO) a podpora likvidace tradičních hodnot a tím pádem tradiční rodiny je součástí její mediální agendy. Jejich příspěvek na Facebooku, který jste zaslala [1], je toho důkazem.

MS_fb.png
Tento příspěvek na Facebooku českého Microsoftu vyvolal zděšení mezi rodiči

Svému synovi počítač mazat nemusíte (předpokládám, že tam má Windows od Microsoftu), ale měla byste mít kontrolu nad tím, jestli v jeho škole neprobíhají podobné aktivity jako dělá Microsoft, protože některé neziskové organizace v ČR [2] chodí po základních školách a propagují soužití a integraci homosexuálů do společnosti. Měla byste se synem často mluvit a hovořit, co bylo ve škole, jestli nebyla nějaká beseda apod. Je velmi nebezpečné, když společnost jako Microsoft se účastní průvodů homosexuálů. Vysílá to špatný vzor dětem, které si potom zapnou počítač s logem Windows a v podvědomí si asociují, že to je ta firma, která byla v průvodu homosexuálů a že “být homosexuál” je cool a “in”, protože dítě z toho nemusí mít rozum a může si vytvořit myšlenkovou zkratku, že když bude chtít být jednou úspěšným programátorem, bude muset být homosexuálem, aby dostalo pracovní místo v Microsoftu. Tyhle asociační zkratky jsou u myšlení dětí obvyklé.

Myšlenkové zkratky se budují hlavně u dětí do cca. 12 až 13 let věku, protože právě v té době si děti hlouběji vštěpují vzory chování okolo sebe. Takže ano, je to nebezpečné, je na místě mít obavy a je třeba se o dítě zajímat, aby si špatně nevysvětlilo některé vzorce mediální a homosexuální propagandy, které nejvíce působí hlavně na děti.

Zároveň bych ale chtěl zdůraznit, že sexuální orientace je osobní věcí každého člověka, a pokud svým chováním jedinec neohrožuje děti, jejich mravní výchovu a vnímání “normálnosti” a svojí úchylku nepropaguje na veřejnosti a nezneužívá v různých průvodech k politickým cílům, tak je to v rámci osobních svobod každého věc, jakým způsobem se svojí úchylkou naloží, pokud není v rozporu se zákonem. Průvody jako Prague Pride jsou však neomluvitelná hanba, na kterou se musí dívat právě i děti.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Kamil
Návštěvník
Kamil

Nestacim zirat… Taliban, pozabijet je, tradicni rodina (polovina manzelstvi skonci rozvodem), homosexualitu srovnavat s pedofilii a zoofilii, …
Hlavne si ho homofobove nezapomente vymrskat u lesbickyho porna. Tak je to v poradku, ze?

Troll
Návštěvník
Troll

obrat “firma Microsoft (to je ta s tím jejich Windows 10, jak jste o tom psali) v ČR se politicky angažuje proti české rodině ” je jak vystřižený z doby kdy tady vládnul bolševik,a nechtěl bych vidět, co ta paní, co tohle napsala, psala za bolševika, jak byla asi ta bdělá občanka ” na stráži” !?
Jinak proti homosexuálnům se klasicky nejvíc ozývají buď heterosexuální impotenti , dále osoby co jsou samy homsexuální orientace ale nechtějí si to připustit a vytěsňují to tím že proti nim štvou , a pak osoby které propadly nějaké primitivní náboženské víře a ohánějí se tím ” že někdo řekl anebo napsal v té a té knize proti buznám to a to” …další věc je ta že čím je primitivnější společnost , jako celek , tak tím víc se proti jakýmkoli menšinám štve . v kulturách a zemích , které jsou na úrovni/Švédsko, skandinávie oběcně, pak v Asii třeba Thajsko/, tak tam si každý hledí svého a je normální že prostě takovéto menšiny existují a nechají je žít svým životem. Naproti tomu post- bolševické země, kde nemají vyřešeno x vlastních společneských problémů, a země třetího světa-africké země, kde 80 procent obyvatel nemá ani tekoucí vodu a půl národa chodí kadit někam za barák, tak tam se náramně starají o gaye a o to co se smí a nesmí…tak to prostě je!

Vadim Malym
Návštěvník
Vadim Malym

Možná kdybychom homosexuály mlátili jako náckové a fízli v Moskvě, možná by se z nich stali správní občani a na dovolenou jezdili střílet lidi do sousedních států… Ale na druhou stranu nám, vyměklejm a humanismem zkaženejm středoevropanům, připadá sex mezi dvěma chlapama přeci jenom přijatelnější než kanální okupace.

