České soudy vedou monstr-procesy s českými a běloruskými legionáři z Donbasu, kteří...

České soudy vedou monstr-procesy s českými a běloruskými legionáři z Donbasu, kteří nasadili své životy na ochranu žen a dětí před etnickými čistkami ukrajinské armády! Hrdinové byli obviněni z terorismu, ale teroristé z praporu Azov jsou pod ochranou! Jaromír Štětina přímo osobně navštívil předáky Azovu a vyjádřil jejich vraždění na východě Ukrajiny podporu! Český národ má své válečné hrdiny, za které se, na rozdíl od žoldáků v Afghánistánu, nemusí stydět! Izrael dodával zbraně neonacistickým praporům na Ukrajině!

České soudy vedou monstr-procesy s českými a běloruskými legionáři z Donbasu, kteří nasadili své životy na ochranu žen a dětí před etnickými čistkami ukrajinské armády! Hrdinové byli obviněni z terorismu, ale teroristé z praporu Azov jsou pod ochranou! Jaromír Štětina přímo osobně navštívil předáky Azovu a vyjádřil jejich vraždění na východě Ukrajiny podporu! Český národ má své válečné hrdiny, za které se, na rozdíl od žoldáků v Afghánistánu, nemusí stydět! Izrael dodával zbraně neonacistickým praporům na Ukrajině!

Česká republika se znovu dostala do hledáčku mezinárodních médií, a to především v Bělorusku. České soudy totiž obvinily běloruského občana [1], který dlouhou dobu žije v České republice, z trestného činu terorismu, kterého se měl dopustit tím, že prý mezi lety 2014 až 2016 byl několikrát na Donbasu a bojoval prý v řadách povstalců proti ukrajinské armádě. V souvislosti s touto kauzou musíme připomenout březnový rozsudek z Pardubic, kde český voják Erik Eštu dostal 4-letý podmíněný trest za to, že v roce 2015 odcestoval do Ruska a odtamtud na Donbas, kde se připojil k doněcké Republikánské gardě [2], aby v době největší agrese ukrajinské armády a polovojenských útvarů kyjevské junty chránil obyvatelstvo Doněcku. Rovněž i on byl českým soudem obviněn z terorismu. Obě kauzy získaly velkou pozornost v Doněcku a naše redakce situaci pozorně monitoruje.

Operátor Azovu ukazuje izraelskou zbraň z poslední dodávky zbraní z Izraele z roku 2018.

V první řadě je zajímavé sledovat, že české protektorátní soudy odsuzují české občany za jejich legionářskou činnost na Donbasu, při které čeští legionáři chránili místní ukrajinské obyvatelstvo v zuřící občanské válce před ukrajinskou armádou, která na příkaz válečného zločince a oligarchy Petra Porošenka nasadila proti civilnímu obyvatelstvu v Doněcku dokonce termobarické raketové systémy GRAD a rovněž kazetové bomby s fosforovou municí a další zbraně izraelské výroby.

Izraelský list Haaretz o tom vloni dokonce přinesl článek [3]. Všechny tyto odporné zločiny jsou pečlivě zdokumentovány vládou Doněcké lidové republiky a budou použity v příhodné době proti ukrajinské juntě u příslušných mezinárodních soudů. Čeští, slovenští a další hrdinové a legionáři přišli na pomoc Doněcku v nejtěžší chvíli, kdy agrese Kyjeva podporovaného zločinnými vládami západních zemí byla nejvyšší.

České protektorátní soudy se rozhodly soudit legionáře, zatímco spolupracovníky s teroristy z Azovu nechávají běžet

Nyní se ukazuje, že české protektorátní soudy se snaží tyto legionáře trestat a falešnou nálepkou teroristů je odsuzovat jako vyvrhele. Lidé jako Erik Eštu jsou skutečnými hrdiny a vlastenci, kteří ve chvíli nejvyšší nouze se postavili na stranu spravedlnosti a humanity a zabránili vojskům kyjevské junty v zahájení etnické genocidy na východě Ukrajiny. Podle informací naší redakce v současné době působí v Doněcku více než 3 stovky legionářů ze Střední a Východní Evropy a pomáhají zadržovat dnes již zcela zdecimovanou ukrajinskou armádu, která má ve svých řadách už americké a britské vojáky v rolích instruktorů, poradců a operátorů americké vojenské techniky, která je v tichosti a za souhlasu německé, české, slovenské a polské vlády přesouvána ve vlakových transportech na Ukrajinu.

Bývalý poslanec EU parlamentu za TOP 09 Jaromír Štětina si v červenci 2015 na Ukrajině podává ruku s šéfem teroristického praporu Azov, s velitelem Andrejem Bileckým.

České soudy přitom vůbec netuší, že bývalý český europoslanec Jaromír Štětina před 4 lety v červenci navštívil na Ukrajině velení a hlavní štáb praporu Azov [4], který americká sněmovna reprezentantů zařadila na seznam teroristických organizací vyznávajících a hlásících se k neonacismu, více v článku zde. A nejen to, Jaromír Štětina dokonce pozval šéfa Azovu Andreje Bileckého do Evropského parlamentu [5]. Skupina Azov se nachází na seznamu teroristických organizací nejen Ruské federace, ale i dalších zemí. V březnu minulého roku přinesl britský list The Guardian informaci [6], že lidé napojení na prapor Azov verbují ve Velké Británii žoldáky s neonacistickými kořeny pro provádění operací na východní Ukrajině, a to v rozporu s Minským protokolem.

Štětinův Azov je na blacklistu amerického kongresu a je veden u mezinárodní organizace TRAC jako teroristická organizace neonacistického směřování

Mezinárodní watchdog agentura TRAC, která monitoruje aktivity teroristických organizací, vede Regiment Azov (dříve Batallion Azov) jako teroristickou organizaci [7]. V lednu 2015 došlo za podivných okolností k začlenění praporu Azov do ukrajinské armády pod názvem Azov Special Operations Regiment, a to z důvodu obav a strachu z činnosti oddílu, který páchal krutá zvěrstva na linii doteku v Doněcku. Kyjev začleněním Azovu chtěl předejít zařazení praporu na seznam teroristických organizací, což se nakonec stejně nepovedlo a sněmovna reprezentantů USA Azov označila za teroristický útvar s neonacistickou ideologií a zakázala americkým firmám dodávky zbraní této skupině. Stejně tak i mezinárodní agentury postupně zařadily Azov Regiment na své seznamy teroristických skupin.

