Česká vláda oficiálně oznámila zavedení apartheidu v ČR pomocí covidových hlídek u...

Česká vláda oficiálně oznámila zavedení apartheidu v ČR pomocí covidových hlídek u dveří hospod, kdo nebude očkovaný nebo čerstvě před pár hodinami testovaný, do restaurace ho nepustí! Oznámil to vicepremiér Karel Havlíček proslulý vystavenou knihou Klause Schwaba za svými zády při rozhovoru v televizi! Aeronet o této dystopické vizi blízké budoucnosti psal v předstihu již před rokem! Daniel Landa hřímal v Poslanecké sněmovně, že vláda bere lidem svobody pod rouškou covidových opatření, ale Blanický manifest přichází v době, kdy už jsou na stole apartheidové noty globalistů!

Česká vláda oficiálně oznámila zavedení apartheidu v ČR pomocí covidových hlídek u dveří hospod, kdo nebude očkovaný nebo čerstvě před pár hodinami testovaný, do restaurace ho nepustí! Oznámil to vicepremiér Karel Havlíček proslulý vystavenou knihou Klause Schwaba za svými zády při rozhovoru v televizi! Aeronet o této dystopické vizi blízké budoucnosti psal v předstihu již před rokem! Daniel Landa hřímal v Poslanecké sněmovně, že vláda bere lidem svobody pod rouškou covidových opatření, ale Blanický manifest přichází v době, kdy už jsou na stole apartheidové noty globalistů!

Rok 2021 bude rokem, kdy mnozí budou ještě s láskou vzpomínat na rok předchozí. Včera 5. ledna 2021 došlo v ČR ke dvěma zdánlivě odděleným událostem, které však spolu zásadně souvisí. Zpěvák Daniel Landa si uvědomil, že jeho angažmá [1] okolo projektu rychlého testování lidí před stadiony a sportovními halami na podporu návratu lidí na koncerty v době virové hysterie je kontraproduktivní a bylo přijato se silně negativní reakcí fanoušků a veřejnosti, a proto včera vystoupil v Poslanecké sněmovně u příležitosti předání Blanického manifestu [2] politikům a jednotlivým poslancům.

Daniel Landa vystoupil s velice tvrdým a ostrým projevem, který doslova jako by kopíroval mé články na Aeronetu, protože Daniel Landa mluvil rozumně a konečně tak, jak by měl hovořit vlastenecký kádr. Jeho předchozí faux paix s propagací rychlého testování lidí je však takový přešlap, že máme problém věřit Danovi jeho postoje ve chvíli, kdy je více než jasné, že tato iniciativa s ochranou občanských svobod přichází poněkud pozdě.

Text Blanického manifestu předaný v Poslanecké sněmovně spolu s peticí

Video natočené v Poslanecké sněmovně s projevem Daniela Landy mělo zoufale špatnou zvukovou kvalitu, většina záznamu z Danova projevu byla pořízena s velmi tichou zvukovou stopou, část projevu je tak špatná, že se nám ji nepodařilo restaurovat, ale zbytek projevu se nám podařilo zvukově restaurovat a zvukovou stopu zesílit, přesto je však audio ve velmi nízké kvalitě, takže to prosím omluvte. Nevíme, kdo pořizoval záznam, jestli přímo pracovníci Poslanecké sněmovny, nebo nějaký fanoušek Dana Landy, ale znehodnocení záznamu vystoupení Dana Landy je velice podezřelé a podivné. Dan Landa totiž zopakoval některé teze z Aeronetu, např. informace o tom, že procesy v ČR jsou navázány na systém Velkého resetu z knihy Klause Schwaba, prezidenta Světového ekonomického fóra.

Koncerty v budoucnu už budou jenom virtuální za pomoci brýlí pro 3D virtuální realitu, jak předpovídá šéf Světového ekonomického fóra

Dan Landa v projevu položil řečnickou otázku vládě, jestli je někým nucena likvidovat malé a střední podniky, aby profitovaly jen velké a nadnárodní korporace. Je to přesně tak, právě před pár dny vyplula na povrch informace, že kyperské digitální tržiště ALZA oznámilo [3] prolomení magické hranice 1 miliardy korun provozního zisku v ČR za rok 2019, ale za rok 2020 to bude mnohem a mnohem více. Zato malé kamenné obchody v ČR kvůli lockdownům krachují. Toto je přesně to, o čem píše Klaus Schwab ve své knize COVID-19: The Great Reset a říká tomu přechod k digitální ekonomice, že budoucnost světa a obchodu se z kamenných obchodů přesune do digitálního prostoru, a rovněž i lidé se přesunou do digitálu, protože už se nebudou stýkat fyzicky, ale pouze elektronicky ve světě virtuální reality pomocí brýlí, později bionických zařízení.

