Česká vláda na popud ministra zahraničí Tomáše Petříčka schválila intervenční fond na...

Česká vláda na popud ministra zahraničí Tomáše Petříčka schválila intervenční fond na podporu propagandy v Bělorusku ve výši 10 milionů korun, většina peněz půjde do rukou opozičních médií a serverů v Bělorusku, které přebírají západní zpravodajství a píší proti Lukašenkově vládě a proti Rusku! Tomáš Petříček si přitom stěžuje v dnešním rozhovoru pro Babišův server, že Rusko se prý snaží ovlivňovat veřejné mínění, a to nejen v ČR! Peníze z fondu prý bude rozdělovat česká ambasáda v Minsku, jenže to může ohrozit české diplomaty, české občany a jejich rodiny v Bělorusku!

Česká vláda na popud ministra zahraničí Tomáše Petříčka schválila intervenční fond na podporu propagandy v Bělorusku ve výši 10 milionů korun, většina peněz půjde do rukou opozičních médií a serverů v Bělorusku, které přebírají západní zpravodajství a píší proti Lukašenkově vládě a proti Rusku! Tomáš Petříček si přitom stěžuje v dnešním rozhovoru pro Babišův server, že Rusko se prý snaží ovlivňovat veřejné mínění, a to nejen v ČR! Peníze z fondu prý bude rozdělovat česká ambasáda v Minsku, jenže to může ohrozit české diplomaty, české občany a jejich rodiny v Bělorusku!

Česká vláda nadále pokračuje v politice vměšování se do vnitřních záležitostí Běloruské republiky. Právě dnes v pondělí česká vláda schválila [1] na popud ministra zahraničí Tomáše Petříčka návrh na zřízení státního intervenčního fondu ve výši 10 milionů korun, který bude sloužit k podpoře běloruské opozice a především k podpoře běloruských novinářů a opozičních médií a serverů, aby mohli pokračovat v práci a v přinášení informací ze západu a jejich předkládání Bělorusům v jejich rodném jazyce.

Jedná se o klasický intervenční fond zaměřený na financování placené propagandy v Bělorusku, která má útočit proti prezidentu Lukašenkovi a také proti Rusku. Je to další krok české vlády, který potvrzuje agresivní vměšování Strakovy akademie do vnitřních záležitostí Minsku a je to otevřená finanční podpora běloruským opozičním novinám a serverům, které prostě nemají podporu běloruského lidu, který by dobrovolně tato média platil, takže potřebují finanční dotace a podporu ze zahraničí, ze zemí Evropské unie a z USA.

Alexander Lukašenko s AK-47 v ruce na kontrolním stanovišti pořádkových jednotek

Jenže, pokud chcete vědět, jak vypadá ono pověstné macaté chucpe, tedy nehorázná drzost, tak přesně jedno takové chucpe dnes vyrobil právě zmíněný český ministr zahraničí. Tomáš Petříček totiž dnes v pondělí současně s usnesením vlády o zřízení intervenčního fondu pro Bělorusko poskytl Babišovu serveru iDnes.cz exkluzivní rozhovor [2], kde si stěžuje na to, že Rusko ovlivňuje v ČR a obecně v EU veřejné mínění. No, to je gól!

Takže dopoledne česká vláda na Petříčkův podnět schválí intervenční fond, který bude posílat peníze běloruským internetovým serverům, které píšou proti Alexanderu Lukašenkovi a proti Rusku, a odpoledne vyjde Petříčkovi na iDnesu rozhovor, kde ovšem tutéž činnost ostře kritizuje na Rusku, které prý ovlivňuje veřejné mínění v ČR a v zemích EU. A to přitom ještě ani není pravda, protože Rusko nikomu nic neposílá. Kdyby ten rozhovor alespoň vyšel jiný den, aby to nebylo tak okaté a nemlátilo to do očí, ale tohle prostě je neuvěřitelné chucpe. Oni už si ani před voliči v ČR nedávají na tyto detaily pozor, protože mají občany za tupé stádo, kterému vůbec nic nedojde.

