Česká vláda na podnět Hamáčkova vnitra schválila novelu oživující pravomoci a praktiky...

Česká vláda na podnět Hamáčkova vnitra schválila novelu oživující pravomoci a praktiky StB, policie bude moci nově používat zpravodajské informace od tajných služeb k trestnímu stíhání občanů ČR! Přesně po 30 letech od Sametu se stane z BIS novodobá StB, která bude sbírat informace na nepohodlné osoby, které vadí režimu! Policie bude moci zahajovat kohokoliv, kdo se znelíbí, protože BIS obstará potřebné informace zpravodajskou technikou! A Hamáček vyděsil firmu Amazon, chce sestřelovat jejich drony s balíčky pro zákazníky!

Česká vláda na podnět Hamáčkova vnitra schválila novelu oživující pravomoci a praktiky StB, policie bude moci nově používat zpravodajské informace od tajných služeb k trestnímu stíhání občanů ČR! Přesně po 30 letech od Sametu se stane z BIS novodobá StB, která bude sbírat informace na nepohodlné osoby, které vadí režimu! Policie bude moci zahajovat kohokoliv, kdo se znelíbí, protože BIS obstará potřebné informace zpravodajskou technikou! A Hamáček vyděsil firmu Amazon, chce sestřelovat jejich drony s balíčky pro zákazníky!

Blíží se 30. výročí státního převratu z dílny sovětské KGB a československé StB, který proběhl jako součást projektu KGB s krycím názvem “Golgota” a chystají se velké vzpomínkové slavnosti a piety, plánují se demonstrace a stovky událostí, které mají připomenout události, které se odehrály před 3 dekádami. V naprosté tichosti a v přítmí však na vládě probíhá intenzivní práce. Hnutí ANO a ČSSD pilně pracují a přináší jednu novelu za druhou. Právě dnes ministr vnitra Jan Hamáček na jednání vlády opět uspěl, protože vláda schválila jeho návrh novely trestního řádu, který vrací Českou republiku o 30 let nazpět.

Jan Hamáček a Andrej Babiš na vládě.

Hamáčkovo vnitro totiž v novele povoluje [1] policii použít pro trestní stíhání občanů v ČR materiály a informace získané českými tajnými službami, zejména pak kontrarozvědkou BIS. Po 30 letech tak dojde k tomu, že česká BIS získá kromě zpravodajské funkce i vyšetřovací funkci. Společně s policií tak bude BIS stíhat české občany a bude k jejich usvědčování používat zpravodajské informace, které jsou získány obvykle v rozporu se zákony a nelegálně, tedy pomocí špionáže, odposlechů, narušování soukromí, nedovoleného vstupu do objektů, vloupáni a dalšími metodami, které jsou používány tajnými službami pro sběr informací.

Vládní koalice oživuje v novele praktiky a moc StB

V civilizovaných zemích je zpravodajství a vyšetřování důsledně odděleno, protože jejich sloučení dává tajným službám obrovskou moc ve státě, kdy se mohou zbavovat nepohodlných lidí. Až dosud platilo, že tajné služby smí pouze upozornit policii ČR, že nějaká osoba páchá nějakou nebezpečnou činnost, ovšem tím to končilo a policie musela podle zákona obstarat důkazy legálními cestami, musela získat povolení od soudů k odposlechům, musela postupovat legálně. Po dnešním dni je to ale všechno jinak. Hamáčkova novela trestního řádu po 30 letech dává BIS stejné pravomoci, jaké měla bývalá StB. Reálně tak bude hrozit, že Koudelkova BIS se stane klientelistickým nástrojem na sběr informací o nepohodlných osobách či politicích, přičemž sběr nebude omezen zákonem a BIS bude moci získat informace i nelegálně, a následně budou jednotlivé nepohodlné osoby zahajovány policií.