Nejprve digitální éra pojede pomocí videohovorů přes Zoom a Skype, to je dnes, ale později i skrze brýle pro 3D virtuální realitu, takže lidé nebudou chodit na koncerty Dana Landy naživo, budou doma, koupí si lístek na virtuální koncert na internetu, připojí si virtuální brýle Oculus, HTC Vive, Steam Index nebo jiné, nasadí si je na hlavu a vstoupí tak do virtuálního stadionu s živým streamovaným koncertem. Technologie nazvaná NextVR již existuje a kapela Cold Play odehrála už svůj první koncert [4], který byl virtuální skrze 3D brýle připojené k počítači a koncert byl z prázdné haly s kapelou klíčován do virtuálního 3D prostoru a přenášen do brýlí tisíců fanoušků u počítačů doma.

Virtuální koncert NextVR

Na koncert se tak pomocí brýlí pro 3D virtuální realitu bude moci podívat třeba i milion fanoušků, kteří by se naživo na takový stadion nikdy nevešli. Vlastně ani to nemusí být stadion, kapela bude v malém studiu, ale stadion se vytvoří v počítači pomocí 3D grafiky. Klaus Schwab o těchto věcech měl už mnoho přednášek a globalčiky to myslí naprosto vážně. Nechtějí, aby se lidé naživo scházeli. A proto… proto největším nepřítelem globalistů jsou hospody, pivnice, výčepy, restaurace, prostě knajpy. A proto všechny vlády všech zemí nejvíce útočí v době této virové hysterie na provozovatele hospod a restaurací.

Ale pozor, hned za nimi to jsou umělci všech druhů, zpěváci a herci divadel. Co mají společného hospody a divadla? Ano, tušíte správně, je to sdružování osob společného myšlení, zálib, zájmů a společenského statusu. Lidé, kteří přijdou do hospody, řeší politiku a politické procesy. V hospodách se formují davy voličů levice, dělnické profese zejména, chcete-li použít toto označení. V divadlech se pro změnu sdružuji voliči pravice, inteligence, herci na jevišti zesměšňují vládu, kritizují společenské procesy.

Víte, proč vám vláda zakazuje hospody, divadla, stadiony a demonstrace? Protože vytváříte sociální bubliny a politický tlak ve společnosti

Kdybychom chtěli použít moderní newspeak, řekli bychom, že hospody a divadla jsou místa pro vytváření sociálních bublin. A přesně toto se snaží globalisté zlikvidovat. Bubliny totiž vytvářejí plyny a tlaky ve společnosti, jako když kvasí sud s ovocem, vytvářejí se bubliny na povrchu kádě. Bubliny jsou důsledkem tlaků ve společnosti. Kdyby ve společnosti nebyly tlaky na občana a omezování jeho práv a svobod, nevznikaly by společenské bubliny. Globalisté tudíž usilují o izolací lidí doma, aby se nescházeli naživo, aby nevznikaly společenské bubliny. Když dáte 1 000 švestek do sudu, začnou kvasit a fermentovat, začnou se vytvářet bubliny. Když ale tisíc švestek rozložíte na podlahu a mezi švestkami uděláte sociální distanc na 2 metry, nic se nestane, švestky kvasit nebudou, namísto toho začnou vysychat.

Švestkový kvas v sudu s tisíci švestek pohromadě. Na povrchu bubliny. A přesně takto to funguje s lidskou populací a s politickými tlaky a sociálními bublinami, když jsou lidé pohromadě

Tenhle příměr se švestkami se může zdát úsměvný, ale v procesech řízení platí, že k vytváření společenského odporu v populaci je zapotřebí fyzické setkávání lidí, kteří vytváří společnou sociální bublinu v důsledku reakce na tlaky ve společnosti. Stejně jako švestky vyžadují tlak a namačkání vedle sebe, aby vznikaly plynové bubliny, tak úplně stejně i ve společnosti se lidé musí nejprve fyzicky sejít dohromady, v nějakém místě k tomu vhodném (hospody, divadla), a teprve tam mohou vytvořit svoji sociální bublinu. A teď pozor, co se stane, když rozložíte švestky na zem se sociálními odstupy? Nevznikne kvas, nevzniknou bubliny. A když nařídíte sociální odstupy lidem a zakážete jim sdružování, nevznikne soustředěný odpor proti politice ve společnosti. K vytvoření odporu ve společnosti je nezbytné shromažďování lidí, na které potom působí politický tlak a vzniká odpor vládě.

Vakcíny jsou pouze záminkou k evidenci lidí a jejich totální kontrole. Kromě Daniela Landy vystoupil se zásadním projevem i Lubomír Volný

Fyzikální principy jsou totiž stále stejné a totožné, jak s těmi švestkami, tak i s lidmi. Takže globalisté vědí, že když zamezí shlukování lidí v hospodách, v divadlech a v demonstracích na ulici, úplně tím odstraní odpor populace proti politickým brutálním změnám, které by jinak nikdy neprošly u lidí. Když namačkáte lidi na sebe v hospodě, v divadle, na demonstraci, na koncertě, začne jejich nespokojenost kvasit stejně, jako když natlačíte na sebe švestky v tom sudu.

A právě proto od politiků pořád a pořád dokola slyšíte o tom, že musíte zachovávat sociální odstupy, že se nesmí do hospod, divadel a na koncerty, protože tam poletuje koronáč, protože cílem režimu je nedovolit shlukování lidí, které okamžitě povede k vytváření tlaku a sociálních bublin nespokojenosti s vládou a systémem. A teď si možná řeknete, tak jak je to s těmi testy a vakcínami? Ti lidé se přece budou moci shlukovat, nebo ne?