Česká vláda si zahrává s ohněm, vystavila české občany a diplomaty v Bělorusku hrozbě

Rusko přitom v ČR nikoho neovlivňuje, názory a mínění v ČR je utvářeno veřejností, která si sdílí informace mezi sebou a nepotřebuje k tomu ani českou vládu, ani veřejnoprávní média, ani Evropskou unii, ani neziskový sektor. Lidé si utváří názor za pomoci národní a vlastenecké alternativy, která má těsnou vazbu s vlastními občany a potažmo čtenáři, posluchači a diváky. Proto skutečné vlastenecké projekty nepotřebují žádné intervenční fondy z ciziny, protože se mohou spolehnout na podporu vlastních občanů. Jenže v Bělorusku to zjevně možné není, protože tamní opoziční média mají podporu u běloruských obyvatel prakticky nulovou. Žádný skutečně běloruský vlastenecký server by nikdy nepřebíral informace a zpravodajství ze Západu od sionistických agentur na výrobu fiktivní reality v Evropě a ve světe.

Běloruský prezident rozmlouvá s příslušníky pořádkových sil

Podle Petříčka dojde k rozdělení peněz z intervenčního fondu za pomoci české ambasády v Minsku, která peníze přerozdělí ve spolupráci s organizacemi občanské společnosti v Bělorusku. Dovoluji si tvrdit, že k tomuto ovšem rozhodně nedojde, protože běloruské úřady nedovolí, aby česká ambasáda v Minsku financovala v Bělorusku organizace podílející se na pokusu o státní převrat. Naopak, výsledkem může být uzavření české ambasády v Minsku a vyhoštění diplomatů. A to ještě v tom lepším případě.

Alexander Lukašenko v neděli na běloruské televizi mluvil právě o tomto, že nedovolí, aby ambasády západních zemí v Minsku podněcovaly protistátní činnost, a že se nebude zdráhat uzavírat velvyslanectví těch západních zemí, u kterých běloruská tajná služba zjistí, že přerozdělují peníze účastníkům nepokojů. Proto je mi záhadou, že se česká vláda rozhodla, že peníze z intervenčního fondu bude rozdělovat ambasáda ČR v Minsku. Je to záminka Petříčkova resortu, jak ukončit diplomatické styky s Běloruskem a nechat si Lukašenkem uzavřít českou ambasádu v Minsku právě touto mediálně zjevnou provokací?

Peníze z intervenčního fondu bude prý v Minsku rozdělovat česká ambasáda, jenže Lukašenko v televizi prohlásil, že to nikdy nepřipustí a lid se proti vměšování ambasád do dění v zemi musí bránit

Jediný způsob, jak by to fungovalo s těmi penězi, by asi byl model tzv. igelitek, kdy si zástupce opozice přijde v Minsku na českou ambasádu s taškou, ve které si potom odnese americké dolary, které v Bělorusku fungují jako paralelní měna, i když nelegálně  a neoficiálně. Směnu za běloruský rubl potom provádí různí spekulanti napojení na státní banky v zemi, které tento zdroj valut tiše vítají a profitují z toho. Vzhledem k tomu, že většinu západních ambasád v Minsku dnes hlídá běloruská tajná služba a může zadržet kohokoliv, kdo opustí dveře české ambasády, nepřipadá tato varianta asi v úvahu. Pravděpodobnější bude, že se někdo z českých diplomatů s penězi vypraví do terénu a někde v restauraci v Minsku, v kavárně, předá kontaktovi z občanské organizace peníze.

Alexander Lukašenko pozdravil elitní jednotky pořádkových sil

Tohle ovšem bude platit jen za předpokladu, že zaměstnanci české ambasády v Minsku nejsou sledování běloruskou tajnou službou, což je vysoce pravděpodobné, zejména po dnešním dnu, kdy česká vláda vytroubila takto veřejně do světa, že založila intervenční fond na podporu západní propagandy v Bělorusku. Dovedu si představit, že tímto krokem vláda ohrozila bezpečnost českých diplomatů v Minsku a pokud se jim něco stane, česká vláda je bude mít na svědomí.

