České Tiscali znovu zahazuje emaily českých občanů, pokud obsahují URL odkazy na...

České Tiscali znovu zahazuje emaily českých občanů, pokud obsahují URL odkazy na Aeronet! Poštovní server TISCALI na úrovni SIEVE filtru aktivně odmítá a bouncuje příchozí emaily, pokud obsahují URL odkazy na Aeronet.cz! Lidem chodí zpátky od providerů informace, že Tiscali server odmítl email přijmout! Cenzura bez skrupulí nebo čirý aktivismus?

České Tiscali znovu zahazuje emaily českých občanů, pokud obsahují URL odkazy na Aeronet! Poštovní server TISCALI na úrovni SIEVE filtru aktivně odmítá a bouncuje příchozí emaily, pokud obsahují URL odkazy na Aeronet.cz! Lidem chodí zpátky od providerů informace, že Tiscali server odmítl email přijmout! Cenzura bez skrupulí nebo čirý aktivismus?

Zapomeňte v České republice na svobodu slova, nic takového už neexistuje. Jak byla naše redakce Aeronetu v minulých dnech upozorněna, český poskytovatel freemailových služeb Tiscali Česká republika zahájil v rozporu s Ústavou České republiky selektivní cenzuru ve věci nedoručování elektronické pošty českých občanů. Pokud čeští občané zašlou komukoliv na jeho @tiscali.cz email zprávu, která v těle textu obsahuje URL odkaz na náš server, potom email není adresátovi vůbec doručen. Pokud zkusíte email na Tiscali odeslat třeba z emailu @atlas.cz, tak alespoň dostanete zpětnou odezvu o nedoručení na Tiscali server:

This is the mail system at Centrum Holdings. I’m sorry to have to inform you that your message could not be delivered to one or more recipients. It’s attached below. For further assistance, please contact your system administrator. If you do so, please include this problem report. You can delete your own text from the attached returned message.

Jak celou věc dnes prověřoval náš administrátor, společnost Tiscali filtruje veškeré příchozí emaily na jejich bráně pomocí tzv. Sieve filtru, což je skriptovací jazyk určený pro nízkoúrovňové filtrování pošty na emailových serverech. Pokud filtr zjistí, že v těle emailu je řetězec “https://aeronet.cz”, tak poštovní brána Tiscali provede bounce (vrácení) emailu odesílacímu poštovními serveru. Ten potom může (ale také nemusí) koncového odesílatele informovat o tom, že email byl odmítnut a cílový poštovní server odmítl email zpracovat a doručit adresátovi na Tiscali.cz freemailové službě. Pokud odešlete na Tiscali email ze Seznamu, žádnou hlášku o nedoručení ani nedostanete, protože Seznam neinformuje klienty o tom, že cílový server provedl bounce a odmítl email zpracovat. Tento typ cenzury používají čínské emailové servery, že bouncují emaily, pokud obsahují odkazy na závadové weby.

Odeslali jsme Tiscali.cz protestní nótu a žádost o vysvětlení, jenže máme “závadovou” doménu “aeronet.cz” a email nebyl zřejmě doručen, protože jsme obdrželi opět bounce signál z jejich brány, jak mne právě informoval administrátor. Podobnou situaci jsme řešili už před rokem [1][2], kdy stejné nedoručování emailů praktikovaly Bakalovy servery Centrum, Atlas a Volný.cz a teprve po medializaci z naší strany došlo k nápravě po nějaké době. V současné době na zmíněné Bakalovy freemailové servery emaily s odkazy na Aeronet chodí, i když defaultně do spamu, takže si musíte ručně emaily označit, že nejde o spam a potom už vám budou chodit do inboxu. Tiscali se s tím však “nesere”, jak mi jadrně napsal administrátor, protože jejich SIEVE filtr vrací tvrdý nepodmíněný bounce, což se minulý rok při skandálu Bakalových serverů snažili alespoň maskovat příběhem o antispamovém filtru. Tohle, co předvádí Tiscali, je tvrdá cenzura na úrovni SIEVE filtru.