Hospody půjdou zu grunt, štamgasti se kvůli pivku nenechají lustrovat gestapákem u dveří, natož očkovat. Sbohem, hospůdko česká!

Tady jde o velmi jednoduchou věc. Lidé, kteří se nechají permanentně a už napořád testovat, anebo se nechají donutit k vakcinaci, nepředstavují pro režim naprosto žádný problém. To jsou lidé poslušní, kteří se podřídí, když jim to autorita nařídí. Jenže, globalisté mají obavy, a to velmi důvodné, protože ochota lidí k očkování v západní populaci je velice vlažná, v průměru okolo 30% obyvatelstva, které se nechává očkovat v době dětství proti obligátním dětským nemocem, kde o tomto procesu rozhodují vlastně rodiče, ale u dospělých lidí je ochota pro očkování rapidně nižší, např. v USA se proti chřipce nechává pravidelně očkovat prakticky jen čtvrtina populace.

Konec hospod

Takže, jakým způsobem nasunout do společnosti digitální ekonomiku jako součást 4. průmyslové revoluce a Brave New World, ale současně využít i neochotu k očkování k izolaci lidí? Udělá se to tak, že pro vstup do prostor, kde vznikají sociální bubliny, se budou vyžadovat už natrvalo testy a vakcíny, tedy jen poslušní lidé tam budou moci vstoupit, slušní ve smyslu vakcinovaných. A tito lidé tlaky proti vládě vytvářet nebudou, ani v hospodě, ani v divadle, ani v kině, ani na koncertě.

Na Aeronetu jste se dozvěděli o plánu na omezování svobod pro neočkované lidi téměř s ročním předstihem, dnes je to realita, kterou politici představují jako hotovou věc

Covidové pasy budou vyžadovány pouze tam, kde hrozí tvorba sociálních bublin, takže se to nebude týkat supermarketů, nákupních center v majetku zahraničních investorů, nebude se to prostě týkat korporací, které vyvádí peníze z republiky. Bude se to ovšem týkat hospod, restaurací, výčepů, divadel, koncertních akcí, sportovních akcí všeho druhu, protože i sport je velkým kvasným kotlem pro vznik společenských bublin, lidé přijdou na hokej a řeší politiku, přijdou na fotbal, řeší politiku a korupci ve fotbale.

Skončí fotbalový zápas a dav jde demonstrovat před úřad vlády, typický jev v zemích Jižní Ameriky, kdy davy lidí po fotbale jdou do průvodů a demonstrací. Proto mnoha lidem stále nedochází, proč vlády jednotlivých zemí tak umanutě jdou po krku hospodám v první řadě a zásahová komanda dělají razie v malých hospůdkách, kde hostinský načerno rozlévá místním štamgastům pivko. Ano, je to kvůli tomu, že ti lidé vytváří sociální bublinu. A právě včera došlo v ČR k odhalení toho, co se chystá na občany.

Text Blanického manifestu

Psali jsme o tom na Aeronetu už skoro před rokem na počátku virové krize. Varovali jsme, že v blízké době dosáhne fašizace ve společnosti takové úrovně, že lidé nebudou moci chodit do obchodů a hospod, když nebudou mít covidový pas s potvrzením o očkování nebo alespoň o testování. Upozorňoval jsem, že přijde doba, kdy u dveří hospody bude stát člověk, bude mít skenovací pistoli a bude kontrolovat covidové pasy, a kdo nebude mít očkování nebo test, do hospody ho nepustí. Před necelým rokem to bylo považováno za moji konspiraci, že jde o vyvolávání paniky.

Uběhl necelý rok a včera vicepremiér Karel Havlíček uvedl [5] pro Bakalův server Aktuálně.cz, že v ČR se chystá covidový pas, se kterým budou moci lidé navštěvovat hospody. Bude to fungovat tak, že u dveří hospody bude stát číšník nebo celník, kterého hospodský bude muset zaplatit, který bude jako gestapák u dveří online kontrolovat čísla očkovacích průkazů návštěvníků hospody, jinými slovy, dojde ke vzniku apartheidového režimu, který bude členit lidi na dvě kategorie. Sami si tipněte, kolik štamgastů se nechá fízlovat celníkem, pinglem nebo jiným gestapákem u dveří hospody. Dopadne to tak, že hospody natrvalo zavřou, zkrachují.

