Česká televize radí: Modlitba k Alláhovi na koberci je medicínou na bolavá...

Česká televize radí: Modlitba k Alláhovi na koberci je medicínou na bolavá záda a obezitu. Konvertujte k islámu, je to zdraví prospěšné!

Česká televize radí: Modlitba k Alláhovi na koberci je medicínou na bolavá záda a obezitu. Konvertujte k islámu, je to zdraví prospěšné!

O České televizi se mnoho slušných slov říct nedá. Vysílačka s nekřesťanským rozpočtem přes 6 miliard korun každý rok, který čerpá od občanů z jejich koncesního výpalného, umí přesto překvapit každý den, že hlouběji se dá klesnout i přesto, že už tomu člověk nevěří. Před několika dny totiž přinesla naprosto neuvěřitelnou reportáž o jistém samozvaném britském vědci muslimského původu z Jordánska, který vypracoval studii o tom, že modlení na koberečku 5x denně, jak nařizuje korán, pomáhá lidem od bolavých zad, ale také od obezity, ženám od menstruačních bolestí, a že mlácení hlavou o zem prokrvuje krční svalstvo. Pokud si článek [1] na webu ČT přečtete, okamžitě některé z vás napadne teorie Overtonovských oken. To je koncept postupného prosazování neprosaditelného. Je to de facto vědecky popsaná “salámová metoda”, kdy např. některý krok nelze kvůli odporu veřejnosti udělat naráz, ale skrze postupné nahlodávání a vyzdvihování předností se za určitý čas veřejnost poddá.

Modlit k Alláhovi se prý dá i vleže, no není ten islám skvělý?

Je to jako se svobodou. Svoboda je nejprve absolutní. Poté se omezuje svoboda slova, důvodem je ochrana etnických menšin. Poté se cenzuruje internet, omluvou je ochrana společnosti před extrémismem. Poté se podnikatelům namontují do pokladen odposlechy (EET), zdůvodní se to tím, že živnostníci přece kradou. Potom se všem občanům rozdají občanské průkazy s RFID čipy, zdůvodní se to usnadněním komunikace s úřady z domova. Postupně se omezuje dostupnost bankovek nejvyšších nominálních hodnot, zdůvodní se to organizovaným zločinem a praním špinavých peněz. Nakonec se řekne, že se hotovost zruší, protože lidi kradou. Koupíte nové auto, ale ono se nerozjede, dokud si nezapnete pás. V budoucnu se uvažuje, že auta budou vybavena čtečkami RFID, takže zasunete do portu v autě občanku, ta se spojí s databází dopravního inspektorátu, který dá autu informaci, kolik máte trestných bodů. Pokud jich máte 12, auto nenastartujete.

Postupné obrušování hran odporu společnosti proti akceptaci islámu

Pokud dostanete pokutu, policie si peníze stáhne přímo z vašeho účtu. Zapomenete uhradit poplatek za psa nebo popelnice, exekutor vám nejenom odstaví účet, ale i auto. Prostě nenastartujete. A takto bychom mohli pokračovat. Mnoho lidí z těchto věcí bude nadšeno, protože si budou říkat, že to zvýší bezpečnost. Hlupáčci. Netuší, že jediné, co se tím dosáhne, je ztráta svobody a soukromí. Postupné prosazování těchto kroků v rámci Overtonovských oken má svoji paralelu i v nasunování islámu do Evropy. Mainstreamové televize nejprve v roce 2014 vykreslovaly migranty jako raketové inženýry, vědce, chirurgy a kapacity. Nikdo tomu ale nevěřil. Nicméně mešity začaly růst jako houby po dešti.

Washingtonská gotická katedrála uspořádla muslimské modlitby. Globalistické peklo v akci.