Michal Koudelka, šéf BIS

Vnitro novelu obhajuje slovy, že policie bude moci zpravodajské informace využít jen ve přísně omezených případech, např. při vyšetřování terorismu nebo vyzvědačství. Jenže definice terorismu a vyzvědačství je velmi vágně definovaná a za terorismus např. v USA je považován i hackerský průnik do počítače, rychlá jízda v autě bez shledání důvodu, přičemž i zmíněné vyzvědačství je velmi zákeřné v oblasti definice, protože za vyzvědače může být označen i novinář, žurnalista, který zjišťuje od některých exponovaných osob informace při odhalování některých kauz. Sami si vzpomínáme na známé události z Blízkého východu, kde zahraniční novináři, kteří jedou udělat s někým rozhovor, jsou označeni za vyzvědače a zatčeni. Je neuvěřitelné, že 30 let po Kabátové revoluci se vláda snaží oživovat modely StB, které udělí tajným službám pravomoc k úkolování policie a používání tajných materiálů k zahajování nepohodlných osob.

Mlčení politických stran nahání strach, všichni jsou v pohodě?

Proti této novele se ve sněmovně dnes ozvala jenom ODS, což mne opravdu překvapuje a vysílá to velmi nepříjemný signál. SPD o tomto nemá na svém Facebooku ani řádku, KSČM to také neřeší, ostatní strany nemá smysl vzpomínat. Proč myslíte, že vnitro, neziskovky a BIS neustále pořád dokola jedou tu dehonestační a diskreditační kampaň proti alternativě se slovy o proruských serverech, o ruském vlivu, o kremelských médiích apod? Co tím sledují? Však je to naprosto zjevné, chtějí z alternativních serverů udělat nástroje ruského vlivu a odtud je jen krůček k vyzvědačství. Je to takový primitivní oslí můstek, ale funguje a bude fungovat na veřejnost a média zaručeně. Celé je to přitom o jediné věci, o umlčení alternativních serverů. Tato novela tak povede ke kriminalizaci novinářů na alternativě. A jak to bude fungovat?

ČSSD novelou trestního řádu de facto spojí policii a tajné služby dohromady.

Alternativní servery čerpají informace od zdrojů a osob, které jsou na různých místech státu a v různých úřadech a v exponovaných pozicích. Když se dozvíme z těchto zdrojů nějakou informaci, je to součást novinářské práce a žurnalistiky. Jenže po schválení této novely bude možné naopak označit získávání takových informací v rámci žurnalistiky za vyzvědačství, a jako důkaz bude použita policií nálepka, že jde přece o ruský nebo proruský server, který prosazuje zájmy Kremlu na rozbití té skvělé západní liberální demokracie na západě. Dojde tak ke kriminalizaci žurnalistiky, která razí pro-národní teze.

Novela z Hamáčkovy dílny udělá z novinářů a investigativců proruské vyzvědače

A že opravdu nepřeháním, to potvrzují články z českého tisku z nedávné doby. V dubnu 2016 přinesly Lidovky článek [2] o tom, že ruští novináři se brání v ČR nařčení, že jsou špioni a svou žurnalistikou prý provozují vyzvědačství v ČR. Alexandr Kuranov a Vladimir Sněgirjov přišli o novinářské akreditace a důvodem byly právě informace z BIS, že jejich žurnalistika prý je ve skutečnosti vyzvědačstvím, protože dělají rozhovory s vysoce postavenými úředníky ve státní správě, od kterých prý vytahují informace. Oba novináři se přitom zajímali o skandál v kauze Čepro Krailling, ve které jsou namočeni mafiáni a postavy z okolí ČSSD a TOP 09, což odhaluje výbušný vyšetřovací spis “Karel” a další skutečnosti, více najdete v článku zde. A tito ruští novináři našli podle informací naší redakce stopy vedoucí k nim do Ruska. Jakmile začaly čmuchat v Praze okolo kauzy, přišlo zrušení akreditací.

Kauza Čepro a společnosti Viktoriagruppe se týkala obrovského podvodu se státními rezervami nafty.

