Česko se stalo světovou výkladní skříní Hoaxidu-19 tak okatě, že “hausnumerům” o...

Česko se stalo světovou výkladní skříní Hoaxidu-19 tak okatě, že “hausnumerům” o nakažených lidech nevěří už ani členové zdravotního výboru sněmovny! Je to potvrzeno grafem, většinu “nakažených” v ČR tvoří lidé v produktivním věku, ale ti nikde v ekonomice nechybí! Slovenský premiér v televizním vystoupení dopředu ovlivnil výsledek celoplošného testování, lékařům slíbil 20 EUR za každého pozitivního člověka, kterého otestují! Laboranti a lékaři tak budou motivováni, aby testy označovali do papírů s pozitivním výsledkem! Půjdou si to Slováci pro jistotu ověřit druhým testem v soukromé laboratoři? A co když se výsledky budou lišit?

Česko se stalo světovou výkladní skříní Hoaxidu-19 tak okatě, že “hausnumerům” o nakažených lidech nevěří už ani členové zdravotního výboru sněmovny! Je to potvrzeno grafem, většinu “nakažených” v ČR tvoří lidé v produktivním věku, ale ti nikde v ekonomice nechybí! Slovenský premiér v televizním vystoupení dopředu ovlivnil výsledek celoplošného testování, lékařům slíbil 20 EUR za každého pozitivního člověka, kterého otestují! Laboranti a lékaři tak budou motivováni, aby testy označovali do papírů s pozitivním výsledkem! Půjdou si to Slováci pro jistotu ověřit druhým testem v soukromé laboratoři? A co když se výsledky budou lišit?

Česká republika včera večer oficiálně prolomila celosvětovou statistiku a s přírůstkem více jak 15 000 pozitivně otestovaných osob za jediný den se dostala na první místo na světě v tabulce nejvíce “nakažených” osob v daném státě za jeden kalendářní den [1]. Informaci v USA promptně přinesla i stanice CNN a další americká média. Všechna mainstreamová média v Česku přitom nazývají pozitivně otestované osoby “nakaženými”, aby to v obyvatelstvu vyvolávalo hrůze a děs, protože nakažený člověk asociuje osobu, která je těžce nemocná a šíří okolo sebe svrab a nákazu všeho druhu.

Ve skutečnosti je to pouze plán na vykreslení chaosu a strachu mezi obyvatelstvem, aby bylo poslušné, aby se nechalo testovat a později i naočkovat, protože vyděšený občan nemyslí a neuvažuje racionálně a ve svůj prospěch, ale uvažuje emocionálně pod obrovským návalem strachu o svůj život a zdraví, což ovlivňuje racionální a logické myšlení jedince. Člověk je ve strachu lehce ovladatelný a manipulovatelný. Všechna mainstreamová média se na tomto programmingu účelově podílejí a výsledkem je taková hrůza z viru, kdy se veškerá pozornost veřejnosti spolehlivě odvádí od ostatních a mnohem závažnějších věcí.

Rychlotesty od korejské firmy SD Biosensor

Informacím o číslech, která prší od Romana Prymuly, už nevěří ani poslanec Petr Pávek (STAN), který prohlásil, že “hausnumerům” o pozitivních testech nevěří, protože jako člen zdravotního výboru mluví s lékaři, a ti odmítají ta čísla, která zveřejňuje ministr zdravotnictví Roman Prymula. Podle Pávka je jediným tvrdým číslem počet lidí na lůžkách v nemocnicích. Všechno ostatní je podle něj hysterie.

Na dotaz [2] redaktora iRozhlasu, jestli věří Prymulovým číslům, uvedl: “Samozřejmě jim nevěřím. Jsem členem výboru pro zdravotnictví a mám možnost to konzultovat s celou řadou lékařů a lidí, kteří jsou do toho nějakým způsobem zaangažováni. Na straně jedné se tady prezentují nějaká hausnumera, která vycházejí z testování. Není tam jasné, kdy ti lidé byli testováni, kde byli testováni a tak dále. Je to podle mě kampaň, která má za úkol strašit a z hlediska médií možná přinášet senzaci. Ta čísla nemohou sedět. Sedí mi informace o tom, kolik lidí je hospitalizováno a v intenzivní péči. To jsou pro mě tvrdá čísla.” A úplně stejné informace dostáváme i my do redakce Aeronetu.