Pingl nebo celník v roli gestapáka bude kontrolovat vyvolené s očkováním, které postí do hospody, zbytek potáhne domů. Takhle si to vysnil Karel Havlíček a s ním i hlavní hygienička. Oba se tím dopustili trestného činu apartheidu

A teď si vezměte, jak to má Karel Havlíček vymyšlené, to vám spadne brada, poslouchejte. Potvrzení o testování na COVID-19, které bude negativní, nesmí být v covidovém pasu starší několika hodin! Z toho důvodu by měli výhodu ti, kteří by byli proti nemoci očkovaní, testování by se totiž vyhnuli. O této možnosti hovořila již koncem listopadu hlavní hygienička Jarmila Rážová v rozhovoru pro web iDnes [6]: „Kdo bude očkovaný, bude moci bez absolvování testů využívat služeb, které by jinak mohl využívat pouze při pravidelném testování.“

Takže, není to jenom Karel Havlíček v roli vicepremiéra, o zavedení apartheidu mluví otevřeně už i hlavní česká hygienička. Oba dva se tím dopouštějí páchání trestného činu [7] podle zákona č. 40/2009 Sbírky, § 402 Apartheid a diskriminace skupiny lidí v odstavci 1, kde se uvádí: “Kdo uplatňuje apartheid nebo rasovou, etnickou, národnostní, náboženskou nebo třídní segregaci nebo jinou podobnou diskriminaci skupiny lidí, bude potrestán odnětím svobody na pět až dvanáct let.”

Vicepremiér Karel Havlíček s knihou Klause Schwaba za zády

Pokud kdokoliv v České republice, kdo provozuje jakoukoliv živnost nebo podnikání, bude vlastním nákladem rozdělovat své zákazníky podle apartheidového klíče předložení očkovacího průkazu, dopustí se porušení výše zmíněného zákona. Podle Charty OSN, ze které výše uvedený paragraf je odvozen, je rozlišování obyvatelstva podle záznamu v očkovacím průkazu projevem třídní, resp. podobné diskriminace skupiny lidí. Očkování je v ČR dobrovolné, stejně tak je dobrovolné očkování proti Covid-19, a rovněž i testování na Covid-19. Stát nesmí soukromé podnikatele nutit ke kontrole očkování u svých hostů. protože tím se stát dopouští navádění podnikatele ke spáchání trestného činu apartheidu uplatňovaného na své zákazníky.

Kdokoliv rozlišuje občanská práva podle skupinového klíče sociálních odlišností, dopouští se apartheidu

Stát se tímto snaží, podle názoru našeho právníka, vyhnout mezinárodním arbitrážím a žalobám českých občanů proti českému státu u mezinárodních soudů. Pokud totiž apartheidová opatření bude provádět soukromý podnikatel, nebo jeho zaměstnanec, poškozené skupiny obyvatel budou moci žalovat jen podnikatele, nikoliv stát. Náš právník tedy považuje tento nápad Karla Havlíčka za pěkně vykutálený, protože se tím přenáší trestní zodpovědnost ze spáchání apartheidu ze státu na soukromý subjekt. Představte si, že by stát řekl provozovatelům hospod, že mohou otevřít hospody, když budou kontrolovat, že zákazníci si přinesou potvrzení, že nejsou židovského původu.

Apartheid v nacistickém Německu vyžadoval po Židech nosit hvězdy na kabátech. Neoliberální režim v ČR bude vyžadovat očkovací průkaz v kapse při vstupu do podniků, prodejen, budov a prostředků veřejné dopravy.

Prostě se bude jednat o certifikát, který se bude kontrolovat online, pingl u dveří bude mít tablet a bude selektovat lidi podle jejich certifikátu. Kdo nebude mít židovský původ, může dovnitř. Kdo má židovský původ, nesmí dovnitř. V případě očkovacích pasů je to úplně to samé, kdo nemá dobrovolnou vakcínu, nebo dobrovolné testování, nesmí dovnitř. Když se ale host, resp. štamgast, bude cítit obětí apartheidu, může zažalovat jen tu hospodu, nikoliv stát, protože stát řekne, že jde o dobrovolnou akci, že provozovatel restaurace mohl dobrovolně nechat hospodu zavřenou. A když ji chce mít otevřenou, musí provádět apartheidové členění svých hostů, kdo má a kdo nemá dobrovolná očkování nebo testování. A tohle je jenom začátek.

Vláda Andreje Babiše pořád vypouští protilidové balónky z knihy Klause Schwaba, jako kdyby to měli dané příkazem, nebo je někdo za to platil

Je to opět pokusný balónek, kterým se sleduje, jestli se ozve řev českého obyvatelstva. Pokud toto projde a hospody na příkaz státu budou nuceny provádět apartheidová opatření a členění zákazníků na dvě skupiny obyvatelstva, bude to posléze aplikováno i na další podmínky. Nepůjde už jenom o očkování, ale třeba o zaplacení pokut, exekucí, poplatků, výpis z rejstříku trestů, dluhy na výživném, prostě cokoliv je napadne, tak rozhodnou, že kdo nemá zaplaceno za odvoz popelnic, nesmí do hospody. Kdo má dluhy vůči státu, nesmí do výčepu. Dojde tak k pomalému a postupnému zavádění sociálního kreditu na čínský způsob, kde přesně tohle již zkouší v pilotním provozu.

Očkovací průkaz budete v ČR potřebovat nejen pro cestu do exotické země, ale i pro cestu do hospody naproti.

