Česká republika masivně dováží tisíce migrantů, jenže je nedeklaruje jako azylanty, nýbrž...

Česká republika masivně dováží tisíce migrantů, jenže je nedeklaruje jako azylanty, nýbrž jako vízované cizince s povoleními k pobytu! Máme důkazy, originály smluv, čísla a objemy, na žádné kvóty se už nehraje, migrace probíhá v režimu utajení a vízového přikrytí! Češi dřou bídu za menší než třetinové mzdy v porovnání s Německem, za bydlení platí o pětinu více než v Německu a nadnárodní firmy v ČR už nechtějí zaměstnávat Čechy, chtějí Ukrajince, Afričany a Araby, kteří obsadí veškeré volné byty v ČR!

Česká republika masivně dováží tisíce migrantů, jenže je nedeklaruje jako azylanty, nýbrž jako vízované cizince s povoleními k pobytu! Máme důkazy, originály smluv, čísla a objemy, na žádné kvóty se už nehraje, migrace probíhá v režimu utajení a vízového přikrytí! Češi dřou bídu za menší než třetinové mzdy v porovnání s Německem, za bydlení platí o pětinu více než v Německu a nadnárodní firmy v ČR už nechtějí zaměstnávat Čechy, chtějí Ukrajince, Afričany a Araby, kteří obsadí veškeré volné byty v ČR!

Redakce Aeronetu přináší výbušné informace o tom, jak mafie v ČR ve spolupráci s českými politiky a orgány ministerstva vnitra plánuje po volbách do Europarlamentu dovážet sta tisíce cizinců ročně do ČR, pronajímat je českým podnikatelům na práci a ubytovávat je v ziskových ubytovnách pro cizince. Zatím o tom mlčí jako zařezaní, ale po volbách to hoši rozjedou ve velkém. Máme důkazy, uniklé materiály, je to masakr. Český občan je naprosto v pr**** a nejhorší je, že mnozí o tom ještě ani neví, co je čeká.

Jedná se o jeden propojený souvislý řetězec. Andrej Babiš a jeho vláda ve spojení se socialistickými hochy z Altnerova domu chce dovážet sta tisíce cizinců, ovšem Vladimír Dlouhý, poradce prezidenta Zemana, jich podle informací chce přivážet dokonce až 440 tisíc ročně. Potom zákonitě musíme tlouct hlavou o zeď a reálně se ptát, zda prezidentovy protimigrační postoje jsou pokrytecké, když si do týmu vezme letitého kámoše z prognosťáku, Vladimíra Dlouhého. Musíme pochopit, jak česká mafie, která je napojená na české politiky, vlastně pracuje. Zcela přirozeně.

Schengenské vízum vydávané cizincům.

Když je pro mafii výhodné čistit peníze přes lehké topné oleje, dělají LTO. Když jsou výhodné solární elektrárny, dělají fotovoltaiku. Když je výhodné dovážet cizince a rýžovat na nich, tak rýžují! Škála odvětví, na kterých lze něco trhnout, je pestrá a rozmanitá. Česká mafie s politiky jsou vynalézaví v tom, jak kohokoli odrbat, ať jsou to jejich konkurenční skupiny nebo my, občané. Alarmující je skutečnost, že tyto dohody mafie jsou uzavírané ruku v ruce s předními českými politiky tzv. Pospíšilovy skupiny TOP 09 v koalici se stánkaři z hnutí STAN. Máme dokumenty, čísla smluv a jména politiků. Státní tiskárna Cenin totiž už od r. 2016 tiskne desítky tisíc krátkodobých a dlouhodobých pobytových víz ročně pro cizince v ČR. Politici nás legálně okrádají pomocí dovozu cizinců a levné pracovní síly nejen o pracovní místa, ale hlavně o mzdy. My vám to dokážeme na dokumentech a veřejných zdrojích formou nové exkluzivní investigace. Pojďme na to.

Češi v roli otroků pracují za méně než třetinovou mzdu ve srovnání s Německem

V ČR Zuří válka o koryta a o tepláky. Andrej Babiš proti ČSSD a Kalousek proti ODS. Dravci se rvou o kost, tedy naše peníze. Ale nemohou sami sebe pozavírat, proto na sebe posílají kohorty věrných policejních nohsledů a kryjí se nasazenými státními zástupci navzájem proti sobě. Andrej Babiš a Miloš Zeman nasadili do boje Marii Benešovou na ministerstvo spravedlnosti, a hned začal ministr vnitra Jan Hamáček (ČSSD) vřískat, že se nesmí odvolat Pavel Zeman.