Docela by mně zajímalo, jak se Tomáš Petříček srovná s tím, že kvůli své agendě ohrožuje český diplomatický sbor v Minsku, který by měl v době nepokojů v hostitelské zemi zůstat maximálně neutrální a maximálně v poloze nezúčastněné země. Dovedete si jistě představit, jakou svodku dnes dostane na stůl Alexander Lukašenko z českého tisku, že česká vláda schválila intervenční fond pro běloruské povstalce a demonstranty a peníze jim budou rozdávat čeští diplomaté z ambasády v Minsku.

Lukašenko chodí po Minsku s Kalašnikovem a v neprůstřelné taktické vestě, ale český Petříček chce po českých diplomatech v Minsku, aby v zemi rozdávali peníze tamní opozici!

Uvědomuje si vůbec český ministr zahraničí, že v Bělorusku, kde prezident Alexander Lukašenko chodí v neprůstřelné vestě s Kalašnikovem v ruce, může prostě někomu rupnout v hlavě a může zaútočit na někoho z českého velvyslanectví za to, že česká vláda financuje opozici a její média, která se snaží o svržení vlády této hostitelské země? Předání peněz opozici bude v Bělorusku posuzováno jako financování nepřátelského uskupení a nepřátelský akt cizí země. Kdo ochrání české diplomaty, zaměstnance ambasády a jejich rodiny v Minsku? Znovu tady vidíte v přímém přenosu, co se stane, když u moci jsou v ČR marionety, které nejedou politiku pro občany, ale pouze noty a instrukce od Mikea Pompea.

Alexander Lukašenko na kontrolním bodu pořádkových sil

A oni potom mají ještě tu drzost stěžovat si v médiích, že Rusko má prý tu drzost ovlivňovat v cizích zemích veřejné mínění, když oni sami ve Strakově akademii dělají rok co rok to samé, rok co rok sypou na státních dotacích jako je Člověk v tísni a další stovky milionů korun, které potom konči právě v těchto různých občanských společnostech všude po světě tam, kde je zrovna potřeba destabilizovat vládu a provést barevnou revoluci. A jako by to nestačilo, tak ještě mimo toho teď schválí intervenční fond pro běloruské opoziční servery. Já bych české vládě dal jednu dobrou radu: Když někde hoří, neposílejte tam další kanystry s olejem, daleko s nimi totiž nedojdete! Riskujete nejen diplomatický oheň na střeše české ambasády v Minsku, ale i bezpečnost a zdraví českých občanů v celém Bělorusku, kteří tam žijí a  pracují.

-VK-

Šéfredaktor AE News

S námi čtete, s námi objevujete

Vážení čtenáři Aeronetu, do konce měsíce zbývá 6 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 77% z cílové sumy potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc, který závisí výhradně na Vaší podpoře, i když chápeme současnou situaci s hysterií okolo Covidu-19. Pokud se vám líbí naše práce, kterou pro Vás děláme, pokud se vám líbí naše články, videa a pravidelné páteční pořady na SVCS, přispějte prosím v závěru tohoto měsíce na naší obvyklé darovací stránce zde, ale pouze v případě, že si to můžete dovolit, tedy podle svých možností. Každý příspěvek má smysl, každý se počítá, malý i velký. Přispět můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem a poštovní složenkou na účet. Naše práce může pokračovat jedině s Vaší podporou, jinak to není možné a nemělo by to ani smysl, protože podpora musí být oboustranná. Náš server je tu pro vás. Za Vaši podporu a pomoc předem děkujeme!

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lener
Návštěvník
Lener

Dobrý postřeh.