Nemáš dobrovolné očkování? Nenechal ses dobrovolně otestovat? Nesmíš do hospody! A později nesmíš do kina! Nesmíš do divadla! Nesmíš jezdit MHD! Proces apartheidu je v ČR nasunován pomalu, opatrně, ale zcela jistě a neomylně. Pouze zkouší a testují, co si lidé nechají líbit, a kdy už se naopak ozve řev. V této chvíli byste ale měli už řvát úplně všichni, tohle je apartheid jako vyšitý a podílí se na tom nejen vicepremiér, který proslul svým rozhovorem [8] na TV Nova, když za zády propagoval knihu Klause Schwaba, kde přesně tyto apartheidové kroky jsou popisovány, ale mluví o tom i hlavní hygienička a všichni to mají za hotovou věc. Je to počátek brutálního apartheidu a členění obyvatelstva na dvě skupiny osoby, na tu dobrou, a na ty ostatní potížisty.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email

278
Komentářů k článku


Pravidla pro komentáře: Na AE News nikdy necenzurujeme žádný názor, je-li vyjádřen slušně, kultivovaně a nejedná-li se o zjevný trolling, pomluvu, diskreditaci serveru AE News nebo dehonestaci autora článku. Máte právo vyjádřit jakýkoliv kritický komentář, avšak bez vulgarit a také bez sprostých formulací, výhrůžek nebo urážek, a to ani ve vztahu k autorovi (autorům) článku, ani vůči ostatním diskutujícím.

Hrubé vulgarismy, nadávky, schvalování teroristických útoků, komentáře, fotografie nebo videa se znaky sadismu, brutality, sexuality, porna nebo bestiality, výzvy k činům proti lidskosti, výzvy nebo obrázky s tématikou fyzické likvidace kohokoliv nebo výhrůžky komukoliv nebudou tolerovány, a to ani vůči třetím osobám mimo náš web, např. vulgarismy v diskusi proti osobám zmiňovaným uvnitř kritického článku apod.

V diskusích je povoleno vyjadřovat jen vlastní soukromé názory jako fyzická osoba, ne stanoviska firem, podniků, skupin osob, spolků, sdružení nebo organizací. Pro publikaci takových stanovisek kontaktujte nejprve naší redakci.

V komentářích není dovoleno používat "shouting", tzn. křičení vyjádřené psaním celých vět pouze velkými znaky.

V diskusích je zakázána impersonace, vystupování pod jmény cizích žijících osob.

Příspěvky nesplňující tyto základní podmínky slušné diskuse budou mazány, stejně tak komentáře se znaky trollingu, spamu, politické reklamy a nesouvisející diskuse pod články (offtopic příspěvky).

Veškeré URL linky v komentářích musí být uvedeny s popisem obsahu, např. link na video na YouTube musí v komentáři obsahovat doprovodný popis, čeho se video týká, o čem pojednává. Linky bez popisu budou považovány za spam, off topic odkazy a neplacenou reklamu.

Komentáře jsou automaticky moderovány analytickým systémem Akismet a mohou být navíc dodatečně schvalovány administrátorem, případně dodatečně mazány, pokud Akismet nezachytil závadné příspěvky sám. V diskusi je povolena pouze rodilá čeština a slovenština, ne automatizované překlady do těchto dvou jazyků pomocí Google Translate nebo skrze jiné překladače. Vyjímečně budou tolerována poděkování v cizích jazycích, ne však komentáře nebo diskuse.


Váš vložený komentář se nemusí zobrazit ihned, je-li zadržen Akismetem. V takovém případě je diskusní příspěvek odeslán k ručnímu schválení administrátorem, což může zabrat nějaký čas. Neodesílejte příspěvek znovu, neurychlíte tím jeho schválení. Děkujeme.


avatar
5000
  Zasílat  
od nových od starých od palců
Upozornit na
anonymka
Návštěvník
anonymka

Jistě chápu, že je to do 20. ledna hodně napjaté a téměř veškerou pozornost věnujeme USA, ovšem že se u nás nic neděje už od 6. ledna mě trochu zaráží. Možná že ne, ale když ten PES furt tak ňafá, tak je docela možné, že se něco chystá pod pokličkou. Kdo ví??? Prostě obecná nouze o informace.

rosi -SPR
Návštěvník
rosi -SPR

Už to začalo .Cenzura myšlení a svobody projevu na internetu.Jaksi se ta cenzura nemůže nazvat u soukromé společnosti. Ta dává pomocí smluv o poskytování služeb jisté záruky a garance.Ty jdou ve jménu toho investora jim na ruku.Internet již není svobodný .jsme jak za totality.My češi jsme na takové jednání háklivý.Ted ohýbání ůstavy ČR .Jinak jak jsem kdysi řekl že ustava je jak trhací kalendář tak stím co htějí provést se značně bojím.Bojím se jedné věci .Víte jak se říká “Co se v mládí naučíš ve stáří jak ,když najdeš.Co stím jak znova obnovit svobodu jenž nám byla bez výstřelu odebrána .Obyčejní lidé nemají moc na výběr .Drž hubu a krok .Tak jak za totáče.

anonymka
Návštěvník
anonymka

rosi -SPR
Já bych to úsloví trochu vylepšila, drž hubu a krok a udělej si stejně podle svého. To bylo vždy to, na co mocipáni v Čechách dojeli. Pasívní odpor, ne ze sebe dělat fackovacího panáka.

