Česká republika v roce 2018 v tichosti přijala 47 migrantů ze Sýrie,...

Česká republika v roce 2018 v tichosti přijala 47 migrantů ze Sýrie, Íránu, Iráku, Afghánistánu a udělila jim azylové statusy! Výbušnou informaci práskla na vládu Andreje Babiše na České televizi lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová! Není prý pravda, že Česká republika nesdílí migrační zátěž, Evropský soudní dvůr prý odsoudil ČR za nepřijímání migrantů nespravedlivě, protože Česko prý migranty přijímá trvale a uděluje jim azylové statusy průběžně! Azyly se podle Hamáčka zpřísní, ale strpěnci zůstanou v ČR jen dočasně, než bude bezpečný jejich návrat! Návrat kam, když nemají pasy a známou zemi původu?

Česká republika v roce 2018 v tichosti přijala 47 migrantů ze Sýrie, Íránu, Iráku, Afghánistánu a udělila jim azylové statusy! Výbušnou informaci práskla na vládu Andreje Babiše na České televizi lidovecká europoslankyně Michaela Šojdrová! Není prý pravda, že Česká republika nesdílí migrační zátěž, Evropský soudní dvůr prý odsoudil ČR za nepřijímání migrantů nespravedlivě, protože Česko prý migranty přijímá trvale a uděluje jim azylové statusy průběžně! Azyly se podle Hamáčka zpřísní, ale strpěnci zůstanou v ČR jen dočasně, než bude bezpečný jejich návrat! Návrat kam, když nemají pasy a známou zemi původu?

Europoslankyně za KDU-ČSL Michaela Šojdrová včera ve čtvrtek večer v pořadu Události, komentáře na České televizi odpálila největší bombu za několik posledních měsíců [1]. Poprvé a naživo na veřejnosti totiž zaznělo, že Česká republika potají a v tichosti, bez mediální publicity, trvale a průběžně uděluje azyly nelegálním migrantům, to znamená takovým migrantům, kteří se na území ČR dostanou nelegální cestou. Podle europoslankyně za rok 2018 vláda Andreje Babiše přijala 47 nelegálních migrantů ze Sýrie, z Iráku, Íránu, Afghánistánu a dalších zemí, zahájila s nimi azylová řízení a celkem 47 z nich udělila v ČR azyly a co víc, dalším zhruba 117 nelegálním migrantům, kteří zjevně nedosáhli na plnohodnotný azyl, udělila česká vláda skrze ministerstvo vnitra doplňkové ochranné statusy, což je jistá obdoba statusu strpěnců, ale v trochu jiném právním zařazení.

Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), europoslankyně.

Michaela Šojdrová tudíž práskla na vládu Andreje Babiše informaci, o které si šeptají nejen vrabci na střeše, ale zpravodajská alternativa o tom píše pořád dokola, tady u nás na Aeronetu o tom neustále píšeme, že migrace prostě probíhá, migranti proudí do České republiky, azyly jsou udělovány, a kdo nedosáhne na azyl, dostane jinou formu mezinárodní ochrany. Co je ovšem důležité, to je oficiální přiznání europoslankyně, která tuto informaci pustila na veřejnost, protože objem 47 migrantů s uděleným azylem a 117 dalších migrantů s ochranou, to jsou čísla, která se velice silně blíží tzv. symbolickým kvótám tzv. solidarity, takže najednou z toho vyplývá to, o čem jsem psal už včera. Berlín a Brusel vědí moc dobře, že ČR migranty přijímá a uděluje jim azyly, ale vadí jim, že to Česká republika nedělá otevřeně a transparentně, to znamená, že ČR nechce před vlastními občany vypadat jako vazal Berlína a Bruselu. Jenže, toto sklonění Prahy je vyžadováno jako v dobách feudalismu.