Poslanec za STAN a člen zdravotního výboru ve sněmovně nevěří Prymulovým hausnumerům. Lékaři apelují na ukončení hysterie, lidí umírajících na Covid-19 je hrstka, drtivá většina zemřelých měla jenom pozitivní test na Covid-19, ale jinak nic a žádné příznaky

V rozhovoru s poslancem Petrem Pávkem na iRozhlasu je uvedena i tabulka pozitivně otestovaných osob v ČR a jejich věkové rozložení. Sami se na to podívejte na to věkové složení, které potvrzuje náš nedávný článek [3]. Prymulova statistika uvádí, že více jak 60% pozitivně otestovaných lidí v ČR je v produktivním věku do 60 až 65 let, přičemž ale ti lidé nikde v ekonomice nechybí. A právě proto vláda v úterý rozhodla o částečném lockdownu v ČR, přesně jak jsem předpovídal na rádiu SVCS minulý pátek [4]. Těch pozitivně otestovaných a do karantény uvržených lidí už je moc v populaci, už by to bylo podezřelé, že ti lidé nikde a nikomu nechybí v práci a v zaměstnaní, a proto bylo potřeba spustit částečný lockdown, tedy uzavření podniků, živností, aby skutečně nebylo možné odhalit, jestli ta čísla o nakažených lidech v karanténách jsou pravdivá, anebo uměle vyráběná.

Přesně toto jsem minulý pátek předpovídal a vysvětloval na rádiu, proč uměle vyráběné počty nakažených nelze generovat donekonečna v otevřené ekonomice, proč musí přijít lockdown, aby se to zamaskovalo. Do redakce denně dostáváme informace od lékařů, kteří se bojí mluvit otevřeně a bojí se o místo, jsou to různé příběhy, ale všechny mají stejný obsah a motiv. Ten spočívá v tom, že lékaři jsou nuceni, aby na pozitivně otestovaného člověka se dívali jako na “nemocného”, což je proti lékařské etice, a současně ministerstvo zdravotnictví nutí ředitele jednotlivých nemocnic, aby všechny “exity” (úmrtí) v nemocnicích hlásily jako oběti Covidu-19, jestliže předsmrtný anebo posmrtný test na Covid-19 odhalí, že pacient je/byl pozitivní, a tudíž zemřel “na covid”.

Lékaři se bojí ozvat nahlas, že je rozdíl mezi “umřením na Covid” a “umřením s pozitivním testem na Covid”

Lékaři nám do redakce přitom píší, že je velký rozdíl mezi umřením “na covid” a umřením “s covidem”. Podle lékařů je úmrtí “na covid” v ČR do dnešního dne velmi vzácné a ojedinělé, protože zemřít na covid znamená, že člověk má doslova rozežrané a zčernalé plíce v důsledku nekontrolovaného namnožení SARS-Cov-2 v plicích do takové míry, že dojde k selhání funkce plic a k rozvoji nekrózy plicní tkáně vedoucí až ke gangréně a k otravě tkáně, krve a organismu. Takový případ byl v ČR zatím pouze jeden, na jaře, v případě onoho pražského taxikáře, ten ale nakonec přežil. Žádný další případ agresivní formy Covid-19 se v ČR neobjevil. Všechna ostatní úmrtí, údajně přisuzovaná Covid-19, byla způsobena jinými nemocemi a lidé zemřeli “s covidem”, což je podstatný rozdíl.