Média tak nově mění taktiku. Islám a konverzi k islámu chtějí českým občanům do hlav napumpovat skrze zdravotní hledisko. Nikdo nechtěl pít mléko, tak v 80. letech kvůli nadprodukci se udělaly studie o prospěšnosti mléka. Dnes nikdo nechce islám, tak se dělají studie o jeho prospěšnosti. Lidé v islámu se modlí 5x denně, mlátí hlavou o zem, prokrvují si krční páteř, protahují ploténky a jsou tak zdravější. I ty se přidej, člověče! Utíkej do nejbližší modlitebny, zakup sobě koberec a modlitbami shodíš 70 kilo za 2 měsíce. Budeš uzdraven, na těle i na duchu. Vůbec se nedívej do Německa, jak to tam funguje, to jsou stejně lži xenofobů a rasistů. Islám tě přivede k víře v Alláha a jeho proroka Mohammeda. Už žádné bolesti žlučníku, žádné bolesti zad. Koberec a ohnutá záda v modlitbách ti pomohou!

Britský muslimský profesor radí, že bolesti zad odstraní modlitby k Alláhovi

Česká “melevize” proto uvedla studii Mohammada Khasawneha původem z Jordánska, dnes britského profesora, který se věnuje ergonomice pohybu. Ovšem evidentně se jí věnuje z náboženského hlediska. Ve své studii pronáší některé výroky, které nemají s vědou nic společného, ale jde o subjektivní stanoviska, která by ve vědecké studii neměla co pohledávat. Ale ono je to jedno, svůj účet to splní, média to převezmou a určitá část veřejnosti odhlásí koncesionářské poplatky. Jak jinak reagovat na některé propagované výroky pana profesora, než naprostým zděšením?

Profesorova od(p)borná studie o prospěchu modliteb na koberečku pro lidské zdraví.

„Tělesné zdraví je ovlivňováno řadou socio-ekonomických faktorů, životním stylem a také náboženskými faktory. Studie naznačují, že existuje silná asociace mezi modlitbami a udržováním zdravého životního stylu,“ uvedl Khasawneh. „Modlitby mohou eliminovat tělesný stres a úzkost; nový výzkum ale také naznačuje, že rituály spojené s modlitbou jsou efektivní léčbou poruch pohybového systému.“

„Největší síly, které při těchto pohybech vznikají, jsou výrazně nižší než bezpečnostní limity stanovené National Institute for Occupational Safety and Health (NIOSH). Modlitba se dá považovat bezpečně za klinicky účinnou jako léčba bolesti dolní části zad – vyžaduje totiž různorodé pohyby lidského těla ve velmi pravidelných intervalech,“ uvedl Khasawneh.

Pro ty se silnějšími bolestmi zad však není fyzicky možné dodržet správné polohy vyžadované náboženskou tradicí. Podle islámských pravidel k tomu však nejsou nuceni – pokud člověk nemůže při modlitbě stát, smí se modlit vsedě nebo vleže. Pokud ale stát ještě mohou, měli by co nejpřesněji dodržovat předepsané „normy“.

Korán do každé rodiny, 5x denně modlitbou ke zdraví

Takže přijdete z práce utahaní jako koně. Zapnete si “českou” a vyvalí se na vás studie, že bolavá záda z montovny, kde jako trotl makáte za sotva třetinovou mzdu, co se dává za kopečkama v Reichu, nejlépe napravíte cviky prováděnými během modliteb k Alláhovi. Žena vám přibalí halal svačinu a vyžene vás do mešity na večerní modlitbu. A když už jsme u těch modliteb 5x za den, mnoho lidí se ptá, jak je to v Německu. No, tady je to tak, že pokud muslim pracuje a nějaká firma ho zaměstná, tak má nárok na modlitební přestávky a zaměstnavatel by měl mít vyčleněný prostor uzpůsobený k modlitbám. V praxi jsem to viděl jenom jednou, v továrně Siemensu v Düsseldorfu, ale podle informací šlo jenom o lidi z kanceláří, ne z výroby, protože pro muslimy jsou špinavé práce “haram” (zakázané). Nesmí se dotknout ničeho, co obsahuje saze, prach apod.

