Česko by mohlo absorbovat 50 000 utečenců a pomoci tak Řecku zvládnout...

Česko by mohlo absorbovat 50 000 utečenců a pomoci tak Řecku zvládnout migrační krizi na hranicích s Tureckem! Bakalův redaktor nezešílel, on to myslí opravdu vážně a dokonce za příklad správného přístupu dává 140 německých měst, které nabídly přijetí “dětských” uprchlíků bez doprovodu! Bývalý uhlobaron z vily na břehu Ženevského jezera to zkouší znovu, jak ve svých médiích zpropagovat nasunutí islamistů do Evropy! Martin Fendrych nemá doma televizi? Na řecké pohraničníky střílí slzné projektily snad nějaké děti bez doprovodu?

Česko by mohlo absorbovat 50 000 utečenců a pomoci tak Řecku zvládnout migrační krizi na hranicích s Tureckem! Bakalův redaktor nezešílel, on to myslí opravdu vážně a dokonce za příklad správného přístupu dává 140 německých měst, které nabídly přijetí “dětských” uprchlíků bez doprovodu! Bývalý uhlobaron z vily na břehu Ženevského jezera to zkouší znovu, jak ve svých médiích zpropagovat nasunutí islamistů do Evropy! Martin Fendrych nemá doma televizi? Na řecké pohraničníky střílí slzné projektily snad nějaké děti bez doprovodu?

Ve stínu koronaviru se v ČR přehlíží velmi nebezpečné pokusné balónky, které začal vypouštět Bakalův server Aktualne.cz a bývalý šéfredaktor Respektu Martin Fendrych. Včera totiž vypustil článek [1], za který by se nemusel stydět ani Guy Verhofstadt. Na řecké hranici prý umírají západní hodnoty. Přiznám se, že na toto slovo už začínám být hodně alergický. Ať už to jsou evropské nebo západní hodnoty, obojí vede k likvidaci národních suverenit jednotlivých evropských zemí.

Otevřete hranice! Fotografie z turecké hranice. Migranti zjevně nejsou ze Sýrie, ale z Dálného Východu.

Ovšem pokud čekáte, že redaktor Bakalova serveru odsoudí tureckou agresi na řecké hranici, turecký pokus o prolomení plotu Schengenu obrněným transportérem [2], že třeba odsoudí tureckou invazi do Sýrie na severu, a že třeba odsoudí rozhodnutí tureckého prezidenta otevřít hranice pro migranty do EU, tak to čekáte úplně zbytečně a marně. Protože Martin Fendrych si řekl, že když je všude okolo ten virus, tak může napsat něco odvážnějšího a šplhnout si u Zdeňka v korporátní hierarchii Bakalova vydavatelství Economia. A proto napsal článek, ze kterého se někomu orosí čelo a naskáčou osypky.

V Turecku jsou skoro 4 miliony uprchlíků a redaktora Bakalova serveru napadlo, že by se ČR mohla o pár desítek tisíc z nich postarat

Martin Fendrych usoudil, že svojí neochotou přijímat arabské a islámské migranty, kteří před 6 měsíci zcela prokazatelně bojovali v řadách ISILu proti Kurdům a proti Syrské armádě, celá Evropa pohřbívá své západní hodnoty. Pravdivě přiznává, že Syřané prchají z Idlíbu, ale už nepíše, proč prchají a kolik jich prchá. Miliony to nebudou, ani statisíce, ani desetitisíce. Neprchají před syrskou armádou Bašára Asada, ani před ruskou armádou, ale prchají před válečnou frontou, která ve městě odděluje obě dvě jmenované armády od armády turecké, která vtrhla ze severu do Sýrie a nyní okupuje celý pohraniční prostor. Kdo mohl, tak už ze Sýrie uprchl před lety a zejména z Idlíbu. Většina migrantů na řecké hranici totiž vůbec ze Sýre nepochází.

Migranti na řecké hranici.

Poměrně správně usuzuje na to, o čem jsem psal již před 14 dny ve svém jiném článku, že turecký prezident otevřením hranic do EU pro migranty sleduje nátlak na EU a NATO, aby získal pomoc v boji o Idlíb, který kontroluje z velké části syrská a ruská armáda. Lidé proto z Idlíbu prchají, tedy ten zbytek, co tam zůstal po porážce ISILu, a to hlavně do Turecka, které už prý migrační vlnu nezvládá a migrantů jsou v táborech v Turecku skoro 4 miliony. Evropská unie by se tak měla zhostit své role a ctění západních hodnot a měla by se o uprchlíky podělit, domnívá se Martin Fendrych. A teď to přijde.

