Česko má první 3 případy nakažených Covid-19 a dva ze tří přicestovaly...

Česko má první 3 případy nakažených Covid-19 a dva ze tří přicestovaly z Itálie po zemi osobními auty, ve třetím případě kontrola na letišti nic neodhalila u nakažené Američanky! Pokud člověk nemá již rozvinutou nemoc ve svém těle a nachází se jen v inkubačním období, měření teploty nákazu nemusí prokázat! Vyhlásit zákaz letů z Milána a Benátek do Prahy nic nevyřeší, většina Čechů do Itálie cestuje s lyžemi do zimních italských resortů auty! Jediným řešením je čínský model check pointů na hranicích a lustrace osob, odkud cestující v autech a vlacích přijíždějí přes rakouské hranice do ČR!

Česko má první 3 případy nakažených Covid-19 a dva ze tří přicestovaly z Itálie po zemi osobními auty, ve třetím případě kontrola na letišti nic neodhalila u nakažené Američanky! Pokud člověk nemá již rozvinutou nemoc ve svém těle a nachází se jen v inkubačním období, měření teploty nákazu nemusí prokázat! Vyhlásit zákaz letů z Milána a Benátek do Prahy nic nevyřeší, většina Čechů do Itálie cestuje s lyžemi do zimních italských resortů auty! Jediným řešením je čínský model check pointů na hranicích a lustrace osob, odkud cestující v autech a vlacích přijíždějí přes rakouské hranice do ČR!

Jak se dalo očekávat, Česko má první 3 případy nakažených virem Covid-19 a česká vláda svolala na pondělní ráno krizové zasedání Bezpečnostní rady státu, kde se rozhodlo, že vláda vyhlásí zákaz leteckých linek z Koreje a dále z Itálie, konkrétně z Milána, Benátek a z Boloně do České republiky, protože v těchto oblastech je největší koncentrace nákazy tímto čínským virem [1]. Nákaza zasáhla dva české muže a jednu Američanku při turistické návštěvě Prahy [2].

V případě obou českých mužů se jedná o osoby, které se z Itálie vrátily osobními automobily přes Rakousko a pouze v případě Američanky šlo o letecký spoj z Itálie do Vídně. Odtamtud potom cestovala autobusem do Brna, kde strávila jednu noc a potom odcestovala do Prahy [3]. Přestože i na vídeňském letišti probíhají kontroly, měření teploty cestujících je velmi nespolehlivá metoda, jak se ukazuje ze zkušeností z Číny, a proto i Američanka bez problémů kontrolou prošla i s virem Covid-19 ve svém těle.

Cestující s FFP3 respirátorem na letišti v Ruzyni.

Prvním případem je muž, ročník 1952, který byl v Itálii na konferenci v Udine. Těžkosti začal mít už minulý čtvrtek, kdy kontaktoval české hygieniky a ti ho instruovali, že má být doma a má sledovat svůj stav. O víkendu se mu přitížilo, a proto šel v sobotu na odběry, kde mu zjistili nákazu. Druhým případem je muž, ročník 1976, který s rodinou pobýval v zimním soukromém penzionu Auronzo di Cadore nedaleko Benátek.

Třetí případ je ale asi opravdu nejkřiklavější. Americká turistka, resp. studentka, ročník 1999, odletěla z Milána do Vídně, odkud se do ČR přesunula autobusem, nejprve do Brna a potom do Prahy. Cestovala spolu s kamarádkou z Ekvádoru. Po příjezdu do Prahy a po ubytování v soukromém bytě v rámci systému AirBnB se jí udělalo špatně a vyhledala lékařskou pomoc v nemocnici Na Bulovce. Covid-19 byl u Američanky potvrzen, u její kamarádky byl test negativní, ale bude se podle všeho provádět znovu, protože příznaky má prý totožné jako Američanka.