Cenzura v rozporu s Ústavou, porušení tajemství dopravovaných zpráv, zásah do cizích práv

Zatím jsme netestovali, jak jsou na tom ostatní servery české alternativy, zda-li v Tiscali blokují jenom Aeronet, anebo opět používají nějaký “zaručený” a nějakým “odborníkem” vytvořený seznam proruských webů, podle kterého jedou a bouncují emaily, pokud obsahují odkazy na tyto servery. Cenzura tohoto typu je protiústavní v České republice, protože dochází k diskriminaci na úrovni přístupu k poskytované službě a současně dochází k zasahování do cizích práv, včetně zásahu do elektronického přenosu bez vědomí odesílatele. Problém je zde i v tom, že ne všichni poskytovatelé freemailů informují odesílatele o tom, že jejich email byl aktivně odmítnut k doručení cílovým poštovním serverem. Při obdržení bounce signálu musí odesílací server odmítnutí obsloužit, a ne všechny české freemailové servery to dělají.

Umlčí vás, nedovolí vám poslat email ani kamarádovi, pokud email obsahuje odkaz na Aeronet.

Je to stejné, jako když pošlete poštou dopis nebo koresponďák, poštovní doručovatelka si ho přečte, a protože nesouhlasí s obsahem, koresponďák roztrhá a nedoručí, resp. odmítne ho doručit a pošta ho pošle zpátky odesílateli, bez udání důvodu odmítnutí. Tomu se říká cenzura a porušení poštovní přepravy, do které patří i ochrana tajemství elektronické pošty a elektronického poštovního tajemství. To, že freemail Tiscali je zadarmo, nic nemění na povinnosti provozovatele dodržovat české zákony, především ty poštovní a telekomunikační.

Kdokoliv v ČR poskytuje službu (bez ohledu na to, je-li placená nebo zdarma) přenosu a doručování zpráv třetích osob, musí dodržovat GDPR, musí dodržovat předpisy o poštovní a elektronické poště a nesmí zasahovat do přenosu informace a nesmí ji číst, ani posuzovat její obsah. Skenování emailu pomocí SIEVE filtru a selektivní rozhodování o zahazování, pokud email obsahuje závadový text nebo odkaz, je v rozporu s paragrafem 182 Tr. Z. Porušení tajemství dopravovaných zpráv, odstavec 1, písmeno b. [3]

Tiscali zahodilo i náš redakční email s protestem a žádostí o sjednání nápravy, to nevymyslíš!

Společnost Tiscali nahlíží do zpráv za pomoci algoritmu, který přenášený email otevře, přečte jej a zjistí, jestli obsahuje nepohodlný text. Pokud jej najde, email discarduje a vrátí odesílatelskému serveru informaci o odmítnutí emailu k doručení. Tento filtr ve společnosti nainstaloval neznámý pachatel, který využil technického programovacího protokolu SIEVE k zásahům do práv třetích osob, a to s cílem porušit tajemství v elektronickém přenosu a na základě tohoto porušení následně provést cenzurní zásah na selektivní obsahové bázi a skartovat email, pokud obsahuje řetězce anebo URL odkazy na nepohodlný server.

Tiscali freemail tak zasahuje nejen do práv občanů České republiky na soukromí zaručené při elektronickém přenosu, ale navíc se stávají terčem cenzury, kdy neznámý pachatel v Tiscali nainstaloval na poštovních serverech Tiscali programový SIEVE skript, který selektivně zahazuje emaily podle obsahu, který sám o sobě je přitom chráněný zákonem o tajemství přepravovaných zpráv. Server a skript se sám prozrazuje, protože na dotaz přes konzoli o SIEVE acknowledge vrací informaci o bounce, sdělil mi náš administrátor. Vůbec se to ani nesnaží prý maskovat, nebo spíš zapomněli vypnout acknowledge feedback v nastavení Sieve configu.

Cenzura alternativy v ČR začíná opět u Aeronetu.

Vzhledem k tomu, že společnost Tiscali nemůžeme ani emailově kontaktovat s žádostí o sjednání nápravy, protože jejich emailový server odmítá naše emaily z redakce, požádali jsme o spolupráci jednu z právnických kanceláří v Praze, která se pokusí Tiscali v této věci kontaktovat. Cenzura a porušování tajemství při přenosu zpráv za použití technických prostředků je protizákonné jednání, které je v rozporu s paragrafem 182 Tr. Z. a také s Ústavou [4], článkem č. 17, odst. 3. Zde je navíc možné spatřovat porušení zákona 182 Tr. Z. s cílem umožnění následné cenzury.