Muslimští uprchličtí inženýři a chirurgové v dočasné ubytovně uvnitř kostela.

V mnoha ohledech mají muslimové podobné zvyky s židy. Věnují se hlavně obchodu, ne špinavé práci v průmyslu. Na špinavé práce na polích a s dobytkem zapojují své ženy. V Německu je nejčastější zaměstnání Arabů v obchodech, bazarech, bankách, pojišťovnách, u policie, v restauracích a hlavně, hlavně a hlavně ve státní správě, na úřadech. Výjimkou jsou Turci, kteří provozují hlavně autoopravny, což je opravdu zvláštní, protože Wahábisté se v Německu práci se špínou, hlínou, pískem a sazemi vyhýbají jako čert kříži, takže Turci nejsou pro Wahábisty muslimové, ale odpad. Proto by mně zajímalo, jak to bude jednou řešit český zákoník práce, až pošťačka arabského původu s sebou jednou švihne před panelákem na zem, rozbalí koberec a 20 minut se bude modlit. Takhle to udělá 3x za šichtu a nebude stíhat. V Británii už to tak funguje, některé banky mají přestávky na modlitby, kdy zákazník čeká u stolku, až se muslimský makléř vrátí z modlitební místnosti.

Takže bolavá záda z montoven napravíte modlitbami na koberci a pokud máte velké břicho, můžete prý klečet, nebo dokonce ležet na zádech. Takže až uvidíte tlustého muslima ležet někde na ulici s koránem na břichu, tak nevolejte sanitku. Pouze se modlí a za 20 minut vstane a bude pokračovat v roznášce pošty, v řízení dopravy jako policista, nebo jako lékař na cestě k pacientovi. Brzy se nebudou rozdávat ke svátku flašky s chlastem nebo bonboniéry, ale modlitební tepichy. Česká televize vám to vysvětlí, jak je to vědecky dokázané, že jedině islám a jeho modlitební metody jsou zdraví prospěšné. Vědecká studie už tu je, takže neziskovky se o ní budou moci opřít jako o vědecký materiál na podporu multikulti invaze.

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Lumpajz
Návštěvník
Lumpajz

Tak s tou muslimskou “pracovni” iniciativou mam osobni zkusenost. V mych zacatcich v Anglii ve fabrice s pasovou vyrobou jsme si s nimi neco uzili! A to jiz v roce 2005. Padla doba modleni, opustili vyrobni proces a mlatili hlavama o koberec zatimco my bili (vcetne Anglicanu, nejen vychodni Evropa) jsme museli zdvojnasobit rychlost. A jeste se nam posmivali. Manazeri z nich meli strach a po nas kriceli, at delame rychleji… Obrazek at si udela laskavy ctenar sam.