Jeden z plakátů praporu Azov, jeho porovnání s předlohou vlevo z doby II. sv. války.

Jenže české soudy poskytují této zločinecké organizaci podporu a dokonce ignorují trestní oznámení, které v minulosti upozornily na nebezpečné propojení bývalého europoslance za TOP 09 Jaromíra Štětiny na teroristickou ukrajinskou skupinu Azov. Zatímco Jaromir Štětina zval přímo šéfa této teroristické skupiny do Evropského parlamentu a nikdo ho za to nestíhá, tak české vlastence a legionáře, kteří šli na Donbas před těmito teroristy chránit ukrajinské matky a děti v Doněcku, české vlastizrádné soudy odsuzují jako nějaké zločince.

Naše redakce na tyto kauzy průběžně upozorňuje, ale česká státní zastupitelství to nezajímá, že se čeští ex-europoslanci paktovali s teroristy ze skupiny Azov. Namísto toho mají největší starost o to, aby obvinily co nejvíce českých legionářů, kteří jedou do Doněcku chránit mámy s dětmi v občanské válce před nájezdy praporů ukrajinské armády, jejichž jediným cílem je etnické vyčištění Doněcku a Luhansku od ukrajinského obyvatelstva s ruským etnickým původem.

Pocta žoldákům z Afghánistánu se všemi pompami a poctami, na druhé straně pohrdání a plivání po českých legionářích padlých na Donbasu

Sami si dejte ruku na srdce, kdo zaslouží větší úctu, jestli legionář a vlastenec, kterému není lhostejné vraždění civilistů na Donbasu ukrajinskou armádou, anebo žoldák, který slouží za valuty v okupační misi pod velením americké armády kdesi v dalekém Afghánistánu za účelem ochrany makových polí, které po Talibanu a po jeho vyhnání do hor nyní obhospodařuje americká CIA a distribuuje opium do celého světa, především potom do jihovýchodní Asie a do Číny.

Cílem je totiž zaplavení Číny drogami z Afghánistánu, je to součást dlouhodobé operace americké CIA proti Číně. Když zemřeli na Donbasu čeští legionáři Ivo Stejskal a Ivo Hlinka, nikdo jim v ČR nevěnoval vzpomínkové pořady na České televizi a v médiích, ale když v Afghánistánu zemřeli čeští žoldáci v rámci zahraniční mise, byla z toho aféra a obrovská mediální tryzna v ČR, jako kdyby snad zemřely nějaké celebrity. Češi v Afghánistánu slouží za tvrdé valuty, aby tam hlídali americké zájmy, legionáři na Donbasu mezitím umírají pro přesvědčení a zadarmo. Takové chucpe!

Erik Eštu, český legionář z Donbasu kriminalizovaný u českých soudů jako zločinec.

České soudy jsou nepřítelem vlasteneckého národa a nehájí zájmy lidu a vlasti, ale zájmy cizích a nadnárodních organizací a útvarů, kterým plně podléhají. Plní tím pádem politickou objednávku a ukazuje se, že Česká republika nechrání svobodu, ale chrání zájmy nadnárodních elit. Jednou z hlavních obav tajných služeb ČR je především to, že se čeští legionáři naučí na Ukrajině vést tzv. guerillový boj, který ukrajinské povstalecké oddíly dovedly k dokonalosti.

Existuje prý reálné riziko, že by tito lidé s v budoucnu mohli postavit do čela ozbrojeného státního převratu v České republice. Stejné obavy totiž má i německá tajná služba BND, která na to samé upozorňuje německé kancléřství ve vztahu k německým občanům tureckého etnického původu, kteří bojovali v Sýrii v řadách ISILu a nyní se postupně vrací do Německa. Tito lidé mají bojový výcvik a mohou pro Německo představovat hrozbu.

Svoboda neroste na stromech, skrývá se v srdcích a odvaze postavit se ve správný čas a správnou chvíli na správnou stranu slovanské rodiny
Český legionář a hrdina Ivo Stejskal padl v roce 2014 při obraně Donbasu.

České soudy tak de facto soudí české a další legionáře hlavně kvůli tomu, aby vyslaly signál a varování všem ostatním potenciálním vlastencům, kteří by se mohli rozhodnout odcestovat na Donbas a chránit tamní obyvatelstvo před ukrajinskou armádou a jejími jednotkami pro etnické čištění. Celá čára doteku na hranici Doněcku je zaminovaná podle posledních zpráv, které naše redakce získala z Donbasu, jakýkoliv pokus o ukrajinskou invazi by skončil masakrem. To však nijak nebrání Regimentu Azov v ostřelování Doněcku z minometů a ze samohybných raketových komplexů. V této chvíli probíhají operace ukrajinské armády na čáře doteku za přímého velení amerických poradců. Neoconi se jen tak snadno nevzdají, ale spolu s novým prezidentem na Ukrajině se jim krátí čas. Američané na Ukrajině na institucionální a mezinárodní úrovni prohráli. A to je ta nejlepší a skvělá zpráva ze všech. Ta horší zpráva je, že po Američanech řízení procesů na Ukrajině přebírá Izrael. Ale to by bylo na jiný článek.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 8 dnů a zatím jsme vybrali jen cca. 40% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
MartinP
Návštěvník
MartinP

Je nějaká možnost, jak podpořit finančně vojáky českými a běloruskými legionáři z Donbasu? Děkuji za odpověď.