Radek
Návštěvník
Radek

Chucpe okénkocomment image
comment imagecomment image
Tohle je jakoby vypadlo z Agendy 21.
Tomáš Klus podepsal pamflet Blanický manifest. Landa si dělá srandu z důvěřivých oveček.
https://www.e15.cz/byznys/obchod-a-sluzby/kouzelnik-zito-daniela-landy-dluzi-miliony-nezaplatil-ani-miliardari-janeckovi-1361421comment image
Vyjádření Kollera pro Arfa.cz:
“Závěrem sděluji čtenářům svých článků, že do budoucna je již nenajdou na Parlamentních listech. Přidaly se tak k Seznamu, ČT a následně dalším televizím. V naší republice najdete moje články nově u Stanislava Novotného (Arfa – v současnosti největší vlastenecký laděný zdroj informací), u pana Kapala (Svobodné rádio Beta Kladno), u Ivana Davida (Nová republika) a na Slovensku Slobodný visielač Myjava, můj vlajkový, odborně laděný pořad Casus Belli.
Zdroj: https://www.arfa.cz/exploze-v-bejrutu-nova-fakta-ktera-vam-vyrazi-dech-odbornici-na-trhaviny-to-vidi-jasne-proc-rejdar-opustil-naklad-komentar-martin-koller/#.X0VJOXkzU0N
Pan Koller si také dělá srandu z oveček. Jeho článek je velice plytký a rozhodně mi nevyrazil dech, protože je to takový mainstreamový článek. Pokud si někdo přečíst sofistikovanější článek o explozi v Bejrútu, tak ať si přečte článek od pana VK nebo od Pepe Escobara. Vlastenec Kapal, to jako vážně? Odborníci na Casus Belli neznají skutečné pozadí druhé světové války viz. pořád na Slobodném vysialači: https://youtu.be/LVGbEhjkb3g
(Prescott Bush, John D. Rockefeller ml., Henry Ford, Standard Oil, Bank of England, IG Farben, Operace Paperclip, etnicita německých špiček Třetí Říše atd. podle Kollera zřejmě nepotřebné informace). Informace na úrovni klasických mainstreamových dokumentů. Pokud budu chtít poslouchat skutečný odborný pořad tak si poslechnu v pátek na SVCS pana VK nebo cokoli od Luby Huďa, kteří se nebojí pojmenovat události pravými jmény.

Jaris
Návštěvník
Jaris

Sami chazari, sami chazari….Beda ceskemu narodu 🙁

angel
Návštěvník
angel

když někdo vysílá od Kapavky , tak mi to stačí …

díky za skvělé postřehy !

Vaska
Návštěvník
Vaska

“Hlas lidu – hlas boží” – takhle nějak to povídal feltkurát Katz ve Švejkoj – co tím chci říct:
před nějakým tím rokem jeden maník umístil na internet odkaz, kterej stačilo otevřít , napsat svou mailovou adresu, kliknout myšákem a na všechny služební maily těch soudružskejch kolaborantů v parlamentu i senátu odešel protestní mail.
Soudruzi museli najmout speciální komando ajťáků, aby tento “hlas boží” utnuli.
Co se stalo s tím maníkem (jestli po něm šla CIA zastoupena jeho pražskou filiálkou StB) nevím.

Amarant
Návštěvník
Amarant

Něco podobného nedávno udělalo sdružení Tradiční rodina proti Istanbulské úmluvě – papalášům přišlo přes 72 000 mailů, což byl zřejmě jeden z důvodů, proč Babiš narychlo stáhnul projednávání úmluvy z vlády, když ji tam předtím na popud neziskovek v tichosti propašoval.

https://tradicni-rodina.cz/aktivity/vyzva-clenum-vlady-k-zamitnuti-projednavani-ratifikace-istanbulske-umluvy/

J.K.
Návštěvník
J.K.