okrádaný důchodce
Návštěvník
okrádaný důchodce

Jsem už dnes důchodce, emerita.
V lednu 1990 jsem na , pro mne velice stresující schůzi zaměstnanců a členů OF, dostal důvěru Občanského fóra, abych mohl pokračovat ve své práci vedoucího provozu Agrocentra. Tady jsem se svou pílí vypracoval z pozice řádového technika od roku 1978. U dnes , již dávno již zaniklé „významné “ firmy, které pomohl ke dnu Sobotka ( 80-85 pracovníků, 110 vozových jednotek (co mělo SPZ bylo vozová jednotka, +8 řezaček píce, +5 nakladačů atd.). Dnes se cítím systematicky okrádaný státem, neziskovkami, v neposlední řadě i veřejněprávními médii, atd. vč. zdravotnictví (lékaři si účtují jako na západě, ale důchod je 1/3…. o veterinářích ani nemluvě), potraviny (byla systematicky zlikvidována nezávislost na dovozu – ten hnus se nedá vzít do pusy. Pěstuju na zahradě brambory i zeleninu, chovám králíky – brambory za 28,- z Kauflandu bych nedal ani těm. Asi by chcípli.) Ale popořadě. Stát a jeho kupónová privatizace ožebračil pracující této země. Byl rozkraden důchodový fond (Kalousek), byl s vědomím státu rozkraden-vyměněn za papíry NÁŠ Zlatý poklad. Cizáci se postarali. Vždy mne učili, že státní měna je podložena prací a zlatem uloženým v trezorech Státní banky Československé. Tomu jsem rozuměl a proto jsem dobrovolně nastoupil vojenskou službu a přísahal. …. K obraně Československé republiky budu Vždy připraven…. Nic na té přísaze dnes neměním!. Pouze ten samopal vz.68 bych poprosil pana Chovance( ten dnes „bojuje“ populisticky za zbraně) , aby mi dal do ruky automatickou zbraň novějšího typu vyrobenou v české zbrojovce. Herce za velitele neberu. Zpěvačku taky ne.
Nyní jádro pudla.
V roce 1989 můj táta (tehdy 60 let) zakládal na vesnici OF. Ovlivněn aktivisty OF, v čele s pozdějším ministrem zemědělství Tlustým (ODS), požádal o restituční nároky a začal soukromě hospodařit na 8 hektarech s jedním Zetorem 25K a jednou vlečkou. Ač jsme mu celá rodina pomáhali, udřel se k smrti a v roce 1992 zemřel. Už v prosinci 1989 jsem pochopil situaci a …. bohužel s tátou jsme se názorově rozešli (jako syn jsem mu pomáhal dál). Asi 5 měsíců před jeho skonem jsme si zase začali být blízcí. Viděl, že to není tak, jak si představoval. Zasáhla ho globalizace se vším všudy a semlela ho. Přestala platit mlékárna … první infarkt, dovozem klesly výkupní ceny vepřového …. druhý a definitivní infarkt.
Maminka tátu ve všem podporovala a stála za ním. Na rozdíl od táty volila ČSL (KDU-ČSL) . Ač jsem ji to rozmlouval, měla ráda toho Mirka Kalouska, o kterém .. „Měl pán farář kázání a tak hezky o něm přece mluvil“.. (Dnes už mu nemůže přijít na jméno, prozřela a v kostele už 10 let nebyla. Vyjma pohřbů). Její zdravotní stav se prudce zhoršil, kdy v řádku při jednocení řepy dostala mozkovou. Církve prostě ty restituce nedostaly zadarmo, Mirda bude zpívat první hlas v chóru. Doufám, že v pekle. ( Při volbách má první zkoušku!!). Maminka se přesvědčila, že Mirda je falešný jako „cínový pětník“.
A to „nejlepší“ na závěr.
Máme s manželkou 4 děti. 3 VŠ a 1 SŠ. Dnes už dospělí, tzn. se zeťem a 3 snachami je to 7 VŠ a 1 SŠ. Zatím 2 vnučky. 😀 ( obávám se, co jim budou mlátit ve školce do hlaviček) . Při rodinných setkáních se „nějak snažím“ usměrnit jejich politické názory. Je to jako chůze na velice tenkém ledě.
Vážení přátelé. Je to zbytečné. Světonázor se tvoří ve školce, škole, v učení, v kolektivu, v různých kurzech … prostě světonázor dělá STÁT !!! Pokud uděláte , řeknete či učiníte něco proti tomuto …. jste duchem zastaralí, nemoderní atd…a stanete se u svých dětí i vnuků neoblíbení!!!
Či-li s tímto článkem naprosto souhlasím. Tihle zmrdi manipulují s námi, našimi dětmi a vnuky.