Ondy1994
Návštěvník
Ondy1994

Kdyžtak mě opravte ale sice jsem zastánce toho, že by Prague Pride vůbec nemusel být. Díky tomu že je, tak je to všechno akorát horší. Mimochodem registrované partnerství je podle mě dobrá věc. To samé i adopce ale jestli si myslíte že lidi budou dělat ze sebe homosexuáli kvůli práci, ať dělají. Když vidím, jak kolikrát jsou diskriminační požadavky na práci pomalu ve stylu “Hledáme ženu, která mi bude vařit kafe, bude mladá, naivní a bude krásně vypadat”. Nebo když hledají pracovníky do 50 let třeba i na blbé uklízení. Skoro všude nabírají do 50 let a lidé po 50 jsou hned první na vyhození z práce pokud snižují stavy.

Podporuji sice osvětu o tom co to je homosexualita a jak vzniká, ale to je vše. Do detailních popisů se zase nemusí. Paní docela chápu že má strach ale bohužel když děti už i ve 12 mají první pohlavní styk, tak si myslím že není na škodu jim i říci něco o homosexualitě či bisexualitě. Není to nemoc, není to úchylka. Je to jen verze člověka, kterou si nevybral.

Omlouvám se vám za slohovou práci ale píši to tak, jak to cítím.

Tomas
Návštěvník
Tomas

Milí postižení spoluobčané, půjdu na pivo radši s gayem nebo lesbičkou než s vámi. Stříká z vás neznalost, malost, málo inteligence a hodně nenávisti k něčemu, co neznáte. Připadáte mi jak postižení. I s autorem. Microsoft zasévá homosexualitu a vyučuje ji ve školách? Pokud použijete tlačítko hledat, dozvíte se, že jde o geneticky danou orientaci. Někomu z vás “normálů” se líbí blondýnka, někomu černovlásky nebo zrzrčky, někomu štíhlé, někomu plnější, prostě každý je trochu jiný. A homosexuálové, ač vám to přijde neuvěřitelné ani nepojídají děti, ani nevyznávají satana, mají dvě ruce, dvě nohy a líbí se klukům kluci a holkám holky. Co je vám do toho co se jim líbí? Doma máte bordel, manžel vás bije nebo chodí do hospody pokud vás už dávno neopustil, žijete z jedný exekuce do druhý, dlužíte kam se podíváte ale v posteli jste “normální” Ještě bych doporučoval nastudovat pravopis, ten vám činí potíže. Homosexualitu nezískáte přesvědčením a ani očkováním, dokonce ani Microsoft vám ji nemůže poslat přes počítač. Už chápe tazatelka, jakou ze sebe udělala samičku býka???? Asi ne co……. Zamyslete se, než něco budete psát kopýtka. Je mi z vás zle.

LIKAN1975
Návštěvník
LIKAN1975

Homosexualita je popsáná již v Bibli. Církev taky podporuje procesí a mám na mysli to své s křížkem a i to s duhovými barvami. Každý podporuje to co je mu nejblíže.
Jednou budou propagovat svou orientaci taky nekrofilové, zoofilové a jiné orientace.
To se zase nebude líbit i homosexuálům. Nikdo nemá právo, takto propagovat svou orientaci. Je to pouze legalizovaná párty, kterou vymysleli požitkáři na západě. Jestli to podporuje nějaká společnost, jsou to pouze populistické gesta, jak si upoutat ke svým produktům požitkáře závislé na technologiích. Windows 10 je pouze produkt jak manipulovat s daty a informacemi o spotřebitelích. Kdo potřebuje informace, ten si je najde.
Až Vám systém s elektronické podobě klekne, budete Vy kteří jste na tom zavyslí v pr…i.

nepoučitelná učitelka
Návštěvník
nepoučitelná učitelka

mě hodně zarazilo, že pochod se konal na křesťanský svátek Nanebevzetí Panny Marie, oslavy mateřství…Načasování nebylo náhodné 🙁 nejsem ani věřící a homosexuálové mi byli ukradení, ale nejde si nevšimnou cílené manipulace, tiše a plíživě ze všech stran

bantustan
Návštěvník
bantustan
Kamil
Návštěvník
Kamil

Jak souvisi nekolik exhibousu ze San Franciska s gay pride???

h
Návštěvník
h

Vec je prostejsi
Na jedne strane voldemor stvoril isil a zene ji na euvropu na strane druhe v evrope vytvari cil a oduvodneni pro isil ze je treba evropu znicit… synergicke efekty

evropane poud vubec nekdy pochopi ktera bije, budou voldemora prosit a skemrat o pomoc a sami budou nadsene souhlasit s nastupen otevreneho – ne jako dnes skryteho – fasismu

Tomas
Návštěvník
Tomas

Haha, tak ten dopis mě vážně pobavil, jak někdo může být tak zaostalý v dnešní době? 😀
Homosexualita je normální variací lidské sexuality – nedá se naučit, ani se nedá odnaučit. Prostě člověk se s ní narodí, a taky umře. Tečka. Paní bych doporučil konzultaci se sexuologem, nebo možná i s psychologem.