Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO. Vzkaz vládě: “S...

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO. Vzkaz vládě: “S námi vorat nebudete!”

Českoslovenští vojáci v záloze proti válce plánované velením NATO. Vzkaz vládě: “S námi vorat nebudete!”

Na moravské Pálavě došlo o tomto víkendu k setkání Marka Obrtela a dalších vojáků v záloze z Česka a Slovenska, aby vyjádřili svůj nesouhlas se zatahováním českých a slovenských vojáků do amerických válek rozpoutávaných de facto po celém světě. Jde o první jiskru vnitřního odboje a odporu vůči loutkové vládě České republiky. Zdá se, že režim zde opravdu narazil a odvody hochů a dokonce i dívek zmobilizovaly k aktivitě zálohy, zejména otců od rodin.

Redakce AE News se plně připojuje k podpoře této skupiny vlastenců a chtěli bychom poprosit naše čtenáře, aby tento článek s videem šířili co nejvíce po českém a slovenském internetu, neboť situace je vážná a snaha o zatažení našich obou zemí do válečného dobrodružství v Evropě pod americkým velením je evidentní ze všech kroků, které česká vláda jako celek a také někteří jednotliví politici na Slovensku podnikají ve věci militarizace své zahraniční i domácí politiky, včetně navyšování nákladů na zbrojení na úkor třeba péče o postižené nebo dlouhodobě nemocné děti.

Oficiální web skupiny: http://ceskoslovenstivojaci.org

– Redakce AE News –

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jirka
Návštěvník
Jirka

Kluci souhlasim,ale porad te,jak zmenit mysleni nekterych pro americkych spoluobcanu,kteri si neuvedomuji co nam ta US demokracie zpusobuje,napr.nepravdive info o skutecnem zameru nejen s evropou.
Diky.

Fila Jozef
Návštěvník
Fila Jozef

Plne Vas chlapi podporujem konecne niekto kto ma odvahu postavit sa tomuto problemu !!

Buko
Návštěvník
Buko

Suhlasim a mate aj moju podporu

Katy
Návštěvník
Katy

Sloužil jsem dva roky jako provianťák. (1972-1974). Jsem 63letý a jdu s Vámi.

antonin naplava
Návštěvník
antonin naplava

Kluci, berete aj stařečkú, su major ČSLA, už mňa odepsali, ale kdy by to vypuklo, tak možu slúžit jak náčelník PHM praporu, pluku aj divize. Vím,že armáda,když nemaže, netankuje a nepije, tak nebojuje! Tož mňa vemte medzi Vás.
I came from South Moravia,
but living in Slovakia now!
I like Slovakia!

Moravian Poet

Falcon
Návštěvník
Falcon

Myslím, že by bylo správné rozlišovat mezi NATO jako vojenskou organizací, která smysl má a mezi tím, kdo ji dnes politicky ovláda. A to je banda nezodpovědných a všehoschopných politických zločinců. NATO v době studené války reálně ochránilo Evropu od války a od obsazení západní Evropy bolševiky. Jenže to v Evropě a v USA vládla úplně jiná politická garnitura, než zde vládne posledních 20 let.
Spíše než proti NATO, by měli vojáci v záloze proti politickému vedení naší země a Evropy. NATO je sice vojenská organizace, ale podřízená civilinímu a politickému vedení, které ji zadává úkoly.
A kolik válek začali vojáci? Podstatně méně, než nezodpovědní a nebo neschopní politici.

Jirka
Návštěvník
Jirka

Ano mas asi pravdu,je to politika,ale v nekterych vecech mi tu poliku podporujem,volby,podle meho je to jen navodit pocit ze to ma obcan v ruce ale opak.
Vem si hystorii,jak se lidstvo vyvijelo,spolecnost,lidske generace stale doufaji a priklaneji se k tomu o cem si mysli ze bude lepe ted napr. k US.demokraciji,ale opet chyba,je jasne ze zadny politicky system neni idealni,ale ten co od nepameti okupuje a valci vetnam korea irak jugoslavie afrika,je ,ale snad nebude katastrofalni.

Fox
Návštěvník
Fox

Jak to tady pozoruju tak mi připadá ,že málo kdo zde byl na vojně. Za nás ke konci vojny jsme tajně množily civilní bankovky kryté potem a krví mazáků a supráků. Tyto Bankovky vždy mněli číslo útvaru součástí byli i obrázky nahýh žen a mimo jiné jejich součástí byla Americká nebo
Anglická vlajka ,ale nikdy tam nebyl srp a kladivo!!! Já nejsem ani pro USA a zásadně ne pro Rusy jedna bratrská pomoc stačila.Jsem pro neutralitu. Kdyby na krásně se k vám přidala půlka národa a začalo se něco dít tak vás zevnitř rozloží jako Holešovickou výzvu. Vy se obracíte k odkazu ČSLA která byla totál pod vedením komančů to chcete? V popisu kdo jste zmiňujete facebook a jeho zálohu v Ruské odnoži.A bum už to smrdí ruskou propagandou. A co víc vám tady vychází článek od člena KSČM o akci proti IS na základě podkladů od ruského agenta!!! Řekl bych, že je zřejmé, odkud vítr vane. Američani to pohnojily všude kam vlezly a teď se k nám hrnou islámští vetřelci to ale přece neznamená že by jsme mněli provozovat anální alpynizmus k těm co nám tak bratrsky pohly. To že USA ve světě páchají prasárny musí vidět každý soudný člověk, ale že bych proto otočil korouhvičku o 180 stupňů tak to ne. Fox

Helena
Návštěvník
Helena

Máte, prosím, někdo uložený otevřený dopis pplk. Marka Obrtela, který byl určen našemu ministru obrany a celé české vládě? Nějak jsem na něj včera přišla a ztratil se mi. Můžete mi pomoci? Děkuji.:)

Pozorovatelka
Autor

Dopis je zde:
https://aeronet.cz/news/marek-obrtel-az-stejnou-cestou-pojedete-priste-nikdo-vam-mavat-nebude-ale-to-uz-bude-pozde/

JInak i pro ostatní bych chtěla říct, že ke hledání všech, článků, blogů a videí a prostě všeho, co zde vyjde, lze použít dvě možnosti
1) Lišta nahoře, kde hledání je roztříděno do sekcí a kde v poslední sekci s názvem VŠE je pak vše chnologicky od nejčerstvějšího příspěvku až k začátku webu
2) V pravém rohu je černá lupa, po kliknutí na ni se otevře okýnko a do něj hledaný název článku – stačí jeho nosná slova
Lupa ještě slouží k tomu, že po zadání jména některého z autorů se objeví všechny jeho dosud napsané články a vložené zprávy či videa.

adelberto
Návštěvník
adelberto

Je mi 73 a sloužiljsem 2,2roku u PS.Děkuji Vám za Vaši iniciativu,ale měli by jste se spojit s iniciativou”islám nechcem”,protože potom různé akce,které prakticky směřují stejným směrem jsou velice roztříštěné.Velice Vám fandím a když vidím dnešní mládež,chce se mi brečet.

bako
Návštěvník

Dobrý den,
jsem dnes již veterán, VSOŠ 1969-1973, voják z povolání do roku 1983.Za svou vojenskou kariéru 5x na střelbách v tehdejším SSSR. Dnes jsem rád, že naše republika je členem NATO.