Česká republika v tichosti přijímá průběžně nelegální miganty, vede s nimi azylová řízení a uděluje i doplňkové ochranné statusy

Když šlechta chtěla získat respekt, svolala si lenní pány, kteří museli pokleknout a složit zlatá nebo stříbrná rouna, tzv. odvody z léna. Lenní pán mohl klidně poslat na zámek svého šafáře s platbou, ale to bylo považováno za potupu šlechty. Lenní pán musel osobně vážit cestu na zámek šlechty a tam se poklonit. Dodnes se nic nezměnilo. Šlechta v Berlíně a Bruselu ví, že lenní pán Andrej Babiš přijímá migranty, uděluje jim azyly, poskytuje doplňkovou ochranu, dokonce i ty strpěnce bude trpět.

Problém je v tom, že Andrej Babiš se nechce před svými voliči poklonit šlechtě a deklarovat ty přijaté migranty veřejně a transparentně. A to se neodpouští. Michaela Šojdrová si posteskla, že proč Evropský soudní dvůr odsoudil Českou republiku, když ČR přijímá nelegální migranty a uděluje jim azyly. No, to je přece právě kvůli tomu, že to ČR děla skrytě, utajeně před vlastními voliči, netransparentně a hlavně neoficiálně skrze přerozdělovací mechanismy vytvořené šlechtou na zámku, tedy Berlínem a potažmo Bruselem.

Andrej Babiš a Michaela Šojdrová.

Takže, Česká republika už nemusí lhát, že přijala jen 12 migrantů a šmitec, od teď je jasné, že to už jsou skoro dvě stovky migrantů, pokud počítáme ty migranty s azylem a i s tou doplňkovou ochranou, a i těch původních 12, a to jenom za rok 2018, ale co tento rok? A co rok 2017? A ty roky předtím? Někdo se podivuje, že Slovensko přijalo pár stovek migrantů oficiálně, a díky tomu na něj nebyla podána evropská žaloba, ale proboha, vždyť i Česká republika přijímá nelegální migranty a uděluje jim azyly, teď jste to slyšeli od české europoslankyně.

Takže, Česká republika není o nic větší hrdina než Slovensko, vláda prostě nelegální migranty přijímá, vede s nimi azylová řízení, uděluje jim azyly a když podmínky pro azyl nesplní, udělí jim alespoň doplňkové ochrany a v blízké době to budou statusy strpěnců, které připravuje Hamáčkovo ministerstvo vnitra. A pokud mluvíme o této novele, kterou chystá Jan Hamáček, tak ta prostě po právní stránce zabetonuje proces umisťování migrantů v ČR, a to i proti vůli českého státu.  Doslova to vyplývá z materiálů ministerstva vnitra, které se snaží o damage control této novely azylového zákona.

Podle Hamáčka bude možné strpěnce deportovat hned poté, co se bezpečnostní situace v jejich domovských zemích zlepší, jenže… má to háček

Pachatel vážného trestného činu už podle novely nebude mít nárok na azyl, zdůrazňuje ministr vnitra Jan Hamáček. Jenže, co už nezdůrazňuje, to je ta druhá část novely zákona, která lidem, jenž nedosáhnou na status azylantů, garantuje a zaručuje status strpěnců. Podle Jana Hamáčka prý tito lidé, tedy i pachatelé trestných činů a dokonce i vrazi, budou mít nárok na status strpění, který jim zaručí pobyt na území ČR.

Budou prý mít jen základní práva, budou se muset hlásit pravidelně na ministerstvu vnitra, ale už nikdo neříká, jak často, jestli každých 24 hodin, nebo dvakrát týdně, nebo jednou za týden, nebo jednou za měsíc, nebo jednou za rok apod. To prostě nehraje roli, protože jestliže migrant představuje bezpečnostní riziko, společenskou hrozbu, ale podle evropského judikátu nesmí země uprchlíka deportovat, tak to prostě znamená, že na území ČR budou nebezpeční migranti se statusy strpěnců, kteří budou moci páchat trestnou činnost, a to i opakovaně, protože je nebude možné deportovat.

Dokument ministerstva vnitra porovnává azylový zákona před a po novele.