Pavel Zeman je nejvyšším státním zástupcem jmenovaný po shodě plzeňské ČSSD a ODS Jiřím Pospíšilem (ODA, pak ODS, teď TOP 09) na pokyn jejich plzeňského kmotra Romana Jurečka (býv. předseda Plzeňské teplárenské). Jiří Pospíšil vedle Pavla Zemana jmenoval i vrchní státní zástupkyni Lenku Bradáčovou a plzeňskou krajskou státní zástupkyni Annu Maříkovou. Tito lidé patří do stáje tzv. Pospíšilovy skupiny. Nejprve si ale vysvětleme základní ekonomická data, abychom pochopili následné kroky vybraných politiků.

Angela Merkel s dětmi migrantů. A český dělník pracuje, bez bydlení, s mizernou mzdou…

Ekonomická úroveň České republiky dnes prý dosahuje přibližně 72% německé. To je dokonce méně než v roce 2007. Sestupný trend, jak trefně říkají Slováci, že to ide dole vodou. Vysněná německá úroveň se tak za posledních dvanáct let Čechům na míle vzdálila. A tvrdí to dokonce Bakalovy Hospodářské noviny [1]. Řekli byste, že když dosahujeme 72% německé výkonnosti, měli bychom pobírat 72% průměrné německé mzdy, že? To dělá, podržte se, takřka rovných 70 papírů, přesně je to 69 751 Kč. Poslední data o průměrných českých mzdách jsou známá ze třetího čtvrtletí 2018. Tehdy se průměrná mzda pohybovala na úrovni 31,516 Kč [2]. To porovnejme s průměrnou německou mzdou, která za rok 2017 (rok 2018 Němci teprve zveřejní) tvořila €3771 měsíčně [3]. To je bez 3 papírů rovných 100,000 Kč měsíčně. Takže Češi berou méně než třetinovou mzdu. Méně než třetinu!

Zato ceny bytů jsou v ČR vyšší než v Německu, v průměru o 20%

No, řekněte, dosahuje váš plat úrovně téměř 70 tis. Kč, což by měl dosahovat podle české 72% výkonnosti Německa? Dosahuje vůbec průměrné mzdy necelých 32 tisíc korun podle ČSÚ? Český národ je neskutečně odrbávaný, když hákujeme a rachotíme v továrnách za necelé třetinové německé mzdy. A to jsou ceny zboží, služeb, potravin, nemovitostí a nájmů stejné jako v Německu, nebo dokonce o něco dražší. Politici nám tedy dluží zvýšení mzdy o 39 procentních bodů.

Ovšem v bytové otázce to je přesně naopak. Zatímco průměrný Němec má mnohem vyšší plat než Češi, přesto jsou v Berlíně nižší nájmy než v Česku [4]. Jenže Berlín přijal přísné zákony proti spekulaci s byty, jedny z nejtvrdších v Evropě. Za spekulaci s byty hrozí dokonce jejich vyvlastnění, pokud jsou neobydlené a slouží jen jako nástroj na vyvolání bytové krize v Berlíně a tím zvýšení ceny bytů jako prostředku spekulace. Ceny v Berlíně za bydlení jsou uvedeny zde. Proto se izraelské firmy přesunuly z Berlína do Prahy, a co dříve dělaly v Berlíně s byty, teď dělají v Praze. To by bylo na jiný článek, který už delší dobu připravuji.

Ceny pronájmů bytů v ČR.

Pokud totiž chcete uzavřít novou nájemní smlouvu v Berlíně, průměrná cena za metr čtvereční zde činí €11 (279 Kč). Průměrná cena za metr čtvereční v Praze přitom činí 340 Kč [5]. Dokonce průměrný nájem v Praze vzrostl do října minulého roku o 8,5% na 345 Kč za metr čtvereční měsíčně [6]. Tedy, zatímco Češi vydělávají o 39 procentních bodů méně než Němci, statistiky, grafy a cenové mapy jasně ukazují, že nájmy se v Česku šroubují a napínají na maximum, dokonce o 20% dráž než v Německu. Situace je skutečně neúnosnou, spekulace s byty v Česku v majetcích cizích investičních fondů žene ceny volných bytů do astronomických výšin. Každému je jasné, že bytů je méně, ale lidí pořád více. V roce 2017 se postavilo 303 bytových domů, ve kterých vzniklo 9264 bytů [7].

Napadlo by vás, že čeští politici budou zvonit na poplach, zahájí masivní výstavbu státních bytů, ve kterých budou dostupné nájmy pro široké vrstvy Čechů zejména mladé rodiny s dětmi. Nebo že budou dokonce tvrdě usilovat o zvyšování mezd Čechům na úroveň německé mzdy. Vždyť přece ČR dosahuje 72% výkonu Německa, ale naše platy dosahují méně než třetiny těch Německých! To bychom ale nemohli být v Česku, které opravdu snese fšecko. Možná jste zaznamenali tiskovou zprávu ministerstva zahraničí ve středu 31. ledna 2018, které oznámilo, že podle modelů tzv. cílené migrace, bude ČR přijímat více zahraničních pracovníků, a to zejména z Ukrajiny a dalších východních zemí Evropy. Vláda prý chce takto pomoci zaměstnavatelům, kteří mají za nynější prosperity potíže s náborem pracovních sil. To si dělají kozy?

