Česká republika přestane být suverénním státem – nevyslyšená varování. A boj Putina...

Česká republika přestane být suverénním státem – nevyslyšená varování. A boj Putina s globální mocí. A jen ve třech zemích nemají Rothschildové své banky

Česká republika přestane být suverénním státem – nevyslyšená varování. A boj Putina s globální mocí. A jen ve třech zemích nemají Rothschildové své banky

V létech 2009 – 2012 jsem v diskusích, které dnes už neexistují, spolu se svým apelem, ať Česko 1) nepodporuje EU podpisem Lisabonské smlouvy, 2) ať po konci V. Klause volí Bobošíkovou, a 3) nepodporuje pád Nečase ve prospěch nástupu “slušných lidí” á la Janeček a Schwarzenberg,  rozuměj nástup Babiše, ve velkém šířila odkaz na video, vložené v úvodu.

Je to video, kterému – kupodivu – v roce 2011 dala vzniknout Česká TV a jde v něm o rozhovor, který tehdy České TV dal jeden z dlouholetých pronásledovatelů Bilderbergu, Daniel Estulin. Jak čas pokročil, schůzky nadnárodní organizace Bilderberg group, jejíž hlavní cílem je sjednocená Evropa na způsob Hitlera,  přestaly být zajímavé. S odstupem času však považuji za hodná pozornosti ta sdělení, kterým v době, kdy jsem video šířila, většina nechtěla naslouchat se svým postojem “Nejdříve si uděláme pořádek doma, pak budeme řešit EU”.

Tak si s odstupem času projděme hlavní myšlenky onoho videa z roku 2011

“Skupina Bilderberg byla původně skupinou, které se říkalo “Stará aliance NATO”. S pádem Berlínské zdi byly bývalé státy střední a východní Evropy zahrnuty do struktur Bilderbergu, proto jsou tam dnes i lidé z ČR, Polska, Maďarska. Ale ti lidé, kteří tam jezdí, nereprezentují zájmy jejich zemí, jsou to zrádci jejich národů.”

Čas 7:50 videa – “Klíčové je, že ČR se chytila do pasti EU a tvoří tak součást Evropského společenství. A jestli jste chytří, tak bych si přál, abyste se drželi stranou EU. Protože prozatím čeho docílili je to, že v Evropě zničili národní republiky. Před EU jsme měli suverénní země, ústavy, vlajky, vlastní měnu, vlastní hranice. A hlavně vlastní finanční měnovou politiku každé země. Nic z toho už neexistuje. V čele EU jsou lidé, kteří nikdy zájmy obyčejného člověka hájit nebudou”.

Čas 9:16 videa – “Ve vaší zemi se blíží prezidentské volby a všechny postavy, jako např. K. Schwarzenberg a další, jsou členy Bilderbergu a dalších organizací. Musíte zajstit, abyste tyhle lidi nevolili, protože to jsou zrádci vaší země”.

“Žijeme ve finančním kolapsu, což je naplánovaný proces. Oni kontrolují finance celého světa, ale peníze  nepotřebují, oni potřebují vodu a jídlo. A aby oni mohli jíst a pít, vy musíte zemřít. Nemají zájem o žádné země, mají zájem jen o nadnárodní organizace, které budou ovládat, stačí jim dvě miliardy lidí”.

“Populační růst třetího světa není nebezpečím, nebezpečím je růst, který vytváří Evropa  a který potřebují zastavit. Pokud bude zastaven progres v Evropě, bude zastaven progres na celé planetě. Potřebují zastavit kreativitu, vědecký rozvoj a pokrok, protože když něco vynaleznete, ovlivní to celý svět a proto musíte zničit epicentrum progresu.

Není dostatek jídla pro sedm miliard lidí

Čas 14:34 videa – Země BRICS. “Dovolte mi myšlenku.Mluvíte tady o Brazílii, Rusku, Indii a Číně. Až na to, že “B” jako Brazílie by mělo znamenat Británie. Británie je centrem Bilderbergu (Rothschildové). A koncept BRICS je výtvorem Goldman Saxs, která pracuje pro zájmy britského impéria”

Tolik ve zkratce obsah úvodního videa, které především v souvislosti před uvázáním se Česka v EU bylo varujícím a s odstupem času můžeme vidět, jak se ta varování naplňují.

Ze stejné doby pochází video z dílny “Reformy.cz”, které v souladu se slovy D. Estulina upozorňovalo na českou účast na schůzkách Bilderbergu, kde byl zástupcem m.j. K.Schwarzenberg (dále politolog Jiří Pehe, český velvyslanec při NATO Karel Kovanda a velvyslanec v Izraeli Michael Žantovský).

A téměř do stejné doby připadá i vystoupení V.Klause na půdě EU, kde někteří odcházeli a opouštěli sál (obzvláště po jeho slovech, že EU neřídí volení ale “vyvolení”), zatímco jiní tleskali ve stoje (a tehdy každý Čech ještě mohl hrdý, že v jeho čele stojí státník, nikoliv loutka – bez ohledu na to, čím V.Klaus Česku ublížil), později volal po vystoupení Česka z EU

A  souvislosti s V.Klausem se ještě jinak vraťme do roku 2009, cituji: “Prezident Václav Klaus v úterý v 15 hodin podepsal Lisabonskou smlouvu. Učinil tak poté, co Ústavní soud dopoledne rozhodl o tom, že dokument, který má reformovat instituce EU, není v rozporu s českým ústavním pořádkem. Klaus patří mezi odpůrce Lisabonu” . A co z uvedeného plyne? že nikoliv V. Klaus, ale Ústavní soud tehdy  rozhodl!