Mirek
Návštěvník
Mirek

Svině.

kes
Návštěvník
kes

Tak námti aspenští zrádci začínají nastolovat Norimberské zákony…no, aby náhodou nevznikl daalší odboj.

občan
Návštěvník
občan
CZkotas
Návštěvník
CZkotas
anonymka
Návštěvník
anonymka

Pan hospodský co objížděl republiku s rakví, a prděl na vládní nařízení zavřít hospody, už dnes vyfásnul pokutu. Bohužel nepsali, jak velkou, docela by mě zajímalo, zda jen výstražnou, nebo likvidační.

Británie, vzor demokracie. Do bytu či domu vám té krásné zemi může vstoupit policajt, aniž by jste cokoliv provedli, jen na základě jeho podezření, že v domě dochází k nezákonnosti. Žádné povolení k prohlídce od soudu netřeba. Nakonec proč taky, vždyť Britové jsou poddanými Jejího Veličenstva, tak jako nevolníci nemají právo o ničem rozhodovat.
Z článku až mrazí, jak snadno se člověk v takové zemi dostane do maléru a jak odporné jednání mají v současné době lidé mezi sebou.
Oproti tomuhle je to u nás ještě brnkačka, jen nevíme jak dlouho.

https://www.novinky.cz/koronavirus/clanek/rodinu-ve-skotsku-udali-sousedi-ze-maji-navstevu-hlidku-napadla-pani-domu-40347299#seq_no=5&dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=novinky.web.nexttoart&dop_req_id=vVsVK4sfK2m-202101081426&source=article-detail

anonymka
Návštěvník
anonymka

Jestli se nějaký blbeček nechá očkovat jen proto, aby mohl stát před hospodou s půlitrem v ruce, je to jeho problém. Za čas pozná sám, co mu to udělá, možná ani to pívo před putikou už nebude moct ze zdravotních důvodů a poškozených ledvin vypít.
Hodně lidí to neudělá, raději si koupí domů lahváče a hostinský, i když jim otevřít hospodu povolí, budou stejně krachovat, je jich moc a hodně lidí už chodit nebude. Měli se kreténi ozvat, když jim zakázali v hospodách kouřit, aby vláda viděla nějaký odpor, ale to je ani nenapadlo, aspoň většina držela hubu a mysleli si, že ti blbý opilci co je živí stejně přijdou a zahulí si venku. Tak tady to mají a nelituji je.
Lidi budou komunikovat i kdyby se hospody zavřeli nadobro, za komárů se hospody zavírali též nejdéle v 21 hodin a u každého druhého stolu seděl práskač z uličního výboru a stejně lidi spolu mluvili, když ne v hospodě, tak někde u lahváčů v garáži, nebo doma v bytě, když se slezlo pár lidí na karty, a tak. Odpor se šířil sice pomaleji než dnes po sociálních sítích, fungoval samizdat a i jiné formy, lidi i když veřejně neodporovali, stejně neudělali co po nich komouši chtěli. Budeme si prostě muset zvyknout na nový režim, nedělat ze sebe fackovací panáky, ale stejně si udělat po svém. Za čas vláda zjistí, že nefunguje nic. Pokud vím, nepořídil v téhle zemi ani Hitler, věšel a popravoval, ale nakonec Čechy nazval smějícími se bestiemi. Nepořídili ani Habsburkové, lid odporovali klaunovsky, jak jinak to asi nešlo. Nakonec nepořídili zde ani nic moc věrozvěsti, lidi jim pod tlakem na víru přistoupili, ale náš náš národ je je až na Moraváky bezvěrecký. Dá se říci, že v našem dolíku nepořídil nikdo, i když nás na čas porobili.
Abych ale byla objektivní, musím připustit, že část naší populace velmi ochotně s usurpátorem kolaborovala, ať už to bylo v kterékoliv době.

S vymáhám očkování ještě není dokončeno, v Německu to údajně vázne, ovšem nepřiznají, že se nechtějí obyvatelé na očkování dostavit, zřejmě mají naočkováno jen ty dementní důchodce v ústavech, zdraví důchodci jim to odmítají, ve Francii načokovali během dvou týdnů sotva 3000 lidí, to je k počtu obyvatel zanedbatelné číslo, nedávají se očkovat ani zdravotníci. O ostatních zemích ticho po pěšině, jen o Japonsku napsali titulek, “Jak naočkovat populaci, která vakcínám nedůvěřuje”. Jestli státy vyvinou tlaky na lidi, odpor očekávám z Francie a Belgie. Pak by se zlomilo i u nás. Bohužel hodně lidí má pořád z covidové chřipky strach, ovšem už pomalu začíná převažovat strach z očkování. Nedůvěra už mezi lidmi je a to je dobré znamení. Muslimové to začali odmítat šmahem vakcína není údajně hallal. No, bodejť by byla, když je z všelijakých potvor a potracených liských plodů. Takový sajrajt není hallal ani pro nás.