Nadnárodní firmy v ČR, které vyvádějí miliardy korun zisků ven ze země, nechtějí platit Čechům vyšší mzdy, a proto prý musí ČR přijímat Ukrajince, migranty, běžence…

Abychom tomu rozuměli, zaměstnavatelům se totiž nechce zvyšovat mzdy Čechům, proto preferují cizince, které mohou odrbávat daleko efektivněji! Čím jsou menší mzdy, tím větší mají zisky. Tyto zisky v podobě dividend jsou odváděné do mateřských firem v zahraničí. To je výsledek volného pohybu kapitálu, jako jeden z pilířů svatého grálu globalistů. Kdykoli uslyšíme politika, který bude velebit volný pohyb kapitálu, musíme ihned zakřičet “zrádce”! A ukázat na něho! Tento politik totiž chce, aby bylo možné kapitál volně vyvádět a odvádět z jedné země do druhé, přelévat, jednu zemi ožebračovat a chudnout, zatímco druhá země funguje jako bankovní přístav s nulovými daněmi. O čem jiném volný pohyb kapitálu je?

V roce 2017 zahraniční firmy vyvedly z ČR na dividendách 237 miliard korun. Merde! V roce 2018 na dividendách odteklo dokonce o 20 miliard více 256,7 miliard korun do zahraničí. Na této hodnotě kolem 230 až 250 miliard se Česko drží od roku 2014. Česko se tak v odtoku zisků v poměru k HDP dostalo na druhé místo v Evropě s hodnotou 4,55 procenta. Předběhli jsme dokonce i Irsko s podílem 4,18 procenta. Nejvíce peněz ale neproudí do daňových rájů mimo EU, jak bychom si mohli myslet, ale překvapivě do jiných zemí EU.

Rozhodně nepůjde o americké cizince, této propagandě o potřebě nových víz pro vzdělané cizince nevěřte.

Nejvíce do Nizozemska (56,6 miliardy korun) a Lucemburska (38,6 miliardy). Vysoké sumy peněz směřují také do Německa (39,1 miliardy), Rakouska (33,4 miliardy) a Francie (22,4 miliardy). Prvenství drží banky a pojišťovny, které na dividendách poslaly do zahraničí 55,6 miliardy korun. Za nimi následuje automobilový průmysl s 50 miliardami a maloobchod spolu s velkoobchodem (přes 33 miliard). Zemědělské a lesnické podniky vyplatily zahraničním vlastníkům jen něco přes 26 milionů korun [8].

Proto se platy Čechům nezvyšují. Cizinci s dumpingovými mzdami jsou pro zahraniční korporace atraktivnější, proto je preferují raději než Čechy. Těm by musely platit více. A ještě je napadají takové nesmysly, že by prý chtěli pracovat o 3 hodiny týdně méně stejně jako v západní Evropě. Průměr v západních zemích EU je 37 hodin týdně, Češi pracují 40 hodin [9]. Rozdíl tvoří tzv. “dobytkovné”, to je pracovní čas strávený na obědech, záchodech, svačinách apod. Na západě se to započítává do pracovní doby, v ČR zásadně ne.

Hoši z prognosťáku to znají, Dlouhý by chtěl až 440,000 migrantů pro zaplácnutí pracovních pozic v ČR, kde Češi řvou, že chtějí přidat a nadnárodní firmy hrozí, že odejdou na východ, protože přidat Čechovi, to nepřipadá v úvahu, leda tak práci navíc, ale ne peníze!

To by tak hrálo, nadnárodky a zahraniční korporace by místo 256 miliard odvedly na daních 530 miliard. Okrádat se přece nenechají, Češi snesou fšecko, ale začínají remcat! Je čas na změnu, je čas na cizince. Bude líp! Takže zatímco se ceny bytů meziročně zvyšují a zvyšují, naše platy se snižují nebo stagnují. Zahraniční developeři staví byty s přemrštěnými cenami, zahraniční korporace preferují zahraniční dělníky. Zanedlouho budeme my Češi ve své vlastní zemi nežádoucími občany druhé kategorie.

Jistě si vzpomeneme na to, jak v závěrečném dějství vlády Bohuslava Sobotky byl Andrej Babiš vyměněný za svého ministra financí Ivana Pilného (ANO), kterého si sám vybral. Ivan Pilný ovšem přispěchal s návrhem, že by ČR měla příjmout 200 tisíc cizinců na práci. Andrej Babiš to od začátku podporoval [9]. Tento návrh dokonce podpořila Hospodářská komora s jejím prezidentem a poradcem prezidenta Zemana Vladimírem Dlouhým. Vladimír Dlouhý předpovídal v říjnu 2018, že firmám v Česku bude za rok chybět reálně 440 tisíc pracovníků. Kde je vzít? Dovezme je přece ze zahraničí, ti líní Češi nechtějí hákovat za dvanáctku hrubého! Dobytkové! [10]

Cizinci mají svá práva.