Před koncem volebního období, kterého se EU nemohla dočkat, protože V. Klaus i přes nátlak odmítl podepsat dodatek Lisabonské smlouvy o eurovalu (fond ESM, v Česku prosazený Kalouskem a PS schválený v roce 2012), se na stranu V. Klause přidal i P. Nečas, který odmítl “pussyriotismus a dalajlámismus”, z čehož byl K. Schwarzenberg na infarkt a P. Nečas si nad sebou podepsal svůj ortel.

Český národ pak slyšel na kauzu “Nagyová”, na výzvu Odborů se nechal navozit na Václavák a demonstrací “Druhý listopad” vyvolal demisi Nečasovy vlády a nástup hnutí ANO. Když hned po svém nástupu prezident Zeman dodatek Lisabonské smlouvy podepsal a s vládou ANO a ČSSD přišla vstřícnost vůči EU, je dnes situace taková, jaká je. A provázanost každého státu s EU je mezitím taková, že hovořit dnes o vystoupení z EU je prakticky nemyslitelné.

………

Ale vraťme se ještě k Bilderbergu a k tomu, že hlavou těchto setkání jsou Rothschildové a dále k větě D. Estulina “BRICS – Dovolte mi myšlenku. Mluvíte tady o Brazílii, Rusku, Indii a Číně. Až na to, že “B” jako Brazílie by mělo znamenat Británie.”

BRICS jako “Británie, Rusko, Čína, Indie” a Rothschildové

Když si tedy odmyslíme Brazílii, zůstane nám Rusko, Indie a Čína (a JIhoafrická republika, ale to teď není podstatné). S Čínou se dostáváme k současnému hlavnímu ekonomickému projektu světa, k Nové Hedvábné stezce.

Británie – Čína

Kdo věří, že dosavadní role Británie je odepisována a její vliv omezován izolací (brexit), tak pro Rothschildy to neplatí. D. Cameron je v Číně vařený-pečený už od roku 2010 a hned poté, co si po brexitu a odchodu z funkce premiéra zpíval  začal se naplno angažovat v Číně a to jako místopředseda britsko-čínského fondu, nového soukromého kapitálového fondu. Další odkazy, jak se Británie v Číně angažuje, by vydaly na samostatný článek, za pozornost ale ještě stojí, že Británie jako první odepsala Spojené státy, když jako první vstoupila do čínské AIIB a učinila tak přesto, že Spojené státy na své spojence naléhaly, ať tak nečiní (a tehdy je vyslechlo pouze Japonsko a Česko).  

Z napsaného můžeme vidět, že Británie vůbec není mimo Novou Hedvábnou stezku, ale právě naopak. Což logicky znamená i stát na straně Íránu a logicky i proti existenci státu Izrael  (a logicky i proti židům, protože s vytvářením nových národů a nového, nebiblického, náboženství se židé stávají stejně nepotřební, jako křesťané).

Británie – Indie

Když se podíváme na Indii, tak ta teprve má představovat završení globalizace a to především jejím kastovním systémem, který tak velmi připomíná pyramidu – symbol egyptské a globální moci.

Indický kastovní systém má toto dělení:

  • 1. bráhmani (kněží)
  • 2. kšatrije (válečníci, armáda)
  • 3. vaišji (obchodníci, řemeslníci, zemědělci )
  • 4. šúdry (služebníci a dělníci)
  • 5. zcela dole na nejnižším stupni pak stojí tzv. Nedotknutelní (jinak můžeme také říct “Neschopní”, kteří jsou ponecháni na pospas svému osudu, tzn. existenci bez domova a živobytí z odpadků)

A pokud jde o vztahy Británie-Indie, tak tam už Británie pevně zapustila kořeny v dobách, kdy Indie byla britskou kolonií. A tady je na místě zmínit, že podobný je zájem Británie s Palestinou, ovšem ve smyslu opět celé území sjednotit a ovládnout tak, jako tomu bývalo za britského mandátu nad územím Palestina. A k tomu má posloužit současný stát Palestina a stát Jordánsko – “náhodou” jsou vlajky obou zemí téměř totožné – a k tomu opět je potřeba zrušit stát Izrael (jak o tom hovořil i mluvčí Globalistů Kissinger) a celé území islamizovat a přes Sýrii a Irák jej propojit s Íránem, centrem islámu (ve skutečnosti centrem blízkovýchodních energetických zdrojů) a na opačné straně s Egyptem/Afrikou (rovněž islámským)

Británie – Rusko

Vynecháme-li ze zkratky BRICS Brazílii a Jihoafrickou republiku (a v obou zemích stačí pozorovat dění), zůstane nám už jen Rusko.  A jinak řečeno – s Ruskem to Rothschildové (a také Rockefelerové – viz článek “Globální moc – Systém globální vlády oligarchů”) nijak vyřešené nemají, naopak s Ruskem velmi bojují. A Rusko bojuje s nimi. A že Rusko tento boj myslí velmi vážně, o tom je nejen v vstup Ruska do Sýrie, ale také ruské posilování vztahů s Čínou, dále ruské posilování vztahů s Indií a ruská snaha nedopustit likvidaci Izraele.

A v neposlední řadě ruské posilování vztahů s Íránem, který je zásadním prvkem v celém dění!. A ve vztahu s Íránem a současně s Indií Rusko doslova vypaluje Rothschildům rybník tím, že buduje konkurenci k Nové Hedvábné stezce, a to projektem “Sever-Jih

“Jeden prsten, jedna cesta” ? Čína, Indie, Afrika, Evropa a Írán (nová Perská říše) a Rusko jen jako zdrojová základna…. 