Pojďme přijmout 50 000 utečenců, ČR to v pohodě zvládne! Wir schaffen das?

Podle Fendrycha by v první fázi prý stačilo přijmout pár stovek dětí bez doprovodu jako symbol dobré vůle. Všimněte si toho uvození věty, že by se jednalo jen o první fázi, tedy jednu z mnoha fází. A následně Martin Fendrych zatlouká hřebík reality obrovským úderem argumentačního kladiva, ze kterého nám spadla čelist. Česká republika je podle Martina Fendrycha schopna přijmout a absorbovat 50 000 uprchlíků! Toto říká redaktor Aktuálně.cz pracující pro Zdeňka Bakalu. Za příklad dává 140 německých měst, které nabídly azyl pro syrské sirotky bez doprovodu. Pojďme si tedy s Martinem trochu započítat.

Podle serveru ReliefWeb, který spolupracuje s OSN ve věci pomoci a monitorování lidských práv uprchlíků, bylo koncem roku 2019 v Turecku 3,6 milionu uprchlíků v táborech [3]. Z toho 54% jsou muži a 46% jsou ženy. Na cestu do Evropy se ale vydávají v drtivé většině jen mužští uprchlíci, ženy obvykle nechávají v táborech a poté je pozvou do EU formou slučování rodin, už zcela legálně a na základě papírů. Některé ženy se skutečně na cestu vydávají společně s dětmi, ale pozor, jedná se o vdovy! Ty nemají nikoho a nemohou čekat v Turecku na papíry z Německa o sloučení rodiny a na pozvání. Takže tyto vdovy s dětmi cestují spolu s obrovskou vlnou migrujících mužů. Takových žen ale mnoho není, to jsou zlomky případů.

To jsou zaručeně sirotci, kteří se snaží přešplhat řecký plot Schengenu.

Těmto číslům neziskovky proto můžeme věřit, takže lze prohlásit, že v Turecku jsou cca. 2 miliony mužských migrantů. Tyto dva miliony migrantů obsahují tisíce a tisíce bývalých bojovníků Islámského státu, kteří se po rozprášení v Sýrii rozutekli a přesunuli pod maskováním uprchlíků do Turecka. Dále mezi těmito 2 miliony jsou tisíce džihádistů a členů Talibanu z Afghánistánu. A v neposlední řadě jsou mezi migranty bývalí členové rozprášené Al-Kajdy v Iráku a v Levantě. Pokud řecká hraniční čára padne, budou v Evropě bouchat bomby v metrech, v tramvajích, v autobusech, v divadlech, v restauracích, na nádražích. Pokud jde o tzv. sirotky, v drtivé většině případů jde o 16 a 17-leté nezletilce,  kteří prostě za velmi krátkou dobu budou plnoletí. Mnoho z těchto dětí vyrůstalo v naprosto asociálních podmínkách Islámského státu, děti byly učeny k nenávisti vůči kafírům, k boji s nožem, k používání granátů a zbraní.

Redaktor z Aktuálně.cz zapomněl na Dublinský protokol a evropské směrnice o slučování rozvětvených arabských rodin

Po přijetí zmíněných 50 000 migrantů do ČR by měli tito uprchlíci po přiznání statusu v ČR nárok na sloučení rodiny podle Dublinského protokolu. A teď pozor, Dublin nijak neomezuje počet a rozvětvenost slučovaných rodin. Rodina je podle Dublinu definována jak přímá rodová linie žadatele o sloučení a jeho manželky. Za sloučenou rodinu tak jsou označeny nejen děti a manželé, ale i všichni 4 rodiče obou manželů, jejich děti, tedy sourozenci žadatelů o sloučení, a rovněž jejich manželky a manželé těchto sourozenců a jejich děti, a to za podmínky, že sdíleli ve své domovské zemi pospolitou domácnost.