Podle vnitra bude možné strpěnce deportovat z České republiky, jakmile se v jejich domovské zemi bezpečnsotní situace zlepší natolik, aby se mohli vrátit. Toto zaznělo od Jana Hamáčka v rozhovoru [2] pro iDnes. Pan Hamáček je asi dobrý šprýmař, protože musí vědět moc dobře, že migranti přiházejí do Evropy bez cestovních dokladů, takže jejich státní příslušnost je neznámá, to za prvé, a za druhé, i když přicházejí ze známých zemí, tak ty země jako Sýrie, Irák, Írán, Afghánistán, Súdán, Kongo, Eritrea a další země, jsou natolik nestabilní, že je nebude možné označit za bezpečné nikdy, pane Hamáčku. Zopakuji to, nikdy!

Strpěnci zůstanou v ČR na dobu dočasnou, která se limitně blíží době trvalé…
Jan Hamáček, ministr vnitra a předseda ČSSD.

Podívejte se na Sýrii, sotva se tam začala situace zklidňovat, už tam znovu vtrhla armáda, tentokrát turecká, a země je znovu ve válce. A tak pořád dokola. Takže, strpěnce nikdo nikdy nedeportuje zpátky do bezpečné domovské země, protože žádná taková neexistuje. A tím je to dané. Takže, obliba českých politiků ve sportovní disciplíně věšení bulíků na nos opět dosahuje bizarního maxima. Česko potají přijímá migranty, europoslankyně to práskne natvrdo, chystá se zákon pro strpěnce, no paráda. Migrace je objektivní proces, nedá se očekávat, že by Česko čelilo masové migraci, to nebude Židy dovoleno, ale ani nebude dovoleno, aby se ČR vzpírala eurošlechtě a odmítala posílat své lenní pány se shrbenými zády na zámek.

Nejen o výbušném odhalení informací o migrantech v ČR budeme hovořit dnes od 19:00 hodin v pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Probereme všechna aktuální témata z domova i ze světa. Všichni jste srdečně zváni k poslechu.

Záznam pořadu

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Vaclav Louzil
Návštěvník
Vaclav Louzil

ČéTé jen potvrdila, co všichni dávno vědí, že Hrabiš a Hamacek jsou lháři. Nedá se jim věřit ani nos mezi očima.

Crusarder
Návštěvník
Crusarder

Stejně tak, jako se nedá věřit ostatním politikům. Nejméně však Klausovi a ODS.

Václav Theodor
Návštěvník
Václav Theodor

Češi jsou prostě národ švejků
Všech se bojí, všem lezou někam a od všech si nechají všechno líbit.
A ty svoje komplexy a frustrace si potom vybíjejí na vlastních lidech,
na těch nejsilnějších a na posledních vlastencích z vlastních řad. To jediné jim jde.
V tom jsou fakt dobří, ničit sami sebe, ničit svou zem, ničit budoucnost svých dětí.

Češi nemají hrdost
Když se mohli v září 38 bránit zahodili pušky a utekli,
a ti nejsilnější z nich, kteří se na to nemohli dívat a šli bojovat do
odboje, pokud přežili, byli po válce perzekuování.

Národ, který zabíjí své hrdiny si nezaslouží, aby za něj ještě někdy někdo někde bojoval.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Dejte už pokoj. Bojovat chtěli, měli vycvičenou armádu ale NEBYLO TO DOVOLENO. Pohraničí odevzdali bez boje a vláda vzala kramle.
Dnes už můžete bojovat jen vy.

herman.x
Návštěvník
herman.x

Dobře Dášo,napsala jste to i za mě https://www.youtube.com/watch?v=EWbhl3mKmME

Radek
Návštěvník
Radek

Je neuvěřitelný, že slovo vlast zapáchá fašismem. Za mávání vlajkou vás jednou zavřou, říká Landa https://youtu.be/_nb9oynH8og . Pro ty, kteří si pletou pojmy z dojmy se také vyjádřil pro ČT v Hydeparku https://youtu.be/PrDqNq9mGHI

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Ty nemůžeš být Čech jsi zřejmě nasazený sionchazardegenerát.