Uměle se zde vytváří mediální katastrofický scénář pro vznik bubliny chybějících pracovníků a ruku v ruce s otázkou, kde pracovníky vzít, když nejsou u nás doma? Logicky z ciziny. Povšimněme si, jak mají skvěle vyprecizované psychologické nástroje, PR a manipulativní metodiky vytváření těchto mediálních scénářů s propagačními články podprahově vnucující Čechům pocit, jak jsou ti Češi líní, proto je nahradí čilí pracovití cizinci. Místo tlaku na zahraniční firmy, aby zvyšovaly české mzdy, abychom se vyšplhali na úroveň německých mezd podle výkonu české ekonomiky, česká vláda s Hospodářskou komorou místo toho kráčí směrem zcela opačným. České mzdy stagnují a raději chtějí dovážet 150 tisíc cizinců ročně, abychom nízké mzdy udrželi. Jako hřebík do rakve potom působí prohlášení Andreje Babiše, který chce dovážet 150 tisíc cizinců ročně, aby mohli pracovat pro jeho manufakturu a drůbežárny sítě firem Agrofertu za katastrofálně nízké mzdy [11].

Naproti tomu by nás možná mohlo zajímat, že Babišova ministryně financí Alena Schillerová měla ještě jako Babišova náměstkyně pronajatý byt 1+1 v Praze 1 včetně energií za 4952 korun. Tchýně vlivného kmotra s úzkými vazbami na ANO, brněnského miliardáře Davida Rusňáka, si to holt umí zařídit. Ovšem není zdaleka jedinou. Exministryně práce a sociálních věcí Jaroslava Němcová platí za pronajatou státní garsonku nájem ve výši 4336 Kč. Němcová byt získala, když působila jako náměstkyně ředitele Nemocnice Na Homolce. Exředitelka Státního zdravotního ústavu Jitka Sosnovcová si od úřadu pronajímala byt 56 metrů čtverečních za 960 korun měsíčně [12]. Nu, kdo z vás to má?

Migranti a gastarbeiteři vytvoří v ČR bytovou krizi, spekulanti s byty budou v extázi, ty zisky z české otrocké síly se ničemu nevyrovnají

Politici se nám tlemí do obličeje, přitom sami si vyhandlují od státu třetinové nájmy v lokalitách, ve kterých se běžně platí 15 – 25 tisíc měsíčně za byty 1+1 [13]. Alena Schillerová platila necelých 5 tisíc. Opět Česko snese fšecko! Abych se ale vrátil k hlavní linii článku. Máme tedy o dvě třetiny nižší mzdy než v Německu, ale o 20% dražší byty než v Německu. Tento stav nedostatku bytů se stále prohlubuje. Co dělá vláda? Chce nám dovážet 150 tisíc cizinců ročně. Prezident Hospodářské komory a zároveň poradce prezidenta Zemana Vladimír Dlouhý dokonce 440 tisíc cizinců. Zmínil jsem, že se v ČR postaví 9264 bytů většinou 2+kk [14].

Pokud v jednom pokoji ubytujeme 5 cizinců, tedy ve 2+1 jich bude bydlet 10, potřebujeme 20 tisíc bytů. V ČR se však nepostaví ani polovina 10 tisíc bytů! Kde budou logicky tito cizinci bydlet? Kam je chtějí proboha nacpat? A kolik pak asi bytů bude zbývat pro Čechy, když ani pro polovinu dovážených cizinců nesežene Andrej Babiš bydlení? Je to skutečně natlakovaný papiňák, jen jen vybuchnout. Ceny nájmů se tak budou šroubovat stále nahoru, mzdy budou díky cizincům dumpingově klesat nebo stagnovat.

Fronta na práci, anebo na dávky?

10 cizinců v bytě 2+1 každý po dvou tisících dají dohromady 20 tisíc nájemného. Tyto peníze se jim budou strhávat ze mzdy, to už má zaměstnavatel s pracovní agenturou předjednané. Pětipatrový dům po třech bytech na každém patře má 17 bytů (přízemí 2 byty). Pokud má dům/panelák tři vchody, bytů je 51. Za 1 byt nájem 20 tisíc. Za pětipatrový dům o třech vchodech s 51 byty 1,020,000 Kč, tedy přes milion korun měsíčně. To ani nejsou započítané energie. Lukrativní business majitelů ubytoven pro cizince! Toto je politika Andreje Babiše. Ukrást nám vlastní zemi a vytlačit Čechy z Čech.

