Česko nakročilo k předčasným volbám, mezi ANO a ČSSD hoří mosty, které...

Česko nakročilo k předčasným volbám, mezi ANO a ČSSD hoří mosty, které pro jistotu podřezává Kalousek z TOP09! Válka konceptuálních sil ekonomické vs. ideologické globalizace je v plném proudu!

Česko nakročilo k předčasným volbám, mezi ANO a ČSSD hoří mosty, které pro jistotu podřezává Kalousek z TOP09! Válka konceptuálních sil ekonomické vs. ideologické globalizace je v plném proudu!

Soustředěný útok proti zájmům Andreje Babiše a jeho propojení s Robertem Šlachtou a ÚOOZ graduje do nevídaných rozměrů. Při divoké koaliční schůzce na vládě včera večer se křičelo, Andrej Babiš vmetl do tváře Bohuslavu Sobotkovi, že jeho pozice premiéra není navždy a už zítra může být premiérem právě on a dnes přilil olej do ohně ministr vnitra Milan Chovanec, který navzdory Andreji Babišovi a hnutí ANO podepsal policejní reformu, která slučuje ÚOOZ s protimafiánským útvarem a mění hlavně organizační pravidla a přístupy k informacím obou divizí policie. Andrej Babiš ještě před podpisem dnes ráno varoval, že pokud Chovanec reorganizaci podepíše, ANO vypoví koaliční smlouvu. Babiš zároveň naznačil, že vláda může i tak pokračovat, i když bude koaliční smlouva vypovězena, rozdíl bude pouze v tom, že zástupci ANO budou mít ve vládě volné ruce a nebudou vázáni koaliční smlouvou. Ze situace profituje Miroslav Kalousek, který se těší na předčasné volby. Bohuslav Sobotka velice riskuje, protože v této kritické situaci odletěl na návštěvu do Číny.

sobotka-babis-vyraz_denik-630.jpg
Andrej Babiš sleduje výroky Bohuslava Sobotky
Babiš hraje o všechno nebo nic

To by ale příliš dlouho nefungovalo, protože ANO, které skrze Andreje Babiše kontroluje finance, by zřejmě v odvetě brutálně ořezalo rozpočty rezortům v gesci ČSSD v právě chystaném novém státním rozpočtu, zatímco vlastním ministrům by Andrej Babiš štědře naděloval pro jejich resorty na příští rok. A pozor, příští rok je rokem volebním a porcování medvěda je naprosto nezbytné pro úspěch ve volbách. Znepřátelit si ministra financí a rok před volbami fungovat bez koaliční smlouvy by bylo pro ČSSD sebevražedné. Je navíc zcela jisté, že po reorganizaci policie se přestane vyšetřovat kauza OKD a úloha Bohuslava Sobotky na tomto tunelu.

Co nás tedy čeká v nejbližší době? Andreji Babišovi jde o vítězství v parlamentních volbách, které jsou plánovány v řádném termínu na podzim příštího roku. Pokud Andrej Babiš získá pocit, že reorganizace elitních sborů policie začne pracovat proti jeho osobě a jeho zájmům (Čapí hnízdo, Agrotec), nebude čekat další skoro rok a půl do voleb, protože to by bylo nebezpečné, že do té doby reorganizované útvary policie na něho něco vytáhnou. A protože se nezdá, že by Babiš byl tak naivní, bude následovat jediné možné řešení. Předčasné volby. V nich se dá očekávat, že hnutí ANO zvítězí, protože úloha ČSSD v podpoře migrace (viz. volební program ČSSD) a slabá Sobotkova mise v roli předsedy strany poškodila sociální demokraty natolik, že se nedá očekávat vítězství ČSSD. Vláda by proto mohla skončit tak, že hnutí ANO by v poslanecké sněmovně iniciovalo vyjádření nedůvěry vládě. Zároveň by bylo třeba přijmout jednorázový zákon o rozpuštění sněmovny, stejně jako v roce 2013 a prezident by poté vyhlásil termín předčasných voleb.

babis-sobotka170516_denik-630.jpg
Bohuslav Sobotka při projevu, Andrej Babiš za ním vlevo.
Prezident dává od kauzy Šlachta ruce pryč, ale tajně fandí Babišovi