Jája
Návštěvník
Jája

Fašismus tady máme už nějakou dobu. Akorát má na rozdíl od dob Hitlera a dob šlechty a církve ( oboje jsou druhem fašizmu ) uhlazeňejší a skrytější projevy, a nový, neokoukaný kabát jménem DEMOKRACIE. Tentokrát je to ve formě korporátního fašismu. Všude tam, kde vystupuje na první místo ego, narcismus, nadřazenost, povýšenost, najdete nějakou formu fašismu. Má stejné projevy – až z toho běhá mráz po zádech. Ponižování a urážení oponentů, dehonestace lidí s jiným názorem a jinými hodnotami, dvojí metr v posuzování stejných činů – co můžu já, nesmíš ty, povrchní okázalost, vše spojené s nadutou hloupostí, protože ego je výsada hlupáků – dnešní individualismus. Paradoxně jsem se díval před pár dny na Pyšnou princeznu, a ti rádcové … to bylo jako dnes. Máme se na co těšit. Ale příroda pracuje za nás. Jak? podívejte se kolem sebe, na množství aut, betonu, asfaltu, dále mrkněte na mizející a usychající lesy, úbytek vody, nadbytek CO2 – víte co je CO2? To je sloučenina jednoho uhlíku, a dvou kyslíků. A jestli roste v ovzduší koncentrace CO2, tak zákonitě v něm koncentrace něčeho jiného klesá …. . Uhádnete čeho? Jak dlouho myslíte, že tímto způsobem budeme moct ještě fungovat? Nakonec to příroda vyřeší za nás – i ten fašismus, a nebude to nic hezkého ….

konzerva
Návštěvník
konzerva

Najdi rozdíl….comment image

CZK
Návštěvník
CZK

Kosmický zákon prý říká, že si můžeš dělat co chceš do té doby, než se dotkneš práv druhého. Demokracie je již charakterizována omezeněji, leč dnes ve skutečnosti není ani možné beztrestně vyjádřit svůj názor. A je lhostejné, zda se stala “dobrá věc”, či nikoliv. ČR není svobodná a její občané také ne. Jakpak je to dlouho, kdy visely plakáty s nápisem, že kdo schvaluje atentát na Heidricha, bude potrestán smrtí. Byl to morálně správný počin, ale umřelo na to mnohem více dobrých lidí, kteří byli popraveni na vyrovnání se smrtí jednoho okupanta.
V duchu Švejka – pomáhat můžeš, ale jenom v mezích zákona. 🙂

Tajné služby ČR
Návštěvník
Tajné služby ČR

Tohle dnes v tichosti schválili:
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2019072310404596-velky-bratr-te-sleduje-ceske-tajne-sluzby-ziskaji-vetsi-pravomoce/
Jak ale budou šmírovat a odhalovat vraždící a znásilňující negranty, nepíšou. Asi nijak, jsou pod jejich ochranou. Sionističtí mocní v této zemi jsou opravdu vtipní.

r.m.
Návštěvník
r.m.

už se ví kam se poděla téměř tisícovka afričanů, které k nám vyhostilo Německo? Hamáček, nejsou škrob a řeknou kde je schovali.Do Chanóva?

anonym
Návštěvník
anonym

r.m.
Omyl, odlifrovali je po povinné týdenní karanténě v záchytném středisku tam odkud přišli, tedy do Itálie. státní kasa je prázdná, migráci se tu nebudou moc zdržovat, leda by požádali u nás o azyl, ale to nesmí před tím žádat už v jiné zemi. jinak nazpět.
Začíná se to díky nedostatku peněz lepšit.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Jednoho takového jsem viděla, když jsem vystoupila na na Dolním nádraží v Brně. Měl smartphone, řval do něj jakousi breberštinou a lítal sem a tam.

jorg
Návštěvník
jorg

data se daj z lidi dostat i dobrovolne:
https://radiozurnal.rozhlas.cz/filip-malenak-cilem-je-aby-aplikaci-zachranka-melo-do-leta-pres-milion-cechu-7899630
proc?
cile bylo dosazeno,aplikaci si uz stahlo pres 1M lidi, kteri dobrovolne sdileji jmeno,prijmeni a cislo pojisteni a jako ‘bonus’ i rok narozeni,trvale bydliste,rodne cislo…
aplikaci zachranka spravuje neziskovka,’aplikace zachranka z.u.’ z brna,coz nevzbuzuje duveru,protoze z.u. tedy ‘ustav’ nema jasne definovanou pravni formu, nebot “se ridi dosavadnimi pravnimi predpisy”, ovsem z pred roku 2014(kdy upravili zakon o neziskovkach, ale plati pro ne porad stary obcansky a obchodni zakonik?!?). tak asi proto je to verejne prospesna spolecnost – pravni polotovar a ‘mejeme si ruce’.
https://www.zachrankaapp.cz/cs/ochrana-dat
ten zamer je uslechtily, ale nemohu se ubranit dojmu,ze ho ‘vyzrali termiti zevnitr’ aka vlk v rouse berancim?

Zdenda
Návštěvník
Zdenda

Už jen kvůli těm prohnilým soudům by to stálo za to. Kdepak cinkat klíčema jako v ’89., ale nábojnicema o zem.

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Tohle všechno je jenom o pohledu na celou věc,pravdou je ovšem fakt,že v očích mezinárodního práva a světového společenství je agresorem na východní Ukrajině Rusko a skupiny které podporuje jsou agresoři a teroristé,proto jsou na RF také zcela po právu uvaleny sankce.Vlastenci z praporu Azov se snažili jen bránit ukrajinské území když to nezvládala Janukovičem zcela záměrně zplundrovaná Ukrajinská armáda.Z mé strany tohle není pokus o trollení ale jenom prostá fakta.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína
EvaM
Návštěvník
EvaM

blacku, vy nikdy nezklamete, co slovo – to kec, blbost a trolling vás nadnášejí několik metrů vysoko

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Váš názor pokud se tedy mýlím proč jsou na RF uvaleny sankce právě od konfliktu na východě Ukrajiny?Proč to samé co já,vidí i zbytek civilizovaného světa,kdyby ne,tak by všechno přece bylo jinak a RF by nebyla za vyvrhele.Putin se do toho konfliktu zamíchal zcela záměrně,nejenže se snažil zachránit území ruských zájmů ale velmi mu to pomohlo i na domácí scéně,v době anexe Krymu mu klesaly preference,dá se říct,že ten Krym mu zajistil další volební období.