Lepšolidé v Tiscali teď rozhodují, co smíte a nesmíte dostat u nich do emailové schránky

Pokud začnou poskytovatelé emailových služeb svévolně rozhodovat o tom, co vám smí a nesmí přijít do vaší schránky, potom se dostáváme na úroveň totalitních režimů. Pokud někdo rozlepuje vaši elektronickou poštu, obrazně řečeno, a rozhoduje, jestli vám email doručí anebo zahodí podle toho, co je v poště napsáno, potom porušuje hned několik zákonů. Nenechávejte si tyto informace pro sebe, šiřte je a sdílejte a informujte i poslaneckou sněmovnu, své oblíbené politiky ve sněmovně a v neposlední řadě ostatní alternativní servery, ať si rovněž ověří, jestli i jejich servery jsou na Tiscali blokovány a zahazovány.

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám zjevně zachováváte i v novém roce. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný. Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 9 dní a zatím jsme vybrali 64% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami, včetně cenzury a zahazováním emailů. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Jana
Návštěvník
Jana

Pro případnou žalobu na Tiscali dnešní “přírůstek”

Konečně průlom i v tomto? Kennedy and King Family Members and Advisors Call for Congress to Reopen Assassination Probes
Doručená pošta

15:17 (před 15 minutami)
https://lightonconspiracies.com/kennedy-and-king-family-members-and-advisors-call-for-congress-to-reopen-assassination-probes/

Mail Delivery Subsystem
15:18 (před 15 minutami)
komu: já

Ikona chyby
Zpráva může obsahovat virus
Vaše zpráva nebyla na adresu ….@tiscali.cz doručena, protože může obsahovat virus. Naučte se, jak zjišťovat přítomnost virů a předcházet jim.
DALŠÍ INFORMACE
Varování Pomocí tohoto odkazu přejdete na web třetí strany
Odpověď ze vzdáleného serveru byla:
554 message refused (#5.7.1) – for more information visit https://www.virusfree.cz/cs/help

proud
Návštěvník
proud

K Tiscali(jak cesky to panecku zni,ze?) ,nejsem zastancem nasili,ale v podobnejch pripadech kdy jsou vetsinou “ti zodpovedni” k nenalezeni(zrejme umyslne),by nebylo od veci je hledat,zverejnovat a trestat bez soudu,tedy lynchovat! Protoze bohuzel na domluvu nepujdou(ani nesmej) a pravo se spravedlnosti ktery jsou u nas jen vysmechem tem pojmum a poctivejm lidem je naopak chranej!………proud

Vlk
Návštěvník
Vlk

Piráti
Všímáte si toho jak naše média a především Seznam.cz tlačí Pirátskou stranu vpřed. Už mne z toho je zle. Národe prosím tuto stranu néééééééééé. Česká televize nezůstává samozřejmě po zadu.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Bývalý předseda nejvyšího správního soudu Baxa (mimochodem člověk, který je vnímám dost rozporuplně, slušně řečeno) si po půl roce najednou “vzpomněl”, že na něho dělal Zeman nátlak, že se ho snažil zkorumpovat příslibem místa u ÚS. Nikdo na ČT si neklade (a ani Baxovi) otázku, proč to neoznámil okamžitě, bezprostředně, co ho vedlo k tomu, že půl roku mlčel a najednou to vyblil do světa jako šílenou aktuální novinku. Odpověď může být překvapivě jednoduchá: buď je to zase jenom nějaká účelově vymyšlená kampaň, kde Baxa za příslib něčeho dělá užitečného pěšáka… nebo nějakou nabídku opravdu dostal (otázkou je jakou) a rozhodně mu nebyla proti srsti a měl zájem se NA “NĚČEM” DOMLUVIT”, ale jak to už tak bývá, byl asi moc nenažraný (nebo požadavky protistrany byly nad jeho možnosti) – a k dohodě nedošlo… a za to vždycky vyvolá řekněme nějakou frustraci, že… Každopádně jedno je jasný – těžko si představit nějaký (jakýkoliv) rozumný a logický důvod, proč to půl roku tajil a proč to neoznámil hned. Pokud dnes tvrdí, že to všechno je pravda. btw: Baxa skončil ve funkci v září 2018, takže pokud k něčemu došlo, muselo to být řekněme ještě až o pár měsíců dříve než v září 2018… to jenom na okraj, aby bylo patrné, o jaké prodlevě se tady bavíme (a že ta prodleva opravdu vyžaduje nějaké vysvětlení!).