Rozhovor Petra Pávka pro iRozhlas

Nemocnice však mají ze shora nařízeno, že všechna úmrtí musí hlásit nahoru jako oběti Covidu-19 v případě, pokud osoby měly před smrtí nebo po smrti pozitivní test na Covid-19, bez ohledu na příznaky a bez ohledu na příčinu úmrtí. V ČR se neprovádí pitvy zemřelých na Covid-19, zemřelý se prostě prohlásí za oběť Covid-19, pokud měl před smrtí nebo po smrti pozitivní test. A teď to hlavní: V případě zemřelých lidí s označením úmrtí na Covid-19 se nakládá s těly jako s infekčními těly, které je potřeba zabalit do pytlů, a proto ministerstvo zdravotnictví doporučuje těla spalovat. Je to logické, kvůli zametení stop, kdyby náhodou pozůstalí byli podezřívaví a nechali by tělo nebožtíka otestovat nezávislým testem, v nějaké soukromé laboratoři.

Pomalu se odhaluje příčina a důvod, proč se tak tvrdě jde po krku soukromých laboratoří. Víte, proč? Soukromé laboratoře mohou lidi ze státních laboratoří přetestovat vlastními testy a zjistit, že pozitivní vůbec nejsou! A co pak?

A právě proto česká vláda a ministerstvo zdravotnictví tak silně jde po krku soukromým laboratořím, protože ty nejsou pod kontrolou státu a pod kontrolou ministra zdravotnictví. Představte si ten průser, kdyby pozůstalí zjistili, že jejich dědeček neumřel na Covid-19, protože nezávislý test ze soukromé laboratoře to vyvrátil. Takže, proto je od ministra zdravotnictví vedena snaha o spalování zemřelých na Covid-19 a hovoří se dokonce už o mobilních krematoriích jako v USA.

No jistě, čím více bude jako zemřelých na covid, tím větší je pravděpodobnost, že někdo bude chtít ověřit tělo nebožtíka u soukromé laboratoře. Brzy to někoho napadne, jakmile si přečte tento článek na Aeronetu. A přesně tohle představuje velkou hrozbu, protože by se provalil obrovský skandál, že nemocnice si vyrábí oběti zemřelých na Covid-19 uměle, protože to zkrátka sype nemocnici peníze na příplatcích od zdravotních pojišťoven a od ministerstva zdravotnictví.

Roman Prymula se špatně nasazenou rouškou a s covidovými testy v ruce

A ministerstvo je rádo, že utěšeně narůstají čísla zemřelých na virus, protože to umožňuje vyhlašovat opatření, omezení, lockdowny a tím zavádět totální kontrolu nad pohybem a svobodami obyvatelstva. Na Slovensku to už je mnohem dál, tamní premiér šokoval před 2 dny veřejnost, když potvrdil, že během celoplošného testování na Slovensku dostane každý lékař a zdravotník, který otestuje “pozitivního” člověka, příplatek 20 EUR za každou takovou pozitivně otestovanou osobu.

Víte, co to znamená? Slovenský premiér v přímém přenosu motivoval zdravotníky, aby testy jako “vycházely” pozitivní. Po provedení a vyhodnocení testu se totiž vzorky okamžitě likvidují kvůli riziku kontaminace, takže žádné důkazy pro zpětné ověření neexistují. Když lékař napíše do papíru, že test u osoby vyšel pozitivně, nikdo lékařovi později nemůže prokázat opak. A teď, pozor!

Slovenská cesta do pekel: Kdo z lékařů narazí na člověka, kterému test vyjde pozitivně, dostane příplatek 20 EUR! Za každého! To bude vejvar!

Jediný důkaz o opaku může prokázat druhý test, který si člověk nechá udělat u soukromé laboratoře. Když test vyjde negativně, co to bude znamenat? Bude to znamenat, že člověk nemusí do karantény, když předtím během celoplošného testování mu státní laborant někde ve stanu řekl, že mu test vyšel pozitivně? Chápete už, proč Andrej Babiš před několika měsíci tak usilovně ryl a útočil proti soukromým laboratořím a současně usiloval o urychlené vybudování státních laboratoří? Ano, to je přesně ten důvod. Když přijdete do soukromé laboratoře, tak tam jde pouze o peníze, aby laboratoř měla kšeft, ale soukromá laboratoř prostě jenom otestuje vzorek a je jí jedno, jak výsledek vyjde, prostě vám ho sdělí.