Nejsem agresívní typ, ale některé ksichty u mě evokují představu, až živou vizi, jak jsem ten ksicht rozšlápla a tančila jsem na něm okovanými jehlovými podpatky tak, jako v šedesátých letech byla móda. Soběstřednost a samolibost těchto tvorů, jimž je nyní svěřena moc, doteď tak nedůležitých a žijích ve stínu, je tak odpuzující, že i u mírných lidí vzbuzuje agresivitu.
Tímto vyzývám všechny, lidi držte se, za uvolnění tlaků a vzteku, neplaťte vysokou cenu osobní svobody, pokut a soudů, pasívní odpor je též odpor. S mírnými tresty za těchto okolností nelze počítat.

Na konec, článeček je Premium, neotevřete celý, ale pár řádek a titulek úplně stačí na zvednutí mandlí…….
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/jarmila-razova-hlavni-hygienicka-ockovani-covid-19.A210106_190527_domaci_cern?zdroj=zpravodaj_hp

Ileen
Návštěvník
Ileen

Spolubydlící chodí celou dobu uzávěry na pivo a mrzne venku. Jenže absence sociálního kontaktu v kombinaci se závislostí je nepřekonatelná. Výčepní i po venkovních hostech vyžaduje roušku, kterou spolubydlící nesnáší a dusí se v ní. Proto mu pivo pokaždé objedná a zaplatí kamarád, jemuž rouška nevadí (a nemůže se dočkat očkování, jelikož se o sebe, jako cukrovkář s vysokým tlakem bojí). Podobně tomu tak bude i v případě hlídek před hospodou. Očkovaní budou vypomáhat neočkovaným. Jednoduše jim to pivo koupí. A ti si ho vypijí o pár metrů od hospodských dveří dál…
Akorát, že tohle není řešení.

anonymka
Návštěvník
anonymka

Ileen
Ovšem, vypijí o pár metrů dál, ale jen do té doby, než zakáží na ulici konzumaci alkoholu. Což už nakonec nastalo, v některých lokalitách. A jestli si myslíte, že proti tomu budou lidé protestovat, tak ani náhodou. Naopak, lidé co bydlí v domech s hospodou nebo poblíž, budou udávat, protože nikdo netouží chodit domů okolo ožralů na ulici. Lidi prostě mají sedět pít a hulit v hospodě, tak je to nejlepší, nikomu to nevadí a povětšinou pokud je zavírací doba a provoz bez rvaček, nikdo policajty nevolá.
Dříve lidi udávali na uličních výborech, občas někdo zavolal policii, ale to už jen málokdo, byla s tím práce sepsání protokolu atd. a hlavně nebyl stěžovatel anonymní. Dnes jsou volné bezplatné linky a lidé udávají mnohem víc a s velkou chutí. Kdekomu na chování těch druhých něco není po chuti, ještě si trochu přibarví a hurá na bezplatnou linku udat. V horším případě vás napomínají a napadají na ulici a snaží se vyvolat konflikt.

Jana
Návštěvník
Jana

Pod toto zajímavé video s rozhovorem s expertem (doporučuje vládě nepoužívat současnou bolestivou formu odběru PCR testu, je zbytečné tyčkou štourat hluboko do nosohltanu), který očekává novou pandemii ptačí chřipky jsem napsala do komentářů….

Hel: Nová mutace koronaviru je i v Česku, vymýtit ho by bylo nebezpečné, vrátí se i přes očkování
https://www.youtube.com/watch?v=UzeZ83IOhp0

Na ptačí chřipku mohly zemřít miliony lidí v r. 2009, když rakouská pobočka firmy Baxter rozeslala do 15 evropských laboratoří vzorky sezonní chřipky kontaminované živými viry ptačí chřipky. Naštěstí nakonec zemřely jen fretky v Bohumili u Kolína /ve stejném zařízení se nyní vyrábí americké vakcíny na Covid/, zaměstnanci byli v karanténě ale nikdo se naštěstí nenakazil. Kauzou se tenkrát zabývala i bezpečnostní rada státu /Drábová/ ale pak už se o kauze v médiích nepsalo. Nesmělo psát. Rakouská novinářka nesměla o kauze napsat do Medical Journal, a tak podala na Baxter žalobu. Po několika měsících byla žaloba zametena pod koberec. (Též podala žalobu na WHO – vzorek ptačí chřipky, zaslaný do Baxter, měl původ v její referenční laboratoři.)
Mezitím naše vláda M. Topolánka chtěla od Baxter (v době jejího kriminálního vyšetřování ve Vídni) odebrat 20 mil. dávek vakcín na prasečí chřipku, později pouze 12 milionů. O kauze jsem v r. 2012 napsala článek, vyšel pouze na alternativě. Jinam to dodnes nesmí. Mimochodem prasečí chřipka byla poprvé zjištěna v Mexiku, údajně nedaleko mexické pobočky Baxter, žádná prasátka nemocná tehdy nebyla. Baxter měla výhodu, patent na vakcínu měla již 6 měsíců před vypuknutím pandemie. Zajímavé, že… Nedůvěra lidí k vakcínám může mít i ten důvod, že mnozí se o takových kauzách dozvěděli. I když jim to v ČT Wollner a spol. neřekne, Kundra v Respektu o tom nenapíše, a ani J.X. Doležal v Reflexu, Slonková také ne, ba ani Komárek. Ačkoli jim jsem informace o kauze Baxter osobně předala. Tak a ted mohou začít Cemper se Šlerkou fact-checkovat.