smějící se bestie
Návštěvník
smějící se bestie

Dobrý den,
dovoluji si z pozice pozorovatele vnějšího světa krátce zareagovat na prozatimní schválení zákona o tzv. zdanění ” církevních restitucí / sic ! / !!!!!
Předem naprosto otevřeně říkám, že jsem stoupencem tzv. církevních restitucí, protože jejím cílem není nic více a nic méně než provedení ODLUKY CÍRKVE OD STÁTU !!!!! Nakonec o tom snil i samotný TGM a zdůrazňuji, že o doby tzv. tereziánských reforem CÍRKEV byla právoplatným držitelem polností a lesů , které jí zůstaly po tzv. již zmíněných reformách !
Pozemková reforma prováděná v letech 1920 a dále se též dotkla výměry uvedených zejména nemovitých majetků se všemi konsekvencemi až do roku 1948 ! V letech 1945 – 8 byla též část majetku a to prosím nejenom církví odejmuta Dekrety presidenta republiky, které byli v roce 1945 legitimizované Zákonem NS ČSR / sic ! / !!!
Jenom pro doplnění Konstatuji, že zejména FS ČSFR a analogicky i zákonodárné orgány ČR a SR jasně deklarovaly, že restituční Hranice je daná dnem 25.2.1948 a ÚS ČR několikráte jasně a srozumitelně vydal tzv. Nálezy ÚS ČR, kde se vyjasňuje vztah či občasný přesah uvedené hranice restitucí a eventuální kolize s právními akty z doby jí předcházející !!!!!

Dohoda mezi státem a ŘKC, ERC a FŽO o narovnání majetkových vztahů a poměrů je SOUKROMO-PRÁVNÍM aktem, uzavřeným zcela dobrovolně mezi statutárními orgány státu a jednotlivých církví či náboženských společností . Dohoda vycházela striktně z konfiskovaného zejména nemovitého majetku církvím po roce 1948 ! Za majetek, který byl znehodnocen – nelze ho vydat z mnoha důvodů např. má již jiného majitele, byl zdevastován, neexistuje apod jsou VYPLÁCENY FINANČNÍ NÁHRADY !!!!!!!!!

No a myslím, že zde je celá Kámen úrazu. Byla náhrada za nevydaný majetek nadhodnocena či nikoliv / sic ! / ??? To je VŠE, o co se tu tak zvaně Hraje !!!!
Všechny ideologické či politické Proklamace a je úplně lhostejné Kdo je pronáší jsou pouze mlácením Prázdné slámy. Vnímal jsem vše coby jistý politický fóklor s přesahem zejména vnitropolitickým jak k současnému rozložení politických sil, tak k nadcházejícím volbám do Evropského parlamentu včetně tanečků jak se lidově dostat ministerskému předsedovi na Kobylku a jak si tzv. kopnout do presidenta :)))))))))))) než tajemník pražské ŽO prohlásil, že to je jako někoho zavraždit a ještě ho okrást / sic ! / !!!
Dnes tento argument pronesl i na rádiu Proglas sekretář ČBK dr. Přibyl a vzhledem k TOXICITĚ argumentace včetně její Konotace je nutno nejenom zdvihnout obočí či výstražně Prst, ale říci hlasitě DOST pánové !!!!
Metodologie v argumentaci použitá tajemníkem pražské ŽO jest identickou pro kriminální činnost psychopatů universálních tj. ti zabijí, okradou, znásilní a coby Deprivanti nemají ani svědomí !!!!
Pan tajemník možná ani netuší s jakou zákeřností argumentoval a Já bych pouze podotkl, že tzv. sociálně adaptovaní psychopaté tj. osoby se velice zdárně etablující ve společenské infrastruktuře rádi ukazují prstem na druhé a přitom si ani neuvědomují, že dalších třech ukazuje na ně SAMOTNÝCH :))))) !!!!!

V závěru bych pouze coby člověk jasně se podřizující svrchovanosti Boží žádal, aby zejména služebníci Páně či Boha byli střídmějšími ve výrazivu a domýšleli následky svých vypouštěných slov !!!! Jako nábožensky uvažující laik i Já vím, že mezi mnou a Politikem tj. člověkem bažícím po Moci jest občas až nepřeklenutelného příkopu a kromě toho, že mu jako Občan dám hlas ve volbách není Hoden mi ” řemínku u boty zapnouti ” …….