ČSSD se snaží o prosazení této novely proto, aby se mohla vypořádat s nepohodlnými alternativními servery a žurnalisty, kteří mají nálepky proruských a prokremelských aktivistů a webů. Před rokem 1989 používala StB stejnou praxi. Když někdo poskytl rozhovor cizímu novinářovi, StB novináře zadržela a vyslýchala ho pro podezření z vyzvědačství. Co je na této věci absurdní, to je zákon času, který nás posunul o 30 let do budoucnosti a najednou většině českých politiků nevadí, že ministr vnitra prosazuje udělení takových pravomocí BIS, jaké měla kdysi StB. Tajné služby tak budou obstarávat informace a ČSSD bude z vnitra úkolovat policii, koho je třeba zahájit, jakou nepohodlnou osobu je třeba kriminalizovat a obvinit, třeba právě z vyzvědačství.

Hamáček chce sestřelovat drony s balíčky, to prostě nevymyslíš

Naprosto absurdní rozměr má potom další pravomoc, kterou novela přinese, že policie bude moci sestřelovat drony. Podle Jana Hamáčka to bude prý fungovat tak, že když policie od rozvědky dostane informaci, že se nad Václavské náměstí blíží dron s pětikilovým balíčkem, tak police bude moci dron sestřelit. Tato informace asi vyděsila zástupce americké firmy Amazon, která hodlá postupně ve většině zemí zahájit doručování balíčků zákazníkům pomocí dronů a GPS navigace.

Služba s názvem Amazon Prime Air má doručovat balíčky až do hmotnosti 10 kg ve velkých městech, kdy stroj doletí na adresu zákazníka, přistane a doručí balíček přímo na vyznačenou plochu na pozemku, na ploché střeše, na terase apod. Pokud bude BIS dodávat na vnitro zaručené informace v podobné kvalitě, jako vnitro přiděluje uprchlické azyly 16-letým Afgháncům, ze kterých se vyklube 40-letý chlap [3], tak se můžeme dočkat, že mnoho lidí se balíčků z Amazonu nedočká, protože policie je bude sestřelovat v domnění, že drony nesou v balíčku bombu.

Dron pro doručování balíků Amazonu.

Novela vrátí Českou republiku zpátky do roku 1989 a BIS bude novodobou StB. Operativní technika začne být využívána na získávání důkazů proti nepohodlným osobám, novinářům a politikům, protože jakmile policie bude moci používat zpravodajské informace získávané obvykle nelegálně a tajně, tak v tom okamžiku se národ vrací zpátky do éry StB. A je skandál, že proti tomu protestuje jenom ODS a ostatní partaje mlčí. Sami si položte otázku, kdo skutečně hlídá české politiky a procesy?

Mainstreamoví novináři jsou na výplatních páskách oligarchů a systému. Pouze alternativa odhaluje procesy. A jakou nálepku si za to alternativa vysloužila? No přece nálepku proruských a prokremelských médií. Takže, když mohli z vyzvědačství obvinit dva ruské novináře, kteří pátrali okolo kauzy Čepro, tak je jasné, že od toho je jenom krůček k obvinění alternativy z vyzvědačství, která rozkrývá informace, o kauzách, o mafii, o korupci. Už to nebude novinář, který o tom přinese informace, nově dostane od vnitra nálepku vyzvědače.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Reeeeee
Návštěvník
Reeeeee

Politicka mrtvola hrabáček a spol
. Tak kunda je politicky mrtva jak kope.. jak kope.. poslední zaskuby pred volbama a pak say h3llo to tepláčky zmrde zastanej.. celou bandou ultralevičackou cssd zmrdi!

BISstapák Koudelka
Návštěvník
BISstapák Koudelka

Jedna fotečka pro pana VK do Síně slávy českých narcistů.
Prdelka Koudelka se chlubí s dárečkem od CIA.

comment image

No já bych nejdřív nechal prověřit, jestli v tom není zabudován nějaký odposlech, kamerka, magneťáček, čip, GPS, zářič, …
Která dodává informace přímo z jeho kanceláře 😐

“Nemusíte být paranoidní, ale pomáhá to” 🙂

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

koudelnikuv syn si to mimo jine zaslouzi za prehlizeni protistatnich aktivit sorosovo-bakalova aspen clubu, kde s usmevem statuji clenove vlady, poslanci, senatori, europoslanci, politici, zastupci justice i odboru…:))))

Oznámení ČT
Návštěvník
Oznámení ČT

Česká televize připravuje nový Večerníček s komiksovými postavičkami Hamáček & Koudelka

Hamáček & Koudelka nahradí již okoukané postavičky Pat a Mat.