A mají po ptákách… Bělorusko se dostalo pod ochranu RF

Rusko do Běloruska dodá vojenskou techniku

Ministerstvo obrany Běloruska podepsalo řadu kontraktů, mezi kterými je také plán spolupráce s RF na dodávkách moderních modelů systémů protivzdušné obrany výroby Almaz-Antej. O dodávkách informuje běloruské ministerstvo.
„Byl podepsán plán spolupráce s OAO Koncern VKO Almaz-Antej na léta 2021-2025 v otázkách dodávky moderních modelů systémů protivzdušné obrany do roku 2025, kontrakt na dodávku dvou praporních kompletů BTR-82A výroby PAO Arzamasskij mašinostroitělnyj zavod, kontrakt na dodání první dodávky ze čtyř vrtulníků Mi-35M,“ uvádí se ve zprávě Ministerstva obrany Běloruska.
Na ministerstvu dodali, že také byly podepsány výhodné kontrakty na dodávku, opravu a obsluhu produkce vojenského účelu pro potřeby ozbrojených sil.

Podle ministerstva byly kontrakty uzavřeny v rámci Mezinárodního vojensko-technického fóra Armáda 2020, kde se delegace Ozbrojených sil Běloruska v čele s náměstkem ministra obrany pro vyzbrojení generálmajorem Sergejem Simoněnkem seznámila s předními technologiemi a nejnovějšími modely zbraní a vojenské techniky a také proběhlo setkání s vedením Federální služby pro vojensko-technickou spolupráci RF a zástupci ruských vojenských podniků.
https://cz.sputniknews.com/svet/2020082512422264-rusko-do-beloruska-doda-vojenskou-techniku-/

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

J.K.
bělorusko je pod ochranou států ruské federace na základě smlouvy ODKB o kolektivní bezpečnosti kterou Bělorusko podepsalo a kromě toho před 20 lety založilo s RF “Svazový stát” což je politický útvar tvořený Ruskem a Běloruskem. Což znamená, že jakékoliv napadení zvenčí Běloruska je současně napadením Ruska. A to že rusko vybaví Bělorusko svou špičkovou vojenskou je jen plněním těchto závazků. Proto “mají po ptákách”.

J.K.
Návštěvník
J.K.

Při změně režimu je každá smlouva vypověditelná (viz Ukrajina), ale dlouhodobý nákup zbraní v době státní krize, to jistí tím správným směrem …

tehu
Návštěvník
tehu

K pochopení situace doporučuji:

1. Přečíst a pochopit Orwella – je tam krásně popsáno jak se zachovat proti “vzpurným” sousedům.

Tento model je v modifikované podobě celosvětově používán….

2. Uvědomit si, že všechny pokusy o zničení Ruska zatím selhaly:

m.j.:

— Napoleon – fatální neúspěch.
— 1 sv válka – posílila bolševizmus v Rusku.
— 2 sv válka – posílila Stalinizmus v Rusku.
— Studená válka – vedla k totálnímu kolapsu kapitalistického systému, to co zbylo je v rozkladu a přežívá na úkor budoucnosti, přitom vše auto-destruhuje.

A co tedy zbývá — globální násilný import totálního rozkladu — neboť kam “západní demokracie” přišla, nezůstal kámen na kameni…

Dále je nutné brát na vědomí, že jsme tu ve světě iluzí a fikcí. Vše je jen “The holographics universum” (velké divadlo) neexistuje žádná opozice ani koalice. (Nikdo nejde proti nikomu a současně jsou všichni proti všem..). Vládnoucí entita (tvářící se jako jedna rodina) je v totálním kolapsu — osobní prospěch každého je na prvním místě a pro něj jsou schopni autodestrukce všeho včetně planety Země.

( A tomu je přece naprogramována a v “Demokratických volbách” k tomu přece dostala mandát..).

A tak na množství mrtvol nehleďme…

P.S. Jako opozici lze v této situaci chápat jen jediné: Cestu ven s tohoto marazmu (ale to nikdo přece nechce) – takže je asi snažší “plakat nad rozlitým mlékem” a bít se hrdě v hruď na cestě od nesmělých úspěchů k smělým neúspěchům – to vyjde relativně levně…

(Ale kde má Homo Sapiens Sapiens v této době sehnat fungující mávátka ???)