Američanka přiletěla do Vídně s kamarádkou, prošla kontrolou bez problému, odjela do ČR, pronajala si byt AirBnB v Praze, udělalo se jí špatně a už to jelo…

Obě dvě turistky přiletěly do Vídně letadlem a kontroly na letišti u nich nic nezjistily, což je poněkud alarmující, že vzápětí a krátce po jejich příletu do Prahy vyhledaly pomoc v nemocnici. Tyto případy jsou popisovány z Číny u některých nemocných, které se označují jako “fast progress” osoby s velmi rychlým rozvojem manifestací choroby. V mnoha případech v Číně se potvrzuje, že měření teploty člověka na čele pomocí skeneru je průkazné pouze u osob, které mají pomalejší vývoj nemoci a tělo aktivuje svoji imunitu a s virem bojuje klasickým vlastním způsobem, zvýšením teploty těla, čímž se imunitní systém snaží virus zabít.

Hala letiště v Ruzyni.

Když má tzv. člověk “teplotu”, je to příznak toho, že imunitní systém vám funguje správně. Jenže v případě Covid-19 se objevuje mnoho fast progress případů, kdy člověk do poslední chvíle nemá příznaky, nemá zvýšenou teplotu, ale to se najednou během několika málo hodin mění a člověk přichází k lékaři s plně rozvinutou nemocí ve fázi plného rozvoje, takže tělo nemá čas aktivovat imunitní systém. To jsou právě případy těch osob z Číny z ledna tohoto roku, kde muž stojí na ulici a najednou padá na zem. Video jsme přinesli v našem článku zde. Průběh nemoci je totiž tak rychlý u některých osob, že nastoupíte do letadla, jste v pořádku, po 2 hodinách projdete po přistání kontrolou bez problému, ale o další hodinu později je vám zle a voláte do nemocnice.

Čína kontroluje a lustruje cestující, v Evropě se to nechává na dobrovolném rozhodnutí samotných cestujících, jestli po návratu z krizové zóny kontaktují lékaře

V Číně proto počátkem února zavedli systém, že na mezinárodních letištích zjišťují, odkud pasažéři cestují, jaká města v Evropě navštívili, protože existuje obava z tzv. reimportu nákazy z ciziny zpátky do Číny v době, kdy vlna nákazy v Číně bude už končit, ale ve světě se bude teprve rozvíjet. Ovšem i uvnitř Číny neponechala armáda nic na náhodě a na vybraných místech jsou budovány check pointy na vjezdech do měst, kde policie a armáda zjišťují, kdo a odkud cestuje. Je to lepší opatření, než úplně uzavření měst do karantény, pokud k tomu není důvodu, což by zastavilo obchod a veškerý život.

Jenže, přesně tyto check pointy by správně měly být zavedeny i v ČR na hranicích s Rakouskem, kde by bylo možné zjišťovat od lidí místo, odkud cestují. Pokud se toto nezačne realizovat, za dva týdny můžou být v ČR desítky nemocných, to není přehánění, to je citování faktů z Itálie jak to dopadne, když se situace na počátku podcení a lidé se nechají cestovat bez kontroly, především auty, z rizikových oblastí.

Aktuální oficiální data k dnešnímu dni.

Bezpečnostní rada státu tak dnes sice zákaz letů z Milána, Benátek a Boloně do Prahy prosadila, ale v dnešní době lze takový zákaz snadno obejít pomocí přestupu přes jiné letiště. Odletíte z Milána prostě do Krakowa nebo do Frankfurtu, a odtamtud potom do Prahy. Přesně tak to provedli šéf fotbalové Slavie Jaroslav Tvrdík a poradce prezidenta Martin Nejedlý, když se vraceli z Číny do Prahy, ale nepoužili přímou linku, která byla zrušena kvůli bezpečnosti, nýbrž využili přestup v Dubaji.

Zabránit transportu viru z Číny a z Itálie je v dnešní době prakticky nemožné, protože lidé se mohou do svého cíle cesty z nakažené oblasti dostat mnoha způsoby a bez mohutných opatření, které přijala Čína, nelze transportu viru zabránit. Jediným řešením by byla lustrace lidí cestujících v autech do republiky, a zřejmě by nestačilo kontrolovat jen rakouskou hranici, protože mnoho lidí by to objelo přes Německo nebo Maďarsko a následně Slovensko.

Děti do 9 let mají proti Covid-19 podivnou imunitu. Má to souvislost s hormony v lidském těle?