S pozdravem v Kristu Jaroslav Kronus – město Kolí

Pijack
Návštěvník
Pijack

Jsem zásadně proti zdanění “církevních náhrad” Je to kravská hovadina, která pouze zlegalizuje samotnou “restituci”. K té nemělo vůbec dojít, protože se církvím dával majetek, který jim nikdy nepatřil a mnohdy jej měli pouze ve správě. Tedy na státním majetku vykonávali “službu Bohu”. NIC víc to nebylo. A směli na něm hospodařit. Císaž Josef II jim prostě majetek poprávu a po zkušennostech odebral, naše 1. republika vznikla již bez církevních majetků a není tedy jasné, kdy církve k takovému majetku přišly mezi lety 1918 – 1945 resp. 1989. Ale Kalousek s ODS se prořekli, když hlásali, že to nebyla klasická restituce, ale dar, aby se mohly církve konečně osamostatnit. A za dar se přece daně platí. Takže tento dar je zlodějna a ne že ne.

anonym
Návštěvník
anonym

smějící se bestie-
celkem nechápu, jak někdo byť i věřící může být příznivcem restitucí. Ano, odluka církve od státu by měla být, nechť si cirkve, ať už jakékoliv žijí za své a z příspěvků svých věřících.
Nevím jen, proč by za těchto podmínek,měli církve nabývat v naší zemi majetku, který vytřískaly násilím na věřích i nevěřících za dobu feudalismu, násilnou katolizací, povinnými odvody desátků, robotou na církevním majetku a dary feudálů, které tak jako tak odírali lid, stejně jako církev. Ani bohatá Francie neumožnila návrat takto nabytého majetku církvi, natož pak vlastnit z období feudalism půdu.
Pominu-li maličkost, že kněží dostátvali od státu, i když v čele s KSČ plat po dlouhých 40 let, a to i za podmínek, že do kostela skoro nikdo nešel, plat pro mnoho zbytečných a neužitečných flanďáků, kteří žili z našich daní, stejně jako vedocí kádři KSČ, jejich majetky, které sami opustili, nebo ČSR byla v klatbě, stát udržoval, památky byli mnohamilionovými částkami udržovány na úkor nových projektů infrasturkutury, tak nechápu, kde se v církvích ještě bere ta drzost, požadovat jakékoliv náhrady. Jsem rozhodně proti jakémukoliv zdanění, jsem proto, aby církve dostly jen majetek, který si platně koupili po zrušení nevolnictví a též aby se vyrovnali s občany státu, za stovky let nevolnické práce na jejich majetcích.
Řády Německých rytířů a jejich ženská odnož by měli být ze země bez náhrady vyhnány, tak jako to udělali Poláci, jsou to zločinné řády co narvali majetky vyubením celého pobaltského národa a vražděním na území jak Polska tak Čech.

Jana
Návštěvník
Jana

V knize “S Marií proti démonům” vydané Maticí cyrilometodějsou s.r.o. v r. 1996 je zmíněno, jak osvícený panovník Josef II. vydal na 6 tisíc dekretů, ponechal volnost zednářům a církvi “bezuzdě konfiskoval majetek, dával jej do dražby a ničil její mocný vliv, takže její ožebračení bylo už nezvratné” Dekretem z 20. května 1781 zrušil 700 klášterů.