Rusko vs. Rothschildové

A že to Rusko myslí opravdu vážně, tady se dostaneme k tomu, že Rusko Rothschildy probralo na hlavním televizním programu v době, kdy se ve Francii rozhodovalo o koni Rothschildů, Macronovi:

Ve stejné době Rusko odvysílalo i dokument o klanu Rothschildů, v psané formě zde:

Což u některých vyvolalo vlnu kritiky, že Rusko se chová antisemitsky  Což ale je na pováženou, protože s Rothschildy se dostáváme především k tomu, že na světě už existují pouze tři země, ve kterých tento klan ještě nemá své banky: Kuba, Severní Korea a – ÍRÁN!.

Že není náhoda, že právě tyto země a že svět je před finančním kolapsem, jaký v historii nezažil, to už je na jiný článek. A tento je především o tom, že na varování, která ve své době vysílal D.Estulin a V. Klaus  (a na varován, na která jsem já v té době odkazovala) většina nechtěla slyšet. A o tom, že stav, v jakém Evropa je – slovy Estulina určená k likvidaci proto, aby nebyla kreativní a pokroková – může dnes už zastavit pouze Rusko….

Erb Rothschildů a seznam bank

A paradoxně i finanční krize, ve které se teprve ukáže, “kdo z koho” a kde se vše ve velkém bude odvíjet od toho, na čí stranu se přidá Írán (zatím země bez vlivu Rothschildů). A s ním Arménie, viz “Na Blízkém východě jde osud Evropy do finále, Írán s Arménií přebírají vládu”.

Česká republika přestane být suverénním státem - nevyslyšená varování. A boj Putina s globální mocí. A jen ve třech zemích nemají Rothschildové své banky

“Hedvábná stezka – nová historie lidstva”. Já tomu už dlouho říkám “restart lidstva”, a to v místech, kde jeho historie začala

Jak totiž hned v úvodu videa hovoří D. Estulin, tak vším jde o projekt “Jedna světová firma, a.s.”, proto se schůzek Bilderbergu účastní především zástupci MMF, FEDu, Centrální Evropské banky. A s nimi šlechta (viz projekt Le Cercle). A s dolarem/petrodolarem už svět fungovat nemůže, protože dolar je nadále neudržitelný. A Rusko to ví, proto se připravuje nejen takto , ale stejně jako Rothsichildové (a Čína a Indie) nakupuje zlato, ale k tomu už vytvořilo i náhradu za SWIFT. Především ale Číně, Indii, Íránu, Blízkému východu, a vůbec celému světu, nabízí jinou podobu globalizace, než jakou představuje marxismus Globalistů s cílem zrušit všechny hranice a především národy.

PS: Za nejdelšího zatmění Měsíce v tomto století, ve dnech 26.-27. července, se v Jihoafrické republice uskuteční schůzka BRICS. Bude zajímavé sledovat, co přinese….

-Pozorovatelka- 19.07.2017

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
ing. Mikulás P.
Návštěvník
ing. Mikulás P.

Co je to za komentare k clánku nahore? Vetsinou mimo téma Bylo by asi dúlezitejsi, zabývat se pripravovanou a jiz temer dokoncenou Iniciativu OSN k migraci. Je to brána do pekel a je hezky kamuflována, aby si náhodný ctenar nevsiml, ze se jedná o legalizaci divoké (ale kanalizované) migrace. Jestli ji v prosinci nase vláda podepíse, tak je to zacátek konce tohoto státu. Zatím jen USA a Madarsko rekli nepodepisem. A co Babisova vláda?
Pane VK, uz jste ji cetl?

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

V pátečním vysílání Svobodného vysílače se jeden volající ptal – “co s tím dělat dál?”….
A měl na mysli současnou situaci s okupací naší země a likvidací bílé rasy.

No já bych věděl jak se bránit, když mají za úkol nás pozabíjet – “Jako kluk jsem si hrával u Berouna v jednom lomu..”..

https://youtu.be/RqRb64J7a5A?t=4955

M.C.
Návštěvník
M.C.

Pro zajímavost:
Mapy ukazující, jak během měsíce syrská armáda s asistencí ruského letectva vyčistila jižní část Sýrie u jordánské hranice. S tím souvisí i medializovaný případ příslušníků ,,Bílých helem”, kteří museli zdrhnout do Jordánska. Kdyby se skutečně zabývali humanitární činností, jistě by je nikdo neohrožoval a utíkat by nebylo třeba.
https://colonelcassad.livejournal.com/4331426.html
Dobrá je hláška v závěru: Асад должен прийти. Assád musí přijít. (musí ve smyslu ,,je povinen”)
,,Assad must go” se ocitlo na smetišti dějin spolu s těmi, kdo to vykřikovali. Už z nich zbývá jenom Makrela.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Jsem rád, že i diskutéři na iDnes dostávají rozum a spadly jim už klapky z očí, že ty komedie o horolezci do čtvrtého patra pro zavěšené dítě, fotomontáže o utonulém chlapci na krásné písečné pláži,… a nyní tato komedie z Britského tisku, prohlédli a nevěří jim.
Navíc mají i humor a dobře jsem se zasmál..!

https://ekonomika.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180719_135509_eko-zahranicni_svob