Jaris
Návštěvník
Jaris

V. Theodor
Vam jsem se to snazila dolejs vysvetlit. Ted zbyva otazka, co je lepsi – prezit nebo byt mrtvy hrdina? Ja jsem pro prvni prvni alternativu – prezit, protoze zivot je jen jeden. Nekdy je vetsi hrdinstvi v umeni prezit nez padnout jako hrdina v boji a byt ozdoben posmrtnyma medajlema.
Vzpomente, jak dopadli parasutiste v odboji proti Heidrichovi. Navic jeste jeden vysadkar zradil ostatni! Vidite zpetne, ze neceho dosahli? Trest byl straslivy – Lidice, Lezaky, Javoricko. Nejhruzostrasnejsi jsou Lidice, kde bylo zavrazdeno cele nevinne obyvatelstvo surovym zpusobem a vesnice srovnana se zemi. Copak ti lidi za to mohli, ze museli zemrit kvuli nejakym ctyrem dobrodruhum vycvicenym v Anglii, kteri niceho nedosahli a vlastne neprimo zpusobili tuto katastrofu? Stalo to za to? Ja rikam, ze rozhodne ne! Chlape, vemte rozum do hrsti a zapremyslejte nad tim! Do valky se jde, kdyz je alespon trocha nadeje, ze se da vyhrat. Tady tato nadeje nebyla.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

joj! ja se domnivam, ze v dnesni dobe by svejk neprolejzal, neb to hral na zdegenerovanou slechu, kterou Z+z odstranili a jsou vyssi kalibr..

Radek
Návštěvník
Radek

Jak tady správně napsala Dáša “nebylo dovoleno”. Já bych chtěl doplnit ještě dějinné souvislosti pro Václava, i kdyby bylo dovoleno, dne 11.3.1938 proběhl v Rakousku ozbrojený převrat, který vedl nacista Artur Seys-Inquart. Ten také povolal do země na pomoc německé vojsko a 12.3.1938 přijel do Rakouska osobně A. Hitler, který vyhlásil anšlus, tedy připojení k Německu. V té době hranice s Rakouskem nebyla tak opevněná (kvůli neutralitě Rakouska) jako hranice s Německem. Na hranicích s Rakouskem byly jen bunkry typu “řopík”, jednalo se tak jen o lehké opevnění, se kterým by wehrmacht neměl takové potíže.

Hunnen Hunter.cz
Návštěvník
Hunnen Hunter.cz

To nejsou češi, ale jak to nazval jeden čehůni, bohužel takových je hodně a i hojně se vyskytují v diskusích tady.

afinabul
Návštěvník
afinabul

Prečo sa z ABB nedá objednať Vaša kniha na Slovensko? Stačila by dobierka, či paypal. S bankou som rozhádaný a mám ťažkosti chodiť cez IBAN online. Prosím o dobierku na Slovensko.

Paragans
Návštěvník
Paragans

Německo-francouzské hail-lanzkomando se asi bojí, že se rozpoutá protizápadní peklo.

Motopes
Návštěvník
Motopes
Manager houpaček
Návštěvník
Manager houpaček

Na ČT: dochází k velkému vystěhovávání židů – inteligence z Ruska do Izraele z důvodu špatných ekonom. a nedemokrat. podmínek.

Jaryn
Návštěvník
Jaryn

Manager houpaček
inteligentní žid? Nesmyslné slovní spojení. Snad vychcanej, ne? Však oni zase polezou spátky,
dělají to tak všude po světě a celé generace. Vždy přelízali tam, kde jim “lépe kvetla pšenka”.

White Media
Návštěvník
White Media

Chtějí z lidí sedřít kůži zaživa a dohnat je k tomu,aby se podřídili sórošovcům a podobným individuím.