Cílovou skupinou jsou nejen děti a studenti ale i poslanci Českého parlamentu a Senátu, zaměstnanci zpravodajských komunit, zaměstnanci bezpečnostních složek, zaměstnanci zahraničních ambasád, zaměstnanci zahraničních nevládních organizací, Sorosovy studentské komsomoly a Svaz pražských kaváren.

Nový pohádkový seriál si hned po prvním dílu oblíbil a všem poslancům velmi doporučuje například poslanec za TOP 0,09% Kája Mařík Schlafenberg. “Ihned po shlédnutí spokojeně usínám”, prohlásil tento dlouholetý poslanecký dědeček. “Je to od České televize krok správným směrem. Není to jako ta štvavá proruská propaganda o Krakonošovi a Trautenberkovi”.

Vzhledem k širší cílové skupině bude nový pohádkový seriál vysílán v průběhu Hlavního večerního zpravodajství s podtitulem Večerníček pro nedospělé.

BISSTAPO
Návštěvník
BISSTAPO

Koudelkova Bezpečnostní dezinformační služba 🙂

Pro koho to čučkař Koudelka z BISu vlastně pracuje?
http://www.nwoo.org/2019/11/02/pro-koho-to-cuckar-koudelka-z-bisu-vlastne-pracuje/

BIS – společně s českou policií rozprášila síť ruských agentů, kterou na území České republiky vytvářela ruská Federální služba bezpečnosti (FSB).

Poslanci za tento výkon řediteli BISu zatleskali a vzápětí se ozvala i strana ruská. A to s tímto drobným upozorněním: Ruská Federální služba bezpečnosti (FSB), s jejíž sítí na území ČR ředitel Koudelka se svou BIS údajně tak rázně a úspěšně zatočili, plní funkce kontrarozvědky výhradně jen na území Ruské federace. Takže aby tato ruská kontrarozvědka FSB mohla vytvářet na území České republiky svoji agenturní síť, musela by Česká republika být součástí Ruska. Jinak to není možné.

K čemuž ruská strana ještě spíš už je jako mezi řádky dodává: Pan Koudelka si prostě ve svých výmyslech spletl ruskou Federální službu bezpečnosti (FSB) se Službou vnější rozvědky (SVR), která jedině by mohla, kdyby o to měla zájem, špionážní síť v ČR budovat.

New World Disorder
Návštěvník
New World Disorder

Vynikající rozhovor s politologem Danielem Solisem na Slobodném vysielači. Moderuje Stanislav Novotný z Asociace nezávislých medií.
https://www.youtube.com/watch?v=QFm_kb5NXn8

Přepis na NWOO.org (není úplný)
http://www.nwoo.org/2019/11/02/daniel-solis-svet-se-meni-obycejne-lidi-nic-moc-dobreho-neceka/

Dlouhý úvod o jeho životě. Ale pak se to “rozjede”.
O Slafengergovi a jeho hlídacím hAlíkovi, a co je to za čubku, machiavelistu, bastarda…
O tom jak se hraje strategická hra “česká politika”
O tom jaká je politika žumpa a stoka, ve které místo sraček tečou peníze
O “konspiračních teoriích” (o kterých vyučoval na vysoké škole)
O Novém světovém (ne)řádu
Kdo řídí historii a kdo je na pozadí
Kdo “zařídil” první světovou válku
O Zednářích, Aspen Institute, The Round Table
O Leninovi, Trockém, Stalinovi, …
… a novém socialistickém experimentu
O tajných německých fondech
….
No od politologa a učitele na Vysoké škole mezinárodních a veřejných vztahů (“deHalíkovaného”) to má docela váhu 🙂

posluchač
Návštěvník
posluchač

To je SUPER odkaz. Daniel Solis je slušnej chlap. Tento rozhovor stojí za to.