Směrnice Evropské komise ukládá členským zemím, aby do svých národních legislativ implementovali zákon, díky němuž cizinci s trvalým pobytem mohou volit v komunálních, krajských i parlamentních volbách. Tento zákon byl uveden v platnost pro starou patnáctku už 19. prosince 1994 [15], ovšem v ČR byl rozšířený v roce 2018 kromě komunálu i o možnost volit do senátu. Vzpomínáme si na Hamáčkovo ministerstvo vnitra, které před komunálními volbami 5. – 6. 10. 2018 rozeslalo postup všem volebním komisím, ve kterém ukládalo, aby obecní úřady v souvislosti s volbami do zastupitelstev obcí, které se na území ČR budou konat v roce 2018, postupovaly vůči občanům jiných členských států EU tak, aby i občané jiných členských států EU s Povolením k trvalému pobytu (§ 87 ods. g zákona č. 326/1999 Sb.) a Přechodným pobytem občana Evropské unie (§ 87 ods. A zákona č. 326/1999 Sb.) na území ČR byli na základě své žádosti zapsáni do dodatku stálého seznamu voličů. Koneckonců jsme o tom psali zde.

Desítky tisíc víz a pobytových průkazů, migrace v ČR jede na plné obrátky, na kvóty z Bruselu už se dávno nehraje

Nad touto zprávou jásá samozřejmě promigrační pražská havlérka v čele s Piráty [16]. A s volebním právem pro pracovní cizince se přidávají i další země např. Švédsko [17]. Co to ve skutečnosti znamená? My, hloupí Češi, kteří si tohle necháme líbit, si do vlastní země necháme politiky a mafiány natahat poslušné cizince, kteří budou levně makat za nízké mzdy, zabírat bytové kapacity, a tím šroubovat ceny nájmů do astronomických výšin. Pojďme se nyní podívat na konkrétní smlouvy, jak státní tiskárna Cenin tiskne krátkodobá a dlouhodobá pobytová víza cizincům v ČR.

Ivan Černík, bývalý náměstek ředitele ÚOOZ Roberta Šlachty odešel na post bezpečnostního ředitele státní tiskárny Cenin spadající pod ministerstvo financí Aleny Schillerové resp. Andreje Babiše. Fluktuace detektivů ÚOOZ, kteří odcházejí do orgánů spadajících pod vlivové rezorty hnutí ANO, je celá řada. Vedle Marka Foglara (býv. ÚOOZ, vazby na Andreje Babiše), kterého od roku 2017 zaměstnala jako analytika Lenka Bradáčová, jmenujme za všechny Roberta Šlachtu, který z pozice šéfa ÚOOZ po jeho zrušení přestoupil na pozici předsedy celní správy ČR spadající také pod ministerstvo financí Aleny Schillerové, resp. Andreje Babiše. Samotná státní tiskárna Cenin podle smlouvy z 22. 11. 2016 vytiskla pro Správu uprchlických zařízení ministerstva vnitra Jana Hamáčka (ČSSD) 30 tisíc kusů dokladů pro přechodný pobyt cizinců za 615 285  Kč, dokument zde.

Podle další smlouvy z 13. 11. 2017 zajistila státní tiskárna Cenin vízové štítky za 2 095 672  Kč, dokument zde. Podle další smlouvy ze 7. 2. 2018 státní tiskárna Cenin zajistila další porci vízových štítků za 1 837 000  Kč, dokument zde.

Ne tuhle velkou a neřízenou migraci se už nehraje.

Pro pochopení další části se podívejme na krátké statistiky. V roce 2015 požádalo o azyl v zemích EU celkem 1,322,800 uprchlíků. To je oficiální údaj Eurostatu, statistického úřadu EU. Nejvíce to bylo údajných Syřanů (80,900), Afghánců (41,000) a Iráčanů (39,600), dohromady tyto tři země tvořily zhruba 30% žadatelů o azyl. V roce 2017 požádalo o azyl v EU 704,600 osob. V roce 2018 požádalo o azyl v Evropě 580,800 osob. To dělá dohromady 2,6 milionu. Nejvíce žadatelů o azyl stále hlásí Německo. V roce 2018 to bylo 161,900 osob. V Německu žádá o mezinárodní ochranu celkem 28 procent všech běženců. Nejvíce šlo o Syřany, kterých je 55%, dále v Německu žádají o azyl převážně Iráčané a Íránci. Ve Francii bylo žadatelů o azyl v roce 2018 110,500 a v Řecku 65,000, ve Španělsku 52,700, v Itálii 49,200 a v Británii 37,300.