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Je to s těmi diskuzemi čím dál lepší..!
Je vidět, že si mnozí protřeli oči a jiní sundali růžové brýle.
Odkaz na diskuzi s masírkou mozku veřejnosti o oblíbenosti muslimů v Čechách, která se nevydařila..:

https://zpravy.idnes.cz/diskuse.aspx?iddiskuse=A180711_090945_domaci_hell

Zvědavá matka
Návštěvník
Zvědavá matka

Nemecti Soudruzi chteji dat volebni pravo i mentalne postizenym….
Argumentem je, ze se jedna o “zakladni lidske Pravo”!!!
Tedy lide, zbaveni Prav a Odpovednosti budou Zodpovedne rozhodovat o budoucim vyvoji zeme?
Ziskali by tak pres 83.000 “opravnenych volicu” – vcetne vrahu v psychiatrickych zarizenich. S migranty to pry nejde tak rychle, jak planovali…
Muzeme klidne ocekavat “implementaci”, pokud to ti nemecti magori prijmou…
Je potreba co nejrychleji VYPADNOUT Z TOHO EU BLAZINCE!
Je potreba co nejdriv, zrusenim cl. 10 v nasi aktualni Ustave, NADRADIT ZDRAVY ROZUM A NASE ZAJMY, PRAVO A ZAKONY NAD! COKOLIV JINEHO, VCETNE MEZINARODNICH SMLUV! Tedy vsechny “mezinarodni smlouvy” MUSI BYT PODRIZENE NASIM ZAJMUM!
V ten moment pak odpadnou nynejsi submisivni povinnosti (bez moznosti apelu a vlastniho nazoru) ve vetsine problematickych (PRO NASI ZEMI NEVYHODNYCH) situaci:
EU, NATO, LISABON, TTIP, MARAKES, DUBLIN, LITHIUM, KABALA OKD, DIAG HUMAN… and You name it! Vse od 1993!
Vsechny nasledky rozhodovani s prihlednutim ke cl. 10. ÚZ k REVIZI – s optikou ZAJMU CESKE REPUBLIKY A VSEHO JEJIHO LIDU – TEDY: LID CR PREDE VŠÍM!

Ps: Mentoše uz v D a EU vladach/parlamentech davno maji… 😉
http://www.zvedavec.org/vezkratce/15599/

Voda
Návštěvník
Voda

Toto je část příspěvku od Jany a prosím o vyjádření se k tomu. Doufam, že i autorka článku zde najde odvahu.

“Drazí přátelé,
Během několika dnů vymaže Indie ze svého seznamu “občanů” až 7 milionů muslimů v Assamském státě, protože mluví špatným jazykem a uctívají nesprávného Boha.

Manželé, manželky a děti by mohli být rozděleni a internováni v zajateckých táborech.
Tak začíná genocida – jak začala noční můra pro Rohingy. Ale to vše se tiše rozvíjí – když vyvoláme obrovský poplach, který vyzývá generálního tajemníka OSN a klíčové vlády, aby zasáhly – můžeme tuto hrozbu zastavit před tím, než začne:
Zvedněte alarm..”

Dan
Návštěvník
Dan

Rohingové jsou ve své podstatě banda islámských rozvracečů státního režimu v Barmě. Tam to sice pod vojenskou chuntou taky nebylo nic moc, ale v posledních letech se to lepší a budhisté tam jsou opravdu bezproblémoví. Pokud jim ovšem muslimský hnůj provádí co provádí a není tolerantní, umí i v budhistovi bouchnout saze. Ten, kdo brečí nad “noční můrou pro Rohingy” by si měl do Barmy osobně zajet, protože ví s prominutím ho*no co píše.

Voda
Návštěvník
Voda

Rozumím. Mne zajímá, kdo to tam organizuje, když se na různých místech v Assamském statě objevují černé vlajky IS. Jako důležitou informaci to vidím z hlediska možnosti vysvětlit muslimům v Evropě, že po použití proti nám je čeká likvidace. Tak jako kdysi byli použiti křestané k násilnému ovládnutí.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Kdo někdy četl Korán a ví, kdo to byl ve skutečnosti Prorok – pedofilní masový vrah s vrozenou padoucnicí,…. ten by se tak hloupě nikdy neptal – “kdo to tam organizuje?”, protože to jsou automatické mechanismy politického islámu, který má za úkol zavést islám po celém světě a zabít všechny bezvěrce a jinověrce.
To je stále to, co vám všichni tvrdí, že není rozdíl mezi Koránem a Mein Kampfem, protože obojí je metodická příručka pro získání politické moci a nejde o žádné náboženství.

Kdo o tom pochybuje a tvrdí, že islám je mírumilovný, tak ať se zeptá nějakého muslima – “jaké věno dá své dceři, když by si chtěla vzít za manžela křesťana, žida, nebo nedej Bože!, dokonce ateistu”… a hned bude mít o mírumilovnosti Islámu jasno..!
Dostane šutrem do palice, protože to nařizuje Korán a to je pro fanatického muslima důležitější, jak láska k vlastní dceři, která by se o něj měla na stáří postarat, protože islám mu posranou prdel neutře, až nebude moci.

A jen tak mezi námi – nasrat mírumilovného budhistu tak, že je donucený k tomu, že vezme kvér do ruky a jde vraždit,….. to už musí být výkon, který se podaří málo komu, ale těm fanatikům v Barmě se to podařilo!!!