Vlk
Návštěvník
Vlk

To je pravda, je to děs. Ještě mne zablokovali v diskusi když jsem napsal pravdu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Anonyme,
máš pravdu v tom pohraničí ty domy zapalovali odsunutí němci kteří se mstili za to , že jim bylo sebráno to
co oni sebrali českým občanům po mnichovu. Do republiky přecházeli “verwolfové” kteří škodili i vraždili
české občany kteří se vraceli do pohraničí. Přes republiku z Polska se snažili dostat i ukrajinští banderovci do
západní zóny okupované američany , protože tam byli váleční zločinci přijímání s otevřenou náručí. A přítrž
tomu učinila až StB která se postavila jak těm německým tak ukrajinským parchantům a likvidovala je. Proto
bylo třeba zajistit řádně státní hranici a střežit. Přes “zelenou hranici” sem lezli záškodníci a také se vraceli
kolaboranti kteří zdrhli do německa před hněvem lidu , jenže tam je naverbovali jako agenty a vraceli se
se změněnou identitou zpět aby prováděli sabotáže a špionáž. Proč se nejdou podívat pražáci do kriminalistického muzea v Praze. Tam jsou stovky důkazů a zbytků po těch parchantech kteří sem lezli aby škodili a nejen po souši , ale i jako potápěči přes Labe a byli shazováni z letadel včetně různých nástražných výbušných systémů na naše děti. To by ta “UNRA pomoc USA” které nám škodily už tehdy jako všem státům
patřícím do východní zóny.To jsou ve většině případů ti , které “chytil řemen” padesátých let a vyrovnal s nimi účty. Toto po válce provedl každý stát , jen u nás se to překrucuje a blbě se kecá protože se to havloidům hodí. A dokonce ve většině států to provedli mnohem ostřeji. Jenže o tom už se nemluví protože se to nehodí do krámu. To jsou i důvody proč havloidi by chtěli překrucovat dějiny a oblbovat naše děti. To je skutečnost poválečných let v československu. Vypořádání se s těmito šmejdy a taky s těmi kteří kolaborovali s nacisty a udávali české občany a také s těmi kteří se snažili osvobozenou republiku rozvracet, protože se nechtěli smířit s tím , že lid si zvolil demokracii /tu skutečnou/ a vládu lidu.. Tam odvedla StB pro zemi velkou práci. A přitom
se udělalo i pár chyb , opět tak jako všude, ale jinde so o tom stále nekecá. Potomci těchto parchantů se s tím nesmířili dodnes a proto pokus o převrat v 68 a když se nepovedl tak s pomocí nepřátel státu podvodem vtipně nazývaným “sametová revoluce” v 89. A to za co byly vyměněny složky státu které se starali skutečně o jeho bezpečnost by dnes chtělo aby naše děti o tom nevěděli , protože to popírá jejich kecy o “nastolení demokracie” jak říkají rozkradení a zničení toho co si národ od války vybudoval. Kecy odkoukané od USA které nikdy demokracii nepoznaly , ale rádi o ní kecají a “vyváží” ji do světa

Aby bylo jasno
Návštěvník
Aby bylo jasno

Jako dítě si pamatuju, když maják na kbelském letišti “nasvěcoval” v noci cizácká letadla, která shazovala letáky a čokolády. Byli jsme před tím varování, stejně jako před municí, kterou nám tu naházeli “naši anglo-američtí přátelé” na konci války, aby zničili pražské průmyslové podniky (stejně jako ostravské nebo plzeňské). Přítrž výletům přes naše hranice až do vnitrozemí udělala až bytelná protivzdušná obrana kolem Prahy. Díky vám všem, páni kluci , co jste sloužili u dvouhlavňovek a dožili jste se těchto dnešních neslavných časů.

anonym
Návštěvník
anonym

Jaryn, přesně tak jak píšete, bydlela jsem tehdy v Mariánkých Lázních, byla jsem malá holka, ale moc dobře si pamtuji tu diverzi od německé hranice. Nebyl den, aby nebyl nějaký malér někde v okolí.