Jenže po udělení azylu následuje tzv. slučování rodin. Jeden udělený azyl ve skutečnosti může představovat dvě, tři nebo čtyři další osoby. Tedy z 2,6 milionů můžeme mít rázem klidně 13 milionů uprchlíků. A to je jen střízlivý odhad. Tento institut slučování rodin se kopíruje už i do České Republiky. Správa uprchlických zařízení ministerstva vnitra rozdává totiž pobytové karty pro rodinné příslušníky cizinců z jiné členské země EU. Zde vidíme v praxi realizaci tohoto institutu slučování rodin. Podle smlouvy z 16. 10. 2018, tedy relativně nedávno, vytiskla státní tiskárna Cenin pobytové karty rodinných příslušníků občanů Evropské Unie a průkazů o povolení k trvalému pobytu za 2 419 806  Kč. Máme to černé na bílém dokázané formou smlouvy, dokument zde.

O několik měsíců dříve 4. 6. 2018 státní tiskárna Cenin opět tiskne pro Správu uprchlických zařízení potvrzení o přechodném pobytu cizinců na území ČR za 528 528  Kč, dokument zde. Stejné povolení tiskárny Cenin i 22. 11. 2016, tentokrát za 615 285  Kč, doklad zde. Další tisk dokladů realizovala státní tiskárna Cenin pro Správu uprchlických zařízení 13. 11. 2017 za 2 095 672  Kč, dokument zde.

Na těchto příkladech jasně vidíme, jak se do České Republiky od roku 2016 masivně dovážejí cizinci, kteří mají krátká nebo dlouhá pobytová víza, a dokonce jak se k nim oficiálně dostávají další rodinní příslušníci. Vezmete jednoho cizince s pěti rodinnými příslušníky, rázem jich máte 6. Poslušná masa cizinců, levné pracovní síly, která Čechům dumpingově snižuje mzdy, obsazuje ubytovny, tedy zvyšuje nájmy, o kriminalitě ani nemluvě.

Češi budou zbaveni bydlení, poté i práce a bez bydlení a práce nelze založit rodinu, o což jde nosatým sionistům primárně s cílem genocidy bílého muže a ženy

Tito cizinci z Ukrajiny, Afričané i Arabové s pobytovým vízem od tiskárny Cenin mají podle směrnice Evropské komise právo volit v komunálních, krajských i parlamentních volbách. Do roku 2021 nám jich Andrej Babiš pro své manufaktury Agrofertu doveze půl milionu – každý rok 150 tisíc. Vůbec se o nich nedozvíte, přijedou s vízy do ČR a vezmou vám práci a bydlení. Tohle vám neodhalí ani Tomio Okamura, jak by mohl, nic mu neřeknou. Většina migrantů bude Babišovi samozřejmě vděčná, že tu mohou být, makat a vydělávat peníze. Koho myslíte, že budou volit? Díky komu myslíte, že budou stoupat preference hnutí ANO? SPD v roce 2017 vygenerovalo 539 tisíc voličů, což dalo dohromady 10,64%. Stejná masa půl milionu cizinců se stejnými 10% posílí hnutí ANO.

Z montovny rovnou k volebním urnám, ale co bude v ruce? Kobliha, klobása, nebo rozum v hrsti?

Mají to perfektně vymyšlené. Češi to půjdou hodit Babišovi s koblihou v jedné a klobásou ve druhé ruce, zatímco ANO si s naším volebním lístkem vytře mastná bankovní konta. Máme se skutečně, věru, na co těšit. Nezapomeňte si objednat na léto nějaký ten last minute do Egypta nebo Tuniska, abychom si s předstihem zvykli na to, jak bude vypadat naše vykotlaná demokracie díky bezskrupulózní české politické mafii. Ta se rozhodla, že dovoz sta tisíců cizinců do ČR, jejich přeprodej nadnárodním firmám a ubytování znamená snadný miliardový zisk. Dříve frčelo LTO, potom fotovoltaika, dnes cizinci. Mějme to na paměti, kdo se na tom podílí: ANO, ČSSD, ODS, TOP 09, STAN, Piráti a dokonce poradce prezidenta Zemana z České hospodářské komory a bývalý kádr z prognosťáku. Politici všech těchto partají jsou v různých částech řetězce rýžování na dovozu cizinců zainteresovaní. Pokud se rozhodneme jít k Eurovolbám, volme opravdu pronárodně, a to znamená volit CZEXIT! Protože nezapomínejte: Ano, bude hůř!

Podpora rodiny čtenářů Aeronetu rozhoduje

Vážení čtenáři, děkujeme Vám za přízeň, kterou nám nadále a trvale projevujete. Doufáme, že články na Aeronetu, titulkovaná videa a páteční rozhlasové pořady se Vám líbí, i když naše zprávy a informace nejsou často veselé a že skutečně obohacujeme váš znalostní a informační rozhled ve světě dnešních politických procesů a událostí. Děkujeme za Vaši finanční i morální podporu, kterou nám projevujete, bez Vás a Vaší pomoci bychom tu dnes již nebyli, protože za námi stojíte jen Vy a nikdo jiný.