V souvislosti s touto nákazou je třeba mít obavy především z turistů využívajících soukromé ubytovací kapacity AirBnB, protože tento způsob turistiky není nijak organizovaný a sledovatelný. Zatímco hotely spolupracují s cestovními kancelářemi a hygieniky, soukromí majitelé soukromých bytů v rámci AirBnB nic s nikým nekoordinují, takže nakažená osoba si pronajme hypoteticky na 5 dní jeden byt v Praze, který sdílí s několika dalšími osobami, po nich se tam ubytují další 4 turisté, a když jenom jeden z těchto turistů bude s nákazou bydlet v bytě třeba i jeden den, je vysoké riziko, že se to přenese na ostatní. Především hotely a ubytovací systémy jako AirBnB mají v této chvíli před sebou klíčovou otázku, jak zamezit šíření viru. Doporučení vlády, aby lidé necestovali do Itálie, přichází asi tak o 2 týdny pozdě.

První případy hlásí nejen ČR, ale už i Skotsko.

Údaje serveru Worldometers jsou velmi zarážející [4] a znovu vracejí otázku, proč se Covid-19 prakticky vyhýbá dětem. Ve věku 0 až 9 let totiž nedošlo ještě ani k jedinému úmrtí dítěte. Ve věku od 10 do 19 let je to potom úmrtnost ve výši 0.2% ze všech nakažených. Děti do 9 let věku jsou vůči tomuto viru do nějaké míry imunní, a to i přesto, že jsou v kontaktu s nakaženými rodiči v jedné domácnosti. Včera zazněla u Alexe Jonese velmi zajímavá informace a spekulace, že tato hranice věku se přesně shoduje s věkem pre-puberty. Děti předpubertálního věku tak mají imunitu podle všeho, a to by dávalo velkou souvislost s hormony v těle člověka.

  • 0-9 let bez úmrtí
  • 10-19 let smrtnost 0,2%
  • 20-29 let smrtnost 0,2%
  • 30-39 let smrtnost 0,2%
  • 40-49 let smrtnost 0,4%
  • 50-59 let smrtnost 1,3%
  • 60-69 let smrtnost 3,6%
  • 70-79 let smrtnost 8,0%

Pamatujete si, jak vědci z americké laboratoře zjistili, že virus Covid-19 se nejlépe množí v plicích asijských mužů? Přinesli jsme o tom článek [5]. Jakým způsobem virus provádí interakci s napadenu buňkou? Je totiž možné, že virus ke svému uchycení v buňce a k množení potřebuje charakteristický enzym, případně hormon, který se nachází jen v tělech dospívajících a dospělých lidí, tedy např. testosteron a estrogen. Jelikož u předpubertálních dětí tyto hormony jsou v zanedbatelném množství, dávalo by to potom smysl, proč se nákaza a především úmrtí z této nákazy dětem ve věku do 9 let úplně vyhýbají.

Mechanika přenosu viru, který proniká karanténami, aniž by pronikali pacienti, má jediné logické vysvětlení

Jenže to nemá nic společného s mechanikou přenosu viru jako takového. Zjištění amerických úřadů před pár dny, že v Oregonu a ve Washingtonu se nakazily osoby, které se s nikým nestýkaly, s výjimkou poslíčků donášejících nákupy a pizzu, kterým platily v hotovosti, vyvolává oprávněné obavy, že mostem přenosu jsou bankovky jako jeden z nejdokonalejších přenašečů virů a bakterií. K této tématice chystám extra článek, nicméně tuto skutečnost potvrzují i čínské úřady, že virus proniká bez problémů i karanténami, aniž by to bylo zásluhou samotných nakažených lidí, že by z karantény utíkali.

Právě proto začala centrální čínská banka spalovat veškeré bankovky stažené z nejvíce infikovaných čínských měst [6], protože jim začíná docházet, že karanténa je k ničemu, když dojde k izolaci nakažených lidí, ale nakažené bankovky ve svém oběhu cestují z nakažených měst dál a pryč. Dovedete si představit, kolik takových hotovostních bankovek se dostane do světa?

Kontrola návštěvníků fotbalového zápasu Série A v Itálii.