Voda
Návštěvník
Voda

Rozumím, že budhisté se umí postavit, ale zbavit se 7 milionů muslimů, to už musí být hodně silně zorganizované, nemyslíte? To je někým organizováno, a to se snažím zjistit. Ale tuším, kdo za tím je.. Kolik je chlapů v republice a neporadíme si s pár stovkami či tisíci genocidních vládnoucích, co nám sem tahaj naše vrahy. To myslíte, že jsou budhisté tak dobře zorganizování, že by takovouhle genocidu zvládli? To asi těžko.

Co se týká Islámu, tak jedna známa, co se tím zabývá tvrdí, že je 64 různých verzí a odnoží, oni sami mezi sebou bojují o prosazení každý svých pravidel. Jde to mimo mne, já nad každou ideologií vždy jen protočím oči, nezajímá či spíše otravuje mne to.
Udajně ten druh Islámu, který je vyznáván v Iránu mírumilovný je, asi proto byl Irán vybrán na likvidaci, resp. vyčištění Evropy od falešných muslimů. Nevím, nic netvrdím. Jen nahlas uvažuji.

Pozorovatelka o tom psala, smysl to dává, ovšem Irán se k tomu nehrne, jak si myslí. Odsuzují nás a celkem oprávněně, protože naši vládnoucí podporují USrahel a jsme v NATO, kdy i naši lidé figurují v “misích” na BV. Z toho se nevykecáme.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Jenže vždy zvítězí ten nejagresivnější barbar, i kdyby bylo třeba 200 druhých islámů, když dojde na lámání chleba.
Kdo viděl film Ranhojič, ten pochopí, jak islám pracuje a zničí i rozvinutou civilizaci, místo aby se sám rozvíjel..!

https://youtu.be/iZCd0Ywd1XY?t=7144

M.j.,… je to pěkný film o tom, jak se postupně dopracovali léčitelé k první operaci slepého střeva v arabských zemích.
V Čině to dělali už dávno.

jana
Návštěvník
jana

myslim ze niekto sa snazí rozosiat burinu do sveta k susedom a dalej

rosco
Návštěvník
rosco

tak ja sice nevim jestli Prorok byl pedofil ale pokud ano vypada to ze ma spoustu pejzatych nasledovniku, ti zrejme bifluji koran cely den.Mimochodem, nejfanatictejsi islam wahhabismus pochazi ze Saudske Arabie a jaka to nahoda, zalozil ho zidovsky convertit z Turecka a ma napadnou podobnost s Talmudem. neni tedy divu ze israelsti potentati si se SA tak prima rozumi, stejne jako jejich amrdolsti mopslici.Je mi sice jedno ktery z tech fanatiku je vetsi magor, neni mi ale jedno, ze pejzata mafie organizuje a financuje priliv muslimskych magoru do Evropy, jednoduse protoze za a) potrebuji Blizky vychod vyprazdnit a ukrast dalsi uzemi v Iraku a Syrii za ucelem zalozeni Velkeho Israele a za b) potrebuji zlikvidovat evropske narodni staty aby se z centraly Eurosojuzu daly lepe ovladat.
https://vnnforum.com/showthread.php?t=96023

jana
Návštěvník
jana

az na to ze rohingovia sami utlacali susedov a ti to uz odmietli znasat. o tom ale zapredane sionske media mlcia, tyranov s ktorými spravili obrancovia poriadok vyhlasuju za obete. dnes nik nepise o zverstvach fašistov, ale o obetiach ktorými boli sudetskí nemci…a to bude dookola, az kym si matky vcera dnes a zajtrajsie neuvedomia a nepovedia DOST aj svojim polovickam ze STACILO lebo nik nie je bez viny uz bol kazdý aj kat aj obeť.

vlk samotář
Návštěvník
vlk samotář

Velký “Čech” – Karel Hašler, aneb jak se dnes na “ČT lžeme 24 hodin” střelili do vlastní nohy, když uvedli pořad o vlastenci Karlu Hašlerovi, který za naši zemi a český národ položil svůj vlastní život v koncenráku Mathausen, protože nesouhlasil s Protektorátem, … a pozvali si do diskuze havlistu Justa, který patří k dnešní klice, která naši zemi opět uvrhla do područí Německa…!

I o vás Juste jednou budou naši potomci diskutovat v podobných diskuzních pořadech, až tady nikdo z nás nebude, ale vy budete v té sortě vlastizrádců, kteří nás zradili a rozprodali Němcům a Bruselu…

Styď se Juste, i tobě podobní parchanti, protože už je to tady zase a je to vaše lokajská práce…..!!!

Úryvek z Hašlerova textu..:

“…. Měli jsme státeček, jako ten šáteček,
dokola krumplovaný,
teď je ten státeček, jak chudý šáteček,
celičký oškubaný.

To je ta písnička česká, kterou si zpíváme dneska,
už naše země je chudičká, tak jako kostelní myšička.
Až se ta písnička ztratí, pak už nic nebudem mít,
jestli nám zahyne, všechno s ní pomine, potom už nebudem žít.

Poslyšte, lidičky, zahoďte vidličky,
beztoho není co žrát,
všecko už sežrali, všechno nám sebrali,
zbyl nám jen protektorát….” …

https://vlast.cz/ceska-pisnicka-protektoratni-ta-nase-pisnicka-ceska/

( “Dnes na západě nové skleněné paláce,… a u nás dluhy a děravé dálnice..!” – dodávám já )

Epitaf na stěně U snědeného krámu (Česko) ….:

“… a pod zaprášeným parožím na rezavé skobě, visely dvě vypreparované “čisté ruce”, s vytetovaným nápisem – “NÁROD SOBĚ”….”..:-(

Bubla
Návštěvník
Bubla

Už věřím že neděláte v Luxemburské bance, protože to by jste nikdy nenapsala “Goldman Saxs” 🙂

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

“A proto bílý člověk s Biblí v podpaží vyvraždil Indiány. A Vy jako křesťan to chválíte a ještě se divíte, když ti, co uctívají svého Aláha, chtějí dělat s “bezvěrci” to samé….