Nemáme fondy, nečerpáme dotace, neplatí nás oligarchové, ani ministerstva skrze státní rozpočet. Do konce měsíce zbývá 7 dní a zatím jsme vybrali jen cca. 37% z cílové částky potřebné na zachování provozu našeho projektu na příští měsíc. Zvažte prosím jakýkoliv příspěvek, pokud si to můžete dovolit, moc nám tím pomůžete. Přispět nám můžete bankovním převodem, PayPalem, Bitcoinem anebo poštovní poukázkou, všechny informace najdete na naší darovací stránce zde. Píšeme pro Vás a jen díky Vám. A jak vidíte, stále bojujeme o přežití, neustále se nás snaží umlčet, všemi cestami. Děkujeme vám, že jste v tom boji s námi a že nám pomáháte!

-VK-

Šéfredaktor AE News

Print Friendly, PDF & Email
od nových od starých od palců
Upozornit na
Helena
Návštěvník
Helena

Podle toho co jsem četla o přicházejících z Afriky a Indie ” Každý chce pro sebe dům, nebo velký byt ” Pracovat za minimum ? když dostávají 21000,- kapesné bydlení a zdravotní pojištění zdarma ” je směšné ” To zustane každý doma ” Do 1+2 bytu, dát 10 lidí. To by nebydleli ani , jiné entity” Je to všechno jako sranda ” Já mám důchod 8750,- a mám se dívat na to, jak nás chce někdo, sežrat za živa? Kdy už výjdou , ochránci naši vlasti a zachrání naši (hrdou zem) Dávám do závorek z důvodu té hrdosti ! Jestli je ještě někdo hrdý ” Já sama pochybuji o sobě ! Byla jsem hrdá, do 89 Nyní není proč H

Helena
Návštěvník
Helena

Jenom chci dodat ” Tenkrát jsme měli životní jistotu ” Nyní ji nemá , skoro nikdo ” O to těm nahoře šlo ” Aby lidi měli strach ” O to jak uživí rodinu , co budou jíst ? Strach o práci ” Která jim nedá ani to , co potřebují ” Všude jsou nabídky na půjčky ” Jakmile si jí někdo vezme ” Tak ho mají ” Samé strachy S toho bohatí žijí ” A to je to nejhorší co může být “

Hruška
Návštěvník
Hruška

To my víme již dávno, pochopitelně i tito flichtlinci ovšem neberou žádnou podporu a vše i jazykové kursy si
musí platit sami. Ovšem mají hned pracovní a pobytové povolení.

lancar
Návštěvník
lancar

“a pětipatrový dům o třech vchodech s 51 byty 1,020,000 Kč” Tak píšou bankéři, správně pište 1 020 000 Kč.
Pane autore, pocházíš z amerických bankovních kruhů?

lancar
Návštěvník
lancar

Nebo to je pozůstatek ze školení CIA? Každopadně si musíme dávat pozor!

čenda procházka
Návštěvník
čenda procházka

Češi musíte si uvědomit že tato země Vám již nepatří. Sami jste o tom rozhodly před 30 lety. Výměnou za spotřební zboží .

Hruška
Návštěvník
Hruška

Čendo to já tu píší už dávno, že nejsou jen flichtlinzi problém ale auslendři celkově, s těmi
ukronácky je to obzvlášť velký problém.

čenda procházka
Návštěvník
čenda procházka

před nedávnem jsem v Plzni potkal i Palestince ( to není hoax) nebo Mongoly , jen ve zmíněném městě je oficiálně 50 tisíc ukrajinců, ale číslo je údajně větší daleko větší, ubytoven samozřejmě moc není a tak většina bydlí v bytech, které následně chybí mladým čechům, jsou to spojené nádoby.