Nemusí jít vůbec jenom o čínské bankovky, ale i o americké dolary, kterými se hojně platí v Číně na tržnicích, existují dokonce obchody v Číně, kde se akceptují dolary a Eura. A potom tu jsou tržnice, obchody s neoficiálním zbožím, černý trh, ale i restaurace pro cizince, kde se platí cash pomocí valut. Čína je sice daleko v oblasti bezhotovostních plateb, kdy lidé platí nejen kartami, ale už dokonce i mobily vybavenými NFC čipy, jenže toto platí pouze pro určité schéma sociální vrstvy v Číně, obvykle tzv. střední třídy. Obyčejní Číňané, ale i cizinci a turisté, nakupuji na tržnicích a tam se všude jede pouze hotovost, to samé platí o drobných službách, od restaurací, kaváren, až po taxikáře atd.

Česká vláda by tak měla nejen sledovat, kdo se odkud vrátil, ale s čím se vrátil, s kolika bankovkami, s kolika mincemi, a ty by měly být dezinfikovány odbornou cestou. Pokud totiž virus na bankovkách zůstane, nemocný člověk se po pár týdnech vyléčí, vrátí se z nemocnice, ale bankovky znovu po čase uvede do pohybu. Ochrana proti viru nemůže být jenom částečná, musí být komplexní. Bohužel se zdá, že to chápe zatím jenom Čína, která kromě karantén a desinfekcí ulic zahájila i mohutné stahování bankovek, jejich desinfekci a v případě nejvíce nakažených měst jsou bankovky rovnou spalovány. Čínské zkušenosti by opravdu neměly být brány na lehkou váhu a bagatelizovány.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
krokodyl
Návštěvník
krokodyl

Zeman je s*ačka, vypotil homopornoherec Jakub Janda vybraný za šéfa EU hodnot svou vlastní myšlenku, a nasadil si roušku..

https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Zeman-je-s-acka-napsal-Jakub-Janda-A-nasadil-si-rousku-617052

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Ježišmarjá, já jen zkouším, jestli ten megaBan z Května, minulého roku, furt na mě platí. Jestli ne a objeví se to, tak slibuji, že už nikdy nebudu psát pravdivé informace o SPD. Jo, a Kapale z hen teho svobodného rádia, už fakt jdi s tou svou řízenou opoziční stranou espééédéé , do prdele ! Já jsem jim ten hlas vhodil, ale to se už nestane ! Jedině ANS !

raspberry
Návštěvník
raspberry

Teherán dnes oznamuje: 23 íránských poslanců nakaženo koronavirem.
Írán a Čína – jediní přátelé Ruska, mají nejvyšší úmrtnost a infekčnost koronaviru.

Ještě někdo pochybuje o Trumpově biologické zbrani?

Z Trumpa se vyklubala další zločinecká zrůda: George W. Bush, Black Bush, Orange Bush.

Ale íránskou ropu krást nebudeš! Ani venezuelskou ropu!

Penzionovaný generál Wesley Clark v projevu z roku 2007 tvrdil, že v USA jsou u moci neokonzervativní pučisté, kteří se rozhodli napadnout 7 zemí: “Začneme Irákem a pak se přesuneme do Sýrie, Libanonu, Libye, Somálska, Súdánu a Íránu”. Plán „Nový Střední východ“ a „Sedm zemí do pěti let“ nabral pár let zpoždění, ale plní jej všichni američtí prezidenti.

Např. British Petroleum má v Íránu dlouhou historii, jsou zde kořeny BP. William Knox D’Arcy, zakladatel British Petroleum, si zajistil pronájem téměř půl milionu akrů v tehdejší Persii v roce 1901 a byla vytvořena Anglo-Persian Oil Company (dnes BP). Írán byl pro BP primární zdroj ropy až do padesátých let. V roce 1951 aktiva BP v Íránu premiér Muhammad Mosaddek znárodnil.

Americké a britské zpravodajské služby se obávaly, že Mosaddekův nový íránský režim se sbližuje se SSSR. Mosaddekova spolupráce s íránskými komunisty, stejně jako některé jeho levicové kroky (především pozemková reforma), vzbuzovaly vedle ropné krize již delší dobu obavy USA. Dne 4. dubna 1953 vyčlenil ředitel CIA Allen Dulles z rozpočtu 1 milion dolarů, který měl být použit ke svržení Mosaddeka. Ve spolupráci se šáhem Pahlavím, monarchistickými a klerikálními skupinami a generálem Záhidím pak Američané zahájili 19. srpna 1953 tzv. Operaci Ajax, svrhli premiéra Mosaddeka a instalovali prozápadního šáha Pahlavího jako hlavu vlády. Šáh Pahlaví rychle obnovil majetek BP v Íránu, ale v islámské revoluci 1979 byl znovu zabaven.