Vaska
Návštěvník
Vaska

k bodu 2 – ten výčet není kompletní: 1620 – poláci a 1720 švédové (letopočty nejsou přesné)
no prostě soudruzi to zkoušej každejch 100 let

co je to ve skutečnosti ta demokracie – v diskuzi jsem našel příspěvek, který se vpodstatě shoduje s mým názorem:

“…Musíme si uvědomit, že tzv. demokracie jako systém slouží jen židovské moci k rafinovanému ovládání celých národů. Ve skutečnosti jde o skrytou diktaturu. Ve všech tzv. demokratických zemích (i jinde) jsou všechny politické strany bez výjimky a bez ohledu na název i program buď přímo založeny nebo infiltrovány, ale v každém případě řízeny zednáři z pověření svých židovských příkazců. Úloha tzv. křesťanských stran pak spočívá pouze v podchycení masy křesťanských voličů s cílem ukolébat je klamným bezpečím křesťanské “ochrany” a přitom nenápadně nabírat kurz, výhodný pro Satanovu synagogu. Nežádoucí strany nebo hnutí nejsou do parlamentu vpuštěny. Rovněž tak jsou ovládány touto mocí všechny složky veřejného života v téměř každé zemi světa. Tím je celý tzv. demokratický systém pouhou fraškou, divadelním představením pro zmanipulované a dezorientované masy.”

Můj dodatek:
Je to vysoce sofistikovaný otrokářský řád – kde si otrok ani neuvědomuje že je otrokem a spokojeně hýká blahem

hauzz
Návštěvník
hauzz

Vaska – Nedávno o tom náš VK mluvil – bílá rasa je válečník a zároveň otrok. A nejlepší válečník je zároveň ten který neví nebo si neuvědomuje že je otrokem. Tím je to dané. Jinak skvěle shrnuto od AntiSiona…

Tehu
Návštěvník
Tehu

Seznamte se s tezemi MJ12 (alternativa 1..4) – židé s tím nemají nic společného. V pozadí vše řídí Ilumináti (NSC).

Armica
Návštěvník
Armica

Jak to neteče z jejich kapsy ( vime koho) a jak to není do našich kapes, tak to jó. To si budou hrát na velké grandy a starostlivé pány ! No , našim důchodcům se už formálně přidalo pár stovek a tak lůzo jásejte ! Teď se bude posílat po melounech na úplatky aktivistům proti Lukašenkovi do Běloruska ,a to by v tom byl čert, aby Bělorusko nebylo naše ! Rozumějme , určené k rozkradení a přetunelování satanovou smečkou. Už teď jim slinty tečou blahem, při té představě, že zase budou zlaté žně. Na svoji pastvu, páběrkování toho, co silnější supi po sobě zanechají, se pak jistě dopřeje i našim tupcům, téže kasty vyvolenců. ,Zvaných tu “ž”. ..to malé ž.

Je mi z takového hospodaření s našemi těžce vydřenými a ukradenými penězi ve formě daní ,zle. Hnus ! Nemám slov ! Ti zmetci drze hrábnou do vládní kasy a pošlou miliony kč jen tak, pryč. Na financování jen a pouze vlastních zájmů ! Přičemž mnohé české rodiny živoří s dětmi na minimálních mzdách ,bez šance, že by se ta naše zaprodaná vláda alespoň postarala o plánovitou výstavbu levnějších obecních bytů, či cokoliv, co by pomohlo nám, čechům !
Naprosto odmítám těmto socnám, co si říkají ” česká vláda” , říkat naše vláda ! Česká, to možná, ale ne naše ! Ne moje ! A blahoslavení, kdo tohle okrádání, vykrádání a ohlupování těmito ( stále a dokola stejnými rodinami ! ) ,nevidí ! Těm je blaze. Prostě není pravda, že pravda osvobodí , jak se říká v Bibli ! Mě ta pravda deptá . A světlo na konci tunelu nevidím.