Jája
Návštěvník
Jája

Prosím o upřesnění slov – zbytek civilizovaného světa. To myslíte tu naši dnešní zlodějskou podvodnickou prolhanou pokroucenou vražednou zadluženou v rukou několika banksterů zaprodanou západní tzv. demokracii? To je vaše maximum? Na víc se nezmůžete? Je mi vás líto …

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Ne,já myslím tu svobodnou,prosperující ke všemu a ke všem tolerantní západní společnost,kde se na štěstí řadíme už i my i když jsou tady nekalé živly,které by nás chtěli vrátit zpět na východ,to je pravěk,to pusťte z hlavy.Mě je líto vás,že jste frustrovaný a zapšklý ale já za to nemohu,za to si můžete vy sám,ne ta zlá ,,západní demokracie”.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

blackhorse
zapšklý a flustrovaný jsi ale zjevně ty a navíc jseš v tom poněkud sám jak si můžeš všimnout z reakcí na tvé bláboly. Ale to neúspěšní lidé bývají často.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jájo
on nemyslí, on jen blbě kecá.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

blackhorse
takhle si o tom povídáte v nějakém fašistickém kroužku. Zbytek civilizovaného světa včetně západní evropy dávno odsuzuje zbytečné a vymyšlené sankce na rusko, kterými Trump nejvíce poškodil průmyslníky a farmáře v USA a také poškozují evropu. Zatím co rusko se díky nim osamostatnilo zemědělsky, už ve druhém roku sankcí se stalo největším vývozcem pšenice na světě a získalo nové trhy o které USA a evropa přišly. Navíc došlo díky hloupým sankcím proti kdekomu ke sblížení číny a ruska a také států blízkého a středního východu, což je pro USA přímo katastrofa. Díky sankcím má už také vážné problémy inflační petrodolar, protože svět začal obchodovat ve zlatě,eurech,juanech a rublech a taky v národních měnách. A koordinace tohoto úspěšného obcházení sankcí se ujaly švýcarské banky. Trump si přitom “zajistil”,že znovu zvolen nebude, protože ho zvolily hlavně farmářské státy a ty na jeho idiotské sankce doplatily nejvíc. USA prodrbaly 6 miliard dolarů které vrazily do majdanu na ukrajině a výsledek žádný. Krym definitivně po rozhodnutí v souladu s mezinárodním i Krymským právem je ruský a východ ukrajiny pro fašistický západ definitivně ztracen, což je pro ukrajinu katastrofa,protože to je nejprůmyslovější část. A Putin je obrovským vítězem na světové politické scéně. K rusku se přiklání i evropa a stále více se vymaňuje z vlivu USA. Buduje NordStrem 2 a kašle na snahy Trumpa o vytvoření závislosti na nějakém imaginárním plynu z břidlic který nabízí a přitom plyn si USA potupně nechávají dovážet tankery severní cestou z ruska. Takže hošíku tvoje kecy značně pokulhávají a za vyvrhele pro svět obecně jsou už dlouho USA.

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

tohle všechno jsou blbáboly které jste četl zde na AE,nebo Sputniku,realita je úplně jiná,Rusko je totálně na huntě a USA stále světovým hegemonem,takhle to je ale vy si stejně budete dál žít ve své bublině.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

comment image&text=%D0%B0%D0%B7%D0%BE%D0%B2%D1%86%D1%8B%20%D0%BD%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%81%D1%82%D1%8B%20%D1%84%D0%BE%D1%82%D0%BE&rpt=simage

konzerva
Návštěvník
konzerva

Zkuste tohle říct v doněcku na hlavním náměstí.. jak dlouho tam vydržite…typický názor českého benderovce… řekli by Vám pizděc durak..?? Nebo zajeďte do mauripolu ať Vám ukaže ss battalion azov své mučící vězení např. na letišti…???

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

konzerva
kde by ten trouba vzal na cestu?

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

comment image

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pavlína
to jsou zbytky banderovských fašounů co nbechcípli v Delbačevském kotli kde je vyprášili
tátové od rodin z Donbasu a Luhanska. Jen ať šaškují, vykoledovat si můžou akorát to,že
s nima rusové pohnojí lány a ukrajina zase bude obilnicí ruska.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

Máte pravdu. Ovšem Azov se od těch dob velmi rozrostl, už je to pluk a je zařazen do Národní gardy Ukrajiny. Takže žádné zbytky, ale naopak. Zdroj obrázku zase není evidentně košer, jsou to místní “Novinky DNR” http://prodonbass.ru/37205comment image

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

UKr. Pіdrozdіl zvláštní přiřazení „Azov“ je lineární jednotka zvláštního určení ve vojenské jednotce č. 3057 Východního operativně-územního sdružení Národní gardy Ukrajiny. Byl vytvořen z tzv.DOBROvolníků v květnu 2014 v Mariupolu jako prapor zvláštní účelové hlídkové služby Ministerstva vnitra Ukrajiny , v září 2014 byla jednotka nasazena do pluku, v listopadu 2014 – převedena na národní Strážná Ukrajina.
Jinak jestli je zdrojem provládní deník DLR-LLR nevidím mu teda nevěřit jelikoš tý služí většiny bývalé armády tzv.U-krajiny teda jejich separatistů(z CCCP)poté co se Lvovští nejdřív od Kyjeva trhli a snažili se po Banderově vzoru okupovat celé území už coby Kyjevská fašistická junta

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

Jo. Přeložil jste ruskou wiki dobře. Nechtělo se mi to celé vypisovat, tak jsem zmínila jen to hlavní. Díky za doplnění informací. Azov je pluk pořád i po Děbalcevu. Je velmi početný, dobře vycvičený a dobře financovaný prostřednictvím USA na rozdíl od běžné armády, žádné zbytky. Co se týče obrázku, netýkal se dokumentárního snímku Azova, ale něčeho zcela jiného. Co se týče deníku ProDonbas.ru, pak zveřejňuje stejné informace jako i jiné internetové deníky. Má ovšem některé velmi trefné komentáře a jeden z nich byl i na tom nezveřejněném obrázku. Jinak noviny většinou píšou redaktoři, vojáci přidávají jen někdy příspěvky. Vojenské řemeslo a redakční práce jsou dvě různé věci. Nikdy se nevkládají neověřené zprávy, protože jinak by deník ztratil důvěryhodnost. Takže je úplně jedno, jestli je provládní, na události to nemá vliv. Jako někdo, kdo se neúčastní konfliktu, zveřejňuji jinde jen hlavní zprávy. Chápu, že na Donbase jsou přetahovačky pro a protivládní, užila jsem si těch výkladů dost a dost. Ovšem my zde jako pozorovatelé můžeme psát jen o tom, co víme a to jsou právě hlavní události. Nic víc dělat nemůžeme.