V roce 1979 David Rockefeller, který vedl “rodinnou” banku Chase Manhattan a byl v štábu “rodinného” světového ropného monopolu – původně Standard Oil Trust, nyní 34 nástupnických firem ExxonMobil, Chevron, BP, Amoco, Marathon atd. – se zapletl do mezinárodního incidentu, když on a Henry Kissinger spolu s Johnem J. McCloyem a Rockefellerovými pomocníky přes americké ministerstvo zahraničí přesvědčili prezidenta Jimmyho Cartera, aby přijal íránského šáha Muhammada Rézu Páhlavího do USA na nemocniční léčení. David Rockefeller byl osobně tak velký podporovatel šáha, protože jeho banka Chase Manhattan měla z Íránu velké zisky a poskytla půjčky 1,7 miliardy dolarů na íránské veřejné projekty, ekvivalent dnešních 6 miliard dolarů. Prezident Carter původně odmítl Pahlavímu azyl v USA a nechal ho 10 měsíců v exilu.

Tato Rockefellerova akce “Pahlaví do USA” přímo vyvolala obsazení velvyslanectví USA íránskými studenty a k Rockefellerovi přilákala intenzivní mediální pozornost, zvláště novin The New York Times, což se mu v jeho veřejném životě stalo poprvé. 4. listopadu 1979 několik set rozvášněných íránských studentů obsadilo velvyslanectví USA v Teheránu, kde zajali 66 amerických rukojmích. Za jejich propuštění žádali sebekritiku USA, vydání šáha do Íránu a americký závazek o nevměšování do vnitřní politiky Íránu.

Šáh Muhammad Rezá, jeden z důvodů sporu, těžce nemocný, zamířil po svém svržení přes Egypt, Maroko, Bahamy a Mexiko do USA, kde se podrobil léčbě rakoviny. Pak se usadil v Egyptě, kde již 27. července 1980 zemřel na rakovinu a následoval irácký vpád do Íránu, čímž byla zahájena irácko-íránská válka (1981 – 1988). Írán ubránil před tehdejší americkou loutkou Saddámem Husajnem geniální válečný stratég, generál Kásim Sulejmání, jehož Trump zavraždil 3. ledna 2020…

Americká rukojmí v Íránu
https://cs.wikipedia.org/wiki/Americk%C3%A1_rukojm%C3%AD_v_%C3%8Dr%C3%A1nu
Muhammad Rezá Pahlaví
https://cs.wikipedia.org/wiki/Muhammad_Rez%C3%A1_Pahlav%C3%AD
101letý David Rockefeller dostal své 7. transplantované srdce
https://www.lajkit.cz/zpravy/item/640-rockeffeler-nove-srdce
John J. McCloy, prezidentský poradce a kumpán Rockefellerů, který odmítl bombardovat koleje do Osvětimi a prosazoval shodit jadernou bombu na Japonsko
https://en.wikipedia.org/wiki/John_J._McCloy
Proti Íránu pracují USA v dlouhém období a šlo jim vždycky jen o ropu: Seven Sisters (oil companies)
https://en.wikipedia.org/wiki/Seven_Sisters_(oil_companies)

Hafáček
Návštěvník
Hafáček

Četl jsem to až po 23 iránských povstalců… dál ne, ale mám pro vás odpověď. Protože Irán je pekelná díra, kde když náměstek ministra zdravotnictví káže vo ochraně před korunavirem, tak už ho má 🙂
Irán je ulhaná zaostalá díra… tím to je.

trtal
Návštěvník
trtal

A ty si blby jak zakon kaze a vis hovno…
Irancum nesahame v mnoha smerech ani po paty..