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Veškeré protiunijnií strany, by se měly chytnout za rypák a spolčit se v asi v SPD. Protože SPD, je jediná, která má šanci. Všichni ti Konvičkové, Machové, Sládek, atd. Apeluji na to, slučte se, sic bude zle! Tato uskupení miliónů pidistraniček, jen nahrává establishmentu, který je tomu rád, neboť kvuli tomu dojde k tříštění hlasů a tak každá pikostrana dostane po sto hlasech a účel je splněn. Ovoce se nažrala a vlk zustal v klidu, protože žádná pikostrana se nedostane k lizu. Tříštění hlasů, to je věc! Pro Kristaboha, na co je tam v eurovolbach jakysi kokot, co si říká volba PRO TEBE??? Ani se nesnaží vám ovčanům vykat !!! A vssdim se, ze se našli blbci, co mu dali hlasy a prihrali mu milión do kapsy!!! Tak co s Vámi, čecháčci? Budete mít, co jinde nemají, protože jen tady, se to může stát ! Tak ať teda žije, ten váš Babiš. Uvedomujete si, že tomu hajzlovi nestačí co já vim…miliony a miliony…on prostě musí byt premiér! Proč? Vždyť se na něj podívejte. Kdyby byl mlád , jak Gross, tak by se jeden nedivil. Ale o co té kurvě čobolácké jde, jednomu hlava nebere! Je pomalu nad hrobem a to si na vás ovčany dovoluje řvát z éteru, že NIKDY NEODSTOUPI, ZAPAMATUJTE SI TO JEDNOU PROVŽDY, NIKDY NEODSTOUPIM! Přemýšleli jste někdy nad tím, co to je za člověka? O co mu kurva při jeho penězích jde teda, že se tak drží toho českého premiéra? Vlastní děcka nechal uklidit do piči, ackoliv jeho syn má papiry na Boeing 737…???Takže prošel těžkéma psychotestama?? Najednou je nesprávný debil? A to klidně ten zmrd přizná do éteru? Co ten potkání ksicht vlastně chce? Kam jste dali rozum, do prdele asi. Hlavně vy šulini jezděte kvūli hokeji s fangličkama na autech, kvūli hokeji a kdo z vás vy hajzli fatizejští, byl teď u voleb a hodili jste to aspoň SPD? Teď se pochlubte, vy Gambáčoví vlastenci????

Dáša
Návštěvník
Dáša

Co tady řvete, vlastenče. Proč ještě nespíte?

blackhorse
Návštěvník
blackhorse

Já u voleb byl a hodil jsem to tam Pirátům,takže klídek,SPD je strana pro frustráty,ne pro normální lidi,to se na mne nezlobte.

IvaS.
Návštěvník
IvaS.

Fakt skvělá volba, od vás nepřekvapuje.

Kloktačka
Návštěvník
Kloktačka

Přesně můj názor, když jsem to tam šel hodit generálu Hynku Blaškovi, tak jsem nepotkal vůbec nikoho, ale vůbec nikoho! Lidi na to serou a také na to doplatí a my, co volíme záchranu, to odsereme s nimi.

Dáša
Návštěvník
Dáša

Nedávno jsem tu psala, že by se mi zamlouvalo k volbám manifestačně nejít. Kdyby to udělali všichni, nebylo by co falšovat a v Bruseli by se museli z toho vzteky zvencnout.
Přiznám se, že jsem se nakonec přinutila a volila osobu, která před islamizací varovala ze všech nejdřív.

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Nebuď najivní už konečně pochop ,že těm grázlům na tobě nezáleží

Bezejmeny
Návštěvník
Bezejmeny

Nehledej pochopení ani spasení v lidech ale najdi mír a lásku v sobě ,změníš ,-li sebe je je šance ,že změníš celý svět

Kalislav Mirousek
Návštěvník
Kalislav Mirousek

Tak, vidíte, jsme prostě v prdeli !!! Co s tím kurva budeme dělat!?..Volil jsem MZ, SPD, teď SPD, kroužkoval jsem generála Blaška a Mudr. Davida. Víc už nesvedu. Zbroják, řidičák na kamion mám, jsem výpravčí. CO můžu ještě udělat? Už jsem pomalu nepříčetný z těch genderů, nemocné Gréty, multikulti, Nemecka, Fracie, Španělska, Anglie atd. Babiš? Nechápu, jak ho mohli vyštípat ze Slovenska a tady se zjevil v politice? Úplně mně uniklo, jak se tam tam ta kurwa čobolácká vlastně nasomrovala? Nevěřím, že je to výsledek voleb. Takoví Debili prostě nemůžeme být!!! Za koblihu??? A zrovna důchodci, kteří si pamatujjí??? TAK kde se tam vzala, ta krysa? Přestávám věřit ve volby. Ty výpadky proudu atd. Dvoudenní volby, kdy přes noc, si tam dělají, co mají nařízeno a prostě to manipulují…Nevím, co se to děje, ale po 12ti letech, co mám zbroják, se jdu KONEČNĚ velmi dobře ozbrojit a po měsíci nahlásil zbraně za odcizené. Tak ČAU LIDI !

Kloktačka
Návštěvník
Kloktačka

Hodil jsem to nakonec generálu Hynku Blaškovi, ten určitě nezradí.

Lynn
Návštěvník
Lynn

Tu situaci cítíme na sobě. Jak z toho ven a žít důstojně?

Mik
Návštěvník
Mik

Všechny imigranty dát do Prahy a poblíže bydlišť papalášů

anonym
Návštěvník
anonym

Mik
No, vždyť oni v Praze skoro všichni jsou, zbytek je v Brně, něco málo Teplicích.

ivan
Návštěvník
ivan

Já bych je ubytoval na hradě a v čapím hnízdě, když prezident a předseda vlády nás podrazili.