Jenže u celoplošných testování v dikci státu, kde výsledky testů budou určovat mizerně placení státní zaměstnanci, které navíc premiér v televizi motivuje částkou 20 EUR za každého pozitivního člověka, tam už jistotu pravdivého testu nemáte. Řeknu to jinak: Věřili byste testu, kdyby odměna pro člověka, který test vyhodnocuje, byla závislá podle toho, jak výsledek vyjde? Samozřejmě, že takovému výsledku by věřil jenom debil. Jenže, na Slovensku má tamní premiér za debily zřejmě více jak 5 milionů obyvatel, protože jinak by odměňování zdravotníků podle výsledku antigenních testů nemohl nikdy navrhnout, jedině že by byl pod vlivem alkoholu. A je jenom otázka času, kdy něco podobného přijde i v ČR, kdy někdo navrhne, ať zdravotníci dostávají příplatek za každého pozitivně otestovaného člověka.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 8 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 22% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Dont Judasme
Návštěvník
Dont Judasme

Nevite někdo jak si v teď stojí covid v Bělorusku ? Žádný zprávy o ňom nejsou, zato o zatýkaní a o boji proti diktatúře je porád plno všady. 🙂

Ivana
Návštěvník
Ivana

Je jasné, že nám nenapíši, že v Bělorusku žádná druhá vlna covidu nepřišla, protože se na jaře ke covidu chovali se selským rozumem, žádné roušky, zavírání obchodu nebo škol. Covid jak přišel, tak odešel.

bolavé srdce
Návštěvník
bolavé srdce

Jen to chci někomu vyprávět, na FB to asi nemá smysl a navíc, dědeček je ještě živý, mám strach, že mu ztížím situaci.
Můj děda 86 let umírá na rakovinu, bojoval s ní 15 let jako lev, ten život si ještě užil, no a teď je v terminální fázi. Už pro něj lékaři nemohou nic udělat. Je 14 dní hospitalizovaný, aby mohly být tišeny jeho bolesti. Nikdo mu za celou dobu Covid test nedělal. Před 3 dny nám volali, že z dědy už vychází tkáň postiženého orgánu, zkratka se rozkládá, pak přijde sepse a rychlý konec. Ve stejný den mu najednou rychle udělali test na Covid a je? Samozřejmě POZITIVNÍ!!! Dědeček tam leží dva týdny, nikdo za ním nesmí, takže i kdyby ten výmysl fakt chytil, tak by samozřejmě museli pozavírat celé oddělení, lékaře a sestry do karantény…no, kupodivu nic z toho se neděje. Jen děda těsně před smrtí je pozitivní a na Covid zkrátka umře. Důležitá poznámka: i v tak děsivém fyzickém stavu, kdy hůř na tom jsou už jen mrtví, dědeček nemá ( potvrzeno primářem ) žádné příznaky Covidu, dýchá sám, žádný kašel, žádná horečka. To je celkem salámista, že, ten Covid, když nesejme ani umírajícího devadesátníka.
Nemůžeme ho ani převézt do hospice ( je pozitivní ), umírá na obyčejném oddělení, kde ho ani nenakrmí. Naposledy jsme ho viděli, byl hladový, krmili jsme ho sami suchým chlebem a šunkou, co mu tam sestřičky nechali. Nikdo mu za celou dobu ani nedal jeho zuby, bez nich se těžko nají, nepomohou mu se sluchátky, takže neslyší, nemůžeme mu ani volat. Na oddělení jsou ve DVOU! Děsná dřina zdravotnického personálu, vůbec nestíhají.
Co je na tom snad nejhorší, kromě té nechutné lži, je to, že dědeček musí zemřít sám. Babička nám doma pláče, že by ho chtěla držet za ruku, rozloučit se, my všichni také…a děda je tam sám, kouká do zdi a čeká až to přijde. Je to bojovník, možná to bude ještě několik dní trvat, několik nekonečně dlouhých dní samoty.
P.S.: samozřejmě po pozitivním testu na Covid musíme být celá rodina v karanténě, i když jsme dědu naposledy mohli vidět před 10 dny. Takže babička čeká až její životní láska zemře sama, zavřená v bytě, nikdo k ní nesmí.
KAŽDÝ Z TĚCH UŽITEČNÝCH DEBILU, každý, kdo touží po dalším zpřísňování pravidel – díky VÁM můj dědeček umírá tak, jak umírá. ODPORNÍ HLUPÁCI! Kdybyste to alespoň dělali pro peníze jako vláda a další poskoci, ale vy jste jenom obyčejně blbí. Vy byste si zasloužili dědečkův konec!