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

Nedomnívám se, že by deník ProDonbasRu byl poplatný jak Kyjevské vládě, tak i vládám LDNR. Jednak kvůli jeho obsahu a jednak díky mojí několikaleté zkušenosti práce se zdroji.
Jestliže tvrdíte něco jiného, pak nemáte pravdu.

Ještě dodatek k webu prodonbass.ru. Oni píšou v rubrice „O nás“, cituji: „Říkáme pravdu o Donbase – tak jak to je, píšeme o tom, že u nás probíhá občanská válka s Ukrajinou, kde VSU tupě vraždí civilisty, a my, obyvatelé Donbasu bráníme naši zemi před ukrozrůdami, o tom, že my sami sebe neostřelujeme, jak o tom píšou nenávistná ukropská média.

Internetové vydání „Novinky DNR“ není oficiálním médiem DNR ani nepatří mezi jakékoliv hromadné sdělovací prostředky a není NIKÝM financováno ani nedostává žádné granty. Pro Donbass tečka Ru existuje jen na základě holého entusiasmu a od nikoho nebere peníze…

Geografická poloha domény http://prodonbass.ru: je město MOSKVA.

My žijeme v DNR, město DONĚCK.”, – konec titace z textu ProDonbasRu.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Pavlína
no ono v tom fašistickém zbytku ukrajiny těm co tam ještě zůstali nic jiného než vstoupit do těchto band nezbývá. Jen tam totiž dostanou nažrat.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Hlavně že tam vlevo jim visí Vencovi humanitární bombarďáky

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

comment image

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

comment image

Pavlína
Návštěvník
Pavlína

video: pochod azovců na počest divize Galičina. Ivano-Frankovsk 2017. https://www.youtube.com/watch?v=Cx6PaXiz4wEcomment image

anonym
Návštěvník
anonym

blackhorse
To světové právo představuje převážně OSN zamořené muslimy. Východ Ukrajiny je rozhodně z pohledu ne světového práva, ale dějin, problematický, nebo žádná Ukrajina, respektive ukrajinský stát nikdy nebyl a vlastnictví k této zemi se v průběhu času dosti měnilo. Nedá ani jednoznačně říci, že by na tomto území vždy žili Ukrajinci, ani Rusové zde vždy neměli většinu, čas od času převažovali Poláci, jindy zas Rusové, Ukrajinci málo, kdy. Vlastnictví k půdě měla vždy převážně šlechta a církev, někdy i německá. Jak za takových podmínek někdo může mluvit o právu na sebeurčení, a vytvářet nacionalistické prapory, to je naprostá blbost. Na druhou stranu, nedá se říci, bez ohledu domněnek OSN, že by Rusové měli nějaké invazívní choutky území získat, je ovšem pravdou, že před praporem Azov, se snaží chránit své etnické obyvatelstvo, i když jsou to občané Ukrajiny. Ukrajina jako stát neměla nikdy vzniknout, je tam stálý etnický problém, samozřejmě, že po rozpadu monarchie se nikdo nestěhoval, lidem co vlastnili byť i jen kousíček půdy se nikam nechtělo odejít, neměli důvod, tady mluvím o Rumunech z Besarábie, etnických Maďarech, zřejmě po druhé světové válce už jen zbytek Poláků, a dalších etnik, Rusů samozřejmě nevyjímaje. Ukrajina měla být pouze jako centrální část s jednotným osídlením Ukrajinců, a zbytek rozdělit státům podle etnicity obyvatelstva, bohužel to nenastalo a nyní je problém. Co se týká Krimu, západ raději o tom už ani nemluví, Krim odjakživa patřil Rusku a všichni to ví, a na víc referendum díky 95% ruské populaci na Krimu proběhlo regulérně a ve prospěch Rusů. Všichni to vědí, jen sráč Obama dělal z komára velblouda a nyní se o tom už raději nemluví. Krom toho, připočtěte v lidském jednání právo silnějšího, a je-li využíváno ve prospěch napadeného obyvatelstva, tak je obhajitelné.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

1.)Zapoměl ste na že ve většině štetlů byla národností většina židovká(němci) a né ruská ortodoxní
2.) ANO .Ukrajinská lidová republika vznikla až židobolšvickou revolucí a skoro okmžitě byla na zálakdě úplaty agenta LENINa(žid Uljanov) velkoněmecké říši anektována a pak zas Polskem jejím analogem byla i Doněcko-krivorožská sovětská republika a další a to je to co dnes nikdo nechce chápat
3.) a to co tam USA a Kolomojský provádí souvisí s https://www.chabad.org/news/article_cdo/aid/1991671/jewish/Largest-Jewish-Center-Opens.htm