Pijack
Návštěvník
Pijack

Na pozadí cenzury se v naší zemi odehrává ještě jiné svinstvo. Tím je novela “insolvenčního” zákona. Je to dokonalý podvrh za který by se nemuseli stydět ani předkladatelé zákona na podporu FVE !!! Možná by se tím mohl AE v nějakém článku zabývat. Je to další neurvalý způsob, jak zajistit věřitelům návrat svých “investic”. Podstata tohoto gigantického podvodu spočívá defacto v ochraně věřitelů a jejich lichvářských “investic”do dlužníků. Když se věřitelům nedaří vytáhnout cca 2 biliony z dlužníků ani za pomoci exekuce, tak tihle “úctyhodní poslanci” jim to novelou zajistí. Dlužníci buď za 1/ splatí dluh i včetně tučné “provize” exekuci a nebo za 2/ vyhlásí osobní bankrot. Co to znamená? Věřitel se v druhém případě obrátí na stát a ten (rozuměj daňoví poplatníci) dlužnou částku doplatí. Jestli má někdo představu, že se nechá věřitel poškodit a své “investice” nechá tímto zákonem utopit, je na velkém omylu. Ještě tady totiž existuje institut arbitráže – teď dávejte pozor. Takový věřitel si návratnost zajistí soudní cestou, pokud již zákon úhradu ztrát negarantuje kličkou v nějakém utajeném odstavci a stát (tedy opět my všichni) to zaplatí i s úroky !!! TO JE JISTOTA mnohonásobku !!! A nám se tady předkládá jakási útlocitná snaha vrátit chudáky dlužníky do života. Hnus a děs. Takže se má novela insolvenčního zákona správně jmenovat “ochrana věřitelů”. Lichváři v naší zemi docílili ještě vyšší ochrany než kdy před tím. Dnes jim lichvářské úroky ani provize exekutorům neuniknou… a budou dál “poskytovat” půjčky a dál okrádat už nejen dlužníky, ale dokonce i státní kasu. Tohle ohavné a klamavé svinstvo tady uzákonili naši beztrestní a demokraticky volení zástupci. Buď jsou to idioti a nebo zástupci podsvětí. Nic jiného mi z toho nevychází.

anonym
Návštěvník
anonym

Pijak
A to jste ještě zapomněl, že mnoho dlužníků, kteří již ty nehorázné úroky a exekuční polatky zaplatili, respektive jim byli sebrány i domy nad hlavou a to mnohdy pro pár šupů dluhu na zdravtním pojištění, budou v budoucnu stát žalovat pro křivdu a chtít narovnání podle nového zákona. Insolvenční zákon z dílny socanů a komunistů je opravdové svinstvo. Skutečně nemajeetný dlužník, může podle zákona požádat soud o zastavení exekuce z důvodu nemajetnosti, pak to soud musí zastavit a věřitel utře nos, i s jeho nehoráznými úroky. Státní kasu to nezatíží.

anonym
Návštěvník
anonym

Moje zkušenost emailem atlas.cz
Je sice pravda, že nyní již maily s adresou aeronetu chodí, padají do spamu, ale manuální označení, že email není spam, není nic platné. Následující email od stejného odesilate po označení, “není spam” dojde do složky “doručené”, ale hned další opět spadne do spamu. Prostě pokud nevíte, zda vám někdo píše, nebo ne, musí se spam kontrolovat denně. Je to docela opruz, nedávno jsem se docela hulvátsky vyřvala na technickou podporu, zvažuji přesun jinam. Navíc spam na atlasu nyní likvidují docela dost často.

Dělají z nás blbce
Návštěvník
Dělají z nás blbce

https://www.novinky.cz/ekonomika/495060-v-praze-se-zije-draze-vic-nez-desetina-lidi-tezko-vyjde-s-prijmem.html

Lidi dřou za pár korun na úkor západních, nadnárodních firem. Krimigranti jsou naopak pod ochranou státu a pod tučnými sociálními dávkami. V nemocnicích nejsou lékaři, kteří by operovali české, nemocné občany, v našich městech chybí zubaři, kteří by vrtali zubní kazy. Takhle to tento stát dopracoval. Neomarxisté, kteří jsou dočasně v čele této země, od dob Bohuslava Sobotky na lidi jednoduše serou a klidně je nechají zdechnout.

anonym
Návštěvník
anonym

Zbařů je dost, ale nesmíte chtít práci na pokladnu VZP, o to nestojí dělat, VZP už ale stejně skoro nic ze zubolékařských úkonů neplatí. Snad jen malé plomby, bez čistění kanálků, pokud potřebujete ošetřit paradentózní choboty, či odstanit zubní kámen, tak máte prostě smůlu, nebo aspoň díru v peněžence. O korunkách a implantátech ani nemluvím, a to nám ústava zaručuje právo na nejmodernější kvalitní lékařskou péči. Ta je ovšem horší jak za komančů, hlavně když mají nakoupené vakcíny proti chřipce, které nikdo nechce, tak je cpou aspoń důchodcům. Holt zdraví je obrovský biznys, tak občane zaplať, a´t hezky do nás vrazíš, i to málo, co jsme ti nesebrali na daních. Bez cenzury nebude nic, lidi by se mohli domluvit, a požadovat na státu, to co jim ústavou zaručuje. V hospodách, kam už pomalu chodí jen cizinci se sotva už domluvíme a o to jim jde.