Na jednoho žadatele o sloučení rodiny tak může bez problému připadnout 20 nebo až dokonce 30 dalších osob. Jedinou podmínkou je, že žadatel prokáže, že před tím, než uprchl do Evropy, žili všichni zmínění společně dohromady v jedné tzv. pospolité domácnosti a rodině, což v arabských rodinách je naprosto běžné, na rozdíl od západního světa, kde se děti po svatbě stěhují od rodičů pryč. V arabských zemích to tak nefunguje, provdané a oženěné děti zůstávají u rodičů manžela a jeho bratrů a neprovdaných sester.

Opět další typické rysy tváří migrantů na řecké hranici, které neukazují na syrský původ.

Proto bych chtěl pana Fendrycha upozornit, že se vyjadřuje k věcem, kterým naprosto nerozumí, protože vypustit z úst blábol o 50 000 migrantech do ČR znamená, že do pár let po sloučení rodin jich bude v ČR rovný 1 milion, nebo spíš o něco více. A teď pozor, tohle je zásadní detail. Zatímco přijetí těch 50 000 migrantů by bylo dobrovolné pro ČR, více či méně, tak naproti tomu slučování už by na dobrovolnosti ČR nebylo, protože slučování je závazek, který vyplývá z Dublinu na základě mandatorní mezinárodní smlouvy, kterou podepsala česká vláda. Slučování by tedy nemohlo být nijak zabráněno.

Západní hodnoty by měly být postaveny na ochraně tradiční a křesťanské rodiny, a nikoliv na přijímání muslimských migrantů, kteří se nehodlají nikde v Evropě absorbovat, jak si mylně myslí pan Fendrych. Arabové se dosud nikde neabsorbovali, naopak začali vytlačovat z obsazených čtvrtí a měst západních metropolí původní obyvatele, podobně jako to dělají některé invazivní druhy rostlin a živočichů.

Slučovat arabské rodiny znamená slučovat 20 až 30 lidí nejrůznějšího věku

A právě ve chvíli, kdy začíná jaro a turecká armáda se snaží prorazit řecké hranice, aby migranti mohli proudit do Evropy, se objevují najednou články, které vysvětlují, že Česko bez problému absorbuje 50 000 migrantů. A pokud mluvíme o těch počtech po slučování rodin, zapomněli jsme ještě na jeden počet. Na míru porodnosti v arabských rodinách. Pokud budeme zcela střídmě uvažovat, že by v první vlně přišlo do ČR 50 000 převážně mužů, budou mít spolu se ženami do 10 let od příjezdu do ČR v průměru 4 až 5 dětí.

Další záběry na sirotky na řecké hranici.

Po započtení sloučených rodin, které také budou mít svazky a budou v ČR rodit, se dostáváme k naprosto nepředstavitelné geometrické řadě takových čísel, že z 50 000 migrantů v roce 2020 by po deseti letech byly jednotky milionů. Tohle opravdu není normální myšlenka od redaktora, to je pokusný balónek, který má otestovat nálady ve společnosti, jestli už je žába (rozuměj mladá liberální společnost) vařená. Takže tahat migranty do ČR se redaktorům Bakalova serveru zachtělo? A koho to překvapuje? Problém je ale hlavně v tom, že tyto balónky postupně budou přibývat a bude jich více a více. Mění se společnost, vyrůstají noví a sluníčkoví voliči. Za pár let může být všechno jinak a Fendrychova “padesátka” bude jenom jednou z prvních vln přerozdělovaných uprchlíků v ČR. Odejde Babiš a nastoupí mladí, kteří se nezakecají.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
aamater
Návštěvník
aamater

Top by museli byť asi na drogách, ak by niečo také urobili. Utečenci sú problém západu!!! Tí vyvolali teroristické vojny v Iraku, Líbyi, Sýrii, Afganistane v Srbsku a na Ukrajine!!! A na Ukrajinu dokonca inštalovali fašistickú vládu!!! V Sýrii im prekazili plán Rusi!!! Na Irán si len tak netrúfnu, lebo odplata by bola zničujúca!!! Irán sa už stihol predviesť. USA klamali o počtoch zranených, lebo na odvetu nemali odvahu. Vedeli, že by bola ešte mohutnejšia a viac zničujúca!!! Asi tak!!!