Anan
Návštěvník
Anan

Z týdenního komentáře Benjamina Fulforda:
„Prezident Donald Trump veřejně prohlásil koronavirus za podvod a hoax, ale byl nucen ustoupit politickému cirkusu.“ Ví, že se jedná o útok pod falešnou vlajkou, ví, kdo je za to zodpovědný, a ví, že mu lžou jak CDC (Centrum pro kontrolu nemocí / The Centers for Disease Control and Prevention), které je řízeno anti-Trumpovskou Nancy Messonnierovou (sestra Rod Rosensteina), tak CIA (bývalý ředitel CIA John Brennan a jeho následovnice, ředitelka Gina Haspel). Příběh ve všech jeho aspektech zahrnuje kombinaci biologické války, sítě 5G a satelity, sníženou imunitu a nemoc z ozáření (radiační nemoc), která byla špatně diagnostikována jako nový virus (což není o nic horší než minulé viry), a informační válku vedenou Londýnem (City of London) a Wall Street.“
Falešná pandemie coronaviru, která se nyní propaguje po celém světě, je zaměřena na vytvoření světové republiky – superstátu, říkají zdroje ze zednářské lóže P3. Strach z coronaviru je také využíván korporací The USA Inc. jako výmluva pro jejich neschopnost financování od 16. února. Je to jako výmluva malého školáka, který říká: „Pes snědl můj domácí úkol.“ Tito lidé tím v podstatě říkají: „Virus snědl můj finanční systém.“ Snaží se si zachovat tvář, ale mají říci toto: „Jsem odříznut od peněz, protože 40 let neplatím své účty.“ V každém případě to znamená, že ztratili schopnost v centrální bance vytvářet peníze z ničeho (funny money) na podporu trhů a udržet se tak u moci.
Majitelé Korporace The USA Inc. použili náhodnou zmínku o smrtelném viru v knize z 80. let 20. století, aby rozšířili zprávu, kterou tyto události naplánovali již před lety. Použili to proto, aby vzkázali Asiatům toto: „prodloužíte splatnost úvěru nebo budete čelit pořádnému tanci.“
Italský guvernér Zaia z Benátského kraje řekl:

„80% všech nemocných se uzdravuje samo, 15% potřebuje léky a 5% potřebuje péči v nemocnici. Všech 17 lidí, kteří již zemřeli, mělo pokročilé další zdravotní problémy (Tedy nezemřeli na samotný virus, ale na jinou nemoc, jejíž průběh vir zhoršil, pozn. př.). Žádný zdravý člověk, který chytil koronavirus, nezemřel. Je kolem toho neopodstatněný humbuk.“

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Anan
Diky za publikaci prekladu 😉
(muzu preposilat kamosum “jen CJ” 🙂

trtal
Návštěvník
Banana boo
Návštěvník
Banana boo

youtuber cocik, Čech, vášnivý cestovateľ, čo žije vo Wuhane popísal ako tu beží teraz u nich. Po ulici môže chodiť, pokiaľ nevidno na ňom príznaky choroby, všetci nosia rúšky, respirátori. Ale keď chce ísť hocikde dnu- obchod, úrad, krčma, všade sú kontroly teploty. Ináč život sa vracia do normálu, ľudia sa vracajú do práce, je ich pomerne dosť.

N. Vanek
Návštěvník
N. Vanek

Ten youtuber zije pres 1.000 km od Wuhanu, v oblasti, kde prozatim moc dobre zvladli pohyb osob ven/do a kde maji vsehovsudy 300 nakazenych. Zatimco zamorena oblast okolo Wuhanu je neprodysne uzavrena a strezena. Co bude s temi lidmi, nikdo zatim nevi.
Proto rikal ten vyslanec WHO po navsteve cinskych nemocnic, ze to maji zatim dobre zajistene a ze se obava o Evropu, kde snad takoveto restrikce vuci obyvatelstvu ani nejsou schopni pouzit.