Tady je dobré si všimnout role prezidenta podrobněji. Ten vystupuje v kauze Šlachta maximálně opatrně a už dopředu prohlašuje, že by rezignace Chovance ani Babiše nepřijal. Z tohoto ambivalentního postoje v celé kauze lze velmi snadno číst snahu prezidenta nezaplést se do kauzy Šlachta. Prezident sám o sobě nemá žádné osobní napojení a zájmy v policejních složkách, to je turf Andreje Babiše, ČSSD a obecně vedoucích politických stran v té které vládě. Pokud by se prezident Zeman postavil na jednu nebo druhou stranu, riskoval by protiúder z druhé strany, že se snaží ovlivňovat chod policejních složek. Je však zcela jasné, že Miloš Zeman jako stratég si velmi dobře spočítá, jaké výhody a nevýhody by mělo oslabení role Andreje Babiše na chod státu a jeho šance na znovuzvolení prezidentem.

KOP56b14f_112120_2069442.jpg
Prezident Miloš Zeman na návštěvě při zasedání vlády. S Andrejem si výborně rozumí.

Sociální demokracie a Bohuslav Sobotka stojí vůči prezidentu republiky v jasné opozici. Kritizují ho za jeho politiku, vstřícnost k Číně, k Rusku atd. Vrchol tohoto odporu potom v ČSSD představuje Jiří Dienstbier, který neváhal označit prezidenta Zemana za největší omyl voličů poté, co prezident Zeman odjel vloni v květnu na oslavy Dne vítězství v Moskvě. Výborné vztahy prezidenta s Andrejem Babišem vycházejí z toho, že oba dva pocházejí z prostředí elit, které byly vychovávány před rokem 1989 komunistickým režimem pro převzetí řídících procesů v zemi po plánovaném převratu. Oba dva upřednostňuji ekonomické teze v procesech řízení nad tezemi ideologickými. A toto souručenství je definováno společnou snahou o globalizaci trhů, které by neměly být ovlivněny ideologickým rozměrem politiky. Viz. Babišův výrok a pochvala prezidenta za otevřené nasunování čínských investic do ČR. Andrej Babiš oceňuje čínské investice v ČR, upozorňuje na realistickou politiku prezidenta a vyhraňuje se vůči politikám předchozích vlád, které razily především ekonomické teze opřené o ideologický rámec.

Konceptuální řízení ekonomického a ideologického globalismu

ČSSD se ideologického rámce v procesech řízení nikdy nezbavila. Dosud řídí a posuzuje ekonomické cíle republiky s požadavky a potřebami partnerů v EU, zejména s Německem. Jak jsme uvedli již v článku zde, česká vláda plně koordinuje devalvační křivku české koruny tak, aby česká produkce na exportu do Německa byla komparativně stále tak laciná, jak je to jen možné. Jedná se ovšem o politiku parazitování na ekonomickém růstu české domácnosti. Takováto politika znamená, že vláda působí skrze kurz koruny a daňové zatížení tak, že lidé si vydělají stejně, nebo jen mírně více, než si vydělali před 10 lety, protože růst platů věrně kopíruje křivku inflace a v posledních několika letech, kdy platy rostly rychleji, se pouze dostaly zpátky na úroveň před vypuknutím krize v roce 2008. Takže lidé nezbohatli, ale kvůli více půjčkám se více zadlužili.

2303737_babiis-monika-babisovi-new-york-broadway-muzikal-foceni-divadlo-kinky-boots.jpg
Konceptuální hráči: Magnát Michael Bloomberg (globalista) a Andrej Babiš (globalista, euroasijské křídlo GP).