Patricia
Návštěvník
Patricia

Já po ránu cvičím Pět Tibeťanů. Trvá mi to asi 15 minut, cvičím pouze jednou denně.
Můj den je hned takový lepší, cvičení mi přináší uspokojení, záda mě nebolí, cviky fungují i na psychiku. Rozhodně jsem schopna klidněji ustát kraviny vysílané v ČT, než kdybych mlátila hlavou o koberec. Pět Tibeťanů jsi ponechám a jiné cvičit nechci..

Kazatel
Návštěvník
Kazatel

Cože zase porušuje se Ústava.Pokud tohle si lidé nechaj líbit tak to není ČR ale zcexit.Tak to je hnus se prober narode

Divad
Návštěvník
Divad

“Ve své studii pronáší některé výroky, které nemají s vědou nic společného, ale jde o subjektivní stanoviska, která by ve vědecké studii neměla co pohledávat.” Píšete v jednom místě článku. Nicméně celý váš článek nese známky subjektivních stanovisek a tak podobně. Stručně řečeno, ve slušném článku by se takové věci objevovat neměly.

smrdutá mrtvola Václava Havla
Návštěvník
smrdutá mrtvola Václava Havla

ty seš z keré humanitní fakulty?

Dědek
Návštěvník
Dědek

Česká televize ať již NERADÍ a snaží si zachovat to jedno či dvě procenta co jí díky zrádcům českého národa zbývá.
Lid obstavený a tím pádem držený pod krkem půjčkami a všelijakými hypotékami se také bojí a není divu.
Dnes když vnoučatům říkám že jsem byt dostal za to že jsem se upsal PRACOVAT 10 let v jednom podniku mohou si hlavy ukroutit, ano dnes je ČR nastavena podle USA vzoru jen nedopusťme aby zde byl i vzor zdravotnictví ala USA NAJDETE NA filmu SICKO ( uloz.to/!JQKO9dUbGFDf/sicko-sk-dabing-avi ) jsem stár již přes 80 a tak vám jen mohu poslat tyto varovné fakta. Děkuji za pozornost Jan.

UŽ TOHO JE DOST
Návštěvník
UŽ TOHO JE DOST

Korán do každé rodiny, a 5x denně jim vysmejčit mozky pomocí ČT v patřičném pojetí těchto tří blbů na fotu :
http://www.ceskatelevize.cz/porady/1096898594-udalosti-komentare/

Jarumas
Návštěvník
Jarumas

Sorosove prasatá. Myslia si, že keď sa budú plaziť pred muslimskými dobyvateľmi, tak ich nechajú žiť. Ale mýlia sa – odrežú im tie sprosté palice aj tak.

Forever
Návštěvník
Forever

VIDEO: Muslimové odhalují pravou tvář: V jejich škole učí děti zabíjet ,,nevěřící” a homosexuály
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/video-muslimove-odhaluji-pravou-tvar-v-jejich-skole-uci-deti-zabijet-neverici-a-homosexualy-1404055323.html

Čtrnáctiletý muslim ve Švédsku znásilnil spolužačku. Ředitel školy: Ve škole smí zůstat, sám je ,,oběť”
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/ctrnactilety-muslim-ve-svedsku-znasilnil-spoluzacku-ve-skole-smi-zustat-protoze-sam-je-obet-1404055327.html

Zaměstnavatelé mohou zakazovat islámské šátky, rozhodl Evropský soudní dvůr
http://www.securitymagazin.cz/zpravy/zamestnavatele-mohou-zakazovat-islamske-satky-rozhodl-evropsky-soudni-dvur-1404055384.html

Katelka
Návštěvník
Katelka

Jsem iž starší a doufám, že se toho nedožiju, jak píše pan VK. Ale když vidím ty obrázky jak se modlí, tak se mi chce smát a tak mě to inspiruje k tomu, že bych je s chutí …………………..

Babka Sylvia
Návštěvník
Babka Sylvia

Tiež som už babička , ale prvé čo má napadlo pri tom obrázku bolo : fuj , tam musí byť smradu …