Trumpovo Covfefe
Návštěvník
Trumpovo Covfefe

Respirační nemoc se nazývá COVID-19
Koronavirus se nazývá SARS-CoV-2
Koronaviry vyvolávají nemoci od běžného nachlazení, kašle, teploty až po smrtící nemoci jako těžký akutní respirační syndrom (SARS; Severe Acute Respiratory Syndrome) či MERS (Middle East Respiratory Syndrome)

Koronavirus SARS-CoV-2 obsahuje 4 části z viru HIV: 1 část z thajské mutace viru HIV, 1 část z keňské mutace viru HIV a 2 části z indické mutace viru HIV. Je nemožné, aby taková míchanice HIV vznikla v přírodě. SARS-CoV-2 byl vyvinut v laboratoři.
comment image
https://www.zerohedge.com/geopolitical/what-are-odds-timeline-facts-linking-covid-19-hiv-wuhans-secret-bio-lab

Ale ve které laboratoři? Nabízí se Wuhan, kde je Wuhan Institute of Virology. Twitter zrušil 31. 1. 2020 účet pro-trumpovského ekonomického webu Zero Hedge poté, co Zero Hedge publikoval článek o čínském vědci, expertovi na netopýry Dr. Peng Zhou z Wuhanského virologického institutu s titulkem “Is This The Man Behind The Global Coronavirus Pandemic?“
https://www.zerohedge.com/health/man-behind-global-coronavirus-pandemic

Pro-trumpovský web Zero Hedge přeložil rok starou zprávu Wuhanského virologického institutu z 18. 1. 2019:
http://www.whiov.cas.cn/xwdt_105286/kydt/201901/t20190118_5231412.html
Úspěchy Dr. Peng Zhou
Wuhan má jedničku v globálním výzkumu imunity netopýrů
Zhou Peng je průkopníkem výzkumu globálního imunitního systému netopýrů. „Netopýři přenášejí viry, ale neonemocní. Vědci je dosud nezkoumali a určitě mají odlišnou specifičnost než ostatní druhy, ale je to jako byste znali začátek a konec, aniž byste věděli, jak se příběh stal.“ Po více než 10 letech výzkumu, Zhou Peng objevil, že antivirový imunitní kanál zvaný “interferonový gen stimulující protein-interferon” v těle netopýra byl inhibován, takže netopýr mohl odolávat nemoci, aniž by spustil silnou imunitní odpověď. Výsledky byly publikovány v článcích Cells, Hosts and Microorganisms, které vzbudily pozornost akademické obce.
Zhou Peng jako student bakalářského bioinženýrství zažil ve svém juniorském roce SARS (těžký akutní respirační syndrom), což ho přimělo zajímat se o tento virus: „Malý virus dělá světový nepořádek.“ Na postgraduální úrovni byl přijat do Wuhanského virologického institutu Čínské akademie věd a studoval u experta na netopýra Shi Zhengliho. “Soustředím se na virus nesený netopýrem, pak jsem přemýšlel, jestli je imunitní systém netopýra zvláštní. ” Po ukončení doktorandského studia nastoupil do australské Animal Health Laboratory a stal se jedničkou v globálním výzkumu imunity netopýrů. “Prošel jsem čtyřmi roky pokusů a omylů, tápal ve tmě.“ V roce 2016 se během postdoktorandského studia na Duke University – National University of Singapore Medical School obával, že určitý interferon v netopýrech je vždy udržován na vysoké úrovni. Tento dokument se stal titulním článkem sborníku Národní akademie věd „Bat Immunity“. Po návratu do Číny v roce 2016 se Zhou Peng vrátil na svou alma mater. “Dlouhodobě netopýři přenášejí viry, aniž by onemocněli. Doufáme, že se lidé mohou naučit, jak s virem bojovat, ale to je stále daleko od výroby léku. Cesta vpřed je dlouhá a my musíme zůstat sebevědomí a pokračovat v cestě vpřed.”
Peng Zhou – publikační činnost
https://www.researchgate.net/scientific-contributions/2088131430_Peng_Zhou
https://www.newscientist.com/article/2161942-bats-spread-ebola-because-theyve-evolved-not-to-fight-viruses/

A co Trumpovy útoky na Čínu a Írán? SARS-CoV-2 zabíjí speciálně Číňany a Íránce.