Na druhé straně je třeba si uvědomit, že ekonomická teze globalizace není o bohatnutí, ale o chudnutí. Lidé budou pracovat více, za méně peněz a déle. Dorovnání rozdílu na uchování kvality života a sociálního standardu si budou kompenzovat půjčkami a úvěry, a to po celou dobu svého života. Z toho vyplývá i Kalergiho teze “bezpenzijní společnosti”,  kdy stát se zbaví zodpovědnosti za penze (s výjimkou státních zaměstnanců jako jsou policisté a úředníci, kteří budou penzemi odměňováni za věrnou službu) a lidé budou muset pracovat až tzv. do rakve. Řešením bude situace, kdy člověk bude mít více dětí a ty se o něho ve stáří postarají. Ale výchova dětí je už dnes velmi drahá. Od kolébky po řidičák stojí jedno dítě cca. 3 miliony korun. Více info zde. A to je pouze do maturity, nepočítá se 5-leté studium na vysoké škole. Mít více dětí, třeba 3 děti, znamená vydělat za 18 let stranou a bokem na zaopatření dětí rovných 10 milionů. A toto nemá řešení, protože tolik peněz normální rodina s dnešními prioritami nemůže do dětí investovat.

Kalergiho životní downsizing a psychosomatika

Tento problém v Kalergiho plánu řeší už mnohokrát zmiňovaný proces globálního chudnutí. Nepěkným označením se to nazývá “životní downsizing”, zmenšování životních nároků. Menší byty, menší auta s menšími a menšími motory, menší spotřeba papíru, přechod k elektronickým médiím, méně kvalitního vzdělání, méně výdělků, méně spotřeby planetárních zdrojů. Na straně druhé více kontroly pohybu lidí, více kontroly názorů, více odposlechů, více kontroly nad výchovou dětí ze strany státu, více integrace s cizími chdudšími etniky, které mají saturovat proces chudnutí a přijetí chudnutí ze strany domorodců. Když vám stát řekne, abyste se uskromnili a naproti budou lidé žít v luxusním domě, nepřijmete to. Když ale budou naproti žít lidé ještě chudší, nebudete s tím mít problém uskromnit se. Psychosomatická ekonomie hraje v Kalergiho plánu důležitou roli. Soused má luxusní auto, no to by bylo, abychom si ho také nekoupili. Když tento stimul rodina neuvidí a uvidí naopak kolem sebe jen chudobu, nebude nikde touha po luxusním autě. A to je psychosomatická ekonomie v praxi.

486232-top_foto1-n9bar.jpg
Andrej Babiš na návštěvě newyorské burzy.
Kalergiho psychosomatická ekonomie v médiích

Úloha psychosomatické ekonomie je vidět i na komerčním mainstreamu. Návody na TV Nova, jak vařit “zdravě” a levně z kuřecích kůžiček, buchty z mikrovlnky a hrníčků, zbytky chleba osmažené na sádle atd. Výchova společnosti k chudnutí a přijetí chudnutí jako modelu životního trendu je velmi důležitým bodem prosazovaní konceptů NWO. Lidé vidí v televizi výměny manželek, obyčejné lidi, pořady jako Prostřeno s obyčejnými lidmi, snaha o prezentaci obyčejnosti a normálnosti se všemi vadami a nedostatky. To je v ostrém kontrastu s pořady z 80. a 90. let minulého století, kdy seriály a reality show přinášely pořady z opačného konce sociálního spektra, ze světa celebrit, významu početných rodin a show businessu. Česko zažilo už jen závěr tohoto konceptuálního systému po roce 1989, např. seriál Beverly Hills 90210, Báječná léta nebo Ženatý se závazky, kde zadání společenské úlohy elit byla propagace tradiční rodiny. Úpadek role rodiny a nástup konceptů LGBT přichází až po roce 2000, ale to by bylo na jiný článek.

989.jpg
Milan Chovanec

Dostali jsme se až k tezím Kalergiho plánu, ale tím podstatným je fakt, že Andrej Babiš je zastánce ekonomických konceptuálních tezí v rámci realizace NWO, zatímco Milan Chovanec, Bohuslav Sobotka a ČSSD plní ideologické teze transatlantických globalistických vazeb skrze Berlín a Brusel. Andrej Babiš není poslem lepších zítřků, je představitelem euroasijského konceptu NWO, který vidí v ekonomickém dialogu větší důležitost, než je ideologická rovina pomníků a bust kdesi ve vstupní hale amerického kongresu. Andrej Babiš hraje o své politické přežití, ale největší zákeřností globalismu je, že nejsou dobří a zlí politici. Jsou jenom teze a antiteze. A velký vliv transatlantických vazeb na ČR musí být kompenzován antitezí, protože je velmi nedostatečná. Babiš je v tomto konceptu nechtěným hráčem, který své ekonomické kšefty opírá už od 90. let o obchody se státem a později s Evropskou unií. Jeho role je čistě globalistická. Snaha amerických elit o likvidaci jeho moci v ČR není něco, nad čím bychom měli jásat. Setrvání Babišovy moci nad policií je však stejně nebezpečné. V globalizované politice nejsou dobří a špatní. Jsou jenom teze a antiteze. Problém je v tom, že ani jedna z voleb není charakterově “dobrá”.