Poblité české ulice…negři tu zvrací a s arabáči se bratří…proti našim lidem hamáčkovic stoupenci brojí…s ochranou státních zastupitelstvích pavlu zemanových…koudelci se lidi bojí…

AŤ ŽIJE RUSKO
Návštěvník
AŤ ŽIJE RUSKO

Zlé síly v Parlamentu ČR začínají úmyslně fašizovat naši zemi v předvečer výročí listopadu 1989.
Chtějí od kohosi omluvu za oběti tzv. vpádu vojsk Varšavské slouvy v r. 1968….vesměs oběti nešťastných dopravních nehod, které zákonitě musely v takovém chaosu přijít.

Kdy budou moci obyvatelé ČR v současné demokracii požadovat zodpovědnost vládních činitelů a orgánů v trestním řízení České republiky z let 2016-2019 za vraždy a znásilnění, které spáchali migranti a o kterých se zjištně mlčí? Kdo bude povolán ke spravedlnosti? Evropská komise?

Lidi už jsou nasraní na tento zkurvený totalitní režim řízený z Evropské unie.

hledac pravdy
Návštěvník
hledac pravdy

lidicky, kontrolni otazka: jak se asi zachovaji nasi ustavni cinitele ve veci, viz rozhor ze dne 28.rijna 2019, kdy CT vyprodukovala dalsi “cunacinku” a jeji nohsledi z tv rady misto toho aby udelali poradky ci nekoho pokutovali, se od dehonestujici reportaze disncovali?

https://xtv.cz/archiv/reporteri-ct-drsne-lhali-o-me-zabite-mamince-je-to-neucta-k-zavrazdenym-strasne-me-to-zdrblo-rika-prezivsi-vypaleni-lidic-marie-supikova

nakonec cemu se divit, kdyz reditel dvorak je “velkym sponzorem pijavic”, od nemcu minuly tyden dostal orlici za zasluhy a mimo jine, o čem se na verejnosti vubec nehovori, je velke evropske zvire…..nooo, spise velky pucfek cizackym panickum nosici trepky za vysoky zold.

zprava CT ze dne 7. 12. 2018 – Petr Dvořák byl potřetí zvolen do nejvyššího vedení Evropské vysílatelské unie.

Generální ředitel České televize Petr Dvořák byl dnes, na valné hromadě, zvolen do nejvyššího vedení Evropské vysílatelské unie (EBU). Ve Výkonném výboru bude působit až do roku 2020.
„Česká televize se nyní stane součástí týmu nově zvoleného prezidenta EBU Tonyho Halla, generálního ředitele BBC, což nám umožní ještě intenzivnější součinnosti s nejvýznamnějšími médii veřejné služby v Evropě,“ říká generální ředitel České televize Petr Dvořák, který ve vedení EBU působí od roku 2014, kdy se stal po šestnácti letech prvním zástupcem ČT, jenž ve vedení EBU zasedl, a dodává: „Média veřejné služby nyní stojí před množstvím výzev, které je možné z velké části řešit pouze na celoevropské úrovni. Proto jsem rád, že se budu moci i nadále podílet na jejich řešení a zároveň prosazovat zájmy našeho regionu.“
Valné shromáždění Evropské vysílatelské unie, v němž je zastoupeno všech šestapadesát členských zemí, po dvou letech volilo nové členy svého nejvyššího řídicího orgánu. Pozici v jedenáctičlenném výkonném výboru, jehož stěžejním úkolem je posilovat a hájit roli veřejnoprávních médií v Evropě, potřetí získal i generální ředitel České televize Petr Dvořák.
Kromě České televize byli do výkonné Rady EBU zvoleni zástupci veřejnoprávních televizí z Itálie, Německa, Švédska, Turecka, Švýcarska, Vatikánu, Ruska a Portugalska.
Evropská vysílatelská unie je dnes nejvýznamnějším sdružením médií veřejné služby na světě. V tuto chvíli sdružuje 73 aktivních členů z 56 zemí. Přidruženy jsou k ní další desítky zemí z celého světa.