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Bíp, tak jsem se dočetl, že české žoldáky platí v tvrdé valutě, a protože věřím panu VK vše, a rád bych uložil své peníze do tvrdé valuty, mohl bych požádat o vyzrazení , jaká že je to tvrdá valuta?
Víte doba je nejistá, a zatím je ještě naše měna směnitelná, tak bych toho rád využil.
No a Jaryn říkal, že prej dollar je na krach… což je super…tak teda čekam až spadne, ale pokud bych tedy mohl, něco bych si dal prozměnu i do tvrdé valuty. Akorát doufam že to nejsou kuny.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek,
výraz “tvrdá měna” je blbost. Ale pokud to míníš vážně, tak spolehlivou a všude snadno směnitelnou měnou je švýcarský frank a dlouho se na tom těžko něco změní. Euro dnes
patří mezi měny vedle zlata ve kterých vedle státy začaly obchodovat aby se zbavili závislosti na inflačním dolaru, a obchoduje se i v juanech,rublech a národních měnách.
Ale pro uložení volných peněz je nejlepší švýcarský frank.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Tvrdá měna není blbost, to je ideál. Pokud je ideál blbost, tak pak už je blbost všechno.
Navíc pán VK nemluví o tvrdé měně, ale o tvrdé valutě.
https://cs.wikipedia.org/wiki/Valuta
tedy jde o cizí měnu v hotovosti, na rozdíl od devíz, což je totéž v bezhotovostní formě.
Tolik teorie. Tvrddá měna by měla být naše měna, a to víceméně i je, a myslím, že naši vojáci jsou v ní asi i placeni, ale vzhledem k doposud fungující směnitelnosti koruny je to nakonec jedno.
Švýcarský frenk, je asi fajn, ale nikdy jsem žádný nikde na světě nepoužil. Obecně platím skoro všude kartou, a když už tak v US dollary a v EU eury. Na uložení do sejfu to ale chce něco ,co se dá použít bez nutnosti výměny v proradné směnárně. A jistě uznáš, že chodit po ulici s kusem zlata, nebo papírovou bankovkou státu o níž ani Já, a to už je co říct, NIC nevím, nikdy jsem jí nedržel v ruce, nota bene jak znám švýcary tak jí pravidelně co 10 let mění 🙂 aby byla UP to date, tedy měla high endové ochrané prvky a podobné krávoviny … no nevím.
Mám i nějaký libry, ale to jen tak když jedu po Londýně a potřebuju zaplatit bus… a i to je seno. Mince strašný , viděl jsi někdy 1 pound? To už můžou platit oblázkama 🙂 No… asi je čas na korunu, zatím. U kreditasu na 1.3 procenta. Až padne ten dálr, jak říkáš, tak pak na dálr. Jen tak pro chuť , pár tisíc , pokud bude pod dvacet. Nic velkýho.
Jo a tady je obrázek těch tvejch frenků 🙂
comment image
to sou lósy do tomboly nebo co?
comment image
Viděl to někdo na živo?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšku
švýcarský frank je snadno směnitelný všude na světě a někde je to dokonce výhodnější než platit kartou. Stejné je to u dolarů.Zatím, protože
uměle ropou držený petrodolar je inflační měnou a mementálně se hodně “klepe”. Povídá se,že Trump má na stole k podpisu devalvaci, ke které je nutí skutečnost, že jejich venkovní dluh vyrostl z 22 na 27 bilionů dolarů a překročil HDP státu. Příkladně na kanárských ostrovech pro nás bylo výhodnější měnit si ve směnárně dolary než platit kartou. S placením eury v evropě máš pravdu a je pro nás dokonce výhodné, protože většina států na přijetí eura doplatila a občané “schudli” zažil jsem to příkladně ve francii protože jsme jezdili na dovču na rivieru do Nice a zažili jsme přechod z franku na Euro. Francouzi hodně nadávali a pocítili to.
A pokud se týká příkladně investičního zlata máš ho se zárukou zpětného výkupu a v aktuální ceně. Což momentálně právě znamená, že třeba zlato nakoupené před dvěma lety se výrazně zhodnotilo. A ostatníma měnama bych se nezabýval, švýcartský frank zatím je to nejspolehlivěší měnou a jak historicky tak do budoucnosti až do doby kdy by se snad svět rozhodl k naprosto bezhotovostním platbám.

Kulíšek
Návštěvník
Kulíšek

Pár nejasností… placení kartou je zdarma. Naopak dostáváš 1-3 procenta z útraty zpět. Takže nemůže být výhodnější žádný exchange keše. Navíc ti půjčí na cca 1 měsíc bezúročně, pokud splatíš in full in time.
Zlato… kde ti ho vykoupí za prodejní cenu? Na Zlataky.cz je na 100g cca 5000 skonto, tedy pokud si ho koupil pod 100tisíc , ano vyděláš. Nevím ale jak to bude s daní ze zisku… takže lépe koupit a zapomenot. Pokud chceš na něčem vydělávat je lepší se tím živit a zlato (fyzické) nechat prostě jen ležet na horší časy. Imho, ale až tyto přijdou, bude zajímavé kdo ti to zlato vykoupí a za kolik, bo bude ve všem bordel a nikdo nebude mít chuť se mazat s něčim bez Řádného zisku, tedy proděláš gatě. Pro pomalejší, ano dostaneš za zlatou cihlu bochník chleba, ale není to trochu drahý špás? Drobné nákupy se se zlatem dělají blbě…. takže zase, zlato je OK, ale jen pokud nebude armagedon. Summa Summárum, pokud se svět podělá budeme všichni v loji. Pár vepřovek a balená voda je jistota 🙂
Ale zpět k článku, myslíš tedy , že pan VK mluví o placení českých vojáků v Afgánistánu ve švýcarských frencích ? 🙂
Ne , napovím, mluví o dálrech. já myslím, že jsou placení v korunách. Ale zní to hezky, tedy vlastně ošklivě, … jsou placeni v tvrdé valutě… je to skoro jako 30 stříbrných , že? 🙂

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Kulíšek
ty máš asi zkušenosti z pražských směnáren. Já mám jiné.Když měním většímnožství najednou a navíc mám ve směnárně známého “udělá”mi cenu o jaké se ti nesnilo. Směnárny vydělávají na těch co mění pár šupů.

Pevel Chudoba
Návštěvník
Pevel Chudoba

Ať žije Rusko. Češi fandí Ruské federaci.

Dáša
Návštěvník
Dáša

A fandí Ruská federace České republice nebo už by nám na pomoc nepřišla, kdyby na nás zaútočili ze západu??