Aktualizace 22:20

Hnutí ANO po zasedání předsednictva oznámilo, že “zatím” koaliční smlouvu nevypoví,  ale chce restartovat koalici na základě úplně nové koaliční smlouvy. Hnutí ANO seznámí Bohuslava Sobotku se svými podmínkami po jeho návratu z Číny příští středu. Předsednictvo ANO nadále trvá na tom, že reorganizační změny policie proběhly bez koaliční dohody a ministr Chovanec svévolně reorganizaci podepsal, v rozporu se slibem, který dal Babišovi Bohuslav Sobotka den předtím, že dokud se o věci jedná, nic se podepisovat nebude. To opět ukazuje na to, že Bohuslav Sobotka nemá autoritu ani u vlastních lidí ve straně a ministr Chovanec ho obešel a podepsal reorganizační dekret za jeho zády. Hnutí ANO nadále požaduje odložení reorganizace obou elitních útvarů policie. Podle zákulisních informací bude hnutí ANO dále trvat na odložení reorganizace obou útvarů policie o 1 rok, nejlépe až do doby po volbách příští rok na podzim.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
romgator
Návštěvník
romgator

Příznám se,že je mi na grcání, když vidím nebo slyším, jak si s námi lidmi každý vytře prdel. jen proto, aby se globální prasata, hovada ku….vy měly dobře. Za cenu chudnutí celé společnosti. Nebo si někdo naivné myslí, že globální šlechta do toho půjde s námi? To sotva. Jejich životního standartu se to ani nedotkne. Přidejme si k tomu umělé mísení kultur, které vyvolá jen další pnutí a možná i občanské války. Je to zlé. Ale nejhorší je, že není z čeho vybírat. Jedno prase vedle druhého.

romgator
Návštěvník
romgator

Dodatek: Doufám, že Putin skutečně jde proti globalizací a podobným svinstvům. Nebo je to jen takové plácání. A je jedna ruka s globalisty. Uvidíme.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Politika, který jde proti globalistům, poznáte snadno: je mrtvý, ať už politicky nebo reálně. 🙂

Jan Hofírek
Návštěvník
Jan Hofírek
tana
Návštěvník
tana

Předčasné volby stejně nebudou, ještě nevznikla “nová strana”, kde by se zavedení korytáři skovali přisáti na státní rozpočet.
Kousek TOPky je asi neopakovatelný.

Heron
Návštěvník
Heron

Jak spolu ten dalsi rok chteji jako vydrzet? Nejak si jejich spojeni po tom vsem nedovedu predstavit. To bude jeste hodne zajimavy

tana
Návštěvník
tana

Ale vydrží – soudruzi “napříč politickým spektrem” si nabrali půjčky, které bez poslaneckých příjmů nezaplatí.
Soudruzi nejsou ani tak hloupí, aby se neděsili toho, co nastalo všude “u sousedů”, volby “přežila” jediná osobnost, a to hejtman Porýní-Falce, za zelené, a díky samostatné politice.
Mimochodem, Bavoři si stále hýčkají Wittelsbachy, udržují jejich sídla, vyplácejí štědré apanáže členům královslé rodiny, zvou je na důležité akce, např. zahájení Oktoberfestu se bez jejich přítomnosti neobejde. Role monarchistů v Bavorsku roste. A to ekonomové spočítali, že sice Ludvíkovy stavby byky drahé, ale jako lákadlo pro turisty se tato investice mnohonásobně vrátila.
Lidé mají volených politiků, a hlavně jejich zákulisních kšeftíků, plné zuby.