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Jenom technická pro pana Admina: Kromě poukazování na Dášin dokázaný rasistický HOAX a čelení trestné činnosti zbabělého individua Motopes, jen vracím sprostotu a vulgarity, které zde dlouho před mým etablováním pěstují a páchají, kromě Motopsa, individua Hafáček, Brutopes a jejich klony.
S ostatními diskutéry diskutuji argumentačně, ozdrojovaně a ověřitelně.
Individuum Motopes odmítl moji nabídku si animozitu vyřešit vis-a-vis povyhodňarsky a pobalkansky – férově.
Neukončil ani přes moje výzvy pokračování v prokazatelné trestné činnosti a bude proto čelit následkům.
HOAXy, otevřená xenofobie, šovinismus a rasismus nejsou hodnotami ani AEronetu a ani Svobodného vysílače a měly by být ponechány konkurečnimu nejmenovanému rádiu a Straně, které konkurenční rádio posluhuje.
Omezená sběř jmenovaných individuí a trollů, která zde xenofobii, šovinismus a otevřený rasismus pěstuje a prokazatelně terrorizuje jinak smýšlející diskutéry, by jistě na platformách konkurenčního rádia a strany našla odpovídající “vyžití”.

Znovu to zopakuji a naposledy: Tyto spory mezi sebou řešte někde jinde. Jak tady někoho uvidím, že ještě znovu jede nějaké osobní útoky, budu to mazat a banovat. Komentáře pod články mají být diskusí o článku, anebo diskusí o novinkách z domova a ze světa. Není to prostor pro osobní flame wars. Admin.

Motopes
Návštěvník
Motopes

Jenom technická pro pana Admina – stálo by za úvahu Petkova , vydávajícího se za tzv. Pavla Slovana, omezit. Komentáře jsou doslova přehlceny jeho grafomanskou mánií, jedna část je o ctrl-c, ctrl-v, druhá jsou hovadiny a třetí jsou neustálé urážky všech. Pokud vím, z několika skupin už ho vyrazili, a věděli dobře proč. Já chápu, že to je možná někoho kamarád, mám na mysli SVCS ale takhle to fakt nelze. Za těch několik měsíců, co tady doslova vysírá se zdejší atmosféra změnila. Mám takový pocit, že někteří se sem už bojí něco napsat, aby nebyli uráženi. Teď si zase vybral chuděru Dášu z Brna. Na výtky stran svého chování nereaguje, otravování se stále stupňuje. Všechno má své meze. Zkuste prosím toto individuum nějakým způsobem zkrotit, nejlépe zcela eliminovat. Dle mého odhadu by Vám takových minimálně zdejších 20 diskutujících (podle lajků když jste utnul jeho vyhrožování) bylo vděčných. Nenechte to tady rozesrat grafomanským psychopatem. Díky.

trtal
Návštěvník
trtal

bezte se hadat do hospody blbecci, nikdo tady neni na vas zvedavy…

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

HAFO, by ses měl vydat na cestu ze Zlé EU do Tvých vysněných a “vyspělých” USA!

Podle tamních médií americké úřady koronavirus podcenily

Americké federální úřady v počáteční fázi šíření nového koronaviru na domácí půdě nevyužily řadu příležitostí a jejich postup zkomplikoval boj proti nákaze. I nyní po týdnech výhrad směrem k vládním agenturám mají navíc činitelé v ohniscích infekce stále problémy s rozsáhlým testováním potenciálních nakažených.

V úterní reportáži to uvedl deník The New York Times (NYT), zatímco se varování dále hromadila a počet potvrzených nakažených ve Spojených státech přesáhl 1000.

Zdaleka nejhorší situace je v americkém státě Washington. Aktuálně je zde 250 nakažených, 24 lidí tam už na COVID-19 zemřelo = ~ 10% úmrtnost, což je Světový rekord!

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

PANDEMIE VYHLÁŠENA!

WHO vyhodnotil, že Covid-19 lze charakterizovat jako pandemii.” Oznámil to generální ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) Tedros Adhanom Ghebreyesus na tiskové konferenci v Ženevě.

“Nikdy jsme neviděli pandemii coronavirus, tohle je první. Ale nikdy jsme neviděli ani pandemii, kterou lze současně kontrolovat,” dodal Ghebreyesus.

Světová zdravotnická organizace je „hluboce znepokojena alarmující úrovní šíření a závažnosti a alarmující úrovní nečinnosti“ proti koronaviru, který se stal pandemií. řekl ředitel WHO.