Milion blbů na Letné
Návštěvník
Milion blbů na Letné

Hráči a Sráči

Hrabiš ze Stračí akademie je hráč
… ale tohle jsou sráči

Nasrat se někam a celé to rozesrat, rozjebat, … jako Ukrajinu, Libii, Sýrii, Irák, Afgánistán, …

„Jediné, čeho se vládci Lukašenko a Putin obávají.” Chvilkaři poradili, jak má Brusel zatočit s běloruským režimem
https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/2020082312418278-jedine-ceho-se-vladci-lukasenko-a-putin-obavaji-chvilkari-poradili-jak-ma-brusel-zatocit-s/

Představitelé spolku Milion chvilek sepsali dopis do Běloruska a nabídli svůj pohled na to, jak má EU jednat s Alexandrem Lukašenkem. Jsou totiž přesvědčeni, že zavedení individuálních sankcí se nevyplatí, a proto je nutné co nejrychleji implementovat plošné ekonomické sankce. Trvají rovněž i na poskytnutí finanční pomoci po provedení nových voleb.

Vedení spolku Milion chvilek přichází s vlastním řešením politické krize v Bělorusku. Svou strategii uvedli na facebookové stránce, kde rovněž zveřejnili i otevřený dopis běloruským protestujícím. V tomto dopise vyjádřili svou podporu opozičnímu hnutí a zdůraznili důležitost sjednocení všech, kdo sdílí demokratické hodnoty a nutnost společného postupu.

Nechyběly v tomto prohlášení ani konkrétní návrhy, které by podle chvilkařů měly přispět k vítězství nad běloruským prezidentem Alexandrem Lukašenkem a jeho spojenci. Prosazují totiž přísnější postup, a sice zavedení plošných ekonomických sankcí vůči Bělorusku, které jsou podle chvilkařů jediným účinným nástrojem proti tamějšímu režimu Lukašenka, jehož označují za diktátora.

– Bělorusko je 3. největší producent potaše, po Rusku a Kanadě
– 90% potaše se spotřebuje na hnojiva
https://en.wikipedia.org/wiki/Potash

Až ti sráči naserou Lukašenka …
… tak sem zvědavej čím budeme hnojit 😐

Nekolovali před časem zprávy o tom, že za tím Milionovým chlívkem …
… jsou Sudeťáci a Němci?
… mimojiné pátý největší producent potaše?

Napdají mě jen tři možnosti.
Buzny z Milionového chlívku jsou
A) blbové
B) hovada
b) užiteční idioti

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Milion blbů na Letné
– naštěstí nikdy nebylo a těch pár buzen co tam za Sorosovy prachy šaškovali jsou za b),tedy ti užiteční idioti, nicméně většinově jsou v té partě zastoupení ti za A) blbové a hojně i ti za B) tedy hovada.
A tohle seskupení blbečků , které bylo u nás naprosto neúspěšné a jen ze sebe ve svých hnědých košilkách svou hrou na SAmany udělalo pěkné blbce, by chtělo někomu radit? Směšné!

raspberry
Návštěvník
raspberry

Babišovy dobroty: Babiš učí fígle ako vyhrať volby – Škola Kmotrů
https://www.youtube.com/watch?v=uUJ4zOD_5tk

Henkmaster
Návštěvník
Henkmaster

Doporučuji všem se na ulici pouze usmívat. Nikdy nevíte, kdo vás kdy nafilmuje a za padesát let budete vystupovat v dokumentárních pořadech o příčinách vzniku třetí světové války, které poběží na holovizích od rána do večera. Přece nechceme v dobách kdy se píší dějiny vypadat jako škarohlídové, že ?

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Henkmnaster
naprostá většina normálních lidí se usmívá v jednom kuse nad blbostí a nekonečnou naivitou židofašistických blbečků a jejich sny zkrachovalců o nějaké ovládání. Jen naivní představy hlupáků, kteří nějak zapomínají na to, že je tu rusko,čína a spousta zemí které si s nimi mají hóóódně co vyřizovat a na které oni nemají ani náhodou. Jsou už hodně směšní se svým zoufalým vymýšlením provokací když dobře vědí, že na víc nemají.

Samvěd
Návštěvník
Samvěd

Seďme na prdeli, bude hůř.