Heron
Návštěvník
Heron

Trosku mimo tema. S tema penzema. Ono do rakve bude delat spousta lidi i ze generace, ktera se penzí jakoze ma normalne dozit. Proc? Protoze nezamestnanost. Pokud se pujde do penze v 65 (a hadam, ze to jeste zvednou – az na 68, 70 let) tak staci, aby clovek byl par let nezamestnanej a ma obrovskej problem. Pokud byl za svuj vek clovek dohromady 3 roky nezamestnan, tak mu muzou chybet, protoze bude spousta starych zamestnancu, ktere po sedesatce se budou zbavovat- prichazeji proste nemoci a novou praci nesezenou- cili uz tech par let nikde nebudou moct dohnat. Podle bude dochazet k silenym situacim, kdy fakt nekomu bude chybet rok dva a duchod mit proste nebude. Dal si vemte, ze to nemusi byt 3 roky, ale klidne let o hodne vic.
Proste dejme tomu uz rocniky 80s budou mit vaznej problem se k duchodu vubec dostat a budou tisice lidi bez prijmu. Vubec se o tom nemluvi (stat to zatim vubec nezajima), ale dle meho si budeme muset zvyknout na ulice plne bezdomovcu- neni jiny vyhnuti- proste jsou tu deseetitisice lidi co duchod mit zadnej nebudou- pokud to zustane tak jak to je. Mozna zmeni zakon a daji lidem aspon ten pomer, na kterej si odpracovali a nebude to vazane rokama- snizi aspon laťku.
Ja treba vim o asi peti lidech co jako mladi jeli poznavat svet, takze treba 5-10 let tu nebyli a samozrejme celou dobu ani v cizine to nemeli s papirama OK… Takovych prikladu je vic.
Jinak super clanek

Petr Skácel
Návštěvník
Petr Skácel

pane Babiši a Sobotko, ono voliči už pomalu reagují na ty vaše divadýlka bezcharakterních kreatur. Ono lidi nejsou úplní tupci, probouzejí se a už váš všechny u těch žlabů začínají mít pomalu, ale jistě plné zuby. Nemůžete donekonečna urážet naše IQ svým chováním. Tuhle anketa: hlasovalo 3000 lidiček (hlasování stále probíhá).

Který předseda politické strany má vaše sympatie? Odpověď lidu:
1% Lidinský (předseda Úsvitu)
1% Kalousek a Bělobrádek
2% Sobotka a Fiala
4% Stropnický
7% Mach a Filip
25% Babiš
50% Okamura
http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Dostanu-do-drzky-jste-jak-Moravec-Tajtrlik-Andrej-Babis-predvedl-neskutecnou-show-lide-rvali-smichy-440621

Holy
Návštěvník
Holy

Jak si vedou politické strany na Facebooku?
Agrofert – 98 468
TOP 09 – 94 418
Svobodní – 68 844
Piráti – 60 603
Úsvit-NK – 35 227
Národní demokracie – 33 548
ODS – 33 195
Strana zelených – 21 851
SPD T. Okamury – 20 749
OK strana – 19 612
ČSSD – 18 142
SPO – 14 471
KDU-ČSL – 14 313
DSSS – 9 833
Strana soukromníků – 9 022
Patrioti – 5 650
KSČM – 5 420
LEV 21 – 5 160
(všechnna data byla získána 24.5.2016)

Cely clanek
http://www.necenzurujeme.cz/jan-sedlacek/1806/jak-si-vedou-politicke-strany-na-facebooku.html

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Musíte ovšem vzít v úvahu, že ČSSD dá 18 142 like a bude je volit a další cca milion lidí jim sice nedá like, ale bude je volit.
Národní demokracii dá 33 548 lidí like a bude je volit… A to je všechno.
🙂

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Pokud máte ŘEŠENÍ a ODVAHU, tak vzhůru do toho!
Cesta je otevřená…;-) Anonymně prndat umí každej.
Já do toho jdu, a myslím, že jsou potřeba i tací, kteří, ač třeba na druhé straně, si uvědomují vážnost situace, a mají i ZNALOSTI z knih starších 200 let 🙂
http://narodnidemokracie.cz/ – PŘEDVOLEBNÍ VÝZVA.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

Děkuji, možná Vám to připadá neuvěřitelné, ale já si své optimální pokračování komedie jménem česká politika jsem schopen vybrat mezi etablovanými stranami. 🙂

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

V tom případě mám pocit, že je Vás opravdu škoda – tipla bych to na tu, která se zrovna moc neprojevuje…;-)
Každopádně jsem od Vás čekala jinou reakci – třeba že “komedie jménem česká politika” je pod Vaším mentálním rozlišovacím obzorem, nebo něco podobného. Škoda.