“Pandemie není slovo, které používáme lehce nebo neopatrně. Je to slovo, které, pokud bude zneužito, může způsobit nepřiměřený strach nebo neoprávněné přijetí, že bitva skončila,” dodal. „Popis situace jako pandemie nemění to, co děláme a jaké země by měly dělat,“ dodal.

http://www.rainews.it/dl/rainews/articoli/amp/ContentItem-eb4bb842-3436-4857-b17c-107b746ddbd7.html#click=https://t.co/ZNMRgRWeF3

Pavel Slovan
Návštěvník
Pavel Slovan

Na tiskové konferenci v Teheránu uvedl představitel WHO, že země v regionu a na celém světě by měly použít zkušenosti Islámské republiky írán jako vzor v boji proti novému koronavírusu.
Írán těží z jednoho z nejsilnějších systémů zdravotní péče v regionu. Írán dosáhl pozoruhodných úspěchů v oblasti boje s koronaviry.

Richard Brennan, regionální nouzový ředitel Světové zdravotnické organizace (WHO) ve východním Středomoří, řekl, že Írán je plně připraven zadržet nové ohnisko coronavirus.

Řekl, že nejdůležitějším pilířem pro kontrolu nakažlivých chorob, zejména COVID-19, je silná spolupráce mezi odpovědnými orgány a veřejností, která je naštěstí v Íránu naštěstí jasně viditelná.
Brennan rovněž uvedl že Íránci se při řízení různých krizí chovají mocným, efektivním a efektivním způsobem a mohou překonat krizi COVID-19.
comment image

Íránské ministerstvo zdravotnictví oznámilo, že testování léku vyrobeného na domácím trhu vedlo ke zlepšení příznaků v závažných případech coronaviru, známého také jako COVID-19.

Imunomodulační droga zvaná „Actemra“ u pacientů s koronavirem v nemocnici ve městě Isfahan vedla k částečnému zlepšení symptomů pacienta při skenech, uvedl mluvčí ministerstva zdravotnictví Kianoush Jahanpour.

První případ byl podroben soudu a příznaky se snížily do 48 hodin po konzumaci, ale je ještě příliš brzy na to, aby bylo možné posoudit, dodal.

V následujících dnech bude tato studie pokračovat u dalších pacientů s diagnostikou lékařů, a pokud bude mít relativní účinek, bude pravděpodobně zařazena do národního farmaceutického seznamu a případové zprávy v Číně také naznačují její relativní užitečnost v některých případech z vážných případů COVID-19, vysvětlil.

Hromadná výroba tohoto léku však může být díky lokalizaci technologie uvedena na trh asi za tři týdny, zdůraznil.

Dále uvedl, že současně jsou také diskutovány potenciální přínosy dvou dalších biologicky podobných léčiv, které se vyrábějí na domácím trhu, včetně interferonu alfa a interferonu beta, které v zemi mají několik domácích výrobců.

https://www.tehrantimes.com/news/446020/Iranian-made-medicine-raises-hope-to-treat-severe-cases-of-COVID-19

konzerva
Návštěvník
konzerva

Jsou američtí vojáci nositeli coronaviru po evropě.. nakažen polský generál, italský atd. po návštěvě velitelství usa ve Wiesbadenu? viz diskuse pod článkem? http://skrytapravda.cz/domaci/3110-a-dalsi-smrtici-virus-pentagonu-37000-mozna-nakazenych-vojaku-po-evrope-nikdo-nezastavi

CML
Návštěvník
CML

Baba Merkel má informace a drží se scénáře, na podzim nabádala němce aby si každý udělal rodinné zásoby na minimálně 3 měsíce, nyní vyrukovala s novou tezí a scénářem průběhu epidemie… https://www.tagesschau.de/inland/coronavirus-deutschland-175.html , všechno do sebe zapadá jak kolečka v hodinkách. Načasování a synchronizované procesy, německy důchodce půjde pod kytičky, a jeho místo zaujmou víte kdo.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jedině důchodci si totiž něco pamatují. A to je horší než to, že pobírají důchody.

CML
Návštěvník
CML

Než projdu testováním Ak-si-kokotem tak má pan VK hotový článek na dané téma:)

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Všichni ti kreténi kteří nerespektovali ochranná opatření a jak debilové šli lyžovat do postižených oblastí by měli být pokud přežijí přísně potrestáni za ohrožení bezpečnosti státu a hradit sami veškerou případnou léčbu ze svého sobě i těm které prokazatelně nakazili. Protože taková míra blbosti a neodpovědnosti ke společnosti už musí být trestná.