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Dášo,
správně by se na nás měli vykašlat, protože jsme hnusní nevděčníci, kteří místo vděku a přátelství lijou na RF kýble špíny a štěkají jak vzteklý mrňavý ratlík – naštěstí se to děje jen ústy našich lži-politiků a Rusko dobře ví, že názor lidí- národa takový není – tudíž jsem přesvědčená, že nám fandí a jen vrtí hlavou a nechápou, jak jsme si mohli naběhnout jako idioti na ty západní vidle …

anonym
Návštěvník
anonym

IvaS.
To bude asi tím, že těch východních vidlí jsme měli za 40 let totáče plnou prdel.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym
možná šmejdi jako ty, ktreří se slušnou společností měli problémy. Minulý režim vybudoval po válce tuto zem a dostal na špici evropy a proslavil naši zem ve světě. A vadil jen povalečům, parazitům a kriminálníkům kteří s ním samozřejmě měli problémy, ale právem a vlastní vinou. Ostatně tahle bandy z níž se rekrutovali havloidi je problémeme každé společnosti. Havloidní režim nejen že státu nic
nepřinesl, ale naopak spoustu toho co národ již vybudoval zničil.

anonym
Návštěvník
anonym

Jarin
Možná šmejdi jako ty, mi ani nestojí za odpověď. Co je slušná společnost v socialistickém táboře? Zlodějské prodavačky, co sice kradli z větší části na pana vedoucího s rudou knížkou, nebo stejně vybavení mistříci ve fabrikách co otravovali život všem co chtěli jen normálně makat a mít pokoj od nablblé ideologie takových šmejdů? Jak já si dobře pamatuji, ta slušná společnost měla jedno dobré heslo, a to znělo-kdo nekrade, okrádá rodinu. Byla to moc dobrá doba, jen na Židy se tenkrát moc ječet nesmělo. To si ovšem vynahrazujete nyní. Dobrý na tom je to, že lidi jako vy si to už nějak s tou svou nenávistí a zlostí na vše nové dožijí s kecy u klávesnice, a za nedlouho bude pokoj. Na věky žít nebudete a vaše názory sotva někdo převezme. Co tu po vás zbude, jen zloba, ale ta je nehmotná a jen ve vás. V téhle zemi jsme se nikdy tak dobře neměli, a to od dob pohanství. Po celé věky jsme jen dřeli na nějaké církve, šlechtu, komunisty, až nyní, máme slušný životní standard.
A všimněte si, že až na první větu, od vás převzatou, vám vykám, já nejsem hulvát a s lidmi jako vy nechci mít ani to společné TY.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

aanonym
vedeš tu hloupé rádoby duchaplné kecy anejak sis nevšiml, že nikdo slušní lidé nechtějí mít nic s tebou. Já tu nejsem rekordman v mínusech jako ty. Tvé názory jsou v naprosté většině odmítány a zjevně patříš do té zcela menšinové skupiny lidí otrávených z vlastní neúspěšnosti ,ale svádějících to ty ostatní. Mizernej život já vím, ale každý je strůjcem svého osudu.

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

VY-kání a 3 osoba(ONIkán) jako taková neni o slušnosti-opravdoví respektu k blžnímu jako takovému ale o konvenci.
Jinak dneska vás i dodavatele okrádá ve větším jak malém množsví globální inperialní keťas(řetězec) se svím lichvářem(BANKsterem) ješ znežívá dominantní postavení a vy tu řešíte prodavačku za socíku ješ si př 10% marži včetně daní !!!!!!!!! na sebe vedení celí a malobchod musela nejen vydělat ale ještě nesla sama za sebe jako hmotně zodpovědná nesla podnikatelské riziko

EvaM
Návštěvník
EvaM

anonyme,
mluvte za sebe, mně se žádné příkoří nedělo, zato dnes máme ze země trhací kalendář

anonym
Návštěvník
anonym

EvaM
To je fakt příkoří se mi nedělo, jen 14 dovolené, kejvat na souhlas s vedoucí úlohou KSČ, klanět se kdejakýmu debilovi s rudou knížkou, pokud člověk chtěl něco na úřadě, z toho trhacího kalendáře bylo sice všechno naše, ale uždíbnout jste si nemohla ani kousíček, ani když by jste měla na tom “našem” chcípnout hladem. Jen makat a nedržkovat, jestli chceš lepší práci, tak podej přihlášku do KSČ.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym
a proč si jezdil na dovolenou s “debilem s rudou knížkou”? Proč jsi nejel třeba s rodinou nebo s přáteli jako jiní. Nikdo kromě tebe s dovolenou podobný problém neměl. A na úřadech byla mnohem větší pohoda než dnes protože úředník tam byl pro lidi. A pokud si to nechtěl uvědomit měl problém.To že si se měl mizerně a “uždiboval jen kousíček” je tvoje vina.Jiní také takový problém neměli. Za pár šuipů jsme vybudovali to na dnes mladí díky cenám nikdy nedosáhnou. Nadělali jsme jmění, že dnes můžeme pomáhat maldým i v noučatům na které dopadá tíha havloidního režimu.
Ale práce nám nevadila jako tobě. Lemli a paraziti to měli těžké,že? Ale vlastní vinou, tak neskuhrej. A to,že se teď různým parazitům daří líp není navždy.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

IvaS.
naprřostý souhlas. A dobře taky ví, že ve státech východní evropy je to stejné. Jen se podvodem po rospuštění Varšavské smlouvy dostaly pod vliv USA a vznikl spolek na zničení evropy které si USA velmi přejí, protože je konkurencí. Ve spoustě zemí dnes “vlády” šmejdů konají proti vůli svých národů a doufám, že se budou zodpovídat.

Len
Návštěvník
Len

Nepřišla! Udělala to v 1968 a my jsme 20 let frfňali.

pražská vlaštovka
Návštěvník
pražská vlaštovka

Určitě!

Jaris
Návštěvník
Jaris

Dasa
Tezko, ale cetla jsem, ze pry pomuzou tem, kteri o pomoc pozadaji jako treba Syrie. Pozadala by dnesni zidacka vlada se Zemanem Rusko o pomoc? Obratili by se o pomoc k NATO. Rusku prece patri sankce, vyhazovani diplomatu a zabavovani jejich majetku Vlada prece tvrdi, ze CR patri na zapad. A vubec Zemanuv vyron mozku prece jasne rekl, ze v Afghanistanu se ve jmenu NATO bojuje i za Prahu. Co je na tom nejasneho? Vetsina dnesnich politickych prochazarskych pucfleku
patri ke zdi za vlastizradu.

anonym
Návštěvník
anonym

jaris
nestoupá vám z toho vzteku tlak, je to nebezpečné, posílat někoho ke zdi je už trochu za hranou slušného vyjadřování názoru, ať už s jeho jednáním souhlasíte či nikoliv, mohla by vás z nesouhlasu tímto způsobem ranit mrtvice.