BertrandDeBorn
Návštěvník
BertrandDeBorn

To samozřejně je, ale proč opakovat něco, co jste si už domyslela. 🙂

pavjan
Návštěvník
pavjan

Aha, takže pokračování toho, co tu máme je zajištěno.

Holy
Návštěvník
Holy
zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

Na to, že ta Národní Demokracie ještě nikde nikdy nebyla ve volbách, tak má hezký skóre 😉

pedros
Návštěvník
pedros

Okamura ani ABB bohužel neuspějí,jsou na apaticko-komatózní české voliče přespříliš radikální!Kotleba na slovensku uspěl z jednoduchého důvodu-jako župan ukázal,že umí a že nekálí,s prominutím,na “svůj” lid!Třeba při odstraňovaní následků jedné z přírodních kalamit vykasal rukávy a na místě makal i se svou partou!Lidé to viděli a ve volbách ocenili!Fico se akurát díval z vrtulníku.Bartoše je fakt škoda,je mimořádně chytrej a má i talent,no protivník má to samé a navíc neomezené finance a represivní i mediální aparát,takže výsledek je už daný!

ČESKÝ VLASTENEC
Návštěvník
ČESKÝ VLASTENEC

CHCI CZEXIT !!!
Je to naše jediná možná záchrana.

pedros
Návštěvník
pedros

Není,zcela určitě!A z jednoho naprosto zásadního důvodu!Kdo,proboha živýho,by ten czexit zorganizoval a poté udržel???sobotka?Nebo Mach?Nezlobte se,ale čr nedisponuje nikým kdo by takovej úkol zvládl!Podívejte se na kvalitu naši vlády, našich poslanců i europoslanců!Naprostá tragikomedie!A jestli je intelektuálním a manažerským vrcholem českého lidu nejvýše v bruselu postavený,lépe řečeno postavená, eurokomisařka jourová,tak bůh s námi!Vůbec jen uvažovat o czexitu, je pošetilost!

minoltista.ca
Návštěvník
minoltista.ca

Nic neni posetilost. Kdyz se chce, tak vsechno jde …i czexit. Jde jenom o jedno, nemit strach pritom trochu trpet. Je to jak rikaji masochisti …”kdo nezazil utrpeni, ten nikdy nebude vedet, co je rozkos”. Zkratka, nic neni zadarmo.

pavjan
Návštěvník
pavjan

Pedrosi, ale politici formátu Jourové nebudou realizovat cz exit. On už se někdo najde. A pokud si myslíte, že i jen uvažovat o odchodu je pošetilost, tak si jděte rovnou lehnout do hrobu.

jandův nadřízený
Návštěvník
jandův nadřízený

To chci taky, ale nebude snadné se vymanit z tohohle faktického protektorátu Čechy a Morava.

Likan 1975
Návštěvník
Likan 1975

Stáda vede vždy zkušený vůdce. Nechápu pouze, proč ten týpek co má holou hlavu a pracoval
od nepaměti v parlamentu, žene tyhle ovce do záhuby. Samostatnost jsme znali! Byli jsme před EU, budeme i po něm. Ale jestli budeme i po invazi z Německa, tak to nikdo neví. Chovanec si hraje na svém písečku a brzo zanikne v tekutých píscích času.
Orientace na Východ není vůbec špatná. Vždyť i Daimler Benz, bude budovat fabriku u Moskvy. S Chinou se vesele obchoduje, jen si rozeberte svoje telefony a uvidíte kdo to vše vyrábí. Populismus směrem na Západ k ničemu nevede.
Budou volby, tak běžte volit, nebo nechoďte nikdo. Říká se, že kdyby volby mohly něco změnit, dávno je zakážou. Ale hlavně neseďte a nemějte blbé kecy a stěžovat si na systém.