Trump 3. 1. 2020: My vás eliminujeme
https://www.youtube.com/watch?v=O7Yj9pnOUP8

28. 1. 2020 byl harvardský profesor Charles Lieber zatčen FBI a obviněn, že lhal o tom, že získal finanční prostředky z Číny. Lieber byl vedoucí katedry chemie a chemické biologie na Harvardské univerzitě. V roce 2011 se Lieber stal „strategickým vědcem“ na Wuhanské univerzitě (WUT) a měl kontrakt s čínským Plánem tisíce talentů (Thousand Talents Program TTP). Trumpova administrativa již dlouho obviňovala Plán tisíce talentů ze snahy o ekonomickou špionáž a kradení amerických technologií. Yanqing Ye, 29 let, čínský státní příslušník, byl obžalován z vízového podvodu, jako důstojník čínské armády se vydával za studenta a získal studentské vízum. Nyní je v Číně. Zaosong Zheng, 30 let, čínský státní příslušník, byl 10. prosince 2019 zatčen FBI na mezinárodním letišti v Loganu v Bostonu a obviněn za pokus o pašování 21 lahviček biologického výzkumu do Číny. Je ve vazbě v USA.
https://www.snopes.com/fact-check/charles-lieber-arrested-coronavirus/
Department of Justice
https://www.justice.gov/opa/pr/harvard-university-professor-and-two-chinese-nationals-charged-three-separate-china-related

azby
Návštěvník
azby

no tak to je hodne silny cov-fee

Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Neni treba je palit.. to je jen dal dal.Orwelle… stačí bankomaty bankovyk prohnat UV-C *p3kárnou* pod UV-C behem par minut… chcipne i Huj Aida…

Btw ta mapa odpovida na mou otazku co negři? Nemocny? NE kurwa afrika je v klidu.. do hajzlu tim černo-prdelstanem..!

Liparu
Návštěvník
Liparu

Musím nesouhlasit s tím, že by se v Číně všude jela hotovost, právě naopak. Platebními kartami se tam vůbec neplatí, všichni platí mobilem přes služby AliPay a WechatPay tak, že oskenují QR kód. QR kód u sebe mají i prodejci melounů u cesty, taxikáři a i ty nejmenší podniky a stánky na tržnici. Všichni mají smartphony, data jsou za hubičku a internetové pokrytí je všudypřítomné. Každý Číňan má na mobilu aplikaci Wechat, přes kterou se dají mezi sebou posílat peníze (ty se do aplikace nahrají skrz platební kartu), takže i mezi neobchodníky je první volbou platit bezhotovostně. Viděl jsem jen staré důchodce platit bankovkami a to ani ne příliš často. Jídlo se objednává výhradně přes aplikace na mobilu a tam se také samozřejmě platí bezhotovostně. Takže se dá říci, že bankovkami v Číně platí jen turisté a senioři, jinak všichni používají bezhotovostní způsoby platby.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Liparu
To je naprosta pravda.

Heker
Návštěvník
Heker

Tak to bude Čína ráj pro hackery 🙂

V době kdy se nedá věřit ani žádnému hardware, že nemá zabudovaný špionážní koprocesor 😐

V okamžiku, kdy to někdo rozlouskne a masově zneužije, klidně i nějaký “isider”, tak lehce zhroutí celý finanční systém. To bude sranda až jednoho dne všichni zjistí že mají prázdné účty 😀

Čapek
Návštěvník
Čapek

Koronavirus a 5G?

Není to splácaný dohromady Krakatit a Bílá nemoc? 🙂

https://cs.wikipedia.org/wiki/Krakatit
Krakatit | celý film | Česká filmová klasika

https://cs.wikipedia.org/wiki/B%C3%ADl%C3%A1_nemoc
Bílá nemoc | celý film | česká filmová klasika

Že jim to ale trvalo, než to vymyslely :-/

Oleg
Návštěvník
Oleg

Šok! Tušené se stává realitou: Na americké ambasádě ve Wu-chanu byly po její evakuaci nalezeny zakopané boxy s biologicky nebezpečnými materiály.

http://www.czechfreepress.cz/zdravi/sok-tusene-se-stava-realitou-na-americke-ambasade-ve-wu-chanu-byly-po-jeji-evakuaci-nalezeny-zakopane-boxy-s-biologicky-nebezpecnymi-materialy.html

Jaris
Návštěvník
Jaris

Oleg
To je ale p r e k v a p e n i ….. a ze zrovna na US ambasade ? To tam urcite podstrcil agresivni Rusak. 🙂