Odkaz na článek jsem na jaře dala na facebook Adamu Vojtěchovi, tehdejšímu ministru zdravotnictví, a premiérovi A. Babišovi. K tomu ještě dovětek…
“Ještě se tehdy stalo něco dalšího, co mohlo vypadat jako úmysl prasečí chřipku rozšířit do Evropy. Ve Švýcarsku v době dopravní špičky ve vlaku explodovala zásilka z WHO a mexické pobočky Baxter do Národní chřipkové laboratoře v Ženevě. Zasáhl – mohl kontaminovat – 61 osob. Důvod? Údajně byl suchý led umístěn ve špatné části kontejneru, a roztavil se.

“In July 2009, a container with vials of swine flu virus exploded on a Swiss Intercity train during a peak passenger time, exposic 61 people to a potentially lethal virus. The container was sent from a WHO and Baxter Corporation – affiliated laboratory in Mexico City and was destined for the National Influenza Laboratory of Switzerland in Geneva. The container may have been imporperly packaged, the dry ice meant to cool the vials was packed in the wrong part of the container and melted, resulting in an explosion in the train compartment.”/p. 95 Merrill Singer, Pamela I. Ericson Global Heatth: An AthropologicalPerpective/
http://www.nwoo.org/2020/03/31/podame-jako-obcane-cr-trestni-oznameni-na-baxter-a-who/

“Kvůli takovýmto aktivitám WHO by stálo za to z ní vystoupit také. Do Bohumili a dalších asi 15 evropských laboratoří Baxter zaslala počátkem roku 2009 vzorky vakcín na sezónní chřipku, kontaminované živými viry chřipky ptačí. Jejich vzorky předtím dostala z WHO. Novinářka J. Burgermeister o tom nesměla napsat do Medical Journal, podala tedy na Baxter žalobu. Kriminálka Baxter šetřila, ale v září věc státní zástupce Apostol zametl pod koberec. To už Baxter chrlila miliony vakcín na prasečí chřipku. Od Baxter v době kriminálního šetření vláda M. Topolánka s min, zdravotnictví Danielou Filipiovou domlouvala nakoupit 20 milionů kusů vakcíny, později kývla na 12 milionů. Za dva dny bohudíky Pandemický plán zrušila, těsně před odstoupením.”

PavelC
Návštěvník
PavelC

málokterý hospodský bude trpět nějakou hlídku před svým vchodem, budou rádi za každého zákazníka

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

no nevim, pokud mam info od nasi hospodske u prazskeho nadrazi, tak si stav a to prodej z okenka naopak velmi chvali…
nemusi myt nadobi/sklo po hostech, vcetne hospody s hajzliky, a ma vice odebranych obedu, nez normalne.
dokonce je nutna telefonicka objednavka den predem, aby clovek dostal jidlo.
a ze je porce v krabicce mensi, nez na taliri, tak jeste udela vice porci, a tudiz je se ziskem velmi spokojena, ktery je mnohem vyssi, neb se ji v hospode nevykecavaji stamgasti/remeslnici a nezabiraji misto dalsim stravnikum.
normal porce v hospode u medveda za jednotnou cenu 98,-kc, napr. kazdy patek rizek pres cely talir (cca 1,5-2cm vysoky) polozeny na brambory s oblohou.
za koronace v polystyrenove krabce za 100,- a vse v mensim provedeni, kdy zde dale mame jednu restauraci, velkou skolni jidelnu s dalsi jidelnou obecni pro 5 materskych skol a u obou jidelen moznost odberu obedu pro verejnost, duchodak, firmy a urad.
bohuzel, ti “predrazeni turisticti dojici” v centru prahy, na kazdem rohu a 50metru od sebe, zamestnavajici za zakladni mzdu, aby si bez vlastniho sadla doprali luxus dovolene nekolikrat za rok ci milionova vozitka, jsou dnes na tom hure.

anonymka
Návštěvník
anonymka

PavelC
Putikáři byli odjakživa spolupracovníci STB, policajtů a uličních výborů. Na těchto typech lidí se nikdy nic nezmění. Měli šanci se ozvat, když jim vláda zakázala v hospodách kouřit, ale drželi hubu.
Věřte mi, že z kraje budou remcat, ale nakonec budou hosty kontrolovat sami. Když se některý postaví samostatně na zadní, bude mít vícekrát ročně daňovou kontrolu, kontrolu od hygieny atd. Nakonec na ty pokuty ani nevydělá. Možnost odporu jako odvětví, už prošvihli se zákazem kouření. To byl první zkušební balonek, co si k nim mohou dovolit.

sooroos
Návštěvník
antihavel
Návštěvník
antihavel

Fyzické, ne psychické 😂