Jaris
Návštěvník
Jaris

anonym
Mejte obavy o sebe. Pokud vim, tak za vlastizradu se kdysi strilelo a melo by se strilet zas.

anonym
Návštěvník
anonym

Jaris
To mělo by, to opravdu nádherný termín. Zbožná přání, která se už nikdy nesplní se tím vždy přikryjí. Něco jako sliby politiků. nikdy se to nestane.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Dášo,
na požádání zatím rusko přišlo na pomoc každému. Nikdy jako agresor jako USA které jsou židy řízené. Ale za současné situace spíše v případě , že židofašisté vyvolají “velký” konflikt rusko a východ konečně definitivně “zaklapnou” ty válkychtivé nenažrané židovské šmejdy a na planetě bude konečně pokoj.

Vaclav Louzil
Návštěvník
Vaclav Louzil

Museli bychom RF něco nabídnout, jinak se na nás vykašle. Naše slovanská vzájemnost nestačí a obrana nikdy není zadarmo. Částečně provázat naše hospodářství (Proč jen s Německem, že?), akceptovat rubl v obchodním styku, my jim průmyslovou produkci, oni nám nerostné suroviny, dále zemědělské výrobky, potraviny, barter (ignorovat USD a Euro). Třeba by měli zájem o nákup nějakých technologií (pravda, u nás šly výzkum a vývoj do kytek, jsme jen montovna pro západ). Posílit diplomatické zastoupení. Vyházet ty zmetky z veřejnoprávních médií, aby nekydali špínu na RF. Řádně vyčistit naši justici. Zavést vojenskou spolupráci s RF, společná vojenská cvičení (generálové z NATO by čuměli). Jenže to bychom museli mít bojeschopnou, přesněji vůbec nějakou pravidelnou armádu, ne expediční sbor pro americký invazní cirkus. S tím by nám RF mohla pomoci přinejmenším prodejem svých zbraní a ruští vojenští poradci by nebyli k zahození (z toho by se neoconi podělali). Na školách zavést pro zájemce výuku ruského jazyka a literatury. Proč jen povinně anglicky? Nápadů by se našla spousta. Ani by nebylo třeba z EU a NATO vystupovat, ještě by se nás samy rády zbavily.
Mnozí původní obyvatelé ČR (nemyslím připrchlíky) mají Ruska plné zuby od ’68. Škoda, že to komunisti tak přeháněli. Mohli nechat fungovat živnostníky a soukromé zemědělce. (Nejtvrdší kapitalismus mají dnes v komunistické Číně.) Nemuseli perzekuovat církev a zavírat odpůrce systému do kriminálů. Vím o případech za komunismu , kdy skupiny nadšenců ve fabrikách (např. ve Škodovce) dělali vlastní vývoj. Když to prasklo, dostali do tlamy, jejich dokumentace a prototypy šly do šrotu. Nebylo přípustné, abychom v něčem technologicky předstihli sověty. Proto se nedivím tomu odporu mnohých proti všemu ruskému, ale doba se úplně změnila, na dveře (zrušené státní hranice) klepe větší hrozba, krimigranti, sudeťáci a nosatá bestie.

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

mluvte laskavě za sebe,Češi chodí vítat jízdy dragounů,ne jízdy nočních vlků ale možná jste si toho ještě nevšiml.

Jaris
Návštěvník
Jaris

black horse
To je bohuzel smutna pravda. Nevdek umi Cesi dat obzvlaste najevo. Holt se budou muset obratit o pomoc na Blanicke rytire.

anonym
Návštěvník
anonym

Jaris
Patrně vám ušlo, že Blaničtí rytíři vyjedou z hory ven, až bude českému národu nejhůř. Zatím mám spíše pocit, že takhle dobře jsme se za posledních 2000 let neměli. Možná někdy v předkřesťanské době, když žrádlo bylo na odstřel šípu v lesích a lidi neměli jiné potřeby než jíst, spát a tančit u ohně.

Jaris
Návštěvník
Jaris

anonymko
ono se na dluh zije totiz bajecne az na to, ze se dluhy musi platit i s uroky. Zjistete si jen tak namatkou, kolik CR dluzi mezinarodnim chazarum. To vam budou oci prechazet.

https://commodity.com/debt-clock/czechrepublic/

Jaris
Návštěvník
Jaris

Jo, a jeste jsem zapomnela pripsat, anonymko, ze pri predavani socialisticke Husakovy vlady zidackym gaunerum v cele s ozralou Hejvlem, nemelo Ceskoslovensko zadny dluh!

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

anonym
no chudáci a paraziti můžou mkít ten dojem, obzvláště ti kteří nic lepšího nezažili. Tobě hodně “vymydlili hlavu. Člověk by měl mluvit a hodnotit jen to co zažil a ne šířit blbé kecy které mu nakukal nějakej šmejd.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Jaris
uvědom si,že tady mluvíš jen o pár hlupácích a to není reprezentační vzorek čechů. Je to stejné, jako když sotva 1% lidí navštíví nějakou šaškárnu organizovanou parazity v cizím žoldu a více něž polovina z toho jsou to ještě navíc čumilové, maminky s kočárky na procházce a banda prodejných presstitutů honících materiál na článek. To má být vzorek
národa. Vzpamatuj se !

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

blackorse
když se šlo při té první šaškárně “dragounů” podívat pár tatínků s dětmi na “vojáčky”, to ty
považuješ za “vítání čechů”? No to jseš hodně velký naiva. A když šaškovali podruhé,už jim
lidé hrozili a nakonec se blbečkové zadrhli “ve čtverci 1” ,což je jak známo pověstný “Ťokův
průsmyk”.

Pavlina
Návštěvník
Pavlina

Ivo Stejskal – čest jeho památce .