Vaším pohledem – na území Ameriky taky kdysi žili Křováci (v tamním případě rudí) a protože pohledem bílého člověka byli zaostalí (ač žili v souladu s přírodou, o jakém se nám ani nezdá a něco jako například deprese, neznali), měl bílý člověk právo si jejich území přivlastnit i za cenu jejich genocidy… Tohle křesťanství (a vůbec každou víru, která v lidech likviduje svědomí) opravdu “miluji”…. A cynický není můj komentář, ale Váš. A ať si o černoších v Africe můžu myslet cokoliv, tak můj hlavní názor je, že každá kultura a každý národ má právo na svou vlastní vývojovou cestu a nikdo nemá právo drancovat zdroje jiných jen ve svůj vlastní prospěch.

Vy jste tady právě obhájil filosofii práva silnějšího …. no, ono to je biblické, ale podle SZ a židů, které tolik kritizujete….”

Paní Pozorovatelko, a já si myslel, že povedete normální a věcnou diskuzi a že aspirujete na profesionální a důvěryhodnou redaktorku – a vy namísto toho používáte DEMAGOGICKÝ SLOVNÍK.

1) Odvádění pozornosti od tématu – O křesťanství a indiánech se nikdy nebavil. Řeč byla o vaší cynické relativizaci genocidy bělochů (Búrú) v JAR. Ale když už jsme u indiánů a křesťanství – PŘEKRUCUJETE HISTORII. Překroutila jste jednak a zamlčované fakt, že naopak Církev se snažila indiány před kolonisty chránit. Např. v jižní Americe Církev vykupovala indiány z otroctví, vzdělávala v místních školách, dokonce i žehnala smíšeným manželstvím (což dalo za vznik moderním latinsko-americkým národům), atd.

Genocida indiánů v Severní Americe v sekularizovaných USA neměla nic společného s křesťanstvím – neměla náboženské, ale nacionalistické pozadí. A i kdyby to snad náhodou někdo činil pod záminkou křesťanství, tak porušoval křesťanskou nauku, která hlásá lásku k bližnímu – dokonce i lásku k nepřátelům (tedy i k pohanům). Pokud jedině něčo křesťan ve vztahu s pohany nesmí, je otevírat se pohanské herezi. Má nenásilně hlásat evangelium. O tom je křesťanská nauka ve vztahu k pohanům. I SZ zakazuje útisk druhých národů. Viz:

“9Neutiskuj přistěhovalce – vy sami jste přece poznali život přistěhovalců, když jste žili v Egyptě!” (Exodus 23,9)

K islámu, který hlásá nenávist a vyvražďování “bezvěrců”, to má na míle daleko.

2) O indiánské kultuře byž raději mlčel – kanibalismus a lidské oběti, mnohoženství, útlak žen, atd. Ale to nechme stranou. Jde o to, že používáte neomarxistickou relativizaci o sociální “rovnosti” všech kultur a ras. Já říkám – NE! Všechny rasy a kultury si nejsou po sociální stránce rovny. Když vezmu některé příklady:

– některé indiánské kmeny provádějí kanibalismus a provádějí lidské oběti – NE, nezajímá mě, že to je součástí jejich kultury. Kanibalismus a provádění lidských obětí je ŠPATNÉ. BÍLÁ KŘESŤANSKÁ CIVILIZACE JE NEJLEPŠÍ!

– židé – během jejich obřadů po obřízce novorozence rabíni vysávají svými ústy krev z penisu novorozenců. NE, nezajímá mě, že to je součástí jejich kultury. Sát penis miminům je ŠPATNÉ. BÍLÁ KŘESŤANSKÁ CIVILIZACE JE NEJLEPŠÍ!

V islámu probíhá útlak žen a je dovoleno kamenování žen. NE, nezajímá mě, že to je součástí jejich kultury. Utlačovat a kamenovat ženy je ŠPATNÉ. BÍLÁ KŘESŤANSKÁ CIVILIZACE JE NEJLEPŠÍ!
Atd.

Pokud si jsou všechny rasy v něčem rovny, tak jedině před Bohem. Avšak ne po sociální a kulturní stránce. Geny konkrétně bílé a černé rasy jsou tak rozdílné a vzdálené, že po kulturní a sociální stránce jsou obě rasy na jiném stupni vývoje.
BÍLÁ RASA JE VYSPĚLEJŠÍ NEŽ ČERNÁ RASA!