s0lari
Návštěvník
s0lari

Práveže to robia kvôli peniazom a to je natom ešte horšie. Nemocnica totiž dostane prachy za každého zomrelého na kovid. Neviem koľko to je u nás, ale v USA to je 13 000,- USD. Preto sa robia takéto špinavosti, kvôli mrzkému grošu.

Tommot
Návštěvník
Tommot

Pokud z toho mají nemocnice nějaké finanční výhody tak už chápu proč se pry v Chrudimské nemocní nabízí pozustalym peníze za to když můžou napsat, že pacient zemřel na Covid

s0lari
Návštěvník
s0lari

Áno, v SR ľuďom dávajú 800,- EUR ak si nechajú napísať kovid. Koľko dostávajú za to nemocnice, je otázka.

PaVo
Návštěvník
PaVo

Poslouchám Babiše (tiskovka po návštěvě prežidenta), a řežu se smíchy, nad těmi idioty: “pan prežident měl jiný názor ( do odvolání šprcky se ovarovi tedy nechtělo, kámošek, že), dále prežident nezná jméno kandidáta, ale mu dal jeho životopis – asi bez jména, hahaha, já jsem mu odevzdal životopis kandidáta na ministra fina, pardon zdravotnictví, kandidát má obrovské mezinárodní zkušenosti a je přesvědčen, že prežidodentovi bude líbit – ( eště aby se mu nelíbil další židouš do týmu´), byla to chyba a my teďka bojujeme o důvěru občanů (hahaha, tak jediné totální idiot ti může věřit), takovýto přešlap se nedá ani omluvit ( jaký přešlap, ty vole, to je důkaz, že pandemie je divadlo a koronvýmysl není tak nebezpečný, jinak by manekým fy Primeros se bez roušky nikam nehnul a byla by z betonu), doufejme, že ta vyznamenání proběhnou v lepších časech ( jasně, pro vás lepších), pan Prymula byl v první vlně hlavní tvář ( jen ksicht falešný, který v roce 2009 prohlašoval roušky za škodlivé), .. rozšíření kapacity v Letňanech ( ve stanech, ne?), abychom to skutečně vyřešili a měli vánoce za nějakých normálních podmínek ( hahaha, žide, tebe tak zajímají vánoce, když je jakožto žid neslavíš), je potřeba poprosit všechny, a požádat všechny, aby to (opatření) dodržovali ( naser si, ty uškemraná zmoklá slepice, které jde jen o své vejce), já nevím kdo jste a za koho mluvíte ( ty vole, to ti musí být jedno a musíš odpovědět na otázku, ale mluvit o Flégrovi se ti nechce, tak šup úhybný manévr, co na tom, že stupidní), já nemyslím, že je to důležité (haha, nikdo se neptá, co si myslíš, ale máš odpovídat na konkrétní otázky, od toho ta tiskovka je), a zase prý je to velice kvalitní kandidát, který má zkušenosti v zahraničí ( koho to zajímá, tady jsme v ČR, to jako, kdo byl v zahraničí , má přednosti oproti znalcům domácího prostředí?), abysme ochránili hlavně lidi starší ( ty vole, a co děti, kterým likvidujete svou debilitou zdraví a budoucnost vůbec? co se furt oháníš starými, když umírají běžně kolem 80ti i bez kovidu), pětkrát za minutu opakuje slovo samozřejmě ( nemá na obhájení svých blábolů konkrétní slova), my, samozřejmě dáváme pravdivé informace veřejnosti ( od kdy, ty vole, 30 let neslyšíme nic jiného než lži). Jeden mu to řekl perfektně: ” žádná pandemie tady není”. (čumí doblba a dýchá těžce, a řekne, prosím vás pane, já se omlouvám, ale..dál nic), já vám děkuji a nashledanou ( pohled dolů, zmrd jeden).