Holy
Návštěvník
Holy

Jak myslite, ze dopadne stado ovci, ktere vedou vlci? Maji vlci stejne zajmy jako ovce anebo haji spise zajmy vlku?
https://cechycechum.wordpress.com/category/slavni-zide-mezi-nami/
To, ze nekdo uverejni seznam Zidu neznamena, ze je chce likvidovat. Jako Cech a vlastenec se snazi ostatnim ovcim ukazat, ze stado ovladaji vlci a ti haji zajmy vlku. Zide byli vzdy vzdelana komunita, nicmene pri jejich pocetnim zastopupeni v ramci CR je podivne, ze jich jenom ve vlade CR je 5 a o obou komorach parlamentu radeji ani nehovorim. Zajmy nasi zeme maji predevsim hajit Cesi, Moravane a Slezane, kteri po staleti ziji s ostatnimi menzinami v klidu a miru. Pokud Zide budou ve vedeni zeme a nebudou temto skodit, nikdo s tim nebude mit problem. Zejmena s prihlednutim k promiseni Zidu s puvodnim obyvatelstvem. Jsem bych rad a verim ze stale jsou mezi nami slusni Zide, kteri jsou platnymi cleny nasi spolecnosti a napomahaji budovani CR. Bohuzel jse i mnoho takovych nakazenych morem sionismu, kteri proti nasi zemi aktivne konaji. Pripominam nasledujici vyzvu:
http://narodnidemokracie.cz/novorocni-slovo-predsedy-narodni-demokracie-k-ceskym-zidum/#more-5386

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

A jak dopadne stádo ovcí, které vedou prasata, už popsal výstižně Orwell.
(Farma zvířat)

pedros
Návštěvník
pedros

Víte PROČ je ABB pro loutkaře nebezpečný?Tahle”diskuse”mluví za vše!
https://www.youtube.com/watch?v=Eu4n3Kkbbls
Apropo,co je s Adamem,jaksi není vidět a slyšet?

zvědavá matka
Návštěvník
zvědavá matka

ODS, přestože není nijak slyšet, dnes zahájila kampaň:
Bilboardy: Fiala FOTO + PATŘÍME NA ZÁPAD, NEPATRÍME NA VÝCHOD!

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Hádají se hádají, pánové nahoře,
kdo pak se bude, zase se smát?
Nikdo si ne všímá, že jedem na voze,
jenž vede cestičkou, prastarý Had.
Divadlo pro lidi, co vybírat si musí,
na kterou stranu jenom se dát.
Jsou to dva tábory, přec stejné hnusy,
proč bychom měli před Bohem se kát?
Satan se zatím jen smíchy dusí,
chyceni do léčky, stupidních mas,
očima nevidí, ušima neslyší, lehké je zmást.
Nikdo si nevšímá, oč se tu hraje,
že se tu řeší staletý spor.
Že někdo unesl člověka, z Božího ráje,
že je zde reálný duchovní tvor.
Bylo nám sděleno, co se má už brzy, určitě stát,
největším člověkem, co žil zde s námi na Zemi,
abychom se dnes, v budoucnu, už nemuseli bát.
Zase tu nikdo, nikdo mu nevěří, jak velkou má moc,
že patu měl zhmožděnu, když z mrtvých vstal.
Že zato hadovy hlavu, hlavu jeho rozrazí.
Chyba to pro všechny, kdo nepřijmou, ten prostý fakt.

Ross
Návštěvník
Ross

Krásná báseň, jen co je pravda, jsem nevedel, že jste takové básnické střevo ? Kdy zase něco budete publikovat pane Igore?
Bůh s Vámi, neboť brzy příjde, slíbil to.

Igor Zemánek
Návštěvník
Igor Zemánek

Děkuji Rossi za pochvalu. Někdy verše vyjádří víc, než sálodlouhý článek. Jsem teď pracovně hodně vytížen, tak nevím kdy se k tomu dostanu. Námět na článek mám, protože se Satan a jeho příznivci už přestali schovávat, ale potřebuji k tomu hodně času, aby to mělo hlavu a patu.