Štěpán
Návštěvník
Štěpán
Milada
Návštěvník
Milada

Ono se o vice vecech nemluvi, treba, ze koncentraky vymysleli Anglani a to v Burskych valkach 1899 a pozdeji /Jihoafricka republika/. Proc uz v tomto roce bylo na kongresu zednaru v Parizi usneseno, ze nemecky narod musi byt znicen. a Hitlerovi bylo asi 10 let. Vsechno pochazi ze zidovstva – verim, ze i ten fasismus, jako komunismus a vsechny musy. Proc tak zidi nenavideli nemce, ze rvali po jejich genocide?? Ze by Martin Luther??

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Ono se o vice vecech nemluvi, treba,proč a kdo ze soukromých centrálních BANKsterů finacoval vzestup nacistického Německa kdyš Rakousko bylo až do našlusu na suchu a že ty pozdější KZ byli prcovními agetůrama a internačními tábory protože ještě oficianě nexistující ISlámské/židovské dvojstátí velký IZRAEL mu vyhlásili svatou válku a nebo komu vlastně patřilo konzorcium s dvojznačnym názvěmm Zájmové združení pro barvu a.s. (IGfarben) kam patřili i Oswětim 3 Sinthesia ve Dvorech známá jako BUNA Monowitz přesto že převážně produkovala -sintetický methilalkohol-benzín a byla propojena s táborem Brezinka

Krkowitz fonMilowitz
Návštěvník
Krkowitz fonMilowitz

Budoucí nárokoví občané ISlámského/židovského dvojstátí velký IZRAEL(podle Norimberských rasových zákonů) v období ŠOA běžně pracovali(ti neinternovaní) pro několika stran současně převažně ANGLOsaské státy + SION-IStické organizace opravdových komunistů ješ kvůli tomu spolupracovali i s CCCP bylo velice málo spíš aš po válce naopak spíš většinou zradili svou vlast a tíhnuli převážně k USA či i IZRAEL ješ zas platil a ogrganizoval vycestování

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

proc si myslite, ze empici tak rychle potrebovali zabavovat adikovy archivy na osvobozovanem uzemi?
mame priklad primo v rodine a to sousedy praprababinky…
v roce 1946 praprarodice dostali prideleny byt za vymbardovany byt po americkem naletu v praze.
byt se nachazi tzv. malem berline na praze 7, kam byli za protektoratu sestehovani nackove a ssaci s rodinami, vcetne rodinky zizaliho zubare za odmenu, jenz bez problemu prolezl vsemi rezimy az do sve smrt a dnes jsou jeho pravnuci ti nejhlasitejsi liberalci..

Demodisident
Návštěvník
Demodisident

BIS už dávno materiály na ideologicky závadové osoby sbírá. Praktiky tzv Boje s vnitřním nepřítelem už fungují několik ĺet. Tato služba je infiltrovaná a ovládaná agenty cizího činitele a rozhodně se nejedná o jen spojeneckou zpravodajskou službu

ach jo
Návštěvník
ach jo

No jo, návrh Hamáčka společně s ANO a KSČ.

Blokujte migranty
Návštěvník
Blokujte migranty

A to velmi důrazně. Píšou o tom i tady.

https://www.novinky.cz/zahranicni/clanek/rekove-a-bosnaci-o-migrantech-at-odejdou-40302363?dop-ab-variant=100&seq-no=2&source=hp

“”Dejan Prosič z obce Bosanski Petrovac příchod migrantů kategoricky zavrhuje. „Jestli sem dorazí, budeme blokovat silnice. Nepustíme je k nám,“ zdůrazňuje.””

Renda
Návštěvník
Renda

Neva, užijem si dovču v Brixenu… Koneckonců – Bacha jsme přežili taky.