Tu jarmulku si babíško sundej z nosu a strč tam, kam patří. Prymeros neudělal chybu, jen se choval podle reality, která je taková, že pandemie je vymyšlená pro gojímy a opatřní jsou terorismem, a on se přece sám nebude terorizovat a týrat. Tak tak, vážení.

Jen dodám, že jsem asi před 2 hodinami udělal show v Globusu s fotkou Šprýmuly bez roušky a taky si ji dal pod bradu se slovy, že když prymuláč ji nenosí, znamená to, že není k ničemu jinému než k buzeraci nás všech. Nikdo neřekl ani slovo, někteří smáli, většina okolo vypadala zamyšleně.

Serme jim na roušky, na testy i na vakcíny, sami se projevují, že jde o divadlo a ne o ohrožení života!

Prodost
Návštěvník
Prodost

Přečetl jsem si “Jak bojovat s psychopaty” od Stefana Verstapena. Výživná věc. Dochází k jedinému možnému závěru – fyzicky se jich zbavit! On to chápe spíš jako utéct před nimi. Jenže přátelé, může mi někdo poradit kam? A tak nezbyde nic jiného, než….

André Linoge
Návštěvník
André Linoge

-“Zlikviduj každého fanatika dřív, než získá moc, a později zlikviduje on tebe!”….. (tesat do kamene)

Milan
Návštěvník
Milan
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Milan
video tam žádné není

hledac pravdy
Návštěvník
Taťka Šprýmula
Návštěvník
Taťka Šprýmula

Proč to rovnou nevložit 😀 😀 😀

comment image

Pomsta? 😀comment image

Radek
Návštěvník
Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Radek
a je vymalováno! Ten lampasáckej převlékač kabátů co přísahal a vyrostl díky socialistické vlasti adnes posluhuje židofašistům, měl tu drzost jetě do poslední chvíle lhát, že nebyl v hospodě,ale v “kapitule”. I kdyby to byl chrám boží, tak vysocí vládní a političtí činitelé se mají scházet ve svých úřadech a ne kout svoje křivácké pikle někde v noci po pajzlech. To dělají jen proto, aby se vyhnuli odposlechům a odhalení svých křiváten. A asi trouba nepočítal s tím, že “kapitula” nemá zájem podporovat jeho křivárny a bude se distancovat. A Zeman už si zjevně nedovolil svého “bílého lva” v těch křivárnách podržet ani při vědomí, že jeho “vládnutí” už zvoní hrana.

Alanis
Návštěvník
Alanis

comment image

Chytrá karanténa? Ne, Vychcaná karanténa!

defector
Návštěvník
defector

jo a proto se měli sejít snad na záchodě? Kde se vůbec za této situace má člen vlády s politikem sejít večer,potmě,potají? Stejně pekli nějakou kulišárnu a habadůru.Jinak by Babiš a vlastně i všichní okolo tak nevylítli jako když je píchne,časem uvidíme:-)

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Alanis
copak karanténa, ale vychcánek Prymula. A asi bude muset zase “doplnit vzdělání” a
sehnat novou atestaci. Tentokrát z kouzelnických věd a umění být neviditelným.

4fun
Návštěvník
4fun

Karanténa jo …
… ale od slova kárat 😐

Zákazy – pokuty – exekuce – sebevraždy

Ať žije náš prežident!
Liguére!

konzerva
Návštěvník
konzerva

To co dělal kdysi Kimmatovič takhle se mu to vrací…comment image