Bílá rasa = civilizace, řád, harmonická a vyspělá kultura
Černá rasa = džungle, chaos, nízká a zaostalá kultura

Je to vidět např. na Západě a v USA – města a čtvrtě obývané bílými jsou civilizované, dobře uklizené, řádně fungující. Naproti tomu v černošských čtvrtích je to jako v džungli, fungující na kmenovém uspořádání a žijící vlastním životem mimo řád dané země – kam se i policisté bojí chodit. Proto je soužití bílé a černé rasy na bázi sociální a politické rovnosti vyloučeno. To neznamená útlak černochů – to znamená pochopit, že jsme každý jiný – a ta jinakost je tak rapidní, že pokud chceme žít vedle sebe v míru a pokoji, tak jedině odděleně.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

3) Samostatnou kapitolou je vaše relativizace genocidy bílých (Búrú) v JAR ??? – kterou jste relativizovala svými neomarxistickými řeči o “vykořisťování černých bílými”. Evidentně máte problém i s chápáním textu – Búrové nikoho jednak neutlačovali ani nevykořisťovali. Většinová dnešní černá populace v JAR není původním obyvatelstvem JAR – původním obyvatelstvem jsou jedině Křováci, kteří řídce osídlili jih Afriky. Poté přišli Búrové (bílí holandští kolonisté). A až poté přišlo dnešní většinové černé obyvatelstvo z kmene Zulů ze severu. Búrové žili s černým obyvatelstvem v míru v rasové segregaci. Vše se radikálně změnilo po nástupu komunistické vlády Nelsona Mandely. Pak se rozpoutala genocida Búrú, která si dodnes vyžádala desetitisicí obětí. A obávám se, že to může v budoucnosti sklouznout ke “konečnému řešení búrské otázky” v JAR.

Jsem zvědavý, jestli své cynické a relativizační řeči máte tu odvahu říct do očí búrským obětem a jejím pozůstalým.
comment image

4) Ve své podstatě bílý kolonialismus Afriky nelze nazvat v jistém slova smyslu vykořisťováním. Bílí zde pod svou vládou tyto oblasti kulturně a ekonomicky pozdvihli – vybudovali tu spoustu škol, železnic, průmyslu a zemědělských oblastí. Afrika se díky bílým kolonistům stala prosperující oblastí. Běloši přitom nevyhlazovali místní domorodce, ani nebrali místním lidem jejich kulturu.

Pokud někdo černochy nejvíce a opravdu vykořisťoval a zničil jejich země, tak z největší části jejich místní černošské vlády a černoši sami po “humanistické” dekolonizaci.

Nevidím žádný důvod, proč by se západní bílé národy měly stydět za svou kolonizaci. Každý národ je hrdý na své dobyvatele. I bílé národy na to mají právo. Tak např. Rusové jsou hrdí na své dobyvatelé – ať už na Jermaka Timofějeviče, který kolonizoval Sibiř. Nebo na ty, kteří kolonizovali a dobyli Čečensko a Kavkaz. Přitom Rusové nepostupovali při kolonizaci a dobývání humanistickými metodami. A i své území zde udržovali tvrdou rukou. Nevidím proto důvod, proč by stejně neměly být západoevropské národy hrdé na svou kolonizaci.

.lak
Návštěvník
.lak

Tam v JAR je to o to bizardnější že původní tam byli křováci a hutiové? a když se jim naskytla černochům z jiných oblastí afriky kteří jsou náplavou i kolonizátory i etnicky jiní oproti původním obyvatelům jít za lepším tak využili industriálu výhod snažších a bohatších životů s jistotami kteří jim bůrové poskytli a dnes vidíte výsledky s jejich většinou a logicky jde odvodit působení v evropě i záměr těch co obsazení evropy organizují za peníze vymírajících s čtvrtinou na hranici bídy a pod. 24,7%. A o naprosté zlotřilosti za neuvěřitelnými žvásty o humanitě opačných záměrů mohou pochybovat podivuhodní naivové.
http://www.protiproud.cz/politika/3188-jar-se-chce-prejmenovat-genocida-belochu-oficialni-politikou-korupce-a-nasili-v-primem-prenosu-dedictvi-nobelisty-mandely-kdo-bude-na-rade-nyni-prezident-vybizi-k-zabijeni-jeste-radi-vzpomeneme-na-apartheid.htm
https://www.youtube.com/watch?v=GZnqdL70zv0

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

.lak ???
1****

.lak
Návštěvník
.lak
Jaris
Návštěvník
Jaris

http://www.tomatobubble.com/wonderfulrace1.html

Zvlaste pro Pozorovatelku (a samozrejme jine komentatory, kteri rozumi anglicky), aby take videla ‘vyvrazdovani indianu’ z druhe a mnohem starsi strany se spoustou odkazu.

M.C.
Návštěvník
M.C.

Ano, Búrové byli holandští kolonisté, ale potom přišli i Angličané a teprve ti přitáhli šrouby rasové segregaci.

.lak
Návštěvník
.lak

Někde jsem to už tady zahlédl že https://cs.wikipedia.org/wiki/Rudyard_Kipling napsal že jde dostat negra z džungle ale džungli z něj ne.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

.lak

Jako na zavolanou:

Nová oběť kulturní čistky v Británii. Autor Knihy džunglí, “rasista” Kipling
https://stredoevropan.cz/2018/07/20/nova-obet-kulturni-cistky-v-britanii-autor-knihy-dzungli-rasista-kipling/

Voda
Návštěvník
Voda

Můžete mi říct, jak je rozdíl mezi bílým křestanem a černým křestanem? Oni totiž existují, víte. Když se budete povyšovat a říkat že jste nejlepší, tak akorát vyvoláte konflikt. Bohužel musím konstatovat, že nadřazování se je u křestanů stejně časté jako u muslimů, roto říkám, že každý kope za svou víru, a i zabíjí. Takoví bozi jsou lidem jenom na škodu.

S posledním Vaším odstavcem souhlasím. Jsme kadý jiný, a proto nelze uplatnit jedny pravidla pro všechny lidi na zeměkouli. Proto jsem odpůrce globalizace a každého náboženství či boha. Jde o násilný nástroj, popírající viditelný fakt, že jsme každý jiný.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Voda

Mícháte jablka s hruškami.

1) Nad nikoho se nepovyšuji.

2) Všichni rasy jsou si v jedné věci rovny – a to před Bohem. V Kristu si jsou všichni lidé (i rasy) rovni. To, že přijmeme skutečnost, že si rasy nejsou po sociální stránce rovny, neznamemá, že se někdo nad někoho povyšuje. Naopak tím respektujeme Boží vůli – Bůh nás vytvořil každý (rasy) jinými, s určitým sociálním charakterem a schopnostmi. Pro každou rasu vyčlenil dané životní prostředí na Zemi. Bůh nedělá chyby.

Tím, že chápeme rozdílnost ras, které, pokud chceme žít v míru a pokoji, nás nutí k tomu, abychom žili odděleně, se neprotivíme křesťanské nauce a Boží vůli. Naopak tím konáme Boží vůli a chráníme boží výtvor.

Voda
Návštěvník
Voda

Ale ne, nemíchám. Kolikrát jste tady velkými písměny vykřičel, že bílá křesťanská civilizace je nejlepší. Přesná slova, která jste použil. Je to povyšování se nad jiné, copak to nedokážete pochopit? Ve svém fanatismu asi ne. Nerozumím tomu, proč potom nevezmete stejné vykřikování muslima, který si také myslí, že jeho víra a bůh je nejlepší, když říkáte, že jsme si před bohem rovni. Lidi si nejsou v žádném ohledu rovni. Každý jsme odraze podmínek, ve kterých jsme vyrostli, a ty jsou velmi odlišné, snad to dokážete vidět. Jste inteligentní chlap, to vidím z toho, že rozumíte politice. Stejně tak Jaris, která sem píše. Ale tím, že je vaše myšlení uzamknuté ve víře v boha, jste oba z hlediska řešení problémů s parazity lidstva vyřazeni, nepůjdete nic řešit v praxi, vždy budete čekat na boha. A o to přesně těm chujům, co si naplánovali ovladání lidi šlo. Paradoxně jste oba proti židům, ale oni Vás mají tam, kde potřebují, protože žijete vírou, kterou Vám libibě naservírovali. Před lety jsem byl přesně v té samé situaci a dalo mi strašně moc práce se toho zbavit.

Víte, co je podstatou všech náboženství a i dalších ideologií? VSEOBECNA SLOVA. To je to nejhorší v životě. Vše říkající a současně nic neříkající slova jsou podstatou děbilizace mozků. Pak je úplně jedno na co se kdo chytne, chápete? Jestli komunismus nebo Kristus, je to pořád stejný princip ovládání lidí vírou ve slova, pod kterými si lze představit cokoliv, ale s realitou nemají nic společného.

Rovnost lidí je ten nejhorší blud, kterému jste mohl uvěřit. Nejsme si rovni. Jsme tak odlišní, že si ty rozdíly ani nedokážeme sdělit! Tolik jich je.

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Voda

Krásně překrucujete, jak paní Pozorovatelka.
Tak znovu:

To, že sděluji, že bílá křesťanská civilizace je nejlepší, není povyšování se, ale konstatování reality. Protože bílá křesťanská civilizace patří (nebo spíše patřila) mezi kulturně a sociálně nejvyspělejší na světě. Je to stejné, jako když je někdo lepší v dané sportovní disciplíně – třeba když zdůrazním, že třeba Real Madrid je lepší než Chelsea FC, tak to není povyšování se, ale konstatování reality – stejné je to i u bílé křesťanské civilizace, která je po kulturně-sociální stránce nejlepší. To je realita. Kterou uzná každý, který se chová objektivně.

Viz:
http://www.nwoo.org/2016/08/21/paul-joseph-watson-nektere-kultury-jsou-lepsi-nez-jine-a-zapadni-je-nejlepsi/

https://m.youtube.com/watch?v=2JXrDwtiqQs

https://m.mojevideo.sk/3wih

Forever Slav
Návštěvník
Forever Slav

Voda

A mj. vás dostali židé tam, kam chtěli. Cílem židů je, aby všichni nežidé přestali věřit v Boha. Jak bylo mnohokrát zdokumentováno – např. židem Israelem Shamirem.

jana
Návštěvník
jana

Biela rasa nie je o nic lepsia od iných a o nic horsia. Ano je kreativna, je technicky nadana, ale čo sa týka ľudskosti, či zvratenosti, o nič si nezada v porovnani s inými. Hirošima, Nagasaki…dve svetové vojny a zverstva, ktoré spáchali zločiny proti ľudskosti… skutočne v tomto košíku ZEM nie je nik kto by nebol aj katom aj obeťou, je čas vystupit zo začarovaneho kruhu. To že je niekto barbarský zabijak s mačetou či sofistikovaný vrah stlačením jadrového gombíka pri počúvaní Bethowena neznamená, že niekto je lepší…. Dôsledky neľudí vyspelejšej civilizacie bývajú častokrát horšie, ako dôsledky barbarov. Tí sa vyvraždia navzájom, no nezničia so sebou celú planétu a život na zemi.

hirameki
Návštěvník
hirameki

English language is not allowed here, see the rules! – Vanguard E002

vím, emoce se mnou často cmloumají až příliš. nemám zájem trollovat. ale není lepší být osobou řekněme až příliš přecitlivělou nežli suše manipulativní?

možná jste mnozí poznali, že je to úryvek z textu písně skupiny Queen – Innuendo. pokud sem můžou někteří psát svá kázání, budu rád, když zde